[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

I liga 1985/1986
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Górnik Zabrze 30 46 21 4 5 70-17 13 1 1 45-5 8 3 4 25-12
2.  Legia Warszawa 30 42 17 8 5 55-29 12 3 0 34-9 5 5 5 21-20
3.  Widzew Łódź 30 41 15 11 4 40-25 10 4 1 26-8 5 7 3 14-17
4.  Lech Poznań 30 36 12 12 6 36-29 9 4 2 20-11 3 8 4 16-18
5.  GKS Katowice 30 31 10 11 9 46-45 7 6 2 32-21 3 5 7 14-24
6.  Górnik Wałbrzych 30 30 10 10 10 41-50 5 6 4 23-19 5 4 6 18-31
7.  Śląsk Wrocław 30 29 9 11 10 39-36 7 6 2 24-12 2 5 8 15-24
8.  Łódzki KS 30 28 8 12 10 36-36 7 6 2 25-16 1 6 8 11-20
9.  Ruch Chorzów 30 28 12 4 14 35-39 9 2 4 22-13 3 2 10 13-26
10.  Pogoń Szczecin 30 27 8 11 11 44-44 5 8 2 23-13 3 3 9 21-31
11.  Stal Mielec 30 25 10 5 15 25-32 9 0 6 19-13 1 5 9 6-19
12.  Zagłębie Lubin 30 25 8 9 13 22-32 7 3 5 16-12 1 6 8 6-20
13.  Motor Lublin 30 25 6 13 11 33-47 5 4 6 18-25 1 9 5 15-22
14.  Lechia Gdańsk 30 24 7 10 13 23-35 5 8 2 17-13 2 2 11 6-22
15.  Bałtyk Gdynia 30 23 7 9 14 28-47 6 7 2 15-9 1 2 12 13-38
16.  Zagłębie Sosnowiec 30 20 6 8 16 24-54 4 6 5 15-24 2 2 11 9-30

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 Górnik Zabrze    3-0 4-0 1-2 4-1 2-0 5-0 3-1 4-0 3-0 2-0 2-0 1-1 1-0 4-0 6-0 
 2 Legia Warszawa4-1     3-0 2-0 1-0 1-1 1-0 3-0 0-0 3-2 2-0 3-0 1-1 2-0 4-3 4-1 
 3 Widzew Łódź0-1 3-1     1-1 5-1 6-1 1-0 0-0 2-0 1-0 1-0 1-0 1-1 1-0 2-1 1-1 
 4 Lech Poznań0-1 1-4 1-1     2-0 2-2 1-0 1-0 2-0 1-0 2-2 1-1 2-0 1-0 2-0 1-0 
 5 GKS Katowice3-2 1-1 1-1 0-0     5-0 2-1 1-1 1-2 5-4 1-1 3-0 4-4 1-0 3-4 1-0 
 6 Górnik Wałbrzych1-4 1-1 1-2 2-3 2-0     0-0 2-2 1-2 1-1 0-0 3-1 2-1 3-0 1-1 3-1 
 7 Śląsk Wrocław2-1 3-0 2-0 3-1 1-1 0-1     1-1 2-1 1-1 2-1 0-0 1-1 1-1 4-0 1-2 
 8 Łódzki KS0-0 1-1 0-0 2-2 1-2 3-3 0-1     3-1 4-2 1-0 3-1 0-0 1-0 4-2 2-1 
 9 Ruch Chorzów1-0 3-2 0-0 2-1 2-2 4-0 3-2 2-1     0-2 0-1 1-0 0-1 0-1 3-0 1-0 
 10 Pogoń Szczecin0-0 1-3 1-1 1-1 0-0 2-3 1-1 1-1 2-2     1-0 0-0 4-1 1-0 3-0 5-0 
 11 Stal Mielec0-3 0-1 1-2 2-0 1-0 0-1 3-2 2-0 2-1 0-1     0-1 2-1 3-0 2-0 1-0 
 12 Zagłębie Lubin1-2 0-0 0-1 0-0 1-0 2-1 0-3 2-0 2-0 1-2 1-1     1-0 0-1 2-1 3-0 
 13 Motor Lublin0-4 1-4 0-2 1-1 2-2 2-3 2-0 1-0 0-3 4-2 2-0 0-0     3-1 0-0 0-3 
 14 Lechia Gdańsk0-2 0-2 1-1 0-0 0-0 1-0 4-4 0-0 2-0 2-1 2-0 1-1 2-2     2-0 0-0 
 15 Bałtyk Gdynia0-0 1-1 1-1 1-1 0-1 0-1 1-1 1-0 2-1 3-1 2-0 1-0 0-0 1-1     1-0 
 16 Zagłębie Sosnowiec0-4 1-0 1-2 0-3 2-4 1-1 0-0 0-4 1-0 2-2 0-0 1-1 1-1 3-1 2-1     

Kolejka 1 - 27-28 lipca

Lech Poznań 1-0 Lechia Gdańsk
Górnik Zabrze 6-0 Zagłębie Sosnowiec
Widzew Łódź 1-1 Motor Lublin
Legia Warszawa 1-1 Górnik Wałbrzych
Pogoń Szczecin 1-1 Śląsk Wrocław
Ruch Chorzów 2-1 Łódzki KS
Zagłębie Lubin 1-0 GKS Katowice
Stal Mielec 2-0 Bałtyk Gdynia

Kolejka 2 - 3-4 sierpnia

Stal Mielec 2-0 Lech Poznań
Bałtyk Gdynia 1-0 Zagłębie Lubin
GKS Katowice 1-2 Ruch Chorzów
Łódzki KS 4-2 Pogoń Szczecin
Śląsk Wrocław 3-0 Legia Warszawa
Górnik Wałbrzych 1-2 Widzew Łódź
Motor Lublin 0-4 Górnik Zabrze
Zagłębie Sosnowiec 3-1 Lechia Gdańsk

Kolejka 3 - 7 sierpnia

Lech Poznań 1-0 Zagłębie Sosnowiec
Lechia Gdańsk 2-2 Motor Lublin
Górnik Zabrze 2-0 Górnik Wałbrzych
Widzew Łódź 1-0 Śląsk Wrocław
Legia Warszawa 3-0 Łódzki KS
Pogoń Szczecin 0-0 GKS Katowice
Ruch Chorzów 3-0 Bałtyk Gdynia
Zagłębie Lubin 1-1 Stal Mielec

Kolejka 4 - 10-11 sierpnia

Zagłębie Lubin 0-0 Lech Poznań
Stal Mielec 2-1 Ruch Chorzów
Bałtyk Gdynia 3-1 Pogoń Szczecin
GKS Katowice 1-1 Legia Warszawa
Łódzki KS 0-0 Widzew Łódź
Śląsk Wrocław 2-1 Górnik Zabrze
Górnik Wałbrzych 3-0 Lechia Gdańsk
Motor Lublin 0-3 Zagłębie Sosnowiec

Kolejka 5 - 17-18 sierpnia

Lech Poznań 2-0 Motor Lublin
Zagłębie Sosnowiec 1-1 Górnik Wałbrzych
Lechia Gdańsk 4-4 Śląsk Wrocław
Górnik Zabrze 3-1 Łódzki KS
Widzew Łódź 5-1 GKS Katowice
Legia Warszawa 4-3 Bałtyk Gdynia
Pogoń Szczecin 1-0 Stal Mielec
Ruch Chorzów 1-0 Zagłębie Lubin

Kolejka 6 - 24-25 sierpnia

Ruch Chorzów 2-1 Lech Poznań
Zagłębie Lubin 1-2 Pogoń Szczecin
Stal Mielec 0-1 Legia Warszawa
Bałtyk Gdynia 1-1 Widzew Łódź
GKS Katowice 3-2 Górnik Zabrze
Łódzki KS 1-0 Lechia Gdańsk
Śląsk Wrocław 1-2 Zagłębie Sosnowiec
Górnik Wałbrzych 2-1 Motor Lublin

Kolejka 7 - 31 sierpnia-1 września

Lech Poznań 2-2 Górnik Wałbrzych
Motor Lublin 2-0 Śląsk Wrocław
Zagłębie Sosnowiec 0-4 Łódzki KS
Lechia Gdańsk 0-0 GKS Katowice
Górnik Zabrze 4-0 Bałtyk Gdynia
Widzew Łódź 1-0 Stal Mielec
Legia Warszawa 3-0 Zagłębie Lubin
Pogoń Szczecin 2-2 Ruch Chorzów

Kolejka 8 - 14-15 września

Pogoń Szczecin 1-1 Lech Poznań
Ruch Chorzów 3-2 Legia Warszawa
Zagłębie Lubin 0-1 Widzew Łódź
Stal Mielec 0-3 Górnik Zabrze
Bałtyk Gdynia 1-1 Lechia Gdańsk
GKS Katowice 1-0 Zagłębie Sosnowiec
Łódzki KS 0-0 Motor Lublin
Śląsk Wrocław 0-1 Górnik Wałbrzych

Kolejka 9 - 21-22 września

Lech Poznań 1-0 Śląsk Wrocław
Górnik Wałbrzych 2-2 Łódzki KS
Motor Lublin 2-2 GKS Katowice
Zagłębie Sosnowiec 2-1 Bałtyk Gdynia
Lechia Gdańsk 2-0 Stal Mielec
Górnik Zabrze 2-0 Zagłębie Lubin
Widzew Łódź 2-0 Ruch Chorzów
Legia Warszawa 3-2 Pogoń Szczecin

Kolejka 10 - 28-29 września

Legia Warszawa 2-0 Lech Poznań
Pogoń Szczecin 1-1 Widzew Łódź
Ruch Chorzów 1-0 Górnik Zabrze
Zagłębie Lubin 0-1 Lechia Gdańsk
Stal Mielec 1-0 Zagłębie Sosnowiec
Bałtyk Gdynia 0-0 Motor Lublin
GKS Katowice 5-0 Górnik Wałbrzych
Łódzki KS 0-1 Śląsk Wrocław

Kolejka 11 - 5-6 października

Lech Poznań 1-0 Łódzki KS
Śląsk Wrocław 1-1 GKS Katowice
Górnik Wałbrzych 1-1 Bałtyk Gdynia
Motor Lublin 2-0 Stal Mielec
Zagłębie Sosnowiec 1-1 Zagłębie Lubin
Lechia Gdańsk 2-0 Ruch Chorzów
Górnik Zabrze 3-0 Pogoń Szczecin
Widzew Łódź 3-1 Legia Warszawa

Kolejka 12 - 12-13 października

Widzew Łódź 1-1 Lech Poznań
Legia Warszawa 4-1 Górnik Zabrze
Pogoń Szczecin 1-0 Lechia Gdańsk
Ruch Chorzów 1-0 Zagłębie Sosnowiec
Zagłębie Lubin 1-0 Motor Lublin
Stal Mielec 0-1 Górnik Wałbrzych
Bałtyk Gdynia 1-1 Śląsk Wrocław
GKS Katowice 1-1 Łódzki KS

Kolejka 13 - 16 października

Lech Poznań 2-0 GKS Katowice
Łódzki KS 4-2 Bałtyk Gdynia
Śląsk Wrocław 2-1 Stal Mielec
Górnik Wałbrzych 3-1 Zagłębie Lubin
Motor Lublin 0-3 Ruch Chorzów
Zagłębie Sosnowiec 2-2 Pogoń Szczecin
Lechia Gdańsk 0-2 Legia Warszawa
Górnik Zabrze 4-0 Widzew Łódź

Kolejka 14 - 19-20 października

Górnik Zabrze 1-2 Lech Poznań
Widzew Łódź 1-0 Lechia Gdańsk
Legia Warszawa 4-1 Zagłębie Sosnowiec
Pogoń Szczecin 4-1 Motor Lublin
Ruch Chorzów 4-0 Górnik Wałbrzych
Zagłębie Lubin 0-3 Śląsk Wrocław
Stal Mielec 2-0 Łódzki KS
Bałtyk Gdynia 0-1 GKS Katowice

Kolejka 15 - 26-27 października

Lech Poznań 2-0 Bałtyk Gdynia
GKS Katowice 1-1 Stal Mielec
Łódzki KS 3-1 Zagłębie Lubin
Śląsk Wrocław 2-1 Ruch Chorzów
Górnik Wałbrzych 1-1 Pogoń Szczecin
Motor Lublin 1-4 Legia Warszawa
Zagłębie Sosnowiec 1-2 Widzew Łódź
Lechia Gdańsk 0-2 Górnik Zabrze

Kolejka 16 - 2-3 listopada

Lechia Gdańsk 0-0 Lech Poznań
Zagłębie Sosnowiec 0-4 Górnik Zabrze
Motor Lublin 0-2 Widzew Łódź
Górnik Wałbrzych 1-1 Legia Warszawa
Śląsk Wrocław 1-1 Pogoń Szczecin
Łódzki KS 3-1 Ruch Chorzów
GKS Katowice 3-0 Zagłębie Lubin
Bałtyk Gdynia 2-0 Stal Mielec

Kolejka 17 - 9-10 listopada

Lech Poznań 2-2 Stal Mielec
Zagłębie Lubin 2-1 Bałtyk Gdynia
Ruch Chorzów 2-2 GKS Katowice
Pogoń Szczecin 1-1 Łódzki KS
Legia Warszawa 1-0 Śląsk Wrocław
Widzew Łódź 6-1 Górnik Wałbrzych
Górnik Zabrze 1-1 Motor Lublin
Lechia Gdańsk 0-0 Zagłębie Sosnowiec

Kolejka 18 - 23-24 listopada

Zagłębie Sosnowiec 0-3 Lech Poznań
Motor Lublin 3-1 Lechia Gdańsk
Górnik Wałbrzych 1-4 Górnik Zabrze
Śląsk Wrocław 2-0 Widzew Łódź
Łódzki KS 1-1 Legia Warszawa
GKS Katowice 5-4 Pogoń Szczecin
Bałtyk Gdynia 2-1 Ruch Chorzów
Stal Mielec 0-1 Zagłębie Lubin

Kolejka 19 - 1-2 marca

Lech Poznań 1-1 Zagłębie Lubin
Ruch Chorzów 0-1 Stal Mielec
Pogoń Szczecin 3-0 Bałtyk Gdynia
Legia Warszawa 1-0 GKS Katowice
Widzew Łódź 0-0 Łódzki KS
Górnik Zabrze 5-0 Śląsk Wrocław
Lechia Gdańsk 1-0 Górnik Wałbrzych
Zagłębie Sosnowiec 1-1 Motor Lublin

Kolejka 20 - 8-9 marca

Motor Lublin 1-1 Lech Poznań
Górnik Wałbrzych 3-1 Zagłębie Sosnowiec
Śląsk Wrocław 1-1 Lechia Gdańsk
Łódzki KS 0-0 Górnik Zabrze
GKS Katowice 1-1 Widzew Łódź
Bałtyk Gdynia 1-1 Legia Warszawa
Stal Mielec 0-1 Pogoń Szczecin
Zagłębie Lubin 2-0 Ruch Chorzów

Kolejka 21 - 12 marca

Lech Poznań 2-0 Ruch Chorzów
Pogoń Szczecin 0-0 Zagłębie Lubin
Legia Warszawa 2-0 Stal Mielec
Widzew Łódź 2-1 Bałtyk Gdynia
Górnik Zabrze 4-1 GKS Katowice
Lechia Gdańsk 0-0 Łódzki KS
Zagłębie Sosnowiec 0-0 Śląsk Wrocław
Motor Lublin 2-3 Górnik Wałbrzych

Kolejka 22 - 15-16 marca

Górnik Wałbrzych 2-3 Lech Poznań
Śląsk Wrocław 1-1 Motor Lublin
Łódzki KS 2-1 Zagłębie Sosnowiec
GKS Katowice 1-0 Lechia Gdańsk
Bałtyk Gdynia 0-0 Górnik Zabrze
Stal Mielec 1-2 Widzew Łódź
Zagłębie Lubin 0-0 Legia Warszawa
Ruch Chorzów 0-2 Pogoń Szczecin

Kolejka 23 - 22-23 marca

Lech Poznań 1-0 Pogoń Szczecin
Legia Warszawa 0-0 Ruch Chorzów
Widzew Łódź 1-0 Zagłębie Lubin
Górnik Zabrze 2-0 Stal Mielec
Lechia Gdańsk 2-0 Bałtyk Gdynia
Zagłębie Sosnowiec 2-4 GKS Katowice
Motor Lublin 1-0 Łódzki KS
Górnik Wałbrzych 0-0 Śląsk Wrocław

Kolejka 24 - 29 marca

Śląsk Wrocław 3-1 Lech Poznań
Łódzki KS 3-3 Górnik Wałbrzych
GKS Katowice 4-4 Motor Lublin
Bałtyk Gdynia 1-0 Zagłębie Sosnowiec
Stal Mielec 3-0 Lechia Gdańsk
Zagłębie Lubin 1-2 Górnik Zabrze
Ruch Chorzów 0-0 Widzew Łódź
Pogoń Szczecin 1-3 Legia Warszawa

Kolejka 25 - 2 kwietnia

Lech Poznań 1-4 Legia Warszawa
Widzew Łódź 1-0 Pogoń Szczecin
Górnik Zabrze 4-0 Ruch Chorzów
Lechia Gdańsk 1-1 Zagłębie Lubin
Zagłębie Sosnowiec 0-0 Stal Mielec
Motor Lublin 0-0 Bałtyk Gdynia
Górnik Wałbrzych 2-0 GKS Katowice
Śląsk Wrocław 1-1 Łódzki KS

Kolejka 26 - 5-6 kwietnia

Łódzki KS 2-2 Lech Poznań
GKS Katowice 2-1 Śląsk Wrocław
Bałtyk Gdynia 0-1 Górnik Wałbrzych
Stal Mielec 2-1 Motor Lublin
Zagłębie Lubin 3-0 Zagłębie Sosnowiec
Ruch Chorzów 0-1 Lechia Gdańsk
Pogoń Szczecin 0-0 Górnik Zabrze
Legia Warszawa 3-0 Widzew Łódź

Kolejka 27 - 12-13 kwietnia

Lech Poznań 1-1 Widzew Łódź
Górnik Zabrze 3-0 Legia Warszawa
Lechia Gdańsk 2-1 Pogoń Szczecin
Zagłębie Sosnowiec 1-0 Ruch Chorzów
Motor Lublin 0-0 Zagłębie Lubin
Górnik Wałbrzych 0-0 Stal Mielec
Śląsk Wrocław 4-0 Bałtyk Gdynia
Łódzki KS 1-2 GKS Katowice

Kolejka 28 - 16 kwietnia

GKS Katowice 0-0 Lech Poznań
Bałtyk Gdynia 1-0 Łódzki KS
Stal Mielec 3-2 Śląsk Wrocław
Zagłębie Lubin 2-1 Górnik Wałbrzych
Ruch Chorzów 0-1 Motor Lublin
Pogoń Szczecin 5-0 Zagłębie Sosnowiec
Legia Warszawa 2-0 Lechia Gdańsk
Widzew Łódź 0-1 Górnik Zabrze

Kolejka 29 - 20 kwietnia

Lech Poznań 0-1 Górnik Zabrze
Lechia Gdańsk 1-1 Widzew Łódź
Zagłębie Sosnowiec 1-0 Legia Warszawa
Motor Lublin 4-2 Pogoń Szczecin
Górnik Wałbrzych 1-2 Ruch Chorzów
Śląsk Wrocław 0-0 Zagłębie Lubin
Łódzki KS 1-0 Stal Mielec
GKS Katowice 3-4 Bałtyk Gdynia

Kolejka 30 - 27 kwietnia

Bałtyk Gdynia 1-1 Lech Poznań
Stal Mielec 1-0 GKS Katowice
Zagłębie Lubin 2-0 Łódzki KS
Ruch Chorzów 3-2 Śląsk Wrocław
Pogoń Szczecin 2-3 Górnik Wałbrzych
Legia Warszawa 1-1 Motor Lublin
Widzew Łódź 1-1 Zagłębie Sosnowiec
Górnik Zabrze 1-0 Lechia Gdańsk

Autor: Paweł Mogielnicki

 

Napisz do nas