[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 MPJM
 
REKLAMA
 
 PZPN
RSSSF
 
REKLAMA
 

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

REKLAMA

Liga okręgowa 2011/2012, grupa: warmińsko-mazurska I
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Omulew Wielbark 30 73 23 4 3 70-21 15 0 0 48-8 8 4 3 22-13
2.  DKS Dobre Miasto 30 64 20 4 6 71-29 11 2 2 48-15 9 2 4 23-14 2 3 1 0 1 4-2
3.  Victoria Bartoszyce 30 64 20 4 6 85-32 12 0 3 58-18 8 4 3 27-14 2 3 1 0 1 2-4
4.  Orlęta Reszel 30 63 19 6 5 87-29 11 1 3 47-14 8 5 2 40-15
5.  Błękitni Orneta 30 54 16 6 8 61-39 9 3 3 36-18 7 3 5 25-21
6.  Wilczek Wilkowo 30 43 13 4 13 70-55 8 2 5 43-23 5 2 8 27-32 2 6 2 0 0 7-1
7.  Warmia Olsztyn 30 43 12 7 11 45-55 6 3 6 18-21 6 4 5 27-34 2 0 0 0 2 1-7
8.  MKS Jeziorany 30 42 11 9 10 48-41 6 5 4 25-17 5 4 6 23-24
9.  Kłobuk Mikołajki 30 39 11 6 13 51-64 7 4 4 26-22 4 2 9 25-42
10.  Mazur Pisz 30 31 7 10 13 37-75 5 7 3 23-23 2 3 10 14-52
11.  Łyna Sępopol 30 29 8 5 17 45-66 5 4 6 26-26 3 1 11 19-40 2 6 2 0 0 5-3
12.  Granica Bezledy 30 29 9 2 19 48-72 6 1 8 29-32 3 1 11 19-40 2 0 0 0 2 3-5
13.  Zryw Jedwabno 30 28 7 7 16 34-63 7 3 5 24-24 0 4 11 10-39
14.  Polonia Lidzbark Warmiński 30 26 6 8 16 34-74 4 6 5 19-26 2 2 11 15-48
15.  GLKS Jonkowo 30 24 6 6 18 45-68 3 4 8 22-33 3 2 10 23-35
16.  MKS Szczytno 30 22 6 4 20 29-77 3 1 11 13-35 3 3 9 16-42

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 Omulew Wielbark    2-0 1-0 3-0 3-1 5-2 8-1 3-1 3-0 4-0 3-0 6-0 1-0 1-0 3-2 2-1 
 2 DKS Dobre Miasto0-0     4-1 0-0 2-0 1-4 2-1 2-1 5-1 6-0 6-1 3-4 6-0 6-0 1-0 4-2 
 3 Victoria Bartoszyce2-0 1-0     1-5 4-2 4-2 6-0 2-0 3-1 10-1 2-1 5-0 4-1 0-1 2-3 12-1 
 4 Orlęta Reszel0-1 1-2 0-3     2-1 5-0 2-2 1-0 8-1 5-1 1-0 3-1 8-1 6-1 3-0* 2-0 
 5 Błękitni Orneta1-2 2-0 1-2 4-1     2-0 2-3 2-2 4-0 1-1 5-1 2-2 3-2 3-2 2-0 2-0 
 6 Wilczek Wilkowo1-1 0-1 1-2 2-3 2-3     4-1 0-0 2-3 7-2 2-1 3-1 4-0 7-1 4-3 4-1 
 7 Warmia Olsztyn0-1 0-1 0-0 0-5 0-0 0-3*     2-3 3-1 3-0 1-1 2-0 2-1 2-1 2-0 1-4 
 8 MKS Jeziorany3-1 1-1 0-0 0-0 1-2 1-1 1-3     3-0 3-1 3-1 1-3 3-1 1-1 3-0 1-2 
 9 Kłobuk Mikołajki2-2 3-2 0-0 0-3 0-1 3-1 0-2 3-2     1-1 4-1 4-1 1-0 2-1 3-3 0-2 
 10 Mazur Pisz0-1 0-3 1-3 1-1 3-2 2-1 2-2 2-2 1-1     5-4 1-0 0-0 2-2 2-0 1-1 
 11 Łyna Sępopol1-1 0-2 2-1 0-2 2-5 2-4 1-1 0-2 2-4 4-0     2-1 1-1 5-0 3-1 1-1 
 12 Granica Bezledy0-3 1-3 1-2 0-5 1-4 3-3 0-1 4-1 1-0 3-0* 2-3     1-0 5-1 1-5 6-1 
 13 Zryw Jedwabno1-0 1-1 1-1 2-2 0-1 2-0 1-4 2-3 1-7 2-3 1-0 2-1     2-1 3-0* 3-0 
 14 Polonia Lidzbark Warmiński0-2 0-3 1-7 1-1 1-1 1-2 1-0 0-0 2-2 1-3 3-1 2-1 0-0     3-3 3-0 
 15 GLKS Jonkowo2-3 1-2 1-2 1-5 0-0 0-4* 4-4 1-4 4-1 1-0 1-2 2-1 3-3 1-2     0-0 
 16 MKS Szczytno0-4 1-2 0-3 0-7 0-2 1-0 0-2 0-2 0-3 1-1 1-2 2-3 2-0 5-1 0-3     

REKLAMA

Kolejka 1 - 13-14 sierpnia

Kłobuk Mikołajki 4-1 Granica Bezledy 13 sierpnia, 17:00
Zryw Jedwabno 2-1 Polonia Lidzbark Warmiński 14 sierpnia, 14:00
MKS Szczytno 0-3 GLKS Jonkowo 13 sierpnia, 17:00
Błękitni Orneta 1-1 Mazur Pisz 13 sierpnia, 17:00
DKS Dobre Miasto 4-1 Victoria Bartoszyce 13 sierpnia, 16:00
Omulew Wielbark 3-0 Łyna Sępopol 14 sierpnia, 16:00
Orlęta Reszel 5-0 Wilczek Wilkowo 13 sierpnia, 16:00
Warmia Olsztyn 2-3 MKS Jeziorany 14 sierpnia, 17:00

Kolejka 2 - 20-21 sierpnia

Granica Bezledy 3-3 Wilczek Wilkowo 20 sierpnia, 16:00
Warmia Olsztyn 0-5 Orlęta Reszel 20 sierpnia, 17:00
Łyna Sępopol 0-2 MKS Jeziorany 20 sierpnia, 17:00
Victoria Bartoszyce 2-0 Omulew Wielbark 20 sierpnia, 17:00
GLKS Jonkowo 0-0 Błękitni Orneta 20 sierpnia, 16:00
Polonia Lidzbark Warmiński 3-0 MKS Szczytno 20 sierpnia, 16:00
Kłobuk Mikołajki 1-0 Zryw Jedwabno 20 sierpnia, 17:00
DKS Dobre Miasto 6-0 Mazur Pisz 20 sierpnia, 16:00

Kolejka 3 - 27-28 sierpnia

Zryw Jedwabno 2-1 Granica Bezledy 28 sierpnia, 14:00
MKS Szczytno 0-3 Kłobuk Mikołajki 27 sierpnia, 17:00
Błękitni Orneta 3-2 Polonia Lidzbark Warmiński 27 sierpnia, 17:00
DKS Dobre Miasto 1-0 GLKS Jonkowo 27 sierpnia, 16:00
Omulew Wielbark 4-0 Mazur Pisz 27 sierpnia, 16:00
Orlęta Reszel 1-0 Łyna Sępopol 27 sierpnia, 16:00
Wilczek Wilkowo 4-1 Warmia Olsztyn 28 sierpnia, 16:00
Victoria Bartoszyce 2-0 MKS Jeziorany 27 sierpnia, 17:30

Kolejka 4 - 31 sierpnia

Granica Bezledy 0-1 Warmia Olsztyn 31 sierpnia, 17:00
Łyna Sępopol 2-4 Wilczek Wilkowo 31 sierpnia, 17:00
Victoria Bartoszyce 1-5 Orlęta Reszel 31 sierpnia, 17:00
Mazur Pisz 2-2 MKS Jeziorany 31 sierpnia, 17:00
GLKS Jonkowo 2-3 Omulew Wielbark 31 sierpnia, 17:00
Polonia Lidzbark Warmiński 0-3 DKS Dobre Miasto 31 sierpnia, 19:00
Kłobuk Mikołajki 0-1 Błękitni Orneta 31 sierpnia, 17:00
Zryw Jedwabno 3-0 MKS Szczytno 31 sierpnia, 17:00

Kolejka 5 - 3-4 września

MKS Szczytno 2-3 Granica Bezledy 4 września, 16:00
Błękitni Orneta 3-2 Zryw Jedwabno 3 września, 17:00
DKS Dobre Miasto 5-1 Kłobuk Mikołajki 3 września, 16:00
Omulew Wielbark 1-0 Polonia Lidzbark Warmiński 4 września, 16:00
Orlęta Reszel 5-1 Mazur Pisz 3 września, 16:00
Wilczek Wilkowo 1-2 Victoria Bartoszyce 4 września, 16:00
Warmia Olsztyn 1-1 Łyna Sępopol 3 września, 17:00
GLKS Jonkowo 1-4 MKS Jeziorany 3 września, 16:00

Kolejka 6 - 10-11 września

Granica Bezledy 2-3 Łyna Sępopol 10 września, 16:00
Victoria Bartoszyce 6-0 Warmia Olsztyn 10 września, 17:00
Mazur Pisz 2-1 Wilczek Wilkowo 10 września, 17:00
GLKS Jonkowo 1-5 Orlęta Reszel 10 września, 16:00
Polonia Lidzbark Warmiński 0-0 MKS Jeziorany 10 września, 19:00
Zryw Jedwabno 1-1 DKS Dobre Miasto 11 września, 14:00
MKS Szczytno 0-2 Błękitni Orneta 10 września, 16:00
Omulew Wielbark 3-0 Kłobuk Mikołajki 11 września, 16:00

Kolejka 7 - 14 września

Błękitni Orneta 2-2 Granica Bezledy 14 września, 17:00
DKS Dobre Miasto 4-2 MKS Szczytno 14 września, 17:00
Omulew Wielbark 1-0 Zryw Jedwabno 14 września, 17:00
Orlęta Reszel 6-1 Polonia Lidzbark Warmiński 14 września, 17:00
Wilczek Wilkowo 4-3 GLKS Jonkowo 14 września, 17:00
Warmia Olsztyn 3-0 Mazur Pisz 14 września, 17:00
Łyna Sępopol 2-1 Victoria Bartoszyce 14 września, 17:00
Kłobuk Mikołajki 3-2 MKS Jeziorany 14 września, 17:00

Kolejka 8 - 17-18 września

Granica Bezledy 1-2 Victoria Bartoszyce 17 września, 16:00
Mazur Pisz 5-4 Łyna Sępopol 17 września, 16:00
GLKS Jonkowo 4-4 Warmia Olsztyn 17 września, 16:00
Polonia Lidzbark Warmiński 1-2 Wilczek Wilkowo 17 września, 15:00
Kłobuk Mikołajki 0-3 Orlęta Reszel 17 września, 16:00
Zryw Jedwabno 2-3 MKS Jeziorany 18 września, 14:00
MKS Szczytno 0-4 Omulew Wielbark 18 września, 16:00
Błękitni Orneta 2-0 DKS Dobre Miasto 17 września, 16:00

Kolejka 9 - 24-25 września

DKS Dobre Miasto 3-4 Granica Bezledy 24 września, 16:00
Omulew Wielbark 3-1 Błękitni Orneta 25 września, 16:00
Orlęta Reszel 8-1 Zryw Jedwabno 24 września, 16:00
Wilczek Wilkowo 2-3 Kłobuk Mikołajki 25 września, 16:00
Warmia Olsztyn 2-1 Polonia Lidzbark Warmiński 24 września, 16:00
Łyna Sępopol 3-1 GLKS Jonkowo 24 września, 16:00
Victoria Bartoszyce 10-1 Mazur Pisz 24 września, 16:30
MKS Szczytno 0-2 MKS Jeziorany 24 września, 16:00
w Bisztynku

Kolejka 10 - 1-2 października

Granica Bezledy 3-0 Mazur Pisz 1 października, 16:00
(wo)
goście nie przyjechali na mecz
GLKS Jonkowo 1-2 Victoria Bartoszyce 1 października, 16:00
Polonia Lidzbark Warmiński 3-1 Łyna Sępopol 1 października, 19:00
Kłobuk Mikołajki 0-2 Warmia Olsztyn 1 października, 15:00
Zryw Jedwabno 2-0 Wilczek Wilkowo 2 października, 14:00
MKS Szczytno 0-7 Orlęta Reszel 1 października, 15:00
Błękitni Orneta 2-2 MKS Jeziorany 1 października, 16:00
DKS Dobre Miasto 0-0 Omulew Wielbark 1 października, 16:00

Kolejka 11 - 8-9 października

Omulew Wielbark 6-0 Granica Bezledy 9 października, 16:00
Orlęta Reszel 2-1 Błękitni Orneta 8 października, 15:00
Wilczek Wilkowo 4-1 MKS Szczytno 9 października, 16:00
Warmia Olsztyn 2-1 Zryw Jedwabno 8 października, 16:00
Łyna Sępopol 2-4 Kłobuk Mikołajki 8 października, 15:00
Victoria Bartoszyce 0-1 Polonia Lidzbark Warmiński 8 października, 15:00
Mazur Pisz 2-0 GLKS Jonkowo 8 października, 15:00
DKS Dobre Miasto 2-1 MKS Jeziorany 8 października, 15:00

Kolejka 12 - 15-16 października

Granica Bezledy 1-5 GLKS Jonkowo 15 października, 15:00
Polonia Lidzbark Warmiński 1-3 Mazur Pisz 14 października, 19:00
Kłobuk Mikołajki 0-0 Victoria Bartoszyce 15 października, 14:00
Zryw Jedwabno 1-0 Łyna Sępopol 16 października, 14:00
MKS Szczytno 0-2 Warmia Olsztyn 15 października, 15:00
Błękitni Orneta 2-0 Wilczek Wilkowo 15 października, 15:00
DKS Dobre Miasto 0-0 Orlęta Reszel 15 października, 15:00
Omulew Wielbark 3-1 MKS Jeziorany 16 października, 16:00

Kolejka 13 - 22-23 października

Orlęta Reszel 0-1 Omulew Wielbark 22 października, 14:00
Wilczek Wilkowo 0-1 DKS Dobre Miasto 23 października, 15:00
Warmia Olsztyn 0-0 Błękitni Orneta 22 października, 14:00
Łyna Sępopol 1-1 MKS Szczytno 22 października, 14:00
Victoria Bartoszyce 4-1 Zryw Jedwabno 22 października, 14:00
Mazur Pisz 1-1 Kłobuk Mikołajki 22 października, 14:00
GLKS Jonkowo 1-2 Polonia Lidzbark Warmiński 22 października, 15:00
Granica Bezledy 4-1 MKS Jeziorany 22 października, 14:00

Kolejka 14 - 29-30 października

Granica Bezledy 5-1 Polonia Lidzbark Warmiński 29 października, 14:00
Kłobuk Mikołajki 3-3 GLKS Jonkowo 29 października, 14:00
Zryw Jedwabno 2-3 Mazur Pisz 30 października, 14:00
MKS Szczytno 0-3 Victoria Bartoszyce 29 października, 14:00
Błękitni Orneta 5-1 Łyna Sępopol 29 października, 13:00
DKS Dobre Miasto 2-1 Warmia Olsztyn 29 października, 15:00
Omulew Wielbark 5-2 Wilczek Wilkowo 30 października, 14:00
Orlęta Reszel 1-0 MKS Jeziorany 29 października, 13:00

Kolejka 15 - 5-6 listopada

Orlęta Reszel 3-1 Granica Bezledy 5 listopada, 13:00
Wilczek Wilkowo 0-0 MKS Jeziorany 6 listopada, 14:00
Warmia Olsztyn 0-1 Omulew Wielbark 5 listopada, 14:00
Łyna Sępopol 0-2 DKS Dobre Miasto 5 listopada, 13:00
Victoria Bartoszyce 4-2 Błękitni Orneta 5 listopada, 13:00
Mazur Pisz 1-1 MKS Szczytno 5 listopada, 13:00
GLKS Jonkowo 3-3 Zryw Jedwabno 5 listopada, 13:00
Polonia Lidzbark Warmiński 2-2 Kłobuk Mikołajki 5 listopada, 13:00

Kolejka 16 - 11 listopada

MKS Jeziorany 1-3 Warmia Olsztyn 13 listopada, 13:00
w Bisztynku
Granica Bezledy 1-0 Kłobuk Mikołajki 11 listopada, 13:00
Polonia Lidzbark Warmiński 0-0 Zryw Jedwabno 11 listopada, 13:00
GLKS Jonkowo 0-0 MKS Szczytno 11 listopada, 13:00
Mazur Pisz 3-2 Błękitni Orneta 11 listopada, 13:00
Victoria Bartoszyce 1-0 DKS Dobre Miasto 11 listopada, 13:00
Łyna Sępopol 1-1 Omulew Wielbark 11 listopada, 13:00
Wilczek Wilkowo 2-3 Orlęta Reszel 11 listopada, 13:00

Kolejka 17 - 19 listopada

Mazur Pisz 0-3 DKS Dobre Miasto 19 listopada, 13:00
Wilczek Wilkowo 3-1 Granica Bezledy 19 listopada, 13:00
Orlęta Reszel 2-2 Warmia Olsztyn 19 listopada, 13:00
MKS Jeziorany 3-1 Łyna Sępopol 19 listopada, 13:00
w Bisztynku
Omulew Wielbark 1-0 Victoria Bartoszyce 19 listopada, 13:00
Błękitni Orneta 2-0 GLKS Jonkowo 19 listopada, 13:00
MKS Szczytno 5-1 Polonia Lidzbark Warmiński 19 listopada, 13:00
Zryw Jedwabno 1-7 Kłobuk Mikołajki 19 listopada, 13:00

Kolejka 18 - 24-25 marca

MKS Jeziorany 0-0 Victoria Bartoszyce 25 marca, 14:00
w Bisztynku
Granica Bezledy 1-0 Zryw Jedwabno 24 marca, 16:00
Kłobuk Mikołajki 0-2 MKS Szczytno 24 marca, 15:00
Polonia Lidzbark Warmiński 1-1 Błękitni Orneta 24 marca, 18:00
GLKS Jonkowo 1-2 DKS Dobre Miasto 25 marca, 14:00
Mazur Pisz 0-1 Omulew Wielbark 24 marca, 15:00
Łyna Sępopol 0-2 Orlęta Reszel 24 marca, 15:00
Warmia Olsztyn 0-3 Wilczek Wilkowo 24 marca, 16:00
(wo)
na boisku 0-0

Kolejka 19 - 31 marca-1 kwietnia

Warmia Olsztyn 2-0 Granica Bezledy 31 marca, 17:00
Wilczek Wilkowo 2-1 Łyna Sępopol 31 marca, 16:00
Orlęta Reszel 0-3 Victoria Bartoszyce 31 marca, 14:00
MKS Jeziorany 3-1 Mazur Pisz 31 marca, 15:00
w Bisztynku
Omulew Wielbark 3-2 GLKS Jonkowo 1 kwietnia, 15:00
DKS Dobre Miasto 6-0 Polonia Lidzbark Warmiński 31 marca, 15:00
Błękitni Orneta 4-0 Kłobuk Mikołajki 31 marca, 14:00
MKS Szczytno 2-0 Zryw Jedwabno 31 marca, 15:00

Kolejka 20 - 7 kwietnia

MKS Jeziorany 3-0 GLKS Jonkowo 7 kwietnia, 11:00
w Bisztynku
Granica Bezledy 6-1 MKS Szczytno 7 kwietnia, 16:00
Zryw Jedwabno 0-1 Błękitni Orneta 7 kwietnia, 14:00
Kłobuk Mikołajki 3-2 DKS Dobre Miasto 7 kwietnia, 15:00
Polonia Lidzbark Warmiński 0-2 Omulew Wielbark 18 kwietnia, 19:00
w pierwotnym terminie (6 kwietnia, 18:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Mazur Pisz 1-1 Orlęta Reszel 5 kwietnia, 17:00
Victoria Bartoszyce 4-2 Wilczek Wilkowo 7 kwietnia, 16:00
Łyna Sępopol 1-1 Warmia Olsztyn 7 kwietnia, 16:00

Kolejka 21 - 14-15 kwietnia

Kłobuk Mikołajki 2-2 Omulew Wielbark 14 kwietnia, 15:00
Łyna Sępopol 2-1 Granica Bezledy 14 kwietnia, 16:00
Warmia Olsztyn 0-0 Victoria Bartoszyce 14 kwietnia, 17:00
Wilczek Wilkowo 7-2 Mazur Pisz 14 kwietnia, 16:00
Orlęta Reszel 3-0 GLKS Jonkowo
(wo)
w pierwotnym terminie (14 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu zawieszenia licencji gości
MKS Jeziorany 1-1 Polonia Lidzbark Warmiński 14 kwietnia, 17:00
w Bisztynku
DKS Dobre Miasto 6-0 Zryw Jedwabno 14 kwietnia, 15:00
Błękitni Orneta 2-0 MKS Szczytno 14 kwietnia, 15:00

Kolejka 22 - 21-22 kwietnia

MKS Jeziorany 3-0 Kłobuk Mikołajki 21 kwietnia, 17:00
w Bisztynku
Granica Bezledy 1-4 Błękitni Orneta 21 kwietnia, 16:00
MKS Szczytno 1-2 DKS Dobre Miasto 21 kwietnia, 16:00
Zryw Jedwabno 1-0 Omulew Wielbark 22 kwietnia, 14:00
Polonia Lidzbark Warmiński 1-1 Orlęta Reszel 21 kwietnia, 18:00
GLKS Jonkowo 0-4 Wilczek Wilkowo 21 kwietnia, 16:00
(wo)
na boisku 1-4; w drużynie gospodarzy nie grała wymagana liczba młodzieżowców
Mazur Pisz 2-2 Warmia Olsztyn 21 kwietnia, 16:00
Victoria Bartoszyce 2-1 Łyna Sępopol 21 kwietnia, 16:00

Kolejka 23 - 28-29 kwietnia

Victoria Bartoszyce 5-0 Granica Bezledy 28 kwietnia, 16:00
Łyna Sępopol 4-0 Mazur Pisz 28 kwietnia, 16:00
Warmia Olsztyn 2-0 GLKS Jonkowo 28 kwietnia, 17:00
Wilczek Wilkowo 7-1 Polonia Lidzbark Warmiński 28 kwietnia, 16:00
Orlęta Reszel 8-1 Kłobuk Mikołajki 28 kwietnia, 16:00
MKS Jeziorany 3-1 Zryw Jedwabno 28 kwietnia, 17:00
w Bisztynku
Omulew Wielbark 2-1 MKS Szczytno 29 kwietnia, 16:00
DKS Dobre Miasto 2-0 Błękitni Orneta 28 kwietnia, 16:00

Kolejka 24 - 5-6 maja

MKS Jeziorany 1-2 MKS Szczytno 5 maja, 17:00
w Szczytnie
Granica Bezledy 1-3 DKS Dobre Miasto 5 maja, 16:00
Błękitni Orneta 1-2 Omulew Wielbark 5 maja, 16:00
Zryw Jedwabno 2-2 Orlęta Reszel 6 maja, 14:00
Kłobuk Mikołajki 3-1 Wilczek Wilkowo 5 maja, 15:00
Polonia Lidzbark Warmiński 1-0 Warmia Olsztyn 3 maja, 17:00
GLKS Jonkowo 1-2 Łyna Sępopol 5 maja, 16:00
Mazur Pisz 1-3 Victoria Bartoszyce 5 maja, 16:00

Kolejka 25 - 12-13 maja

Mazur Pisz 1-0 Granica Bezledy 12 maja, 16:00
Victoria Bartoszyce 2-3 GLKS Jonkowo 12 maja, 17:00
Łyna Sępopol 5-0 Polonia Lidzbark Warmiński 12 maja, 17:00
Warmia Olsztyn 3-1 Kłobuk Mikołajki 12 maja, 17:00
Wilczek Wilkowo 4-0 Zryw Jedwabno 12 maja, 16:00
Orlęta Reszel 2-0 MKS Szczytno 12 maja, 16:00
MKS Jeziorany 1-2 Błękitni Orneta 12 maja, 17:00
w Bisztynku
Omulew Wielbark 2-0 DKS Dobre Miasto 13 maja, 16:00

Kolejka 26 - 19-20 maja

MKS Jeziorany 1-1 DKS Dobre Miasto 19 maja, 17:00
w Bisztynku
Granica Bezledy 0-3 Omulew Wielbark 19 maja, 16:00
Błękitni Orneta 4-1 Orlęta Reszel 19 maja, 17:00
MKS Szczytno 1-0 Wilczek Wilkowo 19 maja, 17:00
Zryw Jedwabno 1-4 Warmia Olsztyn 20 maja, 14:00
Kłobuk Mikołajki 4-1 Łyna Sępopol 19 maja, 15:00
Polonia Lidzbark Warmiński 1-7 Victoria Bartoszyce 18 maja, 18:00
GLKS Jonkowo 1-0 Mazur Pisz 19 maja, 16:00

Kolejka 27 - 26 maja

GLKS Jonkowo 2-1 Granica Bezledy 26 maja, 16:00
Mazur Pisz 2-2 Polonia Lidzbark Warmiński 26 maja, 16:00
Victoria Bartoszyce 3-1 Kłobuk Mikołajki 26 maja, 17:00
Łyna Sępopol 1-1 Zryw Jedwabno 26 maja, 17:00
Warmia Olsztyn 1-4 MKS Szczytno 26 maja, 17:00
Wilczek Wilkowo 2-3 Błękitni Orneta 26 maja, 16:00
Orlęta Reszel 1-2 DKS Dobre Miasto 26 maja, 17:00
MKS Jeziorany 3-1 Omulew Wielbark 26 maja, 17:00
w Bisztynku

Kolejka 28 - 2-3 czerwca

MKS Jeziorany 1-3 Granica Bezledy 2 czerwca, 16:00
w Bezledach
Omulew Wielbark 3-0 Orlęta Reszel 3 czerwca, 16:00
DKS Dobre Miasto 1-4 Wilczek Wilkowo 2 czerwca, 16:00
Błękitni Orneta 2-3 Warmia Olsztyn 2 czerwca, 17:00
MKS Szczytno 1-2 Łyna Sępopol 2 czerwca, 17:00
Zryw Jedwabno 1-1 Victoria Bartoszyce 3 czerwca, 14:00
Kłobuk Mikołajki 1-1 Mazur Pisz 2 czerwca, 15:00
Polonia Lidzbark Warmiński 3-3 GLKS Jonkowo 2 czerwca, 16:00

Kolejka 29 - 9 czerwca

MKS Jeziorany 0-0 Orlęta Reszel 9 czerwca, 17:00
w Bisztynku
Polonia Lidzbark Warmiński 2-1 Granica Bezledy 9 czerwca, 15:00
GLKS Jonkowo 4-1 Kłobuk Mikołajki 9 czerwca, 16:00
Mazur Pisz 0-0 Zryw Jedwabno 9 czerwca, 16:00
Victoria Bartoszyce 12-1 MKS Szczytno 9 czerwca, 17:00
Łyna Sępopol 2-5 Błękitni Orneta 9 czerwca, 17:00
Warmia Olsztyn 0-1 DKS Dobre Miasto 9 czerwca, 17:00
Wilczek Wilkowo 1-1 Omulew Wielbark 9 czerwca, 16:00

REKLAMA

Kolejka 30 - 17 czerwca

Granica Bezledy 0-5 Orlęta Reszel 17 czerwca, 16:00
MKS Jeziorany 1-1 Wilczek Wilkowo 17 czerwca, 16:00
w Bisztynku
Omulew Wielbark 8-1 Warmia Olsztyn 17 czerwca, 16:00
DKS Dobre Miasto 6-1 Łyna Sępopol 17 czerwca, 16:00
Błękitni Orneta 1-2 Victoria Bartoszyce 17 czerwca, 16:00
MKS Szczytno 1-1 Mazur Pisz 17 czerwca, 16:00
Zryw Jedwabno 3-0 GLKS Jonkowo 17 czerwca, 16:00
(wo)
nie odbył się z powodu zawieszenia licencji gości
Kłobuk Mikołajki 2-1 Polonia Lidzbark Warmiński 17 czerwca, 16:00

IV liga 2011/2012 (warmińsko-mazurska)

Liga okręgowa 2011/2012 (warmińsko-mazurska II)

Klasa A 2011/2012 (warmińsko-mazurska I)
Klasa A 2011/2012 (warmińsko-mazurska III)

Autor: Paweł Chruściel
Kontakt: warminsko-mazurskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas