[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa B 2002/2003, grupa: Żabno II
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  LZS Olesno 16 40 13 1 2 71-22 7 0 1 42-11 6 1 1 29-11
2.  Wisła Borusowa 16 29 9 2 5 36-29 6 1 1 24-12 3 1 4 12-17
3.  LKS Smęgorzów 16 27 9 0 7 36-31 6 0 2 22-11 3 0 5 14-20 2 3 1 0 1 5-5
4.  Strażak Karsy 16 27 8 3 5 40-26 6 2 0 27-8 2 1 5 13-18 2 3 1 0 1 5-5
5.  Kłos Słupiec 16 26 7 5 4 34-26 4 2 2 17-13 3 3 2 17-13
6.  Orzeł Pilcza Żelichowska 16 19 5 4 7 17-21 3 2 3 11-11 2 2 4 6-10
7.  Iskra Dąbrówki Breńskie 16 16 4 4 8 39-41 2 2 4 19-20 2 2 4 20-21
8.  LZS Wójcina 16 15 4 3 9 24-53 3 1 4 12-19 1 2 5 12-34
9.  LKS Ćwików 16 5 1 2 13 12-60 1 2 5 8-22 0 0 8 4-38

 1  2  3  4  5  6  7  8  9 
 1 LZS Olesno    6-1 5-3 5-0 3-0 2-1 3-5 11-0 7-1 
 2 Wisła Borusowa0-2     3-1 2-1 3-3 2-0 3-2 5-3 6-0 
 3 LKS Smęgorzów4-2 3-1     3-1 0-1 2-3 2-0 4-2 4-1 
 4 Strażak Karsy1-1 1-1 4-2     3-1 2-0 5-2 6-1 5-0 
 5 Kłos Słupiec2-4 2-1 3-1 1-5     0-0 1-1 4-0 4-1 
 6 Orzeł Pilcza Żelichowska1-3 0-1 2-0 3-1 0-0     3-3 0-2 2-1 
 7 Iskra Dąbrówki Breńskie1-7 1-3 1-2 2-2 2-4 1-0     2-2 9-0 
 8 LZS Wójcina1-8 3-2 1-2 0-2 2-2 1-2 3-1     1-0 
 9 LKS Ćwików1-2 1-2 1-3 2-1 0-6 0-0 1-6 2-2     

Kolejka 1 - 25 sierpnia

Pauza: LKS Smęgorzów.
 
Strażak Karsy 3-1 Kłos Słupiec
Orzeł Pilcza Żelichowska 1-3 LZS Olesno
Iskra Dąbrówki Breńskie 1-3 Wisła Borusowa
LKS Ćwików 2-2 LZS Wójcina

Kolejka 2 - 1 września

Pauza: Kłos Słupiec.
 
Wisła Borusowa 0-2 LZS Olesno
LZS Wójcina 3-1 Iskra Dąbrówki Breńskie
Strażak Karsy 4-2 LKS Smęgorzów
LKS Ćwików 0-0 Orzeł Pilcza Żelichowska

Kolejka 3 - 8 września

Pauza: LKS Ćwików.
 
Orzeł Pilcza Żelichowska 2-0 LKS Smęgorzów
Wisła Borusowa 3-3 Kłos Słupiec
Iskra Dąbrówki Breńskie 1-7 LZS Olesno
Strażak Karsy 6-1 LZS Wójcina

Kolejka 4 - 15 września

Pauza: Wisła Borusowa.
 
LZS Wójcina 1-2 Orzeł Pilcza Żelichowska
LKS Ćwików 1-3 LKS Smęgorzów
Strażak Karsy 1-1 LZS Olesno
Kłos Słupiec 1-1 Iskra Dąbrówki Breńskie

Kolejka 5 - 22 września

Pauza: Orzeł Pilcza Żelichowska.
 
Kłos Słupiec 2-4 LZS Olesno
Strażak Karsy 5-0 LKS Ćwików
Wisła Borusowa 5-3 LZS Wójcina
Iskra Dąbrówki Breńskie 1-2 LKS Smęgorzów

Kolejka 6 - 29 września

Pauza: LZS Olesno.
 
LZS Wójcina 2-2 Kłos Słupiec
LKS Ćwików 1-6 Iskra Dąbrówki Breńskie
Orzeł Pilcza Żelichowska 3-1 Strażak Karsy
LKS Smęgorzów 3-1 Wisła Borusowa

Kolejka 7 - 6 października

Pauza: Strażak Karsy.
 
LZS Olesno 11-0 LZS Wójcina
Iskra Dąbrówki Breńskie 1-0 Orzeł Pilcza Żelichowska
Kłos Słupiec 3-1 LKS Smęgorzów
Wisła Borusowa 6-0 LKS Ćwików

Kolejka 8 - 13 października

Pauza: LZS Wójcina.
 
Orzeł Pilcza Żelichowska 0-1 Wisła Borusowa
LKS Smęgorzów 4-2 LZS Olesno
LKS Ćwików 0-6 Kłos Słupiec
Strażak Karsy 5-2 Iskra Dąbrówki Breńskie

Kolejka 9 - 20 października

Pauza: Iskra Dąbrówki Breńskie.
 
LZS Olesno 7-1 LKS Ćwików
LZS Wójcina 1-2 LKS Smęgorzów
Wisła Borusowa 2-1 Strażak Karsy
Kłos Słupiec 0-0 Orzeł Pilcza Żelichowska

Kolejka 10 - 27 kwietnia

Pauza: LKS Smęgorzów.
 
LZS Olesno 2-1 Orzeł Pilcza Żelichowska
Wisła Borusowa 3-2 Iskra Dąbrówki Breńskie
LZS Wójcina 1-0 LKS Ćwików
Kłos Słupiec 1-5 Strażak Karsy

Kolejka 11 - 1 maja

Pauza: Kłos Słupiec.
 
Iskra Dąbrówki Breńskie 2-2 LZS Wójcina
LKS Smęgorzów 3-1 Strażak Karsy
Orzeł Pilcza Żelichowska 2-1 LKS Ćwików
LZS Olesno 6-1 Wisła Borusowa

Kolejka 12 - 4 maja

Pauza: LKS Ćwików.
 
Kłos Słupiec 2-1 Wisła Borusowa
LZS Olesno 3-5 Iskra Dąbrówki Breńskie
LZS Wójcina 0-2 Strażak Karsy
LKS Smęgorzów 2-3 Orzeł Pilcza Żelichowska

Kolejka 13 - 11 maja

Pauza: Wisła Borusowa.
 
LZS Olesno 5-0 Strażak Karsy
Iskra Dąbrówki Breńskie 2-4 Kłos Słupiec
Orzeł Pilcza Żelichowska 0-2 LZS Wójcina
LKS Smęgorzów 4-1 LKS Ćwików

Kolejka 14 - 18 maja

Pauza: Orzeł Pilcza Żelichowska.
 
LKS Smęgorzów 2-0 Iskra Dąbrówki Breńskie
LZS Olesno 3-0 Kłos Słupiec
LKS Ćwików 2-1 Strażak Karsy
LZS Wójcina 3-2 Wisła Borusowa

Kolejka 15 - 25 maja

Pauza: LZS Olesno.
 
Strażak Karsy 2-0 Orzeł Pilcza Żelichowska
Wisła Borusowa 3-1 LKS Smęgorzów
Kłos Słupiec 4-0 LZS Wójcina
Iskra Dąbrówki Breńskie 9-0 LKS Ćwików

Kolejka 16 - 1 czerwca

Pauza: Strażak Karsy.
 
LKS Ćwików 1-2 Wisła Borusowa
LZS Wójcina 1-8 LZS Olesno
Orzeł Pilcza Żelichowska 3-3 Iskra Dąbrówki Breńskie
LKS Smęgorzów 0-1 Kłos Słupiec

Kolejka 17 - 8 czerwca

Pauza: LZS Wójcina.
 
Kłos Słupiec 4-1 LKS Ćwików
Iskra Dąbrówki Breńskie 2-2 Strażak Karsy
Wisła Borusowa 2-0 Orzeł Pilcza Żelichowska
LZS Olesno 5-3 LKS Smęgorzów

Kolejka 18 - 15 czerwca

Pauza: Iskra Dąbrówki Breńskie.
 
LKS Ćwików 1-2 LZS Olesno
LKS Smęgorzów 4-2 LZS Wójcina
Strażak Karsy 1-1 Wisła Borusowa
Orzeł Pilcza Żelichowska 0-0 Kłos Słupiec

Baraże o udział w Klasie A (Tarnów III)

Klasa A 2002/2003 (Tarnów I)
Klasa A 2002/2003 (Tarnów II)
Klasa A 2002/2003 (Tarnów III)
Klasa A 2002/2003 (Tarnów IV)

Klasa B 2002/2003 (Bochnia)
Klasa B 2002/2003 (Brzesko I)
Klasa B 2002/2003 (Brzesko II)
Klasa B 2002/2003 (Tarnów I)
Klasa B 2002/2003 (Tarnów II)
Klasa B 2002/2003 (Żabno I)

Autor: Jacek Skałba
Kontakt: malopolskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas