[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 MPJM
 
REKLAMA
 
 PZPN
RSSSF
 
REKLAMA
 

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Puchar Polski 2011/2012, grupa: Małopolski ZPN - Wadowice - Wadowice

REKLAMA
REKLAMA

I runda - 24 lipca

Wikliniarz Woźniki 7-2 Orzeł Radocza 24 lipca, 17:00
Sokół Chrząstowice 1-6 Astra Spytkowice 24 lipca, 17:00
Gród Grodzisko 0-4 Wisła Łączany 24 lipca, 17:00
Nadwiślanka Brzeźnica 2-4 Orzeł Ryczów 24 lipca, 17:00
Płomień Sosnowice 3-0 Przełęcz Kossowa 24 lipca, 17:00
Skawa Witanowice 2-2 Amator Babica 24 lipca, 11:00
k. 1-4
Stanisławianka Stanisław Dolny 1-4 Relaks Wysoka 23 lipca, 14:00
Zryw Lanckorona 4-2 Korona Skawinki 24 lipca, 17:00
Filkówka Barwałd Średni 2-6 Żarek Stronie 23 lipca, 17:00
Żarek Barwałd Górny 0-2 Skawa Jaroszowice 24 lipca, 17:00
Jastrzębianka Jastrzębia 2-6 Leńczanka Leńcze 24 lipca, 17:00
Huragan Inwałd 2-1 Gronie Zagórnik 24 lipca, 14:00
Olimpia Chocznia 2-2 Orzeł Wieprz 24 lipca, 17:00
k. 14-13
Leskowiec II Rzyki 3-4 Burza Roczyny 24 lipca, 17:00
Żuraw Krzeszów 0-3 Tempo Białka 24 lipca, 17:00
Olimpia Zebrzydowice 1-1 Chełm Stryszów 24 lipca, 17:00
k. 5-4
LKS Bieńkówka 2-2 Grom Grzechynia 24 lipca, 17:00
k. 5-4
Świt Osielec 1-2 Huragan Skawica 24 lipca, 17:00
Lachy Lachowice 2-2 Błyskawica Marcówka 24 lipca, 17:00
k. 3-4
Łysa Góra Zawadka 4-4 Tarnawianka Tarnawa 27 lipca
k. 11-10
Borowik Bachowice 1-9 Sosnowianka Stanisław Dolny 24 lipca, 17:00

II runda - 31 lipca
Sosnowianka Stanisław Dolny - wolny los

Wikliniarz Woźniki 2-12 Astra Spytkowice 31 lipca, 17:00
Orzeł Ryczów 1-3 Wisła Łączany 31 lipca, 17:00
Płomień Sosnowice 3-5 Amator Babica 31 lipca, 17:00
Zryw Lanckorona 2-4 Relaks Wysoka 31 lipca, 17:00
Leńczanka Leńcze 2-3 Żarek Stronie 30 lipca, 17:00
Huragan Inwałd 1-2 Skawa Jaroszowice 31 lipca, 14:00
Olimpia Chocznia 1-2 Burza Roczyny 31 lipca, 17:00
Olimpia Zebrzydowice 0-7 Tempo Białka 31 lipca, 17:00
LKS Bieńkówka 3-0 Huragan Skawica 31 lipca, 17:00
Łysa Góra Zawadka 7-2 Błyskawica Marcówka 31 lipca, 17:00

III runda - 7 sierpnia
Do gry przystępują zespoły z ligi okręgowej: Skawa Wadowice, Jałowiec Stryszawa, Babia Góra Sucha Beskidzka, Cedron Brody, Jubilat Izdebnik i Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska.
Skawa Jaroszowice - wolny los.

Amator Babica 1-4 Relaks Wysoka 7 sierpnia, 11:00
Astra Spytkowice 3-3 Skawa Wadowice 7 sierpnia, 17:00
k. 8-7
Tempo Białka 3-1 Jałowiec Stryszawa 7 sierpnia, 17:00
LKS Bieńkówka 1-3 Babia Góra Sucha Beskidzka 7 sierpnia, 16:00
Burza Roczyny 2-3 Cedron Brody 6 sierpnia, 17:00
Żarek Stronie 0-1 Jubilat Izdebnik 7 sierpnia, 11:00
Sosnowianka Stanisław Dolny 1-2 Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska 6 sierpnia, 17:00
Łysa Góra Zawadka 1-1 Wisła Łączany 7 sierpnia, 11:00
k. 5-4

IV runda - 31 sierpnia
Do gry przystępują zespoły z IV ligi: Garbarz Zembrzyce, Halniak Maków Podhalański, Iskra Klecza Dolna, Sokół Przytkowice i III ligi: Beskid Andrychów.
Łysa Góra Zawadka, Relaks Wysoka - wolny los.

Astra Spytkowice 1-10 Beskid Andrychów 31 sierpnia, 17:00
Rafał Witkowski 61 - Przemysław Knapik 16, Artur Czarnik 23, 33, 41, 89, Michał Adamus 42, Tomasz Kaczmarczyk 45, Przemysław Mastek 51, 79, Szymon Nowicki 66
Tempo Białka 0-4 Halniak Maków Podhalański 31 sierpnia, 17:00
nieznany 4 (k), 40, 43, 65
Babia Góra Sucha Beskidzka 3-3 Iskra Klecza Dolna 31 sierpnia, 17:00
k. 4-3
Krzysztof Żmudka 7, Sebastian Tłok 75, Michał Pacyga 90 - Łukasz Kryjak 66, Jarosław Witek 80, Kacper Węgrzyn 89
Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska 2-0 Jubilat Izdebnik 31 sierpnia, 17:00
Sebastian Mazuga ?, Łukasz Rupa ?
Cedron Brody 2-2 Garbarz Zembrzyce 31 sierpnia, 17:00
k. 2-3
Michał Kołodziej 25, Filip Kurowski 90 - nieznany ?, ?
Skawa Jaroszowice 0-5 Sokół Przytkowice 31 sierpnia, 17:00
Arkadiusz Monica ?, ?, Michał Rzeszutko ?, ?, Grzegorz Stokłosa ?

V runda - 14 września

Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska 3-5 Beskid Andrychów 14 września, 16:30
nieznany ?, ?, ? - Michał Adamus ?, ?, ?, Przemysław Knapik ?, Mariusz Sobala ? (k)
Relaks Wysoka 2-2 Garbarz Zembrzyce 14 września, 16:30
k. 3-4
Łysa Góra Zawadka 3-6 Sokół Przytkowice 14 września, 16:30
nieznany ?, ?, ? - Dawid Rzeszutko ?, ?, ?, ?, Mateusz Żak ?, Łukasz Lelek ?
Babia Góra Sucha Beskidzka 3-4 Halniak Maków Podhalański 14 września, 16:30
Kamil Dyduch 20, Krzysztof Żmudka 46, 81 - Kamil Szewczyk 17, 57, Dariusz Szymoniak 44, Tomasz Czyżowski 67

1/2 finału - 28 września

Halniak Maków Podhalański 0-1 Beskid Andrychów 28 września, 16:00 (300)
Michał Adamus 30
Garbarz Zembrzyce 0-0 Sokół Przytkowice 24 września, 16:00 (100)
k. 5-6
równocześnie mecz 10. kolejki IV ligi małopolskiej

Finał - 19 października

Sokół Przytkowice 3-1 Beskid Andrychów 19 października, 15:30 (150)
Łukasz Lelek 15, 45 (k), Mateusz Hujdus 33 - Dariusz Chowaniec 25
w Przytkowicach

Puchar Polski 2011/2012 (Małopolski ZPN - Wadowice)

Puchar Polski 2011/2012 (Małopolski ZPN - Wadowice - Chrzanów)
Puchar Polski 2011/2012 (Małopolski ZPN - Wadowice - Oświęcim)

Autor: Wojciech Korbel
Kontakt: malopolskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas