[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa A 2011/2012, grupa: Słupsk I
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  ZS Damnica 22 41 13 2 7 56-35 7 2 2 29-14 6 0 5 27-21 2 3 1 0 1 3-3
2.  Rowokół Smołdzino 22 41 13 2 7 43-27 9 0 2 29-10 4 2 5 14-17 2 3 1 0 1 3-3
3.  Granit Kończewo 22 37 11 4 7 43-31 6 2 3 22-12 5 2 4 21-19
4.  Jantaria Pobłocie 22 35 10 5 7 58-50 6 3 2 30-23 4 2 5 28-27
5.  KS Włynkówko 22 34 9 7 6 34-36 5 4 2 20-18 4 3 4 14-18 4 8 2 2 0 7-3
6.  Stal Jezierzyce 22 34 10 4 8 44-36 6 3 2 21-16 4 1 6 23-20 4 5 1 2 1 5-7
7.  Słupia Kobylnica 22 34 11 1 10 41-35 8 0 3 27-16 3 1 7 14-19 4 3 1 0 3 4-6
8.  Barton Barcino 22 32 10 2 10 44-42 9 0 2 26-13 1 2 8 18-29
9.  LKS Łebunia 22 28 8 4 10 30-37 7 1 3 22-13 1 3 7 8-24
10.  Leśnik Cewice 22 27 8 3 11 38-52 6 1 4 24-17 2 2 7 14-35
11.  Garbarnia Kępice 22 22 6 4 12 36-52 3 3 5 17-20 3 1 7 19-32
12.  Polonez Bobrowniki 22 10 2 4 16 26-60 2 2 7 17-37 0 2 9 9-23
Słupia Kobylnica rozgrywa swoje mecze w Sycewicach.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
 1 ZS Damnica    2-0 4-1 2-4 1-1 1-2 3-1 2-2 5-0 4-2 2-1 3-0 
 2 Rowokół Smołdzino3-1     1-3 1-4 1-0 3-0 3-1 3-0 2-0 6-0 3-0 3-1 
 3 Granit Kończewo0-1 0-2     3-3 0-1 2-1 2-0 3-0 3-0 4-0 4-3 1-1 
 4 Jantaria Pobłocie4-3 1-3 1-0     2-4 3-1 2-2 5-1 3-1 3-3 2-2 4-3 
 5 KS Włynkówko1-4 1-1 3-3 3-2     1-1 1-0 3-1 2-1 2-0 2-4 1-1 
 6 Stal Jezierzyce2-1 1-0 0-2 3-2 2-2     0-3* 2-1 1-1 2-2 7-2 1-0 
 7 Słupia Kobylnica1-0 1-2 3-2 3-0* 0-3 1-2     4-2 3-1 4-3 6-1 1-0 
 8 Barton Barcino2-1 4-2 1-2 2-0 4-0 2-1 1-0     1-2 2-0 4-3 3-2 
 9 LKS Łebunia1-3 1-1 2-0 4-2 3-1 4-3 0-1 2-0     1-2 1-0 3-0* 
 10 Leśnik Cewice4-5 0-1 1-3 4-4 4-0 1-0 4-1 2-1 2-0     0-1 2-1 
 11 Garbarnia Kępice2-4 3-0 2-2 2-5 0-1 1-2 3-2 3-3 0-0 0-1     1-0 
 12 Polonez Bobrowniki1-4 3-2 1-3 0-2 1-1 1-10 0-3 0-7 2-2 7-1 1-2     

Kolejka 1 - 20-21 sierpnia

Granit Kończewo 2-1 Stal Jezierzyce 21 sierpnia, 13:00
LKS Łebunia 1-2 Leśnik Cewice 21 sierpnia, 11:00
KS Włynkówko 1-4 ZS Damnica 21 sierpnia, 13:00
Garbarnia Kępice 1-0 Polonez Bobrowniki 20 sierpnia, 17:00
Słupia Kobylnica 4-2 Barton Barcino 21 sierpnia, 15:00
w Sycewicach
Jantaria Pobłocie 1-3 Rowokół Smołdzino 21 sierpnia, 12:00

Kolejka 2 - 27-28 sierpnia

Stal Jezierzyce 1-0 Rowokół Smołdzino 28 sierpnia, 14:30
Barton Barcino 2-0 Jantaria Pobłocie 27 sierpnia, 16:00
Polonez Bobrowniki 0-3 Słupia Kobylnica 27 sierpnia, 17:00
ZS Damnica 2-1 Garbarnia Kępice 27 sierpnia, 17:00
Leśnik Cewice 4-0 KS Włynkówko 28 sierpnia, 15:00
Granit Kończewo 3-0 LKS Łebunia 28 sierpnia, 13:00

Kolejka 3 - 3-4 września

LKS Łebunia 4-3 Stal Jezierzyce 4 września, 11:00
KS Włynkówko 3-3 Granit Kończewo 4 września, 13:00
Garbarnia Kępice 0-1 Leśnik Cewice 3 września, 17:00
Słupia Kobylnica 1-0 ZS Damnica 4 września, 15:00
Jantaria Pobłocie 4-3 Polonez Bobrowniki 4 września, 12:00
Rowokół Smołdzino 3-0 Barton Barcino 4 września, 13:00

Kolejka 4 - 10-11 września

Stal Jezierzyce 2-1 Barton Barcino 11 września, 14:30
Polonez Bobrowniki 3-2 Rowokół Smołdzino 10 września, 16:00
ZS Damnica 2-4 Jantaria Pobłocie 10 września, 16:00
Leśnik Cewice 4-1 Słupia Kobylnica 11 września, 13:30
Granit Kończewo 4-3 Garbarnia Kępice 11 września, 13:00
LKS Łebunia 3-1 KS Włynkówko 11 września, 11:00

Kolejka 5 - 17-18 września

KS Włynkówko 1-1 Stal Jezierzyce 18 września, 13:00
Garbarnia Kępice 0-0 LKS Łebunia 17 września, 16:30
Słupia Kobylnica 3-2 Granit Kończewo 18 września, 15:00
Jantaria Pobłocie 3-3 Leśnik Cewice 18 września, 12:00
Rowokół Smołdzino 3-1 ZS Damnica 18 września, 13:00
Barton Barcino 3-2 Polonez Bobrowniki 17 września, 16:00

Kolejka 6 - 24-25 września

Stal Jezierzyce 1-0 Polonez Bobrowniki 25 września, 14:30
ZS Damnica 2-2 Barton Barcino 25 września, 15:30
Leśnik Cewice 0-1 Rowokół Smołdzino 25 września, 13:30
Granit Kończewo 3-3 Jantaria Pobłocie 25 września, 13:00
LKS Łebunia 0-1 Słupia Kobylnica 25 września, 11:00
KS Włynkówko 2-4 Garbarnia Kępice 25 września, 13:00

Kolejka 7 - 1-2 października

Garbarnia Kępice 1-2 Stal Jezierzyce 1 października, 15:30
Słupia Kobylnica 0-3 KS Włynkówko 2 października, 13:00
Jantaria Pobłocie 3-1 LKS Łebunia 2 października, 12:00
Rowokół Smołdzino 1-3 Granit Kończewo 2 października, 12:00
Barton Barcino 2-0 Leśnik Cewice 1 października, 16:00
Polonez Bobrowniki 1-4 ZS Damnica 1 października, 14:00

Kolejka 8 - 8-9 października

Stal Jezierzyce 2-1 ZS Damnica 9 października, 14:30
Leśnik Cewice 2-1 Polonez Bobrowniki 9 października, 13:30
Granit Kończewo 3-0 Barton Barcino 9 października, 13:00
LKS Łebunia 1-1 Rowokół Smołdzino 9 października, 11:00
KS Włynkówko 3-2 Jantaria Pobłocie 9 października, 13:00
Garbarnia Kępice 3-2 Słupia Kobylnica 8 października, 15:30

Kolejka 9 - 15-16 października

Słupia Kobylnica 1-2 Stal Jezierzyce 16 października, 13:00
Jantaria Pobłocie 2-2 Garbarnia Kępice 16 października, 12:00
Rowokół Smołdzino 1-0 KS Włynkówko 16 października, 12:00
Barton Barcino 1-2 LKS Łebunia 15 października, 15:00
Polonez Bobrowniki 1-3 Granit Kończewo 15 października, 14:00
ZS Damnica 4-2 Leśnik Cewice 15 października, 15:00

Kolejka 10 - 22-23 października

Stal Jezierzyce 2-2 Leśnik Cewice 23 października, 13:30
Granit Kończewo 0-1 ZS Damnica 23 października, 13:00
LKS Łebunia 3-0 Polonez Bobrowniki 23 października, 13:00
(wo)
na boisku 1-1; w drużynie gości wystąpił nieuprawniony zawodnik
KS Włynkówko 3-1 Barton Barcino 23 października, 13:00
Garbarnia Kępice 3-0 Rowokół Smołdzino 22 października, 15:00
Słupia Kobylnica 3-0 Jantaria Pobłocie 23 października, 13:00
(wo)
na boisku 1-1

Kolejka 11 - 29-30 października

Jantaria Pobłocie 3-1 Stal Jezierzyce 30 października, 12:00
Rowokół Smołdzino 3-1 Słupia Kobylnica 30 października, 12:00
Barton Barcino 4-3 Garbarnia Kępice 29 października, 15:00
Polonez Bobrowniki 1-1 KS Włynkówko 29 października, 14:00
ZS Damnica 5-0 LKS Łebunia 30 października, 13:00
Leśnik Cewice 1-3 Granit Kończewo 30 października, 13:30

Kolejka 12 - 5-6 listopada

Stal Jezierzyce 0-2 Granit Kończewo 6 listopada, 13:30
Leśnik Cewice 2-0 LKS Łebunia 6 listopada, 13:30
ZS Damnica 1-1 KS Włynkówko 6 listopada, 13:00
Polonez Bobrowniki 1-2 Garbarnia Kępice 5 listopada, 14:00
Barton Barcino 1-0 Słupia Kobylnica 5 listopada, 14:30
Rowokół Smołdzino 1-4 Jantaria Pobłocie 6 listopada, 13:00

Kolejka 13 - 12-13 listopada

Rowokół Smołdzino 3-0 Stal Jezierzyce 13 listopada, 13:00
Jantaria Pobłocie 5-1 Barton Barcino 13 listopada, 12:00
Słupia Kobylnica 1-0 Polonez Bobrowniki 13 listopada, 12:00
Garbarnia Kępice 2-4 ZS Damnica 13 listopada, 13:00
KS Włynkówko 2-0 Leśnik Cewice 13 listopada, 13:00
LKS Łebunia 2-0 Granit Kończewo 13 listopada, 11:00

Kolejka 14 - 31 marca-1 kwietnia

Stal Jezierzyce 1-1 LKS Łebunia 1 kwietnia, 13:00
Granit Kończewo 0-1 KS Włynkówko 1 kwietnia, 15:00
Leśnik Cewice 0-1 Garbarnia Kępice 1 kwietnia, 13:30
ZS Damnica 3-1 Słupia Kobylnica 31 marca, 15:00
Polonez Bobrowniki 0-2 Jantaria Pobłocie 31 marca, 16:00
Barton Barcino 4-2 Rowokół Smołdzino 31 marca, 16:00

Kolejka 15 - 14-15 kwietnia

Barton Barcino 2-1 Stal Jezierzyce 14 kwietnia, 16:00
Rowokół Smołdzino 3-1 Polonez Bobrowniki 15 kwietnia, 13:00
Jantaria Pobłocie 4-3 ZS Damnica 15 kwietnia, 12:00
Słupia Kobylnica 4-3 Leśnik Cewice 15 kwietnia, 13:00
Garbarnia Kępice 2-2 Granit Kończewo 14 kwietnia, 17:00
KS Włynkówko 2-1 LKS Łebunia 15 kwietnia, 13:00

Kolejka 16 - 21-22 kwietnia

Stal Jezierzyce 2-2 KS Włynkówko 22 kwietnia, 13:00
LKS Łebunia 1-0 Garbarnia Kępice 21 kwietnia, 17:00
Granit Kończewo 2-0 Słupia Kobylnica 22 kwietnia, 15:00
Leśnik Cewice 4-4 Jantaria Pobłocie 22 kwietnia, 13:30
ZS Damnica 2-0 Rowokół Smołdzino 21 kwietnia, 16:00
Polonez Bobrowniki 0-7 Barton Barcino 21 kwietnia, 16:00

Kolejka 17 - 28-29 kwietnia

Polonez Bobrowniki 1-10 Stal Jezierzyce 28 kwietnia, 16:00
Barton Barcino 2-1 ZS Damnica 28 kwietnia, 16:00
Rowokół Smołdzino 6-0 Leśnik Cewice 29 kwietnia, 13:00
Jantaria Pobłocie 1-0 Granit Kończewo 29 kwietnia, 12:00
Słupia Kobylnica 3-1 LKS Łebunia 29 kwietnia, 13:00
Garbarnia Kępice 0-1 KS Włynkówko 28 kwietnia, 17:00

Kolejka 18 - 5-6 maja

Stal Jezierzyce 7-2 Garbarnia Kępice 6 maja, 13:00
KS Włynkówko 1-0 Słupia Kobylnica 6 maja, 13:00
LKS Łebunia 4-2 Jantaria Pobłocie 5 maja, 17:00
Granit Kończewo 0-2 Rowokół Smołdzino 6 maja, 15:00
Leśnik Cewice 2-1 Barton Barcino 6 maja, 13:30
ZS Damnica 3-0 Polonez Bobrowniki 5 maja, 16:00

Kolejka 19 - 12-13 maja

ZS Damnica 1-2 Stal Jezierzyce 12 maja, 17:00
Polonez Bobrowniki 7-1 Leśnik Cewice 12 maja, 16:00
Barton Barcino 1-2 Granit Kończewo 12 maja, 16:00
Rowokół Smołdzino 2-0 LKS Łebunia 13 maja, 13:00
Jantaria Pobłocie 2-4 KS Włynkówko 13 maja, 12:00
Słupia Kobylnica 6-1 Garbarnia Kępice 13 maja, 13:00

Kolejka 20 - 19-20 maja

Stal Jezierzyce 0-3 Słupia Kobylnica 20 maja, 13:00
(wo)
na boisku 3-2
Garbarnia Kępice 2-5 Jantaria Pobłocie 19 maja, 17:00
KS Włynkówko 1-1 Rowokół Smołdzino 20 maja, 13:00
LKS Łebunia 2-0 Barton Barcino 19 maja, 17:00
Granit Kończewo 1-1 Polonez Bobrowniki 20 maja, 15:00
Leśnik Cewice 4-5 ZS Damnica 20 maja, 13:30

Kolejka 21 - 26-27 maja

Leśnik Cewice 1-0 Stal Jezierzyce 27 maja, 13:30
ZS Damnica 4-1 Granit Kończewo 26 maja, 14:00
Polonez Bobrowniki 2-2 LKS Łebunia 26 maja, 16:00
Barton Barcino 4-0 KS Włynkówko 26 maja, 16:00
Rowokół Smołdzino 3-0 Garbarnia Kępice 27 maja, 13:00
Jantaria Pobłocie 2-2 Słupia Kobylnica 27 maja, 12:00

Kolejka 22 - 3 czerwca

Stal Jezierzyce 3-2 Jantaria Pobłocie 3 czerwca, 16:00
Słupia Kobylnica 1-2 Rowokół Smołdzino 3 czerwca, 16:00
Garbarnia Kępice 3-3 Barton Barcino 3 czerwca, 16:00
KS Włynkówko 1-1 Polonez Bobrowniki 3 czerwca, 16:00
LKS Łebunia 1-3 ZS Damnica 3 czerwca, 16:00
Granit Kończewo 4-0 Leśnik Cewice 3 czerwca, 16:00

Baraże o udział w klasie A (Słupsk)

Klasa okręgowa 2011/2012 (Słupsk)

Klasa A 2011/2012 (Słupsk II)

Klasa B 2011/2012 (Słupsk I)
Klasa B 2011/2012 (Słupsk II)
Klasa B 2011/2012 (Słupsk III)

Autor: Paweł Chruściel
Kontakt: pomorskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas