[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2019/2020 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

I liga 1980/1981
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Widzew Łódź 30 39 14 11 5 39-25 10 4 1 26-10 4 7 4 13-15
2.  Wisła Kraków 30 37 15 7 8 51-30 10 5 0 30-10 5 2 8 21-20
3.  Szombierki Bytom 30 36 15 6 9 51-33 13 2 0 36-11 2 4 9 15-22 6 7 3 1 2 12-8
4.  Śląsk Wrocław 30 36 13 10 7 32-28 10 4 1 22-9 3 6 6 10-19 6 7 3 1 2 6-8
5.  Legia Warszawa 30 36 12 12 6 48-29 9 4 2 28-11 3 8 4 20-18 6 6 2 2 2 10-7
6.  Bałtyk Gdynia 30 36 14 8 8 30-27 10 3 2 20-12 4 5 6 10-15 6 4 1 2 3 5-10
7.  Ruch Chorzów 30 30 11 8 11 36-39 8 4 3 24-15 3 4 8 12-24
8.  Lech Poznań 30 29 11 7 12 28-29 7 5 3 16-6 4 2 9 12-23
9.  Stal Mielec 30 28 12 4 14 41-44 9 3 3 23-14 3 1 11 18-30 4 5 2 1 1 8-6
10.  Motor Lublin 30 28 10 8 12 36-45 7 5 3 20-20 3 3 9 16-25 4 4 2 0 2 7-6
11.  Arka Gdynia 30 28 9 10 11 40-42 5 5 5 21-18 4 5 6 19-24 4 3 1 1 2 4-7
12.  Górnik Zabrze 30 27 9 9 12 20-27 7 5 3 14-9 2 4 9 6-18
13.  Łódzki KS 30 25 8 9 13 24-38 7 6 2 21-13 1 3 11 3-25
14.  Zagłębie Sosnowiec 30 24 7 10 13 22-27 7 2 6 17-11 0 8 7 5-16
15.  Zawisza Bydgoszcz 30 23 9 5 16 25-43 8 4 3 16-10 1 1 13 9-33
16.  Odra Opole 30 18 6 6 18 26-43 5 4 6 17-19 1 2 12 9-24

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 Widzew Łódź    1-1 0-2 2-1 0-0 2-0 1-0 3-0 3-1 2-1 2-1 2-1 1-1 0-0 4-0 3-1 
 2 Wisła Kraków3-2     3-2 2-1 1-1 1-1 4-1 3-1 2-0 3-0 1-1 0-0 4-0 0-0 2-0 1-0 
 3 Szombierki Bytom1-1 3-1     3-0 3-2 3-1 3-1 2-1 3-2 2-1 4-1 2-0 2-0 0-0 2-0 3-0 
 4 Śląsk Wrocław2-1 1-0 1-0     1-1 3-0 0-0 1-0 2-0 1-1 2-1 0-1 0-0 2-1 3-1 3-2 
 5 Legia Warszawa0-0 0-2 2-1 4-0     1-1 4-0 3-0 2-0 2-3 0-0 2-1 3-1 2-0 2-1 1-1 
 6 Bałtyk Gdynia2-0 1-0 2-2 0-1 1-0     1-0 4-2 2-1 1-0 0-3 1-0 1-0 1-1 2-2 1-0 
 7 Ruch Chorzów1-1 2-1 1-0 0-0 4-1 1-3     0-1 4-3 2-0 3-1 1-1 2-0 0-0 2-3 1-0 
 8 Lech Poznań0-0 2-0 1-0 3-0 2-0 1-2 2-0     1-2 1-1 0-1 0-0 0-0 0-0 2-0 1-0 
 9 Stal Mielec0-1 5-3 1-1 0-2 0-0 1-0 2-1 1-0     1-2 2-2 1-0 3-0 2-1 2-1 2-0 
 10 Motor Lublin2-2 1-5 2-2 1-1 0-5 1-0 0-0 2-1 2-3     2-0 3-0 1-0 1-1 1-0 1-0 
 11 Arka Gdynia2-0 0-2 2-2 0-0 1-4 0-0 1-1 0-1 0-2 2-1     0-2 3-0 4-0 4-1 2-2 
 12 Górnik Zabrze1-2 1-1 1-0 1-0 1-1 0-1 0-0 0-0 1-1 1-0 2-3     1-0 1-0 1-0 2-0 
 13 Łódzki KS0-0 1-0 3-1 2-2 1-2 0-0 4-2 2-0 3-2 1-1 1-1 2-0     0-0 1-0 0-2 
 14 Zagłębie Sosnowiec0-1 1-2 1-0 0-0 0-0 1-0 0-1 1-2 2-1 1-2 3-1 2-0 0-1     4-0 1-0 
 15 Zawisza Bydgoszcz1-2 1-0 2-0 1-1 1-1 0-0 1-2 0-2 1-0 2-1 0-0 2-0 1-0 1-0     2-1 
 16 Odra Opole0-0 0-3 0-2 0-1 2-2 0-1 1-3 1-1 2-0 3-2 2-3 0-0 3-0 2-1 1-0     

Kolejka 1 - 16-17 sierpnia

Motor Lublin 1-1 Zagłębie Sosnowiec 17 sierpnia, 17:00 (20 000)
Widzew Łódź 3-0 Lech Poznań 16 sierpnia, 17:00 (16 000)
Bałtyk Gdynia 1-0 Odra Opole 16 sierpnia, 17:00 (8000)
Legia Warszawa 0-0 Arka Gdynia 17 sierpnia, 19:00 (15 000)
Zawisza Bydgoszcz 1-0 Łódzki KS 17 sierpnia, 17:00 (25 000)
Szombierki Bytom 3-2 Stal Mielec 16 sierpnia, 17:00 (5000)
Śląsk Wrocław 0-1 Górnik Zabrze 17 sierpnia, 17:00 (20 000)
Ruch Chorzów 2-1 Wisła Kraków 16 sierpnia, 17:00 (20 000)

Kolejka 2 - 23-24 sierpnia

Górnik Zabrze 1-0 Szombierki Bytom 23 sierpnia, 17:00 (10 000)
Stal Mielec 2-1 Zawisza Bydgoszcz 23 sierpnia, 17:00 (8000)
Łódzki KS 1-2 Legia Warszawa 23 sierpnia, 17:30 (3000)
Arka Gdynia 0-0 Bałtyk Gdynia 17 września, 16:00 (15 000)
Odra Opole 0-0 Widzew Łódź 23 sierpnia, 18:00 (5000)
Lech Poznań 1-1 Motor Lublin 23 sierpnia, 18:00 (18 000)
Zagłębie Sosnowiec 0-1 Ruch Chorzów 23 sierpnia, 17:00 (2000)
Wisła Kraków 2-1 Śląsk Wrocław 23 sierpnia, 17:00 (7000)

Kolejka 3 - 27 sierpnia

Wisła Kraków 0-0 Zagłębie Sosnowiec 27 sierpnia, 17:00 (12 000)
Ruch Chorzów 0-1 Lech Poznań 27 sierpnia, 17:00 (18 000)
Motor Lublin 1-0 Odra Opole 27 sierpnia, 17:00 (20 000)
Widzew Łódź 2-1 Arka Gdynia 27 sierpnia, 17:00 (12 000)
Bałtyk Gdynia 1-0 Łódzki KS 27 sierpnia, 17:00 (10 000)
Legia Warszawa 2-0 Stal Mielec 27 sierpnia, 17:30 (15 000)
Zawisza Bydgoszcz 2-0 Górnik Zabrze 27 sierpnia, 17:00 (25 000)
Szombierki Bytom 3-0 Śląsk Wrocław 27 sierpnia, 16:30 (6000)

Kolejka 4 - 30-31 sierpnia

Szombierki Bytom 3-1 Wisła Kraków 31 sierpnia, 11:00 (5000)
Śląsk Wrocław 3-1 Zawisza Bydgoszcz 12 października, 11:00 (8000)
Górnik Zabrze 1-1 Legia Warszawa 30 sierpnia, 17:00 (15 000)
Stal Mielec 1-0 Bałtyk Gdynia 31 sierpnia, 16:00 (15 000)
Łódzki KS 0-0 Widzew Łódź 31 sierpnia, 19:00 (20 000)
Arka Gdynia 2-1 Motor Lublin 31 sierpnia, 11:00 (12 000)
Odra Opole 1-3 Ruch Chorzów 31 sierpnia, 18:00 (5000)
Lech Poznań 0-0 Zagłębie Sosnowiec 31 sierpnia, 17:00 (20 000)

Kolejka 5 - 6-7 września

Wisła Kraków 3-1 Lech Poznań 6 września, 17:00 (7000)
Zagłębie Sosnowiec 1-0 Odra Opole 6 września, 16:30 (1500)
Ruch Chorzów 3-1 Arka Gdynia 6 września, 17:00 (10 000)
Motor Lublin 1-0 Łódzki KS 6 września, 17:00 (20 000)
Widzew Łódź 3-1 Stal Mielec 6 września, 16:30 (15 000)
Bałtyk Gdynia 1-0 Górnik Zabrze 7 września, 11:00 (10 000)
Legia Warszawa 4-0 Śląsk Wrocław 6 września, 17:30 (15 000)
Zawisza Bydgoszcz 2-0 Szombierki Bytom 7 września, 11:00 (25 000)

Kolejka 6 - 13-14 września

Zawisza Bydgoszcz 1-0 Wisła Kraków 14 września, 11:00 (25 000)
Szombierki Bytom 3-2 Legia Warszawa 12 września, 17:00 (5000)
Śląsk Wrocław 3-0 Bałtyk Gdynia 13 września, 17:00 (5000)
Górnik Zabrze 1-2 Widzew Łódź 13 września, 17:00 (10 000)
Stal Mielec 1-2 Motor Lublin 14 września, 15:00 (15 000)
Łódzki KS 4-2 Ruch Chorzów 13 września, 17:00 (7000)
Arka Gdynia 4-0 Zagłębie Sosnowiec 14 września, 11:00 (11 000)
Odra Opole 1-1 Lech Poznań 13 września, 17:00 (4000)

Kolejka 7 - 27-28 września

Wisła Kraków 1-0 Odra Opole 27 września, 17:00 (5000)
Lech Poznań 0-1 Arka Gdynia 28 września, 11:00 (23 000)
Zagłębie Sosnowiec 0-1 Łódzki KS 27 września, 15:30 (1500)
Ruch Chorzów 4-3 Stal Mielec 27 września, 16:15 (10 000)
Motor Lublin 3-0 Górnik Zabrze 28 września, 11:00 (20 000)
Widzew Łódź 2-1 Śląsk Wrocław 27 września, 15:00 (11 000)
Bałtyk Gdynia 2-2 Szombierki Bytom 27 września, 15:00 (12 000)
Legia Warszawa 2-1 Zawisza Bydgoszcz 27 września, 17:00 (12 000)

Kolejka 8 - 4-5 października

Legia Warszawa 0-2 Wisła Kraków 5 października, 12:00 (8000)
Zawisza Bydgoszcz 0-0 Bałtyk Gdynia 4 października, 15:00 (20 000)
Szombierki Bytom 1-1 Widzew Łódź 5 października, 11:00 (7000)
Śląsk Wrocław 1-1 Motor Lublin 5 października, 11:00 (10 000)
Górnik Zabrze 0-0 Ruch Chorzów 4 października, 16:00 (12 000)
Stal Mielec 2-1 Zagłębie Sosnowiec 4 października, 14:30 (7000)
Łódzki KS 2-0 Lech Poznań 4 października, 16:30 (3000)
Arka Gdynia 2-2 Odra Opole 4 października, 15:30 (8000)

Kolejka 9 - 8 października

Wisła Kraków 1-1 Arka Gdynia 8 października, 17:00 (8000)
Odra Opole 3-0 Łódzki KS 8 października, 16:30 (3500)
Lech Poznań 1-2 Stal Mielec 8 października, 15:15 (10 000)
Zagłębie Sosnowiec 2-0 Górnik Zabrze 8 października, 14:30 (1000)
Ruch Chorzów 0-0 Śląsk Wrocław 8 października, 16:30 (4000)
Motor Lublin 2-2 Szombierki Bytom 8 października, 15:30 (25 000)
Widzew Łódź 4-0 Zawisza Bydgoszcz 8 października, 15:00 (15 000)
Bałtyk Gdynia 1-0 Legia Warszawa 8 października, 15:00 (8000)

Kolejka 10 - 18-19 października

Bałtyk Gdynia 1-0 Wisła Kraków 19 października, 11:00 (10 000)
Legia Warszawa 0-0 Widzew Łódź 18 października, 17:00 (20 000)
Zawisza Bydgoszcz 2-1 Motor Lublin 19 października, 11:00 (15 000)
Szombierki Bytom 3-1 Ruch Chorzów 19 października, 11:00 (4000)
Śląsk Wrocław 2-1 Zagłębie Sosnowiec 19 października, 11:00 (10 000)
Górnik Zabrze 0-0 Lech Poznań 18 października, 16:00 (4000)
Stal Mielec 2-0 Odra Opole 19 października, 12:00 (6000)
Łódzki KS 1-1 Arka Gdynia 18 października, 16:30 (3000)

Kolejka 11 - 25-26 października

Wisła Kraków 4-0 Łódzki KS 25 października, 17:00 (5000)
Arka Gdynia 0-2 Stal Mielec 25 października, 14:00 (7000)
Odra Opole 0-0 Górnik Zabrze 25 października, 16:00 (3000)
Lech Poznań 3-0 Śląsk Wrocław 26 października, 11:00 (12 000)
Zagłębie Sosnowiec 1-0 Szombierki Bytom 26 października, 11:00 (2000)
Ruch Chorzów 2-3 Zawisza Bydgoszcz 25 października, 16:15 (2000)
Motor Lublin 0-5 Legia Warszawa 26 października, 11:00 (25 000)
Widzew Łódź 2-0 Bałtyk Gdynia 26 października, 11:00 (12 000)

Kolejka 12 - 29 października

Widzew Łódź 1-1 Wisła Kraków 29 października, 14:00 (13 000)
Bałtyk Gdynia 1-0 Motor Lublin 5 listopada, 13:00 (5000)
Legia Warszawa 4-0 Ruch Chorzów 29 października, 17:00 (12 000)
Zawisza Bydgoszcz 1-0 Zagłębie Sosnowiec 5 listopada, 14:00 (15 000)
Szombierki Bytom 2-1 Lech Poznań 29 października, 14:00 (1000)
Śląsk Wrocław 3-2 Odra Opole 29 października, 17:00 (3000)
Górnik Zabrze 2-3 Arka Gdynia 29 października, 16:00 (3000)
Stal Mielec 3-0 Łódzki KS 5 listopada, 13:30 (5000)

Kolejka 13 - 1-2 listopada

Wisła Kraków 2-0 Stal Mielec 2 listopada, 17:00 (3000)
Łódzki KS 2-0 Górnik Zabrze 2 listopada, 16:00 (1000)
Arka Gdynia 0-0 Śląsk Wrocław 2 listopada, 12:00 (7000)
Odra Opole 0-2 Szombierki Bytom 2 listopada, 12:00 (2000)
Lech Poznań 2-0 Zawisza Bydgoszcz 2 listopada, 11:00 (8000)
Zagłębie Sosnowiec 0-0 Legia Warszawa 2 listopada, 11:00 (1000)
Ruch Chorzów 1-3 Bałtyk Gdynia 2 listopada, 11:00 (2000)
Motor Lublin 2-2 Widzew Łódź 11 marca, 15:30 (20 000)

Kolejka 14 - 15-16 listopada

Motor Lublin 1-5 Wisła Kraków 15 listopada, 13:30 (15 000)
Widzew Łódź 1-0 Ruch Chorzów 16 listopada, 11:00 (12 000)
Bałtyk Gdynia 1-1 Zagłębie Sosnowiec 15 listopada, 13:00 (5000)
Legia Warszawa 3-0 Lech Poznań 15 listopada, 17:00 (8000)
Zawisza Bydgoszcz 2-1 Odra Opole 15 listopada, 13:30 (10 000)
Szombierki Bytom 4-1 Arka Gdynia 15 listopada, 13:30 (1500)
Śląsk Wrocław 0-0 Łódzki KS 15 listopada, 17:00 (4000)
Górnik Zabrze 1-1 Stal Mielec 15 listopada, 15:30 (2000)

Kolejka 15 - 22-23 listopada

Wisła Kraków 0-0 Górnik Zabrze 22 listopada, 15:00 (10 000)
Stal Mielec 0-2 Śląsk Wrocław 23 listopada, 11:00 (4000)
Łódzki KS 3-1 Szombierki Bytom 22 listopada, 16:00 (1500)
Arka Gdynia 4-1 Zawisza Bydgoszcz 23 listopada, 11:00 (6000)
Odra Opole 2-2 Legia Warszawa 22 listopada, 15:00 (3000)
Lech Poznań 1-2 Bałtyk Gdynia 8 marca, 11:00 (12 000)
Zagłębie Sosnowiec 0-1 Widzew Łódź 19 listopada, 13:30 (500)
Ruch Chorzów 2-0 Motor Lublin 23 listopada, 11:00 (5000)

Kolejka 16 - 14-15 marca

Wisła Kraków 4-1 Ruch Chorzów 14 marca, 16:30 (15 000)
Zagłębie Sosnowiec 1-2 Motor Lublin 14 marca, 15:00 (4000)
Lech Poznań 0-0 Widzew Łódź 15 marca, 16:00 (15 000)
Odra Opole 0-1 Bałtyk Gdynia 15 marca, 11:30 (6000)
Arka Gdynia 1-4 Legia Warszawa 15 marca, 12:00 (10 000)
Łódzki KS 1-0 Zawisza Bydgoszcz 14 marca, 16:00 (8000)
Stal Mielec 1-1 Szombierki Bytom 15 marca, 16:15 (8000)
Górnik Zabrze 1-0 Śląsk Wrocław 15 marca, 16:30 (12 000)

Kolejka 17 - 21-22 marca

Śląsk Wrocław 1-0 Wisła Kraków 21 marca, 15:00 (15 000)
Szombierki Bytom 2-0 Górnik Zabrze 21 marca, 15:30 (10 000)
Zawisza Bydgoszcz 1-0 Stal Mielec 21 marca, 11:00 (20 000)
Legia Warszawa 3-1 Łódzki KS 22 marca, 12:00 (20 000)
Bałtyk Gdynia 0-3 Arka Gdynia 22 marca, 15:00 (12 000)
Widzew Łódź 3-1 Odra Opole 21 marca, 15:30 (14 000)
Motor Lublin 2-1 Lech Poznań 21 marca, 15:30 (20 000)
Ruch Chorzów 0-0 Zagłębie Sosnowiec 21 marca, 18:30 (20 000)

Kolejka 18 - 28-29 marca

Zagłębie Sosnowiec 1-2 Wisła Kraków 28 marca, 15:30 (5000)
Lech Poznań 2-0 Ruch Chorzów 29 marca, 11:00 (15 000)
Odra Opole 3-2 Motor Lublin 29 marca, 11:30 (5000)
Arka Gdynia 2-0 Widzew Łódź 28 marca, 15:30 (12 000)
Łódzki KS 0-0 Bałtyk Gdynia 28 marca, 17:30 (10 000)
Stal Mielec 0-0 Legia Warszawa 29 marca, 16:00 (15 000)
Górnik Zabrze 1-0 Zawisza Bydgoszcz 28 marca, 16:00 (6000)
Śląsk Wrocław 1-0 Szombierki Bytom 28 marca, 15:30 (13 000)

Kolejka 19 - 1 kwietnia

Wisła Kraków 3-2 Szombierki Bytom 1 kwietnia, 16:30 (20 000)
Zawisza Bydgoszcz 1-1 Śląsk Wrocław 1 kwietnia, 16:30 (20 000)
Legia Warszawa 2-1 Górnik Zabrze 1 kwietnia, 17:00 (18 000)
Bałtyk Gdynia 2-1 Stal Mielec 1 kwietnia, 17:30 (6000)
Widzew Łódź 1-1 Łódzki KS 1 kwietnia, 16:30 (15 000)
Motor Lublin 2-0 Arka Gdynia 1 kwietnia, 16:30 (20 000)
Ruch Chorzów 1-0 Odra Opole 1 kwietnia, 15:30 (5000)
Zagłębie Sosnowiec 1-2 Lech Poznań 1 kwietnia, 16:00 (3000)

Kolejka 20 - 4-5 kwietnia

Lech Poznań 2-0 Wisła Kraków 5 kwietnia, 11:00 (30 000)
Odra Opole 2-1 Zagłębie Sosnowiec 5 kwietnia, 12:00 (4000)
Arka Gdynia 1-1 Ruch Chorzów 5 kwietnia, 12:00 (12 000)
Łódzki KS 1-1 Motor Lublin 5 kwietnia, 16:30 (10 000)
Stal Mielec 0-1 Widzew Łódź 5 kwietnia, 18:00 (18 000)
Górnik Zabrze 0-1 Bałtyk Gdynia 4 kwietnia, 17:00 (6000)
Śląsk Wrocław 1-1 Legia Warszawa 5 kwietnia, 11:00 (15 000)
Szombierki Bytom 2-0 Zawisza Bydgoszcz 5 kwietnia, 11:00 (5000)

Kolejka 21 - 11-12 kwietnia

Wisła Kraków 2-0 Zawisza Bydgoszcz 11 kwietnia, 17:00 (10 000)
Legia Warszawa 2-1 Szombierki Bytom 11 kwietnia, 17:00 (20 000)
Bałtyk Gdynia 0-1 Śląsk Wrocław 11 kwietnia, 11:00 (7000)
Widzew Łódź 2-1 Górnik Zabrze 11 kwietnia, 17:00 (20 000)
Motor Lublin 2-3 Stal Mielec 11 kwietnia, 16:30 (20 000)
Ruch Chorzów 2-0 Łódzki KS 11 kwietnia, 16:00 (7000)
Zagłębie Sosnowiec 3-1 Arka Gdynia 11 kwietnia, 17:00 (3000)
Lech Poznań 1-0 Odra Opole 11 kwietnia, 17:00 (35 000)

Kolejka 22 - 18 kwietnia

Odra Opole 0-3 Wisła Kraków 18 kwietnia, 17:00 (3000)
Arka Gdynia 0-1 Lech Poznań 18 kwietnia, 12:00 (6000)
Łódzki KS 0-0 Zagłębie Sosnowiec 18 kwietnia, 11:00 (2000)
Stal Mielec 2-1 Ruch Chorzów 18 kwietnia, 16:00 (10 000)
Górnik Zabrze 1-0 Motor Lublin 18 kwietnia, 16:30 (5000)
Śląsk Wrocław 2-1 Widzew Łódź 18 kwietnia, 16:30 (12 000)
Szombierki Bytom 3-1 Bałtyk Gdynia 18 kwietnia, 16:00 (7000)
Zawisza Bydgoszcz 1-1 Legia Warszawa 18 kwietnia, 11:00 (18 000)

Kolejka 23 - 6 maja

Wisła Kraków 1-1 Legia Warszawa 6 maja, 17:00 (30 000)
Bałtyk Gdynia 2-2 Zawisza Bydgoszcz 6 maja, 17:00 (6000)
Widzew Łódź 0-2 Szombierki Bytom 6 maja, 17:30 (14 000)
Motor Lublin 1-1 Śląsk Wrocław 6 maja, 17:00 (10 000)
Ruch Chorzów 1-1 Górnik Zabrze 6 maja, 16:30 (10 000)
Zagłębie Sosnowiec 2-1 Stal Mielec 6 maja, 17:00 (900)
Lech Poznań 0-0 Łódzki KS 6 maja, 18:00 (15 000)
Odra Opole 2-3 Arka Gdynia 6 maja, 18:00 (3000)

Kolejka 24 - 9-10 maja

Arka Gdynia 0-2 Wisła Kraków 10 maja, 11:00 (8000)
Łódzki KS 0-2 Odra Opole 9 maja, 17:00 (2000)
Stal Mielec 1-0 Lech Poznań 10 maja, 17:00 (10 000)
Górnik Zabrze 1-0 Zagłębie Sosnowiec 10 maja, 17:00 (7000)
Śląsk Wrocław 0-0 Ruch Chorzów 10 maja, 11:00 (10 000)
Szombierki Bytom 2-1 Motor Lublin 10 maja, 11:00 (7000)
Zawisza Bydgoszcz 1-2 Widzew Łódź 10 maja, 11:00 (25 000)
Legia Warszawa 1-1 Bałtyk Gdynia 9 maja, 16:00 (13 000)

Kolejka 25 - 16-17 maja

Wisła Kraków 1-1 Bałtyk Gdynia 16 maja, 17:00 (12 000)
Widzew Łódź 0-0 Legia Warszawa 16 maja, 17:00 (20 000)
Motor Lublin 1-0 Zawisza Bydgoszcz 16 maja, 17:00 (12 000)
Ruch Chorzów 1-0 Szombierki Bytom 16 maja, 15:00 (10 000)
Zagłębie Sosnowiec 0-0 Śląsk Wrocław 16 maja, 17:00 (700)
Lech Poznań 0-0 Górnik Zabrze 16 maja, 17:00 (12 000)
Odra Opole 2-0 Stal Mielec 17 maja, 12:00 (2000)
Arka Gdynia 3-0 Łódzki KS 16 maja, 17:00 (6000)

Kolejka 26 - 27 maja

Łódzki KS 1-0 Wisła Kraków 27 maja, 17:00 (5000)
Stal Mielec 2-2 Arka Gdynia 27 maja, 17:30 (5000)
Górnik Zabrze 2-0 Odra Opole 27 maja, 17:00 (7000)
Śląsk Wrocław 1-0 Lech Poznań 27 maja, 17:30 (10 000)
Szombierki Bytom 0-0 Zagłębie Sosnowiec 27 maja, 17:00 (3000)
Zawisza Bydgoszcz 1-2 Ruch Chorzów 27 maja, 17:00 (18 000)
Legia Warszawa 2-3 Motor Lublin 27 maja, 17:00 (12 000)
Bałtyk Gdynia 2-0 Widzew Łódź 27 maja, 17:00 (7000)

Kolejka 27 - 3 czerwca

Wisła Kraków 3-2 Widzew Łódź 3 czerwca, 17:30 (25 000)
Motor Lublin 1-0 Bałtyk Gdynia 3 czerwca, 17:30 (20 000)
Ruch Chorzów 4-1 Legia Warszawa 3 czerwca, 17:30 (10 000)
Zagłębie Sosnowiec 4-0 Zawisza Bydgoszcz 3 czerwca, 17:00 (2000)
Lech Poznań 1-0 Szombierki Bytom 3 czerwca, 17:00 (10 000)
Odra Opole 0-1 Śląsk Wrocław 3 czerwca, 17:00 (2500)
Arka Gdynia 0-2 Górnik Zabrze 3 czerwca, 17:30 (6000)
Łódzki KS 3-2 Stal Mielec 3 czerwca, 17:00 (5000)

Kolejka 28 - 6-7 czerwca

Stal Mielec 5-3 Wisła Kraków 7 czerwca, 17:30 (15 000)
Górnik Zabrze 1-0 Łódzki KS 7 czerwca, 17:30 (5000)
Śląsk Wrocław 2-1 Arka Gdynia 7 czerwca, 11:00 (10 000)
Szombierki Bytom 3-0 Odra Opole 7 czerwca, 11:00 (1500)
Zawisza Bydgoszcz 0-2 Lech Poznań 7 czerwca, 17:00 (7000)
Legia Warszawa 2-0 Zagłębie Sosnowiec 6 czerwca, 18:00 (6000)
Bałtyk Gdynia 1-0 Ruch Chorzów 7 czerwca, 11:00 (8000)
Widzew Łódź 2-1 Motor Lublin 6 czerwca, 17:00 (12 000)

Kolejka 29 - 10 czerwca

Wisła Kraków 3-0 Motor Lublin 10 czerwca, 19:00 (10 000)
Ruch Chorzów 1-1 Widzew Łódź 10 czerwca, 17:30 (12 000)
Zagłębie Sosnowiec 1-0 Bałtyk Gdynia 10 czerwca, 17:00 (5000)
Lech Poznań 2-0 Legia Warszawa 10 czerwca, 17:00 (30 000)
Odra Opole 1-0 Zawisza Bydgoszcz 10 czerwca, 17:00 (1000)
Arka Gdynia 2-2 Szombierki Bytom 10 czerwca, 17:30 (5000)
Łódzki KS 2-2 Śląsk Wrocław 10 czerwca, 17:00 (4000)
Stal Mielec 1-0 Górnik Zabrze 10 czerwca, 17:30 (8000)

Kolejka 30 - 14 czerwca

Górnik Zabrze 1-1 Wisła Kraków 14 czerwca, 17:00 (6000)
Śląsk Wrocław 2-0 Stal Mielec 14 czerwca, 17:00 (10 000)
Szombierki Bytom 2-0 Łódzki KS 14 czerwca, 17:00 (2000)
Zawisza Bydgoszcz 0-0 Arka Gdynia 14 czerwca, 17:00 (2000)
Legia Warszawa 1-1 Odra Opole 14 czerwca, 17:00 (5000)
Bałtyk Gdynia 4-2 Lech Poznań 14 czerwca, 17:00 (7000)
Widzew Łódź 0-0 Zagłębie Sosnowiec 14 czerwca, 17:00 (15 000)
Motor Lublin 0-0 Ruch Chorzów 14 czerwca, 17:00 (10 000)

Autor: Paweł Mogielnicki

 

Napisz do nas