[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2019/2020 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

I liga 1990/1991
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Zagłębie Lubin 30 44 18 8 4 49-25 13 2 0 29-9 5 6 4 20-16
2.  Górnik Zabrze 30 40 15 10 5 55-24 8 6 1 32-11 7 4 4 23-13
3.  Wisła Kraków 30 40 13 14 3 52-26 7 8 0 31-11 6 6 3 21-15
4.  GKS Katowice 30 39 16 7 7 33-26 10 2 3 19-10 6 5 4 14-16
5.  Hutnik Kraków 30 37 14 9 7 53-34 7 5 3 30-17 7 4 4 23-17
6.  Lech Poznań 30 33 10 13 7 49-28 5 7 3 26-13 5 6 4 23-15
7.  Śląsk Wrocław 30 33 12 9 9 41-37 8 4 3 26-13 4 5 6 15-24
8.  Olimpia Poznań 30 30 9 12 9 37-41 6 4 5 18-19 3 8 4 19-22
9.  Legia Warszawa 30 28 8 12 10 24-24 5 6 4 12-9 3 6 6 12-15
10.  Motor Lublin 30 28 10 8 12 33-38 5 4 6 15-18 5 4 6 18-20
11.  Łódzki KS 30 28 11 6 13 25-36 8 2 5 17-15 3 4 8 8-21
12.  Igloopol Dębica 30 26 7 12 11 29-45 5 6 4 19-19 2 6 7 10-26
13.  Ruch Chorzów 30 25 7 11 12 25-35 4 8 3 17-12 3 3 9 8-23
14.  Zawisza Bydgoszcz 30 23 8 7 15 27-41 7 4 4 17-13 1 3 11 10-28
15.  Stal Mielec 30 16 3 10 17 25-49 3 6 6 16-20 0 4 11 9-29
16.  Zagłębie Sosnowiec 30 10 2 6 22 21-69 1 3 11 12-33 1 3 11 9-36

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 Zagłębie Lubin    2-1 3-1 0-0 2-1 2-1 2-1 0-0 1-0 2-0 2-1 4-0 2-0 2-1 3-2 2-0 
 2 Górnik Zabrze2-2     2-2 2-0 1-1 0-1 0-0 6-1 3-1 2-2 2-0 0-0 3-0 3-1 3-0 3-0 
 3 Wisła Kraków1-1 1-1     5-1 1-1 3-3 3-0 0-0 0-0 1-1 0-0 4-1 5-2 3-0 3-0 1-0 
 4 GKS Katowice1-1 2-1 0-2     2-3 1-1 0-1 2-1 1-0 1-0 2-0 1-0 1-0 1-0 1-0 3-0 
 5 Hutnik Kraków3-0 2-0 0-2 0-0     2-3 1-1 2-1 4-2 2-4 5-0 1-1 2-0 4-1 2-2 0-0 
 6 Lech Poznań2-1 0-0 0-0 1-2 5-2     1-2 0-0 1-1 4-0 1-1 6-0 0-1 2-2 2-0 1-1 
 7 Śląsk Wrocław1-3 1-4 0-0 1-1 2-0 0-0     3-0 0-0 2-1 2-0 2-1 1-2 2-0 2-1 7-0 
 8 Olimpia Poznań0-3* 1-2 1-3 3-0 1-2 3-2 0-0     0-0 0-2 1-0 2-2 0-0 1-0 1-0 4-3 
 9 Legia Warszawa0-0 0-1 0-0 0-2 0-1 0-0 3-1 1-1     0-1 0-0 1-0 2-0 4-2 1-0 0-0 
 10 Motor Lublin1-2 3-1 1-1 0-1 0-4 0-0 2-1 1-3 0-2     2-0 0-1 0-0 2-0 1-1 2-1 
 11 Łódzki KS1-1 0-1 0-1 1-0 0-2 1-0 3-1 0-2 2-1 1-0     1-1 2-1 1-2 1-0 3-2 
 12 Igloopol Dębica0-0 0-5 1-0 0-2 0-2 0-3* 2-2 2-2 1-0 0-0 1-1     4-0 2-1 1-1 5-0 
 13 Ruch Chorzów0-1 0-0 3-2 1-1 1-1 2-1 1-1 1-1 0-1 0-0 0-1 1-1     0-0 5-1 2-0 
 14 Zawisza Bydgoszcz2-1 0-3 0-0 0-1 1-0 0-2 0-1 2-2 0-0 3-2 2-0 1-1 1-0     2-0 3-0 
 15 Stal Mielec1-0 0-0 2-3 2-2 1-1 0-0 5-1 0-3 1-1 1-3 1-2 2-0 0-2 0-0     0-2 
 16 Zagłębie Sosnowiec1-4 1-3 2-4 0-1 0-2 1-6 1-2 2-2 1-3 1-2 0-2 0-1 0-0 1-0 1-1     

Kolejka 1 - 28-29 lipca

GKS Katowice 2-1 Górnik Zabrze 28 lipca, 17:00 (4275)
Lech Poznań 1-2 Śląsk Wrocław 28 lipca, 17:30 (6592)
Igloopol Dębica 0-0 Zagłębie Lubin 28 lipca, 17:00 (8000)
Łódzki KS 1-0 Motor Lublin 28 lipca, 17:00 (2890)
Zawisza Bydgoszcz 2-2 Olimpia Poznań 28 lipca, 17:00 (10 045)
Zagłębie Sosnowiec 0-0 Ruch Chorzów 28 lipca, 17:30 (5000)
Hutnik Kraków 2-2 Stal Mielec 28 lipca, 18:00 (7000)
Legia Warszawa 0-0 Wisła Kraków 28 lipca, 17:00 (4812)

Kolejka 2 - 4-5 sierpnia

Stal Mielec 0-2 Zagłębie Sosnowiec 4 sierpnia, 17:00 (4927)
Ruch Chorzów 0-0 Zawisza Bydgoszcz 4 sierpnia, 17:00 (2385)
Olimpia Poznań 1-0 Łódzki KS 4 sierpnia, 17:00 (2857)
Motor Lublin 0-1 Igloopol Dębica 4 sierpnia, 17:00 (2500)
Zagłębie Lubin 2-1 Lech Poznań 5 sierpnia, 17:00 (6928)
Śląsk Wrocław 1-1 GKS Katowice 4 sierpnia, 11:00 (5563)
Górnik Zabrze 3-1 Legia Warszawa 4 sierpnia, 17:00 (5229)
Wisła Kraków 1-1 Hutnik Kraków 5 sierpnia, 18:00 (13 000)

Kolejka 3 - 11-12 sierpnia

Wisła Kraków 1-1 Górnik Zabrze 12 sierpnia, 18:00 (8000)
Legia Warszawa 3-1 Śląsk Wrocław 11 sierpnia, 17:00 (3235)
GKS Katowice 1-1 Zagłębie Lubin 11 sierpnia, 17:00 (3303)
Lech Poznań 4-0 Motor Lublin 11 sierpnia, 17:30 (5010)
Igloopol Dębica 2-2 Olimpia Poznań 12 sierpnia, 17:00 (7000)
Łódzki KS 2-1 Ruch Chorzów 11 sierpnia, 17:00 (2227)
Zawisza Bydgoszcz 2-0 Stal Mielec 11 sierpnia, 17:00 (5457)
Zagłębie Sosnowiec 0-2 Hutnik Kraków 11 sierpnia, 17:30 (5000)

Kolejka 4 - 18-19 sierpnia

Zagłębie Sosnowiec 2-4 Wisła Kraków 18 sierpnia, 17:00 (3000)
Hutnik Kraków 4-1 Zawisza Bydgoszcz 18 sierpnia, 17:00 (7000)
Stal Mielec 1-2 Łódzki KS 18 sierpnia, 17:00 (4627)
Ruch Chorzów 1-1 Igloopol Dębica 18 sierpnia, 17:00 (2144)
Olimpia Poznań 3-2 Lech Poznań 18 sierpnia, 17:00 (10 121)
Motor Lublin 0-1 GKS Katowice 18 sierpnia, 17:00 (1500)
Zagłębie Lubin 1-0 Legia Warszawa 1 sierpnia, 17:00 (7047)
Śląsk Wrocław 1-4 Górnik Zabrze 19 sierpnia, 11:00 (7000)

Kolejka 5 - 25-26 sierpnia

Wisła Kraków 3-0 Śląsk Wrocław 26 sierpnia, 18:00 (8000)
Górnik Zabrze 2-2 Zagłębie Lubin 25 sierpnia, 17:00 (7098)
Legia Warszawa 0-1 Motor Lublin 25 sierpnia, 17:00 (3479)
GKS Katowice 2-1 Olimpia Poznań 25 sierpnia, 17:00 (2288)
Lech Poznań 0-1 Ruch Chorzów 25 sierpnia, 17:30 (5127)
Igloopol Dębica 1-1 Stal Mielec 26 sierpnia, 17:00 (8000)
Łódzki KS 0-2 Hutnik Kraków 25 sierpnia, 17:00 (4622)
Zawisza Bydgoszcz 3-0 Zagłębie Sosnowiec 25 sierpnia, 17:00 (7240)

Kolejka 6 - 1-2 września

Zawisza Bydgoszcz 0-0 Wisła Kraków 2 września, 16:00 (7324)
Zagłębie Sosnowiec 0-2 Łódzki KS 1 września, 16:30 (2000)
Hutnik Kraków 1-1 Igloopol Dębica 1 września, 16:00 (7000)
Stal Mielec 0-0 Lech Poznań 1 września, 17:00 (4450)
Ruch Chorzów 1-1 GKS Katowice 1 września, 17:00 (3723)
Olimpia Poznań 0-0 Legia Warszawa 1 września, 17:00 (2600)
Motor Lublin 3-1 Górnik Zabrze 1 września, 16:00 (3200)
Zagłębie Lubin 2-1 Śląsk Wrocław 1 września, 17:00 (8167)

Kolejka 7 - 12 września

Wisła Kraków 1-1 Zagłębie Lubin 12 września, 17:00 (6000)
Śląsk Wrocław 2-1 Motor Lublin 12 września, 16:30 (3686)
Górnik Zabrze 6-1 Olimpia Poznań 12 września, 17:00 (4155)
Legia Warszawa 2-0 Ruch Chorzów 12 września, 17:00 (2500)
GKS Katowice 1-0 Stal Mielec 12 września, 17:00 (1726)
Lech Poznań 5-2 Hutnik Kraków 12 września, 17:30 (5265)
Igloopol Dębica 5-0 Zagłębie Sosnowiec 12 września, 16:30 (3000)
Łódzki KS 1-2 Zawisza Bydgoszcz 12 września, 17:00 (2580)

Kolejka 8 - 15-16 września

Łódzki KS 0-1 Wisła Kraków 15 września, 17:00 (1853)
Zawisza Bydgoszcz 1-1 Igloopol Dębica 16 września, 11:00 (5426)
Zagłębie Sosnowiec 1-6 Lech Poznań 15 września, 16:00 (2000)
Hutnik Kraków 0-0 GKS Katowice 16 września, 16:00 (8000)
Stal Mielec 1-1 Legia Warszawa 15 września, 17:00 (5183)
Ruch Chorzów 0-0 Górnik Zabrze 15 września, 17:00 (6936)
Olimpia Poznań 0-0 Śląsk Wrocław 15 września, 16:00 (1297)
Zagłębie Lubin 2-0 Motor Lublin 15 września, 15:00 (5361)

Kolejka 9 - 22-23 września

Wisła Kraków 1-1 Motor Lublin 22 września, 16:00 (7000)
Zagłębie Lubin 0-0 Olimpia Poznań 23 września, 15:00 (3605)
Śląsk Wrocław 1-2 Ruch Chorzów 22 września, 15:30 (5627)
Górnik Zabrze 3-0 Stal Mielec 22 września, 16:30 (4816)
Legia Warszawa 0-1 Hutnik Kraków 23 września, 17:00 (6000)
GKS Katowice 3-0 Zagłębie Sosnowiec 23 września, 17:00 (2967)
Lech Poznań 2-2 Zawisza Bydgoszcz 23 września, 12:00 (7250)
Igloopol Dębica 1-1 Łódzki KS 22 września, 16:00 (3500)

Kolejka 10 - 29-30 września

Igloopol Dębica 1-0 Wisła Kraków 29 września, 15:00 (6000)
Łódzki KS 1-0 Lech Poznań 29 września, 17:00 (2571)
Zawisza Bydgoszcz 0-1 GKS Katowice 30 września, 11:00 (5842)
Zagłębie Sosnowiec 1-3 Legia Warszawa 29 września, 15:00 (1000)
Hutnik Kraków 2-0 Górnik Zabrze 29 września, 15:00 (7500)
Stal Mielec 5-1 Śląsk Wrocław 29 września, 16:00 (3601)
Ruch Chorzów 0-1 Zagłębie Lubin 29 września, 16:00 (2655)
Olimpia Poznań 0-2 Motor Lublin 29 września, 16:00 (1000)

Kolejka 11 - 6-7 października

Wisła Kraków 0-0 Olimpia Poznań 6 października, 16:00 (6000)
Motor Lublin 0-0 Ruch Chorzów 6 października, 11:00 (3800)
Zagłębie Lubin 3-2 Stal Mielec 7 października, 14:00 (3544)
Śląsk Wrocław 2-0 Hutnik Kraków 6 października, 11:00 (3180)
Górnik Zabrze 3-0 Zagłębie Sosnowiec 6 października, 16:00 (4998)
Legia Warszawa 4-2 Zawisza Bydgoszcz 7 października, 12:00 (3343)
GKS Katowice 2-0 Łódzki KS 7 października, 17:00 (2272)
Lech Poznań 6-0 Igloopol Dębica 24 listopada, 16:30 (2736)

Kolejka 12 - 20-21 października

Lech Poznań 0-0 Wisła Kraków 20 października, 16:30 (4109)
Łódzki KS 2-1 Legia Warszawa 20 października, 17:00 (3024)
Zawisza Bydgoszcz 0-3 Górnik Zabrze 21 października, 11:00 (5030)
Zagłębie Sosnowiec 1-2 Śląsk Wrocław 20 października, 15:00 (1000)
Hutnik Kraków 3-0 Zagłębie Lubin 21 października, 11:00 (4300)
Stal Mielec 1-3 Motor Lublin 21 października, 11:00 (4894)
Ruch Chorzów 1-1 Olimpia Poznań 20 października, 15:00 (1692)
GKS Katowice 1-0 Igloopol Dębica 20 października, 17:00 (2500)

Kolejka 13 - 27-28 października

Wisła Kraków 5-2 Ruch Chorzów 27 października, 15:00 (6500)
Olimpia Poznań 1-0 Stal Mielec 27 października, 16:00 (414)
Motor Lublin 0-4 Hutnik Kraków 27 października, 11:00 (3500)
Zagłębie Lubin 2-0 Zagłębie Sosnowiec 27 października, 14:00 (1594)
Śląsk Wrocław 2-0 Zawisza Bydgoszcz 27 października, 11:00 (4354)
Górnik Zabrze 2-0 Łódzki KS 27 października, 16:00 (4714)
Legia Warszawa 1-0 Igloopol Dębica 28 października, 17:00 (2742)
GKS Katowice 1-1 Lech Poznań 28 października, 17:00 (2500)

Kolejka 14 - 3-4 listopada

GKS Katowice 0-2 Wisła Kraków 3 listopada, 17:00 (3500)
Lech Poznań 1-1 Legia Warszawa 3 listopada, 16:30 (5382)
Igloopol Dębica 0-5 Górnik Zabrze 4 listopada, 11:00 (2500)
Łódzki KS 3-1 Śląsk Wrocław 3 listopada, 17:00 (2047)
Zawisza Bydgoszcz 2-1 Zagłębie Lubin 4 listopada, 11:00 (1768)
Zagłębie Sosnowiec 1-2 Motor Lublin 4 listopada, 12:00 (1500)
Hutnik Kraków 2-1 Olimpia Poznań 4 listopada, 11:00 (6000)
Stal Mielec 0-2 Ruch Chorzów 4 listopada, 11:00 (3000)

Kolejka 15 - 17-18 listopada

Wisła Kraków 3-0 Stal Mielec 18 listopada, 12:00 (6000)
Ruch Chorzów 1-1 Hutnik Kraków 17 listopada, 15:00 (1778)
Olimpia Poznań 4-3 Zagłębie Sosnowiec 17 listopada, 16:00 (150)
Motor Lublin 2-0 Zawisza Bydgoszcz 13 października, 11:00 (3000)
Zagłębie Lubin 2-1 Łódzki KS 17 listopada, 13:30 (1960)
Śląsk Wrocław 2-1 Igloopol Dębica 17 listopada, 11:00 (4215)
Górnik Zabrze 0-1 Lech Poznań 17 listopada, 16:00 (5606)
Legia Warszawa 0-2 GKS Katowice 18 listopada, 17:00 (3500)

Kolejka 16 - 9-10 marca

Wisła Kraków 0-0 Legia Warszawa 10 marca, 11:00 (10 000)
Górnik Zabrze 2-0 GKS Katowice 9 marca, 16:00 (8597)
Śląsk Wrocław 0-0 Lech Poznań 9 marca, 11:00 (7200)
Zagłębie Lubin 4-0 Igloopol Dębica 9 marca, 15:00 (5275)
Motor Lublin 2-0 Łódzki KS 10 marca, 11:00 (5500)
Olimpia Poznań 1-0 Zawisza Bydgoszcz 9 marca, 14:00 (2500)
Ruch Chorzów 2-0 Zagłębie Sosnowiec 9 marca, 15:30 (3042)
Stal Mielec 1-1 Hutnik Kraków 10 marca, 11:00 (5316)

Kolejka 17 - 16-17 marca

Hutnik Kraków 0-2 Wisła Kraków 16 marca, 15:30 (12 000)
Zagłębie Sosnowiec 1-1 Stal Mielec 17 marca, 12:00 (3000)
Zawisza Bydgoszcz 1-0 Ruch Chorzów 17 marca, 12:00 (7120)
Łódzki KS 0-2 Olimpia Poznań 16 marca, 16:30 (2803)
Igloopol Dębica 0-0 Motor Lublin 16 marca, 15:00 (2500)
Lech Poznań 2-1 Zagłębie Lubin 16 marca, 16:00 (6384)
GKS Katowice 0-1 Śląsk Wrocław 16 marca, 16:00 (3000)
Legia Warszawa 0-1 Górnik Zabrze 16 marca, 17:00 (8000)

Kolejka 18 - 23-24 marca

Górnik Zabrze 2-2 Wisła Kraków 23 marca, 16:00 (11 945)
Śląsk Wrocław 0-0 Legia Warszawa 24 marca, 11:00 (9040)
Zagłębie Lubin 0-0 GKS Katowice 23 marca, 15:30 (6180)
Motor Lublin 0-0 Lech Poznań 24 marca, 11:00 (6000)
Olimpia Poznań 2-2 Igloopol Dębica 23 marca, 15:00 (1676)
Ruch Chorzów 0-1 Łódzki KS 23 marca, 16:00 (2911)
Stal Mielec 0-0 Zawisza Bydgoszcz 23 marca, 16:00 (4990)
Hutnik Kraków 0-0 Zagłębie Sosnowiec 23 marca, 15:00 (4500)

Kolejka 19 - 30 marca

Wisła Kraków 1-0 Zagłębie Sosnowiec 30 marca, 15:00 (9000)
Zawisza Bydgoszcz 1-0 Hutnik Kraków 30 marca, 11:00 (9172)
Łódzki KS 1-0 Stal Mielec 30 marca, 12:00 (1952)
Igloopol Dębica 4-0 Ruch Chorzów 30 marca, 15:00 (4000)
Lech Poznań 0-0 Olimpia Poznań 30 marca, 16:30 (11 231)
GKS Katowice 1-0 Motor Lublin 30 marca, 15:00 (2000)
Legia Warszawa 0-0 Zagłębie Lubin 30 marca, 12:00 (4000)
Górnik Zabrze 0-0 Śląsk Wrocław 30 marca, 16:00 (6966)

Kolejka 20 - 6-7 kwietnia

Śląsk Wrocław 0-0 Wisła Kraków 6 kwietnia, 11:00 (7040)
Zagłębie Lubin 2-1 Górnik Zabrze 6 kwietnia, 16:00 (6902)
Motor Lublin 0-2 Legia Warszawa 6 kwietnia, 16:00 (7000)
Olimpia Poznań 3-0 GKS Katowice 7 kwietnia, 16:00 (3000)
Ruch Chorzów 2-1 Lech Poznań 6 kwietnia, 17:00 (1571)
Stal Mielec 2-0 Igloopol Dębica 6 kwietnia, 16:00 (6015)
Hutnik Kraków 5-0 Łódzki KS 6 kwietnia, 16:00 (4500)
Zagłębie Sosnowiec 1-0 Zawisza Bydgoszcz 6 kwietnia, 16:00 (1500)

Kolejka 21 - 20-21 kwietnia

Wisła Kraków 3-0 Zawisza Bydgoszcz 20 kwietnia, 17:00 (7500)
Łódzki KS 3-2 Zagłębie Sosnowiec 20 kwietnia, 16:30 (1233)
Igloopol Dębica 0-2 Hutnik Kraków 20 kwietnia, 16:00 (2500)
Lech Poznań 2-0 Stal Mielec 20 kwietnia, 17:00 (3672)
GKS Katowice 1-0 Ruch Chorzów 20 kwietnia, 17:00 (4600)
Legia Warszawa 1-1 Olimpia Poznań 20 kwietnia, 12:00 (2000)
Górnik Zabrze 2-2 Motor Lublin 20 kwietnia, 17:00 (4855)
Śląsk Wrocław 1-3 Zagłębie Lubin 20 kwietnia, 11:00 (5860)

Kolejka 22 - 4-5 maja

Zagłębie Lubin 3-1 Wisła Kraków 4 maja, 17:00 (8051)
Motor Lublin 2-1 Śląsk Wrocław 5 maja, 16:00 (3000)
Olimpia Poznań 1-2 Górnik Zabrze 4 maja, 17:00 (1350)
Ruch Chorzów 0-1 Legia Warszawa 4 maja, 17:30 (2179)
Stal Mielec 2-2 GKS Katowice 4 maja, 17:00 (4280)
Hutnik Kraków 2-3 Lech Poznań 4 maja, 16:30 (7000)
Zagłębie Sosnowiec 0-1 Igloopol Dębica 4 maja, 16:30 (1500)
Zawisza Bydgoszcz 2-0 Łódzki KS 4 maja, 17:00 (7500)

Kolejka 23 - 11-12 maja

Motor Lublin 1-2 Zagłębie Lubin 11 maja, 17:00 (3000)
Wisła Kraków 0-0 Łódzki KS 11 maja, 17:00 (6000)
Igloopol Dębica 2-1 Zawisza Bydgoszcz 11 maja, 17:00 (2500)
Lech Poznań 1-1 Zagłębie Sosnowiec 11 maja, 18:00 (4918)
GKS Katowice 2-3 Hutnik Kraków 12 maja, 17:00 (4500)
Legia Warszawa 1-0 Stal Mielec 12 maja, 17:00 (3000)
Górnik Zabrze 3-0 Ruch Chorzów 12 maja, 17:00 (8101)
Śląsk Wrocław 3-0 Olimpia Poznań 11 maja, 11:00 (4913)

Kolejka 24 - 18-19 maja

Motor Lublin 1-1 Wisła Kraków 18 maja, 17:00 (2500)
Olimpia Poznań 0-3 Zagłębie Lubin 19 maja, 17:00 (2500)
(wo)
Ruch Chorzów 1-1 Śląsk Wrocław 18 maja, 18:00 (1081)
Stal Mielec 0-0 Górnik Zabrze 18 maja, 17:00 (4167)
Hutnik Kraków 4-2 Legia Warszawa 18 maja, 17:00 (6000)
Zagłębie Sosnowiec 0-1 GKS Katowice 18 maja, 16:30 (1500)
Zawisza Bydgoszcz 0-2 Lech Poznań 18 maja, 17:00 (2166)
Łódzki KS 1-1 Igloopol Dębica 18 maja, 18:00 (1858)

Kolejka 25 - 22 maja

Wisła Kraków 4-1 Igloopol Dębica 22 maja, 18:00 (6000)
Lech Poznań 1-1 Łódzki KS 22 maja, 18:00 (4312)
GKS Katowice 1-0 Zawisza Bydgoszcz 22 maja, 17:00 (2000)
Legia Warszawa 0-0 Zagłębie Sosnowiec 22 maja, 17:00 (1800)
Górnik Zabrze 1-1 Hutnik Kraków 22 maja, 17:00 (5116)
Śląsk Wrocław 2-1 Stal Mielec 22 maja, 17:00 (5024)
Zagłębie Lubin 2-0 Ruch Chorzów 22 maja, 17:00 (6530)
Motor Lublin 1-3 Olimpia Poznań 22 maja, 17:30 (1500)

Kolejka 26 - 25-26 maja

Olimpia Poznań 1-3 Wisła Kraków 26 maja, 18:00 (3000)
Ruch Chorzów 0-0 Motor Lublin 25 maja, 18:00 (1171)
Stal Mielec 1-0 Zagłębie Lubin 25 maja, 17:00 (4150)
Hutnik Kraków 1-1 Śląsk Wrocław 26 maja, 17:00 (8000)
Zagłębie Sosnowiec 1-3 Górnik Zabrze 25 maja, 16:30 (3000)
Zawisza Bydgoszcz 0-0 Legia Warszawa 26 maja, 17:00 (2564)
Łódzki KS 1-0 GKS Katowice 25 maja, 18:00 (1928)
Igloopol Dębica 0-3 Lech Poznań 25 maja, 17:00 (2000)
(wo)

Kolejka 27 - 1-2 czerwca

Igloopol Dębica 0-2 GKS Katowice 1 czerwca, 17:00 (3000)
Wisła Kraków 3-3 Lech Poznań 1 czerwca, 18:00 (13 000)
Legia Warszawa 0-0 Łódzki KS 1 czerwca, 17:00 (2000)
Górnik Zabrze 3-1 Zawisza Bydgoszcz 1 czerwca, 17:30 (5190)
Śląsk Wrocław 7-0 Zagłębie Sosnowiec 1 czerwca, 17:00 (5158)
Zagłębie Lubin 2-1 Hutnik Kraków 1 czerwca, 17:00 (10 025)
Motor Lublin 1-1 Stal Mielec 1 czerwca, 17:00 (1000)
Olimpia Poznań 0-0 Ruch Chorzów 1 czerwca, 17:00 (1800)

Kolejka 28 - 8-9 czerwca

Ruch Chorzów 3-2 Wisła Kraków 8 czerwca, 17:00 (2511)
Stal Mielec 0-3 Olimpia Poznań 8 czerwca, 17:00 (3778)
Hutnik Kraków 2-4 Motor Lublin 8 czerwca, 17:00 (6000)
Zagłębie Sosnowiec 1-4 Zagłębie Lubin 8 czerwca, 16:30 (2000)
Zawisza Bydgoszcz 0-1 Śląsk Wrocław 9 czerwca, 17:00 (1469)
Łódzki KS 0-1 Górnik Zabrze 8 czerwca, 18:00 (2038)
Igloopol Dębica 1-0 Legia Warszawa 8 czerwca, 17:00 (3500)
Lech Poznań 1-2 GKS Katowice 8 czerwca, 19:00 (3669)

Kolejka 29 - 15 czerwca

Wisła Kraków 5-1 GKS Katowice 15 czerwca, 17:00 (9000)
Legia Warszawa 0-0 Lech Poznań 15 czerwca, 17:00 (1000)
Górnik Zabrze 0-0 Igloopol Dębica 15 czerwca, 17:00 (4589)
Śląsk Wrocław 2-0 Łódzki KS 15 czerwca, 17:00 (5417)
Zagłębie Lubin 2-1 Zawisza Bydgoszcz 15 czerwca, 17:00 (12 764)
Motor Lublin 2-1 Zagłębie Sosnowiec 15 czerwca, 17:00 (1500)
Olimpia Poznań 1-2 Hutnik Kraków 15 czerwca, 17:00 (1400)
Ruch Chorzów 5-1 Stal Mielec 15 czerwca, 17:00 (1511)

Kolejka 30 - 19 czerwca

Stal Mielec 2-3 Wisła Kraków 19 czerwca, 17:00 (3117)
Hutnik Kraków 2-0 Ruch Chorzów 19 czerwca, 17:00 (2000)
Zagłębie Sosnowiec 2-2 Olimpia Poznań 19 czerwca, 17:00 (1300)
Zawisza Bydgoszcz 3-2 Motor Lublin 19 czerwca, 17:00 (1016)
Łódzki KS 1-1 Zagłębie Lubin 19 czerwca, 17:00 (1225)
Igloopol Dębica 2-2 Śląsk Wrocław 19 czerwca, 17:00 (2000)
Lech Poznań 0-0 Górnik Zabrze 19 czerwca, 17:00 (2691)
GKS Katowice 1-0 Legia Warszawa 19 czerwca, 17:00 (2000)

Autor: Paweł Mogielnicki

 

Napisz do nas