[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa C 2002/2003, grupa: Podhale (zachód)
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Skawianin Skawa 18 44 14 2 2 58-18 8 1 0 35-7 6 1 2 23-11
2.  Napravia Naprawa 18 41 13 2 3 37-15 7 1 1 21-5 6 1 2 16-10
3.  MKS ZKP Zakopane 18 30 10 0 8 45-38 5 0 4 24-18 5 0 4 21-20
4.  Wiatr II Ludźmierz 18 28 8 4 6 35-28 5 1 3 17-9 3 3 3 18-19 2 2 0 2 0 5-5
5.  Bór Szaflary 18 28 8 4 6 51-37 4 3 2 25-16 4 1 4 26-21 2 2 0 2 0 5-5
6.  Grel Trute 18 23 7 2 9 32-43 5 1 3 23-15 2 1 6 9-28 2 4 1 1 0 5-3
7.  Podgórki Krauszów 18 23 7 2 9 38-41 4 0 5 24-23 3 2 4 14-18 2 1 0 1 1 3-5
8.  Delta Pieniążkowice 18 17 5 2 11 29-41 3 1 5 18-21 2 1 6 11-20 2 3 1 0 1 3-2
9.  Biali Biały Dunajec 18 17 4 5 9 25-45 1 4 4 12-16 3 1 5 13-29 2 3 1 0 1 2-3
10.  Skalni Zaskale 18 6 1 3 14 17-61 1 1 7 9-29 0 2 7 8-32
Wiatr II Ludźmierz nie awansował ponieważ pierwsza drużyna gra w klasie B.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
 1 Skawianin Skawa    3-0 5-2 3-2 4-1 3-0 5-1 5-0 1-1 6-0 
 2 Napravia Naprawa3-0*     1-0 3-0 0-1 5-0 1-0 2-1 4-1 2-2 
 3 MKS ZKP Zakopane1-5 0-3*     6-2 4-3 6-0 0-3* 3-0 0-2 4-0 
 4 Wiatr II Ludźmierz0-1 0-1 1-3     2-2 3-0 1-0 1-0 6-0 3-2 
 5 Bór Szaflary1-0 1-1 2-3 3-3     6-2 5-1 2-2 2-4 3-0 
 6 Grel Trute2-3 3-2 3-0* 1-2 4-1     2-2 0-3 4-1 4-1 
 7 Podgórki Krauszów1-5 1-2 3-1 0-4 3-5 1-3     3-2 7-1 5-0 
 8 Delta Pieniążkowice2-6 0-1 2-6 1-1 3-0 1-2 1-2     3-0 5-3 
 9 Biali Biały Dunajec1-1 1-2 1-2 2-2 1-3 2-2 2-4 2-0     0-0 
 10 Skalni Zaskale0-2 1-4 2-4 0-2 0-10 1-0 1-1 2-3 2-3     

Kolejka 1 - 25 sierpnia

Podgórki Krauszów 3-5 Bór Szaflary
Grel Trute 4-1 Biali Biały Dunajec
Napravia Naprawa 2-2 Skalni Zaskale
Skawianin Skawa 5-2 MKS ZKP Zakopane
Delta Pieniążkowice 1-1 Wiatr II Ludźmierz

Kolejka 2 - 1 września

Bór Szaflary 2-2 Delta Pieniążkowice
Skalni Zaskale 0-2 Skawianin Skawa
Biali Biały Dunajec 1-2 Napravia Naprawa
Podgórki Krauszów 1-3 Grel Trute
Wiatr II Ludźmierz 1-3 MKS ZKP Zakopane

Kolejka 3 - 8 września

Grel Trute 4-1 Bór Szaflary
Napravia Naprawa 1-0 Podgórki Krauszów 27 października
mecz powtórzony - 8 września przerwany z powodu ulewy przy stanie 0:0
Skawianin Skawa 1-1 Biali Biały Dunajec
Delta Pieniążkowice 2-6 MKS ZKP Zakopane
Skalni Zaskale 0-2 Wiatr II Ludźmierz

Kolejka 4 - 15 września

Skalni Zaskale 2-3 Delta Pieniążkowice
Podgórki Krauszów 1-5 Skawianin Skawa
Grel Trute 3-2 Napravia Naprawa
MKS ZKP Zakopane 4-3 Bór Szaflary 27 października
Wiatr II Ludźmierz 6-0 Biali Biały Dunajec

Kolejka 5 - 22 września

Napravia Naprawa 0-1 Bór Szaflary
Skawianin Skawa 3-0 Grel Trute
Delta Pieniążkowice 3-0 Biali Biały Dunajec
MKS ZKP Zakopane 4-0 Skalni Zaskale
Podgórki Krauszów 0-4 Wiatr II Ludźmierz

Kolejka 6 - 29 września

Bór Szaflary 3-0 Skalni Zaskale
Biali Biały Dunajec 1-2 MKS ZKP Zakopane
Podgórki Krauszów 3-2 Delta Pieniążkowice
Napravia Naprawa 3-0 Skawianin Skawa
(wo)
mecz przerwany - sędziowie zaatakowani przez zawodników gości przy stanie 1:1
Wiatr II Ludźmierz 3-0 Grel Trute

Kolejka 7 - 6 października

Skawianin Skawa 4-1 Bór Szaflary
Delta Pieniążkowice 1-2 Grel Trute
MKS ZKP Zakopane 0-3 Podgórki Krauszów
(wo)
udział w grze nieuprawnionego zawodnika - na boisku 3:0
Skalni Zaskale 2-3 Biali Biały Dunajec
Napravia Naprawa 3-0 Wiatr II Ludźmierz

Kolejka 8 - 13 października

Bór Szaflary 2-4 Biali Biały Dunajec 3 listopada
pierwotnie mecz odwołany - zły stan boiska
Podgórki Krauszów 5-0 Skalni Zaskale
Grel Trute 3-0 MKS ZKP Zakopane
(wo)
udział w grze nieuprawnionego zawodnika - na boisku 1:1
Napravia Naprawa 2-1 Delta Pieniążkowice
Wiatr II Ludźmierz 0-1 Skawianin Skawa

Kolejka 9 - 20 października

Delta Pieniążkowice 2-6 Skawianin Skawa
MKS ZKP Zakopane 0-3 Napravia Naprawa
(wo)
udział w grze nieuprawnionego zawodnika - na boisku 3:3
Biali Biały Dunajec 2-4 Podgórki Krauszów
Bór Szaflary 3-3 Wiatr II Ludźmierz
Grel Trute 4-1 Skalni Zaskale

Kolejka 10 - 27 kwietnia

Wiatr II Ludźmierz 1-0 Delta Pieniążkowice
Bór Szaflary 5-1 Podgórki Krauszów
Biali Biały Dunajec 2-2 Grel Trute
Skalni Zaskale 1-4 Napravia Naprawa
MKS ZKP Zakopane 1-5 Skawianin Skawa

Kolejka 11 - 4 maja

MKS ZKP Zakopane 6-2 Wiatr II Ludźmierz
Delta Pieniążkowice 3-0 Bór Szaflary
Skawianin Skawa 6-0 Skalni Zaskale
Napravia Naprawa 4-1 Biali Biały Dunajec
Grel Trute 2-2 Podgórki Krauszów

Kolejka 12 - 11 maja

Wiatr II Ludźmierz 3-2 Skalni Zaskale
Bór Szaflary 6-2 Grel Trute
Podgórki Krauszów 1-2 Napravia Naprawa
Biali Biały Dunajec 1-1 Skawianin Skawa
MKS ZKP Zakopane 3-0 Delta Pieniążkowice

Kolejka 13 - 18 maja

Bór Szaflary 2-3 MKS ZKP Zakopane
Biali Biały Dunajec 2-2 Wiatr II Ludźmierz
Delta Pieniążkowice 5-3 Skalni Zaskale
Skawianin Skawa 5-1 Podgórki Krauszów
Napravia Naprawa 5-0 Grel Trute

Kolejka 14 - 25 maja

Wiatr II Ludźmierz 1-0 Podgórki Krauszów
Bór Szaflary 1-1 Napravia Naprawa
Grel Trute 2-3 Skawianin Skawa
Biali Biały Dunajec 2-0 Delta Pieniążkowice
Skalni Zaskale 2-4 MKS ZKP Zakopane

Kolejka 15 - 1 czerwca

Grel Trute 1-2 Wiatr II Ludźmierz
Skalni Zaskale 0-10 Bór Szaflary
MKS ZKP Zakopane 0-2 Biali Biały Dunajec
Delta Pieniążkowice 1-2 Podgórki Krauszów
Skawianin Skawa 3-0 Napravia Naprawa

Kolejka 16 - 8 czerwca

Wiatr II Ludźmierz 0-1 Napravia Naprawa
Bór Szaflary 1-0 Skawianin Skawa
Grel Trute 0-3 Delta Pieniążkowice
Podgórki Krauszów 3-1 MKS ZKP Zakopane
Biali Biały Dunajec 0-0 Skalni Zaskale

Kolejka 17 - 15 czerwca

Skawianin Skawa 3-2 Wiatr II Ludźmierz
Biali Biały Dunajec 1-3 Bór Szaflary
Skalni Zaskale 1-1 Podgórki Krauszów
MKS ZKP Zakopane 6-0 Grel Trute
Delta Pieniążkowice 0-1 Napravia Naprawa

Kolejka 18 - 22 czerwca

Wiatr II Ludźmierz 2-2 Bór Szaflary
Skalni Zaskale 1-0 Grel Trute
Skawianin Skawa 5-0 Delta Pieniążkowice
Napravia Naprawa 1-0 MKS ZKP Zakopane
Podgórki Krauszów 7-1 Biali Biały Dunajec

Baraże o udział w Klasie B (Podhale (zachód))

Klasa B 2002/2003 (Podhale)

Klasa C 2002/2003 (Podhale (wschód))

Autor: Jacek Skałba
Kontakt: malopolskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas