[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa B 2010/2011, grupa: Biała Podlaska II
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Wenus Oszczepalin 20 41 12 5 3 72-35 6 3 1 37-18 6 2 2 35-17
2.  Olimpia Okrzeja 20 40 12 4 4 55-17 7 3 0 25-3 5 1 4 30-14
3.  Bór Dąbie 20 39 12 3 5 59-31 7 1 2 38-12 5 2 3 21-19 2 4 1 1 0 3-2
4.  GLKS Stanin 20 39 12 3 5 67-35 7 1 2 41-15 5 2 3 26-20 2 1 0 1 1 2-3
5.  Armaty Stoczek Łukowski 20 37 11 4 5 42-21 7 1 2 25-8 4 3 3 17-13
6.  Start Gózd 20 31 10 1 9 47-51 7 0 3 26-17 3 1 6 21-34
7.  Gręzovia Gręzówka 20 27 8 3 9 43-45 5 2 3 30-19 3 1 6 13-26
8.  Sokół Wólka Domaszewska 20 22 7 1 12 36-54 4 0 6 19-26 3 1 6 17-28
9.  Orzeł Zalesie 20 18 6 0 14 34-83 2 0 8 17-49 4 0 6 17-34
10.  Sokół Krynka 20 14 4 2 14 26-61 3 2 5 17-24 1 0 9 9-37
11.  WKS Wólka Świątkowa 20 9 3 0 17 22-70 2 0 8 12-25 1 0 9 10-45

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
 1 Wenus Oszczepalin    1-1 2-2 5-5 3-1 6-2 3-0* 3-2 2-3 7-1 5-1 
 2 Olimpia Okrzeja0-0     9-0 2-1 0-0 1-1 1-0 4-1 3-0 3-0 2-0 
 3 Bór Dąbie2-3 1-0     2-2 1-3 7-0 7-1 3-0 2-1 4-1 9-1 
 4 GLKS Stanin3-2 5-1 0-1     1-1 1-4 3-2 7-1 12-2 3-1 6-0 
 5 Armaty Stoczek Łukowski2-1 2-1 0-2 3-0     1-0 1-1 1-3 3-0 5-0 7-0 
 6 Start Gózd3-4 0-4 3-2 0-2 1-0     3-0 2-1 3-0 6-3 5-1 
 7 Gręzovia Gręzówka3-4 3-1 2-2 1-3 0-2 6-2     3-3 3-1 5-0 4-1 
 8 Sokół Wólka Domaszewska0-4 0-3* 0-1 2-4 3-5 5-4 3-0     1-2 2-1 3-2 
 9 Orzeł Zalesie0-8 2-11 1-7 1-5 2-1 3-4 4-5 0-3     2-1 2-4 
 10 Sokół Krynka3-3 0-5 0-3* 2-1 1-1 4-1 0-2 2-3 3-5     2-0 
 11 WKS Wólka Świątkowa1-6 0-3 2-1 2-3 1-3 0-3 1-2 3-0* 2-3 0-1     

Kolejka 1 - 29 sierpnia

Pauza: WKS Wólka Świątkowa.
 
Start Gózd 1-0 Armaty Stoczek Łukowski 29 sierpnia, 15:00
Bór Dąbie 2-2 GLKS Stanin 29 sierpnia, 15:00
Olimpia Okrzeja 4-1 Sokół Wólka Domaszewska 29 sierpnia, 15:00
Wenus Oszczepalin 3-0 Gręzovia Gręzówka 29 sierpnia, 15:00
(wo)
na boisku 1-2; drużyna gości nie posiadała dokumentów tożsamości
Orzeł Zalesie 2-1 Sokół Krynka 29 sierpnia, 15:00

Kolejka 2 - 5 września

Pauza: Sokół Krynka.
 
Sokół Wólka Domaszewska 0-4 Wenus Oszczepalin 5 września, 15:00
GLKS Stanin 5-1 Olimpia Okrzeja 5 września, 15:00
Armaty Stoczek Łukowski 0-2 Bór Dąbie 5 września, 15:00
WKS Wólka Świątkowa 0-3 Start Gózd 5 września, 15:00
Orzeł Zalesie 4-5 Gręzovia Gręzówka 5 września, 15:00

Kolejka 3 - 12 września

Pauza: Start Gózd.
 
Bór Dąbie 9-1 WKS Wólka Świątkowa 12 września, 15:00
Olimpia Okrzeja 0-0 Armaty Stoczek Łukowski 12 września, 15:00
Wenus Oszczepalin 5-5 GLKS Stanin 12 września, 15:00
Orzeł Zalesie 0-3 Sokół Wólka Domaszewska 12 września, 15:00
Sokół Krynka 0-2 Gręzovia Gręzówka 12 września, 15:00

Kolejka 4 - 19 września

Pauza: Gręzovia Gręzówka.
 
Sokół Wólka Domaszewska 2-1 Sokół Krynka 19 września, 14:00
GLKS Stanin 12-2 Orzeł Zalesie 19 września, 14:00
Armaty Stoczek Łukowski 2-1 Wenus Oszczepalin 19 września, 14:00
WKS Wólka Świątkowa 0-3 Olimpia Okrzeja 19 września, 14:00
Start Gózd 3-2 Bór Dąbie 19 września, 14:00

Kolejka 5 - 26 września

Pauza: Bór Dąbie.
 
Olimpia Okrzeja 1-1 Start Gózd 26 września, 14:00
Wenus Oszczepalin 5-1 WKS Wólka Świątkowa 26 września, 14:00
Orzeł Zalesie 2-1 Armaty Stoczek Łukowski 26 września, 14:00
Sokół Krynka 2-1 GLKS Stanin 26 września, 14:00
Sokół Wólka Domaszewska 3-0 Gręzovia Gręzówka 26 września, 14:00

Kolejka 6 - 3 października

Pauza: Sokół Wólka Domaszewska.
 
GLKS Stanin 3-2 Gręzovia Gręzówka 3 października, 14:00
Armaty Stoczek Łukowski 5-0 Sokół Krynka 3 października, 14:00
WKS Wólka Świątkowa 2-3 Orzeł Zalesie 3 października, 14:00
Bór Dąbie 1-0 Olimpia Okrzeja 3 października, 14:00
Wenus Oszczepalin 6-2 Start Gózd 3 października, 14:00

Kolejka 7 - 10 października

Pauza: Olimpia Okrzeja.
 
Wenus Oszczepalin 2-2 Bór Dąbie 9 października, 13:00
Orzeł Zalesie 3-4 Start Gózd 10 października, 13:30
Sokół Krynka 2-0 WKS Wólka Świątkowa 10 października, 13:00
Sokół Wólka Domaszewska 2-4 GLKS Stanin 10 października, 13:00
Armaty Stoczek Łukowski 1-1 Gręzovia Gręzówka 10 października, 13:00

Kolejka 8 - 17 października

Pauza: GLKS Stanin.
 
Armaty Stoczek Łukowski 1-3 Sokół Wólka Domaszewska 17 października, 13:00
WKS Wólka Świątkowa 1-2 Gręzovia Gręzówka 17 października, 13:00
Start Gózd 6-3 Sokół Krynka 17 października, 13:00
Bór Dąbie 2-1 Orzeł Zalesie 17 października, 13:00
Olimpia Okrzeja 0-0 Wenus Oszczepalin 17 października, 13:00

Kolejka 9 - 24 października

Pauza: Wenus Oszczepalin.
 
Orzeł Zalesie 2-11 Olimpia Okrzeja 24 października, 13:00
Sokół Krynka 0-3 Bór Dąbie 24 października, 13:00
(wo)
gospodarze nie stawili się
Sokół Wólka Domaszewska 3-2 WKS Wólka Świątkowa 24 października, 13:00
GLKS Stanin 1-1 Armaty Stoczek Łukowski 24 października, 13:00
Start Gózd 3-0 Gręzovia Gręzówka 24 października, 13:00

Kolejka 10 - 31 października

Pauza: Armaty Stoczek Łukowski.
 
WKS Wólka Świątkowa 2-3 GLKS Stanin 31 października, 13:00
Start Gózd 2-1 Sokół Wólka Domaszewska 31 października, 13:00
Bór Dąbie 7-1 Gręzovia Gręzówka 31 października, 13:00
Olimpia Okrzeja 3-0 Sokół Krynka 31 października, 13:00
Wenus Oszczepalin 2-3 Orzeł Zalesie 31 października, 13:00

Kolejka 11 - 7 listopada

Pauza: Orzeł Zalesie.
 
Sokół Krynka 3-3 Wenus Oszczepalin 7 listopada, 13:00
Sokół Wólka Domaszewska 0-1 Bór Dąbie 7 listopada, 13:00
GLKS Stanin 1-4 Start Gózd 7 listopada, 13:00
Armaty Stoczek Łukowski 7-0 WKS Wólka Świątkowa 7 listopada, 13:00
Olimpia Okrzeja 1-0 Gręzovia Gręzówka 7 listopada, 13:00

Kolejka 12 - 10 kwietnia

Pauza: WKS Wólka Świątkowa.
 
Armaty Stoczek Łukowski 1-0 Start Gózd 10 kwietnia, 13:00
GLKS Stanin 0-1 Bór Dąbie 10 kwietnia, 13:00
Sokół Wólka Domaszewska 0-3 Olimpia Okrzeja 10 kwietnia, 13:00
(wo)
na boisku 2-3, w zespole Sokoła zagrał nieuprawniony zawodnik
Gręzovia Gręzówka 3-4 Wenus Oszczepalin 10 kwietnia, 13:00
Sokół Krynka 3-5 Orzeł Zalesie 10 kwietnia, 13:00

Kolejka 13 - 17 kwietnia

Pauza: Sokół Krynka.
 
Gręzovia Gręzówka 3-1 Orzeł Zalesie 17 kwietnia, 13:00
Wenus Oszczepalin 3-2 Sokół Wólka Domaszewska 17 kwietnia, 13:00
Olimpia Okrzeja 2-1 GLKS Stanin 17 kwietnia, 13:00
Bór Dąbie 1-3 Armaty Stoczek Łukowski 17 kwietnia, 13:00
Start Gózd 5-1 WKS Wólka Świątkowa 17 kwietnia, 13:00

Kolejka 14 - 3 maja

Pauza: Start Gózd.
 
WKS Wólka Świątkowa 2-1 Bór Dąbie 3 maja, 13:00
Armaty Stoczek Łukowski 2-1 Olimpia Okrzeja 3 maja, 13:00
GLKS Stanin 3-2 Wenus Oszczepalin 3 maja, 13:00
Sokół Wólka Domaszewska 1-2 Orzeł Zalesie 3 maja, 13:00
Gręzovia Gręzówka 5-0 Sokół Krynka 3 maja, 13:00

Kolejka 15 - 8 maja

Pauza: Gręzovia Gręzówka.
 
Sokół Krynka 2-3 Sokół Wólka Domaszewska 8 maja, 13:00
Orzeł Zalesie 1-5 GLKS Stanin 8 maja, 13:00
Wenus Oszczepalin 3-1 Armaty Stoczek Łukowski 8 maja, 13:00
Olimpia Okrzeja 2-0 WKS Wólka Świątkowa 8 maja, 13:00
Bór Dąbie 7-0 Start Gózd 8 maja, 13:00

Kolejka 16 - 15 maja

Pauza: Bór Dąbie.
 
Gręzovia Gręzówka 3-3 Sokół Wólka Domaszewska 15 maja, 13:00
Start Gózd 0-4 Olimpia Okrzeja 15 maja, 13:00
WKS Wólka Świątkowa 1-6 Wenus Oszczepalin 15 maja, 13:00
Armaty Stoczek Łukowski 3-0 Orzeł Zalesie 15 maja, 13:00
GLKS Stanin 3-1 Sokół Krynka 15 maja, 13:00

Kolejka 17 - 22 maja

Pauza: Sokół Wólka Domaszewska.
 
Start Gózd 3-4 Wenus Oszczepalin 22 maja, 13:00
Gręzovia Gręzówka 1-3 GLKS Stanin 22 maja, 13:00
Sokół Krynka 1-1 Armaty Stoczek Łukowski 22 maja, 13:00
Orzeł Zalesie 2-4 WKS Wólka Świątkowa 22 maja, 13:00
Olimpia Okrzeja 9-0 Bór Dąbie 22 maja, 13:00

Kolejka 18 - 29 maja

Pauza: Olimpia Okrzeja.
 
Gręzovia Gręzówka 0-2 Armaty Stoczek Łukowski 29 maja, 13:00
Bór Dąbie 2-3 Wenus Oszczepalin 29 maja, 13:00
Start Gózd 3-0 Orzeł Zalesie 29 maja, 13:00
WKS Wólka Świątkowa 0-1 Sokół Krynka 29 maja, 13:00
w Zalesiu
GLKS Stanin 7-1 Sokół Wólka Domaszewska 29 maja, 13:00

Kolejka 19 - 5 czerwca

Pauza: GLKS Stanin.
 
Sokół Wólka Domaszewska 3-5 Armaty Stoczek Łukowski 5 czerwca, 13:00
Gręzovia Gręzówka 4-1 WKS Wólka Świątkowa 5 czerwca, 13:00
Sokół Krynka 4-1 Start Gózd 5 czerwca, 11:00
Orzeł Zalesie 1-7 Bór Dąbie 5 czerwca, 13:00
Wenus Oszczepalin 1-1 Olimpia Okrzeja 5 czerwca, 13:00

Kolejka 20 - 12 czerwca

Pauza: Wenus Oszczepalin.
 
Gręzovia Gręzówka 6-2 Start Gózd 12 czerwca, 13:00
Olimpia Okrzeja 3-0 Orzeł Zalesie 12 czerwca, 13:00
Bór Dąbie 4-1 Sokół Krynka 12 czerwca, 13:00
WKS Wólka Świątkowa 3-0 Sokół Wólka Domaszewska 12 czerwca, 13:00
(wo)
goście nie dojechali z powodu wypadku
Armaty Stoczek Łukowski 3-0 GLKS Stanin 12 czerwca, 13:00

Kolejka 21 - 19 czerwca

Pauza: Armaty Stoczek Łukowski.
 
GLKS Stanin 6-0 WKS Wólka Świątkowa 19 czerwca, 13:00
Sokół Wólka Domaszewska 5-4 Start Gózd 19 czerwca, 13:00
Gręzovia Gręzówka 2-2 Bór Dąbie 19 czerwca, 13:00
Sokół Krynka 0-5 Olimpia Okrzeja 19 czerwca, 13:00
Orzeł Zalesie 0-8 Wenus Oszczepalin 19 czerwca, 13:00

Kolejka 22 - 26 czerwca

Pauza: Orzeł Zalesie.
 
Gręzovia Gręzówka 3-1 Olimpia Okrzeja 26 czerwca, 13:00
Wenus Oszczepalin 7-1 Sokół Krynka 26 czerwca, 13:00
Bór Dąbie 3-0 Sokół Wólka Domaszewska 26 czerwca, 13:00
Start Gózd 0-2 GLKS Stanin 26 czerwca, 13:00
WKS Wólka Świątkowa 1-3 Armaty Stoczek Łukowski 26 czerwca, 13:00

Klasa A 2010/2011 (Biała Podlaska)

Klasa B 2010/2011 (Biała Podlaska I)

Autor: Mateusz Ciulak
Kontakt: lubelskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas