[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2019/2020 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

I liga 1986/1987
 
RAZEM DOM WYJAZD
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki
1.  Górnik Zabrze 30 49 16 (7) 10 4 (0) 52-21 10 (5) 2 3 (0) 36-15 6 (2) 8 1 (0) 16-6
2.  Pogoń Szczecin 30 44 15 (5) 10 5 (1) 64-39 11 (4) 3 1 (0) 44-20 4 (1) 7 4 (1) 20-19
3.  GKS Katowice 30 43 14 (6) 10 6 (1) 48-26 10 (5) 4 1 (0) 32-8 4 (1) 6 5 (1) 16-18
4.  Śląsk Wrocław 30 40 13 (3) 11 6 (0) 37-23 9 (1) 5 1 (0) 24-13 4 (2) 6 5 (0) 13-10
5.  Legia Warszawa 30 38 12 (1) 14 4 (1) 44-28 9 (1) 5 1 (0) 23-7 3 (0) 9 3 (1) 21-21
6.  Widzew Łódź 30 36 14 (2) 7 9 (1) 34-29 10 (2) 3 2 (0) 25-12 4 (0) 4 7 (1) 9-17
7.  Lech Poznań 29 29 9 (3) 11 9 (3) 36-35 5 (2) 7 2 (1) 22-14 4 (1) 4 7 (2) 14-21
8.  Zagłębie Lubin 29 28 8 (0) 12 9 (0) 27-25 6 (0) 6 2 (0) 15-9 2 (0) 6 7 (0) 12-16
9.  Łódzki KS 30 27 8 (3) 10 12 (2) 30-33 5 (2) 4 6 (0) 18-17 3 (1) 6 6 (2) 12-16
10.  Górnik Wałbrzych 30 25 10 (1) 7 13 (3) 31-43 6 (0) 3 6 (2) 12-20 4 (1) 4 7 (1) 19-23
11.  Lechia Gdańsk 30 24 7 (2) 9 14 (1) 23-30 6 (2) 5 4 (0) 15-8 1 (0) 4 10 (1) 8-22
12.  Olimpia Poznań 29 22 6 (0) 14 9 (4) 21-35 3 (0) 8 3 (1) 10-13 3 (0) 6 6 (3) 11-22
13.  Polonia Bytom 29 21 5 (1) 14 10 (4) 24-37 2 (0) 11 2 (0) 13-11 3 (1) 3 8 (4) 11-26
14.  Ruch Chorzów 29 18 3 (0) 14 12 (2) 16-33 1 (0) 10 4 (0) 7-11 2 (0) 4 8 (2) 9-22
15.  Stal Mielec 29 17 5 (0) 10 14 (3) 24-44 5 (0) 5 5 (1) 12-14 0 (0) 5 9 (2) 12-30
16.  Motor Lublin 30 13 6 (0) 9 15 (8) 20-50 4 (0) 5 6 (5) 10-21 2 (0) 4 9 (3) 10-29

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 Górnik Zabrze    2-1 1-0 0-0 3-4 4-0 3-0 1-3 3-0 1-1 3-1 2-0 4-0 3-1 5-2 1-2 
 2 Pogoń Szczecin2-2     7-2 1-1 4-3 3-1 2-1 2-1 3-2 3-4 5-1 3-0 2-0 4-1 1-1 2-0 
 3 GKS Katowice0-1 1-1     1-0 5-2 1-0 3-0 1-0 1-1 1-0 1-0 1-1 4-1 1-1 5-0 6-0 
 4 Śląsk Wrocław1-1 4-1 0-0     1-3 2-1 3-1 1-0 1-0 1-1 2-1 0-0 2-0 1-1 3-2 2-1 
 5 Legia Warszawa0-0 2-0 0-0 3-1     0-1 2-0 1-1 2-2 2-1 1-1 1-0 4-0 2-0 2-0 1-0 
 6 Widzew Łódź1-0 0-1 4-3 1-1 1-1     2-1 2-1 1-0 3-0 1-0 0-1 3-0 2-1 1-1 3-1 
 7 Lech Poznań0-0 2-2 1-4 0-0 0-0 1-1     3-1 0-2 1-1 2-1 3-0 5-0 3-1 1-1 
 8 Zagłębie Lubin0-0 1-1 0-0 1-0 0-0 3-1 2-3     0-2 2-1 1-0 2-0 1-1 2-0 0-0 
 9 Łódzki KS0-1 1-3 0-1 0-1 1-3 1-0 0-0 1-0     0-1 1-1 5-2 1-1 1-0 1-1 5-2 
 10 Górnik Wałbrzych0-2 1-0 0-2 0-4 2-1 0-0 0-0 1-3 0-3     2-1 0-1 2-1 2-1 2-1 0-0 
 11 Lechia Gdańsk0-0 1-1 1-0 1-0 1-1 0-1 0-1 1-0 3-0 2-1     1-2 0-0 0-1 0-0 4-0 
 12 Olimpia Poznań0-3 1-1 1-1 2-1 1-1 1-1 0-2 0-0 0-0 2-3 0-0     1-0 0-0 1-0 
 13 Polonia Bytom1-1 1-1 0-0 0-1 0-0 0-0 1-1 1-1 2-0 2-0 0-1 1-1     0-0 3-3 1-1 
 14 Ruch Chorzów0-0 2-2 0-2 0-0 0-0 0-1 1-1 0-0 0-0 0-0 0-0 1-1 1-2     1-0 1-2 
 15 Stal Mielec1-2 0-1 3-1 0-0 1-1 1-0 0-3 0-0 0-0 2-1 1-0 1-1 1-2 0-2     1-0 
 16 Motor Lublin0-3 0-4 0-0 0-3 1-1 0-1 2-0 1-1 0-0 1-4 2-0 1-1 0-3 1-0 1-0     

Kolejka 1 - 2-3 sierpnia

Widzew Łódź 1-1 Stal Mielec 2 sierpnia, 18:00 (12 000)
Olimpia Poznań 1-0 Motor Lublin 2 sierpnia, 17:30 (15 000)
Górnik Zabrze 3-1 Ruch Chorzów 2 sierpnia, 17:30 (25 000)
Zagłębie Lubin 1-0 Lechia Gdańsk 3 sierpnia, 17:30 (15 000)
Górnik Wałbrzych 0-0 Lech Poznań 3 sierpnia, 17:00 (10 000)
Legia Warszawa 2-2 Łódzki KS 27 sierpnia, 17:00 (15 000)
Polonia Bytom 0-0 GKS Katowice 2 sierpnia, 17:00 (14 000)
Pogoń Szczecin 1-1 Śląsk Wrocław 3 sierpnia, 18:00 (8000)

Kolejka 2 - 9-10 sierpnia

GKS Katowice 5-2 Legia Warszawa 10 sierpnia, 11:00 (15 000)
Łódzki KS 0-1 Górnik Wałbrzych 9 sierpnia, 17:00 (8000)
Lech Poznań 3-1 Zagłębie Lubin 9 sierpnia, 17:00 (10 000)
Lechia Gdańsk 0-0 Górnik Zabrze 9 sierpnia, 17:00 (20 000)
Ruch Chorzów 1-1 Olimpia Poznań 9 sierpnia, 19:00 (8000)
Motor Lublin 0-1 Widzew Łódź 12 sierpnia, 17:00 (11 000)
Stal Mielec 0-1 Pogoń Szczecin 9 sierpnia, 16:00 (10 000)
Śląsk Wrocław 2-0 Polonia Bytom 9 sierpnia, 17:00 (10 000)

Kolejka 3 - 16-17 sierpnia

Śląsk Wrocław 3-2 Stal Mielec 16 sierpnia, 17:00 (11 000)
Pogoń Szczecin 2-0 Motor Lublin 16 sierpnia, 17:00 (8000)
Widzew Łódź 2-1 Ruch Chorzów 16 sierpnia, 18:00 (8000)
Olimpia Poznań 0-0 Lechia Gdańsk 16 sierpnia, 17:30 (10 000)
Górnik Zabrze 3-0 Lech Poznań 16 sierpnia, 17:30 (15 000)
Zagłębie Lubin 0-2 Łódzki KS 16 sierpnia, 11:00 (8000)
Górnik Wałbrzych 0-2 GKS Katowice 16 sierpnia, 17:00 (10 000)
Legia Warszawa 4-0 Polonia Bytom 16 sierpnia, 17:00 (15 000)

Kolejka 4 - 23-24 sierpnia

Legia Warszawa 3-1 Śląsk Wrocław 23 sierpnia, 17:00 (10 000)
Polonia Bytom 2-0 Górnik Wałbrzych 23 sierpnia, 17:00 (6000)
GKS Katowice 1-0 Zagłębie Lubin 23 sierpnia, 17:00 (8000)
Łódzki KS 0-1 Górnik Zabrze 23 sierpnia, 17:00 (10 000)
Lech Poznań 3-0 Olimpia Poznań 23 sierpnia, 17:00 (22 000)
Lechia Gdańsk 0-1 Widzew Łódź 23 sierpnia, 17:00 (10 000)
Ruch Chorzów 2-2 Pogoń Szczecin 23 sierpnia, 19:00 (5000)
Motor Lublin 1-0 Stal Mielec 23 sierpnia, 16:00 (7000)

Kolejka 5 - 30-31 sierpnia

Śląsk Wrocław 2-1 Motor Lublin 30 sierpnia, 17:00 (8000)
Stal Mielec 0-2 Ruch Chorzów 30 sierpnia, 18:00 (5000)
Pogoń Szczecin 5-1 Lechia Gdańsk 30 sierpnia, 17:00 (9000)
Widzew Łódź 2-1 Lech Poznań 30 sierpnia, 18:00 (10 000)
Olimpia Poznań 0-0 Łódzki KS 31 sierpnia, 17:30 (3000)
Górnik Zabrze 1-0 GKS Katowice 31 sierpnia, 17:00 (28 000)
Zagłębie Lubin 1-1 Polonia Bytom 30 sierpnia, 17:00 (7000)
Górnik Wałbrzych 2-1 Legia Warszawa 31 sierpnia, 11:00 (10 000)

Kolejka 6 - 6-7 września

Górnik Wałbrzych 0-4 Śląsk Wrocław 6 września, 17:00 (12 000)
Legia Warszawa 1-1 Zagłębie Lubin 6 września, 17:00 (10 000)
Polonia Bytom 1-1 Górnik Zabrze 6 września, 17:00 (18 000)
GKS Katowice 1-1 Olimpia Poznań 6 września, 16:00 (10 000)
Łódzki KS 1-0 Widzew Łódź 6 września, 17:00 (20 000)
Lech Poznań 2-2 Pogoń Szczecin 6 września, 17:00 (15 000)
Lechia Gdańsk 0-0 Stal Mielec 6 września, 16:00 (11 000)
Ruch Chorzów 1-2 Motor Lublin 6 września, 19:00 (8000)

Kolejka 7 - 13-14 września

Śląsk Wrocław 1-1 Ruch Chorzów 13 września, 16:00 (15 000)
Motor Lublin 2-0 Lechia Gdańsk 13 września, 15:00 (9000)
Stal Mielec 0-3 Lech Poznań 14 września, 16:00 (5000)
Pogoń Szczecin 3-2 Łódzki KS 13 września, 17:00 (18 000)
Widzew Łódź 4-3 GKS Katowice 12 września, 18:00 (12 000)
Olimpia Poznań 1-0 Polonia Bytom 13 września, 17:30 (8000)
Górnik Zabrze 3-4 Legia Warszawa 10 września, 18:00 (17 000)
Zagłębie Lubin 2-1 Górnik Wałbrzych 14 września, 11:00 (10 000)

Kolejka 8 - 20-21 września

Zagłębie Lubin 1-0 Śląsk Wrocław 21 września, 11:00 (10 000)
Górnik Wałbrzych 0-2 Górnik Zabrze 21 września, 11:00 (8000)
Legia Warszawa 1-0 Olimpia Poznań 21 września, 17:00 (10 000)
Polonia Bytom 0-0 Widzew Łódź 20 września, 17:00 (10 000)
GKS Katowice 1-1 Pogoń Szczecin 21 września, 11:00 (10 000)
Łódzki KS 1-1 Stal Mielec 20 września, 17:00 (8000)
Lech Poznań 1-1 Motor Lublin 20 września, 16:00 (10 000)
Lechia Gdańsk 0-1 Ruch Chorzów 20 września, 16:00 (8000)

Kolejka 9 - 27-28 września

Śląsk Wrocław 2-1 Lechia Gdańsk 28 września, 15:00 (12 000)
Ruch Chorzów 1-1 Lech Poznań 27 września, 18:00 (8000)
Motor Lublin 0-0 Łódzki KS 28 września, 14:00 (15 000)
Stal Mielec 3-1 GKS Katowice 27 września, 16:00 (5000)
Pogoń Szczecin 2-0 Polonia Bytom 27 września, 17:00 (13 000)
Widzew Łódź 1-1 Legia Warszawa 27 września, 18:00 (15 000)
Olimpia Poznań 2-3 Górnik Wałbrzych 27 września, 17:00 (1000)
Górnik Zabrze 1-3 Zagłębie Lubin 27 września, 17:30 (10 000)

Kolejka 10 - 4-5 października

Górnik Zabrze 0-0 Śląsk Wrocław 5 października, 17:00 (15 000)
Zagłębie Lubin 2-0 Olimpia Poznań 5 października, 11:00 (15 000)
Górnik Wałbrzych 0-0 Widzew Łódź 5 października, 11:00 (10 000)
Legia Warszawa 2-0 Pogoń Szczecin 5 października, 17:00 (15 000)
Polonia Bytom 3-3 Stal Mielec 4 października, 16:00 (8000)
GKS Katowice 6-0 Motor Lublin 5 października, 11:00 (10 000)
Łódzki KS 1-0 Ruch Chorzów 4 października, 17:00 (6000)
Lech Poznań 2-1 Lechia Gdańsk 4 października, 15:30 (10 000)

Kolejka 11 - 18-19 października

Śląsk Wrocław 3-1 Lech Poznań 19 października, 11:00 (15 000)
Lechia Gdańsk 3-0 Łódzki KS 19 października, 11:00 (8000)
Ruch Chorzów 0-2 GKS Katowice 18 października, 16:00 (15 000)
Motor Lublin 0-3 Polonia Bytom 18 października, 12:00 (6000)
Stal Mielec 1-1 Legia Warszawa 18 października, 15:30 (6000)
Pogoń Szczecin 3-4 Górnik Wałbrzych 19 października, 12:00 (15 000)
Widzew Łódź 2-1 Zagłębie Lubin 18 października, 17:00 (7000)
Olimpia Poznań 0-3 Górnik Zabrze 18 października, 16:00 (5000)

Kolejka 12 - 25-26 października

Olimpia Poznań 2-1 Śląsk Wrocław 25 października, 16:00 (3500)
Górnik Zabrze 4-0 Widzew Łódź 25 października, 17:00 (18 000)
Zagłębie Lubin 1-1 Pogoń Szczecin 26 października, 13:30 (15 000)
Górnik Wałbrzych 2-1 Stal Mielec 26 października, 11:00 (7000)
Legia Warszawa 1-0 Motor Lublin 26 października, 17:00 (9000)
Polonia Bytom 0-0 Ruch Chorzów 26 października, 11:00 (12 000)
GKS Katowice 1-0 Lechia Gdańsk 26 października, 11:00 (8000)
Łódzki KS 0-0 Lech Poznań 25 października, 16:30 (4000)

Kolejka 13 - 31 października

Śląsk Wrocław 1-0 Łódzki KS 2 listopada, 11:00 (8000)
Lech Poznań 1-4 GKS Katowice 31 października, 17:00 (10 000)
Lechia Gdańsk 0-0 Polonia Bytom 2 listopada, 11:00 (10 000)
Ruch Chorzów 0-0 Legia Warszawa 31 października, 16:30 (6000)
Motor Lublin 1-4 Górnik Wałbrzych 2 listopada, 12:00 (3500)
Stal Mielec 0-0 Zagłębie Lubin 2 listopada, 17:00 (4000)
Pogoń Szczecin 2-2 Górnik Zabrze 31 października, 17:00 (20 000)
Widzew Łódź 0-1 Olimpia Poznań 31 października, 17:00 (5000)

Kolejka 14 - 8-9 listopada

Widzew Łódź 1-1 Śląsk Wrocław 9 listopada, 15:00 (4000)
Olimpia Poznań 1-1 Pogoń Szczecin 8 listopada, 15:00 (5000)
Górnik Zabrze 5-2 Stal Mielec 8 listopada, 17:00 (10 000)
Zagłębie Lubin 0-0 Motor Lublin 9 listopada, 11:00 (15 000)
Górnik Wałbrzych 2-1 Ruch Chorzów 9 listopada, 11:00 (8000)
Legia Warszawa 1-1 Lechia Gdańsk 9 listopada, 17:00 (8000)
Polonia Bytom 1-1 Lech Poznań 8 listopada, 12:00 (4000)
GKS Katowice 1-1 Łódzki KS 9 listopada, 11:00 (8000)

Kolejka 15 - 22-23 listopada

Śląsk Wrocław 0-0 GKS Katowice 23 listopada, 11:00 (15 000)
Łódzki KS 1-1 Polonia Bytom 23 listopada, 12:00 (4000)
Lech Poznań 0-0 Legia Warszawa 22 listopada, 16:00 (15 000)
Lechia Gdańsk 2-1 Górnik Wałbrzych 23 listopada, 11:00 (10 000)
Ruch Chorzów 0-0 Zagłębie Lubin 22 listopada, 15:00 (4000)
Motor Lublin 0-3 Górnik Zabrze 23 listopada, 12:00 (10 000)
Stal Mielec 1-1 Olimpia Poznań 22 listopada, 15:00 (2500)
Pogoń Szczecin 3-1 Widzew Łódź 23 listopada, 15:00 (14 000)

Kolejka 16 - 7-8 marca

Śląsk Wrocław 4-1 Pogoń Szczecin 8 marca, 11:00 (10 000)
Stal Mielec 1-0 Widzew Łódź 8 marca, 12:00 (3000)
Motor Lublin 1-1 Olimpia Poznań 8 marca, 12:00 (5000)
Ruch Chorzów 0-0 Górnik Zabrze 7 marca, 15:30 (15 000)
Lechia Gdańsk 1-0 Zagłębie Lubin 8 marca, 11:00 (10 000)
Lech Poznań 1-1 Górnik Wałbrzych 7 marca, 16:00 (7000)
Łódzki KS 1-3 Legia Warszawa 8 marca, 12:00 (10 000)
GKS Katowice 4-1 Polonia Bytom 8 marca, 11:00 (8000)

Kolejka 17 - 14-15 marca

Polonia Bytom 0-1 Śląsk Wrocław 15 marca, 11:00 (10 000)
Legia Warszawa 0-0 GKS Katowice 14 marca, 17:00 (17 000)
Górnik Wałbrzych 0-3 Łódzki KS 15 marca, 11:00 (6000)
Zagłębie Lubin 2-3 Lech Poznań 15 marca, 13:00 (15 000)
Górnik Zabrze 3-1 Lechia Gdańsk 14 marca, 17:00 (15 000)
Olimpia Poznań 0-0 Ruch Chorzów 14 marca, 16:00 (3000)
Widzew Łódź 3-1 Motor Lublin 14 marca, 17:00 (6000)
Pogoń Szczecin 1-1 Stal Mielec 14 marca, 17:00 (8000)

Kolejka 18 - 21-22 marca

Stal Mielec 0-0 Śląsk Wrocław 21 marca, 12:00 (7000)
Motor Lublin 0-4 Pogoń Szczecin 8 kwietnia, 16:00 (2000)
Ruch Chorzów 0-1 Widzew Łódź 21 marca, 16:00 (10 000)
Lechia Gdańsk 1-2 Olimpia Poznań 21 marca, 14:30 (12 000)
Lech Poznań 0-0 Górnik Zabrze 21 marca, 17:00 (22 000)
Łódzki KS 1-0 Zagłębie Lubin 21 marca, 16:00 (7000)
GKS Katowice 1-0 Górnik Wałbrzych 21 marca, 15:00 (7000)
Polonia Bytom 0-0 Legia Warszawa 21 marca, 12:00 (7000)

Kolejka 19 - 28-29 marca

Śląsk Wrocław 1-3 Legia Warszawa 29 marca, 11:00 (20 000)
Górnik Wałbrzych 2-1 Polonia Bytom 28 marca, 16:00 (3000)
Zagłębie Lubin 0-0 GKS Katowice 29 marca, 11:00 (12 000)
Górnik Zabrze 3-0 Łódzki KS 28 marca, 17:00 (15 000)
Olimpia Poznań 0-2 Lech Poznań 28 marca, 16:00 (25 000)
Widzew Łódź 1-0 Lechia Gdańsk 28 marca, 17:00 (7000)
Pogoń Szczecin 4-1 Ruch Chorzów 28 marca, 17:00 (10 000)
Stal Mielec 1-0 Motor Lublin 29 marca, 12:00 (4000)

Kolejka 20 - 1 kwietnia

Motor Lublin 0-3 Śląsk Wrocław 1 kwietnia, 16:30 (3000)
Ruch Chorzów 1-0 Stal Mielec 1 kwietnia, 15:30 (3000)
Lechia Gdańsk 1-1 Pogoń Szczecin 1 kwietnia, 15:30 (10 000)
Lech Poznań 1-1 Widzew Łódź 1 kwietnia, 18:00 (15 000)
Łódzki KS 5-2 Olimpia Poznań 1 kwietnia, 16:30 (5000)
GKS Katowice 0-1 Górnik Zabrze 1 kwietnia, 18:00 (25 000)
Polonia Bytom 1-1 Zagłębie Lubin 1 kwietnia, 15:00 (4000)
Legia Warszawa 2-1 Górnik Wałbrzych 1 kwietnia, 17:00 (10 000)

Kolejka 21 - 4-5 kwietnia

Śląsk Wrocław 1-1 Górnik Wałbrzych 5 kwietnia, 11:00 (15 000)
Zagłębie Lubin 0-0 Legia Warszawa 5 kwietnia, 11:00 (13 000)
Górnik Zabrze 4-0 Polonia Bytom 5 kwietnia, 17:00 (8000)
Olimpia Poznań 1-1 GKS Katowice 4 kwietnia, 17:00 (3000)
Widzew Łódź 1-0 Łódzki KS 5 kwietnia, 17:00 (16 000)
Pogoń Szczecin 2-1 Lech Poznań 4 kwietnia, 17:00 (12 000)
Stal Mielec 1-0 Lechia Gdańsk 4 kwietnia, 16:00 (5000)
Motor Lublin 1-0 Ruch Chorzów 5 kwietnia, 15:00 (2000)

Kolejka 22 - 18 kwietnia

Ruch Chorzów 0-0 Śląsk Wrocław 18 kwietnia, 18:00 (7000)
Lechia Gdańsk 4-0 Motor Lublin 18 kwietnia, 11:00 (7000)
Lech Poznań 3-1 Stal Mielec 18 kwietnia, 18:00 (10 000)
Łódzki KS 1-3 Pogoń Szczecin 18 kwietnia, 12:00 (6000)
GKS Katowice 1-0 Widzew Łódź 18 kwietnia, 16:00 (8000)
Polonia Bytom 1-1 Olimpia Poznań 18 kwietnia, 16:00 (4000)
Legia Warszawa 0-0 Górnik Zabrze 18 kwietnia, 17:00 (18 000)
Górnik Wałbrzych 1-3 Zagłębie Lubin 18 kwietnia, 16:30 (6000)

Kolejka 23 - 22 kwietnia

Śląsk Wrocław 1-0 Zagłębie Lubin 22 kwietnia, 16:00 (15 000)
Górnik Zabrze 1-1 Górnik Wałbrzych 22 kwietnia, 17:00 (12 000)
Olimpia Poznań 1-1 Legia Warszawa 22 kwietnia, 17:00 (7000)
Widzew Łódź 3-0 Polonia Bytom 22 kwietnia, 18:00 (8000)
Pogoń Szczecin 7-2 GKS Katowice 22 kwietnia, 17:00 (18 000)
Stal Mielec 0-0 Łódzki KS 22 kwietnia, 16:30 (4000)
Motor Lublin 2-0 Lech Poznań 22 kwietnia, 16:30 (2000)
Ruch Chorzów 0-0 Lechia Gdańsk 22 kwietnia, 17:00 (8000)

Kolejka 24 - 2-3 maja

Lechia Gdańsk 1-0 Śląsk Wrocław 2 maja, 16:00 (12 000)
Lech Poznań 5-0 Ruch Chorzów 2 maja, 18:00 (12 000)
Łódzki KS 5-2 Motor Lublin 2 maja, 17:00 (5000)
GKS Katowice 5-0 Stal Mielec 2 maja, 18:00 (5000)
Polonia Bytom 1-1 Pogoń Szczecin 2 maja, 17:00 (5000)
Legia Warszawa 0-1 Widzew Łódź 2 maja, 17:00 (11 000)
Górnik Wałbrzych 0-1 Olimpia Poznań 3 maja, 11:00 (4000)
Zagłębie Lubin 0-0 Górnik Zabrze 3 maja, 11:00 (20 000)

Kolejka 25 - 9-10 maja

Śląsk Wrocław 1-1 Górnik Zabrze 10 maja, 11:00 (25 000)
Olimpia Poznań 0-0 Zagłębie Lubin 9 maja, 18:00 (4000)
Widzew Łódź 3-0 Górnik Wałbrzych 9 maja, 17:00 (10 000)
Pogoń Szczecin 4-3 Legia Warszawa 10 maja, 18:00 (19 000)
Stal Mielec 1-2 Polonia Bytom 9 maja, 17:00 (4000)
Motor Lublin 0-0 GKS Katowice 9 maja, 17:00 (1200)
Ruch Chorzów 0-0 Łódzki KS 9 maja, 17:00 (8000)
Lechia Gdańsk 0-1 Lech Poznań 9 maja, 16:00 (10 000)

Kolejka 26 - 23-24 maja

Lech Poznań 0-0 Śląsk Wrocław 23 maja, 18:30 (12 000)
Łódzki KS 1-1 Lechia Gdańsk 23 maja, 17:00 (5000)
GKS Katowice 1-1 Ruch Chorzów 24 maja, 11:00 (8000)
Polonia Bytom 1-1 Motor Lublin 23 maja, 17:00 (4000)
Legia Warszawa 2-0 Stal Mielec 23 maja, 17:00 (6000)
Górnik Wałbrzych 1-0 Pogoń Szczecin 24 maja, 11:00 (4000)
Zagłębie Lubin 3-1 Widzew Łódź 24 maja, 11:00 (12 000)
Górnik Zabrze 2-0 Olimpia Poznań 24 maja, 17:00 (10 000)

Kolejka 27 - 30-31 maja

Śląsk Wrocław 0-0 Olimpia Poznań 30 maja, 17:00 (8000)
Widzew Łódź 1-0 Górnik Zabrze 31 maja, 17:00 (12 000)
Pogoń Szczecin 2-1 Zagłębie Lubin 30 maja, 17:00 (12 000)
Stal Mielec 2-1 Górnik Wałbrzych 30 maja, 17:00 (3000)
Motor Lublin 1-1 Legia Warszawa 30 maja, 17:30 (3000)
Ruch Chorzów 1-2 Polonia Bytom 30 maja, 17:30 (6000)
Lechia Gdańsk 1-0 GKS Katowice 30 maja, 16:00 (8000)
Lech Poznań 0-2 Łódzki KS 30 maja, 18:30 (10 000)

Kolejka 28 - 6-7 czerwca

Łódzki KS 0-1 Śląsk Wrocław 6 czerwca, 17:00 (6000)
GKS Katowice 3-0 Lech Poznań 7 czerwca, 11:00 (7000)
Polonia Bytom 0-1 Lechia Gdańsk 7 czerwca, 17:00 (4000)
Legia Warszawa 2-0 Ruch Chorzów 6 czerwca, 17:00 (6000)
Górnik Wałbrzych - Motor Lublin 7 czerwca, 17:00 (4000)
na boisku 4-0 / w drugim terminie powtórzony
Zagłębie Lubin 2-0 Stal Mielec 7 czerwca, 11:00 (10 000)
Górnik Zabrze 2-1 Pogoń Szczecin 6 czerwca, 17:00 (20 000)
Olimpia Poznań 1-1 Widzew Łódź 7 czerwca, 18:00 (4000)
Górnik Wałbrzych 0-0 Motor Lublin 24 czerwca, 17:00 (3000)
w pierwotnym terminie na boisku 4-0 / powtórzony

Kolejka 29 - 14 czerwca

Śląsk Wrocław 2-1 Widzew Łódź 14 czerwca, 17:30 (15 000)
Pogoń Szczecin 3-0 Olimpia Poznań 14 czerwca, 17:30 (18 000)
Stal Mielec 1-2 Górnik Zabrze 14 czerwca, 17:30 (2500)
Motor Lublin 1-1 Zagłębie Lubin 14 czerwca, 17:30 (1000)
Ruch Chorzów 0-0 Górnik Wałbrzych 14 czerwca, 17:30 (5000)
Lechia Gdańsk 1-1 Legia Warszawa 14 czerwca, 17:30 (15 000)
Lech Poznań - Polonia Bytom 14 czerwca, 17:30 (4000)
na boisku 1-1, mecz anulowany
Łódzki KS 0-1 GKS Katowice 14 czerwca, 17:30 (4000)

Kolejka 30 - 21 czerwca

GKS Katowice 1-0 Śląsk Wrocław 21 czerwca, 17:00 (20 000)
Polonia Bytom 2-0 Łódzki KS 21 czerwca, 17:00 (4000)
Legia Warszawa 2-0 Lech Poznań 21 czerwca, 17:00 (5000)
Górnik Wałbrzych 2-1 Lechia Gdańsk 21 czerwca, 17:00 (7000)
Zagłębie Lubin - Ruch Chorzów 21 czerwca, 17:00 (10 000)
na boisku 0-2, mecz anulowany
Górnik Zabrze 1-2 Motor Lublin 21 czerwca, 17:00 (12 000)
Olimpia Poznań - Stal Mielec 21 czerwca, 17:00 (2000)
na boisku 1-3, mecz anulowany
Widzew Łódź 0-1 Pogoń Szczecin 21 czerwca, 17:00 (6000)

Autor: Paweł Mogielnicki

 

Napisz do nas