[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2020/2021 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

I liga 1985/1986
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Górnik Zabrze 30 46 21 4 5 70-17 13 1 1 45-5 8 3 4 25-12
2.  Legia Warszawa 30 42 17 8 5 55-29 12 3 0 34-9 5 5 5 21-20
3.  Widzew Łódź 30 41 15 11 4 40-25 10 4 1 26-8 5 7 3 14-17
4.  Lech Poznań 30 36 12 12 6 36-29 9 4 2 20-11 3 8 4 16-18
5.  GKS Katowice 30 31 10 11 9 46-45 7 6 2 32-21 3 5 7 14-24
6.  Górnik Wałbrzych 30 30 10 10 10 41-50 5 6 4 23-19 5 4 6 18-31
7.  Śląsk Wrocław 30 29 9 11 10 39-36 7 6 2 24-12 2 5 8 15-24
8.  Łódzki KS 30 28 8 12 10 36-36 7 6 2 25-16 1 6 8 11-20
9.  Ruch Chorzów 30 28 12 4 14 35-39 9 2 4 22-13 3 2 10 13-26
10.  Pogoń Szczecin 30 27 8 11 11 44-44 5 8 2 23-13 3 3 9 21-31
11.  Stal Mielec 30 25 10 5 15 25-32 9 0 6 19-13 1 5 9 6-19
12.  Zagłębie Lubin 30 25 8 9 13 22-32 7 3 5 16-12 1 6 8 6-20
13.  Motor Lublin 30 25 6 13 11 33-47 5 4 6 18-25 1 9 5 15-22
14.  Lechia Gdańsk 30 24 7 10 13 23-35 5 8 2 17-13 2 2 11 6-22
15.  Bałtyk Gdynia 30 23 7 9 14 28-47 6 7 2 15-9 1 2 12 13-38
16.  Zagłębie Sosnowiec 30 20 6 8 16 24-54 4 6 5 15-24 2 2 11 9-30

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 Górnik Zabrze    3-0 4-0 1-2 4-1 2-0 5-0 3-1 4-0 3-0 2-0 2-0 1-1 1-0 4-0 6-0 
 2 Legia Warszawa4-1     3-0 2-0 1-0 1-1 1-0 3-0 0-0 3-2 2-0 3-0 1-1 2-0 4-3 4-1 
 3 Widzew Łódź0-1 3-1     1-1 5-1 6-1 1-0 0-0 2-0 1-0 1-0 1-0 1-1 1-0 2-1 1-1 
 4 Lech Poznań0-1 1-4 1-1     2-0 2-2 1-0 1-0 2-0 1-0 2-2 1-1 2-0 1-0 2-0 1-0 
 5 GKS Katowice3-2 1-1 1-1 0-0     5-0 2-1 1-1 1-2 5-4 1-1 3-0 4-4 1-0 3-4 1-0 
 6 Górnik Wałbrzych1-4 1-1 1-2 2-3 2-0     0-0 2-2 1-2 1-1 0-0 3-1 2-1 3-0 1-1 3-1 
 7 Śląsk Wrocław2-1 3-0 2-0 3-1 1-1 0-1     1-1 2-1 1-1 2-1 0-0 1-1 1-1 4-0 1-2 
 8 Łódzki KS0-0 1-1 0-0 2-2 1-2 3-3 0-1     3-1 4-2 1-0 3-1 0-0 1-0 4-2 2-1 
 9 Ruch Chorzów1-0 3-2 0-0 2-1 2-2 4-0 3-2 2-1     0-2 0-1 1-0 0-1 0-1 3-0 1-0 
 10 Pogoń Szczecin0-0 1-3 1-1 1-1 0-0 2-3 1-1 1-1 2-2     1-0 0-0 4-1 1-0 3-0 5-0 
 11 Stal Mielec0-3 0-1 1-2 2-0 1-0 0-1 3-2 2-0 2-1 0-1     0-1 2-1 3-0 2-0 1-0 
 12 Zagłębie Lubin1-2 0-0 0-1 0-0 1-0 2-1 0-3 2-0 2-0 1-2 1-1     1-0 0-1 2-1 3-0 
 13 Motor Lublin0-4 1-4 0-2 1-1 2-2 2-3 2-0 1-0 0-3 4-2 2-0 0-0     3-1 0-0 0-3 
 14 Lechia Gdańsk0-2 0-2 1-1 0-0 0-0 1-0 4-4 0-0 2-0 2-1 2-0 1-1 2-2     2-0 0-0 
 15 Bałtyk Gdynia0-0 1-1 1-1 1-1 0-1 0-1 1-1 1-0 2-1 3-1 2-0 1-0 0-0 1-1     1-0 
 16 Zagłębie Sosnowiec0-4 1-0 1-2 0-3 2-4 1-1 0-0 0-4 1-0 2-2 0-0 1-1 1-1 3-1 2-1     

Kolejka 1 - 27-28 lipca

Górnik Zabrze 6-0 Zagłębie Sosnowiec 31 lipca, 18:00 (17 000)
Widzew Łódź 1-1 Motor Lublin 28 lipca, 18:00 (12 000)
Legia Warszawa 1-1 Górnik Wałbrzych 27 lipca, 18:00 (12 000)
Pogoń Szczecin 1-1 Śląsk Wrocław 28 lipca, 18:00 (16 000)
Ruch Chorzów 2-1 Łódzki KS 28 lipca, 17:30 (8000)
Zagłębie Lubin 1-0 GKS Katowice 28 lipca, 16:30 (28 000)
Stal Mielec 2-0 Bałtyk Gdynia 28 lipca, 17:00 (18 000)
Lechia Gdańsk 0-0 Lech Poznań 31 lipca, 18:00 (25 000)

Kolejka 2 - 3-4 sierpnia

Bałtyk Gdynia 1-0 Zagłębie Lubin 3 sierpnia, 17:00 (2500)
GKS Katowice 1-2 Ruch Chorzów 3 sierpnia, 17:30 (8000)
Łódzki KS 4-2 Pogoń Szczecin 3 sierpnia, 18:00 (6000)
Śląsk Wrocław 3-0 Legia Warszawa 3 sierpnia, 16:30 (12 000)
Górnik Wałbrzych 1-2 Widzew Łódź 3 sierpnia, 17:00 (20 000)
Motor Lublin 0-4 Górnik Zabrze 3 sierpnia, 17:00 (18 000)
Zagłębie Sosnowiec 3-1 Lechia Gdańsk 14 sierpnia, 18:00 (7000)
Lech Poznań 2-2 Stal Mielec 14 sierpnia, 18:00 (22 000)

Kolejka 3 - 7 sierpnia

Lech Poznań 1-0 Zagłębie Sosnowiec 7 sierpnia, 18:00 (10 000)
Lechia Gdańsk 2-2 Motor Lublin 7 sierpnia, 18:00 (15 000)
Górnik Zabrze 2-0 Górnik Wałbrzych 7 sierpnia, 18:00 (12 000)
Widzew Łódź 1-0 Śląsk Wrocław 7 sierpnia, 19:00 (5000)
Legia Warszawa 3-0 Łódzki KS 7 sierpnia, 18:00 (10 000)
Pogoń Szczecin 0-0 GKS Katowice 7 sierpnia, 19:00 (8000)
Ruch Chorzów 3-0 Bałtyk Gdynia 7 sierpnia, 18:00 (2000)
Zagłębie Lubin 1-1 Stal Mielec 7 sierpnia, 17:00 (10 000)

Kolejka 4 - 10-11 sierpnia

Zagłębie Lubin 0-0 Lech Poznań 11 sierpnia, 16:00 (25 000)
Stal Mielec 2-1 Ruch Chorzów 11 sierpnia, 17:00 (18 000)
Bałtyk Gdynia 3-1 Pogoń Szczecin 11 sierpnia, 17:00 (3000)
GKS Katowice 1-1 Legia Warszawa 11 sierpnia, 17:30 (5000)
Łódzki KS 0-0 Widzew Łódź 10 sierpnia, 18:00 (15 000)
Śląsk Wrocław 2-1 Górnik Zabrze 11 sierpnia, 16:30 (20 000)
Górnik Wałbrzych 3-0 Lechia Gdańsk 11 sierpnia, 17:00 (8000)
Motor Lublin 0-3 Zagłębie Sosnowiec 11 sierpnia, 17:00 (12 000)

Kolejka 5 - 17-18 sierpnia

Lech Poznań 2-0 Motor Lublin 17 sierpnia, 18:00 (12 000)
Zagłębie Sosnowiec 1-1 Górnik Wałbrzych 17 sierpnia, 17:30 (7000)
Lechia Gdańsk 4-4 Śląsk Wrocław 17 sierpnia, 17:00 (15 000)
Górnik Zabrze 3-1 Łódzki KS 17 sierpnia, 18:00 (20 000)
Widzew Łódź 5-1 GKS Katowice 17 sierpnia, 18:00 (12 000)
Legia Warszawa 4-3 Bałtyk Gdynia 17 sierpnia, 18:00 (18 000)
Pogoń Szczecin 1-0 Stal Mielec 17 sierpnia, 17:30 (7000)
Ruch Chorzów 1-0 Zagłębie Lubin 17 sierpnia, 17:30 (2000)

Kolejka 6 - 24-25 sierpnia

Ruch Chorzów 2-1 Lech Poznań 24 sierpnia, 19:00 (8000)
Zagłębie Lubin 1-2 Pogoń Szczecin 25 sierpnia, 16:00 (15 000)
Stal Mielec 0-1 Legia Warszawa 25 sierpnia, 16:30 (20 000)
Bałtyk Gdynia 1-1 Widzew Łódź 24 sierpnia, 17:00 (7000)
GKS Katowice 3-2 Górnik Zabrze 24 sierpnia, 17:00 (15 000)
Łódzki KS 1-0 Lechia Gdańsk 24 sierpnia, 17:00 (8000)
Śląsk Wrocław 1-2 Zagłębie Sosnowiec 25 sierpnia, 11:00 (12 000)
Górnik Wałbrzych 2-1 Motor Lublin 25 sierpnia, 11:00 (9000)

Kolejka 7 - 31 sierpnia-1 września

Lech Poznań 2-2 Górnik Wałbrzych 31 sierpnia, 17:00 (15 000)
Motor Lublin 2-0 Śląsk Wrocław 31 sierpnia, 16:00 (8000)
Zagłębie Sosnowiec 0-4 Łódzki KS 31 sierpnia, 17:00 (7000)
Lechia Gdańsk 0-0 GKS Katowice 1 września, 17:00 (18 000)
Górnik Zabrze 4-0 Bałtyk Gdynia 31 sierpnia, 18:00 (10 000)
Widzew Łódź 1-0 Stal Mielec 31 sierpnia, 18:00 (15 000)
Legia Warszawa 3-0 Zagłębie Lubin 31 sierpnia, 18:00 (15 000)
Pogoń Szczecin 2-2 Ruch Chorzów 31 sierpnia, 16:30 (16 000)

Kolejka 8 - 14-15 września

Pogoń Szczecin 1-1 Lech Poznań 15 września, 17:00 (14 000)
Ruch Chorzów 3-2 Legia Warszawa 14 września, 18:30 (15 000)
Zagłębie Lubin 0-1 Widzew Łódź 15 września, 12:00 (18 000)
Stal Mielec 0-3 Górnik Zabrze 14 września, 16:30 (15 000)
Bałtyk Gdynia 1-1 Lechia Gdańsk 14 września, 16:00 (12 000)
GKS Katowice 1-0 Zagłębie Sosnowiec 14 września, 16:00 (5000)
Łódzki KS 0-0 Motor Lublin 14 września, 17:00 (8000)
Śląsk Wrocław 0-1 Górnik Wałbrzych 14 września, 16:00 (10 000)

Kolejka 9 - 21-22 września

Lech Poznań 1-0 Śląsk Wrocław 22 września, 12:00 (12 000)
Górnik Wałbrzych 2-2 Łódzki KS 22 września, 11:00 (8000)
Motor Lublin 2-2 GKS Katowice 21 września, 15:00 (6000)
Zagłębie Sosnowiec 2-1 Bałtyk Gdynia 21 września, 16:00 (4000)
Lechia Gdańsk 2-0 Stal Mielec 21 września, 16:00 (14 000)
Górnik Zabrze 2-0 Zagłębie Lubin 22 września, 17:00 (10 000)
Widzew Łódź 2-0 Ruch Chorzów 22 września, 18:00 (18 000)
Legia Warszawa 3-2 Pogoń Szczecin 22 września, 18:00 (8000)

Kolejka 10 - 28-29 września

Legia Warszawa 2-0 Lech Poznań 28 września, 18:00 (15 000)
Pogoń Szczecin 1-1 Widzew Łódź 28 września, 17:00 (17 000)
Ruch Chorzów 1-0 Górnik Zabrze 28 września, 18:00 (30 000)
Zagłębie Lubin 0-1 Lechia Gdańsk 29 września, 12:00 (12 000)
Stal Mielec 1-0 Zagłębie Sosnowiec 29 września, 17:00 (8000)
Bałtyk Gdynia 0-0 Motor Lublin 28 września, 15:30 (2500)
GKS Katowice 5-0 Górnik Wałbrzych 29 września, 11:00 (3000)
Łódzki KS 0-1 Śląsk Wrocław 28 września, 17:00 (8000)

Kolejka 11 - 5-6 października

Lech Poznań 1-0 Łódzki KS 6 października, 12:00 (12 000)
Śląsk Wrocław 1-1 GKS Katowice 5 października, 15:30 (8000)
Górnik Wałbrzych 1-1 Bałtyk Gdynia 6 października, 11:00 (6000)
Motor Lublin 2-0 Stal Mielec 5 października, 11:00 (5000)
Zagłębie Sosnowiec 1-1 Zagłębie Lubin 5 października, 14:30 (3000)
Lechia Gdańsk 2-0 Ruch Chorzów 6 października, 11:00 (27 000)
Górnik Zabrze 3-0 Pogoń Szczecin 6 października, 17:30 (12 000)
Widzew Łódź 3-1 Legia Warszawa 6 października, 18:00 (20 000)

Kolejka 12 - 12-13 października

Widzew Łódź 1-1 Lech Poznań 12 października, 18:00 (10 000)
Legia Warszawa 4-1 Górnik Zabrze 12 października, 16:30 (20 000)
Pogoń Szczecin 1-0 Lechia Gdańsk 12 października, 16:30 (6500)
Ruch Chorzów 1-0 Zagłębie Sosnowiec 12 października, 17:00 (5000)
Zagłębie Lubin 1-0 Motor Lublin 12 października, 15:00 (5000)
Stal Mielec 0-1 Górnik Wałbrzych 12 października, 16:00 (5000)
Bałtyk Gdynia 1-1 Śląsk Wrocław 12 października, 15:00 (2000)
GKS Katowice 1-1 Łódzki KS 12 października, 15:00 (4000)

Kolejka 13 - 16 października

Lech Poznań 2-0 GKS Katowice 16 października, 15:00 (8000)
Łódzki KS 4-2 Bałtyk Gdynia 16 października, 17:00 (5000)
Śląsk Wrocław 2-1 Stal Mielec 16 października, 14:30 (4000)
Górnik Wałbrzych 3-1 Zagłębie Lubin 16 października, 15:00 (8000)
Motor Lublin 0-3 Ruch Chorzów 16 października, 14:15 (5000)
Zagłębie Sosnowiec 2-2 Pogoń Szczecin 16 października, 14:00 (2000)
Lechia Gdańsk 0-2 Legia Warszawa 16 października, 15:30 (22 000)
Górnik Zabrze 4-0 Widzew Łódź 16 października, 18:00 (20 000)

Kolejka 14 - 19-20 października

Górnik Zabrze 1-2 Lech Poznań 20 października, 17:30 (25 000)
Widzew Łódź 1-0 Lechia Gdańsk 20 października, 18:00 (12 000)
Legia Warszawa 4-1 Zagłębie Sosnowiec 19 października, 18:00 (12 000)
Pogoń Szczecin 4-1 Motor Lublin 20 października, 12:00 (5000)
Ruch Chorzów 4-0 Górnik Wałbrzych 20 października, 16:00 (7000)
Zagłębie Lubin 0-3 Śląsk Wrocław 20 października, 14:30 (8000)
Stal Mielec 2-0 Łódzki KS 19 października, 15:30 (4000)
Bałtyk Gdynia 0-1 GKS Katowice 20 października, 11:00 (3000)

Kolejka 15 - 26-27 października

Lech Poznań 2-0 Bałtyk Gdynia 27 października, 12:00 (12 000)
GKS Katowice 1-1 Stal Mielec 26 października, 14:30 (4000)
Łódzki KS 3-1 Zagłębie Lubin 26 października, 16:30 (5000)
Śląsk Wrocław 2-1 Ruch Chorzów 27 października, 11:00 (10 000)
Górnik Wałbrzych 1-1 Pogoń Szczecin 27 października, 11:00 (7000)
Motor Lublin 1-4 Legia Warszawa 27 października, 11:00 (7000)
Zagłębie Sosnowiec 1-2 Widzew Łódź 26 października, 14:00 (2000)
Lechia Gdańsk 0-2 Górnik Zabrze 27 października, 14:00 (21 000)

Kolejka 16 - 2-3 listopada

Lech Poznań 1-0 Lechia Gdańsk 3 listopada, 12:00 (12 000)
Zagłębie Sosnowiec 0-4 Górnik Zabrze 3 listopada, 11:00 (5000)
Motor Lublin 0-2 Widzew Łódź 3 listopada, 12:00 (6000)
Górnik Wałbrzych 1-1 Legia Warszawa 3 listopada, 11:00 (10 000)
Śląsk Wrocław 1-1 Pogoń Szczecin 3 listopada, 12:00 (8000)
Łódzki KS 3-1 Ruch Chorzów 3 listopada, 11:00 (7000)
GKS Katowice 3-0 Zagłębie Lubin 3 listopada, 11:00 (4000)
Bałtyk Gdynia 2-0 Stal Mielec 3 listopada, 11:00 (2500)

Kolejka 17 - 9-10 listopada

Stal Mielec 2-0 Lech Poznań 9 listopada, 16:00 (6000)
Zagłębie Lubin 2-1 Bałtyk Gdynia 10 listopada, 11:00 (6000)
Ruch Chorzów 2-2 GKS Katowice 9 listopada, 15:30 (12 000)
Pogoń Szczecin 1-1 Łódzki KS 10 listopada, 12:00 (8000)
Legia Warszawa 1-0 Śląsk Wrocław 10 listopada, 16:00 (12 000)
Widzew Łódź 6-1 Górnik Wałbrzych 9 listopada, 17:00 (8000)
Górnik Zabrze 1-1 Motor Lublin 9 listopada, 17:30 (12 000)
Lechia Gdańsk 0-0 Zagłębie Sosnowiec 10 listopada, 12:00 (12 000)

Kolejka 18 - 23-24 listopada

Zagłębie Sosnowiec 0-3 Lech Poznań 24 listopada, 11:00 (1000)
Motor Lublin 3-1 Lechia Gdańsk 24 listopada, 12:00 (5000)
Górnik Wałbrzych 1-4 Górnik Zabrze 24 listopada, 11:00 (3000)
Śląsk Wrocław 2-0 Widzew Łódź 24 listopada, 12:00 (8000)
Łódzki KS 1-1 Legia Warszawa 23 listopada, 16:30 (10 000)
GKS Katowice 5-4 Pogoń Szczecin 24 listopada, 11:00 (4000)
Bałtyk Gdynia 2-1 Ruch Chorzów 24 listopada, 11:00 (1500)
Stal Mielec 0-1 Zagłębie Lubin 23 listopada, 11:00 (3000)

Kolejka 19 - 1-2 marca

Lech Poznań 1-1 Zagłębie Lubin 2 marca, 12:00 (12 000)
Ruch Chorzów 0-1 Stal Mielec 2 marca, 12:30 (3000)
Pogoń Szczecin 3-0 Bałtyk Gdynia 2 marca, 12:00 (6000)
Legia Warszawa 1-0 GKS Katowice 1 marca, 17:00 (12 000)
Widzew Łódź 0-0 Łódzki KS 2 marca, 12:00 (12 000)
Górnik Zabrze 5-0 Śląsk Wrocław 1 marca, 17:00 (10 000)
Lechia Gdańsk 1-0 Górnik Wałbrzych 2 marca, 12:00 (12 000)
Zagłębie Sosnowiec 1-1 Motor Lublin 2 marca, 12:00 (2000)

Kolejka 20 - 8-9 marca

Motor Lublin 1-1 Lech Poznań 8 marca, 12:00 (8000)
Górnik Wałbrzych 3-1 Zagłębie Sosnowiec 8 marca, 15:00 (2000)
Śląsk Wrocław 1-1 Lechia Gdańsk 8 marca, 12:00 (10 000)
Łódzki KS 0-0 Górnik Zabrze 9 marca, 12:00 (12 000)
GKS Katowice 1-1 Widzew Łódź 8 marca, 15:00 (8000)
Bałtyk Gdynia 1-1 Legia Warszawa 8 marca, 11:00 (7000)
Stal Mielec 0-1 Pogoń Szczecin 8 marca, 12:00 (6000)
Zagłębie Lubin 2-0 Ruch Chorzów 9 marca, 12:00 (15 000)

Kolejka 21 - 12 marca

Lech Poznań 2-0 Ruch Chorzów 12 marca, 15:00 (10 000)
Pogoń Szczecin 0-0 Zagłębie Lubin 12 marca, 17:00 (8000)
Legia Warszawa 2-0 Stal Mielec 12 marca, 17:00 (10 000)
Widzew Łódź 2-1 Bałtyk Gdynia 12 marca, 16:30 (10 000)
Górnik Zabrze 4-1 GKS Katowice 12 marca, 17:00 (16 000)
Lechia Gdańsk 0-0 Łódzki KS 12 marca, 15:00 (15 000)
Zagłębie Sosnowiec 0-0 Śląsk Wrocław 12 marca, 15:30 (3000)
Motor Lublin 2-3 Górnik Wałbrzych 12 marca, 15:15 (7000)

Kolejka 22 - 15-16 marca

Górnik Wałbrzych 2-3 Lech Poznań 15 marca, 15:30 (5000)
Śląsk Wrocław 1-1 Motor Lublin 15 marca, 14:30 (8000)
Łódzki KS 2-1 Zagłębie Sosnowiec 15 marca, 17:00 (5000)
GKS Katowice 1-0 Lechia Gdańsk 15 marca, 15:00 (5000)
Bałtyk Gdynia 0-0 Górnik Zabrze 15 marca, 11:00 (5000)
Stal Mielec 1-2 Widzew Łódź 15 marca, 17:00 (8000)
Zagłębie Lubin 0-0 Legia Warszawa 15 marca, 15:30 (25 000)
Ruch Chorzów 0-2 Pogoń Szczecin 15 marca, 17:00 (5000)

Kolejka 23 - 22-23 marca

Lech Poznań 1-0 Pogoń Szczecin 22 marca, 16:00 (15 000)
Legia Warszawa 0-0 Ruch Chorzów 22 marca, 17:00 (12 000)
Widzew Łódź 1-0 Zagłębie Lubin 22 marca, 17:00 (12 000)
Górnik Zabrze 2-0 Stal Mielec 22 marca, 17:00 (15 000)
Lechia Gdańsk 2-0 Bałtyk Gdynia 22 marca, 14:00 (18 000)
Zagłębie Sosnowiec 2-4 GKS Katowice 22 marca, 16:00 (4000)
Motor Lublin 1-0 Łódzki KS 22 marca, 15:30 (7000)
Górnik Wałbrzych 0-0 Śląsk Wrocław 22 marca, 15:30 (8000)

Kolejka 24 - 29 marca

Śląsk Wrocław 3-1 Lech Poznań 29 marca, 12:00 (10 000)
Łódzki KS 3-3 Górnik Wałbrzych 29 marca, 12:00 (5000)
GKS Katowice 4-4 Motor Lublin 29 marca, 15:30 (5000)
Bałtyk Gdynia 1-0 Zagłębie Sosnowiec 29 marca, 11:00 (4000)
Stal Mielec 3-0 Lechia Gdańsk 29 marca, 15:00 (7000)
Zagłębie Lubin 1-2 Górnik Zabrze 29 marca, 15:00 (25 000)
Ruch Chorzów 0-0 Widzew Łódź 29 marca, 16:30 (10 000)
Pogoń Szczecin 1-3 Legia Warszawa 29 marca, 12:00 (12 000)

Kolejka 25 - 2 kwietnia

Lech Poznań 1-4 Legia Warszawa 2 kwietnia, 17:00 (30 000)
Widzew Łódź 1-0 Pogoń Szczecin 2 kwietnia, 16:30 (10 000)
Górnik Zabrze 4-0 Ruch Chorzów 2 kwietnia, 18:00 (30 000)
Lechia Gdańsk 1-1 Zagłębie Lubin 2 kwietnia, 16:00 (12 000)
Zagłębie Sosnowiec 0-0 Stal Mielec 2 kwietnia, 16:00 (5000)
Motor Lublin 0-0 Bałtyk Gdynia 2 kwietnia, 16:00 (10 000)
Górnik Wałbrzych 2-0 GKS Katowice 2 kwietnia, 16:00 (7000)
Śląsk Wrocław 1-1 Łódzki KS 2 kwietnia, 15:30 (10 000)

Kolejka 26 - 5-6 kwietnia

Łódzki KS 2-2 Lech Poznań 5 kwietnia, 16:00 (5000)
GKS Katowice 2-1 Śląsk Wrocław 6 kwietnia, 11:00 (5000)
Bałtyk Gdynia 0-1 Górnik Wałbrzych 6 kwietnia, 11:00 (3000)
Stal Mielec 2-1 Motor Lublin 6 kwietnia, 17:00 (9000)
Zagłębie Lubin 3-0 Zagłębie Sosnowiec 6 kwietnia, 12:00 (10 000)
Ruch Chorzów 0-1 Lechia Gdańsk 6 kwietnia, 17:00 (5000)
Pogoń Szczecin 0-0 Górnik Zabrze 5 kwietnia, 17:30 (10 000)
Legia Warszawa 3-0 Widzew Łódź 6 kwietnia, 17:30 (25 000)

Kolejka 27 - 12-13 kwietnia

Lech Poznań 1-1 Widzew Łódź 12 kwietnia, 17:00 (8000)
Górnik Zabrze 3-0 Legia Warszawa 12 kwietnia, 17:30 (27 000)
Lechia Gdańsk 2-1 Pogoń Szczecin 12 kwietnia, 16:00 (10 000)
Zagłębie Sosnowiec 1-0 Ruch Chorzów 12 kwietnia, 16:00 (1000)
Motor Lublin 0-0 Zagłębie Lubin 12 kwietnia, 16:00 (4000)
Górnik Wałbrzych 0-0 Stal Mielec 12 kwietnia, 16:30 (2000)
Śląsk Wrocław 4-0 Bałtyk Gdynia 12 kwietnia, 15:00 (5000)
Łódzki KS 1-2 GKS Katowice 12 kwietnia, 16:00 (3000)

Kolejka 28 - 16 kwietnia

GKS Katowice 0-0 Lech Poznań 16 kwietnia, 16:00 (5000)
Bałtyk Gdynia 1-0 Łódzki KS 16 kwietnia, 16:00 (2000)
Stal Mielec 3-2 Śląsk Wrocław 16 kwietnia, 17:00 (8000)
Zagłębie Lubin 2-1 Górnik Wałbrzych 16 kwietnia, 16:30 (18 000)
Ruch Chorzów 0-1 Motor Lublin 16 kwietnia, 17:00 (1000)
Pogoń Szczecin 5-0 Zagłębie Sosnowiec 16 kwietnia, 18:00 (3000)
Legia Warszawa 2-0 Lechia Gdańsk 16 kwietnia, 17:30 (12 000)
Widzew Łódź 0-1 Górnik Zabrze 16 kwietnia, 18:00 (12 000)

Kolejka 29 - 20 kwietnia

Lech Poznań 0-1 Górnik Zabrze 20 kwietnia, 16:00 (12 000)
Lechia Gdańsk 1-1 Widzew Łódź 20 kwietnia, 16:00 (12 000)
Zagłębie Sosnowiec 1-0 Legia Warszawa 20 kwietnia, 16:00 (2000)
Motor Lublin 4-2 Pogoń Szczecin 20 kwietnia, 16:00 (6000)
Górnik Wałbrzych 1-2 Ruch Chorzów 20 kwietnia, 16:00 (4000)
Śląsk Wrocław 0-0 Zagłębie Lubin 20 kwietnia, 16:00 (8000)
Łódzki KS 1-0 Stal Mielec 20 kwietnia, 16:00 (1500)
GKS Katowice 3-4 Bałtyk Gdynia 20 kwietnia, 16:00 (4000)

Kolejka 30 - 27 kwietnia

Bałtyk Gdynia 1-1 Lech Poznań 27 kwietnia, 16:00 (3500)
Stal Mielec 1-0 GKS Katowice 27 kwietnia, 16:00 (10 000)
Zagłębie Lubin 2-0 Łódzki KS 27 kwietnia, 16:00 (20 000)
Ruch Chorzów 3-2 Śląsk Wrocław 27 kwietnia, 16:00 (1500)
Pogoń Szczecin 2-3 Górnik Wałbrzych 27 kwietnia, 16:00 (4000)
Legia Warszawa 1-1 Motor Lublin 27 kwietnia, 16:00 (5000)
Widzew Łódź 1-1 Zagłębie Sosnowiec 27 kwietnia, 16:00 (5000)
Górnik Zabrze 1-0 Lechia Gdańsk 27 kwietnia, 16:00 (20 000)

Autor: Paweł Mogielnicki

 

Napisz do nas