[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 MPJM
 
REKLAMA
 
 PZPN
RSSSF
 
REKLAMA
 

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Puchar Polski w futsalu 2010/2011

REKLAMA
REKLAMA

1/32 finału - 14-16 stycznia

Heiro Rzeszów 3-8 Fair Play Mielec 15 stycznia, 19:30
Futsal Pawłowice 5-2 AZS UŚ Katowice 16 stycznia, 20:00
Orlik Brzeg 2-4 Remedium Pyskowice 16 stycznia, 19:00
Futsal Siechnice 6-5 Akademia Sportu Sieradz 16 stycznia, 18:30
KS Gniezno U-20 4-8 Auto Complex Novello Przodkowo 15 stycznia, 21:00
Lumaro Ekotar/Elbud Tarnów 8-5 Energetyk Jaworzno 16 stycznia, 17:00
pd.
Madness Żory 0-5 Inpuls-Alpol Siemianowice Śląskie 14 stycznia, 18:00
Etisoft Gliwice 2-10 UPOS System Knurów 16 stycznia, 20:30
Nasz Dom Ruda Śląska 6-4 Marex Chorzów 16 stycznia, 19:30
Tomy Więcpol Futsal Team Stobierna 3-1 MKF-Renex Grajów 18 stycznia, 20:30
Mundial Żary 1-5 KS Gniezno 16 stycznia, 16:00
ISS Wawrzaszek Bielsko-Biała 2-13 Tango Gliwice
OK Poddębice 5-3 Słoneczny Stok Białystok
Futsal Nowiny 3-4 AZS UW Warszawa 15 stycznia
Remont Team Ostrów Wielkopolski 3-6 Gazownik Wawelno 15 stycznia, 13:30
Dach Bud Balex Metal Malbork 6-7 AZS UG Gdańsk 16 stycznia, 14:00

1/16 finału - 22-23 stycznia

Fair Play Mielec 2-7 TPH Polkowice 23 stycznia, 16:00
Futsal Pawłowice 3-4 Clearex Chorzów 22 stycznia, 18:00
Remedium Pyskowice 4-6 Gatta Zduńska Wola 23 stycznia, 16:00
Futsal Siechnice 3-9 Akademia FC Pniewy 23 stycznia, 18:30
Auto Complex Novello Przodkowo 2-3 Red Devils Chojnice 22 stycznia, 18:00
pd.
Lumaro Ekotar/Elbud Tarnów 2-6 Pogoń 04 Szczecin 21 stycznia, 19:00
Inpuls-Alpol Siemianowice Śląskie 3-4 Gwiazda Ruda Śląska 22 stycznia, 20:00
UPOS System Knurów 2-4 Rekord Bielsko-Biała 23 stycznia, 16:00
Nasz Dom Ruda Śląska 3-4 Wisła Krakbet Kraków 23 stycznia, 18:00
Tomy Więcpol Futsal Team Stobierna 7-4 Grembach Zgierz 22 stycznia, 19:30
KS Gniezno 1-4 Marwit Toruń 23 stycznia, 17:00
Tango Gliwice 1-5 Jango Katowice 23 stycznia, 18:00
OK Poddębice 5-3 GKS Tychy 23 stycznia, 17:00
AZS UW Warszawa 2-5 Kupczyk Kraków 23 stycznia, 18:00
Gazownik Wawelno 2-0 Babylon Siemianowice Śląskie 23 stycznia, 20:00
AZS UG Gdańsk 5-0 Hurtap Łęczyca 23 stycznia, 14:00
(wo)
Hurtap nie przystąpił do rozgrywek

1/8 finału - 26-27 marca

TPH Polkowice 4-2 Clearex Chorzów 25 marca, 20:00
Tomasz Trznadel 14, Kamil Nowakowski 35, Roman Daciuk 38, Tomasz Urbaniak 39 - Damian Ficek 4, Daniel Wojtyna 23
Gatta Zduńska Wola 1-1 Akademia FC Pniewy 26 marca, 18:00
pd. k. 4-3
Michał Marciniak 47 - Bartosz Łeszyk 43
Red Devils Chojnice 4-3 Pogoń 04 Szczecin 25 marca, 19:00
Jakub Mączkowski 5, Mariusz Kaźmierczak 13, Artur Chrzonowski 25, 37 - Artur Jurczak 27, Marcin Mikołajewicz 36, Douglas II 39
Gwiazda Ruda Śląska 3-6 Rekord Bielsko-Biała 26 marca, 18:00
Tomasz Klimas 14, Adam Jonczyk 28, Bartosz Siadul 33 - Sebastian Palarczyk 4, Piotr Szymura 13, Wojciech Łysoń 19, Paweł Machura 34, Łukasz Mentel 35, Maciej Rozmus 35
Tomy Więcpol Futsal Team Stobierna 4-6 Wisła Krakbet Kraków 26 marca, 19:30
Mariusz Wolański ?, ?, ?, Michał Wolański ? - Andrzej Szłapa ?, Michał Słonina ?, Zbigniew Mirga 16, Łukasz Nocoń 19, Krzysztof Filipczak 32, Krzysztof Kusia 33
Marwit Toruń 5-0 Jango Katowice 26 marca, 17:00
Serhij Kostiuczenko 24, Mykoła Morozow 30, 35, Patryk Szczepaniak 38, Tomasz Urbański 40
OK Poddębice 1-12 Kupczyk Kraków 27 marca, 19:00
Piotr Golański 21 - nieznany ?, Piotr Powroźnik 1, Marcin Czech 2, Tomasz Kozieł 6, 29, Sylwester Kryger 11, 36, 37, Robert Dąbrowski 13, 27, Maciej Musiał 24, 39
AZS UG Gdańsk 6-5 Gazownik Wawelno 27 marca, 16:00
pd.
Wojciech Pawicki ?, Łukasz Grabowski ?, Łukasz Knioch ?, Łukasz Olszewski ?, ?, ? - nieznany ?, ?, ?, ?, ?

1/4 finału - 16-17 kwietnia, 3 maja

Gatta Zduńska Wola 5-0 TPH Polkowice 16 kwietnia, 16:00
Michał Szymczak 15, 28, 37, Grzegorz Królewiak 24, Marcin Olejniczak 40
Red Devils Chojnice 2-4 Rekord Bielsko-Biała 17 kwietnia, 18:00
Artur Chrzonowski 38 (k), Mariusz Kaźmierczak 39 - Paweł Budniak 21, 28, Piotr Bubec 26, Wojciech Łysoń 34
Wisła Krakbet Kraków 6-0 Marwit Toruń 16 kwietnia, 20:30
Krzysztof Filipczak 1, Andrzej Szłapa 8, 18, Maciej Wołoszyn 12, Krzysztof Kusia 37, Zbigniew Mirga 40
AZS UG Gdańsk 4-6 Kupczyk Kraków 17 kwietnia, 16:00

TPH Polkowice 7-3 Gatta Zduńska Wola 3 maja, 16:00
Tomasz Urbaniak ?, Grzegorz Nowak ?, Marat Duwanajew ?, Kamil Nowakowski ?, ?, Marek Dudka ?, Tomasz Trznadel 6 - Michał Marciniak 17, Marcin Olejniczak 19, 35
Rekord Bielsko-Biała 4-4 Red Devils Chojnice 3 maja, 18:00
Paweł Machura 3, Piotr Bubec 10, Piotr Włoch 36, Tomasz Dura 39 - Mariusz Kaźmierczak 14, 21, 29, Artur Chorznowski 38 (k)
Marwit Toruń 1-5 Wisła Krakbet Kraków 3 maja, 16:00
Serhij Kostiuczenko 39 - Krzysztof Kusia 3, 37, Douglas I 8, 14, Andrzej Szłapa 40
Kupczyk Kraków 8-2 AZS UG Gdańsk 3 maja, 18:00
Tomasz Kozieł 1, Sylwester Kryger 3, Robert Dąbrowski 4, 9, Marcin Pawłowski 14, 40, Maciej Musiał 20, Krzysztof Zając 25 - Łukasz Grabowski 15, Łukasz Olszewski 40

1/2 finału - 21 maja

Gatta Zduńska Wola 7-2 Rekord Bielsko-Biała 21 maja, 17:00
Michał Marciniak ?, ?, ?, ?, Michał Maciąg ?, ?, Marcin Olejniczak ? - Piotr Bubec ?, Paweł Machura ?
w Krakowie
Wisła Krakbet Kraków 6-4 Kupczyk Kraków 21 maja, 19:30
Douglas I ?, Błażej Korczyński ?, Krzysztof Kusia ?, Zbigniew Mirga ?, Adrian Pater ?, Andrzej Szłapa ? - Tomasz Kozieł ?, Marcin Pawłowski ?, Robert Dąbrowski ?, Marcin Czech ?
w Krakowie

Finał - 22 maja

Wisła Krakbet Kraków 4-4 Gatta Zduńska Wola 22 maja, 17:00
pd. k. 3-0
Andrzej Szłapa 4, Zbigniew Mirga 10, Douglas 36, Krzysztof Kusia 48 (k) - Marcin Olejniczak 8, Michał Marciniak 9, Michał Szymczak 38, Krzysztof Adamski 49
w Krakowie

Autor: Michał Turulski

 

Napisz do nas