[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 MPJM
 
REKLAMA
 
 PZPN
RSSSF
 
REKLAMA
 

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Puchar Polski 2011/2012, grupa: Kujawsko-Pomorski ZPN - Bydgoszcz

REKLAMA
REKLAMA

I runda - 6-7 sierpnia
(Losowanie - 14 lipca - siedziba OZPN Bydgoszcz)
Hermes Radłowo - wolny los.

GLZS Sośno/Czarni Rogalin 0-3 Grom Osie
(wo)
Gryf Sicienko 3-2 Czarni Nakło nad Notecią 6 sierpnia, 17:00
Myśliwiec Gostycyn 1-5 Polonia Bydgoszcz 6 sierpnia, 17:00
Czarni Lniano 1-3 Krajna Sępólno Krajeńskie 6 sierpnia, 17:00
Tęcza Wiąg 1-0 Start Pruszcz 7 sierpnia, 11:00
Fala Świekatowo 1-8 BKS Bydgoszcz 7 sierpnia, 15:00
Łokietek Wierzchucin Królewski 0-3 Pomorzanin Serock 6 sierpnia, 16:30
Cis Cekcyn 0-4 LKS Dąbrowa Chełmińska 7 sierpnia, 14:00
LZS Kozielec 2-1 Sparta Przysiersk 7 sierpnia, 11:30
Piaski Bydgoszcz 2-6 Tucholanka Tuchola 7 sierpnia, 12:00
Zawisza II Bydgoszcz 1-2 Start Warlubie 7 sierpnia, 17:00
Spójnia Białe Błota 3-2 Unia Solec Kujawski 7 sierpnia, 14:00
LZS Palczyn 4-7 Pogoń Mogilno 7 sierpnia, 14:00
w Pęchowie
Gopło Kościeszki 2-1 Dąb Barcin 6 sierpnia, 17:00
Zagłębie Piechcin 0-3 Szubinianka Szubin 6 sierpnia, 17:00
Noteć Gębice 1-4 Pałuczanka Żnin 7 sierpnia, 17:00
Orłowianka Orłowo 6-2 Czarni Wierzchosławice 7 sierpnia, 16:00
LZS Jadowniki 2-1 Sparta Janowiec Wielkopolski 7 sierpnia, 11:00
Burza Nowa Wieś Wielka 1-2 Kujawianka Strzelno 6 sierpnia, 17:00
pd.
Cukrownik Tuczno 1-4 Unia Gniewkowo 6 sierpnia, 17:00
LZS Wielowieś 0-11 Noteć Łabiszyn 7 sierpnia, 15:00
Kolorowi Krusza Zamkowa 2-5 Brzysko-Rol Brzyskorzystewko 6 sierpnia, 16:00
Znicz Rojewo 1-13 Kujawy Markowice 7 sierpnia, 16:00
Goplania Inowrocław 5-4 Gopło Kruszwica 6 sierpnia, 10:00
KS Łochowo 2-6 Strażak/Wda II Przechowo (Świecie) 6 sierpnia, 16:00
Błyskawica Broniewice 1-4 Piast Złotniki Kujawskie 7 sierpnia, 16:00
w Kołodziejewie

II runda - 31 sierpnia

Gryf Sicienko 4-2 Krajna Sępólno Krajeńskie 31 sierpnia, 17:00
Polonia Bydgoszcz 3-1 Grom Osie 31 sierpnia, 17:00
Tęcza Wiąg 0-3 Pomorzanin Serock 31 sierpnia, 17:30
BKS Bydgoszcz 1-0 Chemik Bydgoszcz 31 sierpnia, 18:00
Strażak/Wda II Przechowo (Świecie) 4-0 Spójnia Białe Błota 31 sierpnia, 17:30
LZS Kozielec 2-0 LKS Dąbrowa Chełmińska 31 sierpnia, 17:00
Tucholanka Tuchola 1-2 Victoria Koronowo 31 sierpnia, 18:00
Start Warlubie 4-0 Wda Świecie 31 sierpnia, 17:00
Pałuczanka Żnin 0-4 Cuiavia Inowrocław 31 sierpnia, 17:00
Gopło Kościeszki 1-2 Kujawy Markowice 31 sierpnia, 17:00
Goplania Inowrocław 1-3 Notecianka Pakość 31 sierpnia, 17:00
Noteć Łabiszyn 3-2 Pogoń Mogilno 31 sierpnia, 16:00
pd.
Orłowianka Orłowo 0-1 LZS Jadowniki 31 sierpnia, 17:00
Piast Złotniki Kujawskie 1-3 Szubinianka Szubin 31 sierpnia, 17:00
pd.
Brzysko-Rol Brzyskorzystewko 0-3 Unia Gniewkowo 31 sierpnia, 17:00
Hermes Radłowo 3-0 Kujawianka Strzelno 31 sierpnia, 16:00

III runda - 21 września

Polonia Bydgoszcz 3-0 Start Warlubie
(wo)
w pierwotnym terminie (20 września) odwołany - goście zrezygnowali z gry
Gryf Sicienko 3-1 Pomorzanin Serock 21 września, 16:00
Patryk Szymański ?, Jakub Kujawka ?, Piotr Radziński ? - Michał Wolter ?
LZS Kozielec 1-5 BKS Bydgoszcz 21 września, 16:00
Strażak/Wda II Przechowo (Świecie) 5-1 Victoria Koronowo 21 września, 16:30
Arkadiusz Piskorski ?, ?, Mateusz Kordowski ?, ?, Adrian Talaśka ? - Grzegorz Brzeziński ?
LZS Jadowniki 0-5 Unia Gniewkowo 21 września, 16:30
Krystian Piechocki ?, ?, Łukasz Gac ?, Adrian Trembczak ?, Piotr Wilkanowski ?
Noteć Łabiszyn 4-8 Notecianka Pakość 21 września, 16:30
Tomasz Kośmider ?, ?, Piotr Głodek ?, Fabian Malerowicz ? - Kamil Kala ?, ?, ?, Paweł Tabaczyński ?, ?, ?, Mateusz Chachuła ?, Adam Wiśniewski ?
Hermes Radłowo 1-4 Szubinianka Szubin 21 września, 16:00
Grzegorz Woźniak ? - Dawid Janicki ?, ?, Jakub Cegiełka ?, ?
Kujawy Markowice 0-2 Cuiavia Inowrocław 21 września, 16:45
Sławomir Roszak ?, Michał Skonieczny ?

Puchar Polski 2011/2012 (Kujawsko-Pomorski ZPN)

Puchar Polski 2011/2012 (Kujawsko-Pomorski ZPN - Toruń)
Puchar Polski 2011/2012 (Kujawsko-Pomorski ZPN - Włocławek)

Autor: Ernest Siudy
Kontakt: kujawsko-pomorskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas