[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa B 2010/2011, grupa: Podhale (zachód)
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Podhale Nowy Targ 22 58 19 1 2 108-23 10 0 1 64-10 9 1 1 44-13
2.  Bystry Nowe Bystre 22 51 16 3 3 99-36 9 1 1 54-15 7 2 2 45-21
3.  Wierchy Lasek 22 42 12 6 4 73-44 9 2 0 43-12 3 4 4 30-32
4.  Janosik Sieniawa 22 32 10 2 10 63-63 7 1 3 41-24 3 1 7 22-39 2 3 1 0 1 6-2
5.  Szarotka Rokiciny Podhalańskie 22 32 10 2 10 36-64 4 2 5 17-31 6 0 5 19-33 2 3 1 0 1 2-6
6.  Korona Piekielnik 22 31 10 1 11 68-75 4 1 6 30-40 6 0 5 38-35
7.  Skałka Rogoźnik 22 30 9 3 10 64-66 5 1 5 37-32 4 2 5 27-34
8.  Unia Naprawa 22 29 9 2 11 59-54 4 2 5 32-23 5 0 6 27-31
9.  Skalni Zaskale 22 28 9 1 12 68-67 3 1 7 30-31 6 0 5 38-36
10.  Skawianin Skawa 22 27 8 3 11 55-47 4 1 6 24-24 4 2 5 31-23
11.  Grel Trute 22 18 5 3 14 35-75 2 2 7 21-43 3 1 7 14-32
12.  Podgórki Krauszów 22 4 1 1 20 13-127 1 0 10 5-58 0 1 10 8-69
KS II Zakopane wycofał się z rozgrywek przed rundą jesienną.
Skałka Rogoźnik rozgrywa swoje mecze w roli gospodarza w Krauszowie.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
 1 Podhale Nowy Targ    3-1 5-1 2-0 7-1 8-1 6-2 0-1 8-1 3-0* 12-2 10-0 
 2 Bystry Nowe Bystre1-4     1-1 12-1 6-0 4-1 5-2 7-3 5-1 3-1 2-1 8-0 
 3 Wierchy Lasek4-2 1-1     3-1 2-1 9-0 6-0 2-1 6-3 3-3 2-0 5-0* 
 4 Janosik Sieniawa2-7 3-3 4-1     6-0 3-5 1-4 4-1 4-2 4-0 5-0 5-1 
 5 Szarotka Rokiciny Podhalańskie0-5 5-7 2-2 2-0     0-8 2-1 1-3 1-4 1-0 0-0 3-1 
 6 Korona Piekielnik0-5 1-7 5-3 4-1 2-3     2-3 3-5 2-10 2-2 4-1 5-0 
 7 Skałka Rogoźnik1-6 3-1 3-4 3-3 1-3 1-3     6-4 2-3 3-2 4-1 10-2 
 8 Unia Naprawa0-0 2-4 3-3 6-1 0-2 3-2 0-1     4-2 1-5 0-3 13-0 
 9 Skalni Zaskale2-3 1-4 4-2 3-0 0-1 3-4 6-3 4-5     3-4 1-2 3-3 
 10 Skawianin Skawa1-3 1-2 2-5 3-4 6-1 2-0 2-2 1-3 1-3     2-1 3-0* 
 11 Grel Trute2-3 1-3 2-2 1-5 2-3 1-5 4-4 1-0 3-8 0-9     4-1 
 12 Podgórki Krauszów0-6 0-12 1-6 0-6 1-4 1-9 0-5 2-1 0-1 0-5 0-3     

Kolejka 1 - 15 sierpnia

Bystry Nowe Bystre 1-1 Wierchy Lasek
Grel Trute 2-3 Szarotka Rokiciny Podhalańskie
Janosik Sieniawa 4-0 Skawianin Skawa
Korona Piekielnik 2-3 Skałka Rogoźnik 15-25 sierpnia
w pierwotnym terminie (15 sierpnia) przerwany w 46. minucie przy stanie 2-0 z powodu złych warunków atmosferycznych, w drugim terminie (25 sierpnia) kontynuowany
Podgórki Krauszów 0-1 Skalni Zaskale 31 października
w pierwotnym terminie (15 sierpnia) odwołany z powodu ulewy
Unia Naprawa 0-0 Podhale Nowy Targ 31 października

Kolejka 2 - 22 sierpnia

Wierchy Lasek 4-2 Podhale Nowy Targ
Skalni Zaskale 4-5 Unia Naprawa
Skałka Rogoźnik 10-2 Podgórki Krauszów
Skawianin Skawa 2-0 Korona Piekielnik
Bystry Nowe Bystre 2-1 Grel Trute
Janosik Sieniawa 6-0 Szarotka Rokiciny Podhalańskie

Kolejka 3 - 29 sierpnia

Grel Trute 2-2 Wierchy Lasek
Janosik Sieniawa 3-3 Bystry Nowe Bystre
Korona Piekielnik 2-3 Szarotka Rokiciny Podhalańskie
Podgórki Krauszów 0-5 Skawianin Skawa
Unia Naprawa 0-1 Skałka Rogoźnik
w Skawie
Podhale Nowy Targ 8-1 Skalni Zaskale

Kolejka 4 - 5 września

Wierchy Lasek 6-3 Skalni Zaskale
Skałka Rogoźnik 1-6 Podhale Nowy Targ
Skawianin Skawa 1-3 Unia Naprawa
Szarotka Rokiciny Podhalańskie 3-1 Podgórki Krauszów
Bystry Nowe Bystre 4-1 Korona Piekielnik
Grel Trute 1-5 Janosik Sieniawa

Kolejka 5 - 12 września

Janosik Sieniawa 4-1 Wierchy Lasek
Korona Piekielnik 4-1 Grel Trute
Unia Naprawa 0-2 Szarotka Rokiciny Podhalańskie
Podhale Nowy Targ 3-0 Skawianin Skawa
(wo)
na boisku 2-2
Skalni Zaskale 6-3 Skałka Rogoźnik
Bystry Nowe Bystre 8-0 Podgórki Krauszów

Kolejka 6 - 19 września

Wierchy Lasek 6-0 Skałka Rogoźnik
Skawianin Skawa 1-3 Skalni Zaskale
Szarotka Rokiciny Podhalańskie 0-5 Podhale Nowy Targ
Bystry Nowe Bystre 7-3 Unia Naprawa
Grel Trute 4-1 Podgórki Krauszów
Janosik Sieniawa 3-5 Korona Piekielnik

Kolejka 7 - 26 września

Korona Piekielnik 5-3 Wierchy Lasek
Podgórki Krauszów 0-6 Janosik Sieniawa
Unia Naprawa 0-3 Grel Trute
Podhale Nowy Targ 3-1 Bystry Nowe Bystre
Skalni Zaskale 0-1 Szarotka Rokiciny Podhalańskie
Skałka Rogoźnik 3-2 Skawianin Skawa

Kolejka 8 - 3 października

Wierchy Lasek 3-3 Skawianin Skawa
Szarotka Rokiciny Podhalańskie 2-1 Skałka Rogoźnik
Bystry Nowe Bystre 5-1 Skalni Zaskale
Grel Trute 2-3 Podhale Nowy Targ
Janosik Sieniawa 4-1 Unia Naprawa
Korona Piekielnik 5-0 Podgórki Krauszów

Kolejka 9 - 10 października

Podgórki Krauszów 1-6 Wierchy Lasek
Unia Naprawa 3-2 Korona Piekielnik
Podhale Nowy Targ 2-0 Janosik Sieniawa
Skalni Zaskale 1-2 Grel Trute
Skałka Rogoźnik 3-1 Bystry Nowe Bystre
Skawianin Skawa 6-1 Szarotka Rokiciny Podhalańskie

Kolejka 10 - 17 października

Wierchy Lasek 2-1 Szarotka Rokiciny Podhalańskie
Bystry Nowe Bystre 3-1 Skawianin Skawa
Grel Trute 4-4 Skałka Rogoźnik
Janosik Sieniawa 4-2 Skalni Zaskale
Korona Piekielnik 0-5 Podhale Nowy Targ
Podgórki Krauszów 2-1 Unia Naprawa

Kolejka 11 - 24 października

Podhale Nowy Targ 10-0 Podgórki Krauszów
Skalni Zaskale 3-4 Korona Piekielnik
Skałka Rogoźnik 3-3 Janosik Sieniawa
Skawianin Skawa 2-1 Grel Trute
Szarotka Rokiciny Podhalańskie 5-7 Bystry Nowe Bystre
Wierchy Lasek 2-1 Unia Naprawa

Kolejka 12 - 1 maja

Wierchy Lasek 1-1 Bystry Nowe Bystre
Szarotka Rokiciny Podhalańskie 0-0 Grel Trute
Skawianin Skawa 3-4 Janosik Sieniawa
Skałka Rogoźnik 1-3 Korona Piekielnik
Skalni Zaskale 3-3 Podgórki Krauszów
Podhale Nowy Targ 0-1 Unia Naprawa 25 kwietnia

Kolejka 13 - 3 maja

Szarotka Rokiciny Podhalańskie 2-0 Janosik Sieniawa
Podhale Nowy Targ 5-1 Wierchy Lasek
Unia Naprawa 4-2 Skalni Zaskale
Podgórki Krauszów 0-5 Skałka Rogoźnik
Korona Piekielnik 2-2 Skawianin Skawa
Grel Trute 1-3 Bystry Nowe Bystre

Kolejka 14 - 8 maja

Wierchy Lasek 2-0 Grel Trute
Bystry Nowe Bystre 12-1 Janosik Sieniawa
Szarotka Rokiciny Podhalańskie 0-8 Korona Piekielnik
Skawianin Skawa 3-0 Podgórki Krauszów
(wo)
przerwany w 37. minucie przy stanie 2-0 z powodu zdekompletowania drużyny gości
Skałka Rogoźnik 6-4 Unia Naprawa
Skalni Zaskale 2-3 Podhale Nowy Targ

Kolejka 15 - 15 maja

Skalni Zaskale 4-2 Wierchy Lasek 25 maja
w pierwotnym terminie (15 maja) odwołany
Podhale Nowy Targ 6-2 Skałka Rogoźnik
Unia Naprawa 1-5 Skawianin Skawa
Podgórki Krauszów 1-4 Szarotka Rokiciny Podhalańskie
Korona Piekielnik 1-7 Bystry Nowe Bystre
Janosik Sieniawa 5-0 Grel Trute

Kolejka 16 - 22 maja

Podgórki Krauszów 0-12 Bystry Nowe Bystre
Wierchy Lasek 3-1 Janosik Sieniawa
Grel Trute 1-5 Korona Piekielnik
Szarotka Rokiciny Podhalańskie 1-3 Unia Naprawa
Skawianin Skawa 1-3 Podhale Nowy Targ
Skałka Rogoźnik 2-3 Skalni Zaskale

Kolejka 17 - 29 maja

Skałka Rogoźnik 3-4 Wierchy Lasek
Skalni Zaskale 3-4 Skawianin Skawa
Podhale Nowy Targ 7-1 Szarotka Rokiciny Podhalańskie
Unia Naprawa 2-4 Bystry Nowe Bystre
Podgórki Krauszów 0-3 Grel Trute
Korona Piekielnik 4-1 Janosik Sieniawa

Kolejka 18 - 5 czerwca

Wierchy Lasek 9-0 Korona Piekielnik
Janosik Sieniawa 5-1 Podgórki Krauszów
Grel Trute 1-0 Unia Naprawa
Bystry Nowe Bystre 1-4 Podhale Nowy Targ
Szarotka Rokiciny Podhalańskie 1-4 Skalni Zaskale
Skawianin Skawa 2-2 Skałka Rogoźnik

Kolejka 19 - 12 czerwca

Skawianin Skawa 2-5 Wierchy Lasek
Skałka Rogoźnik 1-3 Szarotka Rokiciny Podhalańskie
Skalni Zaskale 1-4 Bystry Nowe Bystre
Podhale Nowy Targ 12-2 Grel Trute
Unia Naprawa 6-1 Janosik Sieniawa
Podgórki Krauszów 1-9 Korona Piekielnik

Kolejka 20 - 19 czerwca

Wierchy Lasek 5-0 Podgórki Krauszów
(wo)
mecz przerwany po I połowie przy stanie 5-0 - goście zrezygnowali z gry
Korona Piekielnik 3-5 Unia Naprawa
Janosik Sieniawa 2-7 Podhale Nowy Targ
Grel Trute 3-8 Skalni Zaskale
Bystry Nowe Bystre 5-2 Skałka Rogoźnik
Szarotka Rokiciny Podhalańskie 1-0 Skawianin Skawa

Kolejka 21 - 23 czerwca

Szarotka Rokiciny Podhalańskie 2-2 Wierchy Lasek
Skawianin Skawa 1-2 Bystry Nowe Bystre
Skałka Rogoźnik 4-1 Grel Trute
Skalni Zaskale 3-0 Janosik Sieniawa
Podhale Nowy Targ 8-1 Korona Piekielnik
Unia Naprawa 13-0 Podgórki Krauszów

Kolejka 22 - 26 czerwca

Unia Naprawa 3-3 Wierchy Lasek
Podgórki Krauszów 0-6 Podhale Nowy Targ
Korona Piekielnik 2-10 Skalni Zaskale
Janosik Sieniawa 1-4 Skałka Rogoźnik
Grel Trute 0-9 Skawianin Skawa
Bystry Nowe Bystre 6-0 Szarotka Rokiciny Podhalańskie

Baraże o udział w klasie A (Podhale)
Baraże o udział w klasie B (Podhale)

Klasa A 2010/2011 (Podhale)

Klasa B 2010/2011 (Podhale (wschód))

Klasa C 2010/2011 (Podhale (zachód))

Autor: Jacek Skałba
Kontakt: malopolskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas