[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa A 2010/2011, grupa: Piła I
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Płomień Połajewo 26 65 20 5 1 82-17 11 2 0 47-10 9 3 1 35-7
2.  TP Polonia Piła 26 56 17 5 4 73-25 11 0 2 55-11 6 5 2 18-14
3.  Iskra Szydłowo 26 52 16 4 6 78-27 10 1 2 41-9 6 3 4 37-18
4.  Arto Trzcianka 26 41 11 8 7 56-36 7 5 1 39-12 4 3 6 17-24
5.  Noteć Rosko 26 40 13 1 12 47-45 9 0 4 26-11 4 1 8 21-34
6.  KS Leżenica 26 37 10 7 9 36-48 4 5 4 19-18 6 2 5 17-30
7.  Huragan Młynkowo 26 33 9 6 11 42-41 5 3 5 24-17 4 3 6 18-24
8.  Zamek Gołańcz 26 32 8 8 10 43-53 4 7 2 22-16 4 1 8 21-37
9.  Kłos Budzyń 26 30 8 6 12 48-65 5 4 4 31-28 3 2 8 17-37
10.  Orzeł Pęckowo 26 29 8 5 13 48-60 6 1 6 33-32 2 4 7 15-28
11.  Wenus Jędrzejewo 26 27 7 6 13 31-52 4 3 6 16-19 3 3 7 15-33 2 6 2 0 0 5-1
12.  Acer Miały 26 27 8 3 15 44-63 4 2 7 19-25 4 1 8 25-38 2 0 0 0 2 1-5
13.  Sokół Drawsko 26 25 5 10 11 24-46 4 4 5 17-27 1 6 6 7-19
14.  Błyskawica Bronisławki 26 15 5 0 21 18-92 4 0 9 9-37 1 0 12 9-55
KS Leżenica rozgrywa swoje mecze w Szydłowie.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
 1 Płomień Połajewo    6-1 0-0 3-0 5-0 1-1 2-0 6-0 4-1 5-3 7-2 3-2 2-0 3-0 
 2 TP Polonia Piła1-2     2-1 4-1 4-2 8-0 4-0 5-1 6-0 1-2 5-1 3-0 5-1 7-0 
 3 Iskra Szydłowo1-2 0-0     1-0 4-1 7-0 1-2 4-2 1-0 3-0 3-0 6-2 3-0 7-0 
 4 Arto Trzcianka1-1 1-1 2-1     4-0 2-1 2-2 2-0 4-1 7-1 0-1 2-2 1-1 11-0 
 5 Noteć Rosko1-0 0-2 3-1 2-3     1-2 2-0 3-1 4-1 3-0 2-0 0-1 2-0 3-0* 
 6 KS Leżenica0-4 1-1 1-1 0-2 0-2     1-0 3-0* 1-2 1-1 0-0 5-1 1-1 5-3 
 7 Huragan Młynkowo1-3 1-0 2-4 0-1 2-2 0-1     0-2 4-0 1-1 4-1 5-1 0-0 4-1 
 8 Zamek Gołańcz0-0 2-2 0-1 1-4 1-0 3-0 1-1     1-1 0-0 2-2 4-1 2-2 5-2 
 9 Kłos Budzyń1-4 1-1 2-2 6-1 2-0 2-3 1-5 4-7     2-0 2-2 5-3 0-0 3-0* 
 10 Orzeł Pęckowo0-5 1-2 1-7 2-1 1-2 3-5 5-0 7-1 6-3     4-0 1-5 0-0 2-1 
 11 Wenus Jędrzejewo0-3 0-1 1-0 1-1 4-2 1-2 1-1 0-3 1-2 1-1     3-0* 2-1 1-2 
 12 Acer Miały0-4 1-2 3-6 1-1 3-1 1-1 1-2 1-0 3-5 1-0 1-2     0-1 3-0* 
 13 Sokół Drawsko1-1 0-1 1-7 2-2 3-4 1-0 1-4 2-2 0-0 2-1 2-1 1-4     1-0 
 14 Błyskawica Bronisławki0-6 0-4 0-6 1-0 1-5 0-1 2-1 0-2 2-1 1-5 1-3 0-3 1-0     

Kolejka 1 - 21-22 sierpnia

Sokół Drawsko 1-1 Płomień Połajewo 22 sierpnia, 17:00
KS Leżenica 1-0 Huragan Młynkowo 21 sierpnia, 17:00
Acer Miały 1-1 Arto Trzcianka 22 sierpnia, 17:00
Orzeł Pęckowo 1-7 Iskra Szydłowo 22 sierpnia, 15:00
Noteć Rosko 4-1 Kłos Budzyń 22 sierpnia, 11:00
Zamek Gołańcz 5-2 Błyskawica Bronisławki 21 sierpnia, 17:00
TP Polonia Piła 5-1 Wenus Jędrzejewo 14 listopada, 12:00
w pierwotnym terminie (22 sierpnia, 15:00) odwołany

Kolejka 2 - 28-29 sierpnia

Płomień Połajewo 7-2 Wenus Jędrzejewo 27 sierpnia, 18:00
Błyskawica Bronisławki 0-4 TP Polonia Piła 29 sierpnia, 16:00
Kłos Budzyń 4-7 Zamek Gołańcz 28 sierpnia, 12:00
Iskra Szydłowo 4-1 Noteć Rosko 28 sierpnia, 17:00
Arto Trzcianka 7-1 Orzeł Pęckowo 29 sierpnia, 17:00
Huragan Młynkowo 5-1 Acer Miały 29 sierpnia, 11:00
Sokół Drawsko 1-0 KS Leżenica 29 sierpnia, 15:00

Kolejka 3 - 4-5 września

KS Leżenica 0-4 Płomień Połajewo 4 września, 16:00
Acer Miały 0-1 Sokół Drawsko 5 września, 15:00
Orzeł Pęckowo 5-0 Huragan Młynkowo 5 września, 13:00
Noteć Rosko 2-3 Arto Trzcianka 5 września, 15:00
Zamek Gołańcz 0-1 Iskra Szydłowo 4 września, 16:00
TP Polonia Piła 6-0 Kłos Budzyń 4 września, 16:00
Błyskawica Bronisławki 1-3 Wenus Jędrzejewo 5 września, 16:00

Kolejka 4 - 11-12 września

Płomień Połajewo 3-0 Błyskawica Bronisławki 12 września, 15:00
Kłos Budzyń 2-2 Wenus Jędrzejewo 11 września, 16:00
Huragan Młynkowo 2-2 Noteć Rosko 12 września, 11:00
Sokół Drawsko 2-1 Orzeł Pęckowo 12 września, 17:00
KS Leżenica 5-1 Acer Miały 12 września, 15:00
TP Polonia Piła 2-1 Iskra Szydłowo 11 września, 11:00
Zamek Gołańcz 1-4 Arto Trzcianka 12 września, 16:00

Kolejka 5 - 18-19 września

Acer Miały 0-4 Płomień Połajewo 19 września, 15:00
Orzeł Pęckowo 3-5 KS Leżenica 19 września, 17:00
Noteć Rosko 2-0 Sokół Drawsko 19 września, 15:00
Zamek Gołańcz 1-1 Huragan Młynkowo 18 września, 16:00
TP Polonia Piła 4-1 Arto Trzcianka 19 września, 15:00
Wenus Jędrzejewo 1-0 Iskra Szydłowo 19 września, 15:00
Błyskawica Bronisławki 2-1 Kłos Budzyń 19 września, 15:00

Kolejka 6 - 25-26 września

Płomień Połajewo 4-1 Kłos Budzyń 26 września, 15:00
Iskra Szydłowo 7-0 Błyskawica Bronisławki 25 września, 16:00
Arto Trzcianka 0-1 Wenus Jędrzejewo 26 września, 16:00
Huragan Młynkowo 1-0 TP Polonia Piła 26 września, 11:00
Sokół Drawsko 2-2 Zamek Gołańcz 26 września, 15:00
KS Leżenica 0-2 Noteć Rosko 26 września, 15:00
Acer Miały 1-0 Orzeł Pęckowo 26 września, 15:00

Kolejka 7 - 2-3 października

Orzeł Pęckowo 0-5 Płomień Połajewo 3 października, 12:00
Noteć Rosko 0-1 Acer Miały 3 października, 15:00
Zamek Gołańcz 3-0 KS Leżenica 2 października, 15:00
TP Polonia Piła 5-1 Sokół Drawsko 3 października, 15:00
Wenus Jędrzejewo 1-1 Huragan Młynkowo 3 października, 15:00
Błyskawica Bronisławki 1-0 Arto Trzcianka 3 października, 15:00
Kłos Budzyń 2-2 Iskra Szydłowo 2 października, 15:00

Kolejka 8 - 9-10 października

Płomień Połajewo 0-0 Iskra Szydłowo 10 października, 15:00
Arto Trzcianka 4-1 Kłos Budzyń 10 października, 15:00
Huragan Młynkowo 4-1 Błyskawica Bronisławki 10 października, 11:00
Sokół Drawsko 2-1 Wenus Jędrzejewo 10 października, 15:00
KS Leżenica 1-1 TP Polonia Piła 9 października, 15:00
Acer Miały 1-0 Zamek Gołańcz 10 października, 15:00
Orzeł Pęckowo 1-2 Noteć Rosko 10 października, 15:00

Kolejka 9 - 16-17 października

Noteć Rosko 1-0 Płomień Połajewo 17 października, 15:00
Zamek Gołańcz 0-0 Orzeł Pęckowo 16 października, 15:00
TP Polonia Piła 3-0 Acer Miały 17 października, 15:00
Wenus Jędrzejewo 1-2 KS Leżenica 17 października, 15:00
Błyskawica Bronisławki 1-0 Sokół Drawsko 17 października, 15:00
Kłos Budzyń 1-5 Huragan Młynkowo 16 października, 15:00
Iskra Szydłowo 1-0 Arto Trzcianka 16 października, 14:00

Kolejka 10 - 23-24 października

Płomień Połajewo 3-0 Arto Trzcianka 24 października, 14:00
Huragan Młynkowo 2-4 Iskra Szydłowo 24 października, 14:30
Sokół Drawsko 0-0 Kłos Budzyń 14 listopada, 13:00
KS Leżenica 5-3 Błyskawica Bronisławki 23 października, 14:00
Acer Miały 1-2 Wenus Jędrzejewo 24 października, 14:00
Orzeł Pęckowo 1-2 TP Polonia Piła 24 października, 11:00
Noteć Rosko 3-1 Zamek Gołańcz 24 października, 14:00

Kolejka 11 - 30-31 października

Zamek Gołańcz 0-0 Płomień Połajewo 30 października, 14:00
TP Polonia Piła 4-2 Noteć Rosko 31 października, 14:00
Wenus Jędrzejewo 1-1 Orzeł Pęckowo 31 października, 14:00
Błyskawica Bronisławki 0-3 Acer Miały 31 października, 14:00
Kłos Budzyń 2-3 KS Leżenica 30 października, 14:00
Iskra Szydłowo 3-0 Sokół Drawsko 30 października, 14:00
Arto Trzcianka 2-2 Huragan Młynkowo 31 października, 14:00

Kolejka 12 - 6-7 listopada

Płomień Połajewo 2-0 Huragan Młynkowo 7 listopada, 13:30
Sokół Drawsko 2-2 Arto Trzcianka 7 listopada, 13:30
KS Leżenica 1-1 Iskra Szydłowo 6 listopada, 13:30
Acer Miały 3-5 Kłos Budzyń 7 listopada, 13:30
Orzeł Pęckowo 2-1 Błyskawica Bronisławki 7 listopada, 13:30
Noteć Rosko 2-0 Wenus Jędrzejewo 7 listopada, 13:30
Zamek Gołańcz 2-2 TP Polonia Piła 6 listopada, 13:30

Kolejka 13 - 11 listopada

TP Polonia Piła 1-2 Płomień Połajewo 11 listopada, 11:00
Wenus Jędrzejewo 0-3 Zamek Gołańcz 11 listopada, 13:30
Błyskawica Bronisławki 1-5 Noteć Rosko 11 listopada, 13:30
Kłos Budzyń 2-0 Orzeł Pęckowo 11 listopada, 13:30
Iskra Szydłowo 6-2 Acer Miały 11 listopada, 13:30
Arto Trzcianka 2-1 KS Leżenica 11 listopada, 13:30
Huragan Młynkowo 0-0 Sokół Drawsko 11 listopada, 13:00

Kolejka 14 - 26-27 marca

Płomień Połajewo 2-0 Sokół Drawsko 27 marca, 16:00
Huragan Młynkowo 0-1 KS Leżenica 27 marca, 11:00
Arto Trzcianka 2-2 Acer Miały 27 marca, 16:00
Iskra Szydłowo 3-0 Orzeł Pęckowo 3 maja, 17:00
Kłos Budzyń 2-0 Noteć Rosko 26 marca, 16:00
Błyskawica Bronisławki 0-2 Zamek Gołańcz 27 marca, 15:00
Wenus Jędrzejewo 0-1 TP Polonia Piła 27 marca, 14:00

Kolejka 15 - 2-3 kwietnia

Wenus Jędrzejewo 0-3 Płomień Połajewo 3 kwietnia, 14:00
TP Polonia Piła 7-0 Błyskawica Bronisławki 2 kwietnia, 14:00
Zamek Gołańcz 1-1 Kłos Budzyń 2 kwietnia, 14:00
Noteć Rosko 3-1 Iskra Szydłowo 3 kwietnia, 15:00
Orzeł Pęckowo 2-1 Arto Trzcianka 3 kwietnia, 14:00
Acer Miały 1-2 Huragan Młynkowo 3 kwietnia, 15:00
KS Leżenica 1-1 Sokół Drawsko 2 kwietnia, 16:00

Kolejka 16 - 9-10 kwietnia

Wenus Jędrzejewo 1-2 Błyskawica Bronisławki 10 kwietnia, 15:00
Płomień Połajewo 1-1 KS Leżenica 10 kwietnia, 16:00
Sokół Drawsko 1-4 Acer Miały 10 kwietnia, 15:00
Huragan Młynkowo 1-1 Orzeł Pęckowo 10 kwietnia, 11:00
Arto Trzcianka 4-0 Noteć Rosko 10 kwietnia, 16:00
Iskra Szydłowo 4-2 Zamek Gołańcz 9 kwietnia, 14:00
Kłos Budzyń 1-1 TP Polonia Piła 9 kwietnia, 16:00

Kolejka 17 - 16-17 kwietnia

Iskra Szydłowo 0-0 TP Polonia Piła 16 kwietnia, 14:00
Arto Trzcianka 2-0 Zamek Gołańcz 17 kwietnia, 16:00
Błyskawica Bronisławki 0-6 Płomień Połajewo 17 kwietnia, 15:00
Wenus Jędrzejewo 1-2 Kłos Budzyń 17 kwietnia, 15:00
Noteć Rosko 2-0 Huragan Młynkowo 17 kwietnia, 15:00
Orzeł Pęckowo 0-0 Sokół Drawsko 17 kwietnia, 14:00
Acer Miały 1-1 KS Leżenica 17 kwietnia, 15:00

Kolejka 18 - 23 kwietnia

Płomień Połajewo 3-2 Acer Miały 23 kwietnia, 16:00
KS Leżenica 1-1 Orzeł Pęckowo 23 kwietnia, 16:00
Sokół Drawsko 3-4 Noteć Rosko 23 kwietnia, 15:00
Huragan Młynkowo 0-2 Zamek Gołańcz 23 kwietnia, 16:30
Arto Trzcianka 1-1 TP Polonia Piła 23 kwietnia, 14:30
Iskra Szydłowo 3-0 Wenus Jędrzejewo 23 kwietnia, 14:00
Kłos Budzyń 3-0 Błyskawica Bronisławki 23 kwietnia, 16:00
(wo)

Kolejka 19 - 30 kwietnia-1 maja

Kłos Budzyń 1-4 Płomień Połajewo 30 kwietnia, 16:00
Błyskawica Bronisławki 0-6 Iskra Szydłowo 1 maja, 15:00
Wenus Jędrzejewo 1-1 Arto Trzcianka 1 maja, 15:00
TP Polonia Piła 4-0 Huragan Młynkowo 30 kwietnia, 16:00
Zamek Gołańcz 2-2 Sokół Drawsko 30 kwietnia, 15:00
Noteć Rosko 1-2 KS Leżenica 1 maja, 15:00
Orzeł Pęckowo 1-5 Acer Miały 1 maja, 14:00

Kolejka 20 - 7-8 maja

Płomień Połajewo 5-3 Orzeł Pęckowo 8 maja, 16:00
Acer Miały 3-1 Noteć Rosko 8 maja, 15:00
KS Leżenica 3-0 Zamek Gołańcz 7 maja, 17:00
(wo)
na boisku 1-2
Sokół Drawsko 0-1 TP Polonia Piła 8 maja, 15:00
Huragan Młynkowo 4-1 Wenus Jędrzejewo 8 maja, 16:00
Arto Trzcianka 11-0 Błyskawica Bronisławki 8 maja, 16:00
Iskra Szydłowo 1-0 Kłos Budzyń 7 maja, 14:00

Kolejka 21 - 14-15 maja

Iskra Szydłowo 1-2 Płomień Połajewo 14 maja, 16:00
Kłos Budzyń 6-1 Arto Trzcianka 14 maja, 16:00
Błyskawica Bronisławki 2-1 Huragan Młynkowo 15 maja, 15:00
Wenus Jędrzejewo 2-1 Sokół Drawsko 15 maja, 16:00
TP Polonia Piła 8-0 KS Leżenica 14 maja, 17:00
Zamek Gołańcz 4-1 Acer Miały 14 maja, 15:00
Noteć Rosko 3-0 Orzeł Pęckowo 15 maja, 15:00

Kolejka 22 - 21-22 maja

Płomień Połajewo 5-0 Noteć Rosko 22 maja, 16:00
Orzeł Pęckowo 7-1 Zamek Gołańcz 22 maja, 14:00
Acer Miały 1-2 TP Polonia Piła 22 maja, 15:00
KS Leżenica 0-0 Wenus Jędrzejewo 21 maja, 17:00
Sokół Drawsko 1-0 Błyskawica Bronisławki 22 maja, 15:00
Huragan Młynkowo 4-0 Kłos Budzyń 22 maja, 11:00
Arto Trzcianka 2-1 Iskra Szydłowo 22 maja, 16:00

Kolejka 23 - 28-29 maja

Arto Trzcianka 1-1 Płomień Połajewo 29 maja, 16:00
Iskra Szydłowo 1-2 Huragan Młynkowo 28 maja, 16:00
Kłos Budzyń 0-0 Sokół Drawsko 28 maja, 16:00
Błyskawica Bronisławki 0-1 KS Leżenica 29 maja, 13:00
Wenus Jędrzejewo 3-0 Acer Miały 29 maja, 16:00
(wo)
na boisku 1-4; w drużynie gości wystąpił nieuprawniony zawodnik
TP Polonia Piła 1-2 Orzeł Pęckowo 28 maja, 17:00
Zamek Gołańcz 1-0 Noteć Rosko 28 maja, 16:00

Kolejka 24 - 4-5 czerwca

Płomień Połajewo 6-0 Zamek Gołańcz 5 czerwca, 16:00
Noteć Rosko 0-2 TP Polonia Piła 5 czerwca, 15:00
Orzeł Pęckowo 4-0 Wenus Jędrzejewo 5 czerwca, 14:00
Acer Miały 3-0 Błyskawica Bronisławki 5 czerwca, 15:00
(wo)
KS Leżenica 1-2 Kłos Budzyń 4 czerwca, 17:00
Sokół Drawsko 1-7 Iskra Szydłowo 5 czerwca, 15:00
Huragan Młynkowo 0-1 Arto Trzcianka 5 czerwca, 11:00

Kolejka 25 - 12 czerwca

Huragan Młynkowo 1-3 Płomień Połajewo 12 czerwca, 16:00
Arto Trzcianka 1-1 Sokół Drawsko 12 czerwca, 16:00
Iskra Szydłowo 7-0 KS Leżenica 12 czerwca, 16:00
Kłos Budzyń 5-3 Acer Miały 12 czerwca, 16:00
Błyskawica Bronisławki 1-5 Orzeł Pęckowo 12 czerwca, 16:00
Wenus Jędrzejewo 4-2 Noteć Rosko 12 czerwca, 16:00
TP Polonia Piła 5-1 Zamek Gołańcz 12 czerwca, 16:00

Kolejka 26 - 19 czerwca

Płomień Połajewo 6-1 TP Polonia Piła 19 czerwca, 16:00
Zamek Gołańcz 2-2 Wenus Jędrzejewo 19 czerwca, 16:00
Noteć Rosko 3-0 Błyskawica Bronisławki 19 czerwca, 16:00
(wo)
nie obył się
Orzeł Pęckowo 6-3 Kłos Budzyń 19 czerwca, 16:00
Acer Miały 3-6 Iskra Szydłowo 19 czerwca, 16:00
KS Leżenica 0-2 Arto Trzcianka 19 czerwca, 16:00
Sokół Drawsko 1-4 Huragan Młynkowo 19 czerwca, 16:00

Klasa okręgowa 2010/2011 (Piła)

Klasa A 2010/2011 (Piła II)

Klasa B 2010/2011 (Piła I)
Klasa B 2010/2011 (Piła II)

Autor: Kacper Popławski
Kontakt: wielkopolskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas