[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2020/2021 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

I liga 1982/1983
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Lech Poznań 30 39 17 5 8 42-31 13 2 0 30-11 4 3 8 12-20
2.  Widzew Łódź 30 38 13 12 5 50-30 10 5 0 34-11 3 7 5 16-19
3.  Ruch Chorzów 30 35 11 13 6 34-22 8 5 2 20-7 3 8 4 14-15
4.  Pogoń Szczecin 30 33 12 9 9 44-28 9 5 1 30-7 3 4 8 14-21
5.  Wisła Kraków 30 32 13 6 11 44-36 8 4 3 27-12 5 2 8 17-24
6.  Śląsk Wrocław 30 30 12 6 12 35-34 11 3 1 27-12 1 3 11 8-22
7.  Łódzki KS 30 30 10 10 10 36-38 8 5 2 23-16 2 5 8 13-22
8.  Legia Warszawa 30 29 11 7 12 43-39 8 4 3 28-16 3 3 9 15-23
9.  Szombierki Bytom 30 29 8 13 9 34-37 7 6 2 19-12 1 7 7 15-25
10.  Bałtyk Gdynia 30 29 9 11 10 28-31 9 5 1 21-11 0 6 9 7-20
11.  Zagłębie Sosnowiec 30 29 10 9 11 29-37 5 7 3 15-13 5 2 8 14-24
12.  Górnik Zabrze 30 28 10 8 12 30-38 7 5 3 18-14 3 3 9 12-24
13.  GKS Katowice 30 27 10 7 13 28-34 8 4 3 21-11 2 3 10 7-23
14.  Cracovia 30 27 6 15 9 20-33 6 7 2 15-10 0 8 7 5-23
15.  Stal Mielec 30 24 7 10 13 27-36 6 3 6 17-14 1 7 7 10-22
16.  Gwardia Warszawa 30 21 7 7 16 26-46 7 4 4 15-13 0 3 12 11-33

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 Lech Poznań    3-1 1-1 1-0 3-1 2-0 2-1 1-0 4-1 2-0 2-2 2-1 1-0 2-1 1-0 3-2 
 2 Widzew Łódź2-1     0-0 1-1 2-0 2-0 3-1 2-1 2-2 3-3 3-0 1-0 3-0 7-0 1-1 2-1 
 3 Ruch Chorzów1-0 1-0     1-1 4-0 2-0 1-1 0-1 1-0 1-0 1-2 1-1 1-1 0-0 3-0 2-0 
 4 Pogoń Szczecin2-0 0-1 2-2     3-0 1-1 3-1 1-1 0-0 0-0 1-0 1-0 6-0 4-0 4-1 2-0 
 5 Wisła Kraków6-0 1-1 2-1 0-1     3-1 1-1 4-3 3-1 1-0 2-0 0-1 3-0 0-0 0-1 1-1 
 6 Śląsk Wrocław2-1 2-1 1-1 2-1 2-1     0-2 1-1 2-1 2-1 3-0 2-0 1-0 2-2 2-0 3-0 
 7 Łódzki KS2-1 0-0 0-0 3-2 2-2 0-4     1-0 4-2 1-0 1-2 2-0 2-0 1-1 3-1 1-1 
 8 Legia Warszawa1-0 4-2 2-2 2-3 0-2 1-0 0-1     2-2 2-0 2-1 6-0 1-0 0-0 2-2 3-1 
 9 Szombierki Bytom2-2 0-0 1-1 0-0 0-1 0-0 2-0 1-0     3-1 0-2 3-2 1-0 2-0 1-1 3-2 
 10 Bałtyk Gdynia1-1 1-1 2-0 2-1 1-0 1-0 1-1 1-2 2-0     0-0 3-2 2-1 0-0 2-1 2-1 
 11 Zagłębie Sosnowiec0-0 1-1 0-2 1-0 1-1 2-0 1-0 2-0 2-5 0-0     1-1 0-2 0-0 0-0 4-1 
 12 Górnik Zabrze0-2 1-1 2-1 3-2 1-3 1-0 1-1 2-2 0-0 2-0 2-0     0-2 0-0 1-0 2-0 
 13 GKS Katowice0-1 1-0 0-0 0-1 1-3 2-1 2-1 3-1 1-1 2-2 3-0 1-0     2-0 0-0 3-0 
 14 Cracovia0-2 2-2 0-1 3-0 2-1 1-0 2-2 1-0 0-0 0-0 2-1 0-0 0-0     1-1 1-0 
 15 Stal Mielec0-1 2-3 0-1 1-0 1-2 3-0 1-0 2-1 2-0 0-0 0-1 1-2 1-1 2-1     1-1 
 16 Gwardia Warszawa1-0 0-2 2-1 1-1 1-0 1-1 2-0 1-2 0-0 1-0 2-3 0-2 1-0 1-0 1-1     

Kolejka 1 - 31 lipca-1 sierpnia

Cracovia 2-1 Zagłębie Sosnowiec 1 sierpnia, 17:00 (17 000)
Widzew Łódź 1-1 Stal Mielec 4 sierpnia, 17:30 (10 000)
Pogoń Szczecin 0-0 Bałtyk Gdynia 3 sierpnia, 18:00 (10 000)
Śląsk Wrocław 2-1 Lech Poznań 1 sierpnia, 11:00 (10 000)
Górnik Zabrze 1-1 Łódzki KS 4 sierpnia, 19:00 (6000)
Szombierki Bytom 0-1 Wisła Kraków 31 lipca, 17:00 (2000)
GKS Katowice 3-1 Legia Warszawa 31 lipca, 17:00 (10 000)
Gwardia Warszawa 2-1 Ruch Chorzów 4 sierpnia, 17:00 (4000)

Kolejka 2 - 7-8 sierpnia

Legia Warszawa 2-2 Szombierki Bytom 7 sierpnia, 17:00 (10 000)
Wisła Kraków 0-1 Górnik Zabrze 8 sierpnia, 17:00 (10 000)
Łódzki KS 0-4 Śląsk Wrocław 8 sierpnia, 19:00 (4000)
Lech Poznań 1-0 Pogoń Szczecin 7 sierpnia, 18:00 (12 000)
Bałtyk Gdynia 1-1 Widzew Łódź 7 sierpnia, 17:00 (10 000)
Stal Mielec 2-1 Cracovia 8 sierpnia, 17:30 (18 000)
Zagłębie Sosnowiec 4-1 Gwardia Warszawa 8 sierpnia, 17:00 (2000)
Ruch Chorzów 1-1 GKS Katowice 8 sierpnia, 17:30 (8000)

Kolejka 3 - 14-15 sierpnia

Ruch Chorzów 1-2 Zagłębie Sosnowiec 14 sierpnia, 18:00 (5000)
Gwardia Warszawa 1-1 Stal Mielec 14 sierpnia, 17:00 (4000)
Cracovia 0-0 Bałtyk Gdynia 15 sierpnia, 17:00 (12 000)
Widzew Łódź 2-1 Lech Poznań 14 sierpnia, 17:00 (8000)
Pogoń Szczecin 3-1 Łódzki KS 14 sierpnia, 17:30 (8000)
Śląsk Wrocław 2-1 Wisła Kraków 14 sierpnia, 17:30 (12 000)
Górnik Zabrze 2-2 Legia Warszawa 15 sierpnia, 19:00 (10 000)
Szombierki Bytom 1-0 GKS Katowice 14 sierpnia, 17:00 (1000)

Kolejka 4 - 21-22 sierpnia

GKS Katowice 1-0 Górnik Zabrze 21 sierpnia, 19:00 (25 000)
Legia Warszawa 1-0 Śląsk Wrocław 21 sierpnia, 17:00 (13 000)
Wisła Kraków 0-1 Pogoń Szczecin 22 sierpnia, 17:45 (6000)
Łódzki KS 0-0 Widzew Łódź 21 sierpnia, 19:00 (15 000)
Lech Poznań 2-1 Cracovia 21 sierpnia, 18:00 (20 000)
Bałtyk Gdynia 2-1 Gwardia Warszawa 21 sierpnia, 16:30 (6000)
Stal Mielec 0-1 Zagłębie Sosnowiec 21 sierpnia, 17:00 (10 000)
Ruch Chorzów 1-0 Szombierki Bytom 21 sierpnia, 17:00 (25 000)

Kolejka 5 - 25 sierpnia

Ruch Chorzów 3-0 Stal Mielec 25 sierpnia, 17:30 (7000)
Zagłębie Sosnowiec 0-0 Bałtyk Gdynia 25 sierpnia, 17:00 (10 000)
Gwardia Warszawa 1-0 Lech Poznań 25 sierpnia, 17:00 (5000)
Cracovia 2-2 Łódzki KS 25 sierpnia, 16:30 (10 000)
Widzew Łódź 2-0 Wisła Kraków 3 września, 16:30 (10 000)
Pogoń Szczecin 1-1 Legia Warszawa 25 sierpnia, 17:00 (18 000)
Śląsk Wrocław 1-0 GKS Katowice 25 sierpnia, 17:30 (10 000)
Górnik Zabrze 0-0 Szombierki Bytom 15 września, 18:30 (6000)

Kolejka 6 - 11-12 września

Górnik Zabrze 2-1 Ruch Chorzów 11 września, 18:30 (10 000)
Szombierki Bytom 0-0 Śląsk Wrocław 11 września, 15:30 (1500)
GKS Katowice 0-1 Pogoń Szczecin 11 września, 16:00 (3000)
Legia Warszawa 4-2 Widzew Łódź 12 września, 17:00 (20 000)
Wisła Kraków 0-0 Cracovia 11 września, 19:00 (27 000)
Łódzki KS 1-1 Gwardia Warszawa 11 września, 19:00 (6000)
Lech Poznań 2-2 Zagłębie Sosnowiec 11 września, 16:30 (18 000)
Bałtyk Gdynia 2-1 Stal Mielec 22 września, 16:00 (4000)

Kolejka 7 - 18-19 września

Ruch Chorzów 1-0 Bałtyk Gdynia 18 września, 17:30 (5000)
Stal Mielec 0-1 Lech Poznań 19 września, 17:00 (10 000)
Zagłębie Sosnowiec 1-0 Łódzki KS 18 września, 16:30 (5000)
Gwardia Warszawa 1-0 Wisła Kraków 18 września, 16:30 (5000)
Cracovia 1-0 Legia Warszawa 19 września, 16:00 (22 000)
Widzew Łódź 3-0 GKS Katowice 19 września, 12:00 (10 000)
Pogoń Szczecin 0-0 Szombierki Bytom 18 września, 16:00 (15 000)
Śląsk Wrocław 2-0 Górnik Zabrze 19 września, 11:00 (8000)

Kolejka 8 - 25-26 września

Śląsk Wrocław 1-1 Ruch Chorzów 25 września, 16:30 (8000)
Górnik Zabrze 3-2 Pogoń Szczecin 25 września, 18:00 (8000)
Szombierki Bytom 0-0 Widzew Łódź 26 września, 11:00 (2000)
GKS Katowice 2-0 Cracovia 25 września, 16:00 (5000)
Legia Warszawa 3-1 Gwardia Warszawa 26 września, 16:00 (15 000)
Wisła Kraków 2-0 Zagłębie Sosnowiec 25 września, 15:00 (4000)
Łódzki KS 3-1 Stal Mielec 25 września, 17:30 (4000)
Lech Poznań 2-0 Bałtyk Gdynia 25 września, 16:00 (15 000)

Kolejka 9 - 2-3 października

Ruch Chorzów 1-0 Lech Poznań 2 października, 17:30 (10 000)
Bałtyk Gdynia 1-1 Łódzki KS 2 października, 15:15 (7000)
Stal Mielec 1-2 Wisła Kraków 2 października, 16:00 (5000)
Zagłębie Sosnowiec 2-0 Legia Warszawa 2 października, 15:30 (5000)
Gwardia Warszawa 1-0 GKS Katowice 2 października, 11:00 (2000)
Cracovia 0-0 Szombierki Bytom 2 października, 15:00 (8000)
Widzew Łódź 1-0 Górnik Zabrze 2 października, 15:30 (8000)
Pogoń Szczecin 1-1 Śląsk Wrocław 3 października, 12:00 (20 000)

Kolejka 10 - 16-17 października

Pogoń Szczecin 2-2 Ruch Chorzów 17 października, 12:00 (12 000)
Śląsk Wrocław 2-1 Widzew Łódź 16 października, 14:30 (12 000)
Górnik Zabrze 0-0 Cracovia 16 października, 17:00 (4000)
Szombierki Bytom 3-2 Gwardia Warszawa 17 października, 11:00 (1000)
GKS Katowice 3-0 Zagłębie Sosnowiec 17 października, 11:00 (3500)
Legia Warszawa 2-2 Stal Mielec 16 października, 17:00 (10 000)
Wisła Kraków 1-0 Bałtyk Gdynia 16 października, 17:00 (3000)
Łódzki KS 2-1 Lech Poznań 16 października, 17:00 (4000)

Kolejka 11 - 23-24 października

Ruch Chorzów 1-1 Łódzki KS 23 października, 17:30 (12 000)
Lech Poznań 3-1 Wisła Kraków 24 października, 12:00 (15 000)
Bałtyk Gdynia 1-2 Legia Warszawa 24 października, 11:00 (10 000)
Stal Mielec 1-1 GKS Katowice 24 października, 14:00 (7000)
Zagłębie Sosnowiec 2-5 Szombierki Bytom 24 października, 10:00 (2000)
Gwardia Warszawa 0-2 Górnik Zabrze 24 października, 11:00 (4000)
Cracovia 1-0 Śląsk Wrocław 24 października, 11:30 (17 000)
Widzew Łódź 1-1 Pogoń Szczecin 24 października, 12:00 (12 000)

Kolejka 12 - 30-31 października

Widzew Łódź 0-0 Ruch Chorzów 30 października, 14:00 (10 000)
Pogoń Szczecin 4-0 Cracovia 31 października, 12:00 (10 000)
Śląsk Wrocław 3-0 Gwardia Warszawa 30 października, 14:00 (8000)
Górnik Zabrze 2-0 Zagłębie Sosnowiec 30 października, 16:30 (5000)
Szombierki Bytom 1-1 Stal Mielec 31 października, 11:00 (1000)
GKS Katowice 2-2 Bałtyk Gdynia 31 października, 11:00 (4000)
Legia Warszawa 1-0 Lech Poznań 30 października, 17:00 (12 000)
Wisła Kraków 1-1 Łódzki KS 31 października, 12:00 (3000)

Kolejka 13 - 6-7 listopada

Ruch Chorzów 4-0 Wisła Kraków 6 listopada, 16:00 (8000)
Łódzki KS 1-0 Legia Warszawa 7 listopada, 12:00 (8000)
Lech Poznań 1-0 GKS Katowice 7 listopada, 12:00 (8000)
Bałtyk Gdynia 2-0 Szombierki Bytom 7 listopada, 11:00 (6000)
Stal Mielec 1-2 Górnik Zabrze 7 listopada, 13:00 (8000)
Zagłębie Sosnowiec 2-0 Śląsk Wrocław 7 listopada, 14:00 (1500)
Gwardia Warszawa 1-1 Pogoń Szczecin 7 listopada, 11:00 (2000)
Cracovia 2-2 Widzew Łódź 7 listopada, 11:30 (20 000)

Kolejka 14 - 13-14 listopada

Cracovia 0-1 Ruch Chorzów 14 listopada, 12:00 (12 000)
Widzew Łódź 2-1 Gwardia Warszawa 14 listopada, 12:00 (8000)
Pogoń Szczecin 1-0 Zagłębie Sosnowiec 14 listopada, 12:00 (14 000)
Śląsk Wrocław 2-0 Stal Mielec 14 listopada, 11:00 (8000)
Górnik Zabrze 2-0 Bałtyk Gdynia 13 listopada, 16:30 (5000)
Szombierki Bytom 2-2 Lech Poznań 14 listopada, 11:00 (1000)
GKS Katowice 2-1 Łódzki KS 14 listopada, 11:00 (2000)
Legia Warszawa 0-2 Wisła Kraków 14 listopada, 12:00 (10 000)

Kolejka 15 - 20-21 listopada

Ruch Chorzów 0-1 Legia Warszawa 20 listopada, 15:30 (15 000)
Wisła Kraków 3-0 GKS Katowice 21 listopada, 12:00 (10 000)
Łódzki KS 4-2 Szombierki Bytom 21 listopada, 12:00 (4000)
Lech Poznań 2-1 Górnik Zabrze 21 listopada, 12:00 (12 000)
Bałtyk Gdynia 1-0 Śląsk Wrocław 21 listopada, 11:00 (6000)
Stal Mielec 1-0 Pogoń Szczecin 21 listopada, 11:15 (4000)
Zagłębie Sosnowiec 1-1 Widzew Łódź 21 listopada, 13:30 (4000)
Gwardia Warszawa 1-0 Cracovia 20 listopada, 12:30 (2000)

Kolejka 16 - 12-13 marca

Ruch Chorzów 2-0 Gwardia Warszawa 12 marca, 16:30 (10 000)
Zagłębie Sosnowiec 0-0 Cracovia 12 marca, 15:30 (3000)
Stal Mielec 2-3 Widzew Łódź 30 kwietnia, 17:00 (10 000)
Bałtyk Gdynia 2-1 Pogoń Szczecin 12 marca, 15:00 (7000)
Lech Poznań 2-0 Śląsk Wrocław 13 marca, 11:00 (25 000)
Łódzki KS 2-0 Górnik Zabrze 13 marca, 12:00 (8000)
Wisła Kraków 3-1 Szombierki Bytom 13 marca, 12:00 (17 000)
Legia Warszawa 1-0 GKS Katowice 12 marca, 17:00 (12 000)

Kolejka 17 - 19-20 marca

GKS Katowice 0-0 Ruch Chorzów 19 marca, 15:30 (10 000)
Szombierki Bytom 1-0 Legia Warszawa 20 marca, 12:00 (2000)
Górnik Zabrze 1-3 Wisła Kraków 19 marca, 17:00 (7000)
Śląsk Wrocław 0-2 Łódzki KS 20 marca, 11:00 (12 000)
Pogoń Szczecin 2-0 Lech Poznań 20 marca, 12:00 (20 000)
Widzew Łódź 3-3 Bałtyk Gdynia 20 marca, 12:00 (18 000)
Cracovia 1-1 Stal Mielec 20 marca, 12:00 (15 000)
Gwardia Warszawa 2-3 Zagłębie Sosnowiec 20 marca, 15:00 (3000)

Kolejka 18 - 26-27 marca

Zagłębie Sosnowiec 0-2 Ruch Chorzów 26 marca, 15:30 (2000)
Stal Mielec 1-1 Gwardia Warszawa 26 marca, 17:00 (4000)
Bałtyk Gdynia 0-0 Cracovia 26 marca, 15:30 (8000)
Lech Poznań 3-1 Widzew Łódź 27 marca, 11:00 (35 000)
Łódzki KS 3-2 Pogoń Szczecin 26 marca, 12:00 (10 000)
Wisła Kraków 3-1 Śląsk Wrocław 27 marca, 12:00 (10 000)
Legia Warszawa 6-0 Górnik Zabrze 26 marca, 17:00 (10 000)
GKS Katowice 1-1 Szombierki Bytom 27 marca, 11:00 (2500)

Kolejka 19 - 2 kwietnia

Szombierki Bytom 1-1 Ruch Chorzów 2 kwietnia, 15:30 (10 000)
Górnik Zabrze 0-2 GKS Katowice 2 kwietnia, 17:30 (4000)
Śląsk Wrocław 1-1 Legia Warszawa 2 kwietnia, 15:00 (18 000)
Pogoń Szczecin 3-0 Wisła Kraków 2 kwietnia, 15:00 (18 000)
Widzew Łódź 3-1 Łódzki KS 30 marca, 16:30 (20 000)
Cracovia 0-2 Lech Poznań 2 kwietnia, 15:00 (20 000)
Gwardia Warszawa 1-0 Bałtyk Gdynia 2 kwietnia, 16:00 (3000)
Zagłębie Sosnowiec 0-0 Stal Mielec 2 kwietnia, 15:30 (2000)

Kolejka 20 - 9-10 kwietnia

Stal Mielec 0-1 Ruch Chorzów 9 kwietnia, 18:00 (8000)
Bałtyk Gdynia 0-0 Zagłębie Sosnowiec 9 kwietnia, 15:30 (5000)
Lech Poznań 3-2 Gwardia Warszawa 10 kwietnia, 12:00 (35 000)
Łódzki KS 1-1 Cracovia 9 kwietnia, 17:00 (7000)
Wisła Kraków 1-1 Widzew Łódź 10 kwietnia, 12:00 (24 000)
Legia Warszawa 2-3 Pogoń Szczecin 9 kwietnia, 16:30 (15 000)
GKS Katowice 2-1 Śląsk Wrocław 9 kwietnia, 16:00 (5000)
Szombierki Bytom 3-2 Górnik Zabrze 9 kwietnia, 15:30 (4000)

Kolejka 21 - 23-24 kwietnia

Ruch Chorzów 1-1 Górnik Zabrze 23 kwietnia, 16:30 (30 000)
Śląsk Wrocław 2-1 Szombierki Bytom 23 kwietnia, 16:30 (8000)
Pogoń Szczecin 6-0 GKS Katowice 23 kwietnia, 15:00 (17 000)
Widzew Łódź 2-1 Legia Warszawa 24 kwietnia, 11:00 (15 000)
Cracovia 2-1 Wisła Kraków 23 kwietnia, 16:30 (18 000)
Gwardia Warszawa 2-0 Łódzki KS 23 kwietnia, 16:00 (3000)
Zagłębie Sosnowiec 0-0 Lech Poznań 23 kwietnia, 17:00 (4000)
Stal Mielec 0-0 Bałtyk Gdynia 23 kwietnia, 17:00 (3000)

Kolejka 22 - 27 kwietnia

Bałtyk Gdynia 2-0 Ruch Chorzów 27 kwietnia, 16:30 (8000)
Lech Poznań 1-0 Stal Mielec 27 kwietnia, 17:00 (30 000)
Łódzki KS 1-2 Zagłębie Sosnowiec 27 kwietnia, 17:00 (5000)
Wisła Kraków 1-1 Gwardia Warszawa 27 kwietnia, 17:00 (7000)
Legia Warszawa 0-0 Cracovia 27 kwietnia, 17:30 (10 000)
GKS Katowice 1-0 Widzew Łódź 27 kwietnia, 16:30 (10 000)
Szombierki Bytom 0-0 Pogoń Szczecin 27 kwietnia, 16:00 (2000)
Górnik Zabrze 1-0 Śląsk Wrocław 27 kwietnia, 17:30 (5000)

Kolejka 23 - 7-8 maja

Ruch Chorzów 2-0 Śląsk Wrocław 7 maja, 17:00 (12 000)
Pogoń Szczecin 1-0 Górnik Zabrze 8 maja, 17:00 (20 000)
Widzew Łódź 2-2 Szombierki Bytom 7 maja, 17:30 (10 000)
Cracovia 0-0 GKS Katowice 7 maja, 17:00 (10 000)
Gwardia Warszawa 1-2 Legia Warszawa 7 maja, 16:00 (8000)
Zagłębie Sosnowiec 1-1 Wisła Kraków 7 maja, 17:00 (4000)
Stal Mielec 1-0 Łódzki KS 7 maja, 19:00 (6000)
Bałtyk Gdynia 1-1 Lech Poznań 7 maja, 16:30 (12 000)

Kolejka 24 - 11 maja

Lech Poznań 1-1 Ruch Chorzów 11 maja, 18:00 (40 000)
Łódzki KS 1-0 Bałtyk Gdynia 11 maja, 18:00 (4000)
Wisła Kraków 0-1 Stal Mielec 11 maja, 17:00 (5000)
Legia Warszawa 2-1 Zagłębie Sosnowiec 11 maja, 17:30 (8000)
GKS Katowice 3-0 Gwardia Warszawa 11 maja, 17:00 (4000)
Szombierki Bytom 2-0 Cracovia 11 maja, 16:00 (1500)
Górnik Zabrze 1-1 Widzew Łódź 11 maja, 18:00 (15 000)
Śląsk Wrocław 2-1 Pogoń Szczecin 11 maja, 17:30 (8000)

Kolejka 25 - 28-29 maja

Ruch Chorzów 1-1 Pogoń Szczecin 28 maja, 17:30 (15 000)
Widzew Łódź 2-0 Śląsk Wrocław 28 maja, 17:00 (10 000)
Cracovia 0-0 Górnik Zabrze 28 maja, 17:00 (10 000)
Gwardia Warszawa 0-0 Szombierki Bytom 29 maja, 11:00 (3000)
Zagłębie Sosnowiec 0-2 GKS Katowice 28 maja, 17:00 (2000)
Stal Mielec 2-1 Legia Warszawa 28 maja, 19:00 (10 000)
Bałtyk Gdynia 1-0 Wisła Kraków 28 maja, 16:00 (5000)
Lech Poznań 2-1 Łódzki KS 29 maja, 12:00 (25 000)

Kolejka 26 - 1 czerwca

Łódzki KS 0-0 Ruch Chorzów 1 czerwca, 18:00 (8000)
Wisła Kraków 6-0 Lech Poznań 1 czerwca, 17:45 (10 000)
Legia Warszawa 2-0 Bałtyk Gdynia 1 czerwca, 17:30 (10 000)
GKS Katowice 0-0 Stal Mielec 1 czerwca, 17:30 (5000)
Szombierki Bytom 0-2 Zagłębie Sosnowiec 1 czerwca, 17:00 (1000)
Górnik Zabrze 2-0 Gwardia Warszawa 1 czerwca, 18:00 (4000)
Śląsk Wrocław 2-2 Cracovia 1 czerwca, 17:30 (8000)
Pogoń Szczecin 0-1 Widzew Łódź 1 czerwca, 17:30 (35 000)

Kolejka 27 - 4-5 czerwca

Ruch Chorzów 1-0 Widzew Łódź 4 czerwca, 18:00 (30 000)
Cracovia 3-0 Pogoń Szczecin 8 czerwca, 17:00 (15 000)
Gwardia Warszawa 1-1 Śląsk Wrocław 5 czerwca, 11:00 (3000)
Zagłębie Sosnowiec 1-1 Górnik Zabrze 4 czerwca, 17:30 (3000)
Stal Mielec 2-0 Szombierki Bytom 5 czerwca, 19:00 (10 000)
Bałtyk Gdynia 2-1 GKS Katowice 5 czerwca, 11:00 (4000)
Lech Poznań 1-0 Legia Warszawa 5 czerwca, 11:00 (30 000)
Łódzki KS 2-2 Wisła Kraków 4 czerwca, 18:00 (6000)

Kolejka 28 - 11-12 czerwca

Wisła Kraków 2-1 Ruch Chorzów 12 czerwca, 18:00 (15 000)
Legia Warszawa 0-1 Łódzki KS 11 czerwca, 18:00 (8000)
GKS Katowice 0-1 Lech Poznań 11 czerwca, 17:30 (6000)
Szombierki Bytom 3-1 Bałtyk Gdynia 11 czerwca, 17:00 (300)
Górnik Zabrze 1-0 Stal Mielec 11 czerwca, 18:00 (4000)
Śląsk Wrocław 3-0 Zagłębie Sosnowiec 11 czerwca, 17:30 (7000)
Pogoń Szczecin 2-0 Gwardia Warszawa 12 czerwca, 17:00 (10 000)
Widzew Łódź 7-0 Cracovia 11 czerwca, 17:30 (15 000)

Kolejka 29 - 15 czerwca

Ruch Chorzów 0-0 Cracovia 15 czerwca, 17:00 (8000)
Gwardia Warszawa 0-2 Widzew Łódź 15 czerwca, 17:00 (4000)
Zagłębie Sosnowiec 1-0 Pogoń Szczecin 15 czerwca, 17:00 (1000)
Stal Mielec 3-0 Śląsk Wrocław 15 czerwca, 17:00 (10 000)
Bałtyk Gdynia 3-2 Górnik Zabrze 15 czerwca, 17:00 (2000)
Lech Poznań 4-1 Szombierki Bytom 15 czerwca, 17:00 (35 000)
Łódzki KS 2-0 GKS Katowice 15 czerwca, 17:00 (5000)
Wisła Kraków 4-3 Legia Warszawa 15 czerwca, 17:00 (8000)

Kolejka 30 - 19 czerwca

Legia Warszawa 2-2 Ruch Chorzów 19 czerwca, 17:00 (8000)
GKS Katowice 1-3 Wisła Kraków 19 czerwca, 17:00 (1000)
Szombierki Bytom 2-0 Łódzki KS 18 czerwca, 17:00 (1000)
Górnik Zabrze 0-2 Lech Poznań 19 czerwca, 17:00 (8000)
Śląsk Wrocław 2-1 Bałtyk Gdynia 19 czerwca, 17:00 (10 000)
Pogoń Szczecin 4-1 Stal Mielec 19 czerwca, 17:00 (7000)
Widzew Łódź 3-0 Zagłębie Sosnowiec 19 czerwca, 17:00 (12 000)
Cracovia 1-0 Gwardia Warszawa 19 czerwca, 17:00 (15 000)

Autor: Paweł Mogielnicki

 

Napisz do nas