[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa okręgowa 2011/2012, grupa: świętokrzyska
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 30 77 24 5 1 86-18 14 1 0 50-11 10 4 1 36-7
2.  Zdrój Busko Zdrój 30 66 20 6 4 87-26 11 2 2 50-13 9 4 2 37-13
3.  Neptun Końskie 30 55 17 4 9 71-38 12 2 1 50-11 5 2 8 21-27
4.  Zenit Chmielnik 30 52 16 4 10 59-37 11 1 3 35-16 5 3 7 24-21 2 3 1 0 1 3-2
5.  GKS Rudki 30 52 15 7 8 59-39 10 3 2 33-10 5 4 6 26-29 2 3 1 0 1 2-3
6.  LZS Samborzec 30 48 14 6 10 50-43 8 3 4 27-19 6 3 6 23-24
7.  Moravia Morawica 30 45 12 9 9 63-48 7 4 4 36-22 5 5 5 27-26
8.  Piast Stopnica 30 43 13 4 13 52-46 7 2 6 32-26 6 2 7 20-20 2 6 2 0 0 9-2
9.  Skała Tumlin 30 43 13 4 13 61-66 8 3 4 44-27 5 1 9 17-39 2 0 0 0 2 2-9
10.  Wicher Miedziana Góra 30 40 11 7 12 48-51 7 5 3 28-22 4 2 9 20-29
11.  Sparta Dwikozy 30 39 10 9 11 40-53 8 4 3 23-14 2 5 8 17-39
12.  Samson Samsonów 30 35 10 5 15 45-56 7 3 5 29-20 3 2 10 16-36
13.  Astra Piekoszów 30 32 8 8 14 29-56 6 3 6 16-21 2 5 8 13-35
14.  Lechia Strawczyn 30 28 7 7 16 44-68 5 5 5 26-26 2 2 11 18-42
15.  Victoria Skalbmierz 30 13 2 7 21 25-84 2 4 9 15-30 0 3 12 10-54
16.  Koprzywianka Koprzywnica 30 5 1 2 27 23-113 1 2 12 14-46 0 0 15 9-67
Jandar Bodzechów występuje pod nazwą KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski    4-1 4-2 1-0 4-2 4-0 1-0 1-0 3-0 6-1 4-2 5-0 0-0 4-0 4-2 5-1 
 2 Zdrój Busko Zdrój1-1     2-0 0-3* 5-1 1-2 3-1 3-0 5-2 3-1 6-1 5-0 2-0 1-1 10-0 3-0 
 3 Neptun Końskie0-3 1-1     5-0 3-1 3-0 1-1 3-1 4-0 2-1 2-0 3-0 4-0 5-2 7-0 7-1 
 4 Zenit Chmielnik0-3 1-2 1-0     3-1 0-3* 3-1 4-2 4-0 3-0 2-1 1-0 3-1 4-2 0-0 6-0 
 5 GKS Rudki1-0 0-2 1-2 1-0     1-0 1-1 3-0 2-0 1-0 1-1 5-3 1-1 2-0 4-0 9-0 
 6 LZS Samborzec0-3 1-1 4-3 1-1 3-2     0-2 1-0 1-2 2-1 1-1 2-1 6-0 0-1 2-0 3-1 
 7 Moravia Morawica0-0 0-7 1-3 1-3 0-0 1-1     0-1 4-1 5-1 8-1 3-1 2-1 4-1 1-1 6-0 
 8 Piast Stopnica0-3 2-1 0-2 1-0 1-1 1-3 3-4     5-1 2-2 2-4 1-2 3-0 3-1 4-1 4-1 
 9 Skała Tumlin1-1 1-4 4-1 4-3 2-2 4-1 2-2 1-4     0-3* 4-1 0-1 6-0 5-2 4-1 6-1 
 10 Wicher Miedziana Góra1-1 0-2 3-2 1-0 1-3 3-2 3-3 1-1 1-3     1-1 2-0 3-1 4-1 1-1 3-1 
 11 Sparta Dwikozy1-3 0-0 0-1 0-0 2-1 0-2 1-0 1-0 4-0 1-0     2-2 1-1 3-2 3-1 4-1 
 12 Samson Samsonów0-1 0-3 3-1 3-3 1-2 3-1 3-0 0-4 2-3 0-0 1-0     2-2 3-0 7-0 1-0 
 13 Astra Piekoszów0-3 0-3 2-1 0-4 1-2 0-0 0-0 0-1 2-1 1-2 1-1 2-1     3-0 3-2 1-0 
 14 Lechia Strawczyn1-3 2-2 1-1 3-2 1-3 1-3 3-4 1-3 0-0 2-0 4-0 1-1 1-1     2-1 3-2 
 15 Victoria Skalbmierz1-2 1-4 0-0 0-2 1-1 0-3 0-5 1-1 1-2 0-3* 1-1 2-0 1-2 0-4     6-0 
 16 Koprzywianka Koprzywnica0-9 0-4 1-2 0-3 1-4 2-2 2-3 0-2 1-2 1-5 1-2 2-4 0-3 1-1 2-0     

Kolejka 1 - 13-14 sierpnia

Skała Tumlin 4-1 Neptun Końskie 14 sierpnia, 17:00
Lechia Strawczyn 3-2 Zenit Chmielnik 14 sierpnia, 17:00
Zdrój Busko Zdrój 5-1 GKS Rudki 14 sierpnia, 17:00
LZS Samborzec 0-3 KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 14 sierpnia, 17:00
Victoria Skalbmierz 6-0 Koprzywianka Koprzywnica 14 sierpnia, 17:00
Astra Piekoszów 0-1 Piast Stopnica 14 sierpnia, 17:00
Moravia Morawica 5-1 Wicher Miedziana Góra 14 sierpnia, 17:00
Sparta Dwikozy 2-2 Samson Samsonów 14 sierpnia, 17:00

Kolejka 2 - 20-21 sierpnia

Neptun Końskie 2-0 Sparta Dwikozy 21 sierpnia, 17:00
Wicher Miedziana Góra 2-0 Samson Samsonów 20 sierpnia, 15:00
Piast Stopnica 3-4 Moravia Morawica 21 sierpnia, 17:00
Koprzywianka Koprzywnica 0-3 Astra Piekoszów 21 sierpnia, 17:00
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 4-2 Victoria Skalbmierz 20 sierpnia, 15:00
GKS Rudki 1-0 LZS Samborzec 20 sierpnia, 11:00
Zenit Chmielnik 1-2 Zdrój Busko Zdrój 21 sierpnia, 17:00
Skała Tumlin 5-2 Lechia Strawczyn 21 sierpnia, 17:00

Kolejka 3 - 24 sierpnia

Lechia Strawczyn 1-1 Neptun Końskie 24 sierpnia, 17:00
Zdrój Busko Zdrój 5-2 Skała Tumlin 24 sierpnia, 17:00
LZS Samborzec 1-1 Zenit Chmielnik 24 sierpnia, 18:00
Victoria Skalbmierz 1-1 GKS Rudki 24 sierpnia, 17:00
Astra Piekoszów 0-3 KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 24 sierpnia, 17:00
Moravia Morawica 6-0 Koprzywianka Koprzywnica 24 sierpnia, 17:00
Samson Samsonów 0-4 Piast Stopnica 24 sierpnia, 17:00
Sparta Dwikozy 1-0 Wicher Miedziana Góra 24 sierpnia, 17:00

Kolejka 4 - 27-28 sierpnia

Neptun Końskie 2-1 Wicher Miedziana Góra 28 sierpnia, 17:00
Piast Stopnica 2-4 Sparta Dwikozy 27 sierpnia, 14:30
Koprzywianka Koprzywnica 2-4 Samson Samsonów 28 sierpnia, 17:00
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 1-0 Moravia Morawica 27 sierpnia, 11:00
GKS Rudki 1-1 Astra Piekoszów 27 sierpnia, 11:00
Zenit Chmielnik 0-0 Victoria Skalbmierz 28 sierpnia, 17:00
Skała Tumlin 4-1 LZS Samborzec 28 sierpnia, 17:00
Lechia Strawczyn 2-2 Zdrój Busko Zdrój 28 sierpnia, 17:00

Kolejka 5 - 3-4 września

Zdrój Busko Zdrój 2-0 Neptun Końskie 4 września, 16:00
LZS Samborzec 0-1 Lechia Strawczyn 4 września, 16:00
Victoria Skalbmierz 1-2 Skała Tumlin 4 września, 16:00
Astra Piekoszów 0-4 Zenit Chmielnik 4 września, 16:00
Moravia Morawica 0-0 GKS Rudki 4 września, 16:00
Samson Samsonów 0-1 KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 4 września, 16:00
Sparta Dwikozy 4-1 Koprzywianka Koprzywnica 4 września, 16:00
Wicher Miedziana Góra 1-1 Piast Stopnica 3 września, 16:00

Kolejka 6 - 10-11 września

Neptun Końskie 3-1 Piast Stopnica 11 września, 16:00
Koprzywianka Koprzywnica 1-5 Wicher Miedziana Góra 11 września, 16:00
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 4-2 Sparta Dwikozy 11 września, 15:00
GKS Rudki 5-3 Samson Samsonów 11 września, 16:00
Zenit Chmielnik 3-1 Moravia Morawica 11 września, 16:00
Skała Tumlin 6-0 Astra Piekoszów 11 września, 16:00
Lechia Strawczyn 2-1 Victoria Skalbmierz 11 września, 16:00
Zdrój Busko Zdrój 1-2 LZS Samborzec 11 września, 16:00

Kolejka 7 - 17-18 września

LZS Samborzec 4-3 Neptun Końskie 18 września, 16:00
Victoria Skalbmierz 1-4 Zdrój Busko Zdrój 18 września, 16:00
Astra Piekoszów 3-0 Lechia Strawczyn 18 września, 16:00
Moravia Morawica 4-1 Skała Tumlin 17 września, 16:00
Samson Samsonów 3-3 Zenit Chmielnik 18 września, 16:00
Sparta Dwikozy 2-1 GKS Rudki 18 września, 16:00
Wicher Miedziana Góra 1-1 KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 17 września, 16:00
Piast Stopnica 4-1 Koprzywianka Koprzywnica 18 września, 16:00

Kolejka 8 - 24-25 września

Neptun Końskie 7-1 Koprzywianka Koprzywnica 25 września, 16:00
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 1-0 Piast Stopnica 25 września, 15:00
GKS Rudki 1-0 Wicher Miedziana Góra 25 września, 16:00
Zenit Chmielnik 2-1 Sparta Dwikozy 25 września, 16:00
Skała Tumlin 0-1 Samson Samsonów 25 września, 16:00
Lechia Strawczyn 3-4 Moravia Morawica 25 września, 16:00
Zdrój Busko Zdrój 2-0 Astra Piekoszów 25 września, 16:00
LZS Samborzec 2-0 Victoria Skalbmierz 25 września, 16:00

Kolejka 9 - 1-2 października

Victoria Skalbmierz 0-0 Neptun Końskie 2 października, 15:00
Astra Piekoszów 0-0 LZS Samborzec 2 października, 15:00
Moravia Morawica 0-7 Zdrój Busko Zdrój 2 października, 15:00
Samson Samsonów 3-0 Lechia Strawczyn 2 października, 15:00
Sparta Dwikozy 4-0 Skała Tumlin 2 października, 15:00
Wicher Miedziana Góra 1-0 Zenit Chmielnik 1 października, 15:00
Piast Stopnica 1-1 GKS Rudki 2 października, 15:00
Koprzywianka Koprzywnica 0-9 KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 2 października, 15:00

Kolejka 10 - 8-9 października

Neptun Końskie 0-3 KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 9 października, 15:00
GKS Rudki 9-0 Koprzywianka Koprzywnica 9 października, 15:00
Zenit Chmielnik 4-2 Piast Stopnica 9 października, 15:00
Skała Tumlin 0-3 Wicher Miedziana Góra 9 października, 15:00
(wo)
przerwany po I połowie przy stanie 1-1 z powodu znieważenia sędziego przez piłkarzy gospodarzy oraz wtargnięcia kibiców
Lechia Strawczyn 4-0 Sparta Dwikozy 9 października, 15:00
Zdrój Busko Zdrój 5-0 Samson Samsonów 9 października, 15:00
LZS Samborzec 0-2 Moravia Morawica 9 października, 15:00
Victoria Skalbmierz 1-2 Astra Piekoszów 9 października, 15:00

Kolejka 11 - 15-16 października

Astra Piekoszów 2-1 Neptun Końskie 16 października, 10:00
Moravia Morawica 1-1 Victoria Skalbmierz 15 października, 15:00
Samson Samsonów 3-1 LZS Samborzec 16 października, 15:00
Sparta Dwikozy 0-0 Zdrój Busko Zdrój 16 października, 15:00
Wicher Miedziana Góra 4-1 Lechia Strawczyn 15 października, 15:00
Piast Stopnica 5-1 Skała Tumlin 16 października, 15:00
Koprzywianka Koprzywnica 0-3 Zenit Chmielnik 16 października, 15:00
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 4-2 GKS Rudki 16 października, 15:00

Kolejka 12 - 22-23 października

Neptun Końskie 3-1 GKS Rudki 23 października, 14:00
Zenit Chmielnik 0-3 KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 23 października, 14:00
Skała Tumlin 6-1 Koprzywianka Koprzywnica 23 października, 14:00
Lechia Strawczyn 1-3 Piast Stopnica 23 października, 14:00
Zdrój Busko Zdrój 3-1 Wicher Miedziana Góra 22 października, 14:00
LZS Samborzec 1-1 Sparta Dwikozy 23 października, 14:00
Victoria Skalbmierz 2-0 Samson Samsonów 23 października, 14:00
Astra Piekoszów 0-0 Moravia Morawica 23 października, 14:00

Kolejka 13 - 29-30 października

Moravia Morawica 1-3 Neptun Końskie 30 października, 13:00
Samson Samsonów 2-2 Astra Piekoszów 30 października, 13:00
Sparta Dwikozy 3-1 Victoria Skalbmierz 30 października, 13:00
Wicher Miedziana Góra 3-2 LZS Samborzec 29 października, 13:00
Piast Stopnica 2-1 Zdrój Busko Zdrój 30 października, 13:00
Koprzywianka Koprzywnica 1-1 Lechia Strawczyn 30 października, 13:00
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 3-0 Skała Tumlin 30 października, 13:00
GKS Rudki 1-0 Zenit Chmielnik 30 października, 13:00

Kolejka 14 - 5-6 listopada

Neptun Końskie 5-0 Zenit Chmielnik 6 listopada, 12:00
Skała Tumlin 2-2 GKS Rudki 6 listopada, 12:00
Lechia Strawczyn 1-3 KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 5 listopada, 14:00
Zdrój Busko Zdrój 3-0 Koprzywianka Koprzywnica 6 listopada, 12:00
LZS Samborzec 1-0 Piast Stopnica 6 listopada, 12:00
Victoria Skalbmierz 0-3 Wicher Miedziana Góra 6 listopada, 12:00
(wo)
na boisku 3-0; w drużynie gospodarzy wystąpił nieuprawniony zawodnik
Astra Piekoszów 1-1 Sparta Dwikozy 6 listopada, 12:00
Moravia Morawica 3-1 Samson Samsonów 6 listopada, 12:00

Kolejka 15 - 11 listopada

Samson Samsonów 3-1 Neptun Końskie 11 listopada, 12:00
Sparta Dwikozy 1-0 Moravia Morawica 11 listopada, 12:00
Wicher Miedziana Góra 3-1 Astra Piekoszów 11 listopada, 12:00
Piast Stopnica 4-1 Victoria Skalbmierz 11 listopada, 12:00
Koprzywianka Koprzywnica 2-2 LZS Samborzec 11 listopada, 12:00
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 4-1 Zdrój Busko Zdrój 11 listopada, 12:00
GKS Rudki 2-0 Lechia Strawczyn 11 listopada, 12:00
Zenit Chmielnik 4-0 Skała Tumlin 11 listopada, 12:00

Kolejka 16 - 17-18 marca

Samson Samsonów 1-0 Sparta Dwikozy 18 marca, 14:00
Neptun Końskie 4-0 Skała Tumlin 18 marca, 14:00
Zenit Chmielnik 4-2 Lechia Strawczyn 18 marca, 14:00
GKS Rudki 0-2 Zdrój Busko Zdrój 18 marca, 14:00
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 4-0 LZS Samborzec 17 marca, 14:00
Koprzywianka Koprzywnica 2-0 Victoria Skalbmierz 18 marca, 14:00
Piast Stopnica 3-0 Astra Piekoszów 18 marca, 14:00
Wicher Miedziana Góra 3-3 Moravia Morawica 17 marca, 14:00

Kolejka 17 - 24-25 marca

Sparta Dwikozy 0-1 Neptun Końskie 25 marca, 14:00
Samson Samsonów 0-0 Wicher Miedziana Góra 25 marca, 14:00
Moravia Morawica 0-1 Piast Stopnica 25 marca, 14:00
Astra Piekoszów 1-0 Koprzywianka Koprzywnica 24 marca, 15:00
Victoria Skalbmierz 1-2 KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 25 marca, 14:00
LZS Samborzec 3-2 GKS Rudki 25 marca, 14:00
Zdrój Busko Zdrój 0-3 Zenit Chmielnik 25 marca, 14:00
(wo)
na boisku 2-1; w drużynie gospodarzy wystąpił nieuprawniony zawodnik
Lechia Strawczyn 0-0 Skała Tumlin 25 marca, 14:00

Kolejka 18 - 31 marca-1 kwietnia

Neptun Końskie 5-2 Lechia Strawczyn 1 kwietnia, 15:00
Skała Tumlin 1-4 Zdrój Busko Zdrój 25 kwietnia, 17:30
w pierwotnym terminie (1 kwietnia, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Zenit Chmielnik 0-3 LZS Samborzec 1 kwietnia, 15:00
(wo)
na boisku 3-3; przekroczenie limitu zmian w drużynie gospodarzy
GKS Rudki 4-0 Victoria Skalbmierz 1 kwietnia, 15:00
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 0-0 Astra Piekoszów 31 marca, 15:00
Koprzywianka Koprzywnica 2-3 Moravia Morawica 1 kwietnia, 15:00
Piast Stopnica 1-2 Samson Samsonów 1 kwietnia, 15:00
Wicher Miedziana Góra 1-1 Sparta Dwikozy 31 marca, 15:00

Kolejka 19 - 7 kwietnia

Wicher Miedziana Góra 3-2 Neptun Końskie 7 kwietnia, 13:00
Sparta Dwikozy 1-0 Piast Stopnica 7 kwietnia, 13:00
Samson Samsonów 1-0 Koprzywianka Koprzywnica 7 kwietnia, 13:00
Moravia Morawica 0-0 KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 7 kwietnia, 13:00
Astra Piekoszów 1-2 GKS Rudki 7 kwietnia, 13:00
Victoria Skalbmierz 0-2 Zenit Chmielnik 7 kwietnia, 13:00
LZS Samborzec 1-2 Skała Tumlin 7 kwietnia, 13:00
Zdrój Busko Zdrój 1-1 Lechia Strawczyn 7 kwietnia, 14:00

Kolejka 20 - 14-15 kwietnia

Neptun Końskie 1-1 Zdrój Busko Zdrój 15 kwietnia, 16:00
Lechia Strawczyn 1-3 LZS Samborzec 15 kwietnia, 16:00
Skała Tumlin 4-1 Victoria Skalbmierz 15 kwietnia, 16:00
Zenit Chmielnik 3-1 Astra Piekoszów 15 kwietnia, 16:00
GKS Rudki 1-1 Moravia Morawica 15 kwietnia, 16:00
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 5-0 Samson Samsonów 14 kwietnia, 16:00
Koprzywianka Koprzywnica 1-2 Sparta Dwikozy 15 kwietnia, 16:00
Piast Stopnica 2-2 Wicher Miedziana Góra 15 kwietnia, 16:00

Kolejka 21 - 21-22 kwietnia

Piast Stopnica 0-2 Neptun Końskie 22 kwietnia, 16:00
Wicher Miedziana Góra 3-1 Koprzywianka Koprzywnica 22 kwietnia, 16:00
Sparta Dwikozy 1-3 KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 22 kwietnia, 16:00
Samson Samsonów 1-2 GKS Rudki 22 kwietnia, 16:00
Moravia Morawica 1-3 Zenit Chmielnik 22 kwietnia, 16:00
Astra Piekoszów 2-1 Skała Tumlin 21 kwietnia, 15:30
Victoria Skalbmierz 0-4 Lechia Strawczyn 22 kwietnia, 16:00
LZS Samborzec 1-1 Zdrój Busko Zdrój 22 kwietnia, 17:00

Kolejka 22 - 28-29 kwietnia

Neptun Końskie 3-0 LZS Samborzec 28 kwietnia, 17:00
Zdrój Busko Zdrój 10-0 Victoria Skalbmierz 29 kwietnia, 16:00
Lechia Strawczyn 1-1 Astra Piekoszów 29 kwietnia, 16:00
Skała Tumlin 2-2 Moravia Morawica 29 kwietnia, 16:00
Zenit Chmielnik 1-0 Samson Samsonów 29 kwietnia, 16:00
GKS Rudki 1-1 Sparta Dwikozy 29 kwietnia, 16:00
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 6-1 Wicher Miedziana Góra 28 kwietnia, 16:00
Koprzywianka Koprzywnica 0-2 Piast Stopnica 29 kwietnia, 16:00

Kolejka 23 - 3 maja

Koprzywianka Koprzywnica 1-2 Neptun Końskie 3 maja, 17:00
Piast Stopnica 0-3 KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 3 maja, 17:00
Wicher Miedziana Góra 1-3 GKS Rudki 3 maja, 12:00
Sparta Dwikozy 0-0 Zenit Chmielnik 3 maja, 17:00
Samson Samsonów 2-3 Skała Tumlin 3 maja, 17:00
Moravia Morawica 4-1 Lechia Strawczyn 3 maja, 17:00
Astra Piekoszów 0-3 Zdrój Busko Zdrój 3 maja, 17:00
Victoria Skalbmierz 0-3 LZS Samborzec 3 maja, 17:00

Kolejka 24 - 5-6 maja

Neptun Końskie 7-0 Victoria Skalbmierz 6 maja, 17:00
LZS Samborzec 6-0 Astra Piekoszów 6 maja, 17:00
Zdrój Busko Zdrój 3-1 Moravia Morawica 6 maja, 17:00
Lechia Strawczyn 1-1 Samson Samsonów 6 maja, 18:00
Skała Tumlin 4-1 Sparta Dwikozy 6 maja, 17:00
Zenit Chmielnik 3-0 Wicher Miedziana Góra 6 maja, 17:00
GKS Rudki 3-0 Piast Stopnica 6 maja, 17:00
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 5-1 Koprzywianka Koprzywnica 6 maja, 17:00

Kolejka 25 - 12-13 maja

KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 4-2 Neptun Końskie 12 maja, 17:00
Koprzywianka Koprzywnica 1-4 GKS Rudki 13 maja, 17:00
Piast Stopnica 1-0 Zenit Chmielnik 13 maja, 17:00
Wicher Miedziana Góra 1-3 Skała Tumlin 13 maja, 17:00
Sparta Dwikozy 3-2 Lechia Strawczyn 13 maja, 17:00
Samson Samsonów 0-3 Zdrój Busko Zdrój 13 maja, 17:00
Moravia Morawica 1-1 LZS Samborzec 12 maja, 17:00
Astra Piekoszów 3-2 Victoria Skalbmierz 12 maja, 15:30

Kolejka 26 - 16 maja

Neptun Końskie 4-0 Astra Piekoszów 16 maja, 17:30
Victoria Skalbmierz 0-5 Moravia Morawica 16 maja, 17:30
LZS Samborzec 2-1 Samson Samsonów 16 maja, 17:30
Zdrój Busko Zdrój 6-1 Sparta Dwikozy 16 maja, 17:30
Lechia Strawczyn 2-0 Wicher Miedziana Góra 16 maja, 17:30
Skała Tumlin 1-4 Piast Stopnica 16 maja, 17:30
Zenit Chmielnik 6-0 Koprzywianka Koprzywnica 16 maja, 17:30
GKS Rudki 1-0 KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 16 maja, 17:30

Kolejka 27 - 19-20 maja

GKS Rudki 1-2 Neptun Końskie 19 maja, 17:00
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 1-0 Zenit Chmielnik 19 maja, 17:00
Koprzywianka Koprzywnica 1-2 Skała Tumlin 19 maja, 17:00
Piast Stopnica 3-1 Lechia Strawczyn 20 maja, 17:00
Wicher Miedziana Góra 0-2 Zdrój Busko Zdrój 20 maja, 17:00
Sparta Dwikozy 0-2 LZS Samborzec 20 maja, 17:00
Samson Samsonów 7-0 Victoria Skalbmierz 20 maja, 17:00
Moravia Morawica 2-1 Astra Piekoszów 20 maja, 17:00

Kolejka 28 - 26-27 maja

Neptun Końskie 1-1 Moravia Morawica 26 maja, 17:30
Astra Piekoszów 2-1 Samson Samsonów 26 maja, 15:30
Victoria Skalbmierz 1-1 Sparta Dwikozy 27 maja, 17:00
LZS Samborzec 2-1 Wicher Miedziana Góra 27 maja, 17:00
Zdrój Busko Zdrój 3-0 Piast Stopnica 27 maja, 17:00
Lechia Strawczyn 3-2 Koprzywianka Koprzywnica 27 maja, 17:00
Skała Tumlin 1-1 KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 27 maja, 17:00
Zenit Chmielnik 3-1 GKS Rudki 26 maja, 17:00

Kolejka 29 - 3 czerwca

Zenit Chmielnik 1-0 Neptun Końskie 3 czerwca, 17:00
GKS Rudki 2-0 Skała Tumlin 3 czerwca, 17:00
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 4-0 Lechia Strawczyn 3 czerwca, 17:00
Koprzywianka Koprzywnica 0-4 Zdrój Busko Zdrój 3 czerwca, 17:00
Piast Stopnica 1-3 LZS Samborzec 3 czerwca, 17:00
Wicher Miedziana Góra 1-1 Victoria Skalbmierz 3 czerwca, 17:00
Sparta Dwikozy 1-1 Astra Piekoszów 3 czerwca, 17:00
Samson Samsonów 3-0 Moravia Morawica 3 czerwca, 17:00

Kolejka 30 - 7 czerwca

Neptun Końskie 3-0 Samson Samsonów 7 czerwca, 17:30
Moravia Morawica 8-1 Sparta Dwikozy 7 czerwca, 17:30
Astra Piekoszów 1-2 Wicher Miedziana Góra 7 czerwca, 17:30
Victoria Skalbmierz 1-1 Piast Stopnica 7 czerwca, 17:30
LZS Samborzec 3-1 Koprzywianka Koprzywnica 7 czerwca, 17:30
Zdrój Busko Zdrój 1-1 KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 7 czerwca, 17:30
Lechia Strawczyn 1-3 GKS Rudki 7 czerwca, 17:30
Skała Tumlin 4-3 Zenit Chmielnik 7 czerwca, 17:30

Zina IV liga 2011/2012 (świętokrzyska)

Klasa A 2011/2012 (świętokrzyska I)
Klasa A 2011/2012 (świętokrzyska II)

Autor: Paweł Chruściel
Kontakt: swietokrzyskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas