[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Puchar Polski 2011/2012, grupa: Zachodniopomorski ZPN - Koszalin

Runda wstępna - 31 lipca

Pogoń Wierzchowo 3-1 Iskra Kłanino 31 lipca, 15:00
Gryf Dobrowo 2-1 Drzewiarz Krosino 31 lipca, 15:00
Santos Kłębowiec 3-0 LZS Karsibór 31 lipca, 15:00
Florian Łącko 8-2 Passat Bukowo Morskie 31 lipca, 15:00
Wrzos Wrześnica 4-0 LZS Zielenica 31 lipca, 15:00
Wicher/Hajka Mierzym 0-4 Błękitni Tychowo 31 lipca, 15:00
Resko Karcino 3-0 Płomień II Myślino 31 lipca, 15:00
(wo)
goście wycofali się z rozgrywek
Bajgiel Będzino 6-0 Grot Gorawino 31 lipca, 15:00
Smak Pol Wilcze Laski 0-3 Polonia Stępień 31 lipca, 15:00
Husaria Przybrda 4-3 Sokół Spore 31 lipca, 15:00

I runda - 7 sierpnia
Drzewiarz Świerczyna - wolny los

Polonia Stępień 1-4 Wiarus Żółtnica 7 sierpnia, 16:00
Wrzos Wrześnica 0-6 Start/Iskra Mokre 7 sierpnia, 16:00
Bricomarché Radacz 1-5 Graf Bukówko 7 sierpnia, 16:00
Gryf Dobrowo 1-3 Płomień Myślino 7 sierpnia, 16:00
Florian Łącko 2-1 Arkadia II Malechowo 7 sierpnia, 16:00
Pogoń Wierzchowo 1-4 Gryf Polanów 7 sierpnia, 16:00
Grom Świelino 4-2 Spójnia Świdwin 7 sierpnia, 16:00
Błękitni Tychowo 2-8 Błękitni Stary Jarosław 7 sierpnia, 16:00
Bajgiel Będzino 5-3 Resko Karcino 7 sierpnia, 16:00
Santos Kłębowiec 1-2 Pionier 95 Borne Sulinowo 7 sierpnia, 16:00
Syrena/Grot Rymań 3-1 Piast Drzonowo 7 sierpnia, 16:00
Płomień Jeżyczki 1-1 Zryw Kretomino 7 sierpnia, 16:00
k. 5-6
Korona Strachomino 0-4 Olimp Gościno 7 sierpnia, 16:00
Wicher Rąbino 0-0 Kotwica II Kołobrzeg 7 sierpnia, 16:00
k. 1-2
Darpol Barzowice 0-3 Leśnik/Rossa/Zefir II Manowo 7 sierpnia, 16:00
Płomień Pobłocie Wielkie 4-0 Saturn Mielno 7 sierpnia, 16:00
Jantar Siemyśl 5-10 Pomorzanin Sławoborze 7 sierpnia, 16:00
Fala Hen Gąski 5-2 Nemeton Strzekęcino 7 sierpnia, 16:00
Radew Białogórzyno 0-4 Wrzos Wrzosowo 7 sierpnia, 16:00
Pogoda Nasutowo 2-2 Bałtyk II Koszalin 7 sierpnia, 16:00
k. 4-5
Sokół Spore 2-2 Orzeł Łubowo 7 sierpnia, 16:00
k. 0-3
Dobrzyca Wiesiółka 1-3 Korona Człopa 7 sierpnia, 16:00
Kopanik Lubno 1-3 Calisia Kalisz Pomorski 7 sierpnia, 16:00
Błękitni Gonne Małe 0-6 Drawa II Drawsko Pomorskie 7 sierpnia, 16:00
Jedność Tuczno 4-1 Mirstal Mirosławiec 7 sierpnia, 16:00
Grom Giżyno 1-3 Zawisza Grzmiąca 7 sierpnia, 16:00

II runda - 7 września
(Losowanie - 11 sierpnia 2011, 15:30 - siedziba KOZPN)
Pogoń Połczyn Zdrój - wolny los

Florian Łącko 0-3 Bajgiel Będzino 7 września, 17:00
Wrzos Wrzosowo 3-5 Zryw Kretomino 7 września, 17:00
Syrena/Grot Rymań 0-6 Rasel Dygowo 7 września, 17:00
Płomień Pobłocie Wielkie 4-0 Start/Iskra Mokre 7 września, 17:00
Olimp Gościno 0-2 Arkadia Malechowo 7 września, 17:00
Kotwica II Kołobrzeg 1-3 Darłovia Darłowo 7 września, 17:00
Leśnik/Rossa/Zefir II Manowo 0-1 Wiekowianka Wiekowo 7 września, 17:00
Płomień Myślino 1-3 Wybrzeże Biesiekierz 7 września, 17:00
Bałtyk II Koszalin 1-3 Victoria Sianów 7 września, 17:00
Błękitni Stary Jarosław 0-3 Gryf Polanów 7 września, 17:00
(wo)
gospodarze wycofali się z rozgrywek
Fala Hen Gąski 1-8 Iskra Białogard 7 września, 17:00
Graf Bukówko 2-1 Pionier 95 Borne Sulinowo 7 września, 17:00
Grom Świelino 3-0 Sokół Karlino 7 września, 17:00
(wo)
goście wycofali się z rozgrywek
Olimp Złocieniec 3-0 Błonie Barwice 7 września, 17:00
(wo)
goście wycofali się z rozgrywek
Jedność Tuczno 1-1 Drzewiarz Świerczyna 7 września, 17:00
pd. k. 3-5
Mechanik Bobolice 9-1 Głaz Tychowo 7 września, 17:00
Wiarus Żółtnica 2-3 Pomorzanin Sławoborze 7 września, 17:00
Calisia Kalisz Pomorski 1-4 Orzeł Łubowo 7 września, 17:00
Zawisza Grzmiąca 0-0 Darzbór Szczecinek 7 września, 17:00
pd. k. 2-4
Drawa II Drawsko Pomorskie 3-0 Hubertus Biały Bór 7 września, 17:00
(wo)
goście wycofali się z rozgrywek
Korona Człopa 3-0 Wielim Szczecinek 7 września, 17:00
(wo)
goście wycofali się z rozgrywek

III runda - 28 września
(Losowanie - 13 września 2011, 16:00 - siedziba KOZPN)
Rasel Dygowo - wolny los

Kotwica Kołobrzeg 8-0 Arkadia Malechowo 16 listopada, 18:30
Igor Duńczak 6, 40, 64, Honorat Stróż 8, Tomasz Rydzak 21, 45, Lilo 26, Mariusz Kurczak 46
w pierwotnym terminie (28 września, 16:30) odwołany z powodu obchodów 65-lecia powstania Kotwicy
Darłovia Darłowo 0-3 Gwardia Koszalin 28 września, 16:30
(wo)
gospodarze zrezygnowali z gry
Płomień Pobłocie Wielkie 0-6 Bałtyk Koszalin 28 września, 16:30
Artur Próchnicki ?, ?, Mateusz Asman ?, ?, Tobiasz Strąpoć ?, Patryk Niżnik ?
Wiekowianka Wiekowo 2-4 Mechanik Bobolice 28 września, 16:30
Wojciech Drejski ?, Marek Kapała ? - Adrian Bielecki ?, ?, ?, Karol Szugalski ?
Bajgiel Będzino 4-2 Grom Świelino 28 września, 16:30
Piotr Wilk ?, ?, Sebastian Jobczyk ?, ? - Andrzej Skruńdź ?, Mateusz Saganowski ?
Zryw Kretomino 2-3 Sława Sławno 27 września, 16:30
Grzegorz Kosiarski ?, Mariusz Łukawski ? - Paweł Florkiewicz ?, ?, Mateusz Wiśniewski ?
Wybrzeże Biesiekierz 5-3 Iskra Białogard 28 września, 16:30
Maciej Mazurkiewicz ?, ?, ?, Stefan Olejnik ?, Mateusz Gorgol ? - Marcin Kosmala ?, Arkadiusz Stankiewicz ?, Łukasz Jarzębski ? (k)
Gryf Polanów 3-0 Victoria Sianów 28 września, 16:30
Grzegorz Purcel ?, Kamil Popowicz ?, Marcin Lewandowski ?
Leśnik/Rossa Manowo 3-0 Astra Ustronie Morskie 28 września, 16:30
(wo)
Graf Bukówko 0-2 Drawa Drawsko Pomorskie 28 września, 16:30
Zbigniew Węglowski 12, Joshua Pepple 83 (k)
Drzewiarz Świerczyna 3-0 Calisia Kalisz Pomorski 28 września, 16:30
Bartek Simiński ?, Szymon Stańczyk ?, Dawid Szymaniak ?
Korona Człopa 2-2 Olimp Złocieniec 28 września, 16:30
k. 1-3
Mariusz Sawczyszyn ?, Łukasz Kaczmarek ? - Patryk Rygiel ?, Przemysław Mikołajczak ?
Orzeł Wałcz 0-2 Lech Czaplinek 21 września, 16:30
Tomasz Tomczak ?, Marcin Resiak ? (k)
Drawa II Drawsko Pomorskie 3-0 Pogoń Połczyn Zdrój 28 września, 16:30
(wo)
goście zrezygnowali z gry
Pomorzanin Sławoborze 3-0 Darzbór Szczecinek 12 października, 16:00
(wo)
odwołany

IV runda - 11 marca
(Losowanie - 18 listopada 2011)

Wybrzeże Biesiekierz 1-2 Kotwica Kołobrzeg 10 marca, 11:00
Dawid Tesfamichael 68 (k) - Maciej Ropiejko 32, 82 (k)
Leśnik/Rossa Manowo 1-3 Gwardia Koszalin 10 marca, 14:00
Paweł Rakowski 6 - Leszek Pazdur 61, 76, Paweł Nowacki 85
w Kretominie
Sława Sławno 0-2 Bałtyk Koszalin 10 marca, 14:00
Mateusz Wiśniewski 33, Kamil Chicewicz 90
Bajgiel Będzino 1-5 Gryf Polanów 11 marca, 13:00
nieznany ? - Paweł Wilusz ?, ?, Adrian Wrona ?, ?, Marcin Olejarczyk ?
Mechanik Bobolice 4-2 Rasel Dygowo 11 marca, 13:00
Łukasz Kalinowski ? (s), Mateusz Adamczyk ?, ? (k), Adrian Bielecki ? - Marek Procner ?, Marek Kuchciak ?
Drzewiarz Świerczyna 0-2 Drawa Drawsko Pomorskie 11 marca, 13:00
Grzegorz Wawreńczuk 52, 68
Drawa II Drawsko Pomorskie 2-2 Olimp Złocieniec 11 marca, 13:00
pd. k. 4-2
Marcin Juszczak ?, Maciej Kwiatkowski ? - Tomasz Dusza ?, 90
Pomorzanin Sławoborze 0-3 Lech Czaplinek 11 marca, 13:00
Patryk Zynger 43, Tomasz Tomczak 57, 77

1/4 finału - 28 marca
(Losowanie - 14 marca 2012, 14:30 - siedziba KOZPN)

Drawa II Drawsko Pomorskie 0-5 Gwardia Koszalin 28 marca, 16:00
Jacek Magdziński 28, 59, Mateusz Pakosz 52, Konrad Rokicki 75, Norbert Dondera 81
Gryf Polanów 0-2 Bałtyk Koszalin 28 marca, 16:00
Łukasz Zagdański 65, Łukasz Góral 85 (k)
Mechanik Bobolice 1-3 Kotwica Kołobrzeg 28 marca, 16:00
Dariusz Piekarski 90 - Patryk Pytlak 7, Robert Ziętarski 38, Piotr Dziuba 84
Lech Czaplinek 1-1 Drawa Drawsko Pomorskie 27 marca, 16:00
pd. k. 5-4
Paweł Saja 81 - Grzegorz Wawreńczuk 14

1/2 finału - 11 kwietnia
(Losowanie - 2 kwietnia 2012 - siedziba KOZPN)

Bałtyk Koszalin 1-2 Kotwica Kołobrzeg 11 kwietnia, 16:00
Seweryn Fijołek 6 - Honorat Stróż 65 (k), Tomasz Rydzak 78
Lech Czaplinek 1-2 Gwardia Koszalin 11 kwietnia, 17:00
pd.
Tomasz Tomczak 49 - Mateusz Pakosz 40 (k), Adrian Rutkowski 112

Finał - 25 kwietnia

Gwardia Koszalin 1-2 Kotwica Kołobrzeg 25 kwietnia, 17:00
Maciej Stańczyk 89 - Sebastian Szych 28, Maciej Ropiejko 76
w Koszalinie

Puchar Polski 2011/2012 (Zachodniopomorski ZPN)

Puchar Polski 2011/2012 (Zachodniopomorski ZPN - Szczecin)

Autor: Michał Dąbrowski
Kontakt: zachodniopomorskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas