[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Liga okręgowa 2011/2012, grupa: Tarnów
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Jadowniczanka Jadowniki 30 63 19 6 5 82-35 9 3 3 46-19 10 3 2 36-16
2.  Olimpia Wojnicz 30 62 19 5 6 74-33 10 3 2 38-15 9 2 4 36-18
3.  Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska 30 53 15 8 7 59-29 5 6 4 19-10 10 2 3 40-19
4.  MLKS Żabno 30 51 16 3 11 68-44 9 0 6 43-22 7 3 5 25-22
5.  GKS Drwinia 30 49 15 4 11 53-44 9 1 5 32-23 6 3 6 21-21
6.  Ciężkowianka Ciężkowice 30 48 14 6 10 59-39 7 3 5 34-22 7 3 5 25-17
7.  Sokół Borzęcin Górny 30 47 13 8 9 42-44 6 4 5 21-25 7 4 4 21-19
8.  Zorza Zaczarnie 30 46 14 4 12 54-27 7 2 6 28-9 7 2 6 26-18
9.  Tarnovia Tarnów 30 44 12 8 10 45-40 5 4 6 18-17 7 4 4 27-23 2 4 1 1 0 2-1
10.  Wisła Szczucin 30 44 13 5 12 55-50 6 2 7 26-26 7 3 5 29-24 2 1 0 1 1 1-2
11.  Iskra Tarnów 30 42 11 9 10 43-40 5 5 5 26-19 6 4 5 17-21
12.  Orzeł Dębno 30 31 10 1 19 62-74 6 0 9 29-31 4 1 10 33-43 2 3 1 0 1 11-7
13.  Czarni Kobyle 30 31 9 4 17 65-100 5 1 9 29-40 4 3 8 36-60 2 3 1 0 1 7-11
14.  Łukovia Łukowa 30 26 7 5 18 41-80 3 3 9 22-40 4 2 9 19-40
15.  LUKS Skrzyszów 30 25 7 4 19 49-69 4 3 8 33-30 3 1 11 16-39
16.  Piast Czchów 30 16 4 4 22 31-134 3 2 10 21-69 1 2 12 10-65
Zorza Zaczarnie rozgrywa swoje mecze w Lisiej Górze.
Sokół Borzęcin Górny rozgrywa swoje mecze w Łękach.
Drwinka Drwinia połączyła się przed sezonem z Wisłą Grobla i Tęczą Świniary i występuje pod nazwą GKS Drwinia.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 Jadowniczanka Jadowniki    3-1 1-2 2-3 0-1 3-0 3-3 3-0 4-0 4-1 1-0 3-3 6-1 3-3 5-1 5-0 
 2 Olimpia Wojnicz0-1     1-1 1-1 2-1 2-1 6-1 0-0 4-1 2-0 2-1 3-2 9-1 0-3 3-1 3-0 
 3 Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska0-1 1-2     1-0 0-0 1-1 0-1 0-0 0-0 1-1 2-2 3-0 3-0* 4-1 0-1 3-0* 
 4 MLKS Żabno2-0 2-5 1-2     4-2 2-0 2-0 0-3* 1-2 1-3 4-0 5-0 5-1 0-3* 7-1 7-0 
 5 GKS Drwinia1-1 2-1 2-6 1-0     1-2 1-0 0-1 2-4 2-1 1-2 4-3 3-1 3-0 2-1 7-0 
 6 Ciężkowianka Ciężkowice1-2 3-1 2-2 1-2 1-2     0-1 3-2 2-2 2-2 1-2 3-0 4-3 6-0 2-1 3-0* 
 7 Sokół Borzęcin Górny1-1 0-0 3-1 0-2 2-2 0-2     0-2 0-3 1-0 4-1 5-3 0-5 2-1 2-1 1-1 
 8 Zorza Zaczarnie0-1 2-0 0-2 3-0 0-1 0-1 0-0     2-0 0-1 0-0 4-0 7-1 0-1 3-1 7-0 
 9 Tarnovia Tarnów2-0 0-2 1-2 1-1 0-3 1-1 1-2 0-1     1-0 0-1 2-1 2-2 6-1 1-0 0-0 
 10 Wisła Szczucin3-4 1-3 0-5 1-3 2-1 1-1 1-2 2-0 1-1     2-3 3-0* 1-2 3-1 3-0 2-0 
 11 Iskra Tarnów1-2 1-1 1-2 1-2 1-3 0-2 1-1 3-2 0-0 0-0     3-2 5-1 3-1 0-0 6-0 
 12 Orzeł Dębno1-8 0-2 4-1 1-2 0-1 0-7 0-1 3-0 5-0 0-1 1-2     4-5 2-0 5-0 3-1 
 13 Czarni Kobyle1-5 1-3 1-4 3-0* 2-2 2-1 2-0 1-5 1-2 3-5 1-2 2-7     6-1 3-2 0-1 
 14 Łukovia Łukowa2-2 0-3 0-6 2-2 2-0 0-4 0-2 2-1 0-3 3-4 0-0 0-1 1-3     2-3 8-6 
 15 LUKS Skrzyszów1-2 0-2 2-1 3-0* 3-2 1-2 2-2 0-3 0-1 3-4 0-0 2-3 4-4 2-3     10-1 
 16 Piast Czchów0-6 2-10 0-3 1-7 2-0 3-0 0-5 1-6 1-8 1-6 2-1 1-8 6-6 0-0 1-3     

Kolejka 1 - 13 sierpnia

Orzeł Dębno 1-8 Jadowniczanka Jadowniki 13 sierpnia, 16:00
równocześnie mecz I rundy PP Tarnów
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska 2-2 Iskra Tarnów 13 sierpnia, 16:00
równocześnie mecz I rundy PP Tarnów
Wisła Szczucin 1-2 Sokół Borzęcin Górny 13 sierpnia, 16:00
równocześnie mecz I rundy PP Tarnów
LUKS Skrzyszów 3-2 GKS Drwinia 13 sierpnia, 16:00
równocześnie mecz I rundy PP Tarnów
MLKS Żabno 2-5 Olimpia Wojnicz 13 sierpnia, 16:00
równocześnie mecz I rundy PP Tarnów
Ciężkowianka Ciężkowice 3-2 Zorza Zaczarnie 13 sierpnia, 16:00
równocześnie mecz I rundy PP Tarnów
Tarnovia Tarnów 2-2 Czarni Kobyle 13 sierpnia, 16:00
równocześnie mecz I rundy PP Tarnów
Piast Czchów 0-0 Łukovia Łukowa 13 sierpnia, 16:00
równocześnie mecz I rundy PP Tarnów

Kolejka 2 - 15 sierpnia

Jadowniczanka Jadowniki 3-3 Łukovia Łukowa 15 sierpnia, 18:00
Czarni Kobyle 0-1 Piast Czchów 15 sierpnia, 18:00
Zorza Zaczarnie 2-0 Tarnovia Tarnów 15 sierpnia, 18:00
Olimpia Wojnicz 2-1 Ciężkowianka Ciężkowice 15 sierpnia, 18:00
GKS Drwinia 1-0 MLKS Żabno 15 sierpnia, 18:00
Sokół Borzęcin Górny 2-1 LUKS Skrzyszów 15 sierpnia, 18:00
Iskra Tarnów 0-0 Wisła Szczucin 15 sierpnia, 18:00
Orzeł Dębno 4-1 Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska 15 sierpnia, 18:00

Kolejka 3 - 20-21 sierpnia

Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska 0-1 Jadowniczanka Jadowniki 21 sierpnia, 18:00
Wisła Szczucin 3-0 Orzeł Dębno 21 sierpnia, 18:00
(wo)
goście nie przystąpili do meczu
LUKS Skrzyszów 0-0 Iskra Tarnów 20 sierpnia, 18:00
MLKS Żabno 2-0 Sokół Borzęcin Górny 20 sierpnia, 18:00
Ciężkowianka Ciężkowice 1-2 GKS Drwinia 21 sierpnia, 15:00
Piast Czchów 1-6 Zorza Zaczarnie 21 sierpnia, 17:00
Łukovia Łukowa 1-3 Czarni Kobyle 21 sierpnia, 12:00
Olimpia Wojnicz 4-1 Tarnovia Tarnów 20 sierpnia, 18:00

Kolejka 4 - 27-28 sierpnia

Jadowniczanka Jadowniki 6-1 Czarni Kobyle 28 sierpnia, 17:30
Zorza Zaczarnie 0-1 Łukovia Łukowa 28 sierpnia, 17:00
Olimpia Wojnicz 3-0 Piast Czchów 27 sierpnia, 17:00
Iskra Tarnów 1-2 MLKS Żabno 27 sierpnia, 17:00
Orzeł Dębno 5-0 LUKS Skrzyszów 7 września, 17:00
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska 1-1 Wisła Szczucin 28 sierpnia, 17:00
Tarnovia Tarnów 0-3 GKS Drwinia 27 sierpnia, 17:30
Ciężkowianka Ciężkowice 0-1 Sokół Borzęcin Górny 28 sierpnia, 15:00

Kolejka 5 - 3-4 września

Wisła Szczucin 3-4 Jadowniczanka Jadowniki 4 września, 17:00
LUKS Skrzyszów 2-1 Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska 4 września, 17:00
MLKS Żabno 5-0 Orzeł Dębno 3 września, 17:00
Ciężkowianka Ciężkowice 1-2 Iskra Tarnów 4 września, 15:00
Tarnovia Tarnów 1-2 Sokół Borzęcin Górny 3 września, 16:30
Piast Czchów 2-0 GKS Drwinia 3 września, 17:00
Łukovia Łukowa 0-3 Olimpia Wojnicz 4 września, 12:00
Czarni Kobyle 1-5 Zorza Zaczarnie 3 września, 17:00

Kolejka 6 - 10-11 września

Jadowniczanka Jadowniki 3-0 Zorza Zaczarnie 11 września, 17:00
Olimpia Wojnicz 9-1 Czarni Kobyle 10 września, 17:00
GKS Drwinia 3-0 Łukovia Łukowa 11 września, 14:00
Sokół Borzęcin Górny 1-1 Piast Czchów 9 września, 17:00
Iskra Tarnów 0-0 Tarnovia Tarnów 10 września, 17:00
Orzeł Dębno 0-7 Ciężkowianka Ciężkowice 11 września, 16:00
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska 1-0 MLKS Żabno 11 września, 17:00
Wisła Szczucin 3-0 LUKS Skrzyszów 11 września, 17:00

Kolejka 7 - 17-18 września

LUKS Skrzyszów 1-2 Jadowniczanka Jadowniki 18 września, 16:00
MLKS Żabno 1-3 Wisła Szczucin 17 września, 16:30
Ciężkowianka Ciężkowice 2-2 Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska 18 września, 15:00
Tarnovia Tarnów 2-1 Orzeł Dębno 17 września, 16:00
Piast Czchów 2-1 Iskra Tarnów 17 września, 16:30
Łukovia Łukowa 0-2 Sokół Borzęcin Górny 17 września, 16:30
Czarni Kobyle 2-2 GKS Drwinia 17 września, 16:30
Zorza Zaczarnie 2-0 Olimpia Wojnicz 17 września, 16:00

Kolejka 8 - 24-25 września

Jadowniczanka Jadowniki 3-1 Olimpia Wojnicz 25 września, 16:00
GKS Drwinia 0-1 Zorza Zaczarnie 25 września, 14:00
Sokół Borzęcin Górny 0-5 Czarni Kobyle 24 września, 16:30
Iskra Tarnów 3-1 Łukovia Łukowa 24 września, 16:30
Orzeł Dębno 3-1 Piast Czchów 24 września, 16:30
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska 0-0 Tarnovia Tarnów 25 września, 16:00
Wisła Szczucin 1-1 Ciężkowianka Ciężkowice 25 września, 16:00
LUKS Skrzyszów 3-0 MLKS Żabno 24 września, 16:00
(wo)
na boisku 0-1

Kolejka 9 - 1-2 października

MLKS Żabno 2-0 Jadowniczanka Jadowniki 1 października, 16:00
Ciężkowianka Ciężkowice 2-1 LUKS Skrzyszów 2 października, 15:00
Tarnovia Tarnów 1-0 Wisła Szczucin 1 października, 16:00
Piast Czchów 0-3 Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska 2 października, 15:00
Łukovia Łukowa 0-1 Orzeł Dębno 2 października, 12:00
Czarni Kobyle 1-2 Iskra Tarnów 1 października, 16:00
Zorza Zaczarnie 0-0 Sokół Borzęcin Górny 1 października, 16:00
Olimpia Wojnicz 2-1 GKS Drwinia 1 października, 16:00

Kolejka 10 - 8-9 października

Jadowniczanka Jadowniki 0-1 GKS Drwinia 9 października, 15:30
Sokół Borzęcin Górny 0-0 Olimpia Wojnicz 8 października, 15:30
Iskra Tarnów 3-2 Zorza Zaczarnie 8 października, 15:30
Orzeł Dębno 4-5 Czarni Kobyle 8 października, 15:30
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska 4-1 Łukovia Łukowa 9 października, 15:00
Wisła Szczucin 2-0 Piast Czchów 9 października, 15:00
LUKS Skrzyszów 0-1 Tarnovia Tarnów 9 października, 15:30
MLKS Żabno 2-0 Ciężkowianka Ciężkowice 9 października, 15:00

Kolejka 11 - 15-16 października

Ciężkowianka Ciężkowice 1-2 Jadowniczanka Jadowniki 16 października, 15:00
Tarnovia Tarnów 1-1 MLKS Żabno 15 października, 15:00
Piast Czchów 1-3 LUKS Skrzyszów 15 października, 15:00
Łukovia Łukowa 3-4 Wisła Szczucin 16 października, 12:00
Czarni Kobyle 1-4 Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska 15 października, 15:00
Zorza Zaczarnie 4-0 Orzeł Dębno 15 października, 15:00
Olimpia Wojnicz 2-1 Iskra Tarnów 15 października, 15:00
GKS Drwinia 1-0 Sokół Borzęcin Górny 16 października, 12:00

Kolejka 12 - 22-23 października

Jadowniczanka Jadowniki 3-3 Sokół Borzęcin Górny 23 października, 15:00
Iskra Tarnów 1-3 GKS Drwinia 22 października, 15:00
Orzeł Dębno 0-2 Olimpia Wojnicz 22 października, 15:00
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska 0-0 Zorza Zaczarnie 23 października, 15:00
Wisła Szczucin 1-2 Czarni Kobyle 23 października, 15:00
LUKS Skrzyszów 2-3 Łukovia Łukowa 23 października, 15:00
MLKS Żabno 7-0 Piast Czchów 22 października, 15:00
Ciężkowianka Ciężkowice 2-2 Tarnovia Tarnów 23 października, 15:00

Kolejka 13 - 29-30 października

Tarnovia Tarnów 2-0 Jadowniczanka Jadowniki 29 października, 14:00
Piast Czchów 3-0 Ciężkowianka Ciężkowice 29 października, 13:00
Łukovia Łukowa 2-2 MLKS Żabno 30 października, 12:00
Czarni Kobyle 3-2 LUKS Skrzyszów 29 października, 14:30
Zorza Zaczarnie 0-1 Wisła Szczucin 29 października, 14:00
Olimpia Wojnicz 1-1 Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska 29 października, 14:00
GKS Drwinia 4-3 Orzeł Dębno 13 listopada, 13:00
w pierwotnym terminie (30 października, 13:30) odwołany
Sokół Borzęcin Górny 4-1 Iskra Tarnów 29 października, 14:00

Kolejka 14 - 5-6 listopada

Jadowniczanka Jadowniki 1-0 Iskra Tarnów 6 listopada, 13:00
Orzeł Dębno 0-1 Sokół Borzęcin Górny 6 listopada, 13:00
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska 0-0 GKS Drwinia 6 listopada, 13:00
Wisła Szczucin 1-3 Olimpia Wojnicz 6 listopada, 13:00
LUKS Skrzyszów 0-3 Zorza Zaczarnie 5 listopada, 13:00
MLKS Żabno 5-1 Czarni Kobyle 5 listopada, 13:00
Ciężkowianka Ciężkowice 6-0 Łukovia Łukowa 6 listopada, 13:00
Tarnovia Tarnów 0-0 Piast Czchów 6 listopada, 11:00

Kolejka 15 - 11 listopada

Piast Czchów 0-6 Jadowniczanka Jadowniki 11 listopada, 11:00
Łukovia Łukowa 0-3 Tarnovia Tarnów 11 listopada, 12:00
Czarni Kobyle 2-1 Ciężkowianka Ciężkowice 11 listopada, 11:00
Zorza Zaczarnie 3-0 MLKS Żabno 11 listopada, 11:00
Olimpia Wojnicz 3-1 LUKS Skrzyszów 11 listopada, 12:00
GKS Drwinia 2-1 Wisła Szczucin 11 listopada, 11:00
Sokół Borzęcin Górny 3-1 Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska 11 listopada, 13:00
Iskra Tarnów 3-2 Orzeł Dębno 11 listopada, 11:00

Kolejka 16 - 24-25 marca

Jadowniczanka Jadowniki 3-3 Orzeł Dębno 25 marca, 16:00
Iskra Tarnów 1-2 Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska 24 marca, 15:00
Sokół Borzęcin Górny 1-0 Wisła Szczucin 24 marca, 15:00
GKS Drwinia 2-1 LUKS Skrzyszów 25 marca, 16:00
Olimpia Wojnicz 1-1 MLKS Żabno 24 marca, 15:00
Zorza Zaczarnie 0-1 Ciężkowianka Ciężkowice 24 marca, 15:00
Czarni Kobyle 1-2 Tarnovia Tarnów 24 marca, 15:00
Łukovia Łukowa 8-6 Piast Czchów 25 marca, 13:00

Kolejka 17 - 31 marca-1 kwietnia

Łukovia Łukowa 2-2 Jadowniczanka Jadowniki 1 kwietnia, 13:00
Piast Czchów 6-6 Czarni Kobyle 1 kwietnia, 16:00
Tarnovia Tarnów 0-1 Zorza Zaczarnie 31 marca, 16:00
Ciężkowianka Ciężkowice 3-1 Olimpia Wojnicz 1 kwietnia, 15:30
MLKS Żabno 4-2 GKS Drwinia 1 kwietnia, 16:00
LUKS Skrzyszów 2-2 Sokół Borzęcin Górny 31 marca, 15:00
Wisła Szczucin 2-3 Iskra Tarnów 1 kwietnia, 16:00
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska 3-0 Orzeł Dębno 31 marca, 16:00

Kolejka 18 - 7 kwietnia

Tarnovia Tarnów 0-2 Olimpia Wojnicz 7 kwietnia, 11:00
Jadowniczanka Jadowniki 1-2 Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska 7 kwietnia, 11:00
Orzeł Dębno 0-1 Wisła Szczucin 7 kwietnia, 11:00
Iskra Tarnów 0-0 LUKS Skrzyszów 7 kwietnia, 16:00
Sokół Borzęcin Górny 0-2 MLKS Żabno 7 kwietnia, 13:00
GKS Drwinia 1-2 Ciężkowianka Ciężkowice 7 kwietnia, 14:00
Zorza Zaczarnie 7-0 Piast Czchów 7 kwietnia, 14:30
Czarni Kobyle 6-1 Łukovia Łukowa 7 kwietnia, 15:00

Kolejka 19 - 14-15 kwietnia

GKS Drwinia 2-4 Tarnovia Tarnów 15 kwietnia, 17:00
Sokół Borzęcin Górny 0-2 Ciężkowianka Ciężkowice 14 kwietnia, 17:00
Czarni Kobyle 1-5 Jadowniczanka Jadowniki 14 kwietnia, 16:00
Łukovia Łukowa 2-1 Zorza Zaczarnie 15 kwietnia, 15:00
Piast Czchów 2-10 Olimpia Wojnicz 15 kwietnia, 17:00
MLKS Żabno 4-0 Iskra Tarnów 15 kwietnia, 17:00
LUKS Skrzyszów 2-3 Orzeł Dębno 14 kwietnia, 16:00
Wisła Szczucin 0-5 Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska 15 kwietnia, 17:00

Kolejka 20 - 21-22 kwietnia

Jadowniczanka Jadowniki 4-1 Wisła Szczucin 22 kwietnia, 17:00
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska 0-1 LUKS Skrzyszów 22 kwietnia, 17:00
Orzeł Dębno 1-2 MLKS Żabno 21 kwietnia, 16:30
Iskra Tarnów 0-2 Ciężkowianka Ciężkowice 22 kwietnia, 16:00
Sokół Borzęcin Górny 0-3 Tarnovia Tarnów 21 kwietnia, 17:00
GKS Drwinia 7-0 Piast Czchów 22 kwietnia, 17:00
Olimpia Wojnicz 0-3 Łukovia Łukowa 21 kwietnia, 12:00
Zorza Zaczarnie 7-1 Czarni Kobyle 21 kwietnia, 16:00

Kolejka 21 - 28-29 kwietnia

Zorza Zaczarnie 0-1 Jadowniczanka Jadowniki 29 kwietnia, 15:00
Czarni Kobyle 1-3 Olimpia Wojnicz 28 kwietnia, 16:00
Łukovia Łukowa 2-0 GKS Drwinia 29 kwietnia, 15:00
Piast Czchów 0-5 Sokół Borzęcin Górny 29 kwietnia, 15:00
Tarnovia Tarnów 0-1 Iskra Tarnów 28 kwietnia, 13:00
Ciężkowianka Ciężkowice 3-0 Orzeł Dębno 29 kwietnia, 15:00
MLKS Żabno 1-2 Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska 29 kwietnia, 15:00
LUKS Skrzyszów 3-4 Wisła Szczucin 28 kwietnia, 17:00

Kolejka 22 - 1 maja

Jadowniczanka Jadowniki 5-1 LUKS Skrzyszów 1 maja, 17:00
Wisła Szczucin 1-3 MLKS Żabno 1 maja, 17:00
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska 1-1 Ciężkowianka Ciężkowice 1 maja, 17:00
Orzeł Dębno 5-0 Tarnovia Tarnów 1 maja, 17:00
Iskra Tarnów 6-0 Piast Czchów 1 maja, 17:00
Sokół Borzęcin Górny 2-1 Łukovia Łukowa 1 maja, 17:00
GKS Drwinia 3-1 Czarni Kobyle 3 maja, 17:00
Olimpia Wojnicz 0-0 Zorza Zaczarnie 1 maja, 17:00

Kolejka 23 - 5-6 maja

Olimpia Wojnicz 0-1 Jadowniczanka Jadowniki 5 maja, 17:30
Zorza Zaczarnie 0-1 GKS Drwinia 23 maja, 17:30
w pierwotnym terminie (6 maja, 16:00) przerwany w 10. minucie przy stanie 0-0 z powodu złych warunków atmosferycznych / w drugim terminie dokończony
Czarni Kobyle 2-0 Sokół Borzęcin Górny 5 maja, 16:00
Łukovia Łukowa 0-0 Iskra Tarnów 30 maja, 17:30
w pierwotnym terminie (6 maja, 15:00) przerwany w 60. minucie przy stanie 0-0 z powodu złych warunków atmosferycznych / w drugim terminie dokończony
Piast Czchów 1-8 Orzeł Dębno 6 maja, 17:00
Tarnovia Tarnów 1-2 Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska 5 maja, 17:00
Ciężkowianka Ciężkowice 2-2 Wisła Szczucin 6 maja, 15:00
MLKS Żabno 7-1 LUKS Skrzyszów 6 maja, 14:00

Kolejka 24 - 12-13 maja

Jadowniczanka Jadowniki 2-3 MLKS Żabno 12 maja, 17:00
LUKS Skrzyszów 1-2 Ciężkowianka Ciężkowice 13 maja, 15:30
Wisła Szczucin 1-1 Tarnovia Tarnów 12 maja, 17:00
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska 3-0 Piast Czchów 12 maja, 17:00
(wo)
drużyna gości nie stawiła się na spotkanie
Orzeł Dębno 2-0 Łukovia Łukowa 12 maja, 16:30
Iskra Tarnów 5-1 Czarni Kobyle 12 maja, 17:00
Sokół Borzęcin Górny 0-2 Zorza Zaczarnie 12 maja, 17:00
GKS Drwinia 2-1 Olimpia Wojnicz 13 maja, 17:00

Kolejka 25 - 16 maja

GKS Drwinia 1-1 Jadowniczanka Jadowniki 16 maja, 17:00
Olimpia Wojnicz 6-1 Sokół Borzęcin Górny 16 maja, 18:00
Zorza Zaczarnie 0-0 Iskra Tarnów 16 maja, 18:00
Czarni Kobyle 2-7 Orzeł Dębno 16 maja, 17:00
Łukovia Łukowa 0-6 Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska 16 maja, 18:00
Piast Czchów 1-6 Wisła Szczucin 16 maja, 17:00
Tarnovia Tarnów 1-0 LUKS Skrzyszów 16 maja, 17:30
Ciężkowianka Ciężkowice 1-2 MLKS Żabno 16 maja, 17:30

Kolejka 26 - 19-20 maja

Jadowniczanka Jadowniki 3-0 Ciężkowianka Ciężkowice 20 maja, 18:00
MLKS Żabno 1-2 Tarnovia Tarnów 19 maja, 14:00
LUKS Skrzyszów 10-1 Piast Czchów 19 maja, 17:00
Wisła Szczucin 3-1 Łukovia Łukowa 20 maja, 13:00
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska 3-0 Czarni Kobyle 19 maja, 17:00
(wo)
drużyna gości nie stawiła się na spotkanie
Orzeł Dębno 3-0 Zorza Zaczarnie 19 maja, 17:30
Iskra Tarnów 1-1 Olimpia Wojnicz 19 maja, 17:00
Sokół Borzęcin Górny 2-2 GKS Drwinia 19 maja, 17:00

Kolejka 27 - 26-27 maja

Sokół Borzęcin Górny 1-1 Jadowniczanka Jadowniki 26 maja, 17:00
GKS Drwinia 1-2 Iskra Tarnów 27 maja, 17:00
Olimpia Wojnicz 3-2 Orzeł Dębno 26 maja, 18:00
Zorza Zaczarnie 0-2 Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska 27 maja, 16:00
Czarni Kobyle 3-5 Wisła Szczucin 26 maja, 16:00
Łukovia Łukowa 2-3 LUKS Skrzyszów 27 maja, 15:00
Piast Czchów 1-7 MLKS Żabno 27 maja, 17:30
Tarnovia Tarnów 1-1 Ciężkowianka Ciężkowice 27 maja, 13:00

Kolejka 28 - 2-3 czerwca

Jadowniczanka Jadowniki 4-0 Tarnovia Tarnów 3 czerwca, 13:00
Ciężkowianka Ciężkowice 3-0 Piast Czchów 3 czerwca, 15:00
(wo)
drużyna gości nie stawiła się na spotkanie
MLKS Żabno 0-3 Łukovia Łukowa 3 czerwca, 17:00
(wo)
na boisku 6-2; w drużynie gospodarzy zagrał nieuprawniony zawodnik
LUKS Skrzyszów 4-4 Czarni Kobyle 2 czerwca, 17:00
Wisła Szczucin 2-0 Zorza Zaczarnie 3 czerwca, 18:00
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska 1-2 Olimpia Wojnicz 3 czerwca, 18:00
Orzeł Dębno 0-1 GKS Drwinia 2 czerwca, 17:30
Iskra Tarnów 1-1 Sokół Borzęcin Górny 2 czerwca, 17:00

Kolejka 29 - 6 czerwca

Iskra Tarnów 1-2 Jadowniczanka Jadowniki 6 czerwca, 18:00
Sokół Borzęcin Górny 5-3 Orzeł Dębno 6 czerwca, 18:00
GKS Drwinia 2-6 Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska 6 czerwca, 18:00
Olimpia Wojnicz 2-0 Wisła Szczucin 6 czerwca, 18:00
Zorza Zaczarnie 3-1 LUKS Skrzyszów 6 czerwca, 18:00
Czarni Kobyle 3-0 MLKS Żabno 6 czerwca, 18:00
(wo)
na boisku 0-3; w drużynie gości zagrał nieuprawniony zawodnik
Łukovia Łukowa 0-4 Ciężkowianka Ciężkowice 6 czerwca, 18:00
Piast Czchów 1-8 Tarnovia Tarnów 6 czerwca, 18:00

Kolejka 30 - 9 czerwca

Jadowniczanka Jadowniki 5-0 Piast Czchów 9 czerwca, 17:00
Tarnovia Tarnów 6-1 Łukovia Łukowa 9 czerwca, 17:00
Ciężkowianka Ciężkowice 4-3 Czarni Kobyle 9 czerwca, 17:00
MLKS Żabno 0-3 Zorza Zaczarnie 9 czerwca, 17:00
(wo)
na boisku 2-2; w drużynie gospodarzy zagrał nieuprawniony zawodnik
LUKS Skrzyszów 0-2 Olimpia Wojnicz 9 czerwca, 17:00
Wisła Szczucin 2-1 GKS Drwinia 9 czerwca, 17:00
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska 0-1 Sokół Borzęcin Górny 9 czerwca, 17:00
Orzeł Dębno 1-2 Iskra Tarnów 9 czerwca, 17:00

IV liga 2011/2012 (małopolska (wschód))

Liga okręgowa 2011/2012 (Nowy Sącz)

Klasa A 2011/2012 (Tarnów I (Bochnia))
Klasa A 2011/2012 (Tarnów II (Brzesko))
Klasa A 2011/2012 (Tarnów III (Żabno))
Klasa A 2011/2012 (Tarnów IV)

Autor: Wojciech Korbel
Kontakt: malopolskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas