[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa B 2010/2011, grupa: Włocławek
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Grot Kowalki 20 47 15 2 3 45-12 8 1 1 23-2 7 1 2 22-10
2.  Skrwa Skrwilno 20 45 14 3 3 56-15 7 2 1 26-6 7 1 2 30-9
3.  Kujawiak Kruszyn 20 44 14 2 4 61-27 9 0 1 31-6 5 2 3 30-21
4.  Tłuchovia Tłuchowo 20 36 11 3 6 56-37 6 1 3 30-23 5 2 3 26-14
5.  Orzeł Służewo 20 33 11 0 9 52-38 5 0 5 30-20 6 0 4 22-18
6.  Ogończyk Kikół 20 30 9 3 8 36-35 5 1 4 21-18 4 2 4 15-17
7.  Start Stawki 20 29 9 2 9 52-54 2 2 6 24-32 7 0 3 28-22
8.  Lubienianka Lubień Kujawski 20 23 7 2 11 44-53 3 2 5 21-24 4 0 6 23-29
9.  Polonia Bytoń 20 10 3 1 16 20-75 0 0 10 9-45 3 1 6 11-30
10.  Wiślanin Bobrowniki 20 6 2 0 18 22-76 1 0 9 10-35 1 0 9 12-41
11.  Start II Radziejów 20 18 6 0 14 26-48 3 0 7 11-23 3 0 7 15-25
Start II Radziejów wycofał się z rozgrywek po rundzie jesiennej.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
 1 Grot Kowalki    1-0 3-0 1-0 0-1 0-0 5-1 1-0 6-0 3-0* 3-0* 
 2 Skrwa Skrwilno0-0     1-1 2-1 0-1 3-0 6-0 5-2 3-0* 3-1 3-0* 
 3 Kujawiak Kruszyn0-3 2-0     4-0 1-0 2-0 3-0* 6-1 5-1 5-1 3-0* 
 4 Tłuchovia Tłuchowo0-4 1-6 3-2     2-1 1-1 2-3 7-2 4-1 4-1 6-2 
 5 Orzeł Służewo1-6 0-3 2-3 2-4     4-1 2-3 2-0 5-0 9-0 3-0* 
 6 Ogończyk Kikół1-2 1-1 3-4 0-3* 4-1     1-4 3-0 3-0* 2-1 3-2 
 7 Start Stawki5-2 0-3 2-2 2-2 1-3 2-4     3-8 1-2 8-3 0-3 
 8 Lubienianka Lubień Kujawski3-0* 1-4 2-3 2-2 2-4 4-2 2-3     1-1 3-2 1-3 
 9 Polonia Bytoń0-2 2-7 0-10 0-3 3-5 1-3 1-5 1-2     1-3 0-5 
 10 Wiślanin Bobrowniki0-2 1-3 2-4 1-8 0-3 0-1 0-6 1-5 2-3     3-0* 
 11 Start II Radziejów0-1 0-3* 3-1 0-3* 5-3 0-3* 0-3* 0-3* 0-3* 3-0     

Kolejka 1 - 28-29 sierpnia

Pauza: Ogończyk Kikół.
 
Skrwa Skrwilno 0-0 Grot Kowalki 29 sierpnia, 14:00
Lubienianka Lubień Kujawski 1-1 Polonia Bytoń 29 sierpnia, 14:00
Orzeł Służewo 2-3 Kujawiak Kruszyn 28 sierpnia, 16:00
Tłuchovia Tłuchowo 6-2 Start II Radziejów 29 sierpnia, 11:00
Wiślanin Bobrowniki 0-6 Start Stawki 29 sierpnia, 16:00

Kolejka 2 - 4-5 września

Pauza: Start Stawki.
 
Start II Radziejów 3-0 Wiślanin Bobrowniki 5 września, 10:00
Kujawiak Kruszyn 4-0 Tłuchovia Tłuchowo 5 września, 12:00
w Brześciu Kujawskim
Polonia Bytoń 3-5 Orzeł Służewo 5 września, 15:00
w Morzycach
Grot Kowalki 1-0 Lubienianka Lubień Kujawski 5 września, 16:00
Ogończyk Kikół 1-1 Skrwa Skrwilno 4 września, 16:00

Kolejka 3 - 11-12 września

Pauza: Skrwa Skrwilno.
 
Lubienianka Lubień Kujawski 4-2 Ogończyk Kikół 12 września, 14:00
Orzeł Służewo 1-6 Grot Kowalki 11 września, 16:00
Tłuchovia Tłuchowo 4-1 Polonia Bytoń 12 września, 11:00
Wiślanin Bobrowniki 2-4 Kujawiak Kruszyn 12 września, 15:00
Start Stawki 0-3 Start II Radziejów

Kolejka 4 - 18-19 września

Pauza: Start II Radziejów.
 
Kujawiak Kruszyn 3-0 Start Stawki 19 września, 16:00
(wo)
goście nie dojechali / w Brześciu Kujawskim
Polonia Bytoń 1-3 Wiślanin Bobrowniki 19 września, 14:00
w Morzycach
Grot Kowalki 1-0 Tłuchovia Tłuchowo 19 września, 15:00
Ogończyk Kikół 4-1 Orzeł Służewo 18 września, 16:00
Skrwa Skrwilno 5-2 Lubienianka Lubień Kujawski 19 września, 14:00

Kolejka 5 - 25-26 września

Pauza: Lubienianka Lubień Kujawski.
 
Orzeł Służewo 0-3 Skrwa Skrwilno 25 września, 15:00
Tłuchovia Tłuchowo 1-1 Ogończyk Kikół 26 września, 11:00
Wiślanin Bobrowniki 0-2 Grot Kowalki 26 września, 15:00
Start Stawki 1-2 Polonia Bytoń 25 września, 17:00
Start II Radziejów 3-1 Kujawiak Kruszyn 26 września, 16:00

Kolejka 6 - 2-3 października

Pauza: Kujawiak Kruszyn.
 
Polonia Bytoń 0-5 Start II Radziejów 3 października, 14:00
Grot Kowalki 5-1 Start Stawki 2 października, 16:00
Ogończyk Kikół 2-1 Wiślanin Bobrowniki 2 października, 16:00
Skrwa Skrwilno 2-1 Tłuchovia Tłuchowo 3 października, 14:00
Lubienianka Lubień Kujawski 2-4 Orzeł Służewo 3 października, 14:00

Kolejka 7 - 9-10 października

Pauza: Orzeł Służewo.
 
Tłuchovia Tłuchowo 7-2 Lubienianka Lubień Kujawski 10 października, 11:00
Wiślanin Bobrowniki 1-3 Skrwa Skrwilno 10 października, 15:00
Start Stawki 2-4 Ogończyk Kikół 9 października, 16:00
Start II Radziejów 0-1 Grot Kowalki 10 października, 15:00
Kujawiak Kruszyn 5-1 Polonia Bytoń 10 października, 12:00
w Brześciu Kujawskim

Kolejka 8 - 16-17 października

Pauza: Polonia Bytoń.
 
Grot Kowalki 3-0 Kujawiak Kruszyn 16 października, 14:00
Ogończyk Kikół 3-2 Start II Radziejów 16 października, 16:00
Skrwa Skrwilno 6-0 Start Stawki 17 października, 14:00
Lubienianka Lubień Kujawski 3-2 Wiślanin Bobrowniki 17 października, 14:00
Orzeł Służewo 2-4 Tłuchovia Tłuchowo 17 października, 15:00

Kolejka 9 - 23-24 października

Pauza: Tłuchovia Tłuchowo.
 
Wiślanin Bobrowniki 0-3 Orzeł Służewo 24 października, 15:00
Start Stawki 3-8 Lubienianka Lubień Kujawski 23 października, 16:00
Start II Radziejów 0-3 Skrwa Skrwilno 24 października, 14:00
(wo)
w Skrwilnie; Start II gospodarzem / gospodarze nie stawili się na mecz
Kujawiak Kruszyn 2-0 Ogończyk Kikół 24 października, 12:00
w Brześciu Kujawskim
Polonia Bytoń 0-2 Grot Kowalki 24 października, 13:00
w Morzycach

Kolejka 10 - 30-31 października

Pauza: Grot Kowalki.
 
Ogończyk Kikół 3-0 Polonia Bytoń 30 października, 15:00
(wo)
goście nie dojechali
Skrwa Skrwilno 1-1 Kujawiak Kruszyn 31 października, 14:00
Lubienianka Lubień Kujawski 1-3 Start II Radziejów 31 października, 14:00
Orzeł Służewo 2-3 Start Stawki 30 października, 14:00
Tłuchovia Tłuchowo 4-1 Wiślanin Bobrowniki 31 października, 11:00

Kolejka 11 - 6-7 listopada

Pauza: Wiślanin Bobrowniki.
 
Start Stawki 2-2 Tłuchovia Tłuchowo 7 listopada, 11:00
Start II Radziejów 5-3 Orzeł Służewo 7 listopada, 14:00
Kujawiak Kruszyn 6-1 Lubienianka Lubień Kujawski 7 listopada, 12:00
w Brześciu Kujawskim
Polonia Bytoń 2-7 Skrwa Skrwilno 7 listopada, 12:00
w Morzycach
Grot Kowalki 0-0 Ogończyk Kikół 7 listopada, 13:00

Kolejka 12 - 2-3 kwietnia

Pauza: Ogończyk Kikół.
 
Grot Kowalki 1-0 Skrwa Skrwilno 3 kwietnia, 14:00
Polonia Bytoń 1-2 Lubienianka Lubień Kujawski 3 kwietnia, 14:00
w Morzycach
Kujawiak Kruszyn 1-0 Orzeł Służewo 2 kwietnia, 16:00
Start II Radziejów 0-3 Tłuchovia Tłuchowo
(wo)
Start Stawki 8-3 Wiślanin Bobrowniki 2 kwietnia, 16:00

Kolejka 13 - 9-10 kwietnia

Pauza: Start Stawki.
 
Wiślanin Bobrowniki 3-0 Start II Radziejów
(wo)
Tłuchovia Tłuchowo 3-2 Kujawiak Kruszyn 10 kwietnia, 11:00
Orzeł Służewo 5-0 Polonia Bytoń 10 kwietnia, 15:00
Lubienianka Lubień Kujawski 3-0 Grot Kowalki 9 kwietnia, 16:00
(wo)
nie odbył się; goście nie posiadali ważnych badań lekarskich
Skrwa Skrwilno 3-0 Ogończyk Kikół 10 kwietnia, 15:00

Kolejka 14 - 16-17 kwietnia

Pauza: Skrwa Skrwilno.
 
Ogończyk Kikół 3-0 Lubienianka Lubień Kujawski 17 kwietnia, 15:00
w Lipnie
Grot Kowalki 0-1 Orzeł Służewo 17 kwietnia, 14:00
Polonia Bytoń 0-3 Tłuchovia Tłuchowo 17 kwietnia, 14:00
w Morzycach
Kujawiak Kruszyn 5-1 Wiślanin Bobrowniki 16 kwietnia, 16:00
Start II Radziejów 0-3 Start Stawki
(wo)

Kolejka 15 - 30 kwietnia-1 maja

Pauza: Start II Radziejów.
 
Start Stawki 2-2 Kujawiak Kruszyn 30 kwietnia, 16:30
Wiślanin Bobrowniki 2-3 Polonia Bytoń 30 kwietnia, 16:00
Tłuchovia Tłuchowo 0-4 Grot Kowalki 1 maja, 11:00
Orzeł Służewo 4-1 Ogończyk Kikół 1 maja, 15:00
Lubienianka Lubień Kujawski 1-4 Skrwa Skrwilno 30 kwietnia, 16:00

Kolejka 16 - 7-8 maja

Pauza: Lubienianka Lubień Kujawski.
 
Skrwa Skrwilno 0-1 Orzeł Służewo 8 maja, 15:00
Ogończyk Kikół 0-3 Tłuchovia Tłuchowo 8 maja, 16:00
(wo)
w Lipnie / nie odbył się; gospodarze nie skompletowali składu
Grot Kowalki 3-0 Wiślanin Bobrowniki 7 maja, 16:00
(wo)
goście nie stawili się na mecz
Polonia Bytoń 1-5 Start Stawki 8 maja, 15:00
w Stawkach; Polonia gospodarzem
Kujawiak Kruszyn 3-0 Start II Radziejów
(wo)

Kolejka 17 - 14-15 maja

Pauza: Kujawiak Kruszyn.
 
Start II Radziejów 0-3 Polonia Bytoń
(wo)
Start Stawki 5-2 Grot Kowalki 14 maja, 17:00
Wiślanin Bobrowniki 0-1 Ogończyk Kikół 15 maja, 16:00
Tłuchovia Tłuchowo 1-6 Skrwa Skrwilno 15 maja, 11:00
Orzeł Służewo 2-0 Lubienianka Lubień Kujawski 15 maja, 15:00

Kolejka 18 - 21-22 maja

Pauza: Orzeł Służewo.
 
Lubienianka Lubień Kujawski 2-2 Tłuchovia Tłuchowo 22 maja, 15:00
Skrwa Skrwilno 3-1 Wiślanin Bobrowniki 22 maja, 15:00
Ogończyk Kikół 1-4 Start Stawki 22 maja, 16:00
w Lipnie
Grot Kowalki 3-0 Start II Radziejów
(wo)
Polonia Bytoń 0-10 Kujawiak Kruszyn 22 maja, 12:00
w Dębiankach

Kolejka 19 - 28-29 maja

Pauza: Polonia Bytoń.
 
Kujawiak Kruszyn 0-3 Grot Kowalki 28 maja, 16:00
Start II Radziejów 0-3 Ogończyk Kikół
(wo)
Start Stawki 0-3 Skrwa Skrwilno 28 maja, 17:00
Wiślanin Bobrowniki 1-5 Lubienianka Lubień Kujawski 29 maja, 16:00
Tłuchovia Tłuchowo 2-1 Orzeł Służewo 29 maja, 11:00

Kolejka 20 - 4-5 czerwca

Pauza: Tłuchovia Tłuchowo.
 
Orzeł Służewo 9-0 Wiślanin Bobrowniki 5 czerwca, 16:00
Lubienianka Lubień Kujawski 2-3 Start Stawki 4 czerwca, 16:00
Skrwa Skrwilno 3-0 Start II Radziejów
(wo)
Ogończyk Kikół 3-4 Kujawiak Kruszyn 5 czerwca, 16:00
w Lipnie
Grot Kowalki 6-0 Polonia Bytoń 5 czerwca, 16:00

Kolejka 21 - 12 czerwca

Pauza: Grot Kowalki.
 
Polonia Bytoń 1-3 Ogończyk Kikół 12 czerwca, 11:00
Kujawiak Kruszyn 2-0 Skrwa Skrwilno 12 czerwca, 11:00
Start II Radziejów 0-3 Lubienianka Lubień Kujawski
(wo)
Start Stawki 1-3 Orzeł Służewo 12 czerwca, 11:00
Wiślanin Bobrowniki 1-8 Tłuchovia Tłuchowo 12 czerwca, 11:00

Kolejka 22 - 19 czerwca

Pauza: Wiślanin Bobrowniki.
 
Tłuchovia Tłuchowo 2-3 Start Stawki 19 czerwca, 11:00
Orzeł Służewo 3-0 Start II Radziejów
(wo)
Lubienianka Lubień Kujawski 2-3 Kujawiak Kruszyn 19 czerwca, 11:00
Skrwa Skrwilno 3-0 Polonia Bytoń 19 czerwca, 11:00
(wo)
goście nie skompletowali składu
Ogończyk Kikół 1-2 Grot Kowalki 19 czerwca, 11:00
w Lipnie

Klasa A 2010/2011 (Włocławek)

Autor: Kacper Popławski
Kontakt: kujawsko-pomorskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas