[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

I liga 1982/1983
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Lech Poznań 30 39 17 5 8 42-31 13 2 0 30-11 4 3 8 12-20
2.  Widzew Łódź 30 38 13 12 5 50-30 10 5 0 34-11 3 7 5 16-19
3.  Ruch Chorzów 30 35 11 13 6 34-22 8 5 2 20-7 3 8 4 14-15
4.  Pogoń Szczecin 30 33 12 9 9 44-28 9 5 1 30-7 3 4 8 14-21
5.  Wisła Kraków 30 32 13 6 11 44-36 8 4 3 27-12 5 2 8 17-24
6.  Śląsk Wrocław 30 30 12 6 12 35-34 11 3 1 27-12 1 3 11 8-22
7.  Łódzki KS 30 30 10 10 10 36-38 8 5 2 23-16 2 5 8 13-22
8.  Legia Warszawa 30 29 11 7 12 43-39 8 4 3 28-16 3 3 9 15-23
9.  Szombierki Bytom 30 29 8 13 9 34-37 7 6 2 19-12 1 7 7 15-25
10.  Bałtyk Gdynia 30 29 9 11 10 28-31 9 5 1 21-11 0 6 9 7-20
11.  Zagłębie Sosnowiec 30 29 10 9 11 29-37 5 7 3 15-13 5 2 8 14-24
12.  Górnik Zabrze 30 28 10 8 12 30-38 7 5 3 18-14 3 3 9 12-24
13.  GKS Katowice 30 27 10 7 13 28-34 8 4 3 21-11 2 3 10 7-23
14.  Cracovia 30 27 6 15 9 20-33 6 7 2 15-10 0 8 7 5-23
15.  Stal Mielec 30 24 7 10 13 27-36 6 3 6 17-14 1 7 7 10-22
16.  Gwardia Warszawa 30 21 7 7 16 26-46 7 4 4 15-13 0 3 12 11-33

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 Lech Poznań    3-1 1-1 1-0 3-1 2-0 2-1 1-0 4-1 2-0 2-2 2-1 1-0 2-1 1-0 3-2 
 2 Widzew Łódź2-1     0-0 1-1 2-0 2-0 3-1 2-1 2-2 3-3 3-0 1-0 3-0 7-0 1-1 2-1 
 3 Ruch Chorzów1-0 1-0     1-1 4-0 2-0 1-1 0-1 1-0 1-0 1-2 1-1 1-1 0-0 3-0 2-0 
 4 Pogoń Szczecin2-0 0-1 2-2     3-0 1-1 3-1 1-1 0-0 0-0 1-0 1-0 6-0 4-0 4-1 2-0 
 5 Wisła Kraków6-0 1-1 2-1 0-1     3-1 1-1 4-3 3-1 1-0 2-0 0-1 3-0 0-0 0-1 1-1 
 6 Śląsk Wrocław2-1 2-1 1-1 2-1 2-1     0-2 1-1 2-1 2-1 3-0 2-0 1-0 2-2 2-0 3-0 
 7 Łódzki KS2-1 0-0 0-0 3-2 2-2 0-4     1-0 4-2 1-0 1-2 2-0 2-0 1-1 3-1 1-1 
 8 Legia Warszawa1-0 4-2 2-2 2-3 0-2 1-0 0-1     2-2 2-0 2-1 6-0 1-0 0-0 2-2 3-1 
 9 Szombierki Bytom2-2 0-0 1-1 0-0 0-1 0-0 2-0 1-0     3-1 0-2 3-2 1-0 2-0 1-1 3-2 
 10 Bałtyk Gdynia1-1 1-1 2-0 2-1 1-0 1-0 1-1 1-2 2-0     0-0 3-2 2-1 0-0 2-1 2-1 
 11 Zagłębie Sosnowiec0-0 1-1 0-2 1-0 1-1 2-0 1-0 2-0 2-5 0-0     1-1 0-2 0-0 0-0 4-1 
 12 Górnik Zabrze0-2 1-1 2-1 3-2 1-3 1-0 1-1 2-2 0-0 2-0 2-0     0-2 0-0 1-0 2-0 
 13 GKS Katowice0-1 1-0 0-0 0-1 1-3 2-1 2-1 3-1 1-1 2-2 3-0 1-0     2-0 0-0 3-0 
 14 Cracovia0-2 2-2 0-1 3-0 2-1 1-0 2-2 1-0 0-0 0-0 2-1 0-0 0-0     1-1 1-0 
 15 Stal Mielec0-1 2-3 0-1 1-0 1-2 3-0 1-0 2-1 2-0 0-0 0-1 1-2 1-1 2-1     1-1 
 16 Gwardia Warszawa1-0 0-2 2-1 1-1 1-0 1-1 2-0 1-2 0-0 1-0 2-3 0-2 1-0 1-0 1-1     

Kolejka 1 - 31 lipca-1 sierpnia

Ruch Chorzów 2-0 Gwardia Warszawa
Cracovia 2-1 Zagłębie Sosnowiec
Widzew Łódź 1-1 Stal Mielec
Pogoń Szczecin 0-0 Bałtyk Gdynia
Śląsk Wrocław 2-1 Lech Poznań
Górnik Zabrze 1-1 Łódzki KS
Szombierki Bytom 0-1 Wisła Kraków
GKS Katowice 3-1 Legia Warszawa

Kolejka 2 - 7-8 sierpnia

GKS Katowice 0-0 Ruch Chorzów
Legia Warszawa 2-2 Szombierki Bytom
Wisła Kraków 0-1 Górnik Zabrze
Łódzki KS 0-4 Śląsk Wrocław
Lech Poznań 1-0 Pogoń Szczecin
Bałtyk Gdynia 1-1 Widzew Łódź
Stal Mielec 2-1 Cracovia
Zagłębie Sosnowiec 4-1 Gwardia Warszawa

Kolejka 3 - 14-15 sierpnia

Ruch Chorzów 1-2 Zagłębie Sosnowiec
Gwardia Warszawa 1-1 Stal Mielec
Cracovia 0-0 Bałtyk Gdynia
Widzew Łódź 2-1 Lech Poznań
Pogoń Szczecin 3-1 Łódzki KS
Śląsk Wrocław 2-1 Wisła Kraków
Górnik Zabrze 2-2 Legia Warszawa
Szombierki Bytom 1-0 GKS Katowice

Kolejka 4 - 21-22 sierpnia

Szombierki Bytom 1-1 Ruch Chorzów
GKS Katowice 1-0 Górnik Zabrze
Legia Warszawa 1-0 Śląsk Wrocław
Wisła Kraków 0-1 Pogoń Szczecin
Łódzki KS 0-0 Widzew Łódź
Lech Poznań 2-1 Cracovia
Bałtyk Gdynia 2-1 Gwardia Warszawa
Stal Mielec 0-1 Zagłębie Sosnowiec

Kolejka 5 - 25 sierpnia

Ruch Chorzów 3-0 Stal Mielec
Zagłębie Sosnowiec 0-0 Bałtyk Gdynia
Gwardia Warszawa 1-0 Lech Poznań
Cracovia 2-2 Łódzki KS
Widzew Łódź 2-0 Wisła Kraków
Pogoń Szczecin 1-1 Legia Warszawa
Śląsk Wrocław 1-0 GKS Katowice
Górnik Zabrze 0-0 Szombierki Bytom

Kolejka 6 - 11-12 września

Górnik Zabrze 2-1 Ruch Chorzów
Szombierki Bytom 0-0 Śląsk Wrocław
GKS Katowice 0-1 Pogoń Szczecin
Legia Warszawa 4-2 Widzew Łódź
Wisła Kraków 0-0 Cracovia
Łódzki KS 1-1 Gwardia Warszawa
Lech Poznań 2-2 Zagłębie Sosnowiec
Bałtyk Gdynia 2-1 Stal Mielec

Kolejka 7 - 18-19 września

Ruch Chorzów 1-0 Bałtyk Gdynia
Stal Mielec 0-1 Lech Poznań
Zagłębie Sosnowiec 1-0 Łódzki KS
Gwardia Warszawa 1-0 Wisła Kraków
Cracovia 1-0 Legia Warszawa
Widzew Łódź 3-0 GKS Katowice
Pogoń Szczecin 0-0 Szombierki Bytom
Śląsk Wrocław 2-0 Górnik Zabrze

Kolejka 8 - 25-26 września

Śląsk Wrocław 1-1 Ruch Chorzów
Górnik Zabrze 3-2 Pogoń Szczecin
Szombierki Bytom 0-0 Widzew Łódź
GKS Katowice 2-0 Cracovia
Legia Warszawa 3-1 Gwardia Warszawa
Wisła Kraków 2-0 Zagłębie Sosnowiec
Łódzki KS 3-1 Stal Mielec
Lech Poznań 2-0 Bałtyk Gdynia

Kolejka 9 - 2-3 października

Ruch Chorzów 1-0 Lech Poznań
Bałtyk Gdynia 1-1 Łódzki KS
Stal Mielec 1-2 Wisła Kraków
Zagłębie Sosnowiec 2-0 Legia Warszawa
Gwardia Warszawa 1-0 GKS Katowice
Cracovia 0-0 Szombierki Bytom
Widzew Łódź 1-0 Górnik Zabrze
Pogoń Szczecin 1-1 Śląsk Wrocław

Kolejka 10 - 16-17 października

Pogoń Szczecin 2-2 Ruch Chorzów
Śląsk Wrocław 2-1 Widzew Łódź
Górnik Zabrze 0-0 Cracovia
Szombierki Bytom 3-2 Gwardia Warszawa
GKS Katowice 3-0 Zagłębie Sosnowiec
Legia Warszawa 2-2 Stal Mielec
Wisła Kraków 1-0 Bałtyk Gdynia
Łódzki KS 2-1 Lech Poznań

Kolejka 11 - 23-24 października

Ruch Chorzów 1-1 Łódzki KS
Lech Poznań 3-1 Wisła Kraków
Bałtyk Gdynia 1-2 Legia Warszawa
Stal Mielec 1-1 GKS Katowice
Zagłębie Sosnowiec 2-5 Szombierki Bytom
Gwardia Warszawa 0-2 Górnik Zabrze
Cracovia 1-0 Śląsk Wrocław
Widzew Łódź 1-1 Pogoń Szczecin

Kolejka 12 - 30-31 października

Widzew Łódź 0-0 Ruch Chorzów
Pogoń Szczecin 4-0 Cracovia
Śląsk Wrocław 3-0 Gwardia Warszawa
Górnik Zabrze 2-0 Zagłębie Sosnowiec
Szombierki Bytom 1-1 Stal Mielec
GKS Katowice 2-2 Bałtyk Gdynia
Legia Warszawa 1-0 Lech Poznań
Wisła Kraków 1-1 Łódzki KS

Kolejka 13 - 6-7 listopada

Ruch Chorzów 4-0 Wisła Kraków
Łódzki KS 1-0 Legia Warszawa
Lech Poznań 1-0 GKS Katowice
Bałtyk Gdynia 2-0 Szombierki Bytom
Stal Mielec 1-2 Górnik Zabrze
Zagłębie Sosnowiec 2-0 Śląsk Wrocław
Gwardia Warszawa 1-1 Pogoń Szczecin
Cracovia 2-2 Widzew Łódź

Kolejka 14 - 13-14 listopada

Cracovia 0-1 Ruch Chorzów
Widzew Łódź 2-1 Gwardia Warszawa
Pogoń Szczecin 1-0 Zagłębie Sosnowiec
Śląsk Wrocław 2-0 Stal Mielec
Górnik Zabrze 2-0 Bałtyk Gdynia
Szombierki Bytom 2-2 Lech Poznań
GKS Katowice 2-1 Łódzki KS
Legia Warszawa 0-2 Wisła Kraków

Kolejka 15 - 20-21 listopada

Ruch Chorzów 0-1 Legia Warszawa
Wisła Kraków 3-0 GKS Katowice
Łódzki KS 4-2 Szombierki Bytom
Lech Poznań 2-1 Górnik Zabrze
Bałtyk Gdynia 1-0 Śląsk Wrocław
Stal Mielec 1-0 Pogoń Szczecin
Zagłębie Sosnowiec 1-1 Widzew Łódź
Gwardia Warszawa 1-0 Cracovia

Kolejka 16 - 12-13 marca

Gwardia Warszawa 2-1 Ruch Chorzów
Zagłębie Sosnowiec 0-0 Cracovia
Stal Mielec 2-3 Widzew Łódź
Bałtyk Gdynia 2-1 Pogoń Szczecin
Lech Poznań 2-0 Śląsk Wrocław
Łódzki KS 2-0 Górnik Zabrze
Wisła Kraków 3-1 Szombierki Bytom
Legia Warszawa 1-0 GKS Katowice

Kolejka 17 - 19-20 marca

Ruch Chorzów 1-1 GKS Katowice
Szombierki Bytom 1-0 Legia Warszawa
Górnik Zabrze 1-3 Wisła Kraków
Śląsk Wrocław 0-2 Łódzki KS
Pogoń Szczecin 2-0 Lech Poznań
Widzew Łódź 3-3 Bałtyk Gdynia
Cracovia 1-1 Stal Mielec
Gwardia Warszawa 2-3 Zagłębie Sosnowiec

Kolejka 18 - 26-27 marca

Zagłębie Sosnowiec 0-2 Ruch Chorzów
Stal Mielec 1-1 Gwardia Warszawa
Bałtyk Gdynia 0-0 Cracovia
Lech Poznań 3-1 Widzew Łódź
Łódzki KS 3-2 Pogoń Szczecin
Wisła Kraków 3-1 Śląsk Wrocław
Legia Warszawa 6-0 Górnik Zabrze
GKS Katowice 1-1 Szombierki Bytom

Kolejka 19 - 2 kwietnia

Ruch Chorzów 1-0 Szombierki Bytom
Górnik Zabrze 0-2 GKS Katowice
Śląsk Wrocław 1-1 Legia Warszawa
Pogoń Szczecin 3-0 Wisła Kraków
Widzew Łódź 3-1 Łódzki KS
Cracovia 0-2 Lech Poznań
Gwardia Warszawa 1-0 Bałtyk Gdynia
Zagłębie Sosnowiec 0-0 Stal Mielec

Kolejka 20 - 9-10 kwietnia

Stal Mielec 0-1 Ruch Chorzów
Bałtyk Gdynia 0-0 Zagłębie Sosnowiec
Lech Poznań 3-2 Gwardia Warszawa
Łódzki KS 1-1 Cracovia
Wisła Kraków 1-1 Widzew Łódź
Legia Warszawa 2-3 Pogoń Szczecin
GKS Katowice 2-1 Śląsk Wrocław
Szombierki Bytom 3-2 Górnik Zabrze

Kolejka 21 - 23-24 kwietnia

Ruch Chorzów 1-1 Górnik Zabrze
Śląsk Wrocław 2-1 Szombierki Bytom
Pogoń Szczecin 6-0 GKS Katowice
Widzew Łódź 2-1 Legia Warszawa
Cracovia 2-1 Wisła Kraków
Gwardia Warszawa 2-0 Łódzki KS
Zagłębie Sosnowiec 0-0 Lech Poznań
Stal Mielec 0-0 Bałtyk Gdynia

Kolejka 22 - 27 kwietnia

Bałtyk Gdynia 2-0 Ruch Chorzów
Lech Poznań 1-0 Stal Mielec
Łódzki KS 1-2 Zagłębie Sosnowiec
Wisła Kraków 1-1 Gwardia Warszawa
Legia Warszawa 0-0 Cracovia
GKS Katowice 1-0 Widzew Łódź
Szombierki Bytom 0-0 Pogoń Szczecin
Górnik Zabrze 1-0 Śląsk Wrocław

Kolejka 23 - 7-8 maja

Ruch Chorzów 2-0 Śląsk Wrocław
Pogoń Szczecin 1-0 Górnik Zabrze
Widzew Łódź 2-2 Szombierki Bytom
Cracovia 0-0 GKS Katowice
Gwardia Warszawa 1-2 Legia Warszawa
Zagłębie Sosnowiec 1-1 Wisła Kraków
Stal Mielec 1-0 Łódzki KS
Bałtyk Gdynia 1-1 Lech Poznań

Kolejka 24 - 11 maja

Lech Poznań 1-1 Ruch Chorzów
Łódzki KS 1-0 Bałtyk Gdynia
Wisła Kraków 0-1 Stal Mielec
Legia Warszawa 2-1 Zagłębie Sosnowiec
GKS Katowice 3-0 Gwardia Warszawa
Szombierki Bytom 2-0 Cracovia
Górnik Zabrze 1-1 Widzew Łódź
Śląsk Wrocław 2-1 Pogoń Szczecin

Kolejka 25 - 28-29 maja

Ruch Chorzów 1-1 Pogoń Szczecin
Widzew Łódź 2-0 Śląsk Wrocław
Cracovia 0-0 Górnik Zabrze
Gwardia Warszawa 0-0 Szombierki Bytom
Zagłębie Sosnowiec 0-2 GKS Katowice
Stal Mielec 2-1 Legia Warszawa
Bałtyk Gdynia 1-0 Wisła Kraków
Lech Poznań 2-1 Łódzki KS

Kolejka 26 - 1 czerwca

Łódzki KS 0-0 Ruch Chorzów
Wisła Kraków 6-0 Lech Poznań
Legia Warszawa 2-0 Bałtyk Gdynia
GKS Katowice 0-0 Stal Mielec
Szombierki Bytom 0-2 Zagłębie Sosnowiec
Górnik Zabrze 2-0 Gwardia Warszawa
Śląsk Wrocław 2-2 Cracovia
Pogoń Szczecin 0-1 Widzew Łódź

Kolejka 27 - 4-5 czerwca

Ruch Chorzów 1-0 Widzew Łódź
Cracovia 3-0 Pogoń Szczecin
Gwardia Warszawa 1-1 Śląsk Wrocław
Zagłębie Sosnowiec 1-1 Górnik Zabrze
Stal Mielec 2-0 Szombierki Bytom
Bałtyk Gdynia 2-1 GKS Katowice
Lech Poznań 1-0 Legia Warszawa
Łódzki KS 2-2 Wisła Kraków

Kolejka 28 - 11-12 czerwca

Wisła Kraków 2-1 Ruch Chorzów
Legia Warszawa 0-1 Łódzki KS
GKS Katowice 0-1 Lech Poznań
Szombierki Bytom 3-1 Bałtyk Gdynia
Górnik Zabrze 1-0 Stal Mielec
Śląsk Wrocław 3-0 Zagłębie Sosnowiec
Pogoń Szczecin 2-0 Gwardia Warszawa
Widzew Łódź 7-0 Cracovia

Kolejka 29 - 15 czerwca

Ruch Chorzów 0-0 Cracovia
Gwardia Warszawa 0-2 Widzew Łódź
Zagłębie Sosnowiec 1-0 Pogoń Szczecin
Stal Mielec 3-0 Śląsk Wrocław
Bałtyk Gdynia 3-2 Górnik Zabrze
Lech Poznań 4-1 Szombierki Bytom
Łódzki KS 2-0 GKS Katowice
Wisła Kraków 4-3 Legia Warszawa

Kolejka 30 - 19 czerwca

Legia Warszawa 2-2 Ruch Chorzów
GKS Katowice 1-3 Wisła Kraków
Szombierki Bytom 2-0 Łódzki KS
Górnik Zabrze 0-2 Lech Poznań
Śląsk Wrocław 2-1 Bałtyk Gdynia
Pogoń Szczecin 4-1 Stal Mielec
Widzew Łódź 3-0 Zagłębie Sosnowiec
Cracovia 1-0 Gwardia Warszawa

Autor: Paweł Mogielnicki

 

Napisz do nas