[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa A 2011/2012, grupa: Piła I
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Iskra Szydłowo 26 76 25 1 0 104-7 13 0 0 66-3 12 1 0 38-4
2.  Zjednoczeni Kaczory 26 50 16 2 8 62-42 10 0 3 36-17 6 2 5 26-25
3.  Zamek Gołańcz 26 44 13 5 8 59-50 8 3 2 30-15 5 2 6 29-35
4.  Orzeł Pęckowo 26 40 13 1 12 54-56 7 0 6 26-24 6 1 6 28-32
5.  KS Leżenica 26 38 11 5 10 63-58 6 3 4 32-24 5 2 6 31-34 4 7 2 1 1 13-11
6.  Arto Trzcianka 26 38 12 2 12 61-53 5 2 6 34-29 7 0 6 27-24 4 6 2 0 2 8-10
7.  Wenus Jędrzejewo 26 38 11 5 10 38-35 6 2 5 18-16 5 3 5 20-19 4 4 1 1 2 9-9
8.  Noteć Rosko 26 37 11 4 11 50-42 7 2 4 35-18 4 2 7 15-24
9.  Huragan Młynkowo 26 35 10 5 11 45-53 6 1 6 27-23 4 4 5 18-30
10.  Acer Miały 26 33 9 6 11 47-54 4 3 6 23-27 5 3 5 24-27
11.  Kłos Budzyń 26 31 8 7 11 35-48 6 3 4 22-22 2 4 7 13-26
12.  Orkan Śmiłowo 26 23 6 5 15 38-64 2 3 8 17-26 4 2 7 21-38
13.  Sokół Drawsko 26 18 5 3 18 18-67 3 1 9 11-32 2 2 9 7-35
14.  LKS Zofiowo 26 16 3 7 16 38-83 1 6 6 24-35 2 1 10 14-48

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
 1 Iskra Szydłowo    6-1 5-1 5-0 5-0 5-1 2-0 3-0 3-0* 6-0 2-0 9-0 10-0 5-0 
 2 Zjednoczeni Kaczory0-1     3-2 0-2 6-3 2-0 2-1 2-1 6-1 2-0 3-0 0-3 4-0 6-3 
 3 Zamek Gołańcz0-2 3-1     3-3 1-3 2-1 2-1 3-0 1-1 3-0* 3-0 2-2 3-0 4-1 
 4 Orzeł Pęckowo0-8 1-4 1-2     3-0 2-1 0-2 6-1 3-0 0-1 3-0 1-3 2-1 4-1 
 5 KS Leżenica1-1 0-2 3-3 5-1     2-5 4-2 2-1 1-3 0-4 1-1 3-1 4-0 6-0 
 6 Arto Trzcianka0-3 1-2 1-2 5-4 1-4     1-4 1-1 7-0 4-3 2-0 2-4 2-2 7-0 
 7 Wenus Jędrzejewo0-4 0-2 3-0* 1-0 3-3 0-1     0-2 0-1 2-2 1-0 1-0 2-0 5-1 
 8 Noteć Rosko0-1 3-2 6-1 5-1 1-3 4-0 1-2     2-2 1-1 2-3 5-1 3-0 2-1 
 9 Huragan Młynkowo0-2 1-4 4-1 1-2 3-2 2-4 1-1 4-0     1-2 2-0 4-3 0-2 4-0 
 10 Acer Miały2-3 1-1 4-2 2-4 0-3 1-4 0-0 1-3 3-1     2-2 4-0 2-1 1-3 
 11 Kłos Budzyń0-4 4-1 2-2 1-0 5-4 0-3 3-2 1-0 0-0 1-3     1-1 3-0* 1-2 
 12 Orkan Śmiłowo1-2 2-0 1-3 3-5 1-4 0-3 1-1 0-3* 0-1 5-0 2-2     0-1 1-1 
 13 Sokół Drawsko0-2 2-2 0-3 0-3* 4-1 2-1 0-1 0-2 1-5 0-6 0-2 0-3     2-1 
 14 LKS Zofiowo0-5 1-4 2-7 1-3 1-1 2-3 2-3 1-1 3-3 2-2 3-3 6-0 0-0     

Kolejka 1 - 20-21 sierpnia

Acer Miały 2-2 Kłos Budzyń 21 sierpnia, 16:00
LKS Zofiowo 1-1 KS Leżenica 21 sierpnia, 15:00
Arto Trzcianka 2-2 Sokół Drawsko 21 sierpnia, 17:00
Iskra Szydłowo 5-1 Zamek Gołańcz 21 sierpnia, 16:00
Orzeł Pęckowo 3-0 Huragan Młynkowo 21 sierpnia, 13:30
Noteć Rosko 5-1 Orkan Śmiłowo 21 sierpnia, 15:00
Wenus Jędrzejewo 0-2 Zjednoczeni Kaczory 21 sierpnia, 17:00

Kolejka 2 - 27-28 sierpnia

Kłos Budzyń 1-1 Orkan Śmiłowo 27 sierpnia, 16:00
Huragan Młynkowo 4-0 Noteć Rosko 28 sierpnia, 11:00
Zamek Gołańcz 3-3 Orzeł Pęckowo 27 sierpnia, 16:00
Sokół Drawsko 0-2 Iskra Szydłowo 28 sierpnia, 17:00
KS Leżenica 4-2 Wenus Jędrzejewo 28 sierpnia, 15:00
Acer Miały 1-3 LKS Zofiowo 28 sierpnia, 16:00
Zjednoczeni Kaczory 2-0 Arto Trzcianka 27 sierpnia, 16:00

Kolejka 3 - 3-4 września

LKS Zofiowo 3-3 Kłos Budzyń 3 września, 17:00
Wenus Jędrzejewo 2-2 Acer Miały 4 września, 15:00
Arto Trzcianka 1-4 KS Leżenica 3 września, 17:00
Orzeł Pęckowo 2-1 Sokół Drawsko 4 września, 13:30
Noteć Rosko 6-1 Zamek Gołańcz 4 września, 15:00
Orkan Śmiłowo 0-1 Huragan Młynkowo 13 listopada, 13:30
Zjednoczeni Kaczory 0-1 Iskra Szydłowo 3 września, 16:00

Kolejka 4 - 10-11 września

Kłos Budzyń 0-0 Huragan Młynkowo 10 września, 16:00
Zamek Gołańcz 2-2 Orkan Śmiłowo 10 września, 15:00
Sokół Drawsko 0-2 Noteć Rosko 11 września, 16:00
KS Leżenica 1-1 Iskra Szydłowo 10 września, 11:00
Acer Miały 1-4 Arto Trzcianka 11 września, 16:00
LKS Zofiowo 2-3 Wenus Jędrzejewo 11 września, 17:00
Zjednoczeni Kaczory 0-2 Orzeł Pęckowo 11 września, 17:00

Kolejka 5 - 17-18 września

Wenus Jędrzejewo 1-0 Kłos Budzyń 17 września, 16:00
Arto Trzcianka 7-0 LKS Zofiowo 17 września, 16:00
Iskra Szydłowo 6-0 Acer Miały 18 września, 16:00
Orzeł Pęckowo 3-0 KS Leżenica 18 września, 13:30
Orkan Śmiłowo 0-1 Sokół Drawsko 18 września, 16:00
Huragan Młynkowo 4-1 Zamek Gołańcz 18 września, 11:00
Noteć Rosko 3-2 Zjednoczeni Kaczory 18 września, 15:00

Kolejka 6 - 24-25 września

Kłos Budzyń 2-2 Zamek Gołańcz 24 września, 16:00
Sokół Drawsko 1-5 Huragan Młynkowo 25 września, 16:00
KS Leżenica 2-1 Noteć Rosko 24 września, 15:00
Acer Miały 2-4 Orzeł Pęckowo 25 września, 16:00
LKS Zofiowo 0-5 Iskra Szydłowo 25 września, 15:00
Wenus Jędrzejewo 0-1 Arto Trzcianka 25 września, 15:00
Zjednoczeni Kaczory 0-3 Orkan Śmiłowo 24 września, 16:00

Kolejka 7 - 1-2 października

Arto Trzcianka 2-0 Kłos Budzyń 1 października, 16:00
Iskra Szydłowo 2-0 Wenus Jędrzejewo 2 października, 15:00
Orzeł Pęckowo 4-1 LKS Zofiowo 2 października, 13:30
Noteć Rosko 1-1 Acer Miały 2 października, 15:00
Orkan Śmiłowo 1-4 KS Leżenica 2 października, 16:00
Zamek Gołańcz 3-0 Sokół Drawsko 1 października, 16:00
Huragan Młynkowo 1-4 Zjednoczeni Kaczory 2 października, 11:00

Kolejka 8 - 8-9 października

Kłos Budzyń 3-0 Sokół Drawsko 8 października, 15:00
(wo)
KS Leżenica 1-3 Huragan Młynkowo 9 października, 12:00
Acer Miały 4-0 Orkan Śmiłowo 9 października, 15:00
LKS Zofiowo 1-1 Noteć Rosko 9 października, 15:00
Wenus Jędrzejewo 1-0 Orzeł Pęckowo 9 października, 14:00
Arto Trzcianka 0-3 Iskra Szydłowo 9 października, 15:00
Zjednoczeni Kaczory 3-2 Zamek Gołańcz 8 października, 16:00

Kolejka 9 - 15-16 października

Iskra Szydłowo 2-0 Kłos Budzyń 15 października, 15:00
Orzeł Pęckowo 2-1 Arto Trzcianka 13 listopada, 12:00
w pierwotnym terminie (16 października, 13:30) odwołany z powodu kradzieży kart zawodników Arto
Noteć Rosko 1-2 Wenus Jędrzejewo 16 października, 15:00
Orkan Śmiłowo 1-1 LKS Zofiowo 16 października, 16:00
Huragan Młynkowo 1-2 Acer Miały 16 października, 11:00
Zamek Gołańcz 1-3 KS Leżenica 15 października, 13:00
Sokół Drawsko 2-2 Zjednoczeni Kaczory 16 października, 13:00

Kolejka 10 - 22-23 października

KS Leżenica 4-0 Sokół Drawsko 22 października, 16:00
Acer Miały 4-2 Zamek Gołańcz 23 października, 15:00
LKS Zofiowo 3-3 Huragan Młynkowo 23 października, 14:30
Wenus Jędrzejewo 1-0 Orkan Śmiłowo 23 października, 13:00
Arto Trzcianka 1-1 Noteć Rosko 22 października, 15:00
Iskra Szydłowo 5-0 Orzeł Pęckowo 23 października, 15:00
Kłos Budzyń 4-1 Zjednoczeni Kaczory 22 października, 15:00

Kolejka 11 - 29-30 października

Orzeł Pęckowo 3-0 Kłos Budzyń 30 października, 13:30
Noteć Rosko 0-1 Iskra Szydłowo 30 października, 14:00
Orkan Śmiłowo 0-3 Arto Trzcianka 30 października, 14:00
Huragan Młynkowo 1-1 Wenus Jędrzejewo 30 października, 11:00
Zamek Gołańcz 4-1 LKS Zofiowo 29 października, 14:15
Sokół Drawsko 0-6 Acer Miały 30 października, 14:00
Zjednoczeni Kaczory 6-3 KS Leżenica 29 października, 15:00

Kolejka 12 - 5-6 listopada

Kłos Budzyń 5-4 KS Leżenica 5 listopada, 14:00
LKS Zofiowo 0-0 Sokół Drawsko 6 listopada, 14:00
Wenus Jędrzejewo 3-0 Zamek Gołańcz 6 listopada, 13:00
(wo)
na boisku 1-1
Arto Trzcianka 7-0 Huragan Młynkowo 6 listopada, 13:00
Iskra Szydłowo 9-0 Orkan Śmiłowo 5 listopada, 13:00
Orzeł Pęckowo 6-1 Noteć Rosko 6 listopada, 13:45
Acer Miały 1-1 Zjednoczeni Kaczory 6 listopada, 13:00

Kolejka 13 - 11 listopada

Noteć Rosko 2-3 Kłos Budzyń 11 listopada, 13:00
Orkan Śmiłowo 3-5 Orzeł Pęckowo 11 listopada, 13:00
Huragan Młynkowo 0-2 Iskra Szydłowo 11 listopada, 11:00
Zamek Gołańcz 2-1 Arto Trzcianka 11 listopada, 13:00
Sokół Drawsko 0-1 Wenus Jędrzejewo 11 listopada, 13:00
KS Leżenica 0-4 Acer Miały 11 listopada, 12:00
Zjednoczeni Kaczory 6-3 LKS Zofiowo 11 listopada, 12:00

Kolejka 14 - 24-25 marca

Kłos Budzyń 1-3 Acer Miały 24 marca, 16:00
KS Leżenica 6-0 LKS Zofiowo 24 marca, 16:00
Sokół Drawsko 2-1 Arto Trzcianka 25 marca, 15:00
Zamek Gołańcz 0-2 Iskra Szydłowo 24 marca, 14:00
Huragan Młynkowo 1-2 Orzeł Pęckowo 25 marca, 15:00
Orkan Śmiłowo 0-3 Noteć Rosko 25 marca, 14:00
(wo)
Zjednoczeni Kaczory 2-1 Wenus Jędrzejewo 24 marca, 16:00

Kolejka 15 - 31 marca-1 kwietnia

Orkan Śmiłowo 2-2 Kłos Budzyń 1 kwietnia, 14:00
Noteć Rosko 2-2 Huragan Młynkowo 1 kwietnia, 15:00
Orzeł Pęckowo 1-2 Zamek Gołańcz 1 kwietnia, 14:00
Iskra Szydłowo 10-0 Sokół Drawsko 31 marca, 14:00
Wenus Jędrzejewo 3-3 KS Leżenica 1 kwietnia, 14:00
LKS Zofiowo 2-2 Acer Miały 1 kwietnia, 15:00
Arto Trzcianka 1-2 Zjednoczeni Kaczory 1 kwietnia, 16:00

Kolejka 16 - 7 kwietnia

Kłos Budzyń 1-2 LKS Zofiowo 7 kwietnia, 16:00
Acer Miały 0-0 Wenus Jędrzejewo 7 kwietnia, 15:00
KS Leżenica 2-5 Arto Trzcianka 7 kwietnia, 16:00
Sokół Drawsko 0-3 Orzeł Pęckowo 7 kwietnia, 15:00
(wo)
na boisku 3-1; w drużynie gospodarzy wystąpił nieuprawniony zawodnik
Zamek Gołańcz 3-0 Noteć Rosko 7 kwietnia, 14:00
Huragan Młynkowo 4-3 Orkan Śmiłowo 7 kwietnia, 16:00
Iskra Szydłowo 6-1 Zjednoczeni Kaczory 7 kwietnia, 14:00

Kolejka 17 - 14-15 kwietnia

Huragan Młynkowo 2-0 Kłos Budzyń 15 kwietnia, 16:00
Orkan Śmiłowo 1-3 Zamek Gołańcz 15 kwietnia, 15:00
Noteć Rosko 3-0 Sokół Drawsko 15 kwietnia, 15:00
Iskra Szydłowo 5-0 KS Leżenica 14 kwietnia, 14:00
Arto Trzcianka 4-3 Acer Miały 15 kwietnia, 16:00
Wenus Jędrzejewo 5-1 LKS Zofiowo 15 kwietnia, 15:00
Orzeł Pęckowo 1-4 Zjednoczeni Kaczory 15 kwietnia, 14:00

Kolejka 18 - 21-22 kwietnia

Kłos Budzyń 3-2 Wenus Jędrzejewo 21 kwietnia, 16:00
LKS Zofiowo 2-3 Arto Trzcianka 22 kwietnia, 15:00
Acer Miały 2-3 Iskra Szydłowo 22 kwietnia, 15:00
KS Leżenica 5-1 Orzeł Pęckowo 22 kwietnia, 15:00
Sokół Drawsko 0-3 Orkan Śmiłowo 22 kwietnia, 15:00
Zamek Gołańcz 1-1 Huragan Młynkowo 21 kwietnia, 14:00
Zjednoczeni Kaczory 2-1 Noteć Rosko 21 kwietnia, 15:30

Kolejka 19 - 28-29 kwietnia

Zamek Gołańcz 3-0 Kłos Budzyń 28 kwietnia, 14:00
Huragan Młynkowo 0-2 Sokół Drawsko 29 kwietnia, 16:00
Noteć Rosko 1-3 KS Leżenica 29 kwietnia, 15:00
Orzeł Pęckowo 0-1 Acer Miały 29 kwietnia, 14:00
Iskra Szydłowo 5-0 LKS Zofiowo 28 kwietnia, 14:00
Arto Trzcianka 1-4 Wenus Jędrzejewo 29 kwietnia, 16:00
Orkan Śmiłowo 2-0 Zjednoczeni Kaczory 29 kwietnia, 15:00

Kolejka 20 - 3 maja

Kłos Budzyń 0-3 Arto Trzcianka 3 maja, 16:00
Wenus Jędrzejewo 0-4 Iskra Szydłowo 3 maja, 16:00
LKS Zofiowo 1-3 Orzeł Pęckowo 3 maja, 15:00
Acer Miały 1-3 Noteć Rosko 3 maja, 15:00
KS Leżenica 3-1 Orkan Śmiłowo 3 maja, 15:00
Sokół Drawsko 0-3 Zamek Gołańcz 3 maja, 15:00
Zjednoczeni Kaczory 6-1 Huragan Młynkowo 3 maja, 16:00

Kolejka 21 - 6 maja

Sokół Drawsko 0-2 Kłos Budzyń 6 maja, 15:00
Huragan Młynkowo 3-2 KS Leżenica 6 maja, 16:00
Orkan Śmiłowo 5-0 Acer Miały 6 maja, 15:00
Noteć Rosko 2-1 LKS Zofiowo 6 maja, 15:00
Orzeł Pęckowo 0-2 Wenus Jędrzejewo 6 maja, 14:00
Iskra Szydłowo 5-1 Arto Trzcianka 5 maja, 14:00
Zamek Gołańcz 3-1 Zjednoczeni Kaczory 6 maja, 14:00

Kolejka 22 - 12-13 maja

Kłos Budzyń 0-4 Iskra Szydłowo 13 maja, 16:00
Arto Trzcianka 5-4 Orzeł Pęckowo 13 maja, 16:00
Wenus Jędrzejewo 0-2 Noteć Rosko 13 maja, 16:00
LKS Zofiowo 6-0 Orkan Śmiłowo 13 maja, 16:00
Acer Miały 3-1 Huragan Młynkowo 13 maja, 15:00
KS Leżenica 3-3 Zamek Gołańcz 13 maja, 16:00
Zjednoczeni Kaczory 4-0 Sokół Drawsko 12 maja, 15:30

Kolejka 23 - 19-20 maja

Sokół Drawsko 4-1 KS Leżenica 20 maja, 17:00
Zamek Gołańcz 3-0 Acer Miały 20 maja, 17:00
(wo)
Huragan Młynkowo 4-0 LKS Zofiowo 20 maja, 17:00
Orkan Śmiłowo 1-1 Wenus Jędrzejewo 20 maja, 17:00
Noteć Rosko 4-0 Arto Trzcianka 20 maja, 17:00
Orzeł Pęckowo 0-8 Iskra Szydłowo 20 maja, 17:00
Zjednoczeni Kaczory 3-0 Kłos Budzyń 20 maja, 17:00

Kolejka 24 - 26 maja

Kłos Budzyń 1-0 Orzeł Pęckowo 26 maja, 14:00
Iskra Szydłowo 3-0 Noteć Rosko 26 maja, 14:00
Arto Trzcianka 2-4 Orkan Śmiłowo 26 maja, 11:00
Wenus Jędrzejewo 0-1 Huragan Młynkowo 26 maja, 14:00
LKS Zofiowo 2-7 Zamek Gołańcz 26 maja, 14:00
Acer Miały 2-1 Sokół Drawsko 26 maja, 14:00
KS Leżenica 0-2 Zjednoczeni Kaczory 26 maja, 14:00

Kolejka 25 - 1 maja

KS Leżenica 1-1 Kłos Budzyń 1 maja, 17:00
Sokół Drawsko 2-1 LKS Zofiowo 1 maja, 17:00
Zamek Gołańcz 2-1 Wenus Jędrzejewo 1 maja, 17:00
Huragan Młynkowo 2-4 Arto Trzcianka 1 maja, 17:00
Orkan Śmiłowo 1-2 Iskra Szydłowo 1 maja, 17:00
Noteć Rosko 5-1 Orzeł Pęckowo 1 maja, 17:00
Zjednoczeni Kaczory 2-0 Acer Miały 1 maja, 17:00

Kolejka 26 - 16 maja

Kłos Budzyń 1-0 Noteć Rosko 16 maja, 18:00
Orzeł Pęckowo 1-3 Orkan Śmiłowo 16 maja, 18:00
Iskra Szydłowo 3-0 Huragan Młynkowo 16 maja, 18:00
(wo)
goście zrezygnowali z gry
Arto Trzcianka 1-2 Zamek Gołańcz 17 maja, 18:00
Wenus Jędrzejewo 2-0 Sokół Drawsko 16 maja, 18:00
Acer Miały 0-3 KS Leżenica 16 maja, 18:00
LKS Zofiowo 1-4 Zjednoczeni Kaczory 16 maja, 18:00

Baraże o udział w klasie okręgowej (Piła)

Klasa okręgowa 2011/2012 (Piła)

Klasa A 2011/2012 (Piła II)

Klasa B 2011/2012 (Piła I)
Klasa B 2011/2012 (Piła II)

Autor: Łukasz Malesa
Kontakt: wielkopolskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas