[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2019/2020 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

I liga 1992/1993
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Lech Poznań 34 47 17 13 4 70-29 9 6 2 45-16 8 7 2 25-13
2.  Legia Warszawa 33 47 20 7 6 50-26 14 3 0 31-6 6 4 6 19-20
3.  Łódzki KS 33 47 18 11 4 53-32 9 6 1 31-16 9 5 3 22-16
4.  Ruch Chorzów 34 44 19 6 9 52-27 13 1 3 28-9 6 5 6 24-18
5.  Widzew Łódź 34 43 16 11 7 60-42 10 4 3 31-17 6 7 4 29-25
6.  Stal Mielec 34 39 12 15 7 41-28 6 8 3 20-14 6 7 4 21-14
7.  Pogoń Szczecin 34 39 15 9 10 35-33 8 7 2 21-13 7 2 8 14-20
8.  GKS Katowice 34 37 13 11 10 52-36 8 6 3 33-17 5 5 7 19-19
9.  Górnik Zabrze 34 35 11 13 10 43-40 8 5 4 33-22 3 8 6 10-18
10.  Wisła Kraków 33 34 12 10 11 49-37 8 4 4 31-14 4 6 7 18-23
11.  Siarka Tarnobrzeg 34 31 11 9 14 39-42 8 5 4 25-13 3 4 10 14-29
12.  Zagłębie Lubin 34 30 10 10 14 48-41 9 3 5 34-15 1 7 9 14-26
13.  Zawisza Bydgoszcz 34 30 12 6 16 41-60 9 3 5 25-22 3 3 11 16-38
14.  Hutnik Kraków 34 29 8 13 13 40-46 7 5 5 27-18 1 8 8 13-28
15.  Szombierki Bytom 34 23 8 7 19 31-59 5 5 7 16-22 3 2 12 15-37
16.  Śląsk Wrocław 34 23 9 5 20 33-74 7 3 7 18-25 2 2 13 15-49
17.  Olimpia Poznań 33 21 7 7 19 27-49 5 6 6 19-17 2 1 13 8-32
18.  Jagiellonia Białystok 34 9 2 5 27 28-91 2 4 11 13-35 0 1 16 15-56
W związku z nigdy nie udowodnionymi zarzutami o "niesportową postawę podczas rozgrywek" anulowano wyniki meczów Wisła - Legia i ŁKS - Olimpia w ostatniej kolejce rozgrywek. W związku z tym Legia i ŁKS nie zostały dopuszczone do rozgrywek pucharowych UEFA.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18 
 1 Lech Poznań    2-2 0-0 2-0 3-3 0-0 3-0 1-2 5-0 2-3 1-1 2-0 2-2 7-1 1-0 3-1 6-1 5-0 
 2 Legia Warszawa1-1     2-0 0-0 2-1 1-0 1-0 3-1 1-0 1-1 2-0 2-1 5-1 2-0 4-0 1-0 2-0 1-0 
 3 Łódzki KS0-0 1-1     2-1 3-3 0-0 2-0 1-0 1-2 1-1 3-0 2-1 3-2 2-2 2-1 3-2 5-0 
 4 Ruch Chorzów2-0 2-0 2-2     0-2 0-1 0-1 1-0 1-0 2-1 3-1 1-0 2-0 2-1 1-0 5-0 2-0 2-0 
 5 Widzew Łódź0-3 2-0 2-0 3-3     1-2 2-1 1-2 1-1 2-0 3-0 2-2 2-1 2-2 1-0 2-0 3-0 2-0 
 6 Stal Mielec1-2 0-1 1-1 2-1 1-1     1-1 2-1 0-0 0-0 2-0 0-0 3-2 0-0 1-1 0-2 2-0 4-1 
 7 Pogoń Szczecin2-0 1-1 0-1 0-3 1-1 1-0     1-1 0-0 1-1 0-0 0-0 3-1 2-0 2-1 3-1 1-0 3-2 
 8 GKS Katowice1-3 1-1 0-0 1-1 1-3 2-2 1-0     0-0 2-0 4-1 2-0 2-1 0-2 5-0 4-2 0-0 7-1 
 9 Górnik Zabrze2-2 0-3 1-2 1-1 1-2 0-0 3-1 1-1     3-1 0-1 3-1 3-0 1-1 4-2 3-2 4-0 3-2 
 10 Wisła Kraków0-0 0-3 0-1 4-0 2-0 0-1 1-1 1-1     0-2 2-0 6-1 1-1 2-0 5-0 1-0 6-3 
 11 Siarka Tarnobrzeg0-1 1-2 0-1 1-0 1-0 2-2 0-1 1-1 1-1 0-0     3-3 2-0 2-0 3-0 3-1 3-0* 2-0 
 12 Zagłębie Lubin2-2 3-1 2-3 1-1 2-1 1-1 0-1 0-1 0-1 3-0 2-0     4-1 1-0 1-2 7-0 2-0 3-0 
 13 Zawisza Bydgoszcz0-2 0-1 1-3 4-1 1-1 1-3 0-3 1-0 1-0 2-1 2-1 2-1     2-2 1-0 0-0 3-0 4-3 
 14 Hutnik Kraków1-2 1-0 2-3 0-2 2-2 1-1 3-0 1-4 3-0 2-2 1-1 0-0 0-1     3-0 2-0 1-0 4-0 
 15 Szombierki Bytom0-0 1-2 0-0 0-4 0-1 1-2 0-0 0-3 1-0 2-1 4-2 1-1 0-0 3-1     1-2 0-2 2-1 
 16 Śląsk Wrocław0-0 1-0 0-1 0-2 1-3 0-2 3-1 3-1 0-2 0-3* 1-0 3-2 0-0 1-0 3-3     0-4 2-1 
 17 Olimpia Poznań1-2 1-3 2-0 1-0 2-2 1-0 1-2 1-0 0-0 0-2 1-1 0-0 1-2 0-0 1-2 5-0     1-1 
 18 Jagiellonia Białystok0-5 3-1 1-2 0-3 0-3 0-5 0-1 0-0 2-2 0-1 0-3 1-2 0-1 0-0 2-3 2-2 2-1     

Kolejka 1 - 8-9 sierpnia

GKS Katowice 0-0 Górnik Zabrze 28 października, 16:00 (3000)
Lech Poznań 3-1 Śląsk Wrocław 8 sierpnia, 17:00 (4000)
Szombierki Bytom 0-1 Widzew Łódź 9 sierpnia, 17:00 (2000)
Zawisza Bydgoszcz 2-2 Hutnik Kraków 8 sierpnia, 17:00 (1663)
Pogoń Szczecin 0-3 Ruch Chorzów 8 sierpnia, 17:30 (5000)
Wisła Kraków 2-0 Stal Mielec 9 sierpnia, 17:00 (3000)
Łódzki KS 1-1 Legia Warszawa 8 sierpnia, 18:00 (4000)
Siarka Tarnobrzeg 3-0 Olimpia Poznań 8 sierpnia, 17:30
(wo)
Jagiellonia Białystok 1-2 Zagłębie Lubin 8 sierpnia, 17:30 (6000)

Kolejka 2 - 15-16 sierpnia

Górnik Zabrze 3-1 Zagłębie Lubin 15 sierpnia, 17:00 (5000)
Olimpia Poznań 1-1 Jagiellonia Białystok 15 sierpnia, 14:00 (1000)
Legia Warszawa 2-0 Siarka Tarnobrzeg 15 sierpnia, 18:00 (7000)
Stal Mielec 1-1 Łódzki KS 15 sierpnia, 17:00 (5000)
Ruch Chorzów 2-1 Wisła Kraków 15 sierpnia, 17:30 (5000)
Hutnik Kraków 3-0 Pogoń Szczecin 15 sierpnia, 17:00 (4000)
Widzew Łódź 2-1 Zawisza Bydgoszcz 15 sierpnia, 17:00 (8000)
Śląsk Wrocław 3-3 Szombierki Bytom 15 sierpnia, 17:00 (3500)
GKS Katowice 1-3 Lech Poznań 15 sierpnia, 17:00 (4000)

Kolejka 3 - 19 sierpnia

Lech Poznań 5-0 Górnik Zabrze 19 sierpnia, 17:00 (12 000)
Szombierki Bytom 0-3 GKS Katowice 19 sierpnia, 16:30 (2500)
Zawisza Bydgoszcz 0-0 Śląsk Wrocław 19 sierpnia, 17:00 (1700)
Pogoń Szczecin 1-1 Widzew Łódź 19 sierpnia, 17:30 (4300)
Wisła Kraków 1-1 Hutnik Kraków 19 sierpnia, 18:30 (9000)
Łódzki KS 2-1 Ruch Chorzów 19 sierpnia, 17:00 (3000)
Siarka Tarnobrzeg 2-2 Stal Mielec 19 sierpnia, 17:00 (8000)
Jagiellonia Białystok 3-1 Legia Warszawa 19 sierpnia, 17:00 (7000)
Zagłębie Lubin 2-0 Olimpia Poznań 19 sierpnia, 17:00 (1000)

Kolejka 4 - 22-23 sierpnia

Górnik Zabrze 4-0 Olimpia Poznań 23 sierpnia, 17:00 (2000)
Legia Warszawa 2-1 Zagłębie Lubin 23 sierpnia, 18:00 (7000)
Stal Mielec 4-1 Jagiellonia Białystok 22 sierpnia, 17:00 (2696)
Ruch Chorzów 3-1 Siarka Tarnobrzeg 22 sierpnia, 17:30 (4000)
Hutnik Kraków 2-3 Łódzki KS 22 sierpnia, 17:00 (3000)
Widzew Łódź 2-0 Wisła Kraków 23 sierpnia, 17:00 (8000)
Śląsk Wrocław 3-1 Pogoń Szczecin 22 sierpnia, 17:00 (5000)
GKS Katowice 2-1 Zawisza Bydgoszcz 22 sierpnia, 17:00 (3000)
Lech Poznań 1-0 Szombierki Bytom 22 sierpnia, 17:00 (14 000)

Kolejka 5 - 29-30 sierpnia

Szombierki Bytom 1-0 Górnik Zabrze 29 sierpnia, 16:00 (3000)
Zawisza Bydgoszcz 0-2 Lech Poznań 29 sierpnia, 17:00 (1820)
Pogoń Szczecin 1-1 GKS Katowice 29 sierpnia, 17:30 (5000)
Wisła Kraków 5-0 Śląsk Wrocław 29 sierpnia, 17:00 (3000)
Łódzki KS 3-3 Widzew Łódź 29 sierpnia, 17:00 (19 000)
Siarka Tarnobrzeg 2-0 Hutnik Kraków 29 sierpnia, 17:00 (5000)
Jagiellonia Białystok 0-3 Ruch Chorzów 29 sierpnia, 17:00 (3000)
Zagłębie Lubin 1-1 Stal Mielec 29 sierpnia, 17:00 (2000)
Olimpia Poznań 1-3 Legia Warszawa 29 sierpnia, 17:00 (1000)

Kolejka 6 - 2 września

Górnik Zabrze 0-3 Legia Warszawa 2 września, 17:00 (5000)
Stal Mielec 2-0 Olimpia Poznań 2 września, 17:00 (4000)
Ruch Chorzów 1-0 Zagłębie Lubin 2 września, 17:00 (4000)
Hutnik Kraków 4-0 Jagiellonia Białystok 2 września, 17:00 (2500)
Widzew Łódź 3-0 Siarka Tarnobrzeg 2 września, 17:00 (6000)
Śląsk Wrocław 0-1 Łódzki KS 2 września, 16:00 (3000)
GKS Katowice 2-0 Wisła Kraków 2 września, 17:00 (4000)
Lech Poznań 3-0 Pogoń Szczecin 2 września, 16:30 (10 000)
Szombierki Bytom 0-0 Zawisza Bydgoszcz 2 września, 16:00 (1000)

Kolejka 7 - 5-6 września

Zawisza Bydgoszcz 1-0 Górnik Zabrze 5 września, 16:00 (1920)
Pogoń Szczecin 2-1 Szombierki Bytom 5 września, 17:30 (4000)
Wisła Kraków 0-0 Lech Poznań 6 września, 17:00 (4000)
Łódzki KS 1-0 GKS Katowice 5 września, 17:00 (5000)
Siarka Tarnobrzeg 3-1 Śląsk Wrocław 5 września, 16:00 (4000)
Jagiellonia Białystok 0-3 Widzew Łódź 5 września, 16:30 (1500)
Zagłębie Lubin 1-0 Hutnik Kraków 5 września, 16:00 (1000)
Olimpia Poznań 1-0 Ruch Chorzów 6 września, 12:00 (1000)
Legia Warszawa 1-0 Stal Mielec 6 września, 18:00 (4000)

Kolejka 8 - 12-13 września

Górnik Zabrze 0-0 Stal Mielec 12 września, 17:00 (3000)
Ruch Chorzów 2-0 Legia Warszawa 12 września, 17:00 (6000)
Hutnik Kraków 1-0 Olimpia Poznań 12 września, 16:00 (2000)
Widzew Łódź 2-2 Zagłębie Lubin 12 września, 17:00 (8000)
Śląsk Wrocław 2-1 Jagiellonia Białystok 12 września, 16:00 (2500)
GKS Katowice 4-1 Siarka Tarnobrzeg 12 września, 17:00 (2500)
Lech Poznań 0-0 Łódzki KS 12 września, 18:00 (18 000)
Szombierki Bytom 2-1 Wisła Kraków 12 września, 16:00 (2000)
Zawisza Bydgoszcz 0-3 Pogoń Szczecin 12 września, 16:00 (2069)

Kolejka 9 - 26-27 września

Pogoń Szczecin 0-0 Górnik Zabrze 26 września, 16:00 (7000)
Wisła Kraków 6-1 Zawisza Bydgoszcz 26 września, 16:00 (1000)
Łódzki KS 2-1 Szombierki Bytom 26 września, 16:00 (4000)
Siarka Tarnobrzeg 0-1 Lech Poznań 26 września, 16:00 (8000)
Jagiellonia Białystok 0-0 GKS Katowice 26 września, 14:30 (3000)
Zagłębie Lubin 7-0 Śląsk Wrocław 26 września, 16:00 (3000)
Olimpia Poznań 2-2 Widzew Łódź 26 września, 15:00 (5000)
Legia Warszawa 2-0 Hutnik Kraków 27 września, 18:00 (12 000)
Stal Mielec 2-1 Ruch Chorzów 26 września, 16:00 (4000)

Kolejka 10 - 3-4 października

Górnik Zabrze 1-1 Ruch Chorzów 3 października, 16:00 (8000)
Hutnik Kraków 1-1 Stal Mielec 3 października, 14:30 (2000)
Widzew Łódź 2-0 Legia Warszawa 4 października, 17:00 (10 000)
Śląsk Wrocław 0-4 Olimpia Poznań 3 października, 11:00 (2500)
GKS Katowice 2-0 Zagłębie Lubin 4 października, 11:00 (3000)
Lech Poznań 5-0 Jagiellonia Białystok 3 października, 15:00 (8000)
Szombierki Bytom 4-2 Siarka Tarnobrzeg 3 października, 15:00 (2000)
Zawisza Bydgoszcz 1-3 Łódzki KS 4 października, 12:00 (985)
Pogoń Szczecin 1-1 Wisła Kraków 3 października, 16:00 (6000)

Kolejka 11 - 7 października

Wisła Kraków 1-1 Górnik Zabrze 7 października, 17:30 (4000)
Łódzki KS 2-0 Pogoń Szczecin 7 października, 15:30 (3000)
Siarka Tarnobrzeg 2-0 Zawisza Bydgoszcz 7 października, 15:30 (2000)
Jagiellonia Białystok 2-3 Szombierki Bytom 7 października, 14:00 (1000)
Zagłębie Lubin 2-2 Lech Poznań 7 października, 15:30 (3000)
Olimpia Poznań 1-0 GKS Katowice 7 października, 16:30 (3000)
Legia Warszawa 1-0 Śląsk Wrocław 7 października, 18:00 (6000)
Stal Mielec - Widzew Łódź 7 października, 18:00 (1500)
mecz przerwany w 37. minucie przy stanie 0-1 z powodu awarii oświetlenia / w drugim terminie powtórzony
Ruch Chorzów 2-1 Hutnik Kraków 7 października, 16:00 (3000)
Stal Mielec 1-1 Widzew Łódź 4 listopada, 13:00 (15 000)
w pierwotnym terminie mecz przerwany w 37. minucie przy stanie 0-1 z powodu awarii oświetlenia / powtórzony

Kolejka 12 - 17-18 października

Górnik Zabrze 1-1 Hutnik Kraków 17 października, 14:30 (2000)
Widzew Łódź 3-3 Ruch Chorzów 17 października, 17:00 (4034)
Śląsk Wrocław 0-2 Stal Mielec 17 października, 11:00 (2500)
GKS Katowice 1-1 Legia Warszawa 17 października, 16:00 (2000)
Lech Poznań 6-1 Olimpia Poznań 17 października, 16:00 (15 000)
Szombierki Bytom 1-1 Zagłębie Lubin 17 października, 14:30 (1000)
Zawisza Bydgoszcz 4-3 Jagiellonia Białystok 18 października, 12:00 (1148)
Pogoń Szczecin 0-0 Siarka Tarnobrzeg 17 października, 11:00 (4000)
Wisła Kraków 0-3 Łódzki KS 17 października, 15:00 (2000)

Kolejka 13 - 24-25 października

Łódzki KS 1-2 Górnik Zabrze 24 października, 16:00 (5000)
Siarka Tarnobrzeg 0-0 Wisła Kraków 24 października, 11:00 (4000)
Jagiellonia Białystok 0-1 Pogoń Szczecin 24 października, 11:00 (800)
Zagłębie Lubin 4-1 Zawisza Bydgoszcz 25 października, 13:30 (2000)
Olimpia Poznań 1-2 Szombierki Bytom 25 października, 12:00 (1000)
Legia Warszawa 1-1 Lech Poznań 25 października, 18:00 (15 000)
Stal Mielec 2-1 GKS Katowice 24 października, 14:00 (4000)
Ruch Chorzów 5-0 Śląsk Wrocław 24 października, 16:00 (2197)
Hutnik Kraków 2-2 Widzew Łódź 25 października, 11:00 (4000)

Kolejka 14 - 31 października-1 listopada

Górnik Zabrze 1-2 Widzew Łódź 31 października, 12:00 (2107)
Śląsk Wrocław 1-0 Hutnik Kraków 31 października, 11:00 (2000)
GKS Katowice 1-1 Ruch Chorzów 31 października, 15:30 (4000)
Lech Poznań 0-0 Stal Mielec 31 października, 14:00 (6000)
Szombierki Bytom 1-2 Legia Warszawa 31 października, 14:00 (1500)
Zawisza Bydgoszcz 3-0 Olimpia Poznań 31 października, 11:00 (737)
Pogoń Szczecin 0-0 Zagłębie Lubin 31 października, 12:00 (4000)
Wisła Kraków 6-3 Jagiellonia Białystok 30 października, 17:00 (3000)
Łódzki KS 3-0 Siarka Tarnobrzeg 31 października, 16:00 (4000)

Kolejka 15 - 7-8 listopada

Siarka Tarnobrzeg 1-1 Górnik Zabrze 7 listopada, 11:00 (4000)
Jagiellonia Białystok 1-2 Łódzki KS 7 listopada, 12:00 (1000)
Zagłębie Lubin 3-0 Wisła Kraków 8 listopada, 13:30 (2000)
Olimpia Poznań 1-2 Pogoń Szczecin 7 listopada, 12:00 (1000)
Legia Warszawa 5-1 Zawisza Bydgoszcz 8 listopada, 12:00 (7000)
Stal Mielec 1-1 Szombierki Bytom 7 listopada, 13:30 (2468)
Ruch Chorzów 2-0 Lech Poznań 7 listopada, 16:00 (10 000)
Hutnik Kraków 1-4 GKS Katowice 8 listopada, 11:00 (2000)
Widzew Łódź 2-0 Śląsk Wrocław 7 listopada, 16:00 (6500)

Kolejka 16 - 14-15 listopada

Górnik Zabrze 3-2 Śląsk Wrocław 15 listopada, 12:00 (2334)
GKS Katowice 1-3 Widzew Łódź 14 listopada, 15:00 (3000)
Lech Poznań 7-1 Hutnik Kraków 14 listopada, 14:00 (2000)
Szombierki Bytom 0-4 Ruch Chorzów 14 listopada, 13:30 (4000)
Zawisza Bydgoszcz 1-3 Stal Mielec 15 listopada, 12:00 (1119)
Pogoń Szczecin 1-1 Legia Warszawa 14 listopada, 16:00 (8000)
Wisła Kraków 1-0 Olimpia Poznań 15 listopada, 15:00 (3000)
Łódzki KS 2-1 Zagłębie Lubin 14 listopada, 15:00 (2607)
Siarka Tarnobrzeg 2-0 Jagiellonia Białystok 14 listopada, 11:00 (4000)

Kolejka 17 - 21-22 listopada

Jagiellonia Białystok 2-2 Górnik Zabrze 21 listopada, 12:00 (500)
Zagłębie Lubin 2-0 Siarka Tarnobrzeg 22 listopada, 13:30 (2000)
Olimpia Poznań 2-0 Łódzki KS 21 listopada, 12:00 (1000)
Legia Warszawa 1-1 Wisła Kraków 22 listopada, 12:00 (6000)
Stal Mielec 1-1 Pogoń Szczecin 21 listopada, 13:00 (4000)
Ruch Chorzów 2-0 Zawisza Bydgoszcz 21 listopada, 16:00 (3141)
Hutnik Kraków 3-0 Szombierki Bytom 21 listopada, 11:00 (1000)
Widzew Łódź 0-3 Lech Poznań 21 listopada, 16:00 (14 000)
Śląsk Wrocław 3-1 GKS Katowice 21 listopada, 11:00 (2000)

Kolejka 18 - 6-7 marca

Górnik Zabrze 1-1 GKS Katowice 5 maja, 17:00 (6000)
Śląsk Wrocław 0-0 Lech Poznań 7 marca, 11:00 (5042)
Widzew Łódź 1-0 Szombierki Bytom 6 marca, 16:00 (3125)
Hutnik Kraków 0-1 Zawisza Bydgoszcz 6 marca, 15:00 (2000)
Ruch Chorzów 0-1 Pogoń Szczecin 6 marca, 16:00 (3525)
Stal Mielec 0-0 Wisła Kraków 6 marca, 14:00 (3000)
Legia Warszawa 2-0 Łódzki KS 6 marca, 17:00 (12 000)
Olimpia Poznań 1-1 Siarka Tarnobrzeg 7 marca, 12:00 (2000)
Zagłębie Lubin 3-0 Jagiellonia Białystok 7 marca, 13:30 (2200)

Kolejka 19 - 13-14 marca

Zagłębie Lubin 0-1 Górnik Zabrze 13 marca, 14:00 (4500)
Jagiellonia Białystok 2-1 Olimpia Poznań 13 marca, 12:00 (1500)
Siarka Tarnobrzeg 1-2 Legia Warszawa 13 marca, 11:00 (6000)
Łódzki KS 0-0 Stal Mielec 13 marca, 16:00 (3000)
Wisła Kraków 0-1 Ruch Chorzów 13 marca, 15:00 (6000)
Pogoń Szczecin 2-0 Hutnik Kraków 13 marca, 15:00 (9000)
Zawisza Bydgoszcz 1-1 Widzew Łódź 13 marca, 15:00 (3626)
Szombierki Bytom 1-2 Śląsk Wrocław 13 marca, 15:00 (1300)
Lech Poznań 1-2 GKS Katowice 13 marca, 16:00 (10 000)

Kolejka 20 - 20-21 marca

Górnik Zabrze 2-2 Lech Poznań 21 marca, 15:00 (13 000)
GKS Katowice 5-0 Szombierki Bytom 20 marca, 15:00 (2000)
Śląsk Wrocław 0-0 Zawisza Bydgoszcz 21 marca, 11:00 (5429)
Widzew Łódź 2-1 Pogoń Szczecin 20 marca, 16:00 (8000)
Hutnik Kraków 2-2 Wisła Kraków 20 marca, 15:00 (8000)
Ruch Chorzów 2-2 Łódzki KS 20 marca, 16:00 (6000)
Stal Mielec 2-0 Siarka Tarnobrzeg 20 marca, 14:00 (5000)
Legia Warszawa 1-0 Jagiellonia Białystok 21 marca, 17:00 (12 000)
Olimpia Poznań 0-0 Zagłębie Lubin 21 marca, 12:00 (3000)

Kolejka 21 - 27-28 marca

Olimpia Poznań 0-0 Górnik Zabrze 28 marca, 12:00 (2000)
Zagłębie Lubin 3-1 Legia Warszawa 28 marca, 13:30 (8000)
Jagiellonia Białystok 0-5 Stal Mielec 28 marca, 12:00 (1000)
Siarka Tarnobrzeg 1-0 Ruch Chorzów 27 marca, 11:00 (3000)
Łódzki KS 2-2 Hutnik Kraków 5 maja, 17:00 (2000)
Wisła Kraków 4-0 Widzew Łódź 27 marca, 15:00 (5000)
Pogoń Szczecin 3-1 Śląsk Wrocław 27 marca, 16:00 (7000)
Zawisza Bydgoszcz 1-0 GKS Katowice 27 marca, 15:00 (5250)
Szombierki Bytom 0-0 Lech Poznań 27 marca, 15:30 (2000)

Kolejka 22 - 3-4 kwietnia

Górnik Zabrze 4-2 Szombierki Bytom 3 kwietnia, 15:30 (5000)
Lech Poznań 2-2 Zawisza Bydgoszcz 3 kwietnia, 16:00 (5000)
GKS Katowice 1-0 Pogoń Szczecin 3 kwietnia, 16:00 (3000)
Śląsk Wrocław 0-3 Wisła Kraków 3 kwietnia, 16:00 (4044)
(wo)
Widzew Łódź 2-0 Łódzki KS 7 kwietnia, 17:00 (10 000)
Hutnik Kraków 1-1 Siarka Tarnobrzeg 3 kwietnia, 16:00 (3000)
Ruch Chorzów 2-0 Jagiellonia Białystok 3 kwietnia, 16:00 (3500)
Stal Mielec 0-0 Zagłębie Lubin 3 kwietnia, 16:00 (5000)
Legia Warszawa 2-0 Olimpia Poznań 3 kwietnia, 17:00 (7000)

Kolejka 23 - 10 kwietnia

Legia Warszawa 1-0 Górnik Zabrze 10 kwietnia, 12:00 (0)
Olimpia Poznań 1-0 Stal Mielec 10 kwietnia, 12:00 (2000)
Zagłębie Lubin 1-1 Ruch Chorzów 10 kwietnia, 15:00 (4000)
Jagiellonia Białystok 0-0 Hutnik Kraków 10 kwietnia, 12:00 (700)
Siarka Tarnobrzeg 1-0 Widzew Łódź 10 kwietnia, 11:00 (5000)
Łódzki KS 3-2 Śląsk Wrocław 10 kwietnia, 12:00 (3500)
Wisła Kraków 1-1 GKS Katowice 10 kwietnia, 12:00 (4000)
Pogoń Szczecin 2-0 Lech Poznań 9 kwietnia, 16:30 (11 000)
Zawisza Bydgoszcz 1-0 Szombierki Bytom 9 kwietnia, 17:00 (4700)

Kolejka 24 - 17-18 kwietnia

Górnik Zabrze 3-0 Zawisza Bydgoszcz 17 kwietnia, 16:00 (3018)
Szombierki Bytom 0-0 Pogoń Szczecin 17 kwietnia, 16:00 (1000)
Lech Poznań 2-3 Wisła Kraków 17 kwietnia, 17:00 (0)
GKS Katowice 0-0 Łódzki KS 17 kwietnia, 16:00 (2000)
Śląsk Wrocław 1-0 Siarka Tarnobrzeg 17 kwietnia, 15:00 (0)
Widzew Łódź 2-0 Jagiellonia Białystok 17 kwietnia, 16:00 (4000)
Hutnik Kraków 0-0 Zagłębie Lubin 17 kwietnia, 16:00 (2000)
Ruch Chorzów 2-0 Olimpia Poznań 17 kwietnia, 17:00 (5000)
Stal Mielec 0-1 Legia Warszawa 17 kwietnia, 16:00 (6000)

Kolejka 25 - 21 kwietnia

Stal Mielec 0-0 Górnik Zabrze 21 kwietnia, 16:30 (4000)
Legia Warszawa 0-0 Ruch Chorzów 21 kwietnia, 17:00 (6000)
Olimpia Poznań 0-0 Hutnik Kraków 21 kwietnia, 17:00 (2000)
Zagłębie Lubin 2-1 Widzew Łódź 21 kwietnia, 17:00 (3000)
Jagiellonia Białystok 2-2 Śląsk Wrocław 21 kwietnia, 16:00 (1500)
Siarka Tarnobrzeg 1-1 GKS Katowice 21 kwietnia, 16:00 (5000)
Łódzki KS 0-0 Lech Poznań 21 kwietnia, 17:00 (4000)
Wisła Kraków 2-0 Szombierki Bytom 21 kwietnia, 17:00 (4000)
Pogoń Szczecin 3-1 Zawisza Bydgoszcz 21 kwietnia, 16:30 (12 000)

Kolejka 26 - 1-2 maja

Górnik Zabrze 3-1 Pogoń Szczecin 1 maja, 16:30 (3263)
Zawisza Bydgoszcz 2-1 Wisła Kraków 2 maja, 17:00 (4379)
Szombierki Bytom 0-0 Łódzki KS 1 maja, 16:00 (1000)
Lech Poznań 1-1 Siarka Tarnobrzeg 1 maja, 17:00 (4000)
GKS Katowice 7-1 Jagiellonia Białystok 1 maja, 16:00 (2000)
Śląsk Wrocław 3-2 Zagłębie Lubin 1 maja, 16:00 (4000)
Widzew Łódź 3-0 Olimpia Poznań 1 maja, 16:00 (4000)
Hutnik Kraków 1-0 Legia Warszawa 2 maja, 17:00 (4000)
Ruch Chorzów 0-1 Stal Mielec 1 maja, 17:00 (4000)

Kolejka 27 - 8-9 maja

Ruch Chorzów 1-0 Górnik Zabrze 8 maja, 17:00 (7076)
Stal Mielec 0-0 Hutnik Kraków 8 maja, 17:00 (4000)
Legia Warszawa 2-1 Widzew Łódź 8 maja, 17:00 (15 000)
Olimpia Poznań 5-0 Śląsk Wrocław 8 maja, 17:00 (2000)
Zagłębie Lubin 0-1 GKS Katowice 8 maja, 15:00 (1900)
Jagiellonia Białystok 0-5 Lech Poznań 8 maja, 11:00 (800)
Siarka Tarnobrzeg 3-0 Szombierki Bytom 8 maja, 17:00 (4000)
Łódzki KS 3-2 Zawisza Bydgoszcz 8 maja, 17:00 (2451)
Wisła Kraków 0-1 Pogoń Szczecin 8 maja, 15:00 (4000)

Kolejka 28 - 12 maja

Górnik Zabrze 3-1 Wisła Kraków 12 maja, 17:00 (4000)
Pogoń Szczecin 0-1 Łódzki KS 12 maja, 17:00 (12 000)
Zawisza Bydgoszcz 2-1 Siarka Tarnobrzeg 12 maja, 17:00 (4700)
Szombierki Bytom 2-1 Jagiellonia Białystok 12 maja, 17:00 (600)
Lech Poznań 2-0 Zagłębie Lubin 12 maja, 18:00 (6000)
GKS Katowice 0-0 Olimpia Poznań 12 maja, 17:00 (2000)
Śląsk Wrocław 1-0 Legia Warszawa 12 maja, 17:00 (4500)
Widzew Łódź 1-2 Stal Mielec 12 maja, 16:00 (3000)
Hutnik Kraków 0-2 Ruch Chorzów 12 maja, 17:00 (3000)

Kolejka 29 - 22-23 maja

Hutnik Kraków 3-0 Górnik Zabrze 22 maja, 17:00 (3000)
Ruch Chorzów 0-2 Widzew Łódź 22 maja, 17:00 (10 000)
Stal Mielec 0-2 Śląsk Wrocław 22 maja, 17:00 (4500)
Legia Warszawa 3-1 GKS Katowice 22 maja, 19:00 (10 000)
Olimpia Poznań 1-2 Lech Poznań 22 maja, 17:00 (10 000)
Zagłębie Lubin 1-2 Szombierki Bytom 22 maja, 17:00 (1000)
Jagiellonia Białystok 0-1 Zawisza Bydgoszcz 22 maja, 17:00 (500)
Siarka Tarnobrzeg 0-1 Pogoń Szczecin 22 maja, 17:00 (4000)
Łódzki KS 1-1 Wisła Kraków 22 maja, 17:00 (5000)

Kolejka 30 - 2 czerwca

Górnik Zabrze 1-2 Łódzki KS 2 czerwca, 17:30 (2000)
Wisła Kraków 0-2 Siarka Tarnobrzeg 2 czerwca, 17:00 (2000)
Pogoń Szczecin 3-2 Jagiellonia Białystok 2 czerwca, 17:00 (8000)
Zawisza Bydgoszcz 2-1 Zagłębie Lubin 2 czerwca, 17:00 (3952)
Szombierki Bytom 0-2 Olimpia Poznań 2 czerwca, 17:00 (1000)
Lech Poznań 2-2 Legia Warszawa 2 czerwca, 18:00 (20 000)
GKS Katowice 2-2 Stal Mielec 2 czerwca, 17:00 (2000)
Śląsk Wrocław 0-2 Ruch Chorzów 2 czerwca, 17:00 (4000)
Widzew Łódź 2-2 Hutnik Kraków 2 czerwca, 17:00 (3000)

Kolejka 31 - 5-6 czerwca

Widzew Łódź 1-1 Górnik Zabrze 6 czerwca, 17:00 (2324)
Hutnik Kraków 2-0 Śląsk Wrocław 6 czerwca, 17:00 (4000)
Ruch Chorzów 1-0 GKS Katowice 5 czerwca, 17:00 (3301)
Stal Mielec 1-2 Lech Poznań 5 czerwca, 17:00 (2500)
Legia Warszawa 4-0 Szombierki Bytom 6 czerwca, 19:00 (10 000)
Olimpia Poznań 1-2 Zawisza Bydgoszcz 6 czerwca, 17:00 (2000)
Zagłębie Lubin 0-1 Pogoń Szczecin 6 czerwca, 16:00 (1000)
Jagiellonia Białystok 0-1 Wisła Kraków 6 czerwca, 17:00 (300)
Siarka Tarnobrzeg 0-1 Łódzki KS 6 czerwca, 18:00 (5000)

Kolejka 32 - 12-13 czerwca

Górnik Zabrze 0-1 Siarka Tarnobrzeg 12 czerwca, 17:30 (542)
Łódzki KS 5-0 Jagiellonia Białystok 12 czerwca, 18:00 (3591)
Wisła Kraków 2-0 Zagłębie Lubin 12 czerwca, 17:00 (300)
Pogoń Szczecin 1-0 Olimpia Poznań 12 czerwca, 17:00 (5000)
Zawisza Bydgoszcz 0-1 Legia Warszawa 13 czerwca, 17:00 (5280)
Szombierki Bytom 1-2 Stal Mielec 12 czerwca, 17:00 (200)
Lech Poznań 2-0 Ruch Chorzów 12 czerwca, 18:00 (5000)
GKS Katowice 0-2 Hutnik Kraków 12 czerwca, 17:00 (1000)
Śląsk Wrocław 1-3 Widzew Łódź 12 czerwca, 17:00 (1356)

Kolejka 33 - 16 czerwca

Śląsk Wrocław 0-2 Górnik Zabrze 16 czerwca, 17:00 (2000)
Widzew Łódź 1-2 GKS Katowice 16 czerwca, 17:00 (3000)
Hutnik Kraków 1-2 Lech Poznań 16 czerwca, 17:00 (3000)
Ruch Chorzów 1-0 Szombierki Bytom 16 czerwca, 17:00 (3000)
Stal Mielec 3-2 Zawisza Bydgoszcz 16 czerwca, 17:00 (1493)
Legia Warszawa 1-0 Pogoń Szczecin 16 czerwca, 17:00 (10 000)
Olimpia Poznań 0-2 Wisła Kraków 16 czerwca, 17:00 (150)
Zagłębie Lubin 2-3 Łódzki KS 16 czerwca, 17:00 (2000)
Jagiellonia Białystok 0-3 Siarka Tarnobrzeg 16 czerwca, 17:00 (200)

Kolejka 34 - 20 czerwca

Górnik Zabrze 3-2 Jagiellonia Białystok 20 czerwca, 17:00 (557)
Siarka Tarnobrzeg 3-3 Zagłębie Lubin 20 czerwca, 17:00 (4000)
Łódzki KS - Olimpia Poznań 20 czerwca, 17:00 (9854)
na boisku 7-1, mecz anulowany
Wisła Kraków - Legia Warszawa 20 czerwca, 17:00 (8000)
na boisku 0-6, mecz anulowany
Pogoń Szczecin 1-0 Stal Mielec 20 czerwca, 17:00 (5000)
Zawisza Bydgoszcz 4-1 Ruch Chorzów 20 czerwca, 17:00 (3500)
Szombierki Bytom 3-1 Hutnik Kraków 20 czerwca, 17:00 (300)
Lech Poznań 3-3 Widzew Łódź 20 czerwca, 17:00 (8000)
GKS Katowice 4-2 Śląsk Wrocław 20 czerwca, 17:00 (1000)

Autor: Paweł Mogielnicki

 

Napisz do nas