[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa A 2011/2012, grupa: Legnica I
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Arkon Przemków 30 79 25 4 1 125-31 14 1 0 79-13 11 3 1 46-18
2.  Zryw Kotla 30 74 24 2 4 126-43 14 0 1 68-16 10 2 3 58-27
3.  Iskra Nielubia 30 64 20 4 6 109-42 11 2 2 61-16 9 2 4 48-26
4.  Sparta Przedmoście 30 51 15 6 9 55-52 10 2 3 32-19 5 4 6 23-33
5.  LZS Buczyna 30 50 16 2 12 98-85 8 2 5 53-44 8 0 7 45-41
6.  Korona Czernina 30 49 15 4 11 102-78 10 2 3 64-30 5 2 8 38-48
7.  Płomień Radwanice 30 44 13 5 12 67-52 7 2 6 39-26 6 3 6 28-26
8.  Iskra Droglowice 30 40 12 4 14 71-73 7 3 5 43-38 5 1 9 28-35
9.  Mieszko Ruszowice 30 39 11 6 13 57-57 5 3 7 25-26 6 3 6 32-31
10.  Pogoń Góra 30 36 10 6 14 54-68 5 3 7 29-29 5 3 7 25-39
11.  Dragon Jaczów 30 34 10 4 16 52-83 5 3 7 27-36 5 1 9 25-47
12.  Orzeł Czerna 30 30 9 3 18 55-78 3 2 10 22-35 6 1 8 33-43
13.  Zawisza Serby 30 29 9 2 19 55-119 5 1 9 27-44 4 1 10 28-75
14.  FC Małomice 30 33 10 3 17 57-73 5 1 9 31-40 5 2 8 26-33
 LZS Ostaszów 30 31 8 7 15 48-71 5 4 6 28-27 3 3 9 20-44
 Wiewierzanka Wiewierz 30 3 1 0 29 27-159 1 0 14 22-72 0 0 15 5-87
Wiewierzanka Wiewierz wycofała się z rozgrywek po 21. kolejce.
LZS Ostaszów wycofał się z rozgrywek po 22. kolejce.
FC Małomice wycofał się z rozgrywek po 23. kolejce.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 Arkon Przemków    4-2 6-0 3-0 5-0 7-2 3-2 2-1 2-1 0-0 5-2 10-1 10-1 3-0* 5-0 14-1 
 2 Zryw Kotla5-3     0-2 3-0 4-2 5-0 1-0 2-1 5-1 6-2 3-0 4-2 13-1 2-0 6-2 9-0 
 3 Iskra Nielubia0-3 4-0     3-2 6-1 7-1 1-1 1-2 3-1 9-0 4-1 4-2 5-0 3-0* 1-1 10-1 
 4 Sparta Przedmoście3-3 0-1 1-1     3-1 2-1 1-0 1-0 1-2 2-1 6-1 3-2 4-2 2-1 2-3 1-0 
 5 LZS Buczyna2-2 2-9 0-6 4-1     4-6 5-2 6-2 3-3 1-3 2-0 7-0 8-2 3-8 3-0* 3-0* 
 6 Korona Czernina0-3 3-5 4-3 5-2 1-4     3-1 3-3 3-2 4-0 9-2 4-1 14-1 3-0* 3-3 5-0 
 7 Płomień Radwanice2-2 1-2 3-6 4-5 4-0 1-3     4-0 2-3 1-1 3-0 4-2 4-1 3-0* 0-1 3-0 
 8 Iskra Droglowice2-4 1-2 0-7 5-0 1-4 5-4 3-5     1-1 2-1 1-1 2-1 4-3 3-3 4-1 9-1 
 9 Mieszko Ruszowice1-2 1-2 0-4 1-1 1-3 2-1 0-0 4-3     7-4 0-2 0-2 1-1 0-1 3-0* 4-0 
 10 Pogoń Góra1-5 1-1 2-1 0-2 4-5 1-1 1-2 5-1 2-3     0-2 0-1 4-3 3-0* 2-2 3-0* 
 11 Dragon Jaczów0-2 3-2 2-4 1-1 1-3 1-7 3-3 3-1 1-1 2-1     1-4 1-3 1-2 4-2 3-0* 
 12 Orzeł Czerna1-4 1-3 2-4 0-1 0-5 4-4 1-2 3-1 1-3 1-2 0-2     1-3 1-1 3-0* 3-0* 
 13 Zawisza Serby0-4 0-7 0-3 0-1 5-1 6-2 0-2 1-4 3-2 2-2 2-5 1-4     1-7 3-0* 3-0* 
 14 FC Małomice1-3 1-6 3-2 2-2 2-5 3-0 4-2 0-3* 0-3* 0-3* 3-4 0-2 0-3*     3-1 9-1 
 15 LZS Ostaszów0-3* 3-3 1-1 2-2 3-1 0-3* 0-3* 0-1 2-1 1-3 3-0 2-2 3-0* ***     8-1 
 16 Wiewierzanka Wiewierz0-3* 2-13 2-4 0-3* 1-10 0-3* 0-3* 0-5 2-5 1-2 6-3 1-7 3-4 2-3 2-4     
*** - obustronny walkower

Kolejka 1 - 20-21 sierpnia

Iskra Droglowice 2-1 Pogoń Góra 21 sierpnia, 17:00
LZS Ostaszów 1-1 Iskra Nielubia 21 sierpnia, 17:00
Zryw Kotla 2-0 FC Małomice 21 sierpnia, 17:00
Wiewierzanka Wiewierz 2-5 Mieszko Ruszowice 21 sierpnia, 11:00
Dragon Jaczów 3-3 Płomień Radwanice 21 sierpnia, 17:00
Sparta Przedmoście 4-2 Zawisza Serby 21 sierpnia, 17:00
LZS Buczyna 2-2 Arkon Przemków 21 sierpnia, 17:00
Korona Czernina 4-1 Orzeł Czerna 21 sierpnia, 17:00

Kolejka 2 - 27-28 sierpnia

Pogoń Góra 0-1 Orzeł Czerna 28 sierpnia, 11:00
Arkon Przemków 7-2 Korona Czernina 28 sierpnia, 14:00
Zawisza Serby 5-1 LZS Buczyna 28 sierpnia, 17:00
Płomień Radwanice 4-5 Sparta Przedmoście 28 sierpnia, 17:00
Mieszko Ruszowice 0-2 Dragon Jaczów 28 sierpnia, 17:00
FC Małomice 9-1 Wiewierzanka Wiewierz 28 sierpnia, 17:00
w Lubinie
Iskra Nielubia 4-0 Zryw Kotla 28 sierpnia, 17:00
Iskra Droglowice 4-1 LZS Ostaszów 28 sierpnia, 17:00

Kolejka 3 - 31 sierpnia

LZS Ostaszów 1-3 Pogoń Góra 31 sierpnia, 17:00
Zryw Kotla 2-1 Iskra Droglowice 31 sierpnia, 17:00
Wiewierzanka Wiewierz 2-4 Iskra Nielubia 31 sierpnia, 17:00
Dragon Jaczów 1-2 FC Małomice 31 sierpnia, 17:00
Sparta Przedmoście 1-2 Mieszko Ruszowice 31 sierpnia, 17:00
LZS Buczyna 5-2 Płomień Radwanice 31 sierpnia, 17:00
Korona Czernina 14-1 Zawisza Serby 31 sierpnia, 17:00
Orzeł Czerna 1-4 Arkon Przemków 31 sierpnia, 17:00

Kolejka 4 - 3-4 września

Pogoń Góra 1-5 Arkon Przemków 4 września, 11:00
Zawisza Serby 1-4 Orzeł Czerna 4 września, 17:00
Płomień Radwanice 1-3 Korona Czernina 4 września, 17:00
Mieszko Ruszowice 1-3 LZS Buczyna 4 września, 17:00
FC Małomice 2-2 Sparta Przedmoście 4 września, 17:00
w Lubinie
Iskra Nielubia 4-1 Dragon Jaczów 4 września, 17:00
w Sobinie
Iskra Droglowice 9-1 Wiewierzanka Wiewierz 4 września, 17:00
LZS Ostaszów 3-3 Zryw Kotla 4 września, 17:00

Kolejka 5 - 10-11 września

Zryw Kotla 6-2 Pogoń Góra 11 września, 11:00
Wiewierzanka Wiewierz 2-4 LZS Ostaszów 11 września, 17:00
Dragon Jaczów 3-1 Iskra Droglowice 10 września, 13:00
Sparta Przedmoście 1-1 Iskra Nielubia 11 września, 17:00
LZS Buczyna 3-8 FC Małomice 11 września, 17:00
Korona Czernina 3-2 Mieszko Ruszowice 11 września, 17:00
Orzeł Czerna 1-2 Płomień Radwanice 11 września, 17:00
Arkon Przemków 10-1 Zawisza Serby 11 września, 14:00

Kolejka 6 - 14 września

Pogoń Góra 4-3 Zawisza Serby 14 września, 17:00
Płomień Radwanice 2-2 Arkon Przemków 14 września, 17:00
Mieszko Ruszowice 0-2 Orzeł Czerna 14 września, 17:00
FC Małomice 3-0 Korona Czernina 14 września, 17:00
w Lubinie
Iskra Nielubia 6-1 LZS Buczyna 14 września, 17:00
w Sobinie
Iskra Droglowice 5-0 Sparta Przedmoście 14 września, 17:00
LZS Ostaszów 3-0 Dragon Jaczów 14 września, 17:00
Zryw Kotla 9-0 Wiewierzanka Wiewierz 14 września, 17:00

Kolejka 7 - 17-18 września

Wiewierzanka Wiewierz 1-2 Pogoń Góra 18 września, 11:00
Dragon Jaczów 3-2 Zryw Kotla 18 września, 16:30
Sparta Przedmoście 2-3 LZS Ostaszów 18 września, 16:30
LZS Buczyna 6-2 Iskra Droglowice 18 września, 16:30
Korona Czernina 4-3 Iskra Nielubia 18 września, 16:30
Orzeł Czerna 1-1 FC Małomice 18 września, 16:30
Arkon Przemków 2-1 Mieszko Ruszowice 18 września, 14:00
Zawisza Serby 0-2 Płomień Radwanice 18 września, 16:30

Kolejka 8 - 24-25 września

Pogoń Góra 1-2 Płomień Radwanice 25 września, 11:00
Mieszko Ruszowice 1-1 Zawisza Serby 25 września, 16:30
FC Małomice 1-3 Arkon Przemków 25 września, 16:30
w Lubinie
Iskra Nielubia 4-2 Orzeł Czerna 25 września, 16:30
w Sobinie
Iskra Droglowice 5-4 Korona Czernina 25 września, 16:30
LZS Ostaszów 3-1 LZS Buczyna 25 września, 16:30
Zryw Kotla 3-0 Sparta Przedmoście 25 września, 16:30
Wiewierzanka Wiewierz 6-3 Dragon Jaczów 25 września, 11:00

Kolejka 9 - 1-2 października

Dragon Jaczów 2-1 Pogoń Góra 2 października, 16:00
Sparta Przedmoście 1-0 Wiewierzanka Wiewierz 2 października, 16:00
LZS Buczyna 2-9 Zryw Kotla 2 października, 16:00
Korona Czernina 3-3 LZS Ostaszów 2 października, 16:00
Orzeł Czerna 3-1 Iskra Droglowice 2 października, 16:00
Arkon Przemków 6-0 Iskra Nielubia 2 października, 13:00
Zawisza Serby 1-7 FC Małomice 2 października, 16:00
Płomień Radwanice 2-3 Mieszko Ruszowice 2 października, 16:00

Kolejka 10 - 8-9 października

Pogoń Góra 2-3 Mieszko Ruszowice 9 października, 11:00
FC Małomice 4-2 Płomień Radwanice 9 października, 15:30
w Lubinie
Iskra Nielubia 5-0 Zawisza Serby 9 października, 15:30
w Sobinie
Iskra Droglowice 2-4 Arkon Przemków 9 października, 15:30
LZS Ostaszów 2-2 Orzeł Czerna 9 października, 15:30
Zryw Kotla 5-0 Korona Czernina 9 października, 15:30
Wiewierzanka Wiewierz 1-10 LZS Buczyna 9 października, 11:00
Dragon Jaczów 1-1 Sparta Przedmoście 9 października, 15:30

Kolejka 11 - 15-16 października

Sparta Przedmoście 2-1 Pogoń Góra 16 października, 15:30
LZS Buczyna 2-0 Dragon Jaczów 16 października, 15:30
Korona Czernina 5-0 Wiewierzanka Wiewierz 16 października, 15:30
Orzeł Czerna 1-3 Zryw Kotla 16 października, 15:30
Arkon Przemków 5-0 LZS Ostaszów 15 października, 15:00
Zawisza Serby 1-4 Iskra Droglowice 16 października, 15:30
Płomień Radwanice 3-6 Iskra Nielubia 16 października, 15:30
Mieszko Ruszowice 0-1 FC Małomice 16 października, 15:30

Kolejka 12 - 22-23 października

Pogoń Góra 3-0 FC Małomice 23 października, 11:00
(wo)
przerwany w 66. minucie przy stanie 1-0 po naruszeniu nietykalności cielesnej sędziego przez zawodników gości
Iskra Nielubia 3-1 Mieszko Ruszowice 23 października, 15:00
w Sobinie
Iskra Droglowice 3-5 Płomień Radwanice 23 października, 15:00
LZS Ostaszów 3-0 Zawisza Serby 23 października, 15:00
(wo)
goście nie przyjechali
Zryw Kotla 5-3 Arkon Przemków 23 października, 15:00
Wiewierzanka Wiewierz 1-7 Orzeł Czerna 23 października, 11:00
Dragon Jaczów 1-7 Korona Czernina 23 października, 15:00
Sparta Przedmoście 3-1 LZS Buczyna 23 października, 15:00

Kolejka 13 - 29-30 października

LZS Buczyna 1-3 Pogoń Góra 30 października, 14:00
Korona Czernina 5-2 Sparta Przedmoście 30 października, 14:00
Orzeł Czerna 0-2 Dragon Jaczów 30 października, 14:00
Arkon Przemków 14-1 Wiewierzanka Wiewierz 30 października, 12:00
Zawisza Serby 0-7 Zryw Kotla 30 października, 14:00
Płomień Radwanice 0-1 LZS Ostaszów 30 października, 14:00
Mieszko Ruszowice 4-3 Iskra Droglowice 30 października, 14:00
FC Małomice 3-2 Iskra Nielubia 30 października, 14:00
w Lubinie

Kolejka 14 - 5-6 listopada

Pogoń Góra 2-1 Iskra Nielubia 6 listopada, 11:00
Iskra Droglowice 3-3 FC Małomice 6 listopada, 13:00
LZS Ostaszów 2-1 Mieszko Ruszowice 6 listopada, 13:00
Zryw Kotla 1-0 Płomień Radwanice 6 listopada, 13:00
Wiewierzanka Wiewierz 3-4 Zawisza Serby 6 listopada, 11:00
Dragon Jaczów 0-2 Arkon Przemków 6 listopada, 13:00
Sparta Przedmoście 3-2 Orzeł Czerna 6 listopada, 13:00
LZS Buczyna 4-6 Korona Czernina 6 listopada, 13:00

Kolejka 15 - 11 listopada

Korona Czernina 4-0 Pogoń Góra 11 listopada, 13:00
Orzeł Czerna 0-5 LZS Buczyna 11 listopada, 13:00
Arkon Przemków 3-0 Sparta Przedmoście 11 listopada, 12:00
Zawisza Serby 2-5 Dragon Jaczów 11 listopada, 13:00
Płomień Radwanice 3-0 Wiewierzanka Wiewierz 11 listopada, 13:00
Mieszko Ruszowice 1-2 Zryw Kotla 11 listopada, 13:00
FC Małomice 3-1 LZS Ostaszów 11 listopada, 13:00
w Lubinie
Iskra Nielubia 1-2 Iskra Droglowice 11 listopada, 13:00
w Sobinie

Kolejka 16 - 10-11 marca

Pogoń Góra 5-1 Iskra Droglowice 10 marca, 14:00
Iskra Nielubia 1-1 LZS Ostaszów 11 marca, 14:00
w Sobinie
FC Małomice 1-6 Zryw Kotla 11 marca, 14:00
w Lubinie
Mieszko Ruszowice 4-0 Wiewierzanka Wiewierz 11 marca, 14:00
Płomień Radwanice 3-0 Dragon Jaczów 11 marca, 14:00
Zawisza Serby 0-1 Sparta Przedmoście 11 marca, 14:00
Arkon Przemków 5-0 LZS Buczyna 7 kwietnia, 14:00
w pierwotnym terminie (11 marca, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Orzeł Czerna 4-4 Korona Czernina 11 marca, 14:00

Kolejka 17 - 17-18 marca

Orzeł Czerna 1-2 Pogoń Góra 18 marca, 15:00
Korona Czernina 0-3 Arkon Przemków 18 marca, 15:00
LZS Buczyna 8-2 Zawisza Serby 18 marca, 15:00
Sparta Przedmoście 1-0 Płomień Radwanice 18 marca, 15:00
Dragon Jaczów 1-1 Mieszko Ruszowice 18 marca, 15:00
Wiewierzanka Wiewierz 2-3 FC Małomice 18 marca, 15:00
Zryw Kotla 0-2 Iskra Nielubia 18 marca, 15:00
LZS Ostaszów 0-1 Iskra Droglowice 18 marca, 15:00

Kolejka 18 - 24-25 marca

Pogoń Góra 2-2 LZS Ostaszów 24 marca, 15:30
Iskra Droglowice 1-2 Zryw Kotla 25 marca, 15:00
Iskra Nielubia 10-1 Wiewierzanka Wiewierz 25 marca, 15:00
w Sobinie
FC Małomice 3-4 Dragon Jaczów 24 marca, 15:00
w Lubinie
Mieszko Ruszowice 1-1 Sparta Przedmoście 25 marca, 15:00
Płomień Radwanice 4-0 LZS Buczyna 25 marca, 15:00
Zawisza Serby 6-2 Korona Czernina 25 marca, 15:00
Arkon Przemków 10-1 Orzeł Czerna 25 marca, 11:00

Kolejka 19 - 1 kwietnia

Arkon Przemków 0-0 Pogoń Góra 1 kwietnia, 15:00
Orzeł Czerna 1-3 Zawisza Serby 1 kwietnia, 15:00
Korona Czernina 3-1 Płomień Radwanice 1 kwietnia, 15:00
LZS Buczyna 3-3 Mieszko Ruszowice 1 kwietnia, 15:00
Sparta Przedmoście 2-1 FC Małomice 1 kwietnia, 15:00
Dragon Jaczów 2-4 Iskra Nielubia 1 kwietnia, 15:00
Wiewierzanka Wiewierz 0-5 Iskra Droglowice 1 kwietnia, 15:00
Zryw Kotla 6-2 LZS Ostaszów 1 kwietnia, 15:00

Kolejka 20 - 14-15 kwietnia

Pogoń Góra 1-1 Zryw Kotla 14 kwietnia, 12:00
LZS Ostaszów 8-1 Wiewierzanka Wiewierz 15 kwietnia, 16:00
Iskra Droglowice 1-1 Dragon Jaczów 15 kwietnia, 16:00
Iskra Nielubia 3-2 Sparta Przedmoście 15 kwietnia, 15:00
w Sobinie
FC Małomice 2-5 LZS Buczyna 15 kwietnia, 16:00
w Lubinie
Mieszko Ruszowice 2-1 Korona Czernina 15 kwietnia, 16:00
Płomień Radwanice 4-2 Orzeł Czerna 15 kwietnia, 16:00
Zawisza Serby 0-4 Arkon Przemków 15 kwietnia, 16:00

Kolejka 21 - 21-22 kwietnia

Zawisza Serby 2-2 Pogoń Góra 22 kwietnia, 16:00
Arkon Przemków 3-2 Płomień Radwanice 22 kwietnia, 16:00
Orzeł Czerna 1-3 Mieszko Ruszowice 22 kwietnia, 16:00
Korona Czernina 3-0 FC Małomice
(wo)
LZS Buczyna 0-6 Iskra Nielubia 22 kwietnia, 16:00
Sparta Przedmoście 1-0 Iskra Droglowice 22 kwietnia, 16:00
Dragon Jaczów 4-2 LZS Ostaszów 22 kwietnia, 16:00
Wiewierzanka Wiewierz 2-13 Zryw Kotla 22 kwietnia, 16:00

Kolejka 22 - 28-29 kwietnia

Pogoń Góra 3-0 Wiewierzanka Wiewierz
(wo)
Zryw Kotla 3-0 Dragon Jaczów 29 kwietnia, 16:00
LZS Ostaszów 2-2 Sparta Przedmoście 29 kwietnia, 16:00
Iskra Droglowice 1-4 LZS Buczyna 29 kwietnia, 16:00
Iskra Nielubia 7-1 Korona Czernina 29 kwietnia, 15:00
w Sobinie
FC Małomice 0-2 Orzeł Czerna 29 kwietnia, 16:00
w Lubinie
Mieszko Ruszowice 1-2 Arkon Przemków 29 kwietnia, 16:00
Płomień Radwanice 4-1 Zawisza Serby 29 kwietnia, 16:00

Kolejka 23 - 3 maja

Płomień Radwanice 1-1 Pogoń Góra 3 maja, 17:00
Zawisza Serby 3-2 Mieszko Ruszowice 3 maja, 17:00
Arkon Przemków 3-0 FC Małomice 3 maja, 17:00
(wo)
goście zrezygnowali z gry
Orzeł Czerna 2-4 Iskra Nielubia 3 maja, 17:00
Korona Czernina 3-3 Iskra Droglowice 3 maja, 17:00
LZS Buczyna 3-0 LZS Ostaszów
(wo)
Sparta Przedmoście 0-1 Zryw Kotla 3 maja, 17:00
Dragon Jaczów 3-0 Wiewierzanka Wiewierz
(wo)

Kolejka 24 - 5-6 maja

Pogoń Góra 0-2 Dragon Jaczów 5 maja, 17:00
Wiewierzanka Wiewierz 0-3 Sparta Przedmoście
(wo)
Zryw Kotla 4-2 LZS Buczyna 6 maja, 17:00
LZS Ostaszów 0-3 Korona Czernina
(wo)
Iskra Droglowice 2-1 Orzeł Czerna 6 maja, 17:00
Iskra Nielubia 0-3 Arkon Przemków 6 maja, 15:00
w Sobinie
FC Małomice 0-3 Zawisza Serby
(wo)
Mieszko Ruszowice 0-0 Płomień Radwanice 6 maja, 17:00

Kolejka 25 - 12-13 maja

Mieszko Ruszowice 7-4 Pogoń Góra 13 maja, 17:00
Płomień Radwanice 3-0 FC Małomice
(wo)
Zawisza Serby 0-3 Iskra Nielubia 13 maja, 17:00
Arkon Przemków 2-1 Iskra Droglowice 13 maja, 14:00
Orzeł Czerna 3-0 LZS Ostaszów
(wo)
Korona Czernina 3-5 Zryw Kotla 13 maja, 17:00
LZS Buczyna 3-0 Wiewierzanka Wiewierz
(wo)
Sparta Przedmoście 6-1 Dragon Jaczów 13 maja, 17:00

Kolejka 26 - 19-20 maja

Pogoń Góra 0-2 Sparta Przedmoście 19 maja, 17:00
Dragon Jaczów 1-3 LZS Buczyna 20 maja, 17:00
Wiewierzanka Wiewierz 0-3 Korona Czernina
(wo)
Zryw Kotla 4-2 Orzeł Czerna 20 maja, 17:00
LZS Ostaszów 0-3 Arkon Przemków
(wo)
Iskra Droglowice 4-3 Zawisza Serby 20 maja, 17:00
Iskra Nielubia 1-1 Płomień Radwanice 20 maja, 15:00
w Polkowicach
FC Małomice 0-3 Mieszko Ruszowice
(wo)

Kolejka 27 - 26-27 maja

FC Małomice 0-3 Pogoń Góra
(wo)
Mieszko Ruszowice 0-4 Iskra Nielubia 27 maja, 17:00
Płomień Radwanice 4-0 Iskra Droglowice 27 maja, 17:00
Zawisza Serby 3-0 LZS Ostaszów
(wo)
Arkon Przemków 4-2 Zryw Kotla 27 maja, 14:00
Orzeł Czerna 3-0 Wiewierzanka Wiewierz
(wo)
Korona Czernina 9-2 Dragon Jaczów 27 maja, 17:00
LZS Buczyna 4-1 Sparta Przedmoście 27 maja, 17:00

Kolejka 28 - 2-3 czerwca

Pogoń Góra 4-5 LZS Buczyna 2 czerwca, 17:00
Sparta Przedmoście 2-1 Korona Czernina 3 czerwca, 17:00
Dragon Jaczów 1-4 Orzeł Czerna 3 czerwca, 17:00
Wiewierzanka Wiewierz 0-3 Arkon Przemków
(wo)
Zryw Kotla 13-1 Zawisza Serby 3 czerwca, 17:00
LZS Ostaszów 0-3 Płomień Radwanice
(wo)
Iskra Droglowice 1-1 Mieszko Ruszowice 3 czerwca, 17:00
Iskra Nielubia 3-0 FC Małomice
(wo)

Kolejka 29 - 7 czerwca

Iskra Nielubia 9-0 Pogoń Góra 7 czerwca, 15:00
FC Małomice 0-3 Iskra Droglowice
(wo)
Mieszko Ruszowice 3-0 LZS Ostaszów
(wo)
Płomień Radwanice 1-2 Zryw Kotla 7 czerwca, 15:00
Zawisza Serby 3-0 Wiewierzanka Wiewierz
(wo)
Arkon Przemków 5-2 Dragon Jaczów 7 czerwca, 15:00
Orzeł Czerna 0-1 Sparta Przedmoście 7 czerwca, 15:00
Korona Czernina 1-4 LZS Buczyna 7 czerwca, 15:00

Kolejka 30 - 10 czerwca

Pogoń Góra 1-1 Korona Czernina 10 czerwca, 14:00
LZS Buczyna 7-0 Orzeł Czerna 10 czerwca, 14:00
Sparta Przedmoście 3-3 Arkon Przemków 10 czerwca, 14:00
Dragon Jaczów 1-3 Zawisza Serby 10 czerwca, 14:00
Wiewierzanka Wiewierz 0-3 Płomień Radwanice
(wo)
Zryw Kotla 5-1 Mieszko Ruszowice 10 czerwca, 14:00
LZS Ostaszów - FC Małomice
(wo)
obustronny walkower
Iskra Droglowice 0-7 Iskra Nielubia 10 czerwca, 14:00

Klasa okręgowa 2011/2012 (Legnica)

Klasa A 2011/2012 (Legnica II)
Klasa A 2011/2012 (Legnica III)

Klasa B 2011/2012 (Legnica I)
Klasa B 2011/2012 (Legnica II)
Klasa B 2011/2012 (Legnica III)
Klasa B 2011/2012 (Legnica IV)
Klasa B 2011/2012 (Legnica V)
Klasa B 2011/2012 (Legnica VI)
Klasa B 2011/2012 (Legnica VII)
Klasa B 2011/2012 (Legnica VIII)

Autor: Michał Turulski
Kontakt: dolnoslaskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas