[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

I liga 1980/1981
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Widzew Łódź 30 39 14 11 5 39-25 10 4 1 26-10 4 7 4 13-15
2.  Wisła Kraków 30 37 15 7 8 51-30 10 5 0 30-10 5 2 8 21-20
3.  Szombierki Bytom 30 36 15 6 9 51-33 13 2 0 36-11 2 4 9 15-22 6 7 3 1 2 12-8
4.  Śląsk Wrocław 30 36 13 10 7 32-28 10 4 1 22-9 3 6 6 10-19 6 7 3 1 2 6-8
5.  Legia Warszawa 30 36 12 12 6 48-29 9 4 2 28-11 3 8 4 20-18 6 6 2 2 2 10-7
6.  Bałtyk Gdynia 30 36 14 8 8 30-27 10 3 2 20-12 4 5 6 10-15 6 4 1 2 3 5-10
7.  Ruch Chorzów 30 30 11 8 11 36-39 8 4 3 24-15 3 4 8 12-24
8.  Lech Poznań 30 29 11 7 12 28-29 7 5 3 16-6 4 2 9 12-23
9.  Stal Mielec 30 28 12 4 14 41-44 9 3 3 23-14 3 1 11 18-30 4 5 2 1 1 8-6
10.  Motor Lublin 30 28 10 8 12 36-45 7 5 3 20-20 3 3 9 16-25 4 4 2 0 2 7-6
11.  Arka Gdynia 30 28 9 10 11 40-42 5 5 5 21-18 4 5 6 19-24 4 3 1 1 2 4-7
12.  Górnik Zabrze 30 27 9 9 12 20-27 7 5 3 14-9 2 4 9 6-18
13.  Łódzki KS 30 25 8 9 13 24-38 7 6 2 21-13 1 3 11 3-25
14.  Zagłębie Sosnowiec 30 24 7 10 13 22-27 7 2 6 17-11 0 8 7 5-16
15.  Zawisza Bydgoszcz 30 23 9 5 16 25-43 8 4 3 16-10 1 1 13 9-33
16.  Odra Opole 30 18 6 6 18 26-43 5 4 6 17-19 1 2 12 9-24

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 Widzew Łódź    1-1 0-2 2-1 0-0 2-0 1-0 3-0 3-1 2-1 2-1 2-1 1-1 0-0 4-0 3-1 
 2 Wisła Kraków3-2     3-2 2-1 1-1 1-1 4-1 3-1 2-0 3-0 1-1 0-0 4-0 0-0 2-0 1-0 
 3 Szombierki Bytom1-1 3-1     3-0 3-2 3-1 3-1 2-1 3-2 2-1 4-1 2-0 2-0 0-0 2-0 3-0 
 4 Śląsk Wrocław2-1 1-0 1-0     1-1 3-0 0-0 1-0 2-0 1-1 2-1 0-1 0-0 2-1 3-1 3-2 
 5 Legia Warszawa0-0 0-2 2-1 4-0     1-1 4-0 3-0 2-0 2-3 0-0 2-1 3-1 2-0 2-1 1-1 
 6 Bałtyk Gdynia2-0 1-0 2-2 0-1 1-0     1-0 4-2 2-1 1-0 0-3 1-0 1-0 1-1 2-2 1-0 
 7 Ruch Chorzów1-1 2-1 1-0 0-0 4-1 1-3     0-1 4-3 2-0 3-1 1-1 2-0 0-0 2-3 1-0 
 8 Lech Poznań0-0 2-0 1-0 3-0 2-0 1-2 2-0     1-2 1-1 0-1 0-0 0-0 0-0 2-0 1-0 
 9 Stal Mielec0-1 5-3 1-1 0-2 0-0 1-0 2-1 1-0     1-2 2-2 1-0 3-0 2-1 2-1 2-0 
 10 Motor Lublin2-2 1-5 2-2 1-1 0-5 1-0 0-0 2-1 2-3     2-0 3-0 1-0 1-1 1-0 1-0 
 11 Arka Gdynia2-0 0-2 2-2 0-0 1-4 0-0 1-1 0-1 0-2 2-1     0-2 3-0 4-0 4-1 2-2 
 12 Górnik Zabrze1-2 1-1 1-0 1-0 1-1 0-1 0-0 0-0 1-1 1-0 2-3     1-0 1-0 1-0 2-0 
 13 Łódzki KS0-0 1-0 3-1 2-2 1-2 0-0 4-2 2-0 3-2 1-1 1-1 2-0     0-0 1-0 0-2 
 14 Zagłębie Sosnowiec0-1 1-2 1-0 0-0 0-0 1-0 0-1 1-2 2-1 1-2 3-1 2-0 0-1     4-0 1-0 
 15 Zawisza Bydgoszcz1-2 1-0 2-0 1-1 1-1 0-0 1-2 0-2 1-0 2-1 0-0 2-0 1-0 1-0     2-1 
 16 Odra Opole0-0 0-3 0-2 0-1 2-2 0-1 1-3 1-1 2-0 3-2 2-3 0-0 3-0 2-1 1-0     

Kolejka 1 - 16-17 sierpnia

Wisła Kraków 4-1 Ruch Chorzów
Motor Lublin 1-1 Zagłębie Sosnowiec
Widzew Łódź 3-0 Lech Poznań
Bałtyk Gdynia 1-0 Odra Opole
Legia Warszawa 0-0 Arka Gdynia
Zawisza Bydgoszcz 1-0 Łódzki KS
Szombierki Bytom 3-2 Stal Mielec
Śląsk Wrocław 0-1 Górnik Zabrze

Kolejka 2 - 23-24 sierpnia

Śląsk Wrocław 1-0 Wisła Kraków
Górnik Zabrze 1-0 Szombierki Bytom
Stal Mielec 2-1 Zawisza Bydgoszcz
Łódzki KS 1-2 Legia Warszawa
Arka Gdynia 0-0 Bałtyk Gdynia
Odra Opole 0-0 Widzew Łódź
Lech Poznań 1-1 Motor Lublin
Zagłębie Sosnowiec 0-1 Ruch Chorzów

Kolejka 3 - 27 sierpnia

Wisła Kraków 0-0 Zagłębie Sosnowiec
Ruch Chorzów 0-1 Lech Poznań
Motor Lublin 1-0 Odra Opole
Widzew Łódź 2-1 Arka Gdynia
Bałtyk Gdynia 1-0 Łódzki KS
Legia Warszawa 2-0 Stal Mielec
Zawisza Bydgoszcz 2-0 Górnik Zabrze
Szombierki Bytom 3-0 Śląsk Wrocław

Kolejka 4 - 30-31 sierpnia

Szombierki Bytom 3-1 Wisła Kraków
Śląsk Wrocław 3-1 Zawisza Bydgoszcz
Górnik Zabrze 1-1 Legia Warszawa
Stal Mielec 1-0 Bałtyk Gdynia
Łódzki KS 0-0 Widzew Łódź
Arka Gdynia 2-1 Motor Lublin
Odra Opole 1-3 Ruch Chorzów
Lech Poznań 0-0 Zagłębie Sosnowiec

Kolejka 5 - 6-7 września

Wisła Kraków 3-1 Lech Poznań
Zagłębie Sosnowiec 1-0 Odra Opole
Ruch Chorzów 3-1 Arka Gdynia
Motor Lublin 1-0 Łódzki KS
Widzew Łódź 3-1 Stal Mielec
Bałtyk Gdynia 1-0 Górnik Zabrze
Legia Warszawa 4-0 Śląsk Wrocław
Zawisza Bydgoszcz 2-0 Szombierki Bytom

Kolejka 6 - 13-14 września

Zawisza Bydgoszcz 1-0 Wisła Kraków
Szombierki Bytom 3-2 Legia Warszawa
Śląsk Wrocław 3-0 Bałtyk Gdynia
Górnik Zabrze 1-2 Widzew Łódź
Stal Mielec 1-2 Motor Lublin
Łódzki KS 4-2 Ruch Chorzów
Arka Gdynia 4-0 Zagłębie Sosnowiec
Odra Opole 1-1 Lech Poznań

Kolejka 7 - 27-28 września

Wisła Kraków 1-0 Odra Opole
Lech Poznań 0-1 Arka Gdynia
Zagłębie Sosnowiec 0-1 Łódzki KS
Ruch Chorzów 4-3 Stal Mielec
Motor Lublin 3-0 Górnik Zabrze
Widzew Łódź 2-1 Śląsk Wrocław
Bałtyk Gdynia 2-2 Szombierki Bytom
Legia Warszawa 2-1 Zawisza Bydgoszcz

Kolejka 8 - 4-5 października

Legia Warszawa 0-2 Wisła Kraków
Zawisza Bydgoszcz 0-0 Bałtyk Gdynia
Szombierki Bytom 1-1 Widzew Łódź
Śląsk Wrocław 1-1 Motor Lublin
Górnik Zabrze 0-0 Ruch Chorzów
Stal Mielec 2-1 Zagłębie Sosnowiec
Łódzki KS 2-0 Lech Poznań
Arka Gdynia 2-2 Odra Opole

Kolejka 9 - 8 października

Wisła Kraków 1-1 Arka Gdynia
Odra Opole 3-0 Łódzki KS
Lech Poznań 1-2 Stal Mielec
Zagłębie Sosnowiec 2-0 Górnik Zabrze
Ruch Chorzów 0-0 Śląsk Wrocław
Motor Lublin 2-2 Szombierki Bytom
Widzew Łódź 4-0 Zawisza Bydgoszcz
Bałtyk Gdynia 1-0 Legia Warszawa

Kolejka 10 - 18-19 października

Bałtyk Gdynia 1-0 Wisła Kraków
Legia Warszawa 0-0 Widzew Łódź
Zawisza Bydgoszcz 2-1 Motor Lublin
Szombierki Bytom 3-1 Ruch Chorzów
Śląsk Wrocław 2-1 Zagłębie Sosnowiec
Górnik Zabrze 0-0 Lech Poznań
Stal Mielec 2-0 Odra Opole
Łódzki KS 1-1 Arka Gdynia

Kolejka 11 - 25-26 października

Wisła Kraków 4-0 Łódzki KS
Arka Gdynia 0-2 Stal Mielec
Odra Opole 0-0 Górnik Zabrze
Lech Poznań 3-0 Śląsk Wrocław
Zagłębie Sosnowiec 1-0 Szombierki Bytom
Ruch Chorzów 2-3 Zawisza Bydgoszcz
Motor Lublin 0-5 Legia Warszawa
Widzew Łódź 2-0 Bałtyk Gdynia

Kolejka 12 - 29 października

Widzew Łódź 1-1 Wisła Kraków
Bałtyk Gdynia 1-0 Motor Lublin
Legia Warszawa 4-0 Ruch Chorzów
Zawisza Bydgoszcz 1-0 Zagłębie Sosnowiec
Szombierki Bytom 2-1 Lech Poznań
Śląsk Wrocław 3-2 Odra Opole
Górnik Zabrze 2-3 Arka Gdynia
Stal Mielec 3-0 Łódzki KS

Kolejka 13 - 1-2 listopada

Wisła Kraków 2-0 Stal Mielec
Łódzki KS 2-0 Górnik Zabrze
Arka Gdynia 0-0 Śląsk Wrocław
Odra Opole 0-2 Szombierki Bytom
Lech Poznań 2-0 Zawisza Bydgoszcz
Zagłębie Sosnowiec 0-0 Legia Warszawa
Ruch Chorzów 1-3 Bałtyk Gdynia
Motor Lublin 2-2 Widzew Łódź

Kolejka 14 - 15-16 listopada

Motor Lublin 1-5 Wisła Kraków
Widzew Łódź 1-0 Ruch Chorzów
Bałtyk Gdynia 1-1 Zagłębie Sosnowiec
Legia Warszawa 3-0 Lech Poznań
Zawisza Bydgoszcz 2-1 Odra Opole
Szombierki Bytom 4-1 Arka Gdynia
Śląsk Wrocław 0-0 Łódzki KS
Górnik Zabrze 1-1 Stal Mielec

Kolejka 15 - 22-23 listopada

Wisła Kraków 0-0 Górnik Zabrze
Stal Mielec 0-2 Śląsk Wrocław
Łódzki KS 3-1 Szombierki Bytom
Arka Gdynia 4-1 Zawisza Bydgoszcz
Odra Opole 2-2 Legia Warszawa
Lech Poznań 1-2 Bałtyk Gdynia
Zagłębie Sosnowiec 0-1 Widzew Łódź
Ruch Chorzów 2-0 Motor Lublin

Kolejka 16 - 14-15 marca

Ruch Chorzów 2-1 Wisła Kraków
Zagłębie Sosnowiec 1-2 Motor Lublin
Lech Poznań 0-0 Widzew Łódź
Odra Opole 0-1 Bałtyk Gdynia
Arka Gdynia 1-4 Legia Warszawa
Łódzki KS 1-0 Zawisza Bydgoszcz
Stal Mielec 1-1 Szombierki Bytom
Górnik Zabrze 1-0 Śląsk Wrocław

Kolejka 17 - 21-22 marca

Wisła Kraków 2-1 Śląsk Wrocław
Szombierki Bytom 2-0 Górnik Zabrze
Zawisza Bydgoszcz 1-0 Stal Mielec
Legia Warszawa 3-1 Łódzki KS
Bałtyk Gdynia 0-3 Arka Gdynia
Widzew Łódź 3-1 Odra Opole
Motor Lublin 2-1 Lech Poznań
Ruch Chorzów 0-0 Zagłębie Sosnowiec

Kolejka 18 - 28-29 marca

Zagłębie Sosnowiec 1-2 Wisła Kraków
Lech Poznań 2-0 Ruch Chorzów
Odra Opole 3-2 Motor Lublin
Arka Gdynia 2-0 Widzew Łódź
Łódzki KS 0-0 Bałtyk Gdynia
Stal Mielec 0-0 Legia Warszawa
Górnik Zabrze 1-0 Zawisza Bydgoszcz
Śląsk Wrocław 1-0 Szombierki Bytom

Kolejka 19 - 1 kwietnia

Wisła Kraków 3-2 Szombierki Bytom
Zawisza Bydgoszcz 1-1 Śląsk Wrocław
Legia Warszawa 2-1 Górnik Zabrze
Bałtyk Gdynia 2-1 Stal Mielec
Widzew Łódź 1-1 Łódzki KS
Motor Lublin 2-0 Arka Gdynia
Ruch Chorzów 1-0 Odra Opole
Zagłębie Sosnowiec 1-2 Lech Poznań

Kolejka 20 - 4-5 kwietnia

Lech Poznań 2-0 Wisła Kraków
Odra Opole 2-1 Zagłębie Sosnowiec
Arka Gdynia 1-1 Ruch Chorzów
Łódzki KS 1-1 Motor Lublin
Stal Mielec 0-1 Widzew Łódź
Górnik Zabrze 0-1 Bałtyk Gdynia
Śląsk Wrocław 1-1 Legia Warszawa
Szombierki Bytom 2-0 Zawisza Bydgoszcz

Kolejka 21 - 11-12 kwietnia

Wisła Kraków 2-0 Zawisza Bydgoszcz
Legia Warszawa 2-1 Szombierki Bytom
Bałtyk Gdynia 0-1 Śląsk Wrocław
Widzew Łódź 2-1 Górnik Zabrze
Motor Lublin 2-3 Stal Mielec
Ruch Chorzów 2-0 Łódzki KS
Zagłębie Sosnowiec 3-1 Arka Gdynia
Lech Poznań 1-0 Odra Opole

Kolejka 22 - 18 kwietnia

Odra Opole 0-3 Wisła Kraków
Arka Gdynia 0-1 Lech Poznań
Łódzki KS 0-0 Zagłębie Sosnowiec
Stal Mielec 2-1 Ruch Chorzów
Górnik Zabrze 1-0 Motor Lublin
Śląsk Wrocław 2-1 Widzew Łódź
Szombierki Bytom 3-1 Bałtyk Gdynia
Zawisza Bydgoszcz 1-1 Legia Warszawa

Kolejka 23 - 6 maja

Wisła Kraków 1-1 Legia Warszawa
Bałtyk Gdynia 2-2 Zawisza Bydgoszcz
Widzew Łódź 0-2 Szombierki Bytom
Motor Lublin 1-1 Śląsk Wrocław
Ruch Chorzów 1-1 Górnik Zabrze
Zagłębie Sosnowiec 2-1 Stal Mielec
Lech Poznań 0-0 Łódzki KS
Odra Opole 2-3 Arka Gdynia

Kolejka 24 - 9-10 maja

Arka Gdynia 0-2 Wisła Kraków
Łódzki KS 0-2 Odra Opole
Stal Mielec 1-0 Lech Poznań
Górnik Zabrze 1-0 Zagłębie Sosnowiec
Śląsk Wrocław 0-0 Ruch Chorzów
Szombierki Bytom 2-1 Motor Lublin
Zawisza Bydgoszcz 1-2 Widzew Łódź
Legia Warszawa 1-1 Bałtyk Gdynia

Kolejka 25 - 16-17 maja

Wisła Kraków 1-1 Bałtyk Gdynia
Widzew Łódź 0-0 Legia Warszawa
Motor Lublin 1-0 Zawisza Bydgoszcz
Ruch Chorzów 1-0 Szombierki Bytom
Zagłębie Sosnowiec 0-0 Śląsk Wrocław
Lech Poznań 0-0 Górnik Zabrze
Odra Opole 2-0 Stal Mielec
Arka Gdynia 3-0 Łódzki KS

Kolejka 26 - 27 maja

Łódzki KS 1-0 Wisła Kraków
Stal Mielec 2-2 Arka Gdynia
Górnik Zabrze 2-0 Odra Opole
Śląsk Wrocław 1-0 Lech Poznań
Szombierki Bytom 0-0 Zagłębie Sosnowiec
Zawisza Bydgoszcz 1-2 Ruch Chorzów
Legia Warszawa 2-3 Motor Lublin
Bałtyk Gdynia 2-0 Widzew Łódź

Kolejka 27 - 3 czerwca

Wisła Kraków 3-2 Widzew Łódź
Motor Lublin 1-0 Bałtyk Gdynia
Ruch Chorzów 4-1 Legia Warszawa
Zagłębie Sosnowiec 4-0 Zawisza Bydgoszcz
Lech Poznań 1-0 Szombierki Bytom
Odra Opole 0-1 Śląsk Wrocław
Arka Gdynia 0-2 Górnik Zabrze
Łódzki KS 3-2 Stal Mielec

Kolejka 28 - 6-7 czerwca

Stal Mielec 5-3 Wisła Kraków
Górnik Zabrze 1-0 Łódzki KS
Śląsk Wrocław 2-1 Arka Gdynia
Szombierki Bytom 3-0 Odra Opole
Zawisza Bydgoszcz 0-2 Lech Poznań
Legia Warszawa 2-0 Zagłębie Sosnowiec
Bałtyk Gdynia 1-0 Ruch Chorzów
Widzew Łódź 2-1 Motor Lublin

Kolejka 29 - 10 czerwca

Wisła Kraków 3-0 Motor Lublin
Ruch Chorzów 1-1 Widzew Łódź
Zagłębie Sosnowiec 1-0 Bałtyk Gdynia
Lech Poznań 2-0 Legia Warszawa
Odra Opole 1-0 Zawisza Bydgoszcz
Arka Gdynia 2-2 Szombierki Bytom
Łódzki KS 2-2 Śląsk Wrocław
Stal Mielec 1-0 Górnik Zabrze

Kolejka 30 - 14 czerwca

Górnik Zabrze 1-1 Wisła Kraków
Śląsk Wrocław 2-0 Stal Mielec
Szombierki Bytom 2-0 Łódzki KS
Zawisza Bydgoszcz 0-0 Arka Gdynia
Legia Warszawa 1-1 Odra Opole
Bałtyk Gdynia 4-2 Lech Poznań
Widzew Łódź 0-0 Zagłębie Sosnowiec
Motor Lublin 0-0 Ruch Chorzów

Autor: Paweł Mogielnicki

 

Napisz do nas