[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa B 2010/2011, grupa: Gorlice
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Olimpijczyk Racławice 20 46 15 1 4 106-53 8 1 1 49-22 7 0 3 57-31
2.  LKS II Kobylanka 20 43 14 1 5 61-28 9 0 1 37-8 5 1 4 24-20
3.  LKS Kwiatonowice 20 41 13 2 5 88-42 6 2 2 42-25 7 0 3 46-17
4.  Moszczanka Moszczenica 20 34 10 4 6 45-43 6 0 4 23-20 4 4 2 22-23
5.  Sokół Staszkówka 20 25 8 1 11 44-62 4 0 6 20-34 4 1 5 24-28
6.  LKS Łosie 20 20 5 5 10 34-60 3 2 5 20-38 2 3 5 14-22
7.  LKS Bystra (k. Gorlic) 20 11 2 5 13 27-76 2 4 4 16-35 0 1 9 11-41
8.  LKS Grudna Kępska 20 9 2 3 15 24-65 1 2 7 12-28 1 1 8 12-37
Po zakończeniu rozgrywek ligowych drużyny zostały podzielone na grupę mistrzowską (miejsca 1-4) i spadkową (5-8). Kluby zachowały swój dorobek punktowy i bramkowy z "sezonu zasadniczego".
Sokół Staszkówka jako zespół z grupy mistrzowskiej został sklasyfikowany na 4. pozycji.
Moszczanka Moszczenica jako zespół z grupy spadkowej został sklasyfikowany na 5. pozycji.
Z powodu rezygnacji z awansu Olimpijczyka Racławice w klasie A zagra LKS II Kobylanka.

 1  2  3  4  5  6  7  8 
 1 Olimpijczyk Racławice    1-1 
4-3 
3-2 
1-6 
8-3 2-1 
10-3 
6-0 3-0* 11-3 
 2 LKS II Kobylanka5-2 
3-2 
    1-2 
2-1 
3-0* 6-0 
2-0 
4-0 6-1 5-0 
 3 LKS Kwiatonowice7-5 
5-6 
2-3 
4-1 
    4-4 4-4 
1-0 
2-0 10-2 3-0* 
 4 Moszczanka Moszczenica1-4 4-1 5-3     0-3 0-3 
1-0 
2-1 
4-2 
2-3 
4-0 
 5 Sokół Staszkówka3-5 
3-10 
0-5 
2-1 
2-5 
0-3 
2-4     2-1 5-0 1-0 
 6 LKS Łosie3-8 0-3 2-11 0-0 
2-3 
1-7     3-1 
4-1 
3-2 
2-2 
 7 LKS Bystra (k. Gorlic)0-10 3-4 0-11 1-1 
1-1 
0-1 3-3 
2-2 
    4-1 
2-1 
 8 LKS Grudna Kępska1-5 0-2 1-2 2-3 
0-3 
2-5 0-3* 
2-2 
3-2 
1-1 
    

Kolejka 1 - 24 października

LKS Grudna Kępska 3-2 LKS Bystra (k. Gorlic)
w pierwotnym terminie (5 września) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych i terenowych
LKS Łosie 0-0 Moszczanka Moszczenica
w pierwotnym terminie (5 września) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych i terenowych
Sokół Staszkówka 3-5 Olimpijczyk Racławice
w pierwotnym terminie (5 września) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych i terenowych
LKS II Kobylanka 1-2 LKS Kwiatonowice
w pierwotnym terminie (5 września) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych i terenowych

Kolejka 2 - 12 września

LKS Bystra (k. Gorlic) 3-3 LKS Łosie
LKS Grudna Kępska 2-5 Sokół Staszkówka
LKS Kwiatonowice 7-5 Olimpijczyk Racławice
Moszczanka Moszczenica 4-1 LKS II Kobylanka

Kolejka 3 - 19 września

Moszczanka Moszczenica 2-1 LKS Bystra (k. Gorlic)
LKS Łosie 1-7 Sokół Staszkówka
LKS Grudna Kępska 1-2 LKS Kwiatonowice
LKS II Kobylanka 5-2 Olimpijczyk Racławice

Kolejka 4 - 26 września

Moszczanka Moszczenica 0-3 Sokół Staszkówka
LKS Kwiatonowice 2-0 LKS Łosie
Olimpijczyk Racławice 11-3 LKS Grudna Kępska
LKS Bystra (k. Gorlic) 3-4 LKS II Kobylanka

Kolejka 5 - 3 października

LKS Bystra (k. Gorlic) 0-1 Sokół Staszkówka
Moszczanka Moszczenica 5-3 LKS Kwiatonowice
LKS Łosie 3-8 Olimpijczyk Racławice
LKS II Kobylanka 5-0 LKS Grudna Kępska

Kolejka 6 - 10 października

Olimpijczyk Racławice 8-3 Moszczanka Moszczenica
LKS Grudna Kępska 0-3 LKS Łosie
(wo)
gospodarze nie przystąpili do meczu
LKS Kwiatonowice 10-2 LKS Bystra (k. Gorlic)
LKS II Kobylanka 6-0 Sokół Staszkówka

Kolejka 7 - 17 października

LKS Bystra (k. Gorlic) 0-10 Olimpijczyk Racławice
LKS Kwiatonowice 4-4 Sokół Staszkówka
Moszczanka Moszczenica 2-3 LKS Grudna Kępska
LKS Łosie 0-3 LKS II Kobylanka

Kolejka 8 - 31 października

LKS Bystra (k. Gorlic) 4-1 LKS Grudna Kępska
Moszczanka Moszczenica 0-3 LKS Łosie
Olimpijczyk Racławice 2-1 Sokół Staszkówka
LKS Kwiatonowice 2-3 LKS II Kobylanka

Kolejka 9 - 7 listopada

Sokół Staszkówka 1-0 LKS Grudna Kępska
Olimpijczyk Racławice 3-2 LKS Kwiatonowice 14 listopada
LKS Łosie 3-1 LKS Bystra (k. Gorlic)
LKS II Kobylanka 3-0 Moszczanka Moszczenica
(wo)
przerwany w 37. minucie z powodu ataku zawodnika gości na sędziego

Kolejka 10 - 11 listopada

LKS Kwiatonowice 3-0 LKS Grudna Kępska
(wo)
goście nie przystąpili do meczu
LKS Bystra (k. Gorlic) 1-1 Moszczanka Moszczenica
Sokół Staszkówka 2-1 LKS Łosie
Olimpijczyk Racławice 1-1 LKS II Kobylanka

Kolejka 11 - 17 kwietnia

LKS Łosie 2-11 LKS Kwiatonowice
LKS Grudna Kępska 1-5 Olimpijczyk Racławice
Sokół Staszkówka 2-4 Moszczanka Moszczenica
LKS II Kobylanka 6-1 LKS Bystra (k. Gorlic)

Kolejka 12 - 3 maja

Sokół Staszkówka 5-0 LKS Bystra (k. Gorlic)
LKS Kwiatonowice 4-4 Moszczanka Moszczenica
Olimpijczyk Racławice 6-0 LKS Łosie
LKS Grudna Kępska 0-2 LKS II Kobylanka

Kolejka 13 - 8 maja

LKS Bystra (k. Gorlic) 0-11 LKS Kwiatonowice
Moszczanka Moszczenica 1-4 Olimpijczyk Racławice
LKS Łosie 3-2 LKS Grudna Kępska
Sokół Staszkówka 0-5 LKS II Kobylanka

Kolejka 14 - 15 maja

Olimpijczyk Racławice 3-0 LKS Bystra (k. Gorlic)
(wo)
goście nie przystąpili do meczu
Sokół Staszkówka 2-5 LKS Kwiatonowice
LKS Grudna Kępska 2-3 Moszczanka Moszczenica
LKS II Kobylanka 4-0 LKS Łosie

Kolejka 15 - 22 maja

LKS II Kobylanka 2-0 Sokół Staszkówka
Olimpijczyk Racławice 1-6 LKS Kwiatonowice 23 czerwca
Moszczanka Moszczenica 4-2 LKS Bystra (k. Gorlic)
LKS Łosie 2-2 LKS Grudna Kępska

Kolejka 16 - 29 maja

Sokół Staszkówka 0-3 LKS Kwiatonowice
LKS II Kobylanka 3-2 Olimpijczyk Racławice
LKS Bystra (k. Gorlic) 2-1 LKS Grudna Kępska
Moszczanka Moszczenica 1-0 LKS Łosie

Kolejka 17 - 5 czerwca

Olimpijczyk Racławice 10-3 Sokół Staszkówka
LKS Kwiatonowice 4-1 LKS II Kobylanka
LKS Łosie 4-1 LKS Bystra (k. Gorlic)
LKS Grudna Kępska 0-3 Moszczanka Moszczenica

Kolejka 18 - 12 czerwca

Sokół Staszkówka 2-1 LKS II Kobylanka
LKS Kwiatonowice 5-6 Olimpijczyk Racławice
LKS Bystra (k. Gorlic) 1-1 Moszczanka Moszczenica
LKS Grudna Kępska 2-2 LKS Łosie

Kolejka 19 - 19 czerwca

LKS Kwiatonowice 1-0 Sokół Staszkówka 18 czerwca
Olimpijczyk Racławice 4-3 LKS II Kobylanka
LKS Grudna Kępska 1-1 LKS Bystra (k. Gorlic)
LKS Łosie 2-3 Moszczanka Moszczenica

Kolejka 20 - 26 czerwca

Sokół Staszkówka 3-10 Olimpijczyk Racławice
LKS II Kobylanka 2-1 LKS Kwiatonowice 25 czerwca
LKS Bystra (k. Gorlic) 2-2 LKS Łosie
Moszczanka Moszczenica 4-0 LKS Grudna Kępska

Klasa A 2010/2011 (Nowy Sącz-Gorlice)

Autor: Jacek Skałba
Kontakt: malopolskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas