[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa A 2011/2012, grupa: Siedlce
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Hutnik Huta Czechy 26 57 17 6 3 80-24 9 3 1 55-14 8 3 2 25-10 2 6 2 0 0 4-1
2.  Jabłonianka Jabłonna Lacka 26 57 18 3 5 74-31 7 2 4 33-22 11 1 1 41-9 2 0 0 0 2 1-4
3.  Grodzisk Krzymosze 26 55 18 1 7 74-29 9 0 4 35-10 9 1 3 39-19
4.  Tajfun Jartypory 26 50 14 8 4 63-32 9 2 2 34-14 5 6 2 29-18
5.  Wektra Dziewule 26 49 15 4 7 82-30 9 2 2 50-11 6 2 5 32-19
6.  Miedzanka Miedzna 26 43 12 7 7 52-39 5 5 3 30-20 7 2 4 22-19
7.  Tęcza Stanisławów 26 42 13 3 10 43-40 7 2 4 20-14 6 1 6 23-26
8.  Świt Barcząca 26 41 13 2 11 50-73 6 2 5 29-31 7 0 6 21-42
9.  Błękitni Stoczek 26 40 12 4 10 53-49 6 1 6 23-27 6 3 4 30-22
10.  ULKS Gołąbek 26 29 8 5 13 46-61 6 4 3 31-27 2 1 10 15-34
11.  Nojszewianka Nojszew 26 25 8 1 17 57-76 4 1 8 31-38 4 0 9 26-38
12.  Jutrzenka Cegłów 26 21 6 3 17 27-61 3 1 9 10-30 3 2 8 17-31
13.  Polonez Mordy 26 5 1 2 23 30-106 1 0 12 17-47 0 2 11 13-59
14.  Huragan Wilczonek 26 7 2 1 23 33-113 2 0 11 16-45 0 1 12 17-68
Huragan Wilczonek wycofał się z rozgrywek po 19. kolejce.
Polonez Mordy wycofał się po zakończeniu rozgrywek, w związku z czym dodatkowo z klasy B awansowała Mazovia II Mińsk Mazowiecki.
Grodzisk Krzymosze i Świt Barcząca wycofały się po zakończeniu rozgrywek.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
 1 Hutnik Huta Czechy    2-1 2-2 3-3 1-1 0-1 1-0 8-1 4-1 4-1 2-1 3-2 14-0 11-0 
 2 Jabłonianka Jabłonna Lacka0-2     1-3 0-3 3-0 4-1 2-2 9-0 0-7 3-0* 2-1 1-1 4-2 4-0 
 3 Grodzisk Krzymosze0-1 0-2     5-0 4-0 5-0 0-1 0-2 3-2 2-0 4-0 3-0 1-0 8-2 
 4 Tajfun Jartypory0-0 0-4 0-1     3-2 1-1 2-1 4-0 1-0 6-2 5-2 3-1 6-0 3-0* 
 5 Wektra Dziewule2-2 1-2 2-1 1-1     2-0 5-1 1-2 6-0 1-0 9-1 6-0 11-1 3-0* 
 6 Miedzanka Miedzna0-1 1-4 4-3 0-0 1-3     5-1 5-0 0-0 1-1 5-2 3-0 1-1 4-4 
 7 Tęcza Stanisławów1-0 0-0 0-2 3-1 1-0 1-2     1-2 1-2 2-1 3-2 2-0 2-2 3-0* 
 8 Świt Barcząca0-4 1-4 2-3 0-0 2-2 2-1 2-3     1-3 1-0 4-2 3-1 4-2 7-6 
 9 Błękitni Stoczek2-0 0-3 3-1 1-7 0-2 1-2 3-2 1-4     4-0 1-5 1-1 3-0* 3-0* 
 10 ULKS Gołąbek3-3 0-6 3-5 1-1 0-3 1-1 3-1 4-3 0-0     2-1 3-2 3-1 8-0 
 11 Nojszewianka Nojszew1-2 1-4 0-3* 2-2 2-10 0-2 1-2 9-0 2-3 3-2     1-5 3-2 6-1 
 12 Jutrzenka Cegłów0-3* 1-5 0-3 0-3 1-0 1-4 0-2 0-2 1-1 0-3 0-1     3-1 3-2 
 13 Polonez Mordy0-2 2-3 0-6 1-4 1-5 1-4 0-3 0-2 2-5 2-3 1-5 2-3     5-2 
 14 Huragan Wilczonek1-5 0-3* 2-6 1-4 0-4 0-3 2-4 0-3* 1-6 5-2 0-3* 0-1 4-1     

Kolejka 1 - 20-21 sierpnia

Jabłonianka Jabłonna Lacka 0-2 Hutnik Huta Czechy 21 sierpnia, 16:00
Wektra Dziewule 1-1 Tajfun Jartypory 21 sierpnia, 11:00
w Krzymoszach
Nojszewianka Nojszew 1-5 Jutrzenka Cegłów 21 sierpnia, 17:15
w Korytnicy
Błękitni Stoczek 4-0 ULKS Gołąbek 21 sierpnia, 17:00
Świt Barcząca 4-2 Polonez Mordy 21 sierpnia, 13:00
w Hucie Mińskiej
Tęcza Stanisławów 0-2 Grodzisk Krzymosze 20 sierpnia, 12:00
Miedzanka Miedzna 4-4 Huragan Wilczonek 20 sierpnia, 15:00

Kolejka 2 - 27-28 sierpnia

Hutnik Huta Czechy 11-0 Huragan Wilczonek 27 sierpnia, 16:00
Grodzisk Krzymosze 5-0 Miedzanka Miedzna 28 sierpnia, 17:00
Polonez Mordy 0-3 Tęcza Stanisławów 28 sierpnia, 16:00
ULKS Gołąbek 4-3 Świt Barcząca 28 sierpnia, 16:00
Jutrzenka Cegłów 1-1 Błękitni Stoczek 27 sierpnia, 15:00
Tajfun Jartypory 5-2 Nojszewianka Nojszew 28 sierpnia, 17:00
Jabłonianka Jabłonna Lacka 3-0 Wektra Dziewule 28 sierpnia, 16:30

Kolejka 3 - 3-4 września

Wektra Dziewule 2-2 Hutnik Huta Czechy 4 września, 14:00
w Krzymoszach
Nojszewianka Nojszew 1-4 Jabłonianka Jabłonna Lacka 4 września, 15:00
w Korytnicy
Błękitni Stoczek 1-7 Tajfun Jartypory 4 września, 17:00
Świt Barcząca 3-1 Jutrzenka Cegłów 4 września, 16:00
w Hucie Mińskiej
Tęcza Stanisławów 2-1 ULKS Gołąbek 3 września, 17:30
Miedzanka Miedzna 1-1 Polonez Mordy 4 września, 13:30
Huragan Wilczonek 2-6 Grodzisk Krzymosze 4 września, 14:00

Kolejka 4 - 10-11 września

Hutnik Huta Czechy 2-2 Grodzisk Krzymosze 10 września, 16:00
Polonez Mordy 5-2 Huragan Wilczonek 11 września, 12:00
ULKS Gołąbek 1-1 Miedzanka Miedzna 11 września, 15:00
Jutrzenka Cegłów 0-2 Tęcza Stanisławów 11 września, 17:00
Tajfun Jartypory 4-0 Świt Barcząca 11 września, 16:30
Jabłonianka Jabłonna Lacka 0-7 Błękitni Stoczek 11 września, 16:00
Wektra Dziewule 9-1 Nojszewianka Nojszew 11 września, 14:00
w Krzymoszach

Kolejka 5 - 17-18 września

Nojszewianka Nojszew 1-2 Hutnik Huta Czechy 18 września, 16:15
w Korytnicy
Błękitni Stoczek 0-2 Wektra Dziewule 18 września, 16:00
Świt Barcząca 1-4 Jabłonianka Jabłonna Lacka 17 września, 16:00
w Hucie Mińskiej
Tęcza Stanisławów 3-1 Tajfun Jartypory 17 września, 16:30
Miedzanka Miedzna 3-0 Jutrzenka Cegłów 18 września, 13:00
Huragan Wilczonek 5-2 ULKS Gołąbek 18 września, 14:00
Grodzisk Krzymosze 1-0 Polonez Mordy 18 września, 16:30

Kolejka 6 - 24-25 września

Hutnik Huta Czechy 14-0 Polonez Mordy 24 września, 16:00
ULKS Gołąbek 3-5 Grodzisk Krzymosze 25 września, 14:00
Jutrzenka Cegłów 3-2 Huragan Wilczonek 24 września, 15:00
Tajfun Jartypory 1-1 Miedzanka Miedzna 25 września, 16:00
Jabłonianka Jabłonna Lacka 2-2 Tęcza Stanisławów 25 września, 15:30
Wektra Dziewule 1-2 Świt Barcząca 25 września, 14:00
w Krzymoszach
Nojszewianka Nojszew 2-3 Błękitni Stoczek 25 września, 14:00
w Korytnicy

Kolejka 7 - 1-2 października

Błękitni Stoczek 2-0 Hutnik Huta Czechy 2 października, 16:00
Świt Barcząca 4-2 Nojszewianka Nojszew 2 października, 12:00
w Hucie Mińskiej
Tęcza Stanisławów 1-0 Wektra Dziewule 1 października, 15:30
Miedzanka Miedzna 1-4 Jabłonianka Jabłonna Lacka 2 października, 16:00
Huragan Wilczonek 1-4 Tajfun Jartypory 2 października, 14:00
Grodzisk Krzymosze 3-0 Jutrzenka Cegłów 2 października, 16:00
Polonez Mordy 2-3 ULKS Gołąbek 2 października, 15:00

Kolejka 8 - 8-9 października

Hutnik Huta Czechy 4-1 ULKS Gołąbek 8 października, 15:30
Jutrzenka Cegłów 3-1 Polonez Mordy 8 października, 15:00
Tajfun Jartypory 0-1 Grodzisk Krzymosze 9 października, 15:30
Jabłonianka Jabłonna Lacka 4-0 Huragan Wilczonek 9 października, 15:00
Wektra Dziewule 2-0 Miedzanka Miedzna 9 października, 14:30
w Krzymoszach
Nojszewianka Nojszew 1-2 Tęcza Stanisławów 9 października, 14:00
w Korytnicy
Błękitni Stoczek 1-4 Świt Barcząca 9 października, 15:00

Kolejka 9 - 15-16 października

Świt Barcząca 0-4 Hutnik Huta Czechy 16 października, 14:00
w Hucie Mińskiej
Tęcza Stanisławów 1-2 Błękitni Stoczek 15 października, 15:00
Miedzanka Miedzna 5-2 Nojszewianka Nojszew 15 października, 15:00
Huragan Wilczonek 0-4 Wektra Dziewule 16 października, 14:00
Grodzisk Krzymosze 0-2 Jabłonianka Jabłonna Lacka 16 października, 15:30
Polonez Mordy 1-4 Tajfun Jartypory 16 października, 15:00
ULKS Gołąbek 3-2 Jutrzenka Cegłów 16 października, 14:00

Kolejka 10 - 22-23 października

Hutnik Huta Czechy 3-2 Jutrzenka Cegłów 22 października, 15:00
Tajfun Jartypory 6-2 ULKS Gołąbek 23 października, 15:00
Jabłonianka Jabłonna Lacka 4-2 Polonez Mordy 23 października, 14:30
Wektra Dziewule 2-1 Grodzisk Krzymosze 23 października, 13:00
w Krzymoszach; Wektra gospodarzem
Nojszewianka Nojszew 6-1 Huragan Wilczonek 23 października, 12:30
w Korytnicy
Błękitni Stoczek 1-2 Miedzanka Miedzna 23 października, 15:00
Świt Barcząca 2-3 Tęcza Stanisławów 23 października, 12:00
w Hucie Mińskiej

Kolejka 11 - 29-30 października

Tęcza Stanisławów 1-0 Hutnik Huta Czechy 29 października, 14:30
Miedzanka Miedzna 5-0 Świt Barcząca 30 października, 14:00
Huragan Wilczonek 1-6 Błękitni Stoczek 30 października, 13:30
Grodzisk Krzymosze 4-0 Nojszewianka Nojszew 30 października, 14:00
Polonez Mordy 1-5 Wektra Dziewule 30 października, 13:00
ULKS Gołąbek 0-6 Jabłonianka Jabłonna Lacka 30 października, 13:00
Jutrzenka Cegłów 0-3 Tajfun Jartypory 29 października, 13:00

Kolejka 12 - 5-6 listopada

Hutnik Huta Czechy 3-3 Tajfun Jartypory 5 listopada, 13:30
Jabłonianka Jabłonna Lacka 1-1 Jutrzenka Cegłów 5 listopada, 13:30
Wektra Dziewule 1-0 ULKS Gołąbek 6 listopada, 13:00
w Krzymoszach
Nojszewianka Nojszew 3-2 Polonez Mordy 6 listopada, 13:00
w Korytnicy
Błękitni Stoczek 3-1 Grodzisk Krzymosze 6 listopada, 13:00
Świt Barcząca 7-6 Huragan Wilczonek 6 listopada, 12:00
w Hucie Mińskiej
Tęcza Stanisławów 1-2 Miedzanka Miedzna 5 listopada, 14:00

Kolejka 13 - 12-13 listopada

Miedzanka Miedzna 0-1 Hutnik Huta Czechy 11 listopada, 13:00
Huragan Wilczonek 2-4 Tęcza Stanisławów 13 listopada, 13:00
Grodzisk Krzymosze 0-2 Świt Barcząca 13 listopada, 13:00
Polonez Mordy 2-5 Błękitni Stoczek 13 listopada, 12:00
ULKS Gołąbek 2-1 Nojszewianka Nojszew 13 listopada, 13:00
Jutrzenka Cegłów 1-0 Wektra Dziewule 11 listopada, 13:30
Tajfun Jartypory 0-4 Jabłonianka Jabłonna Lacka 13 listopada, 13:00

Kolejka 14 - 31 marca-1 kwietnia

Hutnik Huta Czechy 2-1 Jabłonianka Jabłonna Lacka 31 marca, 11:00
Tajfun Jartypory 3-2 Wektra Dziewule 31 marca, 15:30
Jutrzenka Cegłów 0-1 Nojszewianka Nojszew 1 kwietnia, 16:30
ULKS Gołąbek 0-0 Błękitni Stoczek 1 kwietnia, 14:00
Polonez Mordy 0-2 Świt Barcząca 1 kwietnia, 15:00
Grodzisk Krzymosze 0-1 Tęcza Stanisławów 1 kwietnia, 15:00
Huragan Wilczonek 0-3 Miedzanka Miedzna 1 kwietnia, 13:30

Kolejka 15 - 6-7 kwietnia

Huragan Wilczonek 1-5 Hutnik Huta Czechy 7 kwietnia, 15:30
Miedzanka Miedzna 4-3 Grodzisk Krzymosze 7 kwietnia, 15:00
Tęcza Stanisławów 2-2 Polonez Mordy 7 kwietnia, 15:30
Świt Barcząca 1-0 ULKS Gołąbek 7 kwietnia, 11:30
w Hucie Mińskiej
Błękitni Stoczek 1-1 Jutrzenka Cegłów 7 kwietnia, 13:00
Nojszewianka Nojszew 2-2 Tajfun Jartypory 7 kwietnia, 14:30
w Korytnicy
Wektra Dziewule 1-2 Jabłonianka Jabłonna Lacka 7 kwietnia, 15:00
w Krzymoszach

Kolejka 16 - 14-15 kwietnia

Hutnik Huta Czechy 1-1 Wektra Dziewule 15 kwietnia, 15:00
Jabłonianka Jabłonna Lacka 2-1 Nojszewianka Nojszew 15 kwietnia, 16:00
Tajfun Jartypory 1-0 Błękitni Stoczek 14 kwietnia, 16:00
Jutrzenka Cegłów 0-2 Świt Barcząca 14 kwietnia, 16:00
ULKS Gołąbek 3-1 Tęcza Stanisławów 15 kwietnia, 15:00
Polonez Mordy 1-4 Miedzanka Miedzna 15 kwietnia, 15:00
Grodzisk Krzymosze 8-2 Huragan Wilczonek 15 kwietnia, 16:00

Kolejka 17 - 21-22 kwietnia

Grodzisk Krzymosze 0-1 Hutnik Huta Czechy 25 kwietnia, 17:00
Huragan Wilczonek 4-1 Polonez Mordy 22 kwietnia, 15:30
Miedzanka Miedzna 1-1 ULKS Gołąbek 22 kwietnia, 16:30
Tęcza Stanisławów 2-0 Jutrzenka Cegłów 21 kwietnia, 12:30
Świt Barcząca 0-0 Tajfun Jartypory 22 kwietnia, 14:00
w Hucie Mińskiej
Błękitni Stoczek 0-3 Jabłonianka Jabłonna Lacka 22 kwietnia, 16:30
Nojszewianka Nojszew 2-10 Wektra Dziewule 22 kwietnia, 14:30
w Korytnicy

Kolejka 18 - 28-29 kwietnia

Hutnik Huta Czechy 2-1 Nojszewianka Nojszew 28 kwietnia, 11:00
Wektra Dziewule 6-0 Błękitni Stoczek 29 kwietnia, 14:00
w Krzymoszach
Jabłonianka Jabłonna Lacka 9-0 Świt Barcząca 29 kwietnia, 16:00
Tajfun Jartypory 2-1 Tęcza Stanisławów 28 kwietnia, 16:00
Jutrzenka Cegłów 1-4 Miedzanka Miedzna 28 kwietnia, 11:00
ULKS Gołąbek 8-0 Huragan Wilczonek 29 kwietnia, 15:00
Polonez Mordy 0-6 Grodzisk Krzymosze 29 kwietnia, 15:30

Kolejka 19 - 2-3 maja

Polonez Mordy 0-2 Hutnik Huta Czechy 3 maja, 16:00
Grodzisk Krzymosze 2-0 ULKS Gołąbek 3 maja, 15:00
Huragan Wilczonek 0-1 Jutrzenka Cegłów 3 maja, 16:00
Miedzanka Miedzna 0-0 Tajfun Jartypory 1 maja, 17:00
Tęcza Stanisławów 0-0 Jabłonianka Jabłonna Lacka 2 maja, 17:00
Świt Barcząca 2-2 Wektra Dziewule 3 maja, 14:00
w Hucie Mińskiej
Błękitni Stoczek 1-5 Nojszewianka Nojszew 2 maja, 16:30

Kolejka 20 - 5-6 maja

Hutnik Huta Czechy 4-1 Błękitni Stoczek 5 maja, 15:00
Nojszewianka Nojszew 9-0 Świt Barcząca 6 maja, 16:30
w Korytnicy
Wektra Dziewule 5-1 Tęcza Stanisławów 6 maja, 14:00
w Krzymoszach
Jabłonianka Jabłonna Lacka 4-1 Miedzanka Miedzna 6 maja, 16:30
Tajfun Jartypory 3-0 Huragan Wilczonek
(wo)
Jutrzenka Cegłów 0-3 Grodzisk Krzymosze 5 maja, 17:00
ULKS Gołąbek 3-1 Polonez Mordy 6 maja, 15:00

Kolejka 21 - 12-13 maja

ULKS Gołąbek 3-3 Hutnik Huta Czechy 13 maja, 15:00
Polonez Mordy 2-3 Jutrzenka Cegłów 13 maja, 16:00
Grodzisk Krzymosze 5-0 Tajfun Jartypory 12 maja, 17:00
Huragan Wilczonek 0-3 Jabłonianka Jabłonna Lacka
(wo)
Miedzanka Miedzna 1-3 Wektra Dziewule 13 maja, 17:00
Tęcza Stanisławów 3-2 Nojszewianka Nojszew 12 maja, 13:00
Świt Barcząca 1-3 Błękitni Stoczek 13 maja, 14:00
w Hucie Mińskiej

Kolejka 22 - 19-20 maja

Hutnik Huta Czechy 8-1 Świt Barcząca 20 maja, 15:00
Błękitni Stoczek 3-2 Tęcza Stanisławów 20 maja, 17:00
Nojszewianka Nojszew 0-2 Miedzanka Miedzna 20 maja, 14:15
w Korytnicy
Wektra Dziewule 3-0 Huragan Wilczonek
(wo)
Jabłonianka Jabłonna Lacka 1-3 Grodzisk Krzymosze 20 maja, 17:30
Tajfun Jartypory 6-0 Polonez Mordy 19 maja, 17:00
Jutrzenka Cegłów 0-3 ULKS Gołąbek 19 maja, 17:00

Kolejka 23 - 26-27 maja

Jutrzenka Cegłów 0-3 Hutnik Huta Czechy 26 maja, 17:00
(wo)
gospodarze zrezygnowali z gry
ULKS Gołąbek 1-1 Tajfun Jartypory 27 maja, 15:00
Polonez Mordy 2-3 Jabłonianka Jabłonna Lacka 27 maja, 16:00
Grodzisk Krzymosze 4-0 Wektra Dziewule 26 maja, 17:00
Huragan Wilczonek 0-3 Nojszewianka Nojszew
(wo)
Miedzanka Miedzna 0-0 Błękitni Stoczek 27 maja, 17:30
Tęcza Stanisławów 1-2 Świt Barcząca 26 maja, 16:30

Kolejka 24 - 2-3 czerwca

Hutnik Huta Czechy 1-0 Tęcza Stanisławów 2 czerwca, 11:00
Świt Barcząca 2-1 Miedzanka Miedzna 3 czerwca, 16:00
w Hucie Mińskiej
Błękitni Stoczek 3-0 Huragan Wilczonek
(wo)
Nojszewianka Nojszew 0-3 Grodzisk Krzymosze 3 czerwca, 17:00
(wo)
w Korytnicy / na boisku 1-2, w drużynie gospodarzy zagrał nieuprawniony zawodnik
Wektra Dziewule 11-1 Polonez Mordy 2 czerwca, 16:00
w Krzymoszach
Jabłonianka Jabłonna Lacka 3-0 ULKS Gołąbek 3 czerwca, 18:00
(wo)
na boisku 3-2, w drużynie gości zagrał nieuprawniony zawodnik
Tajfun Jartypory 3-1 Jutrzenka Cegłów 2 czerwca, 18:00

Kolejka 25 - 9-10 czerwca

Tajfun Jartypory 0-0 Hutnik Huta Czechy 9 czerwca, 18:00
Jutrzenka Cegłów 1-5 Jabłonianka Jabłonna Lacka 9 czerwca, 17:00
ULKS Gołąbek 0-3 Wektra Dziewule 10 czerwca, 11:00
Polonez Mordy 1-5 Nojszewianka Nojszew 10 czerwca, 16:00
Grodzisk Krzymosze 3-2 Błękitni Stoczek 10 czerwca, 16:00
Huragan Wilczonek 0-3 Świt Barcząca
(wo)
Miedzanka Miedzna 5-1 Tęcza Stanisławów 10 czerwca, 18:00

Kolejka 26 - 17 czerwca

Hutnik Huta Czechy 0-1 Miedzanka Miedzna 17 czerwca, 17:00
Tęcza Stanisławów 3-0 Huragan Wilczonek
(wo)
Świt Barcząca 2-3 Grodzisk Krzymosze 17 czerwca, 16:00
w Hucie Mińskiej
Błękitni Stoczek 3-0 Polonez Mordy 17 czerwca, 17:00
(wo)
goście nie dojechali
Nojszewianka Nojszew 3-2 ULKS Gołąbek 17 czerwca, 17:00
w Korytnicy
Wektra Dziewule 6-0 Jutrzenka Cegłów 17 czerwca, 17:00
w Krzymoszach
Jabłonianka Jabłonna Lacka 0-3 Tajfun Jartypory 17 czerwca, 17:00

Liga okręgowa 2011/2012 (Siedlce)

Klasa B 2011/2012 (Siedlce)

Autor: Mateusz Ciulak
Kontakt: mazowieckie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas