[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa A 2010/2011, grupa: Chrzanów
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Orzeł II Balin 26 68 22 2 2 102-31 12 1 0 62-13 10 1 2 40-18
2.  Nadwiślanin Gromiec 26 50 15 5 6 62-37 8 3 2 34-17 7 2 4 28-20
3.  Arka Babice 26 44 14 2 10 62-44 8 2 3 36-16 6 0 7 26-28
4.  Start Kamień 26 41 12 5 9 74-54 8 2 3 40-24 4 3 6 34-30
5.  Błyskawica Myślachowice 26 39 10 9 7 58-37 8 2 3 40-13 2 7 4 18-24 2 2 0 2 0 4-4
6.  Wolanka Wola Filipowska 26 39 12 3 11 42-51 5 2 6 27-28 7 1 5 15-23 2 2 0 2 0 4-4
7.  UKS Regulice (k. Chrzanowa) 26 36 10 6 10 49-59 7 2 4 26-25 3 4 6 23-34
8.  Tempo Płaza 26 34 10 4 12 45-54 5 2 6 24-22 5 2 6 21-32 2 6 2 0 0 4-0
9.  Ruch Młoszowa 26 34 9 7 10 47-54 5 4 4 26-19 4 3 6 21-35 2 0 0 0 2 0-4
10.  Kościelec Chrzanów 26 31 9 4 13 55-72 5 3 5 31-30 4 1 8 24-42
11.  Nadwiślanka Okleśna 26 29 8 5 13 45-52 5 2 6 25-25 3 3 7 20-27 2 4 1 1 0 7-6
12.  Victoria Zalas 26 29 8 5 13 57-60 4 3 6 34-29 4 2 7 23-31 2 1 0 1 1 6-7
13.  Korona Lgota 26 27 7 6 13 36-66 5 2 6 24-28 2 4 7 12-38
14.  Unia Kwaczała 26 11 2 5 19 36-99 0 4 9 17-35 2 1 10 19-64
Orzeł II Balin wycofał się po zakończeniu rozgrywek, w związku z czym do ligi okręgowej awansował Nadwiślanin Gromiec.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
 1 Orzeł II Balin    3-3 4-1 3-2 2-1 3-1 5-2 3-2 6-1 4-0 4-0 6-0 7-0 12-0 
 2 Nadwiślanin Gromiec1-2     3-1 2-1 2-0 4-1 2-2 2-2 4-1 3-3 3-0 2-0 4-1 2-3 
 3 Arka Babice4-1 0-1     2-4 0-0 2-0 4-2 6-0 1-3 6-0 3-2 3-1 1-1 4-1 
 4 Start Kamień2-4 3-2 1-2     5-0 6-1 3-1 2-1 1-1 7-1 0-4 2-2 3-2 5-3 
 5 Błyskawica Myślachowice0-1 2-1 6-3 3-0*     1-1 5-0 5-0 3-3 1-2 3-0 0-1 2-0 9-1 
 6 Wolanka Wola Filipowska0-3 1-3 1-3 0-0 3-3     2-1 2-3 3-1 1-5 2-1 2-3 6-0 4-2 
 7 UKS Regulice (k. Chrzanowa)1-2 1-8 0-3 3-0 1-1 5-1     1-5 4-1 2-0 3-1 3-2 0-0 2-1 
 8 Tempo Płaza2-3 1-3 1-0 5-3 1-1 1-2 0-0     3-0 5-1 2-1 0-2 1-2 2-4 
 9 Ruch Młoszowa3-2 0-1 0-3 3-2 1-1 0-2 1-1 0-1     2-1 1-1 3-3 6-0 6-1 
 10 Kościelec Chrzanów1-1 1-1 2-1 2-11 2-2 0-1 1-2 5-0 2-3     2-3 4-3 5-1 4-1 
 11 Nadwiślanka Okleśna1-5 2-0 2-5 1-1 1-3 0-1 2-3 3-0 1-2 4-0     4-3 1-1 3-1 
 12 Victoria Zalas1-7 0-1 3-0 2-4 3-2 1-2 2-2 1-3 1-3 6-1 3-3     0-0 11-1 
 13 Korona Lgota0-5 6-3 4-1 1-3 1-2 0-1 4-2 1-3 5-1 0-6 1-1 1-0     0-0 
 14 Unia Kwaczała2-4 0-1 1-3 3-3 2-2 0-1 3-5 1-1 1-1 1-4 0-3 1-3 2-4     

Kolejka 1 - 21-22 sierpnia

Arka Babice 1-3 Ruch Młoszowa
Orzeł II Balin 6-0 Victoria Zalas
Błyskawica Myślachowice 2-1 Nadwiślanin Gromiec
Start Kamień 6-1 Wolanka Wola Filipowska
Korona Lgota 4-2 UKS Regulice (k. Chrzanowa)
Unia Kwaczała 1-4 Kościelec Chrzanów
Tempo Płaza 2-1 Nadwiślanka Okleśna

Kolejka 2 - 28-29 sierpnia

Ruch Młoszowa 1-1 Nadwiślanka Okleśna
Kościelec Chrzanów 5-0 Tempo Płaza
UKS Regulice (k. Chrzanowa) 2-1 Unia Kwaczała
Nadwiślanin Gromiec 2-1 Start Kamień
Victoria Zalas 3-2 Błyskawica Myślachowice
Arka Babice 4-1 Orzeł II Balin
Korona Lgota 0-1 Wolanka Wola Filipowska

Kolejka 3 - 1 września

Orzeł II Balin 6-1 Ruch Młoszowa 9 września
w pierwotnym terminie (1 września) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Błyskawica Myślachowice 6-3 Arka Babice 8 września
w pierwotnym terminie (1 września) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Start Kamień 2-2 Victoria Zalas
Korona Lgota 6-3 Nadwiślanin Gromiec 8 września
w pierwotnym terminie (1 września) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Unia Kwaczała 0-1 Wolanka Wola Filipowska 7 września
w pierwotnym terminie (1 września) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Tempo Płaza 0-0 UKS Regulice (k. Chrzanowa)
Nadwiślanka Okleśna 4-0 Kościelec Chrzanów

Kolejka 4 - 4-5 września

Ruch Młoszowa 2-1 Kościelec Chrzanów
UKS Regulice (k. Chrzanowa) 3-1 Nadwiślanka Okleśna
Nadwiślanin Gromiec 2-3 Unia Kwaczała
Victoria Zalas 0-0 Korona Lgota
Arka Babice 2-4 Start Kamień
Orzeł II Balin 2-1 Błyskawica Myślachowice
Tempo Płaza 1-2 Wolanka Wola Filipowska

Kolejka 5 - 11-12 września

Błyskawica Myślachowice 3-3 Ruch Młoszowa
Start Kamień 2-4 Orzeł II Balin
Korona Lgota 4-1 Arka Babice
Unia Kwaczała 1-3 Victoria Zalas 22 września
w pierwotnym terminie (11-12 września) odwołany
Tempo Płaza 1-3 Nadwiślanin Gromiec
Nadwiślanka Okleśna 0-1 Wolanka Wola Filipowska
Kościelec Chrzanów 1-2 UKS Regulice (k. Chrzanowa)

Kolejka 6 - 18-19 września

Ruch Młoszowa 1-1 UKS Regulice (k. Chrzanowa)
Wolanka Wola Filipowska 1-5 Kościelec Chrzanów
Nadwiślanin Gromiec 3-0 Nadwiślanka Okleśna
jednocześnie mecz PP
Victoria Zalas 1-3 Tempo Płaza
Arka Babice 4-1 Unia Kwaczała
Orzeł II Balin 7-0 Korona Lgota
Błyskawica Myślachowice 3-0 Start Kamień
(wo)
na boisku 0-2

Kolejka 7 - 25-26 września

Start Kamień 1-1 Ruch Młoszowa
Korona Lgota 1-2 Błyskawica Myślachowice
Unia Kwaczała 2-4 Orzeł II Balin
Nadwiślanka Okleśna 4-3 Victoria Zalas
Kościelec Chrzanów 1-1 Nadwiślanin Gromiec
UKS Regulice (k. Chrzanowa) 5-1 Wolanka Wola Filipowska
Arka Babice 6-0 Tempo Płaza

Kolejka 8 - 2-3 października

Ruch Młoszowa 0-2 Wolanka Wola Filipowska
Nadwiślanin Gromiec 2-2 UKS Regulice (k. Chrzanowa)
Victoria Zalas 6-1 Kościelec Chrzanów
Arka Babice 3-2 Nadwiślanka Okleśna
Orzeł II Balin 3-2 Tempo Płaza
Błyskawica Myślachowice 9-1 Unia Kwaczała
Start Kamień 3-2 Korona Lgota

Kolejka 9 - 9-10 października

Korona Lgota 5-1 Ruch Młoszowa
Unia Kwaczała 3-3 Start Kamień
Tempo Płaza 1-1 Błyskawica Myślachowice
Nadwiślanka Okleśna 1-5 Orzeł II Balin
Kościelec Chrzanów 2-1 Arka Babice
UKS Regulice (k. Chrzanowa) 3-2 Victoria Zalas
Nadwiślanin Gromiec 4-1 Wolanka Wola Filipowska

Kolejka 10 - 16-17 października

Ruch Młoszowa 0-1 Nadwiślanin Gromiec
Victoria Zalas 1-2 Wolanka Wola Filipowska
Arka Babice 4-2 UKS Regulice (k. Chrzanowa)
Orzeł II Balin 4-0 Kościelec Chrzanów
Błyskawica Myślachowice 3-0 Nadwiślanka Okleśna
Start Kamień 2-1 Tempo Płaza
Korona Lgota 0-0 Unia Kwaczała

Kolejka 11 - 23-24 października

Unia Kwaczała 1-1 Ruch Młoszowa
Tempo Płaza 1-2 Korona Lgota
Nadwiślanka Okleśna 1-1 Start Kamień
Kościelec Chrzanów 2-2 Błyskawica Myślachowice
UKS Regulice (k. Chrzanowa) 1-2 Orzeł II Balin
Nadwiślanin Gromiec 2-0 Victoria Zalas
Arka Babice 2-0 Wolanka Wola Filipowska

Kolejka 12 - 30-31 października

Ruch Młoszowa 3-3 Victoria Zalas
Arka Babice 0-1 Nadwiślanin Gromiec
Orzeł II Balin 3-1 Wolanka Wola Filipowska
Błyskawica Myślachowice 5-0 UKS Regulice (k. Chrzanowa)
Start Kamień 7-1 Kościelec Chrzanów
Korona Lgota 1-1 Nadwiślanka Okleśna
Unia Kwaczała 1-1 Tempo Płaza

Kolejka 13 - 6-7 listopada

Tempo Płaza 3-0 Ruch Młoszowa
Nadwiślanka Okleśna 3-1 Unia Kwaczała
Kościelec Chrzanów 5-1 Korona Lgota
UKS Regulice (k. Chrzanowa) 3-0 Start Kamień
Wolanka Wola Filipowska 3-3 Błyskawica Myślachowice
Nadwiślanin Gromiec 1-2 Orzeł II Balin
Victoria Zalas 3-0 Arka Babice

Kolejka 14 - 2-3 kwietnia

Ruch Młoszowa 0-3 Arka Babice
Victoria Zalas 1-7 Orzeł II Balin
Nadwiślanin Gromiec 2-0 Błyskawica Myślachowice
Wolanka Wola Filipowska 0-0 Start Kamień
w Tenczynku
UKS Regulice (k. Chrzanowa) 0-0 Korona Lgota
Kościelec Chrzanów 4-1 Unia Kwaczała
Nadwiślanka Okleśna 3-0 Tempo Płaza

Kolejka 15 - 9-10 kwietnia

Wolanka Wola Filipowska 6-0 Korona Lgota
Nadwiślanka Okleśna 1-2 Ruch Młoszowa
Tempo Płaza 5-1 Kościelec Chrzanów
Unia Kwaczała 3-5 UKS Regulice (k. Chrzanowa)
Start Kamień 3-2 Nadwiślanin Gromiec
Błyskawica Myślachowice 0-1 Victoria Zalas
Orzeł II Balin 4-1 Arka Babice

Kolejka 16 - 16-17 kwietnia

Ruch Młoszowa 3-2 Orzeł II Balin
Arka Babice 0-0 Błyskawica Myślachowice
Victoria Zalas 2-4 Start Kamień
Nadwiślanin Gromiec 4-1 Korona Lgota
Wolanka Wola Filipowska 4-2 Unia Kwaczała
UKS Regulice (k. Chrzanowa) 1-5 Tempo Płaza
Kościelec Chrzanów 2-3 Nadwiślanka Okleśna

Kolejka 17 - 23 kwietnia

Wolanka Wola Filipowska 2-3 Tempo Płaza
Kościelec Chrzanów 2-3 Ruch Młoszowa
Nadwiślanka Okleśna 2-3 UKS Regulice (k. Chrzanowa)
Unia Kwaczała 0-1 Nadwiślanin Gromiec
Korona Lgota 1-0 Victoria Zalas 22 kwietnia
Start Kamień 1-2 Arka Babice
Błyskawica Myślachowice 0-1 Orzeł II Balin

Kolejka 18 - 30 kwietnia-1 maja

Ruch Młoszowa 1-1 Błyskawica Myślachowice
Orzeł II Balin 3-2 Start Kamień 3 maja
Arka Babice 1-1 Korona Lgota
Victoria Zalas 11-1 Unia Kwaczała
Nadwiślanin Gromiec 2-2 Tempo Płaza 3 maja
Wolanka Wola Filipowska 2-1 Nadwiślanka Okleśna
w Okleśnej
UKS Regulice (k. Chrzanowa) 2-0 Kościelec Chrzanów

Kolejka 19 - 7-8 maja

UKS Regulice (k. Chrzanowa) 4-1 Ruch Młoszowa
Kościelec Chrzanów 0-1 Wolanka Wola Filipowska
Nadwiślanka Okleśna 2-0 Nadwiślanin Gromiec
Tempo Płaza 0-2 Victoria Zalas
Unia Kwaczała 1-3 Arka Babice
Korona Lgota 0-5 Orzeł II Balin
Start Kamień 5-0 Błyskawica Myślachowice

Kolejka 20 - 11 maja

Tempo Płaza 1-0 Arka Babice
Ruch Młoszowa 3-2 Start Kamień
Błyskawica Myślachowice 2-0 Korona Lgota
Orzeł II Balin 12-0 Unia Kwaczała
Victoria Zalas 3-3 Nadwiślanka Okleśna
Nadwiślanin Gromiec 3-3 Kościelec Chrzanów
Wolanka Wola Filipowska 2-1 UKS Regulice (k. Chrzanowa)

Kolejka 21 - 14-15 maja

Wolanka Wola Filipowska 3-1 Ruch Młoszowa
UKS Regulice (k. Chrzanowa) 1-8 Nadwiślanin Gromiec
Kościelec Chrzanów 4-3 Victoria Zalas
Nadwiślanka Okleśna 2-5 Arka Babice
Tempo Płaza 2-3 Orzeł II Balin
Unia Kwaczała 2-2 Błyskawica Myślachowice
Korona Lgota 1-3 Start Kamień

Kolejka 22 - 21-22 maja

Wolanka Wola Filipowska 1-3 Nadwiślanin Gromiec
Ruch Młoszowa 6-0 Korona Lgota
Start Kamień 5-3 Unia Kwaczała
Błyskawica Myślachowice 5-0 Tempo Płaza
Orzeł II Balin 4-0 Nadwiślanka Okleśna
Arka Babice 6-0 Kościelec Chrzanów
Victoria Zalas 2-2 UKS Regulice (k. Chrzanowa)

Kolejka 23 - 28-29 maja

Nadwiślanin Gromiec 4-1 Ruch Młoszowa
Wolanka Wola Filipowska 2-3 Victoria Zalas
UKS Regulice (k. Chrzanowa) 0-3 Arka Babice
Kościelec Chrzanów 1-1 Orzeł II Balin
Nadwiślanka Okleśna 1-3 Błyskawica Myślachowice
Tempo Płaza 5-3 Start Kamień
Unia Kwaczała 2-4 Korona Lgota

Kolejka 24 - 4-5 czerwca

Wolanka Wola Filipowska 1-3 Arka Babice
w Tenczynku
Ruch Młoszowa 6-1 Unia Kwaczała
Korona Lgota 1-3 Tempo Płaza
Start Kamień 0-4 Nadwiślanka Okleśna
Błyskawica Myślachowice 1-2 Kościelec Chrzanów
Orzeł II Balin 5-2 UKS Regulice (k. Chrzanowa)
Victoria Zalas 0-1 Nadwiślanin Gromiec

Kolejka 25 - 12 czerwca

Victoria Zalas 1-3 Ruch Młoszowa
Nadwiślanin Gromiec 3-1 Arka Babice
Wolanka Wola Filipowska 0-3 Orzeł II Balin
UKS Regulice (k. Chrzanowa) 1-1 Błyskawica Myślachowice
Kościelec Chrzanów 2-11 Start Kamień
Nadwiślanka Okleśna 1-1 Korona Lgota
Tempo Płaza 2-4 Unia Kwaczała

Kolejka 26 - 18-19 czerwca

Ruch Młoszowa 0-1 Tempo Płaza
Unia Kwaczała 0-3 Nadwiślanka Okleśna
Korona Lgota 0-6 Kościelec Chrzanów
Start Kamień 3-1 UKS Regulice (k. Chrzanowa)
Błyskawica Myślachowice 1-1 Wolanka Wola Filipowska
Orzeł II Balin 3-3 Nadwiślanin Gromiec
Arka Babice 3-1 Victoria Zalas

Liga okręgowa 2010/2011 (Wadowice)

Klasa A 2010/2011 (Olkusz)
Klasa A 2010/2011 (Oświęcim)
Klasa A 2010/2011 (Wadowice)

Klasa B 2010/2011 (Chrzanów)

Autor: Wojciech Korbel
Kontakt: malopolskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas