[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa B 2011/2012, grupa: Jelenia Góra IV
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  LZS Brzeźnik 20 55 18 1 1 107-18 9 1 0 56-10 9 0 1 51-8
2.  Orliki Węgliniec 20 50 16 2 2 91-28 7 1 2 40-15 9 1 0 51-13
3.  Granit Gierałtów 20 43 14 1 5 81-41 7 1 2 48-22 7 0 3 33-19
4.  Roan Tomisław 20 36 12 0 8 57-60 6 0 4 32-33 6 0 4 25-27
5.  TS Parzyce 20 34 11 1 8 64-55 6 0 4 31-27 5 1 4 33-28
6.  Chrobry Nowogrodziec 20 32 10 2 8 79-34 6 0 4 53-18 4 2 4 26-16
7.  Rybak Parowa 20 22 7 1 12 55-58 4 1 5 33-25 3 0 7 22-33
8.  LZS Sobota 20 19 6 1 13 36-84 3 1 6 18-35 3 0 7 18-49
9.  LZS Kotliska 20 16 5 1 14 40-85 3 0 7 19-44 2 1 7 21-41 2 3 1 0 1 2-2
10.  LZS Niwnice 20 16 5 1 14 34-88 4 1 5 24-35 1 0 9 10-53 2 3 1 0 1 2-2
11.  Kwisa Kierżno 20 1 0 1 19 18-111 0 0 10 3-41 0 1 9 15-70
LZS Płóczki Dolne wycofał się przed rozpoczęciem rozgrywek.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
 1 LZS Brzeźnik    2-2 3-1 8-1 2-0 2-1 6-0 4-0 14-1 9-2 6-2 
 2 Orliki Węgliniec0-3     0-1 5-2 1-1 2-1 2-1 6-1 3-1 9-0 12-4 
 3 Granit Gierałtów4-3 0-3*     2-3 7-4 2-2 7-2 6-1 8-2 5-0 7-2 
 4 Roan Tomisław0-10 0-8 3-2     4-1 0-2 1-3 9-2 5-2 5-1 5-2 
 5 TS Parzyce0-3 2-7 2-4 3-2     3-1 2-4 5-2 3-1 6-1 5-2 
 6 Chrobry Nowogrodziec1-4 2-4 2-3 0-1 4-2     5-1 11-0 5-3 7-0 16-0 
 7 Rybak Parowa2-7 1-2 1-2 4-2 2-3 1-3     7-2 1-1 5-3 9-0 
 8 LZS Sobota0-6 3-5 2-3 2-5 0-4 1-1 2-1     0-7 5-2 3-1 
 9 LZS Kotliska0-3 0-9 1-8 2-4 3-7 0-5 5-4 0-3     2-0 6-1 
 10 LZS Niwnice0-5 3-8 4-3 1-4 5-6 4-3 3-2 1-3 2-0     1-1 
 11 Kwisa Kierżno1-7 0-3 1-6 0-1 0-5 1-7 0-4 0-4 0-3 0-1     

Kolejka 1 - 28 sierpnia

Pauza: Kwisa Kierżno.
 
Roan Tomisław 0-2 Chrobry Nowogrodziec 28 sierpnia, 15:00
LZS Sobota 0-7 LZS Kotliska 28 sierpnia, 11:00
Rybak Parowa 2-3 TS Parzyce 28 sierpnia, 15:00
LZS Niwnice 3-8 Orliki Węgliniec 28 sierpnia, 15:00
LZS Brzeźnik 3-1 Granit Gierałtów 28 sierpnia, 15:00

Kolejka 2 - 4 września

Pauza: Granit Gierałtów.
 
Orliki Węgliniec 0-3 LZS Brzeźnik 4 września, 11:00
w Czerwonej Wodzie
TS Parzyce 6-1 LZS Niwnice 4 września, 15:00
LZS Kotliska 5-4 Rybak Parowa 4 września, 15:00
Chrobry Nowogrodziec 11-0 LZS Sobota 4 września, 15:00
Kwisa Kierżno 0-1 Roan Tomisław 4 września, 15:00

Kolejka 3 - 11 września

Pauza: Roan Tomisław.
 
LZS Sobota 3-1 Kwisa Kierżno 11 września, 15:00
Rybak Parowa 1-3 Chrobry Nowogrodziec 11 września, 15:00
LZS Niwnice 2-0 LZS Kotliska 10 września, 15:00
LZS Brzeźnik 2-0 TS Parzyce 11 września, 15:00
Granit Gierałtów 0-3 Orliki Węgliniec 11 września, 15:00
(wo)
przerwany w 82. minucie przy stanie 5-5

Kolejka 4 - 18 września

Pauza: Orliki Węgliniec.
 
TS Parzyce 2-4 Granit Gierałtów 18 września, 15:00
LZS Kotliska 0-3 LZS Brzeźnik 18 września, 15:00
Chrobry Nowogrodziec 7-0 LZS Niwnice 18 września, 15:00
Kwisa Kierżno 0-4 Rybak Parowa 18 września, 15:00
Roan Tomisław 9-2 LZS Sobota 18 września, 15:00

Kolejka 5 - 25 września

Pauza: LZS Sobota.
 
Rybak Parowa 4-2 Roan Tomisław 25 września, 15:00
LZS Niwnice 1-1 Kwisa Kierżno 25 września, 15:00
LZS Brzeźnik 2-1 Chrobry Nowogrodziec 25 września, 15:00
Granit Gierałtów 8-2 LZS Kotliska 25 września, 15:00
Orliki Węgliniec 1-1 TS Parzyce 25 września, 15:00
w Czerwonej Wodzie

Kolejka 6 - 2 października

Pauza: TS Parzyce.
 
LZS Kotliska 0-9 Orliki Węgliniec 2 października, 15:00
Chrobry Nowogrodziec 2-3 Granit Gierałtów 2 października, 15:00
Kwisa Kierżno 1-7 LZS Brzeźnik 2 października, 15:00
Roan Tomisław 5-1 LZS Niwnice 2 października, 15:00
LZS Sobota 2-1 Rybak Parowa 2 października, 15:00

Kolejka 7 - 9 października

Pauza: Rybak Parowa.
 
LZS Niwnice 1-3 LZS Sobota 9 października, 15:00
LZS Brzeźnik 8-1 Roan Tomisław 9 października, 15:00
Granit Gierałtów 7-2 Kwisa Kierżno 9 października, 15:00
Orliki Węgliniec 2-1 Chrobry Nowogrodziec 9 października, 15:00
w Czerwonej Wodzie
TS Parzyce 3-1 LZS Kotliska 9 października, 15:00

Kolejka 8 - 16 października

Pauza: LZS Kotliska.
 
Chrobry Nowogrodziec 4-2 TS Parzyce 16 października, 15:00
Kwisa Kierżno 0-3 Orliki Węgliniec 16 października, 15:00
Roan Tomisław 3-2 Granit Gierałtów 16 października, 15:00
LZS Sobota 0-6 LZS Brzeźnik 16 października, 15:00
Rybak Parowa 5-3 LZS Niwnice 16 października, 15:00

Kolejka 9 - 23 października

Pauza: LZS Niwnice.
 
LZS Brzeźnik 6-0 Rybak Parowa 23 października, 15:00
Granit Gierałtów 6-1 LZS Sobota 23 października, 15:00
Orliki Węgliniec 5-2 Roan Tomisław 23 października, 11:00
w Czerwonej Wodzie
TS Parzyce 5-2 Kwisa Kierżno 23 października, 15:00
LZS Kotliska 0-5 Chrobry Nowogrodziec 23 października, 15:00

Kolejka 10 - 30 października

Pauza: Chrobry Nowogrodziec.
 
Kwisa Kierżno 0-3 LZS Kotliska 30 października, 14:00
Roan Tomisław 4-1 TS Parzyce 30 października, 14:00
LZS Sobota 3-5 Orliki Węgliniec 30 października, 14:00
Rybak Parowa 1-2 Granit Gierałtów 30 października, 14:00
LZS Niwnice 0-5 LZS Brzeźnik 30 października, 14:00
w Kotliskach

Kolejka 11 - 6 listopada

Pauza: LZS Brzeźnik.
 
Granit Gierałtów 5-0 LZS Niwnice 6 listopada, 14:00
Orliki Węgliniec 2-1 Rybak Parowa 6 listopada, 14:00
w Czerwonej Wodzie
TS Parzyce 5-2 LZS Sobota 6 listopada, 14:00
LZS Kotliska 2-4 Roan Tomisław 6 listopada, 14:00
Chrobry Nowogrodziec 16-0 Kwisa Kierżno 6 listopada, 14:00

Kolejka 12 - 1 kwietnia

Pauza: Kwisa Kierżno.
 
Chrobry Nowogrodziec 0-1 Roan Tomisław 1 kwietnia, 15:00
LZS Kotliska 0-3 LZS Sobota 1 kwietnia, 15:00
TS Parzyce 2-4 Rybak Parowa 1 kwietnia, 15:00
Orliki Węgliniec 9-0 LZS Niwnice 1 kwietnia, 15:00
w Czerwonej Wodzie
Granit Gierałtów 4-3 LZS Brzeźnik 1 kwietnia, 15:00

Kolejka 13 - 7 kwietnia

Pauza: Granit Gierałtów.
 
LZS Brzeźnik 2-2 Orliki Węgliniec 7 kwietnia, 13:00
LZS Niwnice 5-6 TS Parzyce 7 kwietnia, 13:00
Rybak Parowa 1-1 LZS Kotliska 7 kwietnia, 13:00
LZS Sobota 1-1 Chrobry Nowogrodziec 7 kwietnia, 13:00
Roan Tomisław 5-2 Kwisa Kierżno 7 kwietnia, 13:00

Kolejka 14 - 15 kwietnia

Pauza: Roan Tomisław.
 
Kwisa Kierżno 0-4 LZS Sobota 15 kwietnia, 15:00
Chrobry Nowogrodziec 5-1 Rybak Parowa 15 kwietnia, 15:00
LZS Kotliska 2-0 LZS Niwnice 15 kwietnia, 15:00
TS Parzyce 0-3 LZS Brzeźnik 15 kwietnia, 15:00
Orliki Węgliniec 0-1 Granit Gierałtów 15 kwietnia, 15:00
w Czerwonej Wodzie

Kolejka 15 - 22 kwietnia

Pauza: Orliki Węgliniec.
 
Granit Gierałtów 7-4 TS Parzyce 22 kwietnia, 15:00
LZS Brzeźnik 14-1 LZS Kotliska 22 kwietnia, 15:00
LZS Niwnice 4-3 Chrobry Nowogrodziec 22 kwietnia, 15:00
mecz przerwany w 70. minucie przy stanie 4-3; kibic rzucił butelką w kierunku zawodnika gości
Rybak Parowa 9-0 Kwisa Kierżno 22 kwietnia, 15:00
LZS Sobota 2-5 Roan Tomisław 22 kwietnia, 15:00

Kolejka 16 - 29 kwietnia

Pauza: LZS Sobota.
 
Roan Tomisław 1-3 Rybak Parowa 29 kwietnia, 15:00
Kwisa Kierżno 0-1 LZS Niwnice 29 kwietnia, 15:00
Chrobry Nowogrodziec 1-4 LZS Brzeźnik 29 kwietnia, 15:00
LZS Kotliska 1-8 Granit Gierałtów 29 kwietnia, 15:00
TS Parzyce 2-7 Orliki Węgliniec 29 kwietnia, 15:00

Kolejka 17 - 3 maja

Pauza: TS Parzyce.
 
Orliki Węgliniec 3-1 LZS Kotliska 3 maja, 15:00
w Czerwonej Wodzie
Granit Gierałtów 2-2 Chrobry Nowogrodziec 3 maja, 13:00
LZS Brzeźnik 6-2 Kwisa Kierżno 3 maja, 13:00
LZS Niwnice 1-4 Roan Tomisław 3 maja, 13:00
Rybak Parowa 7-2 LZS Sobota 3 maja, 13:00

Kolejka 18 - 6 maja

Pauza: Rybak Parowa.
 
LZS Sobota 5-2 LZS Niwnice 6 maja, 15:00
Roan Tomisław 0-10 LZS Brzeźnik 6 maja, 15:00
Kwisa Kierżno 1-6 Granit Gierałtów 6 maja, 15:00
Chrobry Nowogrodziec 2-4 Orliki Węgliniec 6 maja, 15:00
LZS Kotliska 3-7 TS Parzyce 6 maja, 15:00

Kolejka 19 - 13 maja

Pauza: LZS Kotliska.
 
TS Parzyce 3-1 Chrobry Nowogrodziec 13 maja, 15:00
Orliki Węgliniec 12-4 Kwisa Kierżno 13 maja, 15:00
w Czerwonej Wodzie
Granit Gierałtów 2-3 Roan Tomisław 13 maja, 15:00
LZS Brzeźnik 4-0 LZS Sobota 13 maja, 15:00
LZS Niwnice 3-2 Rybak Parowa 13 maja, 15:00

Kolejka 20 - 20 maja

Pauza: LZS Niwnice.
 
Rybak Parowa 2-7 LZS Brzeźnik 20 maja, 15:00
LZS Sobota 2-3 Granit Gierałtów 20 maja, 15:00
Roan Tomisław 0-8 Orliki Węgliniec 20 maja, 15:00
Kwisa Kierżno 0-5 TS Parzyce 20 maja, 15:00
Chrobry Nowogrodziec 5-3 LZS Kotliska 20 maja, 15:00

Kolejka 21 - 27 maja

Pauza: Chrobry Nowogrodziec.
 
LZS Kotliska 6-1 Kwisa Kierżno 27 maja, 15:00
TS Parzyce 3-2 Roan Tomisław 27 maja, 15:00
Orliki Węgliniec 6-1 LZS Sobota 27 maja, 15:00
w Czerwonej Wodzie
Granit Gierałtów 7-2 Rybak Parowa 27 maja, 15:00
LZS Brzeźnik 9-2 LZS Niwnice 27 maja, 15:00

Kolejka 22 - 3 czerwca

Pauza: LZS Brzeźnik.
 
LZS Niwnice 4-3 Granit Gierałtów 3 czerwca, 15:00
Rybak Parowa 1-2 Orliki Węgliniec 3 czerwca, 15:00
LZS Sobota 0-4 TS Parzyce 3 czerwca, 15:00
Roan Tomisław 5-2 LZS Kotliska 3 czerwca, 15:00
Kwisa Kierżno 1-7 Chrobry Nowogrodziec 3 czerwca, 15:00

Klasa A 2011/2012 (Jelenia Góra I)
Klasa A 2011/2012 (Jelenia Góra II)
Klasa A 2011/2012 (Jelenia Góra III)

Klasa B 2011/2012 (Jelenia Góra I)
Klasa B 2011/2012 (Jelenia Góra II)
Klasa B 2011/2012 (Jelenia Góra III)
Klasa B 2011/2012 (Jelenia Góra V)
Klasa B 2011/2012 (Jelenia Góra VI)

Autor: Ernest Siudy
Kontakt: dolnoslaskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas