[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa B 2010/2011, grupa: Świebodzin
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Santos Świebodzin 26 73 24 1 1 164-21 13 0 0 93-10 11 1 1 71-11
2.  Victoria Szczaniec 26 65 21 2 3 74-33 12 1 0 40-15 9 1 3 34-18
3.  Chrobry Brójce 26 49 15 4 7 83-62 9 2 2 51-25 6 2 5 32-37
4.  Woga Chociule 26 43 13 4 9 57-61 8 2 3 34-28 5 2 6 23-33
5.  Medyk II Cibórz 26 40 13 1 12 66-66 6 1 6 35-36 7 0 6 31-30
6.  Jedność Podmokle 26 38 11 5 10 55-51 8 2 3 29-19 3 3 7 26-32 2 4 1 1 0 7-6
7.  Obra Trzciel 26 38 12 2 12 57-81 8 1 4 37-34 4 1 8 20-47 2 1 0 1 1 6-7
8.  Lubusze Rusinów 26 34 10 4 12 52-53 6 1 6 23-21 4 3 6 29-32 2 6 2 0 0 3-1
9.  Iskra Łagów (k. Świebodzina) 26 34 11 1 14 62-71 8 0 5 44-34 3 1 9 18-37 2 0 0 0 2 1-3
10.  Sokół Rozłogi 26 32 10 2 14 41-67 4 2 7 14-22 6 0 7 27-45
11.  Grom Skąpe 26 30 10 0 16 73-78 6 0 7 39-31 4 0 9 34-47
12.  Meteor Jordanowo 26 26 8 2 16 44-57 7 0 6 25-22 1 2 10 19-35
13.  Orzeł Niekarzyn 26 20 6 2 18 34-84 3 2 8 21-35 3 0 10 13-49
14.  Czarni Pałck 26 8 2 2 22 32-109 2 2 9 24-53 0 0 13 8-56

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
 1 Santos Świebodzin    3-1 9-1 6-1 6-1 3-0* 10-0 12-2 8-0 12-3 3-0* 5-0 8-1 8-0 
 2 Victoria Szczaniec1-0     2-1 3-1 4-2 5-3 4-2 1-1 3-1 5-1 3-2 2-0 4-1 3-0 
 3 Chrobry Brójce1-9 1-3     2-2 5-2 9-0 6-1 2-2 2-1 4-0 6-3 1-0 9-1 3-1 
 4 Woga Chociule1-11 2-2 3-4     1-4 1-0 1-1 4-2 3-0 1-0 8-1 2-1 3-1 4-1 
 5 Medyk II Cibórz3-8 3-4 5-0 4-2     2-1 2-3 1-0 0-3* 3-7 2-4 2-2 4-1 4-1 
 6 Jedność Podmokle1-1 0-2 1-2 1-1 1-0     5-4 3-0 1-4 4-1 4-1 2-1 3-0* 3-2 
 7 Obra Trzciel1-11 0-1 0-5 6-1 0-3* 2-2     2-1 3-2 8-2 3-1 5-4 5-1 2-0 
 8 Lubusze Rusinów1-2 2-1 2-2 1-2 5-0 1-4 0-3*     1-0 1-2 3-2 3-2 0-1 3-0 
 9 Iskra Łagów (k. Świebodzina)0-6 2-6 4-2 6-1 0-6 0-6 6-0 1-2     4-1 6-1 3-2 4-0 8-1 
 10 Sokół Rozłogi0-2 0-1 0-1 0-2 1-4 1-1 3-0* 1-1 3-1     0-5 4-3 0-1 1-0 
 11 Grom Skąpe1-5 2-5 4-5 0-2 3-2 3-1 7-1 1-3 3-0* 0-3     4-1 1-2 10-1 
 12 Meteor Jordanowo1-6 2-1 5-1 0-4 0-1 3-1 0-2 1-3 5-0 1-2 3-0*     2-0 2-1 
 13 Orzeł Niekarzyn0-5 1-4 0-6 2-1 2-3 2-2 0-2 2-1 1-1 1-2 4-6 1-2     5-0 
 14 Czarni Pałck0-5 0-3* 2-2 2-3 2-3 0-5 3-1 1-11 4-5 1-3 2-8 1-1 6-3     

Kolejka 1 - 21-22 sierpnia

Orzeł Niekarzyn 0-5 Santos Świebodzin
Czarni Pałck 0-3 Victoria Szczaniec
(wo)
Obra Trzciel 0-3 Medyk II Cibórz
(wo)
Meteor Jordanowo 3-0 Grom Skąpe
(wo)
Lubusze Rusinów 1-4 Jedność Podmokle
Iskra Łagów (k. Świebodzina) 4-2 Chrobry Brójce
Sokół Rozłogi 0-2 Woga Chociule

Kolejka 2 - 28-29 sierpnia

Santos Świebodzin 6-1 Woga Chociule
Chrobry Brójce 4-0 Sokół Rozłogi
Jedność Podmokle 1-4 Iskra Łagów (k. Świebodzina)
Grom Skąpe 1-3 Lubusze Rusinów
Medyk II Cibórz 2-2 Meteor Jordanowo
Victoria Szczaniec 4-2 Obra Trzciel
Orzeł Niekarzyn 5-0 Czarni Pałck

Kolejka 3 - 4-5 września

Czarni Pałck 0-5 Santos Świebodzin
Obra Trzciel 5-1 Orzeł Niekarzyn
Meteor Jordanowo 2-1 Victoria Szczaniec
Lubusze Rusinów 5-0 Medyk II Cibórz
Iskra Łagów (k. Świebodzina) 6-1 Grom Skąpe
Sokół Rozłogi 1-1 Jedność Podmokle
Woga Chociule 3-4 Chrobry Brójce

Kolejka 4 - 11-12 września

Santos Świebodzin 9-1 Chrobry Brójce
Jedność Podmokle 1-1 Woga Chociule
Grom Skąpe 0-3 Sokół Rozłogi
Medyk II Cibórz 0-3 Iskra Łagów (k. Świebodzina)
(wo)
przerwany po I połowie przy stanie 2-0 z powodu bójki piłkarzy i działaczy
Victoria Szczaniec 1-1 Lubusze Rusinów
Orzeł Niekarzyn 1-2 Meteor Jordanowo
Czarni Pałck 3-1 Obra Trzciel

Kolejka 5 - 18-19 września

Obra Trzciel 1-11 Santos Świebodzin
Meteor Jordanowo 2-1 Czarni Pałck
Lubusze Rusinów 0-1 Orzeł Niekarzyn
Iskra Łagów (k. Świebodzina) 2-6 Victoria Szczaniec
Sokół Rozłogi 1-4 Medyk II Cibórz
Woga Chociule 8-1 Grom Skąpe
Chrobry Brójce 9-0 Jedność Podmokle

Kolejka 6 - 25-26 września

Santos Świebodzin 3-0 Jedność Podmokle
(wo)
Grom Skąpe 4-5 Chrobry Brójce
Medyk II Cibórz 4-2 Woga Chociule
Victoria Szczaniec 5-1 Sokół Rozłogi
Orzeł Niekarzyn 1-1 Iskra Łagów (k. Świebodzina)
Czarni Pałck 1-11 Lubusze Rusinów
Obra Trzciel 5-4 Meteor Jordanowo

Kolejka 7 - 2-3 października

Meteor Jordanowo 1-6 Santos Świebodzin
Lubusze Rusinów 0-3 Obra Trzciel
(wo)
Iskra Łagów (k. Świebodzina) 8-1 Czarni Pałck
Sokół Rozłogi 0-1 Orzeł Niekarzyn
Woga Chociule 2-2 Victoria Szczaniec
Chrobry Brójce 5-2 Medyk II Cibórz
Jedność Podmokle 4-1 Grom Skąpe

Kolejka 8 - 9-10 października

Santos Świebodzin 3-0 Grom Skąpe
(wo)
Medyk II Cibórz 2-1 Jedność Podmokle
Victoria Szczaniec 2-1 Chrobry Brójce
Orzeł Niekarzyn 2-1 Woga Chociule
Czarni Pałck 1-3 Sokół Rozłogi
Obra Trzciel 3-2 Iskra Łagów (k. Świebodzina)
Meteor Jordanowo 1-3 Lubusze Rusinów

Kolejka 9 - 16-17 października

Lubusze Rusinów 1-2 Santos Świebodzin
Iskra Łagów (k. Świebodzina) 3-2 Meteor Jordanowo
Sokół Rozłogi 3-0 Obra Trzciel
(wo)
Woga Chociule 4-1 Czarni Pałck
Chrobry Brójce 9-1 Orzeł Niekarzyn
Jedność Podmokle 0-2 Victoria Szczaniec
Grom Skąpe 3-2 Medyk II Cibórz

Kolejka 10 - 23-24 października

Santos Świebodzin 6-1 Medyk II Cibórz
Victoria Szczaniec 3-2 Grom Skąpe
Orzeł Niekarzyn 2-2 Jedność Podmokle
Czarni Pałck 2-2 Chrobry Brójce
Obra Trzciel 6-1 Woga Chociule
Meteor Jordanowo 1-2 Sokół Rozłogi
Lubusze Rusinów 1-0 Iskra Łagów (k. Świebodzina)

Kolejka 11 - 30-31 października

Iskra Łagów (k. Świebodzina) 0-6 Santos Świebodzin
Sokół Rozłogi 1-1 Lubusze Rusinów
Woga Chociule 2-1 Meteor Jordanowo
Chrobry Brójce 6-1 Obra Trzciel
Jedność Podmokle 3-2 Czarni Pałck
Grom Skąpe 1-2 Orzeł Niekarzyn
Medyk II Cibórz 3-4 Victoria Szczaniec 11 listopada

Kolejka 12 - 6-7 listopada

Orzeł Niekarzyn 2-3 Medyk II Cibórz
Czarni Pałck 2-8 Grom Skąpe
Obra Trzciel 2-2 Jedność Podmokle
Meteor Jordanowo 5-1 Chrobry Brójce
Lubusze Rusinów 1-2 Woga Chociule
Iskra Łagów (k. Świebodzina) 4-1 Sokół Rozłogi
Victoria Szczaniec 1-0 Santos Świebodzin 20 listopada

Kolejka 13 - 13-14 listopada

Sokół Rozłogi 0-2 Santos Świebodzin
Woga Chociule 3-0 Iskra Łagów (k. Świebodzina)
Chrobry Brójce 2-2 Lubusze Rusinów
Jedność Podmokle 2-1 Meteor Jordanowo
Grom Skąpe 7-1 Obra Trzciel
Medyk II Cibórz 4-1 Czarni Pałck
Victoria Szczaniec 4-1 Orzeł Niekarzyn

Kolejka 14 - 19-20 marca

Santos Świebodzin 8-1 Orzeł Niekarzyn
Victoria Szczaniec 3-0 Czarni Pałck
Medyk II Cibórz 2-3 Obra Trzciel
Grom Skąpe 4-1 Meteor Jordanowo
Jedność Podmokle 3-0 Lubusze Rusinów
Chrobry Brójce 2-1 Iskra Łagów (k. Świebodzina)
Woga Chociule 1-0 Sokół Rozłogi

Kolejka 15 - 26-27 marca

Woga Chociule 1-11 Santos Świebodzin
Sokół Rozłogi 0-1 Chrobry Brójce
Iskra Łagów (k. Świebodzina) 0-6 Jedność Podmokle
Lubusze Rusinów 3-2 Grom Skąpe
Meteor Jordanowo 0-1 Medyk II Cibórz
Obra Trzciel 0-1 Victoria Szczaniec
Czarni Pałck 6-3 Orzeł Niekarzyn

Kolejka 16 - 2-3 kwietnia

Santos Świebodzin 8-0 Czarni Pałck
Orzeł Niekarzyn 0-2 Obra Trzciel
Victoria Szczaniec 2-0 Meteor Jordanowo
Medyk II Cibórz 1-0 Lubusze Rusinów
Grom Skąpe 3-0 Iskra Łagów (k. Świebodzina)
(wo)
na boisku 3-4; w drużynie gości wystąpił nieuprawniony zawodnik
Jedność Podmokle 4-1 Sokół Rozłogi
Chrobry Brójce 2-2 Woga Chociule

Kolejka 17 - 9-10 kwietnia

Chrobry Brójce 1-9 Santos Świebodzin
Woga Chociule 1-0 Jedność Podmokle
Sokół Rozłogi 0-5 Grom Skąpe
Iskra Łagów (k. Świebodzina) 0-6 Medyk II Cibórz
Lubusze Rusinów 2-1 Victoria Szczaniec
Meteor Jordanowo 2-0 Orzeł Niekarzyn
Obra Trzciel 2-0 Czarni Pałck

Kolejka 18 - 16-17 kwietnia

Santos Świebodzin 10-0 Obra Trzciel
Czarni Pałck 1-1 Meteor Jordanowo
Orzeł Niekarzyn 2-1 Lubusze Rusinów
Victoria Szczaniec 3-1 Iskra Łagów (k. Świebodzina)
Medyk II Cibórz 3-7 Sokół Rozłogi
Grom Skąpe 0-2 Woga Chociule
Jedność Podmokle 1-2 Chrobry Brójce

Kolejka 19 - 30 kwietnia-1 maja

Jedność Podmokle 1-1 Santos Świebodzin
Chrobry Brójce 6-3 Grom Skąpe
Woga Chociule 1-4 Medyk II Cibórz
Sokół Rozłogi 0-1 Victoria Szczaniec
Iskra Łagów (k. Świebodzina) 4-0 Orzeł Niekarzyn
Lubusze Rusinów 3-0 Czarni Pałck
Meteor Jordanowo 0-2 Obra Trzciel

Kolejka 20 - 7-8 maja

Santos Świebodzin 5-0 Meteor Jordanowo
Obra Trzciel 2-1 Lubusze Rusinów
Czarni Pałck 4-5 Iskra Łagów (k. Świebodzina)
Orzeł Niekarzyn 1-2 Sokół Rozłogi
Victoria Szczaniec 3-1 Woga Chociule
Medyk II Cibórz 5-0 Chrobry Brójce
Grom Skąpe 3-1 Jedność Podmokle

Kolejka 21 - 14-15 maja

Grom Skąpe 1-5 Santos Świebodzin
Jedność Podmokle 1-0 Medyk II Cibórz
Chrobry Brójce 1-3 Victoria Szczaniec
Woga Chociule 3-1 Orzeł Niekarzyn
Sokół Rozłogi 1-0 Czarni Pałck
Iskra Łagów (k. Świebodzina) 6-0 Obra Trzciel
Lubusze Rusinów 3-2 Meteor Jordanowo

Kolejka 22 - 21-22 maja

Santos Świebodzin 12-2 Lubusze Rusinów
Meteor Jordanowo 5-0 Iskra Łagów (k. Świebodzina)
Obra Trzciel 8-2 Sokół Rozłogi
Czarni Pałck 2-3 Woga Chociule
Orzeł Niekarzyn 0-6 Chrobry Brójce
Victoria Szczaniec 5-3 Jedność Podmokle
Medyk II Cibórz 2-4 Grom Skąpe

Kolejka 23 - 28-29 maja

Medyk II Cibórz 3-8 Santos Świebodzin
Grom Skąpe 2-5 Victoria Szczaniec
Jedność Podmokle 3-0 Orzeł Niekarzyn
(wo)
Chrobry Brójce 3-1 Czarni Pałck
Woga Chociule 1-1 Obra Trzciel
Sokół Rozłogi 4-3 Meteor Jordanowo
Iskra Łagów (k. Świebodzina) 1-2 Lubusze Rusinów

Kolejka 24 - 4-5 czerwca

Santos Świebodzin 8-0 Iskra Łagów (k. Świebodzina)
Lubusze Rusinów 1-2 Sokół Rozłogi
Meteor Jordanowo 0-4 Woga Chociule
Obra Trzciel 0-5 Chrobry Brójce
Czarni Pałck 0-5 Jedność Podmokle
Orzeł Niekarzyn 4-6 Grom Skąpe
Victoria Szczaniec 4-2 Medyk II Cibórz

Kolejka 25 - 11-12 czerwca

Santos Świebodzin 3-1 Victoria Szczaniec
w pierwotnym terminie (7 listopada, 14:00) odwołany z powodu wypadku dwóch zawodników gości
Medyk II Cibórz 4-1 Orzeł Niekarzyn
Grom Skąpe 10-1 Czarni Pałck
Jedność Podmokle 5-4 Obra Trzciel
Chrobry Brójce 1-0 Meteor Jordanowo
Woga Chociule 4-2 Lubusze Rusinów
Sokół Rozłogi 3-1 Iskra Łagów (k. Świebodzina)

Kolejka 26 - 18-19 czerwca

Santos Świebodzin 12-3 Sokół Rozłogi
Iskra Łagów (k. Świebodzina) 6-1 Woga Chociule
Lubusze Rusinów 2-2 Chrobry Brójce 3 maja
Meteor Jordanowo 3-1 Jedność Podmokle
Obra Trzciel 3-1 Grom Skąpe
Czarni Pałck 2-3 Medyk II Cibórz
Orzeł Niekarzyn 1-4 Victoria Szczaniec

Klasa A 2010/2011 (Zielona Góra I)

Klasa B 2010/2011 (Krosno Odrzańskie)
Klasa B 2010/2011 (Zielona Góra)

Klasa C 2010/2011 (Świebodzin)

Autor: Paweł Chruściel
Kontakt: lubuskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas