[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa B 2002/2003, grupa: Zabrze I
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Sośnica II Gliwice 26 69 22 3 1 114-26 12 1 0 65-11 10 2 1 49-15
2.  Korona Bargłówka 26 62 20 2 4 91-37 11 1 1 51-13 9 1 3 40-24
3.  Victoria Pilchowice 26 59 18 5 3 81-37 12 1 0 49-13 6 4 3 32-24
4.  Kolejarz Gliwice 26 46 14 4 8 62-52 7 2 4 29-19 7 2 4 33-33
5.  Fortuna Gliwice 26 45 14 3 9 71-45 10 0 3 50-21 4 3 6 21-24
6.  Piast Pawłów (Zabrze) 26 40 12 4 10 53-43 9 0 4 34-16 3 4 6 19-27
7.  Drama Kamieniec 26 38 11 5 10 52-47 6 3 4 30-23 5 2 6 22-24
8.  Sokół II Łany Wielkie 26 37 11 4 11 48-52 6 3 4 30-25 5 1 7 18-27
9.  Pogoń Ziemięcice 26 28 8 4 14 36-60 4 3 6 17-27 4 1 8 19-33 2 4 1 1 0 5-4
10.  Gazobudowa II Zabrze 26 28 8 4 14 42-50 4 2 7 25-21 4 2 7 17-29 2 1 0 1 1 4-5
11.  Jedność 32 II Przyszowice 26 24 6 6 14 44-66 4 5 4 29-24 2 1 10 15-42
12.  Start Przezchlebie 26 19 5 4 17 31-74 3 3 7 17-31 2 1 10 14-43
13.  LKS 35 II Gierałtowice 26 15 3 6 17 29-85 2 2 9 15-41 1 4 8 14-44
14.  Ślązak Bycina 26 7 1 4 21 13-93 1 3 9 6-35 0 1 12 7-58
Specjalne podziękowania dla Podokręgowego ZPN Zabrze za pomoc w zgromadzeniu wyników

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
 1 Sośnica II Gliwice    5-1 6-2 7-3 4-2 1-1 4-0 6-0 4-0 3-0 6-0 3-0* 4-1 12-1 
 2 Korona Bargłówka0-1     1-1 5-0 3-0 3-1 4-3 2-1 4-1 4-0 5-1 7-3 8-0 5-1 
 3 Victoria Pilchowice6-1 4-2     3-1 1-1 3-2 2-1 3-0 8-1 2-0 6-1 7-1 2-1 2-1 
 4 Kolejarz Gliwice1-1 0-3 1-2     1-0 4-4 1-3 1-2 1-0 2-0 6-2 4-0 3-1 4-1 
 5 Fortuna Gliwice2-4 3-2 6-2 2-3     1-2 2-1 4-2 3-0* 4-2 6-2 7-0 5-1 5-0 
 6 Piast Pawłów (Zabrze)0-2 1-2 0-2 7-1 1-4     2-1 3-0 2-1 2-1 3-2 3-0 5-0 5-0 
 7 Drama Kamieniec1-7 0-2 4-5 1-1 4-3 2-0     0-1 3-1 1-1 0-0 4-2 6-0 4-0 
 8 Sokół II Łany Wielkie1-1 2-7 1-0 0-3 1-0 2-2 2-3     1-5 7-1 2-0 3-0 3-3 5-0 
 9 Pogoń Ziemięcice0-4 2-4 0-4 0-3 2-2 1-2 2-0 2-1     2-2 1-0 0-2 4-2 1-1 
 10 Gazobudowa II Zabrze0-2 1-2 1-1 3-5 1-2 2-0 1-2 3-0 2-3     5-1 1-1 1-2 4-0 
 11 Jedność 32 II Przyszowice2-4 1-1 1-4 2-2 2-2 5-2 1-1 1-3 3-0 0-2     3-2 1-1 7-0 
 12 Start Przezchlebie2-8 1-5 1-1 2-3 1-3 3-1 0-1 1-4 1-1 1-3 2-0     0-0 2-1 
 13 LKS 35 II Gierałtowice0-10 4-5 1-7 0-1 3-0 0-2 2-2 1-1 1-3 1-4 0-2 0-3     2-1 
 14 Ślązak Bycina0-4 0-4 1-1 1-7 0-2 0-0 1-4 0-3 0-3 0-1 0-4 1-0 2-2     

Kolejka 1 - 11 sierpnia

Piast Pawłów (Zabrze) 5-0 Ślązak Bycina
Sośnica II Gliwice 6-2 Victoria Pilchowice
Sokół II Łany Wielkie 3-0 Start Przezchlebie
Gazobudowa II Zabrze 1-2 Fortuna Gliwice
Korona Bargłówka 5-0 Kolejarz Gliwice
Pogoń Ziemięcice 2-0 Drama Kamieniec
LKS 35 II Gierałtowice 0-2 Jedność 32 II Przyszowice

Kolejka 2 - 18 sierpnia

Ślązak Bycina 0-4 Jedność 32 II Przyszowice
Drama Kamieniec 6-0 LKS 35 II Gierałtowice
Kolejarz Gliwice 1-0 Pogoń Ziemięcice
Fortuna Gliwice 3-2 Korona Bargłówka
Start Przezchlebie 1-3 Gazobudowa II Zabrze
Victoria Pilchowice 3-0 Sokół II Łany Wielkie
Piast Pawłów (Zabrze) 0-2 Sośnica II Gliwice

Kolejka 3 - 25 sierpnia

Sośnica II Gliwice 12-1 Ślązak Bycina
Sokół II Łany Wielkie 2-2 Piast Pawłów (Zabrze)
Gazobudowa II Zabrze 1-1 Victoria Pilchowice
Korona Bargłówka 7-3 Start Przezchlebie
Pogoń Ziemięcice 2-2 Fortuna Gliwice
LKS 35 II Gierałtowice 0-1 Kolejarz Gliwice
Jedność 32 II Przyszowice 1-1 Drama Kamieniec

Kolejka 4 - 1 września

Ślązak Bycina 1-4 Drama Kamieniec
Kolejarz Gliwice 6-2 Jedność 32 II Przyszowice
Fortuna Gliwice 5-1 LKS 35 II Gierałtowice
Start Przezchlebie 1-1 Pogoń Ziemięcice
Victoria Pilchowice 4-2 Korona Bargłówka
Piast Pawłów (Zabrze) 2-1 Gazobudowa II Zabrze
Sośnica II Gliwice 6-0 Sokół II Łany Wielkie

Kolejka 5 - 8 września

Sokół II Łany Wielkie 5-0 Ślązak Bycina
Gazobudowa II Zabrze 0-2 Sośnica II Gliwice
Korona Bargłówka 3-1 Piast Pawłów (Zabrze)
Pogoń Ziemięcice 0-4 Victoria Pilchowice
LKS 35 II Gierałtowice 0-3 Start Przezchlebie
Jedność 32 II Przyszowice 2-2 Fortuna Gliwice
Drama Kamieniec 1-1 Kolejarz Gliwice

Kolejka 6 - 15 września

Ślązak Bycina 1-7 Kolejarz Gliwice
Fortuna Gliwice 2-1 Drama Kamieniec
Start Przezchlebie 2-0 Jedność 32 II Przyszowice
Victoria Pilchowice 2-1 LKS 35 II Gierałtowice
Piast Pawłów (Zabrze) 2-1 Pogoń Ziemięcice
Sośnica II Gliwice 5-1 Korona Bargłówka
Sokół II Łany Wielkie 7-1 Gazobudowa II Zabrze

Kolejka 7 - 22 września

Gazobudowa II Zabrze 4-0 Ślązak Bycina
Korona Bargłówka 2-1 Sokół II Łany Wielkie
Pogoń Ziemięcice 0-4 Sośnica II Gliwice
LKS 35 II Gierałtowice 0-2 Piast Pawłów (Zabrze)
Jedność 32 II Przyszowice 1-4 Victoria Pilchowice
Drama Kamieniec 4-2 Start Przezchlebie
Kolejarz Gliwice 1-0 Fortuna Gliwice

Kolejka 8 - 29 września

Ślązak Bycina 0-2 Fortuna Gliwice
Start Przezchlebie 2-3 Kolejarz Gliwice
Victoria Pilchowice 2-1 Drama Kamieniec
Piast Pawłów (Zabrze) 3-2 Jedność 32 II Przyszowice
Sośnica II Gliwice 4-1 LKS 35 II Gierałtowice
Sokół II Łany Wielkie 1-5 Pogoń Ziemięcice
Gazobudowa II Zabrze 1-2 Korona Bargłówka

Kolejka 9 - 6 października

Korona Bargłówka 5-1 Ślązak Bycina
Pogoń Ziemięcice 2-2 Gazobudowa II Zabrze
LKS 35 II Gierałtowice 1-1 Sokół II Łany Wielkie
Jedność 32 II Przyszowice 2-4 Sośnica II Gliwice
Drama Kamieniec 2-0 Piast Pawłów (Zabrze)
Kolejarz Gliwice 1-2 Victoria Pilchowice
Fortuna Gliwice 7-0 Start Przezchlebie

Kolejka 10 - 13 października

Ślązak Bycina 1-0 Start Przezchlebie
Victoria Pilchowice 1-1 Fortuna Gliwice
Piast Pawłów (Zabrze) 7-1 Kolejarz Gliwice
Sośnica II Gliwice 4-0 Drama Kamieniec
Sokół II Łany Wielkie 2-0 Jedność 32 II Przyszowice
Gazobudowa II Zabrze 1-2 LKS 35 II Gierałtowice
Korona Bargłówka 4-1 Pogoń Ziemięcice

Kolejka 11 - 20 października

Pogoń Ziemięcice 1-1 Ślązak Bycina
LKS 35 II Gierałtowice 4-5 Korona Bargłówka
Jedność 32 II Przyszowice 0-2 Gazobudowa II Zabrze
Drama Kamieniec 0-1 Sokół II Łany Wielkie
Kolejarz Gliwice 1-1 Sośnica II Gliwice
Fortuna Gliwice 1-2 Piast Pawłów (Zabrze)
Start Przezchlebie 1-1 Victoria Pilchowice

Kolejka 12 - 27 października

Ślązak Bycina 1-1 Victoria Pilchowice
Piast Pawłów (Zabrze) 3-0 Start Przezchlebie
Sośnica II Gliwice 4-2 Fortuna Gliwice
Sokół II Łany Wielkie 0-3 Kolejarz Gliwice
Gazobudowa II Zabrze 1-2 Drama Kamieniec
Korona Bargłówka 5-1 Jedność 32 II Przyszowice
Pogoń Ziemięcice 4-2 LKS 35 II Gierałtowice

Kolejka 13 - 3 listopada

LKS 35 II Gierałtowice 2-1 Ślązak Bycina
Jedność 32 II Przyszowice 3-0 Pogoń Ziemięcice
Drama Kamieniec 0-2 Korona Bargłówka
Kolejarz Gliwice 2-0 Gazobudowa II Zabrze
Start Przezchlebie 2-8 Sośnica II Gliwice
Victoria Pilchowice 3-2 Piast Pawłów (Zabrze)
Sokół II Łany Wielkie 1-0 Fortuna Gliwice

Kolejka 14 - 1 maja

Ślązak Bycina 0-0 Piast Pawłów (Zabrze)
Victoria Pilchowice 6-1 Sośnica II Gliwice
Start Przezchlebie 1-4 Sokół II Łany Wielkie
Fortuna Gliwice 4-2 Gazobudowa II Zabrze
Kolejarz Gliwice 0-3 Korona Bargłówka
Drama Kamieniec 3-1 Pogoń Ziemięcice
Jedność 32 II Przyszowice 1-1 LKS 35 II Gierałtowice

Kolejka 15 - 30 marca

Jedność 32 II Przyszowice 7-0 Ślązak Bycina
LKS 35 II Gierałtowice 2-2 Drama Kamieniec
Pogoń Ziemięcice 0-3 Kolejarz Gliwice
Korona Bargłówka 3-0 Fortuna Gliwice
Gazobudowa II Zabrze 1-1 Start Przezchlebie
Sokół II Łany Wielkie 1-0 Victoria Pilchowice
Sośnica II Gliwice 1-1 Piast Pawłów (Zabrze)

Kolejka 16 - 6 kwietnia

Ślązak Bycina 0-4 Sośnica II Gliwice
Piast Pawłów (Zabrze) 3-0 Sokół II Łany Wielkie
Victoria Pilchowice 2-0 Gazobudowa II Zabrze
Start Przezchlebie 1-5 Korona Bargłówka
Fortuna Gliwice 3-0 Pogoń Ziemięcice
(wo)
na boisku 0-0
Kolejarz Gliwice 3-1 LKS 35 II Gierałtowice
Drama Kamieniec 0-0 Jedność 32 II Przyszowice

Kolejka 17 - 13 kwietnia

Drama Kamieniec 4-0 Ślązak Bycina
Jedność 32 II Przyszowice 2-2 Kolejarz Gliwice
LKS 35 II Gierałtowice 3-0 Fortuna Gliwice
Pogoń Ziemięcice 0-2 Start Przezchlebie
Korona Bargłówka 1-1 Victoria Pilchowice
Gazobudowa II Zabrze 2-0 Piast Pawłów (Zabrze)
Sokół II Łany Wielkie 1-1 Sośnica II Gliwice

Kolejka 18 - 19 kwietnia

Ślązak Bycina 0-3 Sokół II Łany Wielkie
Sośnica II Gliwice 3-0 Gazobudowa II Zabrze
Piast Pawłów (Zabrze) 1-2 Korona Bargłówka
Victoria Pilchowice 8-1 Pogoń Ziemięcice
Start Przezchlebie 0-0 LKS 35 II Gierałtowice
Fortuna Gliwice 6-2 Jedność 32 II Przyszowice
Kolejarz Gliwice 1-3 Drama Kamieniec

Kolejka 19 - 27 kwietnia

Kolejarz Gliwice 4-1 Ślązak Bycina
Drama Kamieniec 4-3 Fortuna Gliwice
Jedność 32 II Przyszowice 3-2 Start Przezchlebie
LKS 35 II Gierałtowice 1-7 Victoria Pilchowice
Pogoń Ziemięcice 1-2 Piast Pawłów (Zabrze)
Korona Bargłówka 0-1 Sośnica II Gliwice
Gazobudowa II Zabrze 3-0 Sokół II Łany Wielkie

Kolejka 20 - 4 maja

Ślązak Bycina 0-1 Gazobudowa II Zabrze
Sokół II Łany Wielkie 2-7 Korona Bargłówka
Sośnica II Gliwice 4-0 Pogoń Ziemięcice
Piast Pawłów (Zabrze) 5-0 LKS 35 II Gierałtowice
Victoria Pilchowice 6-1 Jedność 32 II Przyszowice
Start Przezchlebie 0-1 Drama Kamieniec
Fortuna Gliwice 2-3 Kolejarz Gliwice

Kolejka 21 - 11 maja

Fortuna Gliwice 5-0 Ślązak Bycina
Kolejarz Gliwice 4-0 Start Przezchlebie
Drama Kamieniec 4-5 Victoria Pilchowice
Jedność 32 II Przyszowice 5-2 Piast Pawłów (Zabrze)
LKS 35 II Gierałtowice 0-10 Sośnica II Gliwice
Pogoń Ziemięcice 2-1 Sokół II Łany Wielkie
Korona Bargłówka 4-0 Gazobudowa II Zabrze

Kolejka 22 - 18 maja

Ślązak Bycina 0-4 Korona Bargłówka
Gazobudowa II Zabrze 2-3 Pogoń Ziemięcice
Sokół II Łany Wielkie 3-3 LKS 35 II Gierałtowice
Sośnica II Gliwice 6-0 Jedność 32 II Przyszowice
Piast Pawłów (Zabrze) 2-1 Drama Kamieniec
Victoria Pilchowice 3-1 Kolejarz Gliwice
Start Przezchlebie 1-3 Fortuna Gliwice

Kolejka 23 - 25 maja

Start Przezchlebie 2-1 Ślązak Bycina
Fortuna Gliwice 6-2 Victoria Pilchowice
Kolejarz Gliwice 4-4 Piast Pawłów (Zabrze)
Drama Kamieniec 1-7 Sośnica II Gliwice
Jedność 32 II Przyszowice 1-3 Sokół II Łany Wielkie
LKS 35 II Gierałtowice 1-4 Gazobudowa II Zabrze
Pogoń Ziemięcice 2-4 Korona Bargłówka

Kolejka 24 - 1 czerwca

Ślązak Bycina 0-3 Pogoń Ziemięcice
Korona Bargłówka 8-0 LKS 35 II Gierałtowice
Gazobudowa II Zabrze 5-1 Jedność 32 II Przyszowice
Sokół II Łany Wielkie 2-3 Drama Kamieniec
Sośnica II Gliwice 7-3 Kolejarz Gliwice
Piast Pawłów (Zabrze) 1-4 Fortuna Gliwice
Victoria Pilchowice 7-1 Start Przezchlebie

Kolejka 25 - 8 czerwca

Victoria Pilchowice 2-1 Ślązak Bycina
Start Przezchlebie 3-1 Piast Pawłów (Zabrze)
Fortuna Gliwice 2-4 Sośnica II Gliwice
Kolejarz Gliwice 1-2 Sokół II Łany Wielkie
Drama Kamieniec 1-1 Gazobudowa II Zabrze
Jedność 32 II Przyszowice 1-1 Korona Bargłówka
LKS 35 II Gierałtowice 1-3 Pogoń Ziemięcice

Kolejka 26 - 15 czerwca

Fortuna Gliwice 4-2 Sokół II Łany Wielkie
Ślązak Bycina 2-2 LKS 35 II Gierałtowice
Pogoń Ziemięcice 1-0 Jedność 32 II Przyszowice
Korona Bargłówka 4-3 Drama Kamieniec
Gazobudowa II Zabrze 3-5 Kolejarz Gliwice
Sośnica II Gliwice 3-0 Start Przezchlebie
(wo)
Piast Pawłów (Zabrze) 0-2 Victoria Pilchowice

Baraże o udział w Klasie A (Zabrze)

Klasa A 2002/2003 (Zabrze)

Klasa B 2002/2003 (Zabrze II)

Autor: Łukasz Mizera
Kontakt: slaskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas