[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2020/2021 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

I liga 1979/1980
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Szombierki Bytom 30 39 16 7 7 42-26 10 3 2 29-10 6 4 5 13-16
2.  Widzew Łódź 30 36 13 10 7 47-39 8 4 3 25-16 5 6 4 22-23 4 4 1 2 1 7-7
3.  Legia Warszawa 30 36 14 8 8 38-31 9 3 3 20-10 5 5 5 18-21 4 4 1 2 1 2-2
4.  Śląsk Wrocław 30 36 15 6 9 40-34 10 4 1 27-13 5 2 8 13-21 4 4 1 2 1 6-6
5.  Wisła Kraków 30 34 15 4 11 58-37 13 1 1 42-12 2 3 10 16-25
6.  Górnik Zabrze 30 32 10 12 8 36-38 6 8 1 21-13 4 4 7 15-25 2 3 1 1 0 5-3
7.  Łódzki KS 30 32 11 10 9 38-40 8 5 2 21-12 3 5 7 17-28 2 1 0 1 1 3-5
8.  Arka Gdynia 30 31 13 5 12 35-32 10 3 2 20-9 3 2 10 15-23 2 3 1 1 0 3-1
9.  Odra Opole 30 31 10 11 9 21-26 7 6 2 15-9 3 5 7 6-17 2 1 0 1 1 1-3
10.  Lech Poznań 30 30 12 6 12 34-32 8 3 4 23-12 4 3 8 11-20
11.  Ruch Chorzów 30 29 11 7 12 44-42 9 2 4 31-14 2 5 8 13-28
12.  Zagłębie Sosnowiec 30 27 10 7 13 36-33 9 3 3 24-9 1 4 10 12-24
13.  Stal Mielec 30 26 7 12 11 28-34 6 5 4 16-13 1 7 7 12-21
14.  Zawisza Bydgoszcz 30 24 8 8 14 35-52 6 4 5 24-25 2 4 9 11-27
15.  GKS Katowice 30 21 7 7 16 32-44 6 5 4 21-15 1 2 12 11-29
16.  Polonia Bytom 30 16 3 10 17 23-47 3 6 6 17-19 0 4 11 6-28
W związku ze zdobyciem Pucharu Polski przez Legię Warszawa, zwolnione miejsce w Pucharze UEFA zajął Śląsk Wrocław.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 Szombierki Bytom    3-0 5-0 1-2 1-1 3-1 1-2 1-0 3-0 0-0 3-0 1-0 2-1 1-0 3-2 1-1 
 2 Widzew Łódź2-0     1-0 1-2 0-2 6-1 1-1 1-1 1-1 0-3 2-1 1-0 1-1 3-1 3-2 2-0 
 3 Legia Warszawa2-0 1-1     1-0 2-0 2-0 0-1 2-1 2-1 1-0 4-1 1-1 0-2 0-0 0-1 2-1 
 4 Śląsk Wrocław4-0 4-4 0-0     1-0 3-2 2-0 3-2 0-0 1-0 0-2 1-1 2-1 1-0 2-0 3-1 
 5 Wisła Kraków4-0 6-3 2-3 1-0     4-0 2-1 2-1 1-0 5-1 3-0 2-1 0-0 3-2 3-0 4-0 
 6 Górnik Zabrze2-2 0-0 0-0 0-1 2-0     4-2 2-1 0-0 0-0 1-1 3-2 2-0 2-1 2-2 1-1 
 7 Łódzki KS0-0 1-1 2-0 2-1 2-1 1-1     1-0 0-1 0-2 3-1 3-2 0-0 3-0 2-1 1-1 
 8 Arka Gdynia1-0 1-2 0-0 2-1 2-1 0-1 3-1     2-0 2-0 1-1 1-0 1-0 1-1 2-1 1-0 
 9 Odra Opole1-2 1-0 0-0 3-0 0-4 1-0 1-1 1-1     1-0 0-0 2-0 1-0 1-1 0-0 2-0 
 10 Lech Poznań0-1 3-1 1-4 0-0 2-0 0-1 6-0 0-1 1-0     3-1 0-0 2-2 2-0 1-0 2-1 
 11 Ruch Chorzów0-1 1-2 3-2 3-1 2-1 1-3 0-3 1-0 0-0 5-0     0-0 4-0 5-1 2-0 4-0 
 12 Zagłębie Sosnowiec0-0 0-1 0-1 1-0 3-1 2-2 0-0 2-0 0-1 3-1 2-0     2-1 4-1 3-0 2-0 
 13 Stal Mielec0-0 1-3 4-2 1-2 2-0 0-0 3-1 1-4 0-0 0-1 0-0 2-0     0-0 1-0 1-0 
 14 Zawisza Bydgoszcz0-3 0-3 1-2 5-2 3-2 0-0 3-3 2-1 3-1 0-3 1-2 2-0 2-2     2-1 0-0 
 15 GKS Katowice0-2 0-0 2-2 0-1 1-1 2-1 1-0 4-0 0-1 2-0 2-2 3-2 2-2 0-1     2-0 
 16 Polonia Bytom0-2 1-1 0-2 0-0 2-2 0-2 1-1 0-2 4-0 0-0 3-1 2-3 0-0 1-2 3-1     

Kolejka 1 - 28-29 lipca

Zawisza Bydgoszcz 0-3 Lech Poznań 28 lipca, 18:00 (40 000)
Polonia Bytom 0-0 Stal Mielec 28 lipca, 17:00 (8000)
Ruch Chorzów 0-0 Odra Opole 28 lipca, 17:15 (20 000)
Górnik Zabrze 3-2 Zagłębie Sosnowiec 28 lipca, 17:00 (20 000)
Wisła Kraków 4-0 Szombierki Bytom 28 lipca, 18:00 (12 000)
Legia Warszawa 2-1 Arka Gdynia 28 lipca, 17:30 (18 000)
Śląsk Wrocław 2-0 Łódzki KS 29 lipca, 17:00 (15 000)
Widzew Łódź 3-2 GKS Katowice 25 lipca, 17:30 (15 000)

Kolejka 2 - 1 sierpnia

Łódzki KS 2-0 Legia Warszawa 1 sierpnia, 17:30 (9000)
Arka Gdynia 2-1 Wisła Kraków 1 sierpnia, 17:00 (20 000)
Szombierki Bytom 3-1 Górnik Zabrze 1 sierpnia, 17:15 (20 000)
Zagłębie Sosnowiec 2-0 Ruch Chorzów 1 sierpnia, 17:00 (10 000)
Odra Opole 2-0 Polonia Bytom 1 sierpnia, 18:00 (12 000)
Stal Mielec 0-0 Zawisza Bydgoszcz 1 sierpnia, 17:00 (17 000)
Lech Poznań 3-1 Widzew Łódź 1 sierpnia, 18:00 (35 000)
GKS Katowice 0-1 Śląsk Wrocław 1 sierpnia, 17:00 (4000)

Kolejka 3 - 4-5 sierpnia

GKS Katowice 2-0 Lech Poznań 5 sierpnia, 17:00 (3000)
Widzew Łódź 1-1 Stal Mielec 5 sierpnia, 17:00 (13 000)
Zawisza Bydgoszcz 3-1 Odra Opole 5 sierpnia, 18:00 (25 000)
Polonia Bytom 2-3 Zagłębie Sosnowiec 5 sierpnia, 11:00 (5000)
Ruch Chorzów 0-1 Szombierki Bytom 4 sierpnia, 17:15 (10 000)
Górnik Zabrze 2-1 Arka Gdynia 4 sierpnia, 17:00 (12 000)
Wisła Kraków 2-1 Łódzki KS 5 sierpnia, 18:00 (15 000)
Legia Warszawa 1-0 Śląsk Wrocław 5 sierpnia, 17:30 (10 000)

Kolejka 4 - 11-12 sierpnia

Legia Warszawa 0-1 GKS Katowice 11 sierpnia, 17:30 (12 000)
Śląsk Wrocław 1-0 Wisła Kraków 11 sierpnia, 17:00 (15 000)
Łódzki KS 1-1 Górnik Zabrze 11 sierpnia, 17:30 (10 000)
Arka Gdynia 1-1 Ruch Chorzów 11 sierpnia, 16:30 (20 000)
Szombierki Bytom 1-1 Polonia Bytom 11 sierpnia, 17:00 (10 000)
Zagłębie Sosnowiec 4-1 Zawisza Bydgoszcz 11 sierpnia, 17:00 (12 000)
Odra Opole 1-0 Widzew Łódź 11 sierpnia, 19:00 (12 000)
Stal Mielec 0-1 Lech Poznań 11 sierpnia, 17:00 (15 000)

Kolejka 5 - 15 sierpnia

GKS Katowice 2-2 Stal Mielec 15 sierpnia, 17:00 (8000)
Lech Poznań 1-0 Odra Opole 15 sierpnia, 18:00 (45 000)
Widzew Łódź 1-0 Zagłębie Sosnowiec 15 sierpnia, 16:30 (12 000)
Zawisza Bydgoszcz 0-3 Szombierki Bytom 19 września, 16:00 (17 000)
Polonia Bytom 0-2 Arka Gdynia 15 sierpnia, 17:00 (5000)
Ruch Chorzów 0-3 Łódzki KS 15 sierpnia, 17:15 (15 000)
Górnik Zabrze 0-1 Śląsk Wrocław 15 sierpnia, 17:00 (20 000)
Wisła Kraków 2-3 Legia Warszawa 15 sierpnia, 19:00 (25 000)

Kolejka 6 - 25-26 sierpnia

Wisła Kraków 3-0 GKS Katowice 25 sierpnia, 18:00 (8000)
Legia Warszawa 2-0 Górnik Zabrze 25 sierpnia, 17:30 (18 000)
Śląsk Wrocław 0-2 Ruch Chorzów 25 sierpnia, 17:00 (12 000)
Łódzki KS 1-1 Polonia Bytom 25 sierpnia, 17:00 (8000)
Arka Gdynia 1-1 Zawisza Bydgoszcz 25 sierpnia, 16:00 (12 000)
Szombierki Bytom 3-0 Widzew Łódź 25 sierpnia, 17:00 (3000)
Zagłębie Sosnowiec 3-1 Lech Poznań 25 sierpnia, 16:00 (10 000)
Odra Opole 1-0 Stal Mielec 25 sierpnia, 18:00 (10 000)

Kolejka 7 - 1-2 września

GKS Katowice 0-1 Odra Opole 1 września, 16:30 (5000)
Stal Mielec 2-0 Zagłębie Sosnowiec 1 września, 16:30 (5000)
Lech Poznań 0-1 Szombierki Bytom 1 września, 18:00 (30 000)
Widzew Łódź 1-1 Arka Gdynia 1 września, 16:30 (10 000)
Zawisza Bydgoszcz 3-3 Łódzki KS 2 września, 11:00 (15 000)
Polonia Bytom 0-0 Śląsk Wrocław 1 września, 16:00 (3000)
Ruch Chorzów 3-2 Legia Warszawa 1 września, 17:15 (20 000)
Górnik Zabrze 2-0 Wisła Kraków 1 września, 16:30 (15 000)

Kolejka 8 - 5 września

Górnik Zabrze 2-2 GKS Katowice 5 września, 16:30 (15 000)
Wisła Kraków 3-0 Ruch Chorzów 5 września, 17:15 (15 000)
Legia Warszawa 2-1 Polonia Bytom 5 września, 17:30 (15 000)
Śląsk Wrocław 1-0 Zawisza Bydgoszcz 5 września, 16:30 (12 000)
Łódzki KS 1-1 Widzew Łódź 5 września, 19:00 (30 000)
Arka Gdynia 2-0 Lech Poznań 5 września, 16:00 (20 000)
Szombierki Bytom 2-1 Stal Mielec 24 października, 14:00 (4000)
Zagłębie Sosnowiec 0-1 Odra Opole 5 września, 16:00 (10 000)

Kolejka 9 - 15-16 września

GKS Katowice 3-2 Zagłębie Sosnowiec 15 września, 16:00 (3000)
Odra Opole 1-2 Szombierki Bytom 15 września, 17:00 (18 000)
Stal Mielec 1-4 Arka Gdynia 15 września, 15:00 (4000)
Lech Poznań 6-0 Łódzki KS 16 września, 11:00 (15 000)
Widzew Łódź 1-2 Śląsk Wrocław 15 września, 16:00 (8000)
Zawisza Bydgoszcz 1-2 Legia Warszawa 16 września, 12:00 (25 000)
Polonia Bytom 2-2 Wisła Kraków 16 września, 15:30 (5000)
Ruch Chorzów 1-3 Górnik Zabrze 15 września, 17:15 (20 000)

Kolejka 10 - 6-7 października

Ruch Chorzów 2-0 GKS Katowice 7 października, 18:00 (10 000)
Górnik Zabrze 1-1 Polonia Bytom 6 października, 16:00 (8000)
Wisła Kraków 3-2 Zawisza Bydgoszcz 6 października, 15:00 (8000)
Legia Warszawa 1-1 Widzew Łódź 6 października, 17:00 (12 000)
Śląsk Wrocław 1-0 Lech Poznań 6 października, 17:00 (10 000)
Łódzki KS 0-0 Stal Mielec 6 października, 18:00 (2000)
Arka Gdynia 2-0 Odra Opole 7 października, 12:00 (12 000)
Szombierki Bytom 1-0 Zagłębie Sosnowiec 6 października, 14:30 (5000)

Kolejka 11 - 20-21 października

GKS Katowice 0-2 Szombierki Bytom 20 października, 15:00 (5000)
Zagłębie Sosnowiec 2-0 Arka Gdynia 21 października, 11:00 (4000)
Odra Opole 1-1 Łódzki KS 21 października, 12:00 (7000)
Stal Mielec 1-2 Śląsk Wrocław 21 października, 12:00 (5000)
Lech Poznań 1-4 Legia Warszawa 21 października, 11:00 (20 000)
Widzew Łódź 0-2 Wisła Kraków 20 października, 14:00 (6000)
Zawisza Bydgoszcz 0-0 Górnik Zabrze 21 października, 12:00 (15 000)
Polonia Bytom 3-1 Ruch Chorzów 21 października, 11:00 (5000)

Kolejka 12 - 3-4 listopada

Polonia Bytom 3-1 GKS Katowice 3 listopada, 11:00 (1500)
Ruch Chorzów 5-1 Zawisza Bydgoszcz 4 listopada, 11:00 (3000)
Górnik Zabrze 0-0 Widzew Łódź 3 listopada, 16:30 (4000)
Wisła Kraków 5-1 Lech Poznań 4 listopada, 14:00 (8000)
Legia Warszawa 0-2 Stal Mielec 4 listopada, 12:00 (12 000)
Śląsk Wrocław 0-0 Odra Opole 4 listopada, 11:00 (7000)
Łódzki KS 3-2 Zagłębie Sosnowiec 3 listopada, 16:00 (2000)
Arka Gdynia 1-0 Szombierki Bytom 3 listopada, 14:15 (8000)

Kolejka 13 - 17-18 listopada

GKS Katowice 4-0 Arka Gdynia 18 listopada, 12:00 (1500)
Szombierki Bytom 1-2 Łódzki KS 18 listopada, 10:00 (1500)
Zagłębie Sosnowiec 1-0 Śląsk Wrocław 18 listopada, 11:00 (1000)
Odra Opole 0-0 Legia Warszawa 18 listopada, 12:00 (4000)
Stal Mielec 2-0 Wisła Kraków 18 listopada, 11:00 (10 000)
Lech Poznań 0-1 Górnik Zabrze 18 listopada, 11:00 (8000)
Widzew Łódź 2-1 Ruch Chorzów 18 listopada, 11:00 (5000)
Zawisza Bydgoszcz 0-0 Polonia Bytom 18 listopada, 12:00 (8000)

Kolejka 14 - 24-25 listopada

Zawisza Bydgoszcz 2-1 GKS Katowice 25 listopada, 11:00 (5000)
Polonia Bytom 1-1 Widzew Łódź 25 listopada, 11:00 (3000)
Ruch Chorzów 5-0 Lech Poznań 25 listopada, 11:00 (5000)
Górnik Zabrze 2-0 Stal Mielec 24 listopada, 16:30 (5000)
Wisła Kraków 1-0 Odra Opole 25 listopada, 14:00 (8000)
Legia Warszawa 1-1 Zagłębie Sosnowiec 25 listopada, 12:00 (8000)
Śląsk Wrocław 4-0 Szombierki Bytom 25 listopada, 11:00 (15 000)
Łódzki KS 1-0 Arka Gdynia 25 listopada, 11:30 (5000)

Kolejka 15 - 1-2 grudnia

GKS Katowice 1-0 Łódzki KS 2 grudnia, 12:00 (2000)
Arka Gdynia 2-1 Śląsk Wrocław 2 grudnia, 11:00 (8000)
Szombierki Bytom 5-0 Legia Warszawa 2 grudnia, 11:00 (4000)
Zagłębie Sosnowiec 3-1 Wisła Kraków 2 grudnia, 11:00 (4000)
Odra Opole 1-0 Górnik Zabrze 2 grudnia, 12:00 (8000)
Stal Mielec 0-0 Ruch Chorzów 2 grudnia, 11:00 (12 000)
Lech Poznań 2-1 Polonia Bytom 2 grudnia, 11:00 (5000)
Widzew Łódź 3-1 Zawisza Bydgoszcz 2 grudnia, 11:00 (5000)

Kolejka 16 - 8-9 marca

GKS Katowice 0-0 Widzew Łódź 8 marca, 15:00 (4000)
Lech Poznań 2-0 Zawisza Bydgoszcz 9 marca, 11:00 (15 000)
Stal Mielec 1-0 Polonia Bytom 9 marca, 13:00 (8000)
Odra Opole 0-0 Ruch Chorzów 9 marca, 12:00 (12 000)
Zagłębie Sosnowiec 2-2 Górnik Zabrze 9 marca, 11:00 (10 000)
Szombierki Bytom 1-1 Wisła Kraków 9 marca, 11:00 (10 000)
Arka Gdynia 0-0 Legia Warszawa 9 marca, 12:00 (15 000)
Łódzki KS 2-1 Śląsk Wrocław 8 marca, 15:00 (8000)

Kolejka 17 - 15-16 marca

Śląsk Wrocław 2-0 GKS Katowice 15 marca, 15:00 (15 000)
Legia Warszawa 0-1 Łódzki KS 31 maja, 17:00 (8000)
Wisła Kraków 2-1 Arka Gdynia 15 marca, 16:00 (15 000)
Górnik Zabrze 2-2 Szombierki Bytom 15 marca, 16:00 (28 000)
Ruch Chorzów 0-0 Zagłębie Sosnowiec 15 marca, 16:00 (20 000)
Polonia Bytom 4-0 Odra Opole 16 marca, 11:00 (8000)
Zawisza Bydgoszcz 2-2 Stal Mielec 16 marca, 11:00 (20 000)
Widzew Łódź 0-3 Lech Poznań 15 marca, 15:15 (12 000)

Kolejka 18 - 22-23 marca

Lech Poznań 1-0 GKS Katowice 22 marca, 15:00 (20 000)
Stal Mielec 1-3 Widzew Łódź 22 marca, 14:30 (10 000)
Odra Opole 1-1 Zawisza Bydgoszcz 22 marca, 15:00 (10 000)
Zagłębie Sosnowiec 2-0 Polonia Bytom 22 marca, 15:30 (5000)
Szombierki Bytom 3-0 Ruch Chorzów 22 marca, 15:00 (10 000)
Arka Gdynia 0-1 Górnik Zabrze 22 marca, 14:30 (15 000)
Łódzki KS 2-1 Wisła Kraków 22 marca, 15:30 (5000)
Śląsk Wrocław 0-0 Legia Warszawa 23 marca, 16:00 (20 000)

Kolejka 19 - 29-30 marca

GKS Katowice 2-2 Legia Warszawa 29 marca, 16:00 (5000)
Wisła Kraków 1-0 Śląsk Wrocław 29 marca, 16:00 (25 000)
Górnik Zabrze 4-2 Łódzki KS 29 marca, 16:00 (25 000)
Ruch Chorzów 1-0 Arka Gdynia 29 marca, 16:00 (8000)
Polonia Bytom 0-2 Szombierki Bytom 30 marca, 11:00 (10 000)
Zawisza Bydgoszcz 2-0 Zagłębie Sosnowiec 30 marca, 11:00 (25 000)
Widzew Łódź 1-1 Odra Opole 30 marca, 11:00 (15 000)
Lech Poznań 2-2 Stal Mielec 30 marca, 11:00 (35 000)

Kolejka 20 - 5 kwietnia

Stal Mielec 1-0 GKS Katowice 5 kwietnia, 15:00 (6000)
Odra Opole 1-0 Lech Poznań 5 kwietnia, 14:30 (5000)
Zagłębie Sosnowiec 0-1 Widzew Łódź 5 kwietnia, 16:00 (1000)
Szombierki Bytom 1-0 Zawisza Bydgoszcz 5 kwietnia, 15:30 (3000)
Arka Gdynia 1-0 Polonia Bytom 5 kwietnia, 15:00 (10 000)
Łódzki KS 3-1 Ruch Chorzów 5 kwietnia, 16:00 (3000)
Śląsk Wrocław 3-2 Górnik Zabrze 5 kwietnia, 16:00 (10 000)
Legia Warszawa 2-0 Wisła Kraków 5 kwietnia, 15:30 (12 000)

Kolejka 21 - 12-13 kwietnia

GKS Katowice 1-1 Wisła Kraków 12 kwietnia, 15:30 (8000)
Górnik Zabrze 0-0 Legia Warszawa 12 kwietnia, 16:30 (25 000)
Ruch Chorzów 3-1 Śląsk Wrocław 12 kwietnia, 16:00 (15 000)
Polonia Bytom 1-1 Łódzki KS 12 kwietnia, 16:00 (7000)
Zawisza Bydgoszcz 2-1 Arka Gdynia 13 kwietnia, 11:00 (25 000)
Widzew Łódź 2-0 Szombierki Bytom 12 kwietnia, 16:00 (18 000)
Lech Poznań 0-0 Zagłębie Sosnowiec 12 kwietnia, 16:00 (20 000)
Stal Mielec 0-0 Odra Opole 12 kwietnia, 16:00 (10 000)

Kolejka 22 - 23 kwietnia

Odra Opole 0-0 GKS Katowice 23 kwietnia, 18:00 (1500)
Zagłębie Sosnowiec 2-1 Stal Mielec 23 kwietnia, 16:30 (3000)
Szombierki Bytom 0-0 Lech Poznań 23 kwietnia, 17:00 (2000)
Arka Gdynia 1-2 Widzew Łódź 23 kwietnia, 16:00 (5000)
Łódzki KS 3-0 Zawisza Bydgoszcz 23 kwietnia, 17:30 (8000)
Śląsk Wrocław 3-1 Polonia Bytom 23 kwietnia, 16:30 (4000)
Legia Warszawa 4-1 Ruch Chorzów 23 kwietnia, 17:00 (10 000)
Wisła Kraków 4-0 Górnik Zabrze 23 kwietnia, 17:00 (25 000)

Kolejka 23 - 30 kwietnia

GKS Katowice 2-1 Górnik Zabrze 30 kwietnia, 17:00 (5000)
Ruch Chorzów 2-1 Wisła Kraków 30 kwietnia, 17:00 (15 000)
Polonia Bytom 0-2 Legia Warszawa 30 kwietnia, 17:00 (4000)
Zawisza Bydgoszcz 5-2 Śląsk Wrocław 30 kwietnia, 16:30 (25 000)
Widzew Łódź 1-1 Łódzki KS 30 kwietnia, 19:00 (35 000)
Lech Poznań 0-1 Arka Gdynia 30 kwietnia, 17:30 (15 000)
Stal Mielec 0-0 Szombierki Bytom 30 kwietnia, 17:00 (10 000)
Odra Opole 2-0 Zagłębie Sosnowiec 30 kwietnia, 18:00 (7000)

Kolejka 24 - 3-4 maja

Zagłębie Sosnowiec 3-0 GKS Katowice 3 maja, 16:30 (2000)
Szombierki Bytom 3-0 Odra Opole 4 maja, 11:00 (4000)
Arka Gdynia 1-0 Stal Mielec 4 maja, 12:00 (15 000)
Łódzki KS 0-2 Lech Poznań 3 maja, 17:30 (5000)
Śląsk Wrocław 4-4 Widzew Łódź 4 maja, 17:00 (15 000)
Legia Warszawa 0-0 Zawisza Bydgoszcz 4 maja, 17:00 (18 000)
Wisła Kraków 4-0 Polonia Bytom 4 maja, 17:00 (15 000)
Górnik Zabrze 1-1 Ruch Chorzów 3 maja, 17:00 (20 000)

Kolejka 25 - 8 maja

GKS Katowice 2-2 Ruch Chorzów 8 maja, 17:00 (12 000)
Polonia Bytom 0-2 Górnik Zabrze 8 maja, 17:30 (5000)
Zawisza Bydgoszcz 3-2 Wisła Kraków 8 maja, 18:00 (30 000)
Widzew Łódź 1-0 Legia Warszawa 21 maja, 19:00 (20 000)
Lech Poznań 0-0 Śląsk Wrocław 21 maja, 18:00 (10 000)
Stal Mielec 3-1 Łódzki KS 8 maja, 17:00 (10 000)
Odra Opole 1-1 Arka Gdynia 8 maja, 18:00 (6000)
Zagłębie Sosnowiec 0-0 Szombierki Bytom 8 maja, 16:30 (5000)

Kolejka 26 - 17-18 maja

Szombierki Bytom 3-2 GKS Katowice 17 maja, 17:00 (3000)
Arka Gdynia 1-0 Zagłębie Sosnowiec 17 maja, 17:00 (10 000)
Łódzki KS 0-1 Odra Opole 17 maja, 17:30 (4000)
Śląsk Wrocław 2-1 Stal Mielec 17 maja, 17:00 (10 000)
Legia Warszawa 1-0 Lech Poznań 17 maja, 17:00 (12 000)
Wisła Kraków 6-3 Widzew Łódź 18 maja, 16:30 (18 000)
Górnik Zabrze 2-1 Zawisza Bydgoszcz 17 maja, 17:00 (10 000)
Ruch Chorzów 4-0 Polonia Bytom 17 maja, 17:00 (8000)

Kolejka 27 - 24-25 maja

GKS Katowice 2-0 Polonia Bytom 24 maja, 18:00 (3000)
Zawisza Bydgoszcz 1-2 Ruch Chorzów 24 maja, 18:00 (25 000)
Widzew Łódź 6-1 Górnik Zabrze 24 maja, 16:30 (13 000)
Lech Poznań 2-0 Wisła Kraków 24 maja, 18:00 (10 000)
Stal Mielec 4-2 Legia Warszawa 24 maja, 17:00 (15 000)
Odra Opole 3-0 Śląsk Wrocław 24 maja, 18:00 (8000)
Zagłębie Sosnowiec 0-0 Łódzki KS 24 maja, 17:00 (3000)
Szombierki Bytom 1-0 Arka Gdynia 24 maja, 17:00 (3000)

Kolejka 28 - 4 czerwca

Arka Gdynia 2-1 GKS Katowice 4 czerwca, 17:00 (10 000)
Łódzki KS 0-0 Szombierki Bytom 4 czerwca, 19:00 (10 000)
Śląsk Wrocław 1-1 Zagłębie Sosnowiec 4 czerwca, 17:30 (10 000)
Legia Warszawa 2-1 Odra Opole 4 czerwca, 17:30 (8000)
Wisła Kraków 0-0 Stal Mielec 4 czerwca, 17:00 (10 000)
Górnik Zabrze 0-0 Lech Poznań 4 czerwca, 17:00 (5000)
Ruch Chorzów 1-2 Widzew Łódź 4 czerwca, 17:00 (10 000)
Polonia Bytom 1-2 Zawisza Bydgoszcz 4 czerwca, 17:00 (1500)

Kolejka 29 - 7 czerwca

GKS Katowice 0-1 Zawisza Bydgoszcz 7 czerwca, 17:00 (12 000)
Widzew Łódź 2-0 Polonia Bytom 7 czerwca, 17:00 (12 000)
Lech Poznań 3-1 Ruch Chorzów 7 czerwca, 17:00 (10 000)
Stal Mielec 0-0 Górnik Zabrze 7 czerwca, 17:00 (10 000)
Odra Opole 0-4 Wisła Kraków 7 czerwca, 17:00 (6000)
Zagłębie Sosnowiec 0-1 Legia Warszawa 7 czerwca, 17:00 (2000)
Szombierki Bytom 1-2 Śląsk Wrocław 7 czerwca, 17:00 (4000)
Arka Gdynia 3-1 Łódzki KS 7 czerwca, 17:00 (10 000)

Kolejka 30 - 15 czerwca

Łódzki KS 2-1 GKS Katowice 15 czerwca, 18:10 (200)
Śląsk Wrocław 3-2 Arka Gdynia 15 czerwca, 17:00 (7000)
Legia Warszawa 2-0 Szombierki Bytom 15 czerwca, 17:00 (8000)
Wisła Kraków 2-1 Zagłębie Sosnowiec 15 czerwca, 17:00 (10 000)
Górnik Zabrze 0-0 Odra Opole 15 czerwca, 17:00 (300)
Ruch Chorzów 4-0 Stal Mielec 15 czerwca, 17:00 (1000)
Polonia Bytom 0-0 Lech Poznań 15 czerwca, 17:00 (200)
Zawisza Bydgoszcz 0-3 Widzew Łódź 15 czerwca, 17:00 (15 000)
mecz przerwany w 10. minucie na 60 minut z powodu ulewy

Autor: Paweł Mogielnicki

 

Napisz do nas