[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa B 2011/2012, grupa: Tarnów II (Brzesko)
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  LKS Poręba Spytkowska 28 71 23 2 3 119-38 13 1 0 63-12 10 1 3 56-26
2.  Start 77 Biadoliny Szlacheckie 28 68 22 2 4 102-35 11 0 3 47-18 11 2 1 55-17
3.  Victoria Porąbka Uszewska 28 66 21 3 4 107-35 12 1 1 62-17 9 2 3 45-18
4.  Andaluzja Rudy-Rysie 28 64 20 4 4 149-56 11 2 1 91-27 9 2 3 58-29
5.  Olimpia Kąty 28 61 20 1 7 80-35 11 0 3 53-15 9 1 4 27-20
6.  Jedność Paleśnica 28 37 12 1 15 73-83 8 1 5 51-37 4 0 10 22-46
7.  Tęcza Gosprzydowa 28 36 11 3 14 47-81 6 2 6 27-36 5 1 8 20-45
8.  Orlik Szczurowa 28 35 11 2 15 47-60 5 1 8 24-30 6 1 7 23-30
9.  GKS Przyborów (k. Brzeska) 28 33 10 3 15 70-93 6 1 7 37-39 4 2 8 33-54
10.  Tymon Tymowa 28 31 8 7 13 43-65 5 4 5 24-20 3 3 8 19-45
11.  Pogoń Biadoliny Radłowskie 28 28 8 4 16 36-76 5 1 8 17-36 3 3 8 19-40
12.  Iskra Szczepanów 28 23 7 2 19 38-95 4 1 9 18-37 3 1 10 20-58
13.  Jastrząb Łoniowa 28 22 6 4 18 46-87 3 3 8 23-42 3 1 10 23-45
14.  Grom Sufczyn 28 21 6 3 19 40-97 3 2 9 22-44 3 1 10 18-53
15.  KS Okocim 28 12 3 3 22 49-110 2 2 10 29-48 1 1 12 20-62
GKS Przyborów rozgrywa swoje mecze w Buczu.
Tęcza Gosprzydowa rozgrywa swoje mecze w Biesiadkach.
KS Okocim rozgrywa swoje mecze w Porębie Spytkowskiej.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15 
 1 LKS Poręba Spytkowska    3-0 3-2 1-1 3-0 8-0 5-1 3-1 5-1 4-1 4-2 3-0 8-1 6-0 7-2 
 2 Start 77 Biadoliny Szlacheckie2-0     3-1 1-2 1-2 3-2 4-0 5-0 3-5 3-0 2-1 5-0 7-3 4-2 4-0 
 3 Victoria Porąbka Uszewska4-2 2-2     5-0 2-1 6-2 9-2 2-3 6-1 7-1 3-1 3-1 4-1 7-0 2-0 
 4 Andaluzja Rudy-Rysie7-2 4-4 2-6     0-0 5-3 9-2 5-1 7-4 7-1 8-0 12-1 3-0* 9-0 13-3 
 5 Olimpia Kąty1-3 1-4 2-1 3-0     4-0 6-0 0-1 5-3 3-0 5-0 7-2 5-0 5-1 6-0 
 6 Jedność Paleśnica1-3 0-4 2-7 4-6 3-5     3-0* 3-2 6-2 8-2 4-1 8-1 2-0 3-0 4-4 
 7 Tęcza Gosprzydowa1-8 2-6 0-2 1-1 0-1 3-2     2-1 5-2 0-1 4-1 4-2 1-6 3-3 1-0 
 8 Orlik Szczurowa2-7 0-1 0-1 4-3 0-1 3-0 0-3     1-3 3-3 0-3* 1-2 3-0 3-1 4-2 
 9 GKS Przyborów (k. Brzeska)2-5 1-4 2-2 1-6 3-1 3-0* 1-4 2-3     2-3 1-6 5-1 5-3 5-1 4-0 
 10 Tymon Tymowa1-1 1-2 1-1 0-3 0-2 6-0 3-0 1-1 2-3     2-2 2-1 0-3 1-0 4-1 
 11 Pogoń Biadoliny Radłowskie1-5 1-3 0-5 1-8 2-0 0-4 2-4 2-0 3-1 3-1     0-0 0-2 0-3 2-0 
 12 Iskra Szczepanów1-3 0-4 0-3 0-8 2-5 1-2 1-0 2-3 0-0 1-0 1-2     2-1 1-3 6-3 
 13 Jastrząb Łoniowa1-4 1-9 1-2 2-9 0-3 1-3 0-0 0-2 2-4 2-2 0-0 4-0     5-2 4-2 
 14 Grom Sufczyn1-10 0-5 0-5 4-5 2-3 2-1 1-2 2-1 5-0 0-2 0-0 2-5 2-2     1-3 
 15 KS Okocim1-3 1-7 2-7 2-6 2-3 1-3 1-2 1-4 4-4 2-2 6-0 2-4 3-1 1-2     

Kolejka 1 - 6-7 sierpnia

Pauza: Victoria Porąbka Uszewska.
 
Olimpia Kąty 5-0 Jastrząb Łoniowa 6 sierpnia, 17:00
Andaluzja Rudy-Rysie 5-3 Jedność Paleśnica 6 sierpnia, 16:00
KS Okocim 1-2 Tęcza Gosprzydowa 7 sierpnia, 14:00
Start 77 Biadoliny Szlacheckie 5-0 Iskra Szczepanów 6 sierpnia, 17:00
Pogoń Biadoliny Radłowskie 3-1 GKS Przyborów (k. Brzeska) 7 sierpnia, 14:00
Orlik Szczurowa 3-1 Grom Sufczyn 7 sierpnia, 17:00
LKS Poręba Spytkowska 4-1 Tymon Tymowa 7 sierpnia, 17:00

Kolejka 2 - 13 sierpnia

Pauza: Tymon Tymowa.
 
Grom Sufczyn 1-10 LKS Poręba Spytkowska 13 sierpnia, 11:00
GKS Przyborów (k. Brzeska) 2-3 Orlik Szczurowa 13 sierpnia, 18:00
Iskra Szczepanów 1-2 Pogoń Biadoliny Radłowskie 13 sierpnia, 18:00
Tęcza Gosprzydowa 2-6 Start 77 Biadoliny Szlacheckie 13 sierpnia, 18:00
Jedność Paleśnica 4-4 KS Okocim 13 sierpnia, 17:30
Jastrząb Łoniowa 2-9 Andaluzja Rudy-Rysie 12 sierpnia, 18:00
Victoria Porąbka Uszewska 2-1 Olimpia Kąty 14 sierpnia, 11:30

Kolejka 3 - 15 sierpnia

Pauza: Olimpia Kąty.
 
Andaluzja Rudy-Rysie 2-6 Victoria Porąbka Uszewska 11 listopada, 13:00
KS Okocim 3-1 Jastrząb Łoniowa 15 sierpnia, 13:00
Start 77 Biadoliny Szlacheckie 3-2 Jedność Paleśnica 15 sierpnia, 11:00
Pogoń Biadoliny Radłowskie 2-4 Tęcza Gosprzydowa 15 sierpnia, 14:00
Orlik Szczurowa 1-2 Iskra Szczepanów 15 sierpnia, 17:00
LKS Poręba Spytkowska 5-1 GKS Przyborów (k. Brzeska) 15 sierpnia, 16:00
Tymon Tymowa 1-0 Grom Sufczyn 15 sierpnia, 13:00

Kolejka 4 - 20-21 sierpnia

Pauza: Grom Sufczyn.
 
GKS Przyborów (k. Brzeska) 2-3 Tymon Tymowa 21 sierpnia, 11:00
Iskra Szczepanów 1-3 LKS Poręba Spytkowska 21 sierpnia, 11:00
Tęcza Gosprzydowa 2-1 Orlik Szczurowa 21 sierpnia, 16:00
Jedność Paleśnica 4-1 Pogoń Biadoliny Radłowskie 21 sierpnia, 11:15
Jastrząb Łoniowa 1-9 Start 77 Biadoliny Szlacheckie 21 sierpnia, 11:30
Victoria Porąbka Uszewska 2-0 KS Okocim 21 sierpnia, 11:30
Olimpia Kąty 3-0 Andaluzja Rudy-Rysie 21 sierpnia, 17:00

Kolejka 5 - 27-28 sierpnia

Pauza: Andaluzja Rudy-Rysie.
 
KS Okocim 2-3 Olimpia Kąty 28 sierpnia, 14:00
Start 77 Biadoliny Szlacheckie 3-1 Victoria Porąbka Uszewska 28 sierpnia, 17:00
Pogoń Biadoliny Radłowskie 0-2 Jastrząb Łoniowa 28 sierpnia, 14:00
Orlik Szczurowa 3-0 Jedność Paleśnica 28 sierpnia, 17:00
LKS Poręba Spytkowska 5-1 Tęcza Gosprzydowa 28 sierpnia, 17:00
Tymon Tymowa 2-1 Iskra Szczepanów 28 sierpnia, 17:00
Grom Sufczyn 5-0 GKS Przyborów (k. Brzeska) 28 sierpnia, 16:00

Kolejka 6 - 3-4 września

Pauza: GKS Przyborów (k. Brzeska).
 
Iskra Szczepanów 1-3 Grom Sufczyn 4 września, 11:00
Tęcza Gosprzydowa 0-1 Tymon Tymowa 4 września, 16:00
Jedność Paleśnica 1-3 LKS Poręba Spytkowska 4 września, 11:15
Jastrząb Łoniowa 0-2 Orlik Szczurowa 4 września, 11:30
Victoria Porąbka Uszewska 3-1 Pogoń Biadoliny Radłowskie 4 września, 11:30
Olimpia Kąty 1-4 Start 77 Biadoliny Szlacheckie 4 września, 17:00
Andaluzja Rudy-Rysie 13-3 KS Okocim 3 września, 16:00

Kolejka 7 - 10-11 września

Pauza: KS Okocim.
 
Start 77 Biadoliny Szlacheckie 1-2 Andaluzja Rudy-Rysie 11 września, 11:30
Pogoń Biadoliny Radłowskie 2-0 Olimpia Kąty 11 września, 14:00
Orlik Szczurowa 0-1 Victoria Porąbka Uszewska 11 września, 17:00
LKS Poręba Spytkowska 8-1 Jastrząb Łoniowa 11 września, 16:00
Tymon Tymowa 6-0 Jedność Paleśnica 11 września, 13:00
Grom Sufczyn 1-2 Tęcza Gosprzydowa 11 września, 16:00
GKS Przyborów (k. Brzeska) 5-1 Iskra Szczepanów 11 września, 11:00

Kolejka 8 - 17-18 września

Pauza: Iskra Szczepanów.
 
Tęcza Gosprzydowa 5-2 GKS Przyborów (k. Brzeska) 18 września, 15:00
Jedność Paleśnica 3-0 Grom Sufczyn 18 września, 11:15
Jastrząb Łoniowa 2-2 Tymon Tymowa 18 września, 11:30
Victoria Porąbka Uszewska 4-2 LKS Poręba Spytkowska 18 września, 11:30
Olimpia Kąty 0-1 Orlik Szczurowa 18 września, 16:00
Andaluzja Rudy-Rysie 8-0 Pogoń Biadoliny Radłowskie 17 września, 16:00
KS Okocim 1-7 Start 77 Biadoliny Szlacheckie 18 września, 16:00

Kolejka 9 - 24-25 września

Pauza: Start 77 Biadoliny Szlacheckie.
 
Pogoń Biadoliny Radłowskie 2-0 KS Okocim 25 września, 13:30
Orlik Szczurowa 4-3 Andaluzja Rudy-Rysie 25 września, 14:00
LKS Poręba Spytkowska 3-0 Olimpia Kąty 25 września, 16:00
Tymon Tymowa 1-1 Victoria Porąbka Uszewska 25 września, 16:00
Grom Sufczyn 2-2 Jastrząb Łoniowa 25 września, 16:00
GKS Przyborów (k. Brzeska) 3-0 Jedność Paleśnica 25 września, 11:00
(wo)
na boisku 3-4; w drużynie gości wystąpił nieuprawniony zawodnik
Iskra Szczepanów 1-0 Tęcza Gosprzydowa 25 września, 11:00

Kolejka 10 - 1-2 października

Pauza: Tęcza Gosprzydowa.
 
Jedność Paleśnica 8-1 Iskra Szczepanów 2 października, 11:15
Jastrząb Łoniowa 2-4 GKS Przyborów (k. Brzeska) 2 października, 11:30
Victoria Porąbka Uszewska 7-0 Grom Sufczyn 1 października, 16:00
Olimpia Kąty 3-0 Tymon Tymowa 2 października, 14:00
Andaluzja Rudy-Rysie 7-2 LKS Poręba Spytkowska 1 października, 15:00
KS Okocim 1-4 Orlik Szczurowa 2 października, 16:00
Start 77 Biadoliny Szlacheckie 2-1 Pogoń Biadoliny Radłowskie 1 października, 16:00

Kolejka 11 - 8-9 października

Pauza: Pogoń Biadoliny Radłowskie.
 
Orlik Szczurowa 0-1 Start 77 Biadoliny Szlacheckie 9 października, 14:00
LKS Poręba Spytkowska 7-2 KS Okocim 9 października, 15:30
Tymon Tymowa 0-3 Andaluzja Rudy-Rysie 9 października, 12:30
Grom Sufczyn 2-3 Olimpia Kąty 9 października, 15:00
GKS Przyborów (k. Brzeska) 2-2 Victoria Porąbka Uszewska 9 października, 11:00
Iskra Szczepanów 2-1 Jastrząb Łoniowa 9 października, 11:00
Tęcza Gosprzydowa 3-2 Jedność Paleśnica 9 października, 14:00

Kolejka 12 - 15-16 października

Pauza: Jedność Paleśnica.
 
Jastrząb Łoniowa 0-0 Tęcza Gosprzydowa 16 października, 11:30
Victoria Porąbka Uszewska 3-1 Iskra Szczepanów 16 października, 11:00
Olimpia Kąty 5-3 GKS Przyborów (k. Brzeska) 16 października, 15:00
Andaluzja Rudy-Rysie 9-0 Grom Sufczyn 15 października, 15:00
KS Okocim 2-2 Tymon Tymowa 16 października, 15:00
Start 77 Biadoliny Szlacheckie 2-0 LKS Poręba Spytkowska 15 października, 14:00
Pogoń Biadoliny Radłowskie 2-0 Orlik Szczurowa 16 października, 13:00

Kolejka 13 - 22-23 października

Pauza: Orlik Szczurowa.
 
LKS Poręba Spytkowska 4-2 Pogoń Biadoliny Radłowskie 23 października, 15:30
Tymon Tymowa 1-2 Start 77 Biadoliny Szlacheckie 23 października, 15:00
Grom Sufczyn 1-3 KS Okocim 23 października, 15:00
GKS Przyborów (k. Brzeska) 1-6 Andaluzja Rudy-Rysie 23 października, 11:00
Iskra Szczepanów 2-5 Olimpia Kąty 23 października, 11:00
Tęcza Gosprzydowa 0-2 Victoria Porąbka Uszewska 23 października, 14:00
Jedność Paleśnica 2-0 Jastrząb Łoniowa 23 października, 11:15

Kolejka 14 - 29-30 października

Pauza: Jastrząb Łoniowa.
 
Victoria Porąbka Uszewska 6-2 Jedność Paleśnica 30 października, 11:30
Olimpia Kąty 6-0 Tęcza Gosprzydowa 30 października, 14:30
Andaluzja Rudy-Rysie 12-1 Iskra Szczepanów 29 października, 15:00
KS Okocim 4-4 GKS Przyborów (k. Brzeska) 30 października, 15:00
Start 77 Biadoliny Szlacheckie 4-2 Grom Sufczyn 29 października, 15:00
Pogoń Biadoliny Radłowskie 3-1 Tymon Tymowa 30 października, 12:00
Orlik Szczurowa 2-7 LKS Poręba Spytkowska 30 października, 14:00

Kolejka 15 - 5-6 listopada

Pauza: LKS Poręba Spytkowska.
 
Tymon Tymowa 1-1 Orlik Szczurowa 6 listopada, 14:00
Grom Sufczyn 0-0 Pogoń Biadoliny Radłowskie 6 listopada, 14:00
GKS Przyborów (k. Brzeska) 1-4 Start 77 Biadoliny Szlacheckie 6 listopada, 11:00
Iskra Szczepanów 6-3 KS Okocim 6 listopada, 11:00
Tęcza Gosprzydowa 1-1 Andaluzja Rudy-Rysie 6 listopada, 14:00
Jedność Paleśnica 3-5 Olimpia Kąty 6 listopada, 11:15
Jastrząb Łoniowa 1-2 Victoria Porąbka Uszewska 6 listopada, 11:30

Kolejka 16 - 24-25 marca

Pauza: Victoria Porąbka Uszewska.
 
Jastrząb Łoniowa 0-3 Olimpia Kąty 25 marca, 14:00
Jedność Paleśnica 4-6 Andaluzja Rudy-Rysie 25 marca, 11:15
Tęcza Gosprzydowa 1-0 KS Okocim 25 marca, 14:00
Iskra Szczepanów 0-4 Start 77 Biadoliny Szlacheckie 25 marca, 11:00
GKS Przyborów (k. Brzeska) 1-6 Pogoń Biadoliny Radłowskie 25 marca, 14:00
Grom Sufczyn 2-1 Orlik Szczurowa 25 marca, 14:00
Tymon Tymowa 1-1 LKS Poręba Spytkowska 25 marca, 12:30

Kolejka 17 - 31 marca-1 kwietnia

Pauza: Tymon Tymowa.
 
LKS Poręba Spytkowska 6-0 Grom Sufczyn 1 kwietnia, 16:00
Orlik Szczurowa 1-3 GKS Przyborów (k. Brzeska) 1 kwietnia, 14:00
Pogoń Biadoliny Radłowskie 0-0 Iskra Szczepanów 1 kwietnia, 12:00
Start 77 Biadoliny Szlacheckie 4-0 Tęcza Gosprzydowa 1 kwietnia, 11:00
KS Okocim 1-3 Jedność Paleśnica 1 kwietnia, 13:00
Andaluzja Rudy-Rysie 3-0 Jastrząb Łoniowa 1 kwietnia, 16:00
(wo)
drużyna gości nie stawiła się na spotkanie
Olimpia Kąty 2-1 Victoria Porąbka Uszewska 1 kwietnia, 14:00

Kolejka 18 - 7 kwietnia

Pauza: Olimpia Kąty.
 
Victoria Porąbka Uszewska 5-0 Andaluzja Rudy-Rysie 7 kwietnia, 11:30
Jastrząb Łoniowa 4-2 KS Okocim 7 kwietnia, 14:00
Jedność Paleśnica 0-4 Start 77 Biadoliny Szlacheckie 7 kwietnia, 11:15
Tęcza Gosprzydowa 4-1 Pogoń Biadoliny Radłowskie 9 kwietnia, 15:00
Iskra Szczepanów 2-3 Orlik Szczurowa 7 kwietnia, 11:00
GKS Przyborów (k. Brzeska) 2-5 LKS Poręba Spytkowska 7 kwietnia, 14:00
Grom Sufczyn 0-2 Tymon Tymowa 7 kwietnia, 11:00

Kolejka 19 - 14-15 kwietnia

Pauza: Grom Sufczyn.
 
Tymon Tymowa 2-3 GKS Przyborów (k. Brzeska) 15 kwietnia, 16:00
LKS Poręba Spytkowska 3-0 Iskra Szczepanów 15 kwietnia, 17:00
Orlik Szczurowa 0-3 Tęcza Gosprzydowa 15 kwietnia, 17:30
Pogoń Biadoliny Radłowskie 0-4 Jedność Paleśnica 15 kwietnia, 15:00
Start 77 Biadoliny Szlacheckie 7-3 Jastrząb Łoniowa 14 kwietnia, 16:30
KS Okocim 2-7 Victoria Porąbka Uszewska 15 kwietnia, 11:00
Andaluzja Rudy-Rysie 0-0 Olimpia Kąty 14 kwietnia, 17:00

Kolejka 20 - 21-22 kwietnia

Pauza: Andaluzja Rudy-Rysie.
 
Olimpia Kąty 6-0 KS Okocim 22 kwietnia, 15:00
Victoria Porąbka Uszewska 2-2 Start 77 Biadoliny Szlacheckie 22 kwietnia, 11:30
Jastrząb Łoniowa 0-0 Pogoń Biadoliny Radłowskie 22 kwietnia, 16:00
Jedność Paleśnica 3-2 Orlik Szczurowa 22 kwietnia, 11:15
Tęcza Gosprzydowa 1-8 LKS Poręba Spytkowska 22 kwietnia, 16:00
Iskra Szczepanów 1-0 Tymon Tymowa 22 kwietnia, 17:00
GKS Przyborów (k. Brzeska) 5-1 Grom Sufczyn 22 kwietnia, 16:00

Kolejka 21 - 28-29 kwietnia

Pauza: GKS Przyborów (k. Brzeska).
 
Grom Sufczyn 2-5 Iskra Szczepanów 29 kwietnia, 16:00
Tymon Tymowa 3-0 Tęcza Gosprzydowa 29 kwietnia, 12:30
LKS Poręba Spytkowska 8-0 Jedność Paleśnica 29 kwietnia, 17:00
Orlik Szczurowa 3-0 Jastrząb Łoniowa 29 kwietnia, 14:00
Pogoń Biadoliny Radłowskie 0-5 Victoria Porąbka Uszewska 29 kwietnia, 17:00
Start 77 Biadoliny Szlacheckie 1-2 Olimpia Kąty 29 kwietnia, 11:00
KS Okocim 2-6 Andaluzja Rudy-Rysie 29 kwietnia, 13:00

Kolejka 22 - 3 maja

Pauza: KS Okocim.
 
Andaluzja Rudy-Rysie 4-4 Start 77 Biadoliny Szlacheckie 3 maja, 17:00
Olimpia Kąty 5-0 Pogoń Biadoliny Radłowskie 3 maja, 17:00
Victoria Porąbka Uszewska 2-3 Orlik Szczurowa 3 maja, 11:30
Jastrząb Łoniowa 1-4 LKS Poręba Spytkowska 3 maja, 16:00
Jedność Paleśnica 8-2 Tymon Tymowa 3 maja, 11:15
Tęcza Gosprzydowa 3-3 Grom Sufczyn 3 maja, 17:00
Iskra Szczepanów 0-0 GKS Przyborów (k. Brzeska) 3 maja, 11:00

Kolejka 23 - 6 maja

Pauza: Iskra Szczepanów.
 
GKS Przyborów (k. Brzeska) 1-4 Tęcza Gosprzydowa 6 maja, 17:00
Grom Sufczyn 2-1 Jedność Paleśnica 5 maja, 16:00
Tymon Tymowa 0-3 Jastrząb Łoniowa 6 maja, 17:00
LKS Poręba Spytkowska 3-2 Victoria Porąbka Uszewska 6 maja, 17:00
Orlik Szczurowa 0-1 Olimpia Kąty 6 maja, 16:00
Pogoń Biadoliny Radłowskie 1-8 Andaluzja Rudy-Rysie 6 maja, 16:00
Start 77 Biadoliny Szlacheckie 4-0 KS Okocim 6 maja, 11:00

Kolejka 24 - 12-13 maja

Pauza: Start 77 Biadoliny Szlacheckie.
 
KS Okocim 6-0 Pogoń Biadoliny Radłowskie 13 maja, 17:00
Andaluzja Rudy-Rysie 5-1 Orlik Szczurowa 12 maja, 17:00
Olimpia Kąty 1-3 LKS Poręba Spytkowska 13 maja, 17:00
Victoria Porąbka Uszewska 7-1 Tymon Tymowa 13 maja, 11:30
Jastrząb Łoniowa 5-2 Grom Sufczyn 13 maja, 16:00
Jedność Paleśnica 6-2 GKS Przyborów (k. Brzeska) 13 maja, 11:15
Tęcza Gosprzydowa 4-2 Iskra Szczepanów 13 maja, 16:00

Kolejka 25 - 19-20 maja

Pauza: Tęcza Gosprzydowa.
 
Iskra Szczepanów 1-2 Jedność Paleśnica 20 maja, 13:00
GKS Przyborów (k. Brzeska) 5-3 Jastrząb Łoniowa 20 maja, 17:00
Grom Sufczyn 0-5 Victoria Porąbka Uszewska 20 maja, 17:00
Tymon Tymowa 0-2 Olimpia Kąty 20 maja, 17:00
LKS Poręba Spytkowska 1-1 Andaluzja Rudy-Rysie 20 maja, 17:00
Orlik Szczurowa 4-2 KS Okocim 20 maja, 17:00
Pogoń Biadoliny Radłowskie 1-3 Start 77 Biadoliny Szlacheckie 20 maja, 17:00

Kolejka 26 - 23 maja

Pauza: Pogoń Biadoliny Radłowskie.
 
Start 77 Biadoliny Szlacheckie 5-0 Orlik Szczurowa 16 maja, 18:00
KS Okocim 1-3 LKS Poręba Spytkowska 23 maja, 18:00
Andaluzja Rudy-Rysie 7-1 Tymon Tymowa 23 maja, 18:00
Olimpia Kąty 5-1 Grom Sufczyn 23 maja, 18:00
Victoria Porąbka Uszewska 6-1 GKS Przyborów (k. Brzeska) 23 maja, 18:00
Jastrząb Łoniowa 4-0 Iskra Szczepanów 23 maja, 18:00
Jedność Paleśnica 3-0 Tęcza Gosprzydowa 23 maja, 18:00
(wo)
drużyna gości nie stawiła się na spotkanie

Kolejka 27 - 26-27 maja

Pauza: Jedność Paleśnica.
 
Tęcza Gosprzydowa 1-6 Jastrząb Łoniowa 27 maja, 16:00
Iskra Szczepanów 0-3 Victoria Porąbka Uszewska 27 maja, 17:00
GKS Przyborów (k. Brzeska) 3-1 Olimpia Kąty 27 maja, 17:00
Grom Sufczyn 4-5 Andaluzja Rudy-Rysie 27 maja, 16:00
Tymon Tymowa 4-1 KS Okocim 27 maja, 18:00
LKS Poręba Spytkowska 3-0 Start 77 Biadoliny Szlacheckie 27 maja, 17:30
Orlik Szczurowa 0-3 Pogoń Biadoliny Radłowskie 27 maja, 18:00
(wo)
na boisku 1-0; w drużynie gospodarzy wystąpił nieuprawniony zawodnik

Kolejka 28 - 2-3 czerwca

Pauza: Orlik Szczurowa.
 
Pogoń Biadoliny Radłowskie 1-5 LKS Poręba Spytkowska 3 czerwca, 17:00
Start 77 Biadoliny Szlacheckie 3-0 Tymon Tymowa 2 czerwca, 17:00
KS Okocim 1-2 Grom Sufczyn 3 czerwca, 17:00
Andaluzja Rudy-Rysie 7-4 GKS Przyborów (k. Brzeska) 2 czerwca, 17:00
Olimpia Kąty 7-2 Iskra Szczepanów 3 czerwca, 16:00
Victoria Porąbka Uszewska 9-2 Tęcza Gosprzydowa 3 czerwca, 11:30
Jastrząb Łoniowa 1-3 Jedność Paleśnica 3 czerwca, 13:00

Kolejka 29 - 7 czerwca

Pauza: Jastrząb Łoniowa.
 
Jedność Paleśnica 2-7 Victoria Porąbka Uszewska 7 czerwca, 15:00
Tęcza Gosprzydowa 0-1 Olimpia Kąty 7 czerwca, 15:00
Iskra Szczepanów 0-8 Andaluzja Rudy-Rysie 7 czerwca, 15:00
GKS Przyborów (k. Brzeska) 4-0 KS Okocim 7 czerwca, 15:00
Grom Sufczyn 0-5 Start 77 Biadoliny Szlacheckie 7 czerwca, 15:00
Tymon Tymowa 2-2 Pogoń Biadoliny Radłowskie 7 czerwca, 15:00
LKS Poręba Spytkowska 3-1 Orlik Szczurowa 7 czerwca, 15:00

Kolejka 30 - 10 czerwca

Pauza: LKS Poręba Spytkowska.
 
Orlik Szczurowa 3-3 Tymon Tymowa 10 czerwca, 11:00
Pogoń Biadoliny Radłowskie 0-3 Grom Sufczyn 10 czerwca, 11:00
Start 77 Biadoliny Szlacheckie 3-5 GKS Przyborów (k. Brzeska) 10 czerwca, 11:00
KS Okocim 2-4 Iskra Szczepanów 10 czerwca, 11:00
Andaluzja Rudy-Rysie 9-2 Tęcza Gosprzydowa 10 czerwca, 11:00
Olimpia Kąty 4-0 Jedność Paleśnica 10 czerwca, 11:00
Victoria Porąbka Uszewska 4-1 Jastrząb Łoniowa 10 czerwca, 11:00

Klasa A 2011/2012 (Tarnów II (Brzesko))

Autor: Wojciech Korbel
Kontakt: malopolskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas