[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2020/2021 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

I liga 1987/1988
 
RAZEM DOM WYJAZD
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki
1.  Górnik Zabrze 30 51 19 (6) 7 4 (0) 65-30 12 (3) 2 1 (0) 37-13 7 (3) 5 3 (0) 28-17
2.  GKS Katowice 30 40 14 (3) 9 7 (0) 40-23 12 (3) 3 0 (0) 31-8 2 (0) 6 7 (0) 9-15
3.  Legia Warszawa 30 39 15 (2) 8 7 (1) 39-27 11 (2) 3 1 (0) 23-5 4 (0) 5 6 (1) 16-22
4.  Łódzki KS 30 39 16 (3) 5 9 (1) 40-29 12 (2) 2 1 (0) 29-11 4 (1) 3 8 (1) 11-18
5.  Widzew Łódź 30 31 8 (1) 15 7 (1) 28-24 6 (1) 8 1 (1) 15-7 2 (0) 7 6 (0) 13-17
6.  Śląsk Wrocław 30 29 9 (2) 11 10 (2) 31-32 9 (2) 4 2 (0) 27-15 0 (0) 7 8 (2) 4-17
7.  Szombierki Bytom 30 29 10 (0) 10 10 (1) 28-29 9 (0) 3 3 (0) 20-11 1 (0) 7 7 (1) 8-18
8.  Jagiellonia Białystok 30 29 11 (0) 7 12 (0) 24-25 10 (0) 3 2 (0) 20-10 1 (0) 4 10 (0) 4-15
9.  Lech Poznań 30 28 10 (1) 9 11 (2) 29-30 8 (1) 5 2 (0) 20-8 2 (0) 4 9 (2) 9-22
10.  Pogoń Szczecin 30 28 12 (1) 5 13 (2) 32-36 10 (1) 3 2 (0) 23-9 2 (0) 2 11 (2) 9-27
11.  Zagłębie Lubin 30 26 8 (0) 11 11 (1) 23-25 4 (0) 8 3 (0) 12-10 4 (0) 3 8 (1) 11-15
12.  Lechia Gdańsk 30 26 6 (0) 14 10 (0) 18-26 5 (0) 9 1 (0) 11-7 1 (0) 5 9 (0) 7-19
13.  Olimpia Poznań 30 24 7 (2) 11 12 (3) 36-46 6 (1) 6 3 (1) 20-18 1 (1) 5 9 (2) 16-28
14.  Górnik Wałbrzych 30 24 6 (1) 11 13 (0) 24-36 6 (1) 7 2 (0) 17-10 0 (0) 4 11 (0) 7-26
15.  Bałtyk Gdynia 30 21 9 (1) 6 15 (4) 27-41 8 (1) 2 5 (2) 18-15 1 (0) 4 10 (2) 9-26
16.  Stal Stalowa Wola 30 16 6 (1) 9 15 (6) 31-56 5 (1) 6 4 (1) 19-16 1 (0) 3 11 (5) 12-40

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 Górnik Zabrze    1-1 1-1 4-0 3-2 1-0 3-1 2-3 2-1 2-0 3-0 2-0 3-1 3-1 3-2 4-0 
 2 GKS Katowice3-3     1-0 1-0 2-2 2-0 2-0 1-0 4-0 1-0 1-0 2-1 1-1 2-0 4-0 4-1 
 3 Legia Warszawa0-1 0-0     0-0 1-0 3-0 1-1 1-0 2-0 1-0 1-0 2-1 3-1 2-0 3-0 3-1 
 4 Łódzki KS0-1 1-0 4-1     1-0 2-1 1-0 0-0 2-2 4-1 2-1 2-0 3-2 3-1 1-0 3-1 
 5 Widzew Łódź0-0 0-0 0-0 1-0     0-0 1-1 0-0 1-0 2-0 1-1 0-0 1-4 3-1 1-0 4-0 
 6 Śląsk Wrocław0-2 2-1 2-0 2-1 1-1     1-1 2-1 3-0 2-1 0-2 1-0 1-1 1-1 4-2 5-1 
 7 Szombierki Bytom3-2 2-0 2-0 0-2 0-0 1-1     1-0 0-0 4-2 2-1 2-1 1-0 2-0 0-1 0-1 
 8 Jagiellonia Białystok1-3 2-1 2-0 1-0 1-1 1-0 1-0     1-0 1-0 0-0 1-2 2-1 2-0 3-1 1-1 
 9 Lech Poznań2-0 2-2 2-0 2-0 2-0 0-0 0-1 1-0     4-0 0-2 2-1 2-2 0-0 1-0 0-0 
 10 Pogoń Szczecin3-1 2-1 1-1 1-2 1-1 1-0 0-0 1-0 2-0     0-2 2-0 3-0 1-0 2-0 3-1 
 11 Zagłębie Lubin1-1 0-1 1-2 0-1 1-0 1-1 1-1 2-0 1-0 1-1     0-0 0-0 1-1 1-1 1-0 
 12 Lechia Gdańsk1-1 1-0 1-1 0-0 0-0 1-0 0-0 0-0 1-1 0-1 1-0     3-2 1-0 0-0 1-1 
 13 Olimpia Poznań1-4 0-1 2-2 1-1 2-2 0-0 1-0 1-0 1-3 1-1 2-1 1-1     2-1 1-0 4-1 
 14 Górnik Wałbrzych1-1 0-0 1-3 2-0 0-1 1-1 3-0 1-0 1-0 1-0 0-0 0-0 0-0     1-1 5-3 
 15 Bałtyk Gdynia1-5 0-0 1-3 0-3 1-0 3-0 2-1 2-0 0-1 1-2 2-0 0-0 1-0 2-0     2-0 
 16 Stal Stalowa Wola0-3 2-1 1-2 3-1 1-3 0-0 1-1 0-0 1-1 2-0 0-1 2-0 4-1 1-1 1-1     

Kolejka 1 - 8-9 sierpnia

Górnik Zabrze 3-1 Górnik Wałbrzych 8 sierpnia, 18:00 (18 000)
Łódzki KS 4-1 Pogoń Szczecin 8 sierpnia, 18:00 (12 000)
Stal Stalowa Wola 0-1 Zagłębie Lubin 9 sierpnia, 16:00 (14 000)
Śląsk Wrocław 2-0 Legia Warszawa 8 sierpnia, 17:00 (18 000)
Jagiellonia Białystok 1-1 Widzew Łódź 9 sierpnia, 17:00 (40 000)
Szombierki Bytom 2-0 GKS Katowice 8 sierpnia, 16:30 (5000)
Lech Poznań 2-1 Lechia Gdańsk 8 sierpnia, 17:00 (12 000)
Bałtyk Gdynia 1-0 Olimpia Poznań 9 sierpnia, 17:00 (8000)

Kolejka 2 - 15-16 sierpnia

Lechia Gdańsk 0-0 Szombierki Bytom 15 sierpnia, 17:00 (12 000)
GKS Katowice 1-0 Jagiellonia Białystok 15 sierpnia, 17:30 (10 000)
Widzew Łódź 0-0 Śląsk Wrocław 15 sierpnia, 17:00 (12 000)
Legia Warszawa 3-1 Stal Stalowa Wola 15 sierpnia, 17:00 (7000)
Zagłębie Lubin 0-1 Łódzki KS 15 sierpnia, 17:00 (10 000)
Pogoń Szczecin 3-1 Górnik Zabrze 15 sierpnia, 18:00 (14 000)
Górnik Wałbrzych 1-1 Bałtyk Gdynia 15 sierpnia, 17:00 (7000)
Olimpia Poznań 1-3 Lech Poznań 16 sierpnia, 12:00 (17 000)

Kolejka 3 - 22-23 sierpnia

Olimpia Poznań 2-1 Górnik Wałbrzych 22 sierpnia, 17:30 (4000)
Bałtyk Gdynia 1-2 Pogoń Szczecin 22 sierpnia, 17:00 (10 000)
Górnik Zabrze 3-0 Zagłębie Lubin 22 sierpnia, 18:00 (18 000)
Łódzki KS 4-1 Legia Warszawa 22 sierpnia, 17:00 (27 000)
Stal Stalowa Wola 1-3 Widzew Łódź 22 sierpnia, 16:00 (14 000)
Śląsk Wrocław 2-1 GKS Katowice 22 sierpnia, 17:00 (16 000)
Jagiellonia Białystok 1-2 Lechia Gdańsk 22 sierpnia, 16:00 (30 000)
Szombierki Bytom 0-0 Lech Poznań 22 sierpnia, 16:30 (6000)

Kolejka 4 - 26 sierpnia

Szombierki Bytom 1-0 Olimpia Poznań 26 sierpnia, 16:30 (4500)
Lech Poznań 1-0 Jagiellonia Białystok 26 sierpnia, 17:00 (22 000)
Lechia Gdańsk 1-0 Śląsk Wrocław 26 sierpnia, 17:00 (15 000)
GKS Katowice 4-1 Stal Stalowa Wola 26 sierpnia, 17:30 (8000)
Widzew Łódź 1-0 Łódzki KS 26 sierpnia, 18:00 (25 000)
Legia Warszawa 0-1 Górnik Zabrze 26 sierpnia, 17:00 (18 000)
Zagłębie Lubin 1-1 Bałtyk Gdynia 26 sierpnia, 17:00 (6000)
Pogoń Szczecin 1-0 Górnik Wałbrzych 26 sierpnia, 18:00 (13 000)

Kolejka 5 - 29-30 sierpnia

Olimpia Poznań 1-1 Pogoń Szczecin 29 sierpnia, 17:30 (3000)
Górnik Wałbrzych 0-0 Zagłębie Lubin 29 sierpnia, 16:30 (7000)
Bałtyk Gdynia 1-3 Legia Warszawa 29 sierpnia, 16:00 (10 000)
Górnik Zabrze 3-2 Widzew Łódź 29 sierpnia, 18:00 (23 000)
Łódzki KS 1-0 GKS Katowice 29 sierpnia, 18:00 (15 000)
Stal Stalowa Wola 2-0 Lechia Gdańsk 29 sierpnia, 16:00 (14 000)
Śląsk Wrocław 3-0 Lech Poznań 29 sierpnia, 16:30 (15 000)
Jagiellonia Białystok 1-0 Szombierki Bytom 29 sierpnia, 16:00 (25 000)

Kolejka 6 - 5-6 września

Jagiellonia Białystok 2-1 Olimpia Poznań 6 września, 16:00 (30 000)
Szombierki Bytom 1-1 Śląsk Wrocław 5 września, 16:00 (8000)
Lech Poznań 0-0 Stal Stalowa Wola 5 września, 17:00 (12 000)
Lechia Gdańsk 0-0 Łódzki KS 5 września, 17:00 (12 000)
GKS Katowice 3-3 Górnik Zabrze 5 września, 17:00 (20 000)
Widzew Łódź 1-0 Bałtyk Gdynia 6 września, 17:00 (10 000)
Legia Warszawa 2-0 Górnik Wałbrzych 5 września, 17:00 (8000)
Zagłębie Lubin 1-1 Pogoń Szczecin 6 września, 16:00 (7000)

Kolejka 7 - 12-13 września

Olimpia Poznań 2-1 Zagłębie Lubin 12 września, 17:30 (2000)
Pogoń Szczecin 1-1 Legia Warszawa 12 września, 17:30 (15 000)
Górnik Wałbrzych 0-1 Widzew Łódź 13 września, 16:00 (8000)
Bałtyk Gdynia 0-0 GKS Katowice 12 września, 16:00 (5000)
Górnik Zabrze 2-0 Lechia Gdańsk 12 września, 18:00 (15 000)
Łódzki KS 2-2 Lech Poznań 12 września, 17:00 (15 000)
Stal Stalowa Wola 1-1 Szombierki Bytom 13 września, 11:00 (14 000)
Śląsk Wrocław 2-1 Jagiellonia Białystok 12 września, 19:00 (25 000)

Kolejka 8 - 19-20 września

Śląsk Wrocław 1-1 Olimpia Poznań 19 września, 19:00 (10 000)
Jagiellonia Białystok 1-1 Stal Stalowa Wola 19 września, 16:00 (25 000)
Szombierki Bytom 0-2 Łódzki KS 19 września, 15:30 (7000)
Lech Poznań 2-0 Górnik Zabrze 19 września, 17:00 (20 000)
Lechia Gdańsk 0-0 Bałtyk Gdynia 19 września, 16:00 (15 000)
GKS Katowice 2-0 Górnik Wałbrzych 19 września, 16:00 (10 000)
Widzew Łódź 2-0 Pogoń Szczecin 19 września, 17:00 (10 000)
Legia Warszawa 1-0 Zagłębie Lubin 19 września, 18:00 (12 000)

Kolejka 9 - 26-27 września

Olimpia Poznań 2-2 Legia Warszawa 26 września, 17:00 (6000)
Zagłębie Lubin 1-0 Widzew Łódź 27 września, 11:00 (10 000)
Pogoń Szczecin 2-1 GKS Katowice 25 września, 17:00 (10 000)
Górnik Wałbrzych 0-0 Lechia Gdańsk 27 września, 16:00 (4000)
Bałtyk Gdynia 0-1 Lech Poznań 26 września, 11:00 (5000)
Górnik Zabrze 3-1 Szombierki Bytom 26 września, 17:00 (15 000)
Łódzki KS 0-0 Jagiellonia Białystok 26 września, 17:00 (12 000)
Stal Stalowa Wola 0-0 Śląsk Wrocław 26 września, 15:30 (11 000)

Kolejka 10 - 3-4 października

Stal Stalowa Wola 4-1 Olimpia Poznań 3 października, 14:00 (11 000)
Śląsk Wrocław 2-1 Łódzki KS 4 października, 11:00 (15 000)
Jagiellonia Białystok 1-3 Górnik Zabrze 4 października, 11:00 (35 000)
Szombierki Bytom 0-1 Bałtyk Gdynia 3 października, 15:00 (5000)
Lech Poznań 0-0 Górnik Wałbrzych 3 października, 17:00 (15 000)
Lechia Gdańsk 0-1 Pogoń Szczecin 4 października, 12:00 (15 000)
GKS Katowice 1-0 Zagłębie Lubin 4 października, 11:00 (7000)
Widzew Łódź 0-0 Legia Warszawa 3 października, 17:00 (13 000)

Kolejka 11 - 17-18 października

Olimpia Poznań 2-2 Widzew Łódź 17 października, 16:30 (500)
Legia Warszawa 0-0 GKS Katowice 17 października, 17:00 (8000)
Zagłębie Lubin 0-0 Lechia Gdańsk 18 października, 11:00 (7000)
Pogoń Szczecin 2-0 Lech Poznań 17 października, 17:00 (10 000)
Górnik Wałbrzych 3-0 Szombierki Bytom 18 października, 15:00 (3000)
Bałtyk Gdynia 2-0 Jagiellonia Białystok 17 października, 12:00 (6000)
Górnik Zabrze 1-0 Śląsk Wrocław 17 października, 17:00 (15 000)
Łódzki KS 3-1 Stal Stalowa Wola 17 października, 16:30 (8000)

Kolejka 12 - 24-25 października

Łódzki KS 3-2 Olimpia Poznań 24 października, 16:30 (8000)
Stal Stalowa Wola 0-3 Górnik Zabrze 24 października, 12:00 (15 000)
Śląsk Wrocław 4-2 Bałtyk Gdynia 24 października, 14:30 (8000)
Jagiellonia Białystok 2-0 Górnik Wałbrzych 24 października, 14:00 (18 000)
Szombierki Bytom 4-2 Pogoń Szczecin 24 października, 14:30 (2000)
Lech Poznań 0-2 Zagłębie Lubin 24 października, 17:00 (8000)
Lechia Gdańsk 1-1 Legia Warszawa 24 października, 14:30 (10 000)
GKS Katowice 2-2 Widzew Łódź 24 października, 14:00 (6000)

Kolejka 13 - 31 października

Olimpia Poznań 0-1 GKS Katowice 31 października, 14:00 (1000)
Widzew Łódź 0-0 Lechia Gdańsk 31 października, 16:00 (6000)
Legia Warszawa 2-0 Lech Poznań 31 października, 17:00 (8000)
Zagłębie Lubin 1-1 Szombierki Bytom 31 października, 11:00 (5000)
Pogoń Szczecin 1-0 Jagiellonia Białystok 31 października, 17:00 (7000)
Górnik Wałbrzych 1-1 Śląsk Wrocław 31 października, 14:00 (5000)
Bałtyk Gdynia 2-0 Stal Stalowa Wola 31 października, 11:00 (4000)
Górnik Zabrze 4-0 Łódzki KS 31 października, 17:00 (15 000)

Kolejka 14 - 14-15 listopada

Górnik Zabrze 3-1 Olimpia Poznań 15 listopada, 17:00 (10 000)
Łódzki KS 1-0 Bałtyk Gdynia 14 listopada, 12:00 (4000)
Stal Stalowa Wola 1-1 Górnik Wałbrzych 14 listopada, 12:00 (7000)
Śląsk Wrocław 2-1 Pogoń Szczecin 15 listopada, 11:00 (10 000)
Jagiellonia Białystok 0-0 Zagłębie Lubin 15 listopada, 11:00 (15 000)
Szombierki Bytom 2-0 Legia Warszawa 15 listopada, 11:00 (6000)
Lech Poznań 2-0 Widzew Łódź 15 listopada, 12:00 (5000)
Lechia Gdańsk 1-0 GKS Katowice 15 listopada, 11:00 (7000)

Kolejka 15 - 21-22 listopada

Olimpia Poznań 1-1 Lechia Gdańsk 21 listopada, 14:00 (1000)
GKS Katowice 4-0 Lech Poznań 22 listopada, 11:00 (5000)
Widzew Łódź 1-1 Szombierki Bytom 22 listopada, 12:00 (3000)
Legia Warszawa 1-0 Jagiellonia Białystok 21 listopada, 17:00 (10 000)
Zagłębie Lubin 1-1 Śląsk Wrocław 22 listopada, 11:00 (6000)
Pogoń Szczecin 3-1 Stal Stalowa Wola 21 listopada, 17:00 (6000)
Górnik Wałbrzych 2-0 Łódzki KS 22 listopada, 11:00 (6000)
Bałtyk Gdynia 1-5 Górnik Zabrze 22 listopada, 12:00 (8000)

Kolejka 16 - 12-13 marca

Olimpia Poznań 1-0 Bałtyk Gdynia 12 marca, 16:00 (2000)
Górnik Wałbrzych 1-1 Górnik Zabrze 12 marca, 15:00 (2500)
Pogoń Szczecin 1-2 Łódzki KS 12 marca, 17:00 (5000)
Zagłębie Lubin 1-0 Stal Stalowa Wola 12 marca, 12:00 (5000)
Legia Warszawa 3-0 Śląsk Wrocław 12 marca, 12:00 (9000)
Widzew Łódź 0-0 Jagiellonia Białystok 12 marca, 16:00 (5000)
GKS Katowice 2-0 Szombierki Bytom 12 marca, 15:00 (8000)
Lechia Gdańsk 1-1 Lech Poznań 12 marca, 11:00 (7000)

Kolejka 17 - 19-20 marca

Lech Poznań 2-2 Olimpia Poznań 19 marca, 17:00 (12 000)
Szombierki Bytom 2-1 Lechia Gdańsk 19 marca, 15:30 (2000)
Jagiellonia Białystok 2-1 GKS Katowice 19 marca, 11:00 (20 000)
Śląsk Wrocław 1-1 Widzew Łódź 19 marca, 12:00 (10 000)
Stal Stalowa Wola 1-2 Legia Warszawa 19 marca, 11:00 (10 000)
Łódzki KS 2-1 Zagłębie Lubin 19 marca, 16:00 (8000)
Górnik Zabrze 2-0 Pogoń Szczecin 19 marca, 17:00 (15 000)
Bałtyk Gdynia 2-0 Górnik Wałbrzych 19 marca, 12:00 (4000)

Kolejka 18 - 26-27 marca

Górnik Wałbrzych 0-0 Olimpia Poznań 26 marca, 15:00 (3000)
Pogoń Szczecin 2-0 Bałtyk Gdynia 26 marca, 17:00 (6000)
Zagłębie Lubin 1-1 Górnik Zabrze 26 marca, 15:00 (12 000)
Legia Warszawa 0-0 Łódzki KS 26 marca, 17:30 (20 000)
Widzew Łódź 4-0 Stal Stalowa Wola 26 marca, 16:00 (5000)
GKS Katowice 2-0 Śląsk Wrocław 26 marca, 15:30 (10 000)
Lechia Gdańsk 0-0 Jagiellonia Białystok 26 marca, 16:00 (15 000)
Lech Poznań 0-1 Szombierki Bytom 26 marca, 17:00 (8000)

Kolejka 19 - 2 kwietnia

Olimpia Poznań 1-0 Szombierki Bytom 2 kwietnia, 16:00 (1500)
Jagiellonia Białystok 1-0 Lech Poznań 2 kwietnia, 11:00 (22 000)
Śląsk Wrocław 1-0 Lechia Gdańsk 2 kwietnia, 11:00 (7000)
Stal Stalowa Wola 2-1 GKS Katowice 2 kwietnia, 11:00 (10 000)
Łódzki KS 1-0 Widzew Łódź 2 kwietnia, 12:00 (15 000)
Górnik Zabrze 1-1 Legia Warszawa 2 kwietnia, 17:00 (19 000)
Bałtyk Gdynia 2-0 Zagłębie Lubin 2 kwietnia, 12:00 (4000)
Górnik Wałbrzych 1-0 Pogoń Szczecin 2 kwietnia, 16:00 (3000)

Kolejka 20 - 9-10 kwietnia

Pogoń Szczecin 3-0 Olimpia Poznań 9 kwietnia, 17:00 (5000)
Zagłębie Lubin 1-1 Górnik Wałbrzych 10 kwietnia, 15:30 (11 000)
Legia Warszawa 3-0 Bałtyk Gdynia 9 kwietnia, 17:30 (12 000)
Widzew Łódź 0-0 Górnik Zabrze 9 kwietnia, 17:00 (7000)
GKS Katowice 1-0 Łódzki KS 9 kwietnia, 16:00 (10 000)
Lechia Gdańsk 1-1 Stal Stalowa Wola 10 kwietnia, 11:00 (10 000)
Lech Poznań 0-0 Śląsk Wrocław 9 kwietnia, 17:30 (6000)
Szombierki Bytom 1-0 Jagiellonia Białystok 9 kwietnia, 16:00 (4000)

Kolejka 21 - 16-17 kwietnia

Olimpia Poznań 1-0 Jagiellonia Białystok 17 kwietnia, 17:00 (5000)
Śląsk Wrocław 1-1 Szombierki Bytom 16 kwietnia, 16:00 (10 000)
Stal Stalowa Wola 1-1 Lech Poznań 16 kwietnia, 11:00 (10 000)
Łódzki KS 2-0 Lechia Gdańsk 16 kwietnia, 16:00 (10 000)
Górnik Zabrze 1-1 GKS Katowice 16 kwietnia, 17:00 (20 000)
Bałtyk Gdynia 1-0 Widzew Łódź 16 kwietnia, 12:00 (6000)
Górnik Wałbrzych 1-3 Legia Warszawa 17 kwietnia, 11:00 (15 000)
Pogoń Szczecin 0-2 Zagłębie Lubin 16 kwietnia, 17:00 (7000)

Kolejka 22 - 20 kwietnia

Zagłębie Lubin 0-0 Olimpia Poznań 20 kwietnia, 16:00 (10 000)
Legia Warszawa 1-0 Pogoń Szczecin 20 kwietnia, 17:30 (15 000)
Widzew Łódź 3-1 Górnik Wałbrzych 20 kwietnia, 17:00 (5000)
GKS Katowice 4-0 Bałtyk Gdynia 20 kwietnia, 16:30 (6000)
Lechia Gdańsk 1-1 Górnik Zabrze 20 kwietnia, 16:30 (10 000)
Lech Poznań 2-0 Łódzki KS 20 kwietnia, 17:00 (8000)
Szombierki Bytom 0-1 Stal Stalowa Wola 20 kwietnia, 16:00 (8000)
Jagiellonia Białystok 1-0 Śląsk Wrocław 20 kwietnia, 16:30 (28 000)

Kolejka 23 - 30 kwietnia-1 maja

Olimpia Poznań 0-0 Śląsk Wrocław 30 kwietnia, 16:00 (4000)
Stal Stalowa Wola 0-0 Jagiellonia Białystok 30 kwietnia, 11:00 (12 000)
Łódzki KS 1-0 Szombierki Bytom 30 kwietnia, 18:00 (6000)
Górnik Zabrze 2-1 Lech Poznań 30 kwietnia, 17:00 (18 000)
Bałtyk Gdynia 0-0 Lechia Gdańsk 30 kwietnia, 12:00 (12 000)
Górnik Wałbrzych 0-0 GKS Katowice 1 maja, 17:00 (8000)
Pogoń Szczecin 1-1 Widzew Łódź 30 kwietnia, 17:30 (7000)
Zagłębie Lubin 1-2 Legia Warszawa 30 kwietnia, 16:30 (15 000)

Kolejka 24 - 7-8 maja

Legia Warszawa 3-1 Olimpia Poznań 7 maja, 17:30 (12 000)
Widzew Łódź 1-1 Zagłębie Lubin 7 maja, 17:00 (5000)
GKS Katowice 1-0 Pogoń Szczecin 7 maja, 17:00 (5000)
Lechia Gdańsk 1-0 Górnik Wałbrzych 7 maja, 16:30 (8000)
Lech Poznań 1-0 Bałtyk Gdynia 8 maja, 12:00 (10 000)
Szombierki Bytom 3-2 Górnik Zabrze 7 maja, 16:30 (8000)
Jagiellonia Białystok 1-0 Łódzki KS 7 maja, 17:00 (24 000)
Śląsk Wrocław 5-1 Stal Stalowa Wola 7 maja, 17:00 (8000)

Kolejka 25 - 11 maja

Olimpia Poznań 4-1 Stal Stalowa Wola 11 maja, 18:00 (1500)
Łódzki KS 2-1 Śląsk Wrocław 11 maja, 17:00 (7000)
Górnik Zabrze 2-3 Jagiellonia Białystok 11 maja, 18:00 (8000)
Bałtyk Gdynia 2-1 Szombierki Bytom 11 maja, 16:00 (4000)
Górnik Wałbrzych 1-0 Lech Poznań 11 maja, 17:00 (3000)
Pogoń Szczecin 2-0 Lechia Gdańsk 11 maja, 14:00 (5000)
Zagłębie Lubin 0-1 GKS Katowice 11 maja, 17:00 (7000)
Legia Warszawa 1-0 Widzew Łódź 11 maja, 17:30 (15 000)

Kolejka 26 - 25 maja

Widzew Łódź 1-4 Olimpia Poznań 25 maja, 18:00 (3000)
GKS Katowice 1-0 Legia Warszawa 25 maja, 17:30 (12 000)
Lechia Gdańsk 1-0 Zagłębie Lubin 25 maja, 17:00 (6000)
Lech Poznań 4-0 Pogoń Szczecin 25 maja, 17:00 (8000)
Szombierki Bytom 2-0 Górnik Wałbrzych 25 maja, 16:30 (4000)
Jagiellonia Białystok 3-1 Bałtyk Gdynia 25 maja, 17:00 (30 000)
Śląsk Wrocław 0-2 Górnik Zabrze 25 maja, 17:00 (18 000)
Stal Stalowa Wola 3-1 Łódzki KS 25 maja, 17:30 (7000)

Kolejka 27 - 28-29 maja

Olimpia Poznań 1-1 Łódzki KS 28 maja, 18:00 (3000)
Górnik Zabrze 4-0 Stal Stalowa Wola 28 maja, 18:00 (10 000)
Bałtyk Gdynia 3-0 Śląsk Wrocław 28 maja, 17:00 (5000)
Górnik Wałbrzych 1-0 Jagiellonia Białystok 28 maja, 17:00 (2500)
Pogoń Szczecin 0-0 Szombierki Bytom 28 maja, 18:00 (2000)
Zagłębie Lubin 1-0 Lech Poznań 28 maja, 17:00 (5000)
Legia Warszawa 2-1 Lechia Gdańsk 28 maja, 18:00 (10 000)
Widzew Łódź 0-0 GKS Katowice 28 maja, 18:00 (2000)

Kolejka 28 - 4-5 czerwca

GKS Katowice 1-1 Olimpia Poznań 4 czerwca, 18:00 (8000)
Lechia Gdańsk 0-0 Widzew Łódź 4 czerwca, 17:00 (8000)
Lech Poznań 2-0 Legia Warszawa 4 czerwca, 18:00 (20 000)
Szombierki Bytom 2-1 Zagłębie Lubin 4 czerwca, 16:00 (4000)
Jagiellonia Białystok 1-0 Pogoń Szczecin 4 czerwca, 17:00 (30 000)
Śląsk Wrocław 1-1 Górnik Wałbrzych 4 czerwca, 17:00 (7000)
Stal Stalowa Wola 1-1 Bałtyk Gdynia 4 czerwca, 17:30 (6000)
Łódzki KS 0-1 Górnik Zabrze 5 czerwca, 16:30 (12 000)

Kolejka 29 - 11 czerwca

Olimpia Poznań 1-4 Górnik Zabrze 11 czerwca, 18:00 (3000)
Bałtyk Gdynia 0-3 Łódzki KS 11 czerwca, 18:00 (4000)
Górnik Wałbrzych 5-3 Stal Stalowa Wola 11 czerwca, 18:00 (2000)
Pogoń Szczecin 1-0 Śląsk Wrocław 11 czerwca, 18:00 (3000)
Zagłębie Lubin 2-0 Jagiellonia Białystok 11 czerwca, 18:00 (5000)
Legia Warszawa 1-1 Szombierki Bytom 11 czerwca, 18:00 (6000)
Widzew Łódź 1-0 Lech Poznań 11 czerwca, 18:00 (1200)
GKS Katowice 2-1 Lechia Gdańsk 11 czerwca, 18:00 (6000)

Kolejka 30 - 18 czerwca

Lechia Gdańsk 3-2 Olimpia Poznań 18 czerwca, 18:00 (4000)
Lech Poznań 2-2 GKS Katowice 18 czerwca, 18:00 (3000)
Szombierki Bytom 0-0 Widzew Łódź 18 czerwca, 18:00 (1000)
Jagiellonia Białystok 2-0 Legia Warszawa 18 czerwca, 18:00 (25 000)
Śląsk Wrocław 0-2 Zagłębie Lubin 18 czerwca, 18:00 (1500)
Stal Stalowa Wola 2-0 Pogoń Szczecin 18 czerwca, 18:00 (4000)
Łódzki KS 3-1 Górnik Wałbrzych 18 czerwca, 18:00 (4000)
Górnik Zabrze 3-2 Bałtyk Gdynia 18 czerwca, 18:00 (7000)

Autor: Paweł Mogielnicki

 

Napisz do nas