[ Strona główna ]
Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2011/2012 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

I liga 1992/1993
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Lech Poznań 34 47 17 13 4 70-29 9 6 2 45-16 8 7 2 25-13
2.  Legia Warszawa 33 47 20 7 6 50-26 14 3 0 31-6 6 4 6 19-20
3.  Łódzki KS 33 47 18 11 4 53-32 9 6 1 31-16 9 5 3 22-16
4.  Ruch Chorzów 34 44 19 6 9 52-27 13 1 3 28-9 6 5 6 24-18
5.  Widzew Łódź 34 43 16 11 7 60-42 10 4 3 31-17 6 7 4 29-25
6.  Stal Mielec 34 39 12 15 7 41-28 6 8 3 20-14 6 7 4 21-14
7.  Pogoń Szczecin 34 39 15 9 10 35-33 8 7 2 21-13 7 2 8 14-20
8.  GKS Katowice 34 37 13 11 10 52-36 8 6 3 33-17 5 5 7 19-19
9.  Górnik Zabrze 34 35 11 13 10 43-40 8 5 4 33-22 3 8 6 10-18
10.  Wisła Kraków 33 34 12 10 11 49-37 8 4 4 31-14 4 6 7 18-23
11.  Siarka Tarnobrzeg 34 31 11 9 14 39-42 8 5 4 25-13 3 4 10 14-29
12.  Zagłębie Lubin 34 30 10 10 14 48-41 9 3 5 34-15 1 7 9 14-26
13.  Zawisza Bydgoszcz 34 30 12 6 16 41-60 9 3 5 25-22 3 3 11 16-38
14.  Hutnik Kraków 34 29 8 13 13 40-46 7 5 5 27-18 1 8 8 13-28
15.  Szombierki Bytom 34 23 8 7 19 31-59 5 5 7 16-22 3 2 12 15-37
16.  Śląsk Wrocław 34 23 9 5 20 33-74 7 3 7 18-25 2 2 13 15-49
17.  Olimpia Poznań 33 21 7 7 19 27-49 5 6 6 19-17 2 1 13 8-32
18.  Jagiellonia Białystok 34 9 2 5 27 28-91 2 4 11 13-35 0 1 16 15-56
W związku z nigdy nie udowodnionymi zarzutami o "niesportową postawę podczas rozgrywek" anulowano wyniki meczów Wisła - Legia i ŁKS - Olimpia w ostatniej kolejce rozgrywek. W związku z tym Legia i ŁKS nie zostały dopuszczone do rozgrywek pucharowych UEFA.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18 
 1 Lech Poznań    2-2 0-0 2-0 3-3 0-0 3-0 1-2 5-0 2-3 1-1 2-0 2-2 7-1 1-0 3-1 6-1 5-0 
 2 Legia Warszawa1-1     2-0 0-0 2-1 1-0 1-0 3-1 1-0 1-1 2-0 2-1 5-1 2-0 4-0 1-0 2-0 1-0 
 3 Łódzki KS0-0 1-1     2-1 3-3 0-0 2-0 1-0 1-2 1-1 3-0 2-1 3-2 2-2 2-1 3-2 5-0 
 4 Ruch Chorzów2-0 2-0 2-2     0-2 0-1 0-1 1-0 1-0 2-1 3-1 1-0 2-0 2-1 1-0 5-0 2-0 2-0 
 5 Widzew Łódź0-3 2-0 2-0 3-3     1-2 2-1 1-2 1-1 2-0 3-0 2-2 2-1 2-2 1-0 2-0 3-0 2-0 
 6 Stal Mielec1-2 0-1 1-1 2-1 1-1     1-1 2-1 0-0 0-0 2-0 0-0 3-2 0-0 1-1 0-2 2-0 4-1 
 7 Pogoń Szczecin2-0 1-1 0-1 0-3 1-1 1-0     1-1 0-0 1-1 0-0 0-0 3-1 2-0 2-1 3-1 1-0 3-2 
 8 GKS Katowice1-3 1-1 0-0 1-1 1-3 2-2 1-0     0-0 2-0 4-1 2-0 2-1 0-2 5-0 4-2 0-0 7-1 
 9 Górnik Zabrze2-2 0-3 1-2 1-1 1-2 0-0 3-1 1-1     3-1 0-1 3-1 3-0 1-1 4-2 3-2 4-0 3-2 
 10 Wisła Kraków0-0 0-3 0-1 4-0 2-0 0-1 1-1 1-1     0-2 2-0 6-1 1-1 2-0 5-0 1-0 6-3 
 11 Siarka Tarnobrzeg0-1 1-2 0-1 1-0 1-0 2-2 0-1 1-1 1-1 0-0     3-3 2-0 2-0 3-0 3-1 3-0* 2-0 
 12 Zagłębie Lubin2-2 3-1 2-3 1-1 2-1 1-1 0-1 0-1 0-1 3-0 2-0     4-1 1-0 1-2 7-0 2-0 3-0 
 13 Zawisza Bydgoszcz0-2 0-1 1-3 4-1 1-1 1-3 0-3 1-0 1-0 2-1 2-1 2-1     2-2 1-0 0-0 3-0 4-3 
 14 Hutnik Kraków1-2 1-0 2-3 0-2 2-2 1-1 3-0 1-4 3-0 2-2 1-1 0-0 0-1     3-0 2-0 1-0 4-0 
 15 Szombierki Bytom0-0 1-2 0-0 0-4 0-1 1-2 0-0 0-3 1-0 2-1 4-2 1-1 0-0 3-1     1-2 0-2 2-1 
 16 Śląsk Wrocław0-0 1-0 0-1 0-2 1-3 0-2 3-1 3-1 0-2 0-3* 1-0 3-2 0-0 1-0 3-3     0-4 2-1 
 17 Olimpia Poznań1-2 1-3 2-0 1-0 2-2 1-0 1-2 1-0 0-0 0-2 1-1 0-0 1-2 0-0 1-2 5-0     1-1 
 18 Jagiellonia Białystok0-5 3-1 1-2 0-3 0-3 0-5 0-1 0-0 2-2 0-1 0-3 1-2 0-1 0-0 2-3 2-2 2-1     

Kolejka 1 - 8-9 sierpnia

GKS Katowice 0-0 Górnik Zabrze
Lech Poznań 3-1 Śląsk Wrocław
Szombierki Bytom 0-1 Widzew Łódź
Zawisza Bydgoszcz 2-2 Hutnik Kraków
Pogoń Szczecin 0-3 Ruch Chorzów
Wisła Kraków 2-0 Stal Mielec
Łódzki KS 1-1 Legia Warszawa
Siarka Tarnobrzeg 3-0 Olimpia Poznań
(wo)
Jagiellonia Białystok 1-2 Zagłębie Lubin

Kolejka 2 - 15-16 sierpnia

Górnik Zabrze 3-1 Zagłębie Lubin
Olimpia Poznań 1-1 Jagiellonia Białystok
Legia Warszawa 2-0 Siarka Tarnobrzeg
Stal Mielec 1-1 Łódzki KS
Ruch Chorzów 2-1 Wisła Kraków
Hutnik Kraków 3-0 Pogoń Szczecin
Widzew Łódź 2-1 Zawisza Bydgoszcz
Śląsk Wrocław 3-3 Szombierki Bytom
GKS Katowice 1-3 Lech Poznań

Kolejka 3 - 19 sierpnia

Lech Poznań 5-0 Górnik Zabrze
Szombierki Bytom 0-3 GKS Katowice
Zawisza Bydgoszcz 0-0 Śląsk Wrocław
Pogoń Szczecin 1-1 Widzew Łódź
Wisła Kraków 1-1 Hutnik Kraków
Łódzki KS 2-1 Ruch Chorzów
Siarka Tarnobrzeg 2-2 Stal Mielec
Jagiellonia Białystok 3-1 Legia Warszawa
Zagłębie Lubin 2-0 Olimpia Poznań

Kolejka 4 - 22-23 sierpnia

Górnik Zabrze 4-0 Olimpia Poznań
Legia Warszawa 2-1 Zagłębie Lubin
Stal Mielec 4-1 Jagiellonia Białystok
Ruch Chorzów 3-1 Siarka Tarnobrzeg
Hutnik Kraków 2-3 Łódzki KS
Widzew Łódź 2-0 Wisła Kraków
Śląsk Wrocław 3-1 Pogoń Szczecin
GKS Katowice 2-1 Zawisza Bydgoszcz
Lech Poznań 1-0 Szombierki Bytom

Kolejka 5 - 29-30 sierpnia

Szombierki Bytom 1-0 Górnik Zabrze
Zawisza Bydgoszcz 0-2 Lech Poznań
Pogoń Szczecin 1-1 GKS Katowice
Wisła Kraków 5-0 Śląsk Wrocław
Łódzki KS 3-3 Widzew Łódź
Siarka Tarnobrzeg 2-0 Hutnik Kraków
Jagiellonia Białystok 0-3 Ruch Chorzów
Zagłębie Lubin 1-1 Stal Mielec
Olimpia Poznań 1-3 Legia Warszawa

Kolejka 6 - 2 września

Górnik Zabrze 0-3 Legia Warszawa
Stal Mielec 2-0 Olimpia Poznań
Ruch Chorzów 1-0 Zagłębie Lubin
Hutnik Kraków 4-0 Jagiellonia Białystok
Widzew Łódź 3-0 Siarka Tarnobrzeg
Śląsk Wrocław 0-1 Łódzki KS
GKS Katowice 2-0 Wisła Kraków
Lech Poznań 3-0 Pogoń Szczecin
Szombierki Bytom 0-0 Zawisza Bydgoszcz

Kolejka 7 - 5-6 września

Zawisza Bydgoszcz 1-0 Górnik Zabrze
Pogoń Szczecin 2-1 Szombierki Bytom
Wisła Kraków 0-0 Lech Poznań
Łódzki KS 1-0 GKS Katowice
Siarka Tarnobrzeg 3-1 Śląsk Wrocław
Jagiellonia Białystok 0-3 Widzew Łódź
Zagłębie Lubin 1-0 Hutnik Kraków
Olimpia Poznań 1-0 Ruch Chorzów
Legia Warszawa 1-0 Stal Mielec

Kolejka 8 - 12-13 września

Górnik Zabrze 0-0 Stal Mielec
Ruch Chorzów 2-0 Legia Warszawa
Hutnik Kraków 1-0 Olimpia Poznań
Widzew Łódź 2-2 Zagłębie Lubin
Śląsk Wrocław 2-1 Jagiellonia Białystok
GKS Katowice 4-1 Siarka Tarnobrzeg
Lech Poznań 0-0 Łódzki KS
Szombierki Bytom 2-1 Wisła Kraków
Zawisza Bydgoszcz 0-3 Pogoń Szczecin

Kolejka 9 - 26-27 września

Pogoń Szczecin 0-0 Górnik Zabrze
Wisła Kraków 6-1 Zawisza Bydgoszcz
Łódzki KS 2-1 Szombierki Bytom
Siarka Tarnobrzeg 0-1 Lech Poznań
Jagiellonia Białystok 0-0 GKS Katowice
Zagłębie Lubin 7-0 Śląsk Wrocław
Olimpia Poznań 2-2 Widzew Łódź
Legia Warszawa 2-0 Hutnik Kraków
Stal Mielec 2-1 Ruch Chorzów

Kolejka 10 - 3-4 października

Górnik Zabrze 1-1 Ruch Chorzów
Hutnik Kraków 1-1 Stal Mielec
Widzew Łódź 2-0 Legia Warszawa
Śląsk Wrocław 0-4 Olimpia Poznań
GKS Katowice 2-0 Zagłębie Lubin
Lech Poznań 5-0 Jagiellonia Białystok
Szombierki Bytom 4-2 Siarka Tarnobrzeg
Zawisza Bydgoszcz 1-3 Łódzki KS
Pogoń Szczecin 1-1 Wisła Kraków

Kolejka 11 - 7 października

Wisła Kraków 1-1 Górnik Zabrze
Łódzki KS 2-0 Pogoń Szczecin
Siarka Tarnobrzeg 2-0 Zawisza Bydgoszcz
Jagiellonia Białystok 2-3 Szombierki Bytom
Zagłębie Lubin 2-2 Lech Poznań
Olimpia Poznań 1-0 GKS Katowice
Legia Warszawa 1-0 Śląsk Wrocław
Stal Mielec 1-1 Widzew Łódź
Ruch Chorzów 2-1 Hutnik Kraków

Kolejka 12 - 17-18 października

Górnik Zabrze 1-1 Hutnik Kraków
Widzew Łódź 3-3 Ruch Chorzów
Śląsk Wrocław 0-2 Stal Mielec
GKS Katowice 1-1 Legia Warszawa
Lech Poznań 6-1 Olimpia Poznań
Szombierki Bytom 1-1 Zagłębie Lubin
Zawisza Bydgoszcz 4-3 Jagiellonia Białystok
Pogoń Szczecin 0-0 Siarka Tarnobrzeg
Wisła Kraków 0-3 Łódzki KS

Kolejka 13 - 24-25 października

Łódzki KS 1-2 Górnik Zabrze
Siarka Tarnobrzeg 0-0 Wisła Kraków
Jagiellonia Białystok 0-1 Pogoń Szczecin
Zagłębie Lubin 4-1 Zawisza Bydgoszcz
Olimpia Poznań 1-2 Szombierki Bytom
Legia Warszawa 1-1 Lech Poznań
Stal Mielec 2-1 GKS Katowice
Ruch Chorzów 5-0 Śląsk Wrocław
Hutnik Kraków 2-2 Widzew Łódź

Kolejka 14 - 31 października-1 listopada

Górnik Zabrze 1-2 Widzew Łódź
Śląsk Wrocław 1-0 Hutnik Kraków
GKS Katowice 1-1 Ruch Chorzów
Lech Poznań 0-0 Stal Mielec
Szombierki Bytom 1-2 Legia Warszawa
Zawisza Bydgoszcz 3-0 Olimpia Poznań
Pogoń Szczecin 0-0 Zagłębie Lubin
Wisła Kraków 6-3 Jagiellonia Białystok
Łódzki KS 3-0 Siarka Tarnobrzeg

Kolejka 15 - 7-8 listopada

Siarka Tarnobrzeg 1-1 Górnik Zabrze
Jagiellonia Białystok 1-2 Łódzki KS
Zagłębie Lubin 3-0 Wisła Kraków
Olimpia Poznań 1-2 Pogoń Szczecin
Legia Warszawa 5-1 Zawisza Bydgoszcz
Stal Mielec 1-1 Szombierki Bytom
Ruch Chorzów 2-0 Lech Poznań
Hutnik Kraków 1-4 GKS Katowice
Widzew Łódź 2-0 Śląsk Wrocław

Kolejka 16 - 14-15 listopada

Górnik Zabrze 3-2 Śląsk Wrocław
GKS Katowice 1-3 Widzew Łódź
Lech Poznań 7-1 Hutnik Kraków
Szombierki Bytom 0-4 Ruch Chorzów
Zawisza Bydgoszcz 1-3 Stal Mielec
Pogoń Szczecin 1-1 Legia Warszawa
Wisła Kraków 1-0 Olimpia Poznań
Łódzki KS 2-1 Zagłębie Lubin
Siarka Tarnobrzeg 2-0 Jagiellonia Białystok

Kolejka 17 - 21-22 listopada

Jagiellonia Białystok 2-2 Górnik Zabrze
Zagłębie Lubin 2-0 Siarka Tarnobrzeg
Olimpia Poznań 2-0 Łódzki KS
Legia Warszawa 1-1 Wisła Kraków
Stal Mielec 1-1 Pogoń Szczecin
Ruch Chorzów 2-0 Zawisza Bydgoszcz
Hutnik Kraków 3-0 Szombierki Bytom
Widzew Łódź 0-3 Lech Poznań
Śląsk Wrocław 3-1 GKS Katowice

Kolejka 18 - 6-7 marca

Górnik Zabrze 1-1 GKS Katowice
Śląsk Wrocław 0-0 Lech Poznań
Widzew Łódź 1-0 Szombierki Bytom
Hutnik Kraków 0-1 Zawisza Bydgoszcz
Ruch Chorzów 0-1 Pogoń Szczecin
Stal Mielec 0-0 Wisła Kraków
Legia Warszawa 2-0 Łódzki KS
Olimpia Poznań 1-1 Siarka Tarnobrzeg
Zagłębie Lubin 3-0 Jagiellonia Białystok

Kolejka 19 - 13-14 marca

Zagłębie Lubin 0-1 Górnik Zabrze
Jagiellonia Białystok 2-1 Olimpia Poznań
Siarka Tarnobrzeg 1-2 Legia Warszawa
Łódzki KS 0-0 Stal Mielec
Wisła Kraków 0-1 Ruch Chorzów
Pogoń Szczecin 2-0 Hutnik Kraków
Zawisza Bydgoszcz 1-1 Widzew Łódź
Szombierki Bytom 1-2 Śląsk Wrocław
Lech Poznań 1-2 GKS Katowice

Kolejka 20 - 20-21 marca

Górnik Zabrze 2-2 Lech Poznań
GKS Katowice 5-0 Szombierki Bytom
Śląsk Wrocław 0-0 Zawisza Bydgoszcz
Widzew Łódź 2-1 Pogoń Szczecin
Hutnik Kraków 2-2 Wisła Kraków
Ruch Chorzów 2-2 Łódzki KS
Stal Mielec 2-0 Siarka Tarnobrzeg
Legia Warszawa 1-0 Jagiellonia Białystok
Olimpia Poznań 0-0 Zagłębie Lubin

Kolejka 21 - 27-28 marca

Olimpia Poznań 0-0 Górnik Zabrze
Zagłębie Lubin 3-1 Legia Warszawa
Jagiellonia Białystok 0-5 Stal Mielec
Siarka Tarnobrzeg 1-0 Ruch Chorzów
Łódzki KS 2-2 Hutnik Kraków
Wisła Kraków 4-0 Widzew Łódź
Pogoń Szczecin 3-1 Śląsk Wrocław
Zawisza Bydgoszcz 1-0 GKS Katowice
Szombierki Bytom 0-0 Lech Poznań

Kolejka 22 - 3-4 kwietnia

Górnik Zabrze 4-2 Szombierki Bytom
Lech Poznań 2-2 Zawisza Bydgoszcz
GKS Katowice 1-0 Pogoń Szczecin
Śląsk Wrocław 0-3 Wisła Kraków
(wo)
Widzew Łódź 2-0 Łódzki KS
Hutnik Kraków 1-1 Siarka Tarnobrzeg
Ruch Chorzów 2-0 Jagiellonia Białystok
Stal Mielec 0-0 Zagłębie Lubin
Legia Warszawa 2-0 Olimpia Poznań

Kolejka 23 - 10 kwietnia

Legia Warszawa 1-0 Górnik Zabrze
Olimpia Poznań 1-0 Stal Mielec
Zagłębie Lubin 1-1 Ruch Chorzów
Jagiellonia Białystok 0-0 Hutnik Kraków
Siarka Tarnobrzeg 1-0 Widzew Łódź
Łódzki KS 3-2 Śląsk Wrocław
Wisła Kraków 1-1 GKS Katowice
Pogoń Szczecin 2-0 Lech Poznań
Zawisza Bydgoszcz 1-0 Szombierki Bytom

Kolejka 24 - 17-18 kwietnia

Górnik Zabrze 3-0 Zawisza Bydgoszcz
Szombierki Bytom 0-0 Pogoń Szczecin
Lech Poznań 2-3 Wisła Kraków
GKS Katowice 0-0 Łódzki KS
Śląsk Wrocław 1-0 Siarka Tarnobrzeg
Widzew Łódź 2-0 Jagiellonia Białystok
Hutnik Kraków 0-0 Zagłębie Lubin
Ruch Chorzów 2-0 Olimpia Poznań
Stal Mielec 0-1 Legia Warszawa

Kolejka 25 - 21 kwietnia

Stal Mielec 0-0 Górnik Zabrze
Legia Warszawa 0-0 Ruch Chorzów
Olimpia Poznań 0-0 Hutnik Kraków
Zagłębie Lubin 2-1 Widzew Łódź
Jagiellonia Białystok 2-2 Śląsk Wrocław
Siarka Tarnobrzeg 1-1 GKS Katowice
Łódzki KS 0-0 Lech Poznań
Wisła Kraków 2-0 Szombierki Bytom
Pogoń Szczecin 3-1 Zawisza Bydgoszcz

Kolejka 26 - 1-2 maja

Górnik Zabrze 3-1 Pogoń Szczecin
Zawisza Bydgoszcz 2-1 Wisła Kraków
Szombierki Bytom 0-0 Łódzki KS
Lech Poznań 1-1 Siarka Tarnobrzeg
GKS Katowice 7-1 Jagiellonia Białystok
Śląsk Wrocław 3-2 Zagłębie Lubin
Widzew Łódź 3-0 Olimpia Poznań
Hutnik Kraków 1-0 Legia Warszawa
Ruch Chorzów 0-1 Stal Mielec

Kolejka 27 - 8-9 maja

Ruch Chorzów 1-0 Górnik Zabrze
Stal Mielec 0-0 Hutnik Kraków
Legia Warszawa 2-1 Widzew Łódź
Olimpia Poznań 5-0 Śląsk Wrocław
Zagłębie Lubin 0-1 GKS Katowice
Jagiellonia Białystok 0-5 Lech Poznań
Siarka Tarnobrzeg 3-0 Szombierki Bytom
Łódzki KS 3-2 Zawisza Bydgoszcz
Wisła Kraków 0-1 Pogoń Szczecin

Kolejka 28 - 12 maja

Górnik Zabrze 3-1 Wisła Kraków
Pogoń Szczecin 0-1 Łódzki KS
Zawisza Bydgoszcz 2-1 Siarka Tarnobrzeg
Szombierki Bytom 2-1 Jagiellonia Białystok
Lech Poznań 2-0 Zagłębie Lubin
GKS Katowice 0-0 Olimpia Poznań
Śląsk Wrocław 1-0 Legia Warszawa
Widzew Łódź 1-2 Stal Mielec
Hutnik Kraków 0-2 Ruch Chorzów

Kolejka 29 - 22-23 maja

Hutnik Kraków 3-0 Górnik Zabrze
Ruch Chorzów 0-2 Widzew Łódź
Stal Mielec 0-2 Śląsk Wrocław
Legia Warszawa 3-1 GKS Katowice
Olimpia Poznań 1-2 Lech Poznań
Zagłębie Lubin 1-2 Szombierki Bytom
Jagiellonia Białystok 0-1 Zawisza Bydgoszcz
Siarka Tarnobrzeg 0-1 Pogoń Szczecin
Łódzki KS 1-1 Wisła Kraków

Kolejka 30 - 2 czerwca

Górnik Zabrze 1-2 Łódzki KS
Wisła Kraków 0-2 Siarka Tarnobrzeg
Pogoń Szczecin 3-2 Jagiellonia Białystok
Zawisza Bydgoszcz 2-1 Zagłębie Lubin
Szombierki Bytom 0-2 Olimpia Poznań
Lech Poznań 2-2 Legia Warszawa
GKS Katowice 2-2 Stal Mielec
Śląsk Wrocław 0-2 Ruch Chorzów
Widzew Łódź 2-2 Hutnik Kraków

Kolejka 31 - 5-6 czerwca

Widzew Łódź 1-1 Górnik Zabrze
Hutnik Kraków 2-0 Śląsk Wrocław
Ruch Chorzów 1-0 GKS Katowice
Stal Mielec 1-2 Lech Poznań
Legia Warszawa 4-0 Szombierki Bytom
Olimpia Poznań 1-2 Zawisza Bydgoszcz
Zagłębie Lubin 0-1 Pogoń Szczecin
Jagiellonia Białystok 0-1 Wisła Kraków
Siarka Tarnobrzeg 0-1 Łódzki KS

Kolejka 32 - 12-13 czerwca

Górnik Zabrze 0-1 Siarka Tarnobrzeg
Łódzki KS 5-0 Jagiellonia Białystok
Wisła Kraków 2-0 Zagłębie Lubin
Pogoń Szczecin 1-0 Olimpia Poznań
Zawisza Bydgoszcz 0-1 Legia Warszawa
Szombierki Bytom 1-2 Stal Mielec
Lech Poznań 2-0 Ruch Chorzów
GKS Katowice 0-2 Hutnik Kraków
Śląsk Wrocław 1-3 Widzew Łódź

Kolejka 33 - 16 czerwca

Śląsk Wrocław 0-2 Górnik Zabrze
Widzew Łódź 1-2 GKS Katowice
Hutnik Kraków 1-2 Lech Poznań
Ruch Chorzów 1-0 Szombierki Bytom
Stal Mielec 3-2 Zawisza Bydgoszcz
Legia Warszawa 1-0 Pogoń Szczecin
Olimpia Poznań 0-2 Wisła Kraków
Zagłębie Lubin 2-3 Łódzki KS
Jagiellonia Białystok 0-3 Siarka Tarnobrzeg

Kolejka 34 - 20 czerwca

Górnik Zabrze 3-2 Jagiellonia Białystok
Siarka Tarnobrzeg 3-3 Zagłębie Lubin
Łódzki KS - Olimpia Poznań
na boisku 7-1, mecz anulowany
Wisła Kraków - Legia Warszawa
na boisku 0-6, mecz anulowany
Pogoń Szczecin 1-0 Stal Mielec
Zawisza Bydgoszcz 4-1 Ruch Chorzów
Szombierki Bytom 3-1 Hutnik Kraków
Lech Poznań 3-3 Widzew Łódź
GKS Katowice 4-2 Śląsk Wrocław

Autor: Paweł Mogielnicki

 

Napisz do nas