[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 MPJM
 
REKLAMA
 
 PZPN
RSSSF
 
REKLAMA
 

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

REKLAMA

Klasa A 2010/2011, grupa: Chełm
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Victoria Żmudź 24 58 19 1 4 88-32 10 1 1 51-14 9 0 3 37-18 2 4 1 1 0 6-2
2.  Chełmianka II Chełm 24 58 18 4 2 103-22 10 1 1 58-10 8 3 1 45-12 2 1 0 1 1 2-6
3.  Spółdzielca Siedliszcze 24 52 16 4 4 71-44 10 0 2 42-21 6 4 2 29-23
4.  Unia Rejowiec 24 51 15 6 3 76-34 9 3 0 45-12 6 3 3 31-22
5.  Leszkopol Bezek 24 40 12 4 8 68-63 7 2 3 36-21 5 2 5 32-42
6.  Hutnik Ruda-Huta 24 39 11 6 7 59-49 9 1 2 42-15 2 5 5 17-34
7.  Astra Leśniowice 24 37 11 4 9 68-60 7 3 2 46-28 4 1 7 22-32
8.  Włodawianka II Włodawa 24 28 8 4 12 59-79 4 2 6 32-34 4 2 6 27-45 2 4 1 1 0 3-2
9.  Vojsławia Wojsławice 24 28 8 4 12 58-72 5 3 4 34-31 3 1 8 24-41 2 1 0 1 1 2-3
10.  Zryw Gorzków 24 18 5 3 16 31-54 3 2 7 16-27 2 1 9 15-27
11.  Bug Hanna 24 13 4 1 19 44-84 2 1 9 29-39 2 0 10 15-45 2 3 1 0 1 5-3
12.  Hutnik Dubeczno 24 13 4 1 19 26-105 4 0 8 16-40 0 1 11 10-65 2 3 1 0 1 3-5
13.  Pocisk Orchówek 24 10 2 4 18 37-90 1 4 7 18-31 1 0 11 19-59
Sokół Dubienka wycofał się przed rozpoczęciem rozgrywek.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
 1 Victoria Żmudź    2-2 6-1 3-0 8-3 4-1 3-4 5-1 3-0 5-1 4-0 2-0 6-1 
 2 Chełmianka II Chełm0-4     0-0 3-1 3-1 9-0 3-2 4-0 6-1 2-0 6-0 11-0 11-1 
 3 Spółdzielca Siedliszcze2-1 1-2     1-4 3-1 4-2 5-2 7-2 3-0 2-1 5-1 4-2 5-3 
 4 Unia Rejowiec3-1 1-0 1-1     10-0 2-2 5-1 8-1 6-2 0-0 3-2 3-0 3-2 
 5 Leszkopol Bezek1-3 1-1 3-2 0-1     1-1 0-3 4-1 5-2 3-1 5-2 6-1 7-3 
 6 Hutnik Ruda-Huta3-1 1-4 2-2 3-1 4-1     3-0 2-4 5-1 1-0 4-1 7-0 7-0 
 7 Astra Leśniowice3-4 2-2 2-5 2-2 4-4 4-2     6-2 3-2 4-1 3-1 10-1 3-2 
 8 Włodawianka II Włodawa2-5 0-5 2-3 0-4 2-2 2-2 1-3     3-2 1-3 4-2 8-2 7-1 
 9 Vojsławia Wojsławice0-7 3-6 2-5 3-3 1-2 2-2 6-1 0-0     3-2 7-0 3-0 4-3 
 10 Zryw Gorzków0-1 0-2 2-3 0-2 2-5 1-1 1-0 3-3 1-4     0-4 4-2 2-0 
 11 Bug Hanna1-2 1-4 2-4 2-3 3-6 2-3 2-4 5-6 3-3 1-4     5-0 2-0 
 12 Hutnik Dubeczno1-4 0-11 0-2 1-6 1-4 3-0 2-1 0-5 1-4 2-0 3-0     2-3 
 13 Pocisk Orchówek2-4 0-6 1-1 4-4 1-3 0-1 1-1 1-2 2-3 3-2 1-2 2-2     

REKLAMA

Kolejka 1 - 21-22 sierpnia

Pauza: Hutnik Ruda-Huta.
 
Spółdzielca Siedliszcze 4-2 Hutnik Dubeczno 22 sierpnia, 13:00
Bug Hanna 3-3 Vojsławia Wojsławice 21 sierpnia, 12:00
Leszkopol Bezek 3-1 Zryw Gorzków 22 sierpnia, 13:00
Astra Leśniowice 2-2 Chełmianka II Chełm 22 sierpnia, 12:00
Unia Rejowiec 8-1 Włodawianka II Włodawa 22 sierpnia, 15:00
Pocisk Orchówek 2-4 Victoria Żmudź 22 sierpnia, 13:00

Kolejka 2 - 28-29 sierpnia

Pauza: Hutnik Dubeczno.
 
Pocisk Orchówek 0-1 Hutnik Ruda-Huta 29 sierpnia, 17:00
Włodawianka II Włodawa 2-5 Victoria Żmudź 29 sierpnia, 17:00
Chełmianka II Chełm 3-1 Unia Rejowiec 28 sierpnia, 13:00
Zryw Gorzków 1-0 Astra Leśniowice 29 sierpnia, 13:00
Vojsławia Wojsławice 1-2 Leszkopol Bezek 29 sierpnia, 13:00
Spółdzielca Siedliszcze 5-1 Bug Hanna 29 sierpnia, 15:30

Kolejka 3 - 1 września

Pauza: Pocisk Orchówek.
 
Bug Hanna 5-0 Hutnik Dubeczno 15 września, 16:30
w pierwotnym terminie (1 września, 17:15) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych i złego stanu boiska
Leszkopol Bezek 3-2 Spółdzielca Siedliszcze 15 września, 16:30
w pierwotnym terminie (1 września, 17:15) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych i złego stanu boiska
Astra Leśniowice 3-2 Vojsławia Wojsławice 15 września, 16:30
w pierwotnym terminie (1 września, 17:15) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych i złego stanu boiska
Unia Rejowiec 0-0 Zryw Gorzków 15 września, 16:30
w pierwotnym terminie (1 września, 17:15) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych i złego stanu boiska
Victoria Żmudź 2-2 Chełmianka II Chełm 15 września, 16:30
w pierwotnym terminie (1 września, 17:15) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych i złego stanu boiska
Hutnik Ruda-Huta 2-4 Włodawianka II Włodawa 15 września, 16:30
w pierwotnym terminie (1 września, 17:15) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych i złego stanu boiska

Kolejka 4 - 4-5 września

Pauza: Włodawianka II Włodawa.
 
Chełmianka II Chełm 9-0 Hutnik Ruda-Huta 5 września, 13:00
Zryw Gorzków 0-1 Victoria Żmudź 5 września, 13:00
Vojsławia Wojsławice 3-3 Unia Rejowiec 5 września, 13:00
Spółdzielca Siedliszcze 5-2 Astra Leśniowice 5 września, 15:30
Bug Hanna 3-6 Leszkopol Bezek 5 września, 16:00
Pocisk Orchówek 2-2 Hutnik Dubeczno 5 września, 14:00

Kolejka 5 - 11-12 września

Pauza: Chełmianka II Chełm.
 
Leszkopol Bezek 6-1 Hutnik Dubeczno 12 września, 13:00
Unia Rejowiec 1-1 Spółdzielca Siedliszcze 12 września, 15:00
Victoria Żmudź 3-0 Vojsławia Wojsławice 12 września, 16:00
w Białopolu
Hutnik Ruda-Huta 1-0 Zryw Gorzków 12 września, 16:00
Pocisk Orchówek 1-2 Włodawianka II Włodawa 12 września, 13:00
Bug Hanna 2-4 Astra Leśniowice 12 września, 14:00

Kolejka 6 - 18-19 września

Pauza: Zryw Gorzków.
 
Hutnik Dubeczno 0-5 Włodawianka II Włodawa 19 września, 14:00
Chełmianka II Chełm 11-1 Pocisk Orchówek 18 września, 13:00
Vojsławia Wojsławice 2-2 Hutnik Ruda-Huta 19 września, 13:00
Spółdzielca Siedliszcze 2-1 Victoria Żmudź 19 września, 15:00
Bug Hanna 2-3 Unia Rejowiec 19 września, 16:00
Leszkopol Bezek 0-3 Astra Leśniowice 19 września, 13:00

Kolejka 7 - 25-26 września

Pauza: Vojsławia Wojsławice.
 
Astra Leśniowice 10-1 Hutnik Dubeczno 26 września, 13:00
Unia Rejowiec 10-0 Leszkopol Bezek 26 września, 13:00
Hutnik Ruda-Huta 2-2 Spółdzielca Siedliszcze 26 września, 16:00
Pocisk Orchówek 3-2 Zryw Gorzków 26 września, 13:00
Włodawianka II Włodawa 0-5 Chełmianka II Chełm 26 września, 16:00
Bug Hanna 1-2 Victoria Żmudź 26 września, 16:00

Kolejka 8 - 2-3 października

Pauza: Spółdzielca Siedliszcze.
 
Hutnik Dubeczno 0-11 Chełmianka II Chełm 3 października, 14:00
Zryw Gorzków 3-3 Włodawianka II Włodawa 3 października, 13:00
Vojsławia Wojsławice 4-3 Pocisk Orchówek 3 października, 13:00
Bug Hanna 2-3 Hutnik Ruda-Huta 3 października, 13:00
Leszkopol Bezek 1-3 Victoria Żmudź 3 października, 13:00
Astra Leśniowice 2-2 Unia Rejowiec 3 października, 13:00

Kolejka 9 - 9-10 października

Pauza: Bug Hanna.
 
Unia Rejowiec 3-0 Hutnik Dubeczno 10 października, 15:00
Victoria Żmudź 3-4 Astra Leśniowice 10 października, 13:00
w Leśniowicach; Victoria gospodarzem
Hutnik Ruda-Huta 4-1 Leszkopol Bezek 10 października, 14:00
Pocisk Orchówek 1-1 Spółdzielca Siedliszcze 10 października, 13:00
Włodawianka II Włodawa 3-2 Vojsławia Wojsławice 10 października, 16:00
Chełmianka II Chełm 2-0 Zryw Gorzków 10 października, 13:00

Kolejka 10 - 16-17 października

Pauza: Leszkopol Bezek.
 
Hutnik Dubeczno 2-0 Zryw Gorzków 17 października, 14:00
Vojsławia Wojsławice 3-6 Chełmianka II Chełm 17 października, 13:00
Spółdzielca Siedliszcze 7-2 Włodawianka II Włodawa 17 października, 13:00
Bug Hanna 2-0 Pocisk Orchówek 17 października, 13:00
Astra Leśniowice 4-2 Hutnik Ruda-Huta 17 października, 13:00
Unia Rejowiec 3-1 Victoria Żmudź 17 października, 15:00

Kolejka 11 - 23-24 października

Pauza: Astra Leśniowice.
 
Hutnik Ruda-Huta 3-1 Unia Rejowiec 24 października, 14:00
Pocisk Orchówek 1-3 Leszkopol Bezek 24 października, 13:00
Włodawianka II Włodawa 4-2 Bug Hanna 24 października, 14:00
Chełmianka II Chełm 0-0 Spółdzielca Siedliszcze 24 października, 13:00
Zryw Gorzków 1-4 Vojsławia Wojsławice 24 października, 13:00
Hutnik Dubeczno 1-4 Victoria Żmudź 24 października, 14:00

Kolejka 12 - 30-31 października

Pauza: Unia Rejowiec.
 
Hutnik Dubeczno 1-4 Vojsławia Wojsławice 31 października, 14:00
Spółdzielca Siedliszcze 2-1 Zryw Gorzków 31 października, 13:00
Bug Hanna 1-4 Chełmianka II Chełm 31 października, 13:00
Leszkopol Bezek 4-1 Włodawianka II Włodawa 31 października, 13:00
Astra Leśniowice 3-2 Pocisk Orchówek 31 października, 13:00
Hutnik Ruda-Huta 3-1 Victoria Żmudź 31 października, 14:00

Kolejka 13 - 6-7 listopada

Pauza: Victoria Żmudź.
 
Hutnik Ruda-Huta 7-0 Hutnik Dubeczno 7 listopada, 13:00
Pocisk Orchówek 4-4 Unia Rejowiec 7 listopada, 13:00
Włodawianka II Włodawa 1-3 Astra Leśniowice 7 listopada, 13:00
Chełmianka II Chełm 3-1 Leszkopol Bezek 6 listopada, 13:00
Zryw Gorzków 0-4 Bug Hanna 7 listopada, 13:00
Vojsławia Wojsławice 2-5 Spółdzielca Siedliszcze 7 listopada, 13:00

Kolejka 14 - 2-3 kwietnia

Pauza: Hutnik Ruda-Huta.
 
Victoria Żmudź 6-1 Pocisk Orchówek 3 kwietnia, 16:00
Hutnik Dubeczno 0-2 Spółdzielca Siedliszcze 3 kwietnia, 16:00
Vojsławia Wojsławice 7-0 Bug Hanna 3 kwietnia, 11:00
Zryw Gorzków 2-5 Leszkopol Bezek 3 kwietnia, 16:00
Chełmianka II Chełm 3-2 Astra Leśniowice 2 kwietnia, 13:00
Włodawianka II Włodawa 0-4 Unia Rejowiec 2 kwietnia, 15:30

Kolejka 15 - 9-10 kwietnia

Pauza: Hutnik Dubeczno.
 
Hutnik Ruda-Huta 7-0 Pocisk Orchówek 10 kwietnia, 16:00
Victoria Żmudź 5-1 Włodawianka II Włodawa 10 kwietnia, 16:00
w Turce
Unia Rejowiec 1-0 Chełmianka II Chełm 10 kwietnia, 16:00
Astra Leśniowice 4-1 Zryw Gorzków 10 kwietnia, 16:00
Leszkopol Bezek 5-2 Vojsławia Wojsławice 10 kwietnia, 16:00
Bug Hanna 2-4 Spółdzielca Siedliszcze 10 kwietnia, 16:00

Kolejka 16 - 16-17 kwietnia

Pauza: Pocisk Orchówek.
 
Hutnik Dubeczno 3-0 Bug Hanna 17 kwietnia, 16:00
Spółdzielca Siedliszcze 3-1 Leszkopol Bezek 17 kwietnia, 16:00
Vojsławia Wojsławice 6-1 Astra Leśniowice 17 kwietnia, 16:00
Zryw Gorzków 0-2 Unia Rejowiec 17 kwietnia, 16:00
Chełmianka II Chełm 0-4 Victoria Żmudź 17 kwietnia, 16:00
w Turce
Włodawianka II Włodawa 2-2 Hutnik Ruda-Huta 17 kwietnia, 15:00

Kolejka 17 - 30 kwietnia-1 maja

Pauza: Włodawianka II Włodawa.
 
Hutnik Dubeczno 2-3 Pocisk Orchówek 1 maja, 16:00
Hutnik Ruda-Huta 1-4 Chełmianka II Chełm 1 maja, 17:00
Victoria Żmudź 5-1 Zryw Gorzków 1 maja, 16:00
w Turce
Unia Rejowiec 6-2 Vojsławia Wojsławice 30 kwietnia, 15:30
Astra Leśniowice 2-5 Spółdzielca Siedliszcze 1 maja, 13:00
Leszkopol Bezek 5-2 Bug Hanna 1 maja, 16:00
w Hannie

Kolejka 18 - 7-8 maja

Pauza: Chełmianka II Chełm.
 
Astra Leśniowice 3-1 Bug Hanna 7 maja, 16:00
Hutnik Dubeczno 1-4 Leszkopol Bezek 8 maja, 16:00
Spółdzielca Siedliszcze 1-4 Unia Rejowiec 8 maja, 16:00
Vojsławia Wojsławice 0-7 Victoria Żmudź 8 maja, 16:00
Zryw Gorzków 1-1 Hutnik Ruda-Huta 8 maja, 16:00
Włodawianka II Włodawa 7-1 Pocisk Orchówek 7 maja, 15:00

Kolejka 19 - 14-15 maja

Pauza: Zryw Gorzków.
 
Włodawianka II Włodawa 8-2 Hutnik Dubeczno 14 maja, 16:00
Pocisk Orchówek 0-6 Chełmianka II Chełm 15 maja, 16:00
Hutnik Ruda-Huta 5-1 Vojsławia Wojsławice 15 maja, 17:00
Victoria Żmudź 6-1 Spółdzielca Siedliszcze 15 maja, 16:00
Unia Rejowiec 3-2 Bug Hanna 15 maja, 16:00
Astra Leśniowice 4-4 Leszkopol Bezek 15 maja, 13:00

Kolejka 20 - 21-22 maja

Pauza: Vojsławia Wojsławice.
 
Victoria Żmudź 4-0 Bug Hanna 2 czerwca, 18:00
w pierwotnym terminie (22 maja, 16:00) goście nie dojechali z powodu awarii autokaru
Hutnik Dubeczno 2-1 Astra Leśniowice 21 maja, 16:00
Leszkopol Bezek 0-1 Unia Rejowiec 22 maja, 16:00
Spółdzielca Siedliszcze 4-2 Hutnik Ruda-Huta 22 maja, 16:00
Zryw Gorzków 2-0 Pocisk Orchówek 22 maja, 16:00
Chełmianka II Chełm 4-0 Włodawianka II Włodawa 21 maja, 15:00
w Rożdżałowie

Kolejka 21 - 28-29 maja

Pauza: Spółdzielca Siedliszcze.
 
Chełmianka II Chełm 11-0 Hutnik Dubeczno 29 maja, 16:00
w Rożdżałowie
Włodawianka II Włodawa 1-3 Zryw Gorzków 28 maja, 17:00
Pocisk Orchówek 2-3 Vojsławia Wojsławice 29 maja, 16:00
Hutnik Ruda-Huta 4-1 Bug Hanna 29 maja, 17:00
Victoria Żmudź 8-3 Leszkopol Bezek 28 maja, 17:00
Unia Rejowiec 5-1 Astra Leśniowice 29 maja, 16:00

Kolejka 22 - 4-5 czerwca

Pauza: Bug Hanna.
 
Hutnik Dubeczno 1-6 Unia Rejowiec 5 czerwca, 16:00
Astra Leśniowice 3-4 Victoria Żmudź 5 czerwca, 13:00
Leszkopol Bezek 1-1 Hutnik Ruda-Huta 5 czerwca, 16:00
Spółdzielca Siedliszcze 5-3 Pocisk Orchówek 5 czerwca, 16:00
Vojsławia Wojsławice 0-0 Włodawianka II Włodawa 5 czerwca, 16:00
Zryw Gorzków 0-2 Chełmianka II Chełm 5 czerwca, 16:00

Kolejka 23 - 8 czerwca

Pauza: Leszkopol Bezek.
 
Zryw Gorzków 4-2 Hutnik Dubeczno 8 czerwca, 17:15
Chełmianka II Chełm 6-1 Vojsławia Wojsławice 8 czerwca, 17:00
w Rożdżałowie
Włodawianka II Włodawa 2-3 Spółdzielca Siedliszcze 8 czerwca, 17:15
Pocisk Orchówek 1-2 Bug Hanna 8 czerwca, 17:15
Hutnik Ruda-Huta 3-0 Astra Leśniowice 8 czerwca, 17:15
Victoria Żmudź 3-0 Unia Rejowiec 8 czerwca, 17:15

Kolejka 24 - 11-12 czerwca

Pauza: Astra Leśniowice.
 
Victoria Żmudź 2-0 Hutnik Dubeczno 12 czerwca, 16:00
w Dubecznie; Victoria gospodarzem
Unia Rejowiec 2-2 Hutnik Ruda-Huta 12 czerwca, 16:00
Leszkopol Bezek 7-3 Pocisk Orchówek 12 czerwca, 16:00
Bug Hanna 5-6 Włodawianka II Włodawa 11 czerwca, 13:00
Spółdzielca Siedliszcze 1-2 Chełmianka II Chełm 12 czerwca, 16:00
Vojsławia Wojsławice 3-2 Zryw Gorzków 12 czerwca, 16:00

Kolejka 25 - 18-19 czerwca

Pauza: Unia Rejowiec.
 
Victoria Żmudź 4-1 Hutnik Ruda-Huta 19 czerwca, 13:00
Vojsławia Wojsławice 3-0 Hutnik Dubeczno 19 czerwca, 13:00
Zryw Gorzków 2-3 Spółdzielca Siedliszcze 19 czerwca, 13:00
Chełmianka II Chełm 6-0 Bug Hanna 19 czerwca, 13:00
Włodawianka II Włodawa 2-2 Leszkopol Bezek 19 czerwca, 13:00
Pocisk Orchówek 1-1 Astra Leśniowice 19 czerwca, 13:00

REKLAMA

Kolejka 26 - 26 czerwca

Pauza: Victoria Żmudź.
 
Hutnik Dubeczno 3-0 Hutnik Ruda-Huta 26 czerwca, 13:00
Unia Rejowiec 3-2 Pocisk Orchówek 26 czerwca, 13:00
Astra Leśniowice 6-2 Włodawianka II Włodawa 26 czerwca, 13:00
Leszkopol Bezek 1-1 Chełmianka II Chełm 26 czerwca, 13:00
Bug Hanna 1-4 Zryw Gorzków 26 czerwca, 13:00
Spółdzielca Siedliszcze 3-0 Vojsławia Wojsławice 26 czerwca, 13:00

Klasa okręgowa 2010/2011 (Chełm)

Autor: Wojciech Korbel
Kontakt: lubelskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas