[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2020/2021 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

I liga 1991/1992
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Lech Poznań 34 49 19 11 4 66-38 12 5 0 36-11 7 6 4 30-27
2.  GKS Katowice 34 44 16 12 6 51-29 10 6 1 30-11 6 6 5 21-18
3.  Widzew Łódź 34 43 17 9 8 48-28 11 5 1 35-11 6 4 7 13-17
4.  Górnik Zabrze 34 43 14 15 5 43-26 9 7 1 28-12 5 8 4 15-14
5.  Ruch Chorzów 34 39 13 13 8 43-38 11 4 2 25-11 2 9 6 18-27
6.  Śląsk Wrocław 34 38 15 8 11 42-35 10 2 5 26-16 5 6 6 16-19
7.  Wisła Kraków 34 34 10 14 10 39-35 5 8 4 20-17 5 6 6 19-18
8.  Zawisza Bydgoszcz 34 34 11 12 11 43-42 9 6 2 33-20 2 6 9 10-22
9.  Zagłębie Lubin 34 34 12 10 12 30-31 7 6 4 19-15 5 4 8 11-16
10.  Legia Warszawa 34 33 11 11 12 34-33 8 4 5 20-14 3 7 7 14-19
11.  Łódzki KS 34 33 9 15 10 26-29 4 10 3 12-9 5 5 7 14-20
12.  Hutnik Kraków 34 32 9 14 11 54-46 7 5 5 30-18 2 9 6 24-28
13.  Stal Mielec 34 32 8 16 10 27-28 6 8 3 20-8 2 8 7 7-20
14.  Olimpia Poznań 34 31 8 15 11 34-41 5 8 4 22-20 3 7 7 12-21
15.  Motor Lublin 34 30 9 12 13 33-40 5 7 5 19-17 4 5 8 14-23
16.  Stal Stalowa Wola 34 28 8 12 14 23-33 4 8 5 10-10 4 4 9 13-23
17.  Zagłębie Sosnowiec 34 24 6 12 16 28-50 4 7 6 16-20 2 5 10 12-30
18.  Igloopol Dębica 34 11 2 7 25 14-76 2 3 12 5-32 0 4 13 9-44

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18 
 1 Lech Poznań    1-0 3-3 1-1 1-1 2-1 1-1 2-0 1-0 1-0 4-0 3-2 3-0 1-1 1-0 3-0 5-1 3-0 
 2 GKS Katowice3-1     1-0 1-1 1-1 1-1 0-0 1-0 0-1 4-2 2-1 2-1 0-0 3-0 2-2 3-0 5-0 1-0 
 3 Widzew Łódź2-2 2-0     1-0 4-0 0-1 3-2 0-0 1-0 3-0 1-1 3-3 2-1 3-0 3-0 1-0 1-1 5-0 
 4 Górnik Zabrze2-2 2-2 1-0     4-2 3-0 1-0 0-0 2-0 1-0 2-3 2-0 1-1 0-0 0-0 2-1 0-0 5-1 
 5 Ruch Chorzów3-1 1-1 1-0 1-0     0-0 1-4 1-0 1-2 0-0 1-0 1-1 2-0 2-1 5-0 2-0 2-1 1-0 
 6 Śląsk Wrocław1-2 2-1 1-3 1-2 3-0     1-0 3-1 0-0 0-1 1-1 3-2 2-0 1-0 1-3 2-0 1-0 3-0 
 7 Wisła Kraków0-2 2-4 0-0 3-3 3-0 0-1     2-1 2-1 2-2 0-1 1-1 2-0 1-1 0-0 0-0 2-0 0-0 
 8 Zawisza Bydgoszcz2-2 2-3 3-0 1-0 2-2 1-3 1-1     2-1 2-2 1-1 3-1 2-0 3-1 0-0 2-1 2-0 4-2 
 9 Zagłębie Lubin2-4 1-1 0-1 1-2 1-1 2-1 1-1 1-1     1-0 0-0 1-0 0-0 2-0 2-0 0-1 2-1 2-1 
 10 Legia Warszawa2-0 0-2 1-0 0-0 1-1 0-2 1-1 2-0 0-0     1-0 0-2 1-2 1-0 1-0 1-2 3-0 5-2 
 11 Łódzki KS1-1 0-0 2-0 0-0 2-1 1-1 0-0 3-4 0-1 1-0     0-0 0-0 0-1 2-0 0-0 0-0 0-0 
 12 Hutnik Kraków2-2 3-0 2-0 1-2 3-3 1-1 0-1 2-1 0-1 1-2 2-1     3-0 0-0 1-2 1-1 2-1 6-0 
 13 Stal Mielec0-1 0-0 0-1 2-0 0-0 0-0 3-0 4-1 0-1 0-0 0-0 1-1     1-1 2-1 3-0 1-1 3-0 
 14 Olimpia Poznań1-2 1-2 0-0 1-2 0-0 1-1 1-2 1-0 2-1 1-1 2-0 3-3 1-1     0-0 1-1 3-2 3-2 
 15 Motor Lublin1-1 0-2 1-2 0-0 2-1 3-0 3-0 0-0 2-0 0-3 2-1 2-2 0-1 1-1     0-1 1-1 1-1 
 16 Stal Stalowa Wola1-2 1-0 0-0 0-0 0-0 2-0 0-2 0-0 2-1 0-0 0-1 1-1 1-1 0-0 0-1     0-1 2-0 
 17 Zagłębie Sosnowiec4-1 0-0 0-1 0-2 0-2 2-0 1-0 0-0 1-1 1-1 0-1 2-2 0-0 1-3 2-5 2-1     0-0 
 18 Igloopol Dębica0-4 0-3 1-2 0-0 0-3 0-3 0-4 0-1 0-0 1-0 1-2 0-2 0-0 1-2 1-0 0-4 0-2     

Kolejka 1 - 27-28 lipca

Olimpia Poznań 1-1 Śląsk Wrocław 28 lipca, 17:00 (3000)
Legia Warszawa 0-2 Hutnik Kraków 27 lipca, 17:30 (3500)
Zagłębie Sosnowiec 0-1 Łódzki KS 27 lipca, 17:00 (2000)
Zawisza Bydgoszcz 0-0 Motor Lublin 27 lipca, 17:00 (4520)
Ruch Chorzów 1-1 GKS Katowice 27 lipca, 17:30 (4184)
Stal Stalowa Wola 1-1 Stal Mielec 27 lipca, 17:00 (9000)
Widzew Łódź 5-0 Igloopol Dębica 27 lipca, 18:00 (7306)
Wisła Kraków 3-3 Górnik Zabrze 28 lipca, 18:00 (13 500)
Zagłębie Lubin 2-4 Lech Poznań 28 lipca, 17:30 (5327)

Kolejka 2 - 3-4 sierpnia

Śląsk Wrocław 1-2 Lech Poznań 3 sierpnia, 17:00 (7015)
Górnik Zabrze 2-0 Zagłębie Lubin 3 sierpnia, 17:30 (4956)
Igloopol Dębica 0-4 Wisła Kraków 3 sierpnia, 17:00 (3000)
Stal Mielec 0-1 Widzew Łódź 3 sierpnia, 18:00 (6165)
GKS Katowice 3-0 Stal Stalowa Wola 3 sierpnia, 17:00 (2500)
Motor Lublin 2-1 Ruch Chorzów 3 sierpnia, 17:30 (3000)
Łódzki KS 3-4 Zawisza Bydgoszcz 3 sierpnia, 17:00 (2780)
Hutnik Kraków 2-1 Zagłębie Sosnowiec 3 sierpnia, 17:00 (4000)
Olimpia Poznań 1-1 Legia Warszawa 3 sierpnia, 17:00 (2000)

Kolejka 3 - 10-11 sierpnia

Legia Warszawa 0-2 Śląsk Wrocław 10 sierpnia, 17:00 (2500)
Zagłębie Sosnowiec 1-3 Olimpia Poznań 10 sierpnia, 17:00 (3000)
Zawisza Bydgoszcz 3-1 Hutnik Kraków 10 sierpnia, 17:00 (5020)
Ruch Chorzów 1-0 Łódzki KS 10 sierpnia, 17:30 (2270)
Stal Stalowa Wola 0-1 Motor Lublin 10 sierpnia, 17:00 (7000)
Widzew Łódź 2-0 GKS Katowice 10 sierpnia, 18:00 (11 211)
Wisła Kraków 2-0 Stal Mielec 11 sierpnia, 17:00 (10 000)
Zagłębie Lubin 2-1 Igloopol Dębica 10 sierpnia, 17:00 (3048)
Lech Poznań 1-1 Górnik Zabrze 25 września, 17:00 (10 705)

Kolejka 4 - 17-18 sierpnia

Śląsk Wrocław 1-2 Górnik Zabrze 17 sierpnia, 17:00 (8122)
Igloopol Dębica 0-4 Lech Poznań 17 sierpnia, 17:00 (4000)
Stal Mielec 0-1 Zagłębie Lubin 17 sierpnia, 18:00 (5374)
GKS Katowice 0-0 Wisła Kraków 17 sierpnia, 17:00 (3500)
Motor Lublin 1-2 Widzew Łódź 17 sierpnia, 17:00 (9500)
Łódzki KS 0-0 Stal Stalowa Wola 17 sierpnia, 17:00 (1933)
Hutnik Kraków 3-3 Ruch Chorzów 17 sierpnia, 17:00 (4500)
Legia Warszawa 3-0 Zagłębie Sosnowiec 17 sierpnia, 17:00 (2000)
Zawisza Bydgoszcz 3-1 Olimpia Poznań 17 sierpnia, 17:30 (4205)

Kolejka 5 - 24-25 sierpnia

Zagłębie Sosnowiec 2-0 Śląsk Wrocław 24 sierpnia, 17:00 (2000)
Zawisza Bydgoszcz 2-2 Legia Warszawa 24 sierpnia, 11:00 (8420)
Ruch Chorzów 2-1 Olimpia Poznań 24 sierpnia, 17:30 (2000)
Stal Stalowa Wola 1-1 Hutnik Kraków 24 sierpnia, 17:00 (5500)
Widzew Łódź 1-1 Łódzki KS 24 sierpnia, 18:00 (18 017)
Wisła Kraków 0-0 Motor Lublin 24 sierpnia, 17:00 (6000)
Zagłębie Lubin 1-1 GKS Katowice 24 sierpnia, 17:00 (4450)
Lech Poznań 3-0 Stal Mielec 24 sierpnia, 18:00 (8278)
Górnik Zabrze 5-1 Igloopol Dębica 24 sierpnia, 17:30 (5391)

Kolejka 6 - 28 sierpnia

Śląsk Wrocław 3-0 Igloopol Dębica 28 sierpnia, 17:00 (5413)
Stal Mielec 2-0 Górnik Zabrze 28 sierpnia, 18:00 (5343)
GKS Katowice 3-1 Lech Poznań 28 sierpnia, 17:00 (6000)
Motor Lublin 2-0 Zagłębie Lubin 28 sierpnia, 16:30 (6500)
Łódzki KS 0-0 Wisła Kraków 28 sierpnia, 17:00 (2743)
Hutnik Kraków 2-0 Widzew Łódź 28 sierpnia, 16:00 (7000)
Olimpia Poznań 1-1 Stal Stalowa Wola 28 sierpnia, 16:30 (1000)
Legia Warszawa 1-1 Ruch Chorzów 28 sierpnia, 17:30 (3500)
Zagłębie Sosnowiec 0-0 Zawisza Bydgoszcz 28 sierpnia, 17:00 (3500)

Kolejka 7 - 31 sierpnia-1 września

Zawisza Bydgoszcz 1-3 Śląsk Wrocław 31 sierpnia, 17:00 (8935)
Ruch Chorzów 2-1 Zagłębie Sosnowiec 31 sierpnia, 17:30 (3908)
Stal Stalowa Wola 0-0 Legia Warszawa 1 września, 16:00 (8500)
Widzew Łódź 3-0 Olimpia Poznań 1 września, 17:00 (9410)
Wisła Kraków 1-1 Hutnik Kraków 1 września, 17:00 (15 000)
Zagłębie Lubin 0-0 Łódzki KS 1 września, 16:00 (5023)
Lech Poznań 1-0 Motor Lublin 31 sierpnia, 17:00 (8021)
Górnik Zabrze 2-2 GKS Katowice 1 września, 17:30 (8839)
Igloopol Dębica 0-0 Stal Mielec 31 sierpnia, 17:00 (3500)

Kolejka 8 - 7-8 września

Śląsk Wrocław 2-0 Stal Mielec 7 września, 16:00 (5120)
GKS Katowice 1-0 Igloopol Dębica 7 września, 16:00 (2500)
Motor Lublin 0-0 Górnik Zabrze 7 września, 16:00 (4500)
Łódzki KS 1-1 Lech Poznań 7 września, 17:00 (2503)
Hutnik Kraków 0-1 Zagłębie Lubin 7 września, 15:30 (4000)
Olimpia Poznań 1-2 Wisła Kraków 7 września, 16:00 (1000)
Legia Warszawa 1-0 Widzew Łódź 7 września, 17:00 (7000)
Zagłębie Sosnowiec 2-1 Stal Stalowa Wola 7 września, 16:30 (3000)
Zawisza Bydgoszcz 2-2 Ruch Chorzów 8 września, 11:00 (4861)

Kolejka 9 - 14-15 września

Ruch Chorzów 0-0 Śląsk Wrocław 14 września, 17:00 (4071)
Stal Stalowa Wola 0-0 Zawisza Bydgoszcz 15 września, 12:00 (6500)
Widzew Łódź 1-1 Zagłębie Sosnowiec 14 września, 17:00 (7281)
Wisła Kraków 2-2 Legia Warszawa 14 września, 17:00 (9500)
Zagłębie Lubin 2-0 Olimpia Poznań 14 września, 16:00 (4181)
Lech Poznań 3-2 Hutnik Kraków 14 września, 17:00 (8403)
Górnik Zabrze 2-3 Łódzki KS 14 września, 17:30 (5468)
Igloopol Dębica 1-0 Motor Lublin 14 września, 16:00 (2500)
Stal Mielec 0-0 GKS Katowice 14 września, 17:00 (4768)

Kolejka 10 - 21-22 września

Śląsk Wrocław 2-1 GKS Katowice 21 września, 15:30 (7200)
Motor Lublin 0-1 Stal Mielec 21 września, 15:30 (2000)
Łódzki KS 0-0 Igloopol Dębica 21 września, 17:00 (2891)
Hutnik Kraków 1-2 Górnik Zabrze 22 września, 15:00 (8000)
Olimpia Poznań 1-2 Lech Poznań 21 września, 15:00 (11 500)
Legia Warszawa 0-0 Zagłębie Lubin 22 września, 16:00 (7000)
Zagłębie Sosnowiec 1-0 Wisła Kraków 21 września, 16:00 (8000)
Zawisza Bydgoszcz 3-0 Widzew Łódź 21 września, 16:00 (8030)
Ruch Chorzów 2-0 Stal Stalowa Wola 21 września, 17:00 (3459)

Kolejka 11 - 28-29 września

Stal Stalowa Wola 2-0 Śląsk Wrocław 28 września, 12:00 (4500)
Widzew Łódź 4-0 Ruch Chorzów 28 września, 17:00 (5499)
Wisła Kraków 2-1 Zawisza Bydgoszcz 28 września, 16:00 (7500)
Zagłębie Lubin 2-1 Zagłębie Sosnowiec 28 września, 15:00 (2562)
Lech Poznań 1-0 Legia Warszawa 28 września, 17:00 (11 000)
Górnik Zabrze 0-0 Olimpia Poznań 28 września, 17:30 (5052)
Igloopol Dębica 0-2 Hutnik Kraków 28 września, 15:30 (3000)
Stal Mielec 0-0 Łódzki KS 28 września, 16:00 (5121)
GKS Katowice 2-2 Motor Lublin 28 września, 15:00 (2500)

Kolejka 12 - 5-6 października

Śląsk Wrocław 1-3 Motor Lublin 6 października, 11:00 (5764)
Łódzki KS 0-0 GKS Katowice 6 października, 18:00 (2971)
Hutnik Kraków 3-0 Stal Mielec 6 października, 11:00 (6000)
Olimpia Poznań 3-2 Igloopol Dębica 5 października, 14:00 (1500)
Legia Warszawa 0-0 Górnik Zabrze 6 października, 16:00 (6000)
Zagłębie Sosnowiec 4-1 Lech Poznań 5 października, 15:30 (6000)
Zawisza Bydgoszcz 2-1 Zagłębie Lubin 6 października, 11:00 (6629)
Ruch Chorzów 1-4 Wisła Kraków 5 października, 16:00 (4470)
Stal Stalowa Wola 0-0 Widzew Łódź 5 października, 12:00 (5000)

Kolejka 13 - 19-20 października

Widzew Łódź 0-1 Śląsk Wrocław 19 października, 17:00 (6030)
Wisła Kraków 0-0 Stal Stalowa Wola 19 października, 15:00 (4553)
Zagłębie Lubin 1-1 Ruch Chorzów 19 października, 13:30 (2515)
Lech Poznań 2-0 Zawisza Bydgoszcz 19 października, 17:00 (7500)
Górnik Zabrze 0-0 Zagłębie Sosnowiec 19 października, 15:30 (3914)
Igloopol Dębica 1-0 Legia Warszawa 19 października, 14:00 (2000)
Stal Mielec 1-1 Olimpia Poznań 19 października, 15:00 (4928)
GKS Katowice 2-1 Hutnik Kraków 19 października, 11:00 (3000)
Motor Lublin 2-1 Łódzki KS 19 października, 14:00 (2000)

Kolejka 14 - 26-27 października

Śląsk Wrocław 1-1 Łódzki KS 26 października, 14:00 (5000)
Hutnik Kraków 1-2 Motor Lublin 26 października, 14:15 (2500)
Olimpia Poznań 1-2 GKS Katowice 26 października, 12:00 (300)
Legia Warszawa 1-2 Stal Mielec 26 października, 17:00 (2900)
Zagłębie Sosnowiec 0-0 Igloopol Dębica 26 października, 14:30 (3500)
Zawisza Bydgoszcz 1-0 Górnik Zabrze 26 października, 14:00 (2830)
Ruch Chorzów 3-1 Lech Poznań 26 października, 16:00 (2876)
Stal Stalowa Wola 2-1 Zagłębie Lubin 26 października, 12:00 (3500)
Widzew Łódź 3-2 Wisła Kraków 26 października, 17:30 (5394)

Kolejka 15 - 2-3 listopada

Wisła Kraków 0-1 Śląsk Wrocław 3 listopada, 15:00 (8000)
Zagłębie Lubin 0-1 Widzew Łódź 3 listopada, 13:30 (4103)
Lech Poznań 3-0 Stal Stalowa Wola 2 listopada, 17:00 (5000)
Górnik Zabrze 4-2 Ruch Chorzów 3 listopada, 15:30 (7998)
Igloopol Dębica 0-1 Zawisza Bydgoszcz 2 listopada, 12:00 (1500)
Stal Mielec 1-1 Zagłębie Sosnowiec 2 listopada, 15:00 (4328)
GKS Katowice 4-2 Legia Warszawa 2 listopada, 11:00 (2502)
Motor Lublin 1-1 Olimpia Poznań 3 listopada, 12:00 (5000)
Łódzki KS 0-0 Hutnik Kraków 2 listopada, 16:00 (1401)

Kolejka 16 - 16-17 listopada

Śląsk Wrocław 3-2 Hutnik Kraków 17 listopada, 14:00 (3543)
Olimpia Poznań 2-0 Łódzki KS 16 listopada, 12:00 (1300)
Legia Warszawa 1-0 Motor Lublin 16 listopada, 12:00 (2000)
Zagłębie Sosnowiec 0-0 GKS Katowice 17 listopada, 12:00 (5000)
Zawisza Bydgoszcz 2-0 Stal Mielec 17 listopada, 11:00 (1420)
Ruch Chorzów 1-0 Igloopol Dębica 16 listopada, 15:00 (2698)
Stal Stalowa Wola 0-0 Górnik Zabrze 17 listopada, 12:00 (6000)
Widzew Łódź 2-2 Lech Poznań 16 listopada, 17:00 (12 125)
Wisła Kraków 2-1 Zagłębie Lubin 16 listopada, 15:00 (7000)

Kolejka 17 - 23-24 listopada

Zagłębie Lubin 2-1 Śląsk Wrocław 24 listopada, 13:00 (4074)
Lech Poznań 1-1 Wisła Kraków 23 listopada, 17:00 (6500)
Górnik Zabrze 1-0 Widzew Łódź 24 listopada, 12:00 (6105)
Igloopol Dębica 0-4 Stal Stalowa Wola 23 listopada, 12:00 (2500)
Stal Mielec 0-0 Ruch Chorzów 23 listopada, 14:00 (3824)
GKS Katowice 1-0 Zawisza Bydgoszcz 24 listopada, 11:00 (2500)
Motor Lublin 1-1 Zagłębie Sosnowiec 23 listopada, 12:30 (1440)
Łódzki KS 1-0 Legia Warszawa 23 listopada, 16:00 (2244)
Hutnik Kraków 0-0 Olimpia Poznań 24 listopada, 11:00 (1500)

Kolejka 18 - 14-15 marca

Śląsk Wrocław 1-0 Olimpia Poznań 14 marca, 14:00 (5500)
Hutnik Kraków 1-2 Legia Warszawa 14 marca, 15:00 (3000)
Łódzki KS 0-0 Zagłębie Sosnowiec 14 marca, 12:00 (2000)
Motor Lublin 0-0 Zawisza Bydgoszcz 14 marca, 14:30 (3000)
GKS Katowice 1-1 Ruch Chorzów 14 marca, 11:00 (5000)
Stal Mielec 3-0 Stal Stalowa Wola 15 marca, 16:00 (6470)
Igloopol Dębica 1-2 Widzew Łódź 14 marca, 15:00 (2000)
Górnik Zabrze 1-0 Wisła Kraków 14 marca, 15:00 (6390)
Lech Poznań 1-0 Zagłębie Lubin 14 marca, 12:00 (8000)

Kolejka 19 - 28-29 marca

Lech Poznań 2-1 Śląsk Wrocław 28 marca, 12:00 (7000)
Zagłębie Lubin 1-2 Górnik Zabrze 28 marca, 16:00 (3000)
Wisła Kraków 0-0 Igloopol Dębica 28 marca, 15:00 (7000)
Widzew Łódź 2-1 Stal Mielec 28 marca, 16:00 (7000)
Stal Stalowa Wola 1-0 GKS Katowice 28 marca, 15:00 (7000)
Ruch Chorzów 5-0 Motor Lublin 28 marca, 16:00 (3527)
Zawisza Bydgoszcz 1-1 Łódzki KS 28 marca, 15:30 (5200)
Zagłębie Sosnowiec 2-2 Hutnik Kraków 28 marca, 16:00 (4000)
Legia Warszawa 1-0 Olimpia Poznań 28 marca, 12:00 (5000)

Kolejka 20 - 4-5 kwietnia

Śląsk Wrocław 0-1 Legia Warszawa 4 kwietnia, 15:00 (6500)
Olimpia Poznań 3-2 Zagłębie Sosnowiec 4 kwietnia, 16:00 (3000)
Hutnik Kraków 2-1 Zawisza Bydgoszcz 4 kwietnia, 16:00 (4000)
Łódzki KS 2-1 Ruch Chorzów 4 kwietnia, 16:00 (3000)
Motor Lublin 0-1 Stal Stalowa Wola 4 kwietnia, 15:00 (2000)
GKS Katowice 1-0 Widzew Łódź 4 kwietnia, 16:00 (4000)
Stal Mielec 3-0 Wisła Kraków 4 kwietnia, 15:00 (5000)
Igloopol Dębica 0-0 Zagłębie Lubin 4 kwietnia, 16:00 (2000)
Górnik Zabrze 2-2 Lech Poznań 5 kwietnia, 16:30 (6793)

Kolejka 21 - 11-12 kwietnia

Olimpia Poznań 1-0 Zawisza Bydgoszcz 12 kwietnia, 11:00 (3000)
Górnik Zabrze 3-0 Śląsk Wrocław 11 kwietnia, 16:30 (5500)
Lech Poznań 3-0 Igloopol Dębica 11 kwietnia, 16:00 (15 000)
Zagłębie Lubin 0-0 Stal Mielec 11 kwietnia, 16:30 (2500)
Wisła Kraków 2-4 GKS Katowice 11 kwietnia, 16:00 (7000)
Widzew Łódź 3-0 Motor Lublin 11 kwietnia, 16:00 (6000)
Stal Stalowa Wola 0-1 Łódzki KS 11 kwietnia, 16:00 (7000)
Ruch Chorzów 1-1 Hutnik Kraków 11 kwietnia, 17:00 (4000)
Zagłębie Sosnowiec 1-1 Legia Warszawa 11 kwietnia, 16:00 (6000)

Kolejka 22 - 18 kwietnia

Śląsk Wrocław 1-0 Zagłębie Sosnowiec 18 kwietnia, 15:00 (5000)
Legia Warszawa 2-0 Zawisza Bydgoszcz 18 kwietnia, 12:00 (6000)
Olimpia Poznań 0-0 Ruch Chorzów 18 kwietnia, 11:00 (3000)
Hutnik Kraków 1-1 Stal Stalowa Wola 18 kwietnia, 12:00 (2500)
Łódzki KS 2-0 Widzew Łódź 17 kwietnia, 16:30 (15 000)
Motor Lublin 3-0 Wisła Kraków 18 kwietnia, 11:00 (2000)
GKS Katowice 0-1 Zagłębie Lubin 18 kwietnia, 11:00 (4000)
Stal Mielec 0-1 Lech Poznań 18 kwietnia, 15:00 (6600)
Igloopol Dębica 0-0 Górnik Zabrze 18 kwietnia, 11:00 (2000)

Kolejka 23 - 25-26 kwietnia

Igloopol Dębica 0-3 Śląsk Wrocław 25 kwietnia, 16:00 (2000)
Górnik Zabrze 1-1 Stal Mielec 25 kwietnia, 16:30 (4646)
Lech Poznań 1-0 GKS Katowice 25 kwietnia, 16:00 (20 000)
Zagłębie Lubin 2-0 Motor Lublin 25 kwietnia, 17:00 (3000)
Wisła Kraków 0-1 Łódzki KS 25 kwietnia, 17:00 (4000)
Widzew Łódź 3-3 Hutnik Kraków 25 kwietnia, 16:00 (5094)
Stal Stalowa Wola 0-0 Olimpia Poznań 25 kwietnia, 16:00 (6000)
Ruch Chorzów 0-0 Legia Warszawa 25 kwietnia, 17:00 (4835)
Zawisza Bydgoszcz 2-0 Zagłębie Sosnowiec 25 kwietnia, 16:00 (3000)

Kolejka 24 - 29 kwietnia

Śląsk Wrocław 3-1 Zawisza Bydgoszcz 29 kwietnia, 16:00 (4500)
Zagłębie Sosnowiec 0-2 Ruch Chorzów 29 kwietnia, 16:30 (3000)
Legia Warszawa 1-2 Stal Stalowa Wola 29 kwietnia, 17:00 (5000)
Olimpia Poznań 0-0 Widzew Łódź 29 kwietnia, 17:00 (2000)
Hutnik Kraków 0-1 Wisła Kraków 29 kwietnia, 17:00 (11 000)
Łódzki KS 0-1 Zagłębie Lubin 29 kwietnia, 17:00 (4000)
Motor Lublin 1-1 Lech Poznań 29 kwietnia, 17:00 (4000)
GKS Katowice 1-1 Górnik Zabrze 29 kwietnia, 16:00 (3000)
Stal Mielec 3-0 Igloopol Dębica 29 kwietnia, 16:00 (4000)

Kolejka 25 - 2-3 maja

Stal Mielec 0-0 Śląsk Wrocław 2 maja, 16:00 (4500)
Igloopol Dębica 0-3 GKS Katowice 2 maja, 16:00 (1000)
Górnik Zabrze 0-0 Motor Lublin 3 maja, 17:00 (4000)
Lech Poznań 4-0 Łódzki KS 2 maja, 16:00 (15 000)
Zagłębie Lubin 1-0 Hutnik Kraków 2 maja, 17:00 (3000)
Wisła Kraków 1-1 Olimpia Poznań 3 maja, 17:00 (4000)
Widzew Łódź 3-0 Legia Warszawa 2 maja, 17:00 (11 000)
Stal Stalowa Wola 0-1 Zagłębie Sosnowiec 2 maja, 17:00 (6000)
Ruch Chorzów 1-0 Zawisza Bydgoszcz 2 maja, 17:00 (4000)

Kolejka 26 - 9-10 maja

Śląsk Wrocław 3-0 Ruch Chorzów 9 maja, 16:00 (5500)
Zawisza Bydgoszcz 2-1 Stal Stalowa Wola 9 maja, 17:00 (2000)
Zagłębie Sosnowiec 0-1 Widzew Łódź 9 maja, 16:30 (5000)
Legia Warszawa 1-1 Wisła Kraków 10 maja, 14:30 (5000)
Olimpia Poznań 2-1 Zagłębie Lubin 9 maja, 12:00 (2000)
Hutnik Kraków 2-2 Lech Poznań 10 maja, 12:00 (4000)
Łódzki KS 0-0 Górnik Zabrze 9 maja, 17:00 (3000)
Motor Lublin 1-1 Igloopol Dębica 9 maja, 17:00 (2500)
GKS Katowice 0-0 Stal Mielec 9 maja, 17:00 (4000)

Kolejka 27 - 16-17 maja

GKS Katowice 1-1 Śląsk Wrocław 16 maja, 17:00 (3500)
Stal Mielec 2-1 Motor Lublin 16 maja, 16:00 (4000)
Igloopol Dębica 1-2 Łódzki KS 16 maja, 17:00 (1000)
Górnik Zabrze 2-0 Hutnik Kraków 16 maja, 17:00 (4000)
Lech Poznań 1-1 Olimpia Poznań 16 maja, 17:00 (11 000)
Zagłębie Lubin 1-0 Legia Warszawa 16 maja, 17:00 (4000)
Wisła Kraków 2-0 Zagłębie Sosnowiec 16 maja, 17:00 (4000)
Widzew Łódź 0-0 Zawisza Bydgoszcz 16 maja, 17:00 (6000)
Stal Stalowa Wola 0-0 Ruch Chorzów 16 maja, 17:00 (9000)

Kolejka 28 - 20 maja

Śląsk Wrocław 2-0 Stal Stalowa Wola 13 maja, 17:00 (5500)
Ruch Chorzów 1-0 Widzew Łódź 13 maja, 17:00 (4000)
Zawisza Bydgoszcz 1-1 Wisła Kraków 13 maja, 17:00 (3000)
Zagłębie Sosnowiec 1-1 Zagłębie Lubin 13 maja, 16:30 (3000)
Legia Warszawa 2-0 Lech Poznań 13 maja, 17:30 (8000)
Olimpia Poznań 1-2 Górnik Zabrze 13 maja, 17:00 (3000)
Hutnik Kraków 6-0 Igloopol Dębica 13 maja, 17:00 (2000)
Łódzki KS 0-0 Stal Mielec 13 maja, 17:00 (2447)
Motor Lublin 0-2 GKS Katowice 13 maja, 17:00 (2000)

Kolejka 29 - 23-24 maja

Motor Lublin 3-0 Śląsk Wrocław 23 maja, 17:00 (1000)
GKS Katowice 2-1 Łódzki KS 23 maja, 17:00 (3000)
Stal Mielec 1-1 Hutnik Kraków 23 maja, 16:00 (4000)
Igloopol Dębica 1-2 Olimpia Poznań 23 maja, 17:00 (1000)
Górnik Zabrze 1-0 Legia Warszawa 24 maja, 11:00 (5000)
Lech Poznań 5-1 Zagłębie Sosnowiec 23 maja, 17:00 (8000)
Zagłębie Lubin 1-1 Zawisza Bydgoszcz 23 maja, 17:00 (3000)
Wisła Kraków 3-0 Ruch Chorzów 23 maja, 17:00 (6000)
Widzew Łódź 1-0 Stal Stalowa Wola 23 maja, 17:00 (5000)

Kolejka 30 - 30-31 maja

Śląsk Wrocław 1-3 Widzew Łódź 30 maja, 16:00 (6000)
Stal Stalowa Wola 0-2 Wisła Kraków 30 maja, 17:00 (4000)
Ruch Chorzów 1-2 Zagłębie Lubin 30 maja, 17:00 (3000)
Zawisza Bydgoszcz 2-2 Lech Poznań 30 maja, 17:00 (6000)
Zagłębie Sosnowiec 0-2 Górnik Zabrze 30 maja, 17:00 (3000)
Legia Warszawa 5-2 Igloopol Dębica 30 maja, 17:00 (5000)
Olimpia Poznań 1-1 Stal Mielec 31 maja, 12:00 (3000)
Hutnik Kraków 3-0 GKS Katowice 30 maja, 17:00 (4000)
Łódzki KS 2-0 Motor Lublin 30 maja, 17:00 (2000)

Kolejka 31 - 3 czerwca

Łódzki KS 1-1 Śląsk Wrocław 3 czerwca, 17:00 (2323)
Motor Lublin 2-2 Hutnik Kraków 3 czerwca, 17:00 (1000)
GKS Katowice 3-0 Olimpia Poznań 3 czerwca, 17:00 (1500)
Stal Mielec 0-0 Legia Warszawa 3 czerwca, 17:00 (3500)
Igloopol Dębica 0-2 Zagłębie Sosnowiec 3 czerwca, 17:00 (250)
Górnik Zabrze 0-0 Zawisza Bydgoszcz 3 czerwca, 17:00 (3693)
Lech Poznań 1-1 Ruch Chorzów 3 czerwca, 17:00 (8000)
Zagłębie Lubin 0-1 Stal Stalowa Wola 3 czerwca, 17:00 (2000)
Wisła Kraków 0-0 Widzew Łódź 3 czerwca, 18:00 (6000)

Kolejka 32 - 6-7 czerwca

Śląsk Wrocław 1-0 Wisła Kraków 6 czerwca, 11:00 (4000)
Widzew Łódź 1-0 Zagłębie Lubin 7 czerwca, 17:00 (6000)
Stal Stalowa Wola 1-2 Lech Poznań 7 czerwca, 11:00 (6000)
Ruch Chorzów 1-0 Górnik Zabrze 6 czerwca, 17:00 (6000)
Zawisza Bydgoszcz 4-2 Igloopol Dębica 6 czerwca, 17:00 (2000)
Zagłębie Sosnowiec 0-0 Stal Mielec 6 czerwca, 17:00 (1000)
Legia Warszawa 0-2 GKS Katowice 7 czerwca, 16:00 (9000)
Olimpia Poznań 0-0 Motor Lublin 6 czerwca, 18:00 (2000)
Hutnik Kraków 2-1 Łódzki KS 6 czerwca, 17:00 (4000)

Kolejka 33 - 14 czerwca

Hutnik Kraków 1-1 Śląsk Wrocław 13 czerwca, 17:00 (2500)
Łódzki KS 0-1 Olimpia Poznań 13 czerwca, 17:00 (1000)
Motor Lublin 0-3 Legia Warszawa 13 czerwca, 17:00 (1000)
GKS Katowice 5-0 Zagłębie Sosnowiec 13 czerwca, 17:00 (1600)
Stal Mielec 4-1 Zawisza Bydgoszcz 13 czerwca, 17:00 (2984)
Igloopol Dębica 0-3 Ruch Chorzów 13 czerwca, 17:00 (1000)
Górnik Zabrze 2-1 Stal Stalowa Wola 13 czerwca, 17:00 (3000)
Lech Poznań 3-3 Widzew Łódź 13 czerwca, 17:00 (15 000)
Zagłębie Lubin 1-1 Wisła Kraków 13 czerwca, 17:00 (2000)

Kolejka 34 - 21 czerwca

Śląsk Wrocław 0-0 Zagłębie Lubin 20 czerwca, 17:00 (4000)
Wisła Kraków 0-2 Lech Poznań 20 czerwca, 17:00 (4000)
Widzew Łódź 1-0 Górnik Zabrze 20 czerwca, 17:00 (9000)
Stal Stalowa Wola 2-0 Igloopol Dębica 20 czerwca, 17:00 (2000)
Ruch Chorzów 2-0 Stal Mielec 20 czerwca, 17:00 (2000)
Zawisza Bydgoszcz 2-3 GKS Katowice 20 czerwca, 17:00 (2000)
Zagłębie Sosnowiec 2-5 Motor Lublin 20 czerwca, 17:00 (1000)
Legia Warszawa 1-0 Łódzki KS 20 czerwca, 17:00 (4000)
Olimpia Poznań 3-3 Hutnik Kraków 20 czerwca, 17:00 (2000)

Autor: Paweł Mogielnicki

 

Napisz do nas