[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 MPJM
 
REKLAMA
 
 PZPN
RSSSF
 
REKLAMA
 

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Puchar Polski 2010/2011, grupa: Zachodniopomorski ZPN - Szczecin

REKLAMA
REKLAMA

I runda - 1 września
(Losowanie - 12 sierpnia, 15:00 - siedziba ZZPN)

Zieloni Wyszobór 1-4 Błękitni Trzygłów 1 września, 17:00
Znicz Wysoka Kamieńska 2-3 Fala Międzyzdroje 1 września, 17:00
Zalew Stepnica 2-3 Iskra Golczewo 1 września, 17:00
Gardominka/Polonia II Mechowo 6-1 Bizon Cerkwica 29 sierpnia, 13:30
Prawobrzeże Świnoujście 3-0 Bałtyk Międzywodzie 1 września, 17:00
Saturn Szadzko 0-6 Orzeł Prusinowo 1 września, 17:00
Sparta Skalin 3-10 Pomorzanin Przybiernów 1 września, 17:00
Derby Ulikowo 1-0 Mewa Resko 1 września, 17:00
Orkan Dalewo 1-5 Sowianka Sowno 1 września, 17:00
Zenit Koszewo 2-1 Znicz Niedźwiedź 1 września, 17:00
Orzeł Małkocin 2-6 Dąb Dębice 1 września, 17:00
Dęby Rogowo 7-3 Vitkowia Witkowo 1 września, 17:00
Hutnik II Szczecin 5-1 Rybak Trzebież 1 września, 17:00
Bonus Rzepnowo 2-3 Unia Stargard Szczeciński 1 września, 17:00
Korona Klępicz 2-5 Ogniwo Babinek 1 września, 17:00
LZS Kołbaskowo 3-1 KLUKS Krzywin 1 września, 17:00
Pionier Nawrocko 4-5 Bryza Reńsko 1 września, 17:00
Błękitni Białęgi 0-1 Grot Gardno 1 września, 17:00
Pionier Zwierzyn (k. Choszczna) 4-2 Gwiazda Żalęcino 1 września, 17:00
Odra Czelin 1-3 Santos Sarbinowo 1 września, 17:00
Gryf Nowielin 2-3 Orzeł Pęzino 1 września, 17:00
Błękit Pniewo 4-2 Orzeł Trzcinna 1 września, 17:00
pd.
Rurzyca Nawodna 0-7 Unia Swochowo 1 września, 17:00
Ina Nadarzyn 3-5 Orzeł Grzędzice 1 września, 17:00
Hetman Grzybno 3-1 Trojan Strąpie 1 września, 17:00
Sokół Sokoliniec 0-3 Pomorzanin Krąpiel 1 września, 17:00
Rolpol Rossow Chlebowo 1-2 Piast Karsko 1 września, 17:00
KS Wołczkowo-Bezrzecze 2-1 Leśnik Kliniska 1 września, 17:00

II runda - 15 września

Błękitni Trzygłów 5-0 Orzeł Łożnica 15 września, 16:30
Fala Międzyzdroje 1-3 Korona Stuchowo 15 września, 16:30
Iskra Golczewo 2-2 Ina Ińsko 15 września, 16:30
pd. k. 2-4
Gardominka/Polonia II Mechowo 8-2 Dąbrovia Stara Dąbrowa 15 września, 16:30
Prawobrzeże Świnoujście 0-5 Flota II Świnoujście 15 września, 16:30
Orzeł Prusinowo 2-5 GKS Mierzyn 15 września, 16:30
Pomorzanin Przybiernów 4-0 Sparta Węgorzyno 15 września, 16:30
Derby Ulikowo 0-3 Ehrle Polska Dobra Szczecińska 15 września, 16:30
Sowianka Sowno 2-2 Chemik II Police 15 września, 16:30
k. 1-3
Zenit Koszewo 1-3 Promień Mosty 15 września, 16:30
Dąb Dębice 5-3 Wicher Brojce 15 września, 16:30
Dęby Rogowo 2-6 Rega II Trzebiatów 15 września, 16:30
Hutnik II Szczecin 2-3 Błękitni II Stargard Szczeciński 15 września, 16:30
Unia Stargard Szczeciński 4-6 Kasta Majowe (Szczecin) 15 września, 16:30
Ogniwo Babinek 4-3 Drawa Drawno 15 września, 16:30
LZS Kołbaskowo 1-0 Wicher Przelewice 15 września, 16:30
Bryza Reńsko 3-2 Koral Mostkowo 15 września, 16:30
Grot Gardno 0-2 Iskierka Śmierdnica (Szczecin) 15 września, 16:30
Pionier Zwierzyn (k. Choszczna) 3-0 Sparta/Odra II Godków 15 września, 16:30
pd.
Santos Sarbinowo 4-2 Jedność Przewłoki 15 września, 16:30
Orzeł Pęzino 1-0 Mieszko Mieszkowice 15 września, 16:30
Błękit Pniewo 3-0 Chrobry/Dąb II Boleszkowice 15 września, 16:30
(wo)
nie odbył się
Unia Swochowo 4-3 Czcibor Cedynia 15 września, 16:30
KS Wołczkowo-Bezrzecze 3-0 Myśla Dargomyśl 15 września, 16:30
(wo)
nie odbył się
Orzeł Grzędzice 1-3 Morzycko Moryń 15 września, 16:30
Hetman Grzybno 2-3 Orkan Suchań 15 września, 16:30
Pomorzanin Krąpiel 1-2 Fagus Kołbacz 15 września, 16:30
Piast Karsko 4-0 Remor Recz 15 września, 16:30

III runda - 29 września

Błękitni Trzygłów 5-2 Pomorzanin Nowogard 29 września, 16:30
Korona Stuchowo 3-7 Ina Goleniów 29 września, 16:30
w Gostyniu
Ina Ińsko 3-1 Vineta Wolin 29 września, 16:30
Gardominka/Polonia II Mechowo 2-1 Wybrzeże Rewalskie Rewal 29 września, 16:30
Flota II Świnoujście 4-3 Stal Szczecin 29 września, 16:30
GKS Mierzyn 3-0 Rega Trzebiatów 29 września, 16:30
Pomorzanin Przybiernów 0-5 Świt Skolwin (Szczecin) 29 września, 16:30
Ehrle Polska Dobra Szczecińska 3-4 Masovia Maszewo 29 września, 16:30
Chemik II Police 5-2 Hutnik Szczecin 29 września, 16:30
Promień Mosty 0-2 Pogoń II Szczecin 29 września, 16:30
Dąb Dębice 2-5 Gryf Kamień Pomorski 29 września, 16:30
Rega II Trzebiatów 1-6 Sarmata Dobra 29 września, 16:30
Błękitni II Stargard Szczeciński 3-0 Polonia Płoty
(wo)
goście nie dojechali
Kasta Majowe (Szczecin) 3-0 Piast Chociwel 29 września, 16:30
Światowid Łobez 0-2 Arkonia Szczecin 29 września, 16:30
Jeziorak Załom (Szczecin) 8-0 Sparta Gryfice 29 września, 16:30
Ogniwo Babinek 0-2 Dąb Dębno 29 września, 16:30
LZS Kołbaskowo 1-0 Sęp Brzesko 29 września, 16:30
Bryza Reńsko 4-2 Zorza Dobrzany 29 września, 16:30
Iskierka Śmierdnica (Szczecin) 1-4 Chemik Police 29 września, 16:30
Pionier Zwierzyn (k. Choszczna) 2-11 Stal Lipiany 29 września, 16:30
Santos Sarbinowo 1-6 Energetyk Gryfino 29 września, 16:30
Orzeł Pęzino 3-0 Odra Chojna 29 września, 16:30
Błękit Pniewo 0-0 Unia Dolice 29 września, 16:30
k. 2-4
Unia Swochowo 0-9 Pogoń Barlinek 29 września, 16:30
KS Wołczkowo-Bezrzecze 1-4 Kłos Pełczyce 29 września, 16:30
Morzycko Moryń 3-0 Sokół Pyrzyce 29 września, 16:30
Orkan Suchań 5-4 Orzeł Trzcińsko Zdrój 29 września, 16:30
Fagus Kołbacz 1-3 Kluczevia Stargard Szczeciński 29 września, 16:30
Piast Karsko 2-3 Błękitni Stargard Szczeciński 29 września, 16:30
Klon Krzęcin 3-4 Osadnik Myślibórz 29 września, 16:30
Odrzanka Radziszewo 3-7 Victoria 95 Przecław 29 września, 16:30

IV runda - 20 listopada
(Losowanie - 7 października, 15:00 - siedziba ZZPN)

Błękitni Trzygłów 1-1 Błękitni Stargard Szczeciński 20 listopada, 13:00
pd. k. 4-5
Ina Ińsko 2-2 Świt Skolwin (Szczecin) 20 listopada, 13:00
pd. k. 8-9
Gardominka/Polonia II Mechowo 3-4 Masovia Maszewo 20 listopada, 13:00
Flota II Świnoujście 3-0 Kłos Pełczyce 20 listopada, 13:00
goście nie dojechali
GKS Mierzyn 1-3 Kluczevia Stargard Szczeciński 20 listopada, 13:00
Chemik II Police 0-3 Pogoń Barlinek 17 listopada, 13:00
Błękitni II Stargard Szczeciński 5-0 Energetyk Gryfino 10 listopada, 17:00
Kasta Majowe (Szczecin) 3-4 Pogoń II Szczecin 20 listopada, 13:00
pd.
Jeziorak Załom (Szczecin) 2-3 Arkonia Szczecin 20 listopada, 13:00
LZS Kołbaskowo 3-5 Gryf Kamień Pomorski 20 listopada, 13:00
Bryza Reńsko 0-3 Victoria 95 Przecław 20 listopada, 13:00
gospodarze nie posiadali ważnych badań lekarskich
Orzeł Pęzino 1-2 Stal Lipiany 11 listopada, 12:00
Unia Dolice 6-1 Sarmata Dobra 20 listopada, 13:00
Morzycko Moryń 2-1 Dąb Dębno 17 listopada, 13:00
Orkan Suchań 0-1 Chemik Police 11 listopada, 11:00
Osadnik Myślibórz 0-3 Ina Goleniów
(wo)
gospodarze zrezygnowali z gry

1/8 finału - 12 marca

Błękitni II Stargard Szczeciński 2-0 Gryf Kamień Pomorski 12 marca, 14:00
Świt Skolwin (Szczecin) 1-2 Victoria 95 Przecław 12 marca, 14:00
na boisku Kompleksu Sportowo-Rekreacyjnego przy ul. Nehringa
Morzycko Moryń 2-1 Pogoń II Szczecin 13 marca, 14:00
Flota II Świnoujście 3-2 Chemik Police 13 marca, 11:00
pd.
na boisku ze sztuczną nawierzchnią przy ul. Matejki
Masovia Maszewo 4-1 Ina Goleniów 12 marca, 18:45
w Stargardzie Szczecińskim; na Euroboisku przy ul. Ceglanej
Stal Lipiany 2-0 Kluczevia Stargard Szczeciński 12 marca, 14:00
Unia Dolice 1-4 Pogoń Barlinek 12 marca, 14:00
Arkonia Szczecin 3-2 Błękitni Stargard Szczeciński 12 marca, 16:30
w Stargardzie Szczecińskim; na Euroboisku przy ul. Ceglanej; Arkonia gospodarzem

1/4 finału - 6 kwietnia
(Losowanie - 16 marca - siedziba ZZPN)

Błękitni II Stargard Szczeciński 4-0 Masovia Maszewo 6 kwietnia, 16:30
Morzycko Moryń 0-5 Pogoń Barlinek 6 kwietnia, 16:30
Flota II Świnoujście 0-1 Victoria 95 Przecław 6 kwietnia, 16:30
Stal Lipiany 0-1 Arkonia Szczecin 6 kwietnia, 16:30

1/2 finału - 27 kwietnia

Błękitni II Stargard Szczeciński 0-2 Pogoń Barlinek 27 kwietnia, 17:00
Krzysztof Sikora 61, Bartosz Barandowski 85
Arkonia Szczecin 3-0 Victoria 95 Przecław 27 kwietnia, 17:00
Grzegorz Gunia ?, Kacper Orman ?, Robert Sylwesiuk ?

Finał - 18 maja

Arkonia Szczecin 3-1 Pogoń Barlinek 18 maja, 17:00 (100)
pd.
Adrian Skrętny 71, Wojciech Kinczel 102, Grzegorz Gunia 119 - Przemysław Kochan 20
w Szczecinie

Puchar Polski 2010/2011 (Zachodniopomorski ZPN)

Puchar Polski 2010/2011 (Zachodniopomorski ZPN - Koszalin)

Autor: Łukasz Bieszke
Kontakt: zachodniopomorskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas