[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa A 2011/2012, grupa: Gdańsk II
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Sporting Leźno 22 55 18 1 3 77-16 10 0 1 43-4 8 1 2 34-12
2.  Motława Suchy Dąb 22 47 14 5 3 55-29 8 2 1 24-8 6 3 2 31-21
3.  Jaguar Kokoszki (Gdańsk) 22 41 13 2 7 51-31 8 2 1 35-12 5 0 6 16-19
4.  Portowiec Gdańsk 22 40 13 1 8 41-33 6 1 4 17-12 7 0 4 24-21
5.  KS Sulmin 22 31 9 4 9 34-55 5 2 4 20-20 4 2 5 14-35
6.  GTS Rusocin 22 28 8 4 10 35-55 3 3 5 18-29 5 1 5 17-26
7.  Wisła Steblewo 22 27 8 3 11 39-51 5 1 5 24-20 3 2 6 15-31
8.  Korona Cedry Małe 22 24 7 3 12 43-41 5 1 5 24-18 2 2 7 19-23 2 3 1 0 1 3-3
9.  Morena Gdańsk 22 24 8 0 14 40-44 4 0 7 22-25 4 0 7 18-19 2 3 1 0 1 3-3
10.  Zryw Grabiny Zameczek 22 22 5 7 10 30-48 3 4 4 15-23 2 3 6 15-25
11.  Barka Łebno 22 21 5 6 11 23-41 2 3 6 13-25 3 3 5 10-16
12.  Tęcza Siwiałka 22 16 4 4 14 28-52 2 1 8 14-31 2 3 6 14-21

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
 1 Sporting Leźno    4-1 3-0 4-0 9-0 3-0 8-0 2-0 3-1 5-0 1-2 1-0 
 2 Motława Suchy Dąb1-1     4-0 3-0 2-0 2-0 1-3 3-0 2-1 2-0 1-1 3-2 
 3 Jaguar Kokoszki (Gdańsk)1-3 2-2     2-1 1-1 7-0 4-1 3-0 4-0 4-1 2-1 5-2 
 4 Portowiec Gdańsk3-1 2-2 1-2     1-2 2-0 0-2 3-1 1-0 2-0 2-0 0-2 
 5 KS Sulmin0-4 4-2 0-3 3-0     0-2 3-0 3-3 0-1 2-2 2-1 3-2 
 6 GTS Rusocin2-6 1-3 2-1 2-3 4-0     2-2 0-8 2-1 1-1 1-3 1-1 
 7 Wisła Steblewo3-2 3-4 1-0 1-3 6-0 2-3     1-0 2-4 1-2 2-0 2-2 
 8 Korona Cedry Małe1-3 0-3 3-4 1-2 1-2 3-0 3-1     2-0 2-2 5-0 3-1 
 9 Morena Gdańsk0-2 2-6 2-0 0-3* 8-2 1-2 2-3 3-1     3-2 0-2 1-2 
 10 Zryw Grabiny Zameczek0-3 2-2 3-1 2-7 1-4 2-4 2-0 2-2 1-0     0-0 0-0 
 11 Barka Łebno0-3 1-4 0-1 2-3 1-1 2-2 1-1 2-0 2-6 0-4     2-0 
 12 Tęcza Siwiałka1-6 0-2 0-4 1-2 1-2 2-4 5-2 1-4 0-4 3-1 0-0     

Kolejka 1 - 20-21 sierpnia

Barka Łebno 1-1 Wisła Steblewo 20 sierpnia, 17:00
Jaguar Kokoszki (Gdańsk) 1-3 Sporting Leźno 20 sierpnia, 17:00
KS Sulmin 3-0 Portowiec Gdańsk 20 sierpnia, 11:00
Morena Gdańsk 1-2 GTS Rusocin 20 sierpnia, 11:00
Tęcza Siwiałka 0-2 Motława Suchy Dąb 20 sierpnia, 17:00
Zryw Grabiny Zameczek 2-2 Korona Cedry Małe 14 września, 17:00
w pierwotnym terminie (20-21 sierpnia) odwołany

Kolejka 2 - 27-28 sierpnia

Wisła Steblewo 1-0 Korona Cedry Małe 28 sierpnia, 15:00
Motława Suchy Dąb 2-0 Zryw Grabiny Zameczek 27 sierpnia, 17:00
GTS Rusocin 1-1 Tęcza Siwiałka 28 sierpnia, 11:00
Portowiec Gdańsk 1-0 Morena Gdańsk 27 sierpnia, 13:00
Sporting Leźno 9-0 KS Sulmin 28 sierpnia, 11:00
Barka Łebno 0-1 Jaguar Kokoszki (Gdańsk) 28 sierpnia, 13:00

Kolejka 3 - 3-4 września

Jaguar Kokoszki (Gdańsk) 4-1 Wisła Steblewo 3 września, 17:00
KS Sulmin 2-1 Barka Łebno 3 września, 15:00
Morena Gdańsk 0-2 Sporting Leźno 3 września, 11:00
Tęcza Siwiałka 1-2 Portowiec Gdańsk 3 września, 17:00
Zryw Grabiny Zameczek 2-4 GTS Rusocin 4 września, 15:00
Korona Cedry Małe 0-3 Motława Suchy Dąb 4 września, 13:00

Kolejka 4 - 10-11 września

Wisła Steblewo 3-4 Motława Suchy Dąb 11 września, 14:00
GTS Rusocin 0-8 Korona Cedry Małe 11 września, 11:00
Portowiec Gdańsk 2-0 Zryw Grabiny Zameczek 10 września, 13:00
Sporting Leźno 1-0 Tęcza Siwiałka 11 września, 11:00
Barka Łebno 2-6 Morena Gdańsk 11 września, 13:00
Jaguar Kokoszki (Gdańsk) 1-1 KS Sulmin 11 września, 12:00

Kolejka 5 - 17-18 września

KS Sulmin 3-0 Wisła Steblewo 17 września, 15:00
Morena Gdańsk 2-0 Jaguar Kokoszki (Gdańsk) 17 września, 11:00
Tęcza Siwiałka 0-0 Barka Łebno 18 września, 12:30
Zryw Grabiny Zameczek 0-3 Sporting Leźno 18 września, 15:00
Korona Cedry Małe 1-2 Portowiec Gdańsk 18 września, 13:00
Motława Suchy Dąb 2-0 GTS Rusocin 17 września, 15:00

Kolejka 6 - 24-25 września

Wisła Steblewo 2-3 GTS Rusocin 25 września, 13:00
Portowiec Gdańsk 2-2 Motława Suchy Dąb 25 września, 13:00
Sporting Leźno 2-0 Korona Cedry Małe 25 września, 11:00
Barka Łebno 0-4 Zryw Grabiny Zameczek 25 września, 13:00
Jaguar Kokoszki (Gdańsk) 5-2 Tęcza Siwiałka 24 września, 15:00
KS Sulmin 0-1 Morena Gdańsk 24 września, 15:00

Kolejka 7 - 1-2 października

Morena Gdańsk 2-3 Wisła Steblewo 1 października, 11:00
Tęcza Siwiałka 1-2 KS Sulmin 1 października, 17:00
Zryw Grabiny Zameczek 3-1 Jaguar Kokoszki (Gdańsk) 2 października, 15:00
Korona Cedry Małe 5-0 Barka Łebno 2 października, 13:00
Motława Suchy Dąb 1-1 Sporting Leźno 1 października, 15:00
GTS Rusocin 2-3 Portowiec Gdańsk 2 października, 12:00

Kolejka 8 - 8-9 października

Wisła Steblewo 1-3 Portowiec Gdańsk 9 października, 12:00
Sporting Leźno 3-0 GTS Rusocin 9 października, 11:00
Barka Łebno 1-4 Motława Suchy Dąb 9 października, 13:00
Jaguar Kokoszki (Gdańsk) 3-0 Korona Cedry Małe 8 października, 15:00
KS Sulmin 2-2 Zryw Grabiny Zameczek 8 października, 15:00
Morena Gdańsk 1-2 Tęcza Siwiałka 8 października, 11:00

Kolejka 9 - 15-16 października

Tęcza Siwiałka 5-2 Wisła Steblewo 15 października, 16:00
Zryw Grabiny Zameczek 1-0 Morena Gdańsk 16 października, 15:00
Korona Cedry Małe 1-2 KS Sulmin 16 października, 13:00
Motława Suchy Dąb 4-0 Jaguar Kokoszki (Gdańsk) 15 października, 13:00
GTS Rusocin 1-3 Barka Łebno 16 października, 12:00
Portowiec Gdańsk 3-1 Sporting Leźno 15 października, 14:00

Kolejka 10 - 22-23 października

Wisła Steblewo 3-2 Sporting Leźno 23 października, 14:00
Barka Łebno 2-3 Portowiec Gdańsk 23 października, 13:00
Jaguar Kokoszki (Gdańsk) 7-0 GTS Rusocin 23 października, 12:00
KS Sulmin 4-2 Motława Suchy Dąb 22 października, 15:00
Morena Gdańsk 3-1 Korona Cedry Małe 22 października, 11:00
Tęcza Siwiałka 3-1 Zryw Grabiny Zameczek 22 października, 15:00

Kolejka 11 - 29-30 października

Zryw Grabiny Zameczek 2-0 Wisła Steblewo 29 października, 15:00
Korona Cedry Małe 3-1 Tęcza Siwiałka 30 października, 13:00
Motława Suchy Dąb 2-1 Morena Gdańsk 30 października, 13:00
GTS Rusocin 4-0 KS Sulmin 30 października, 12:00
Portowiec Gdańsk 1-2 Jaguar Kokoszki (Gdańsk) 29 października, 13:00
Sporting Leźno 1-2 Barka Łebno 30 października, 11:00

Kolejka 12 - 5-6 listopada

Wisła Steblewo 2-0 Barka Łebno 6 listopada, 13:00
Sporting Leźno 3-0 Jaguar Kokoszki (Gdańsk) 6 listopada, 11:00
Portowiec Gdańsk 1-2 KS Sulmin 5 listopada, 13:00
GTS Rusocin 2-1 Morena Gdańsk 6 listopada, 12:00
Motława Suchy Dąb 3-2 Tęcza Siwiałka 5 listopada, 13:30
Korona Cedry Małe 2-2 Zryw Grabiny Zameczek 6 listopada, 13:00

Kolejka 13 - 24-25 marca

Korona Cedry Małe 3-1 Wisła Steblewo 25 marca, 14:00
Zryw Grabiny Zameczek 2-2 Motława Suchy Dąb 25 marca, 11:00
Tęcza Siwiałka 2-4 GTS Rusocin 25 marca, 15:00
Morena Gdańsk 0-3 Portowiec Gdańsk 24 marca, 11:00
(wo)
drużyna gospodarzy nie posiadała aktualnych kart zdrowia
KS Sulmin 0-4 Sporting Leźno 24 marca, 12:00
Jaguar Kokoszki (Gdańsk) 2-1 Barka Łebno 25 marca, 11:00

Kolejka 14 - 31 marca-1 kwietnia

Wisła Steblewo 1-0 Jaguar Kokoszki (Gdańsk) 1 kwietnia, 12:00
Barka Łebno 1-1 KS Sulmin 1 kwietnia, 13:00
Sporting Leźno 3-1 Morena Gdańsk 1 kwietnia, 11:00
Portowiec Gdańsk 0-2 Tęcza Siwiałka 1 kwietnia, 11:00
GTS Rusocin 1-1 Zryw Grabiny Zameczek 1 kwietnia, 11:00
Motława Suchy Dąb 3-0 Korona Cedry Małe 31 marca, 14:00

Kolejka 15 - 14-15 kwietnia

Motława Suchy Dąb 1-3 Wisła Steblewo 14 kwietnia, 15:00
Korona Cedry Małe 3-0 GTS Rusocin 15 kwietnia, 14:00
Zryw Grabiny Zameczek 2-7 Portowiec Gdańsk 15 kwietnia, 11:00
Tęcza Siwiałka 1-6 Sporting Leźno 15 kwietnia, 15:00
Morena Gdańsk 0-2 Barka Łebno 14 kwietnia, 11:00
KS Sulmin 0-3 Jaguar Kokoszki (Gdańsk) 14 kwietnia, 15:30

Kolejka 16 - 21-22 kwietnia

Wisła Steblewo 6-0 KS Sulmin 22 kwietnia, 12:00
Jaguar Kokoszki (Gdańsk) 4-0 Morena Gdańsk 22 kwietnia, 12:00
Barka Łebno 2-0 Tęcza Siwiałka 22 kwietnia, 14:00
Sporting Leźno 5-0 Zryw Grabiny Zameczek 22 kwietnia, 11:00
Portowiec Gdańsk 3-1 Korona Cedry Małe 22 kwietnia, 13:00
GTS Rusocin 1-3 Motława Suchy Dąb 21 kwietnia, 17:00

Kolejka 17 - 28-29 kwietnia

GTS Rusocin 2-2 Wisła Steblewo 28 kwietnia, 17:00
Motława Suchy Dąb 3-0 Portowiec Gdańsk 28 kwietnia, 15:00
Korona Cedry Małe 1-3 Sporting Leźno 29 kwietnia, 14:00
Zryw Grabiny Zameczek 0-0 Barka Łebno 29 kwietnia, 11:00
Tęcza Siwiałka 0-4 Jaguar Kokoszki (Gdańsk) 29 kwietnia, 15:00
Morena Gdańsk 8-2 KS Sulmin 28 kwietnia, 11:00

Kolejka 18 - 5-6 maja

Wisła Steblewo 2-4 Morena Gdańsk 6 maja, 12:00
KS Sulmin 3-2 Tęcza Siwiałka 5 maja, 15:30
Jaguar Kokoszki (Gdańsk) 4-1 Zryw Grabiny Zameczek 6 maja, 16:00
Barka Łebno 2-0 Korona Cedry Małe 6 maja, 13:00
Sporting Leźno 4-1 Motława Suchy Dąb 6 maja, 11:00
Portowiec Gdańsk 2-0 GTS Rusocin 6 maja, 12:00

Kolejka 19 - 12-13 maja

Portowiec Gdańsk 0-2 Wisła Steblewo 13 maja, 12:00
GTS Rusocin 2-6 Sporting Leźno 13 maja, 17:00
w Leźnie
Motława Suchy Dąb 1-1 Barka Łebno 12 maja, 16:00
Korona Cedry Małe 3-4 Jaguar Kokoszki (Gdańsk) 13 maja, 14:00
Zryw Grabiny Zameczek 1-4 KS Sulmin 13 maja, 11:00
Tęcza Siwiałka 0-4 Morena Gdańsk 13 maja, 15:00

Kolejka 20 - 19-20 maja

Wisła Steblewo 2-2 Tęcza Siwiałka 19 maja, 17:00
Morena Gdańsk 3-2 Zryw Grabiny Zameczek 19 maja, 11:00
KS Sulmin 3-3 Korona Cedry Małe 19 maja, 15:30
Jaguar Kokoszki (Gdańsk) 2-2 Motława Suchy Dąb 19 maja, 16:00
Barka Łebno 2-2 GTS Rusocin 20 maja, 13:00
Sporting Leźno 4-0 Portowiec Gdańsk 19 maja, 17:00

Kolejka 21 - 26-27 maja

Sporting Leźno 8-0 Wisła Steblewo 27 maja, 11:00
Portowiec Gdańsk 2-0 Barka Łebno 27 maja, 11:00
GTS Rusocin 2-1 Jaguar Kokoszki (Gdańsk) 26 maja, 17:00
Motława Suchy Dąb 2-0 KS Sulmin 27 maja, 14:00
Korona Cedry Małe 2-0 Morena Gdańsk 27 maja, 14:00
Zryw Grabiny Zameczek 0-0 Tęcza Siwiałka 27 maja, 11:00

Kolejka 22 - 3 czerwca

Wisła Steblewo 1-2 Zryw Grabiny Zameczek 3 czerwca, 13:00
Tęcza Siwiałka 1-4 Korona Cedry Małe 3 czerwca, 13:00
Morena Gdańsk 2-6 Motława Suchy Dąb 3 czerwca, 13:00
KS Sulmin 0-2 GTS Rusocin 3 czerwca, 13:00
Jaguar Kokoszki (Gdańsk) 2-1 Portowiec Gdańsk 3 czerwca, 13:00
Barka Łebno 0-3 Sporting Leźno 3 czerwca, 13:00

Baraże o udział w klasie okręgowej (Gdańsk I)

Klasa okręgowa 2011/2012 (Gdańsk I)
Klasa okręgowa 2011/2012 (Gdańsk II)

Klasa A 2011/2012 (Gdańsk I)
Klasa A 2011/2012 (Gdańsk III)
Klasa A 2011/2012 (Gdańsk IV)

Klasa B 2011/2012 (Gdańsk I)
Klasa B 2011/2012 (Gdańsk II)
Klasa B 2011/2012 (Gdańsk III)
Klasa B 2011/2012 (Gdańsk IV)
Klasa B 2011/2012 (Gdańsk V)

Autor: Paweł Chruściel
Kontakt: pomorskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas