[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2020/2021 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

I liga 1984/1985
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Górnik Zabrze 30 42 16 10 4 38-16 13 2 0 28-5 3 8 4 10-11
2.  Legia Warszawa 30 41 17 7 6 36-19 11 2 2 22-7 6 5 4 14-12
3.  Widzew Łódź 30 38 13 12 5 34-16 8 6 1 21-8 5 6 4 13-8
4.  Lech Poznań 30 38 14 10 6 41-31 8 4 3 23-11 6 6 3 18-20
5.  Zagłębie Sosnowiec 30 31 11 9 10 37-38 8 3 4 22-14 3 6 6 15-24
6.  Łódzki KS 30 30 11 8 11 31-32 7 5 3 20-10 4 3 8 11-22
7.  Ruch Chorzów 30 29 10 9 11 28-28 8 6 1 21-9 2 3 10 7-19
8.  Górnik Wałbrzych 30 29 8 13 9 32-35 6 6 3 18-12 2 7 6 14-23
9.  Motor Lublin 30 27 9 9 12 30-36 6 8 1 17-9 3 1 11 13-27
10.  GKS Katowice 30 26 7 12 11 22-28 7 7 1 15-8 0 5 10 7-20
11.  Pogoń Szczecin 30 26 9 8 13 29-36 5 4 6 16-17 4 4 7 13-19
12.  Lechia Gdańsk 30 26 8 10 12 23-34 8 4 3 19-14 0 6 9 4-20
13.  Bałtyk Gdynia 30 26 9 8 13 22-35 8 4 3 14-8 1 4 10 8-27
14.  Śląsk Wrocław 30 25 8 9 13 34-36 7 4 4 22-15 1 5 9 12-21
15.  Radomiak Radom 30 25 8 9 13 29-32 6 7 2 20-9 2 2 11 9-23
16.  Wisła Kraków 30 21 7 7 16 19-33 5 3 7 13-18 2 4 9 6-15
W związku ze zdobyciem Pucharu Polski przez Widzew Łódź, zwolnione miejsce w Pucharze UEFA zajął Lech Poznań.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 Górnik Zabrze    3-1 2-0 5-0 0-0 2-0 1-0 1-0 2-0 2-1 1-0 3-1 1-0 2-2 2-0 1-0 
 2 Legia Warszawa0-0     0-0 1-2 1-0 3-0 2-0 4-2 2-1 1-0 2-0 1-0 1-0 2-0 2-0 0-2 
 3 Widzew Łódź1-2 2-0     0-0 2-0 4-1 1-0 2-1 2-0 1-1 1-0 0-0 1-1 0-0 3-1 1-1 
 4 Lech Poznań1-0 1-0 0-4     6-0 1-2 0-0 1-2 3-0 0-0 2-2 1-1 2-0 1-0 2-0 2-0 
 5 Zagłębie Sosnowiec1-1 0-1 0-2 0-1     2-0 2-0 0-0 3-0 2-1 1-3 4-2 2-2 2-0 2-1 1-0 
 6 Łódzki KS1-1 1-2 0-1 7-5 3-0     0-0 2-0 1-0 0-0 0-0 1-0 3-0 1-0 0-1 0-0 
 7 Ruch Chorzów2-0 2-4 0-0 0-0 2-2 2-0     1-1 1-0 2-0 4-0 1-0 1-1 0-0 2-1 1-0 
 8 Górnik Wałbrzych0-0 1-0 1-2 0-0 1-2 1-1 2-1     1-2 1-0 2-1 0-0 4-0 2-1 1-1 1-1 
 9 Motor Lublin0-0 0-1 1-1 1-1 1-0 1-1 1-0 1-1     3-1 2-0 0-0 0-0 4-2 2-1 0-0 
 10 GKS Katowice0-0 0-0 1-0 1-1 0-2 1-0 1-1 1-1 2-2     2-0 2-0 1-0 1-1 1-0 1-0 
 11 Pogoń Szczecin1-1 1-1 0-2 1-2 3-3 3-0 1-0 0-1 0-2 1-0     0-0 2-0 1-4 2-0 0-1 
 12 Lechia Gdańsk2-1 0-2 0-0 2-0 1-3 0-0 2-1 1-1 2-1 0-0 0-1     2-1 3-2 2-1 2-0 
 13 Bałtyk Gdynia1-0 0-0 1-0 0-1 1-1 0-1 2-1 2-2 2-0 1-0 0-2 1-0     1-0 0-0 2-0 
 14 Śląsk Wrocław0-1 0-1 1-1 1-2 1-1 1-3 3-0 0-0 3-2 2-1 2-2 2-0 2-0     2-0 2-1 
 15 Radomiak Radom1-1 1-1 1-0 1-1 1-1 0-2 1-2 5-1 3-0 2-0 0-0 0-0 3-0 0-0     1-0 
 16 Wisła Kraków0-2 0-0 0-0 0-2 1-0 1-0 0-1 2-1 0-3 2-2 0-2 4-0 2-3 1-0 0-2     

Kolejka 1 - 11-12 sierpnia

GKS Katowice 0-0 Górnik Zabrze 11 sierpnia, 17:30 (10 000)
Widzew Łódź 0-0 Śląsk Wrocław 11 sierpnia, 17:30 (14 000)
Lechia Gdańsk 1-1 Górnik Wałbrzych 11 sierpnia, 17:00 (28 000)
Radomiak Radom 3-0 Bałtyk Gdynia 11 sierpnia, 17:00 (15 000)
Wisła Kraków 1-0 Łódzki KS 11 sierpnia, 18:00 (7000)
Ruch Chorzów 2-2 Zagłębie Sosnowiec 11 sierpnia, 19:00 (9000)
Lech Poznań 2-2 Pogoń Szczecin 11 sierpnia, 18:00 (22 000)
Motor Lublin 0-1 Legia Warszawa 11 sierpnia, 17:00 (12 000)

Kolejka 2 - 15 sierpnia

Pogoń Szczecin 1-0 Ruch Chorzów 15 sierpnia, 18:00 (18 000)
Zagłębie Sosnowiec 1-0 Wisła Kraków 15 sierpnia, 17:00 (12 000)
Łódzki KS 0-1 Radomiak Radom 15 sierpnia, 17:00 (7000)
Bałtyk Gdynia 1-0 Lechia Gdańsk 15 sierpnia, 17:00 (12 000)
Górnik Wałbrzych 1-2 Widzew Łódź 15 sierpnia, 17:30 (25 000)
Śląsk Wrocław 2-1 GKS Katowice 15 sierpnia, 17:00 (10 000)
Górnik Zabrze 2-0 Motor Lublin 15 sierpnia, 18:00 (12 000)
Legia Warszawa 1-2 Lech Poznań 15 sierpnia, 17:00 (20 000)

Kolejka 3 - 18-19 sierpnia

Legia Warszawa 0-0 Górnik Zabrze 19 sierpnia, 17:30 (15 000)
Motor Lublin 4-2 Śląsk Wrocław 19 sierpnia, 17:00 (9000)
GKS Katowice 1-1 Górnik Wałbrzych 18 sierpnia, 17:00 (4000)
Widzew Łódź 1-1 Bałtyk Gdynia 19 sierpnia, 17:00 (14 000)
Lechia Gdańsk 0-0 Łódzki KS 19 sierpnia, 17:00 (30 000)
Radomiak Radom 1-1 Zagłębie Sosnowiec 19 sierpnia, 17:00 (17 000)
Wisła Kraków 0-2 Pogoń Szczecin 19 sierpnia, 17:30 (10 000)
Ruch Chorzów 0-0 Lech Poznań 19 sierpnia, 17:00 (12 000)

Kolejka 4 - 25-26 sierpnia

Ruch Chorzów 2-4 Legia Warszawa 25 sierpnia, 19:00 (10 000)
Lech Poznań 2-0 Wisła Kraków 25 sierpnia, 17:00 (18 000)
Pogoń Szczecin 2-0 Radomiak Radom 25 sierpnia, 18:00 (20 000)
Zagłębie Sosnowiec 4-2 Lechia Gdańsk 25 sierpnia, 17:30 (15 000)
Łódzki KS 0-1 Widzew Łódź 25 sierpnia, 17:00 (18 000)
Bałtyk Gdynia 1-0 GKS Katowice 25 sierpnia, 17:00 (3000)
Górnik Wałbrzych 1-2 Motor Lublin 25 sierpnia, 17:00 (18 000)
Śląsk Wrocław 0-1 Górnik Zabrze 25 sierpnia, 17:00 (10 000)

Kolejka 5 - 1-2 września

Legia Warszawa 2-0 Śląsk Wrocław 1 września, 18:00 (12 000)
Górnik Zabrze 1-0 Górnik Wałbrzych 1 września, 19:00 (15 000)
Motor Lublin 0-0 Bałtyk Gdynia 1 września, 16:00 (14 000)
GKS Katowice 1-0 Łódzki KS 1 września, 16:30 (6000)
Widzew Łódź 2-0 Zagłębie Sosnowiec 2 września, 17:00 (17 000)
Lechia Gdańsk 0-1 Pogoń Szczecin 1 września, 16:30 (20 000)
Radomiak Radom 1-1 Lech Poznań 1 września, 16:00 (20 000)
Wisła Kraków 0-1 Ruch Chorzów 1 września, 17:30 (8000)

Kolejka 6 - 8-9 września

Wisła Kraków 0-0 Legia Warszawa 8 września, 17:30 (5000)
Ruch Chorzów 2-1 Radomiak Radom 8 września, 18:00 (10 000)
Lech Poznań 1-1 Lechia Gdańsk 8 września, 16:15 (22 000)
Pogoń Szczecin 0-2 Widzew Łódź 8 września, 18:00 (30 000)
Zagłębie Sosnowiec 2-1 GKS Katowice 8 września, 17:00 (12 000)
Łódzki KS 1-0 Motor Lublin 8 września, 17:00 (5000)
Bałtyk Gdynia 1-0 Górnik Zabrze 8 września, 16:00 (5000)
Górnik Wałbrzych 2-1 Śląsk Wrocław 8 września, 16:00 (12 000)

Kolejka 7 - 15-16 września

Legia Warszawa 4-2 Górnik Wałbrzych 15 września, 18:00 (10 000)
Śląsk Wrocław 2-0 Bałtyk Gdynia 16 września, 11:00 (7000)
Górnik Zabrze 2-0 Łódzki KS 15 września, 19:00 (10 000)
Motor Lublin 1-0 Zagłębie Sosnowiec 16 września, 15:00 (9000)
GKS Katowice 2-0 Pogoń Szczecin 15 września, 16:00 (7000)
Widzew Łódź 0-0 Lech Poznań 15 września, 16:00 (22 000)
Lechia Gdańsk 2-1 Ruch Chorzów 15 września, 16:00 (30 000)
Radomiak Radom 1-0 Wisła Kraków 15 września, 16:00 (15 000)

Kolejka 8 - 22-23 września

Radomiak Radom 1-1 Legia Warszawa 22 września, 15:00 (15 000)
Wisła Kraków 4-0 Lechia Gdańsk 23 września, 16:30 (4000)
Ruch Chorzów 0-0 Widzew Łódź 23 września, 16:00 (10 000)
Lech Poznań 0-0 GKS Katowice 23 września, 12:00 (20 000)
Pogoń Szczecin 0-2 Motor Lublin 23 września, 12:00 (12 000)
Zagłębie Sosnowiec 1-1 Górnik Zabrze 22 września, 16:30 (15 000)
Łódzki KS 1-0 Śląsk Wrocław 22 września, 17:00 (7000)
Bałtyk Gdynia 2-2 Górnik Wałbrzych 22 września, 15:30 (3000)

Kolejka 9 - 29-30 września

Legia Warszawa 1-0 Bałtyk Gdynia 29 września, 18:00 (15 000)
Górnik Wałbrzych 1-1 Łódzki KS 30 września, 11:00 (12 000)
Śląsk Wrocław 1-1 Zagłębie Sosnowiec 30 września, 11:00 (10 000)
Górnik Zabrze 1-0 Pogoń Szczecin 29 września, 18:30 (12 000)
Motor Lublin 1-1 Lech Poznań 30 września, 11:00 (20 000)
GKS Katowice 1-1 Ruch Chorzów 29 września, 15:30 (12 000)
Widzew Łódź 1-1 Wisła Kraków 29 września, 15:30 (10 000)
Lechia Gdańsk 2-1 Radomiak Radom 29 września, 16:00 (25 000)

Kolejka 10 - 6-7 października

Lechia Gdańsk 0-2 Legia Warszawa 6 października, 14:00 (28 000)
Radomiak Radom 1-0 Widzew Łódź 7 października, 13:30 (20 000)
Wisła Kraków 2-2 GKS Katowice 7 października, 16:00 (10 000)
Ruch Chorzów 1-0 Motor Lublin 6 października, 16:00 (8000)
Lech Poznań 1-0 Górnik Zabrze 7 października, 12:00 (20 000)
Pogoń Szczecin 1-4 Śląsk Wrocław 7 października, 12:00 (6000)
Zagłębie Sosnowiec 0-0 Górnik Wałbrzych 7 października, 11:00 (10 000)
Łódzki KS 3-0 Bałtyk Gdynia 6 października, 16:00 (6000)

Kolejka 11 - 20-21 października

Legia Warszawa 3-0 Łódzki KS 20 października, 16:30 (15 000)
Bałtyk Gdynia 1-1 Zagłębie Sosnowiec 21 października, 12:00 (2500)
Górnik Wałbrzych 2-1 Pogoń Szczecin 21 października, 11:00 (8000)
Śląsk Wrocław 1-2 Lech Poznań 21 października, 11:00 (10 000)
Górnik Zabrze 1-0 Ruch Chorzów 20 października, 17:00 (18 000)
Motor Lublin 0-0 Wisła Kraków 21 października, 11:00 (10 000)
GKS Katowice 1-0 Radomiak Radom 20 października, 14:30 (5000)
Widzew Łódź 0-0 Lechia Gdańsk 20 października, 18:00 (10 000)

Kolejka 12 - 3-4 listopada

Widzew Łódź 2-0 Legia Warszawa 4 listopada, 12:00 (22 000)
Lechia Gdańsk 0-0 GKS Katowice 4 listopada, 11:00 (20 000)
Radomiak Radom 3-0 Motor Lublin 4 listopada, 11:00 (15 000)
Wisła Kraków - Górnik Zabrze 3 listopada, 16:00 (4000)
mecz przerwany przy stanie 0-0 w 32. minucie z powodu mgły / w drugim terminie powtórzony
Ruch Chorzów 0-0 Śląsk Wrocław 3 listopada, 16:00 (7000)
Lech Poznań 1-2 Górnik Wałbrzych 4 listopada, 12:00 (20 000)
Pogoń Szczecin 2-0 Bałtyk Gdynia 21 listopada, 17:00 (3000)
Zagłębie Sosnowiec 2-0 Łódzki KS 4 listopada, 11:00 (10 000)
Wisła Kraków 0-2 Górnik Zabrze 14 listopada, 16:30 (2000)
w pierwotnym terminie mecz przerwany przy stanie 0-0 w 32. minucie z powodu mgły / powtórzony

Kolejka 13 - 10-11 listopada

Legia Warszawa 1-0 Zagłębie Sosnowiec 10 listopada, 16:30 (15 000)
Łódzki KS 0-0 Pogoń Szczecin 11 listopada, 11:00 (5000)
Bałtyk Gdynia 0-1 Lech Poznań 11 listopada, 12:00 (6000)
Górnik Wałbrzych 2-1 Ruch Chorzów 11 listopada, 11:00 (12 000)
Śląsk Wrocław 2-1 Wisła Kraków 10 listopada, 14:15 (7000)
Górnik Zabrze 2-0 Radomiak Radom 10 listopada, 16:30 (10 000)
Motor Lublin 0-0 Lechia Gdańsk 11 listopada, 11:00 (10 000)
GKS Katowice 1-0 Widzew Łódź 11 listopada, 14:00 (8000)

Kolejka 14 - 17-18 listopada

GKS Katowice 0-0 Legia Warszawa 17 listopada, 13:00 (6000)
Widzew Łódź 2-0 Motor Lublin 18 listopada, 12:00 (5000)
Lechia Gdańsk 2-1 Górnik Zabrze 18 listopada, 11:00 (17 000)
Radomiak Radom 0-0 Śląsk Wrocław 18 listopada, 11:00 (8000)
Wisła Kraków 2-1 Górnik Wałbrzych 18 listopada, 14:00 (1000)
Ruch Chorzów 1-1 Bałtyk Gdynia 17 listopada, 16:00 (2000)
Lech Poznań 1-2 Łódzki KS 18 listopada, 12:00 (8000)
Pogoń Szczecin 3-3 Zagłębie Sosnowiec 18 listopada, 12:00 (3500)

Kolejka 15 - 24-25 listopada

Legia Warszawa 2-0 Pogoń Szczecin 25 listopada, 16:30 (15 000)
Zagłębie Sosnowiec 0-1 Lech Poznań 25 listopada, 12:00 (8000)
Łódzki KS 0-0 Ruch Chorzów 25 listopada, 13:30 (4000)
Bałtyk Gdynia 2-0 Wisła Kraków 25 listopada, 12:00 (2500)
Górnik Wałbrzych 1-1 Radomiak Radom 25 listopada, 11:00 (10 000)
Śląsk Wrocław 2-0 Lechia Gdańsk 25 listopada, 12:00 (3000)
Górnik Zabrze 2-0 Widzew Łódź 24 listopada, 16:15 (2000)
Motor Lublin 3-1 GKS Katowice 25 listopada, 11:00 (4000)

Kolejka 16 - 9-10 marca

Legia Warszawa 2-1 Motor Lublin 9 marca, 17:00 (15 000)
Górnik Zabrze 2-1 GKS Katowice 9 marca, 16:15 (10 000)
Śląsk Wrocław 1-1 Widzew Łódź 10 marca, 12:00 (12 000)
Górnik Wałbrzych 0-0 Lechia Gdańsk 10 marca, 11:00 (9000)
Bałtyk Gdynia 0-0 Radomiak Radom 9 marca, 12:00 (4000)
Łódzki KS 0-0 Wisła Kraków 9 marca, 16:00 (5000)
Zagłębie Sosnowiec 2-0 Ruch Chorzów 10 marca, 12:00 (10 000)
Pogoń Szczecin 1-2 Lech Poznań 10 marca, 12:00 (15 000)

Kolejka 17 - 16-17 marca

Lech Poznań 1-0 Legia Warszawa 17 marca, 12:00 (30 000)
Ruch Chorzów 4-0 Pogoń Szczecin 17 marca, 12:00 (10 000)
Wisła Kraków 1-0 Zagłębie Sosnowiec 17 marca, 17:30 (8000)
Radomiak Radom 0-2 Łódzki KS 16 marca, 14:30 (10 000)
Lechia Gdańsk 2-1 Bałtyk Gdynia 17 marca, 12:00 (30 000)
Widzew Łódź 2-1 Górnik Wałbrzych 17 marca, 18:00 (10 000)
GKS Katowice 1-1 Śląsk Wrocław 17 marca, 15:00 (8000)
Motor Lublin 0-0 Górnik Zabrze 10 kwietnia, 17:00 (20 000)

Kolejka 18 - 23-24 marca

Górnik Zabrze 3-1 Legia Warszawa 23 marca, 17:00 (27 000)
Śląsk Wrocław 3-2 Motor Lublin 23 marca, 15:00 (10 000)
Górnik Wałbrzych 1-0 GKS Katowice 23 marca, 16:00 (8000)
Bałtyk Gdynia 1-0 Widzew Łódź 23 marca, 15:00 (8000)
Łódzki KS 1-0 Lechia Gdańsk 23 marca, 16:00 (8000)
Zagłębie Sosnowiec 2-1 Radomiak Radom 23 marca, 15:00 (15 000)
Pogoń Szczecin 0-1 Wisła Kraków 23 marca, 14:00 (10 000)
Lech Poznań 0-0 Ruch Chorzów 23 marca, 15:00 (25 000)

Kolejka 19 - 30-31 marca

Legia Warszawa 2-0 Ruch Chorzów 31 marca, 18:30 (15 000)
Wisła Kraków 0-2 Lech Poznań 30 marca, 16:00 (12 000)
Radomiak Radom 0-0 Pogoń Szczecin 31 marca, 11:00 (12 000)
Lechia Gdańsk 1-3 Zagłębie Sosnowiec 31 marca, 12:00 (20 000)
Widzew Łódź 4-1 Łódzki KS 31 marca, 19:00 (18 000)
GKS Katowice 1-0 Bałtyk Gdynia 30 marca, 15:30 (4000)
Motor Lublin 1-1 Górnik Wałbrzych 31 marca, 11:00 (15 000)
Górnik Zabrze 2-2 Śląsk Wrocław 30 marca, 17:30 (24 000)

Kolejka 20 - 6 kwietnia

Śląsk Wrocław 0-1 Legia Warszawa 6 kwietnia, 15:00 (20 000)
Górnik Wałbrzych 0-0 Górnik Zabrze 6 kwietnia, 16:00 (20 000)
Bałtyk Gdynia 2-0 Motor Lublin 6 kwietnia, 14:00 (3500)
Łódzki KS 0-0 GKS Katowice 6 kwietnia, 16:00 (7000)
Zagłębie Sosnowiec 0-2 Widzew Łódź 6 kwietnia, 15:30 (20 000)
Pogoń Szczecin 0-0 Lechia Gdańsk 6 kwietnia, 14:00 (10 000)
Lech Poznań 2-0 Radomiak Radom 6 kwietnia, 15:00 (25 000)
Ruch Chorzów 1-0 Wisła Kraków 6 kwietnia, 17:00 (7000)

Kolejka 21 - 13-14 kwietnia

Legia Warszawa 0-2 Wisła Kraków 14 kwietnia, 17:00 (15 000)
Radomiak Radom 1-2 Ruch Chorzów 14 kwietnia, 11:00 (11 000)
Lechia Gdańsk 2-0 Lech Poznań 14 kwietnia, 12:00 (28 000)
Widzew Łódź 1-0 Pogoń Szczecin 13 kwietnia, 19:00 (12 000)
GKS Katowice 0-2 Zagłębie Sosnowiec 13 kwietnia, 16:00 (4000)
Motor Lublin 1-1 Łódzki KS 13 kwietnia, 16:00 (13 000)
Górnik Zabrze 1-0 Bałtyk Gdynia 14 kwietnia, 19:00 (12 000)
Śląsk Wrocław 0-0 Górnik Wałbrzych 14 kwietnia, 11:00 (15 000)

Kolejka 22 - 20-21 kwietnia

Górnik Wałbrzych 1-0 Legia Warszawa 21 kwietnia, 11:00 (25 000)
Bałtyk Gdynia 1-0 Śląsk Wrocław 21 kwietnia, 12:00 (5000)
Łódzki KS 1-1 Górnik Zabrze 20 kwietnia, 16:00 (15 000)
Zagłębie Sosnowiec 3-0 Motor Lublin 20 kwietnia, 17:00 (18 000)
Pogoń Szczecin 1-0 GKS Katowice 20 kwietnia, 18:00 (8000)
Lech Poznań 0-4 Widzew Łódź 21 kwietnia, 12:00 (30 000)
Ruch Chorzów 1-0 Lechia Gdańsk 20 kwietnia, 17:00 (15 000)
Wisła Kraków 0-2 Radomiak Radom 20 kwietnia, 17:00 (12 000)

Kolejka 23 - 4-5 maja

Legia Warszawa 2-0 Radomiak Radom 5 maja, 18:00 (15 000)
Lechia Gdańsk 2-0 Wisła Kraków 4 maja, 17:00 (22 000)
Widzew Łódź 1-0 Ruch Chorzów 5 maja, 19:30 (12 000)
GKS Katowice 1-1 Lech Poznań 4 maja, 16:30 (5000)
Motor Lublin 2-0 Pogoń Szczecin 4 maja, 17:00 (10 000)
Górnik Zabrze 0-0 Zagłębie Sosnowiec 5 maja, 19:00 (16 000)
Śląsk Wrocław 1-3 Łódzki KS 5 maja, 11:00 (12 000)
Górnik Wałbrzych 4-0 Bałtyk Gdynia 5 maja, 11:00 (12 000)

Kolejka 24 - 9 maja

Bałtyk Gdynia 0-0 Legia Warszawa 9 maja, 16:00 (6000)
Łódzki KS 2-0 Górnik Wałbrzych 9 maja, 17:00 (12 000)
Zagłębie Sosnowiec 2-0 Śląsk Wrocław 9 maja, 17:00 (12 000)
Pogoń Szczecin 1-1 Górnik Zabrze 9 maja, 18:00 (10 000)
Lech Poznań 3-0 Motor Lublin 9 maja, 17:00 (20 000)
Ruch Chorzów 2-0 GKS Katowice 9 maja, 17:00 (8000)
Wisła Kraków 0-0 Widzew Łódź 9 maja, 17:00 (12 000)
Radomiak Radom 0-0 Lechia Gdańsk 9 maja, 17:00 (8000)

Kolejka 25 - 23 maja

Legia Warszawa 1-0 Lechia Gdańsk 23 maja, 18:00 (8000)
Widzew Łódź 3-1 Radomiak Radom 23 maja, 19:00 (12 000)
GKS Katowice 1-0 Wisła Kraków 23 maja, 17:00 (4000)
Motor Lublin 1-0 Ruch Chorzów 23 maja, 17:00 (7000)
Górnik Zabrze 5-0 Lech Poznań 23 maja, 17:00 (20 000)
Śląsk Wrocław 2-2 Pogoń Szczecin 23 maja, 17:00 (7000)
Górnik Wałbrzych 1-2 Zagłębie Sosnowiec 23 maja, 17:00 (12 000)
Bałtyk Gdynia 0-1 Łódzki KS 23 maja, 16:00 (3000)

Kolejka 26 - 5 czerwca

Łódzki KS 1-2 Legia Warszawa 5 czerwca, 17:00 (20 000)
Zagłębie Sosnowiec 2-2 Bałtyk Gdynia 5 czerwca, 17:00 (14 000)
Pogoń Szczecin 0-1 Górnik Wałbrzych 5 czerwca, 19:00 (8000)
Lech Poznań 1-0 Śląsk Wrocław 5 czerwca, 17:00 (20 000)
Ruch Chorzów 2-0 Górnik Zabrze 5 czerwca, 18:00 (25 000)
Wisła Kraków 0-3 Motor Lublin 5 czerwca, 19:00 (4000)
Radomiak Radom 2-0 GKS Katowice 5 czerwca, 17:00 (8000)
Lechia Gdańsk 0-0 Widzew Łódź 5 czerwca, 17:00 (30 000)

Kolejka 27 - 8-9 czerwca

Legia Warszawa 0-0 Widzew Łódź 8 czerwca, 19:00 (20 000)
GKS Katowice 2-0 Lechia Gdańsk 8 czerwca, 17:30 (3000)
Motor Lublin 2-1 Radomiak Radom 9 czerwca, 17:00 (13 000)
Górnik Zabrze 1-0 Wisła Kraków 8 czerwca, 17:00 (8000)
Śląsk Wrocław 3-0 Ruch Chorzów 9 czerwca, 17:00 (10 000)
Górnik Wałbrzych 0-0 Lech Poznań 9 czerwca, 11:00 (12 000)
Bałtyk Gdynia 0-2 Pogoń Szczecin 9 czerwca, 17:30 (5000)
Łódzki KS 3-0 Zagłębie Sosnowiec 9 czerwca, 18:00 (5000)

Kolejka 28 - 15-16 czerwca

Zagłębie Sosnowiec 0-1 Legia Warszawa 16 czerwca, 17:00 (12 000)
Pogoń Szczecin 3-0 Łódzki KS 15 czerwca, 19:00 (6000)
Lech Poznań 2-0 Bałtyk Gdynia 15 czerwca, 17:00 (10 000)
Ruch Chorzów 1-1 Górnik Wałbrzych 16 czerwca, 18:00 (5000)
Wisła Kraków 1-0 Śląsk Wrocław 15 czerwca, 19:00 (1000)
Radomiak Radom 1-1 Górnik Zabrze 15 czerwca, 17:30 (10 000)
Lechia Gdańsk 2-1 Motor Lublin 15 czerwca, 18:00 (15 000)
Widzew Łódź 1-1 GKS Katowice 16 czerwca, 19:00 (10 000)

Kolejka 29 - 19 czerwca

Legia Warszawa 1-0 GKS Katowice 19 czerwca, 18:00 (15 000)
Motor Lublin 1-1 Widzew Łódź 19 czerwca, 18:00 (20 000)
Górnik Zabrze 3-1 Lechia Gdańsk 19 czerwca, 18:00 (20 000)
Śląsk Wrocław 2-0 Radomiak Radom 19 czerwca, 18:00 (10 000)
Górnik Wałbrzych 1-1 Wisła Kraków 19 czerwca, 18:00 (6000)
Bałtyk Gdynia 2-1 Ruch Chorzów 19 czerwca, 18:00 (4000)
Łódzki KS 7-5 Lech Poznań 19 czerwca, 18:00 (7000)
Zagłębie Sosnowiec 1-3 Pogoń Szczecin 19 czerwca, 18:00 (7000)

Kolejka 30 - 23 czerwca

Pogoń Szczecin 1-1 Legia Warszawa 23 czerwca, 18:00 (17 000)
Lech Poznań 6-0 Zagłębie Sosnowiec 23 czerwca, 18:00 (10 000)
Ruch Chorzów 2-0 Łódzki KS 23 czerwca, 18:00 (4000)
Wisła Kraków 2-3 Bałtyk Gdynia 23 czerwca, 18:00 (300)
Radomiak Radom 5-1 Górnik Wałbrzych 23 czerwca, 18:00 (10 000)
Lechia Gdańsk 3-2 Śląsk Wrocław 23 czerwca, 18:00 (30 000)
Widzew Łódź 1-2 Górnik Zabrze 23 czerwca, 18:00 (18 000)
GKS Katowice 2-2 Motor Lublin 23 czerwca, 18:00 (5000)

Autor: Paweł Mogielnicki

 

Napisz do nas