[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Puchar Polski 2011/2012, grupa: Dolnośląski ZPN - Legnica

Runda wstępna - 14 sierpnia

Zryw Kotla 2-1 Dragon Jaczów 14 sierpnia, 17:00
Kłos Moskorzyn 2-5 Sparta Przedmoście 14 sierpnia, 17:00
Polonia Ernestynów 2-4 Nysa Wiadrów 14 sierpnia, 17:00
Płomień Nowa Wieś Grodziska 2-5 Iskra II Kochlice 14 sierpnia, 17:00
KS Legnickie Pole 5-3 Wilki Różana 14 sierpnia, 17:00
Wilkowianka Wilków 1-4 Dąb Stowarzyszenie Siedliska 14 sierpnia, 17:00
Wiewierzanka Wiewierz 0-2 Iskra Kębłów 14 sierpnia, 17:00
LZS Nowa Wieś Lubińska 0-2 Łagoszowia Łagoszów 14 sierpnia, 17:00
Arka Trzebnice 0-12 Victoria Parchów 11 sierpnia, 17:00
Lechia Rokitnica 3-2 Sokół Krzywa (k. Legnicy) 15 sierpnia, 14:00
Orzeł Zagrodno 1-5 Rodło Granowice 14 sierpnia, 17:00
Konrad Konradówka 5-2 Czarni Miłkowice 14 sierpnia, 17:00
Zjednoczeni Snowidza 2-5 Przyszłość Prusice 14 sierpnia, 17:00
Piast Jawor 3-0 Krokus Kwiatkowice 14 sierpnia, 17:00

I runda - 24 sierpnia
Miedź II Legnica, Prochowiczanka Prochowice, Orkan Szczedrzykowice - wolny los

Orzeł Czerna 2-3 Stal Chocianów 24 sierpnia, 17:00
Pogoń Góra 1-7 Iskra Kochlice 24 sierpnia, 17:00
Iskra Droglowice 1-6 Arkon Przemków 24 sierpnia, 17:00
LZS Ostaszów 3-0 Kryształ Chocianowiec 24 sierpnia, 17:00
LZS Buczyna 3-0 Amator Wierzchowice 24 sierpnia, 17:00
Korona Czernina 1-2 Orla Wąsosz 24 sierpnia, 17:00
Zryw Kotla 3-2 Zamet Przemków 24 sierpnia, 17:00
Sparta Przedmoście 4-10 Czarni Rokitki 24 sierpnia, 17:00
Nysa Wiadrów 0-1 Kuźnia Jawor 24 sierpnia, 17:00
Iskra II Kochlice 2-3 Konfeks Legnica 24 sierpnia, 17:00
KS Legnickie Pole 7-0 Rataj Paszowice 24 sierpnia, 17:00
Iskra Księginice 2-3 Błękitni Koskowice 24 sierpnia, 17:00
Mewa Kunice 1-2 Prochowiczanka II Prochowice 24 sierpnia, 17:00
Dąb Stowarzyszenie Siedliska 6-3 Skora Jadwisin 24 sierpnia, 17:00
Orzeł Mikołajowice 1-2 Ikar Miłogostowice 24 sierpnia, 17:00
Iskra Nielubia 2-4 Sparta Rudna 24 sierpnia, 17:00
Iskra Kębłów 1-4 Mieszko Ruszowice 24 sierpnia, 17:00
w Rudnej
Relaks Szklary Dolne 6-4 Płomień Radwanice 24 sierpnia, 17:00
pd.
Łagoszowia Łagoszów 2-6 Sparta Grębocice 24 sierpnia, 17:00
Odra Ścinawa 2-4 Odra Chobienia 24 sierpnia, 17:00
Victoria Parchów 3-2 Chrobry II Głogów 24 sierpnia, 17:00
KS II Polkowice 4-0 Zawisza Serby 24 sierpnia, 17:00
Błękitni Kościelec 3-0 FC Małomice 24 sierpnia, 17:00
(wo)
drużyna gości wycofała się z rozgrywek
Rodło Granowice 0-1 Górnik Złotoryja 24 sierpnia, 17:00
Konrad Konradówka 0-3 Chojnowianka Chojnów 24 sierpnia, 17:00
Fenix Pielgrzymka 1-3 Iskra Niedźwiedzice 24 sierpnia, 17:00
Przyszłość Prusice 4-1 Unia Rosochata 24 sierpnia, 17:00
Piast Jawor 1-4 Kaczawa Bieniowice 24 sierpnia, 17:00
Lechia Rokitnica 2-3 GKS Męcinka 24 sierpnia, 17:00

II runda - 7 września

Stal Chocianów 2-0 Iskra Kochlice 7 września, 17:00
Arkon Przemków 3-0 LZS Ostaszów
(wo)
goście wycofali się z rozgrywek
LZS Buczyna 2-6 Orla Wąsosz 7 września, 17:00
Zryw Kotla 4-1 Czarni Rokitki 7 września, 17:00
Kuźnia Jawor 3-1 Konfeks Legnica 7 września, 17:00
KS Legnickie Pole 7-4 Błękitni Koskowice 7 września, 17:00
Prochowiczanka II Prochowice 0-3 Miedź II Legnica 7 września, 17:00
Dąb Stowarzyszenie Siedliska 4-2 Ikar Miłogostowice 7 września, 17:00
Mieszko Ruszowice 1-6 Sparta Rudna 7 września, 17:00
Relaks Szklary Dolne 2-3 Sparta Grębocice 7 września, 17:00
Odra Chobienia 2-1 Prochowiczanka Prochowice 7 września, 17:00
Victoria Parchów 4-2 KS II Polkowice 7 września, 17:00
Błękitni Kościelec 0-7 GKS Męcinka 7 września, 17:00
w Janowicach Wielkich
Górnik Złotoryja 3-1 Chojnowianka Chojnów 7 września, 17:00
pd.
Iskra Niedźwiedzice 6-2 Przyszłość Prusice 7 września, 17:00
Kaczawa Bieniowice 3-5 Orkan Szczedrzykowice 7 września, 17:00

III runda - 5 października

Arkon Przemków 0-1 Stal Chocianów 5 października, 16:30
Zryw Kotla 3-0 Orla Wąsosz 5 października, 16:30
Kamil Chwałczyński ?, Rafał Szuszkiewicz ?, Łukasz Stachów ?
KS Legnickie Pole 3-3 Kuźnia Jawor 5 października, 16:30
pd. k. 3-5
nieznany ?, ?, ? - Paweł Armatys ?, Artur Mroziak ?, Zbigniew Wójcik ?
Miedź II Legnica 5-2 Dąb Stowarzyszenie Siedliska 5 października, 16:30
Damian Paszliński 29, Paweł Kulikowski 45, Kamil Kalicki 74, 84, Dominik Piotrowski 88 - Jakub Zawada 31, Damian Tomczyk 71
Sparta Rudna 6-1 Sparta Grębocice 5 października, 16:30
Grzegorz Zagrodny ?, ?, Mateusz Otocki ?, ?, Michał Długosz ?, ? - Jarosław Helwig ?
Victoria Parchów 5-1 Odra Chobienia 5 października, 16:30
Mateusz Simlat ?, Paweł Galant ?, Grzegorz Rakoczy ?, ?, ? - nieznany ?
GKS Męcinka 0-1 Górnik Złotoryja 5 października, 16:30
w Piotrowicach
Iskra Niedźwiedzice 1-10 Orkan Szczedrzykowice 5 października, 16:30
nieznany ? - Łukasz Ostrowski ?, ?, Marcin Kaczmarek ?, ?, Adam Popecki ?, ?, Albert Muzeja ?, ?, Tomasz Pawlukiewicz ?, Robert Malawski ?

IV runda - 11 kwietnia

Zryw Kotla 5-2 Stal Chocianów 11 kwietnia, 16:30 (200)
Bartosz Grzesiński ?, ?, Łukasz Stachów ?, ?, Dawid Dwornicki ? - Mirosław Kunz ?, Wojciech Olszowiak ?
Kuźnia Jawor 1-2 Miedź II Legnica 11 kwietnia, 16:30 (250)
Arkadiusz Felich 30 - Mateusz Bany 9, Patryk Murawski 88
Victoria Parchów 1-2 Sparta Rudna 11 kwietnia, 16:30
Dawid Cygan ? - nieznany ?, ?
Górnik Złotoryja 2-1 Orkan Szczedrzykowice 11 kwietnia, 16:30
nieznany ?, ? - Rafał Majka ?

1/2 finału - 25 kwietnia

Zryw Kotla 1-2 Miedź II Legnica 25 kwietnia, 17:00 (300)
Kamil Chwałczyński 7 - Mateusz Bany 30, Patryk Kiełpiński 43
Sparta Rudna 2-0 Górnik Złotoryja 25 kwietnia, 17:00

Finał - 16 maja

Sparta Rudna 1-3 Miedź II Legnica 16 maja, 17:00
pd.
nieznany ? - Paweł Kowal ?, Ireneusz Chrzanowski ?, Mateusz Andrzejewski ?
w Chobieni

Puchar Polski 2011/2012 (Dolnośląski ZPN)

Puchar Polski 2011/2012 (Dolnośląski ZPN - Jelenia Góra)
Puchar Polski 2011/2012 (Dolnośląski ZPN - Wałbrzych)
Puchar Polski 2011/2012 (Dolnośląski ZPN - Wrocław)

Autor: Wojciech Korbel
Kontakt: dolnoslaskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas