[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 MPJM
 
REKLAMA
 
 PZPN
RSSSF
 
REKLAMA
 

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

REKLAMA

Klasa C 2011/2012, grupa: Wadowice II
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Orzeł Radocza 18 42 12 6 0 60-14 7 2 0 30-6 5 4 0 30-8
2.  Borowik Bachowice 18 36 11 3 4 65-17 6 2 1 35-8 5 1 3 30-9 2 4 1 1 0 5-2
3.  Płomień Sosnowice 18 36 10 6 2 87-30 5 3 1 41-13 5 3 1 46-17 2 1 0 1 1 2-5
4.  Wikliniarz Woźniki 18 34 10 4 4 58-39 6 2 1 37-17 4 2 3 21-22
5.  Skawa Witanowice 18 32 9 5 4 56-40 6 3 0 33-13 3 2 4 23-27
6.  Gronie Zagórnik 18 23 6 5 7 39-42 4 3 2 23-15 2 2 5 16-27
7.  Huragan Inwałd 18 21 6 3 9 45-44 4 0 5 19-22 2 3 4 26-22
8.  Victoria Półwieś 18 15 5 0 13 29-74 3 0 6 15-41 2 0 7 14-33
9.  Strzelec Bęczyn 18 10 3 1 14 36-79 2 1 6 23-38 1 0 8 13-41
10.  Spartak Przybradz 18 4 1 1 16 14-110 1 1 7 11-49 0 0 9 3-61

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
 1 Orzeł Radocza    2-0 0-0 7-0 6-2 4-4 1-0 5-0 1-0 4-0 
 2 Borowik Bachowice0-1     2-2 3-3 5-2 3-0 2-0 4-0 8-0 8-0 
 3 Płomień Sosnowice1-1 0-3     1-1 1-1 5-1 3-2 6-2 10-2 14-0 
 4 Wikliniarz Woźniki1-1 1-1 4-2     4-3 4-1 5-2 2-5 10-1 6-1 
 5 Skawa Witanowice2-2 3-0* 3-3 2-1     3-1 2-2 5-3 3-1 10-0 
 6 Gronie Zagórnik2-2 2-0 3-5 2-3 1-1     1-1 5-2 6-1 1-0 
 7 Huragan Inwałd0-4 1-4 3-5 0-1 3-1 1-4     3-1 2-1 6-1 
 8 Victoria Półwieś1-6 0-9 2-5 1-5 2-6 3-0* 2-10     1-0 3-0* 
 9 Strzelec Bęczyn0-7 0-11 0-5 5-2 4-5 2-3 3-3 0-1     9-1 
 10 Spartak Przybradz1-6 0-2 0-19 1-5 1-2 2-2 3-6 3-0* 0-7     

REKLAMA

Kolejka 1 - 20-21 sierpnia

Gronie Zagórnik 1-0 Spartak Przybradz 21 sierpnia, 17:00
Huragan Inwałd 3-5 Płomień Sosnowice 21 sierpnia, 14:00
Skawa Witanowice 3-1 Strzelec Bęczyn 21 sierpnia, 11:00
w Bęczynie; Skawa gospodarzem
Orzeł Radocza 7-0 Wikliniarz Woźniki 21 sierpnia, 17:00
Victoria Półwieś 0-9 Borowik Bachowice 21 sierpnia, 17:00

Kolejka 2 - 27-28 sierpnia

Spartak Przybradz 0-2 Borowik Bachowice 28 sierpnia, 14:00
Wikliniarz Woźniki 2-5 Victoria Półwieś 28 sierpnia, 14:00
Strzelec Bęczyn 0-7 Orzeł Radocza 28 sierpnia, 17:00
Płomień Sosnowice 1-1 Skawa Witanowice 28 sierpnia, 11:00
Gronie Zagórnik 1-1 Huragan Inwałd 28 sierpnia, 17:00

Kolejka 3 - 3-4 września

Huragan Inwałd 6-1 Spartak Przybradz 4 września, 14:00
Skawa Witanowice 3-1 Gronie Zagórnik 4 września, 14:00
Orzeł Radocza 0-0 Płomień Sosnowice 3 września, 17:00
Victoria Półwieś 1-0 Strzelec Bęczyn 4 września, 17:00
Borowik Bachowice 3-3 Wikliniarz Woźniki 4 września, 17:00

Kolejka 4 - 10-11 września

Spartak Przybradz 1-5 Wikliniarz Woźniki 11 września, 14:00
Strzelec Bęczyn 0-11 Borowik Bachowice 11 września, 17:00
Płomień Sosnowice 6-2 Victoria Półwieś 10 września, 17:00
Gronie Zagórnik 2-2 Orzeł Radocza 11 września, 17:00
Huragan Inwałd 3-1 Skawa Witanowice 11 września, 14:00

Kolejka 5 - 17-18 września

Skawa Witanowice 10-0 Spartak Przybradz 18 września, 11:00
Orzeł Radocza 1-0 Huragan Inwałd 18 września, 17:00
Victoria Półwieś 3-0 Gronie Zagórnik 18 września, 17:00
(wo)
na boisku 1-4
Borowik Bachowice 2-2 Płomień Sosnowice 18 września, 17:00
Wikliniarz Woźniki 10-1 Strzelec Bęczyn 18 września, 14:00

Kolejka 6 - 24-25 września

Spartak Przybradz 0-7 Strzelec Bęczyn 25 września, 14:00
Płomień Sosnowice 1-1 Wikliniarz Woźniki 24 września, 16:00
Gronie Zagórnik 2-0 Borowik Bachowice 25 września, 16:00
Huragan Inwałd 3-1 Victoria Półwieś 25 września, 14:00
Skawa Witanowice 2-2 Orzeł Radocza 25 września, 11:00

Kolejka 7 - 1-2 października

Orzeł Radocza 4-0 Spartak Przybradz 2 października, 16:00
Victoria Półwieś 2-6 Skawa Witanowice 2 października, 16:00
Borowik Bachowice 2-0 Huragan Inwałd 2 października, 16:00
Wikliniarz Woźniki 4-1 Gronie Zagórnik 2 października, 14:00
Strzelec Bęczyn 0-5 Płomień Sosnowice 2 października, 16:00

Kolejka 8 - 8-9 października

Spartak Przybradz 0-19 Płomień Sosnowice 9 października, 16:00
Gronie Zagórnik 6-1 Strzelec Bęczyn 9 października, 16:00
Huragan Inwałd 0-1 Wikliniarz Woźniki 9 października, 14:00
Skawa Witanowice 3-0 Borowik Bachowice 9 października, 11:00
(wo)
na boisku 1-5
Orzeł Radocza 5-0 Victoria Półwieś 9 października, 16:00

Kolejka 9 - 15-16 października

Victoria Półwieś 3-0 Spartak Przybradz 16 października, 15:00
(wo)
Borowik Bachowice 0-1 Orzeł Radocza 16 października, 15:00
Wikliniarz Woźniki 4-3 Skawa Witanowice 16 października, 14:00
Strzelec Bęczyn 3-3 Huragan Inwałd 16 października, 15:00
Płomień Sosnowice 5-1 Gronie Zagórnik 15 października, 15:00

Kolejka 10 - 22 kwietnia

Spartak Przybradz 2-2 Gronie Zagórnik 22 kwietnia, 14:00
Płomień Sosnowice 3-2 Huragan Inwałd 22 kwietnia, 16:00
Strzelec Bęczyn 4-5 Skawa Witanowice 22 kwietnia, 11:00
Wikliniarz Woźniki 1-1 Orzeł Radocza 22 kwietnia, 15:00
Borowik Bachowice 4-0 Victoria Półwieś 22 kwietnia, 16:00

Kolejka 11 - 29 kwietnia

Borowik Bachowice 8-0 Spartak Przybradz 29 kwietnia, 17:00
Victoria Półwieś 1-5 Wikliniarz Woźniki 29 kwietnia, 17:00
Orzeł Radocza 1-0 Strzelec Bęczyn 29 kwietnia, 17:00
Skawa Witanowice 3-3 Płomień Sosnowice 29 kwietnia, 11:00
Huragan Inwałd 1-4 Gronie Zagórnik 29 kwietnia, 14:00

Kolejka 12 - 6 maja

Spartak Przybradz 3-6 Huragan Inwałd 6 maja, 14:00
Gronie Zagórnik 1-1 Skawa Witanowice 6 maja, 17:00
Płomień Sosnowice 1-1 Orzeł Radocza 6 maja, 11:00
w pierwotnym terminie (5 maja, 11:00) odwołany
Strzelec Bęczyn 0-1 Victoria Półwieś 6 maja, 17:00
Wikliniarz Woźniki 1-1 Borowik Bachowice 6 maja, 15:00

Kolejka 13 - 13 maja

Wikliniarz Woźniki 6-1 Spartak Przybradz 13 maja, 15:00
Borowik Bachowice 8-0 Strzelec Bęczyn 13 maja, 17:00
Victoria Półwieś 2-5 Płomień Sosnowice 13 maja, 17:00
Orzeł Radocza 4-4 Gronie Zagórnik 12 maja, 17:00
Skawa Witanowice 2-2 Huragan Inwałd 13 maja, 11:00

Kolejka 14 - 20 maja

Spartak Przybradz 1-2 Skawa Witanowice 20 maja, 14:00
Huragan Inwałd 0-4 Orzeł Radocza 20 maja, 14:00
Gronie Zagórnik 5-2 Victoria Półwieś 20 maja, 17:00
Płomień Sosnowice 0-3 Borowik Bachowice 19 maja, 17:00
Strzelec Bęczyn 5-2 Wikliniarz Woźniki 20 maja, 17:00

Kolejka 15 - 27 maja

Strzelec Bęczyn 9-1 Spartak Przybradz 27 maja, 17:00
Wikliniarz Woźniki 4-2 Płomień Sosnowice 26 maja, 16:00
Borowik Bachowice 3-0 Gronie Zagórnik 27 maja, 17:00
Victoria Półwieś 2-10 Huragan Inwałd 27 maja, 17:00
Orzeł Radocza 6-2 Skawa Witanowice 27 maja, 17:00

Kolejka 16 - 3 czerwca

Spartak Przybradz 1-6 Orzeł Radocza 3 czerwca, 14:00
Skawa Witanowice 5-3 Victoria Półwieś 3 czerwca, 11:00
Huragan Inwałd 1-4 Borowik Bachowice 3 czerwca, 17:00
Gronie Zagórnik 2-3 Wikliniarz Woźniki 3 czerwca, 17:00
Płomień Sosnowice 10-2 Strzelec Bęczyn 2 czerwca, 17:00

Kolejka 17 - 10 czerwca

Płomień Sosnowice 14-0 Spartak Przybradz 10 czerwca, 11:00
Strzelec Bęczyn 2-3 Gronie Zagórnik 9 czerwca, 17:00
Wikliniarz Woźniki 5-2 Huragan Inwałd 10 czerwca, 11:00
Borowik Bachowice 5-2 Skawa Witanowice 10 czerwca, 11:00
Victoria Półwieś 1-6 Orzeł Radocza 10 czerwca, 11:00

REKLAMA

Kolejka 18 - 17 czerwca

Spartak Przybradz 3-0 Victoria Półwieś 17 czerwca, 11:00
(wo)
na boisku 1-4
Orzeł Radocza 2-0 Borowik Bachowice 17 czerwca, 11:00
Skawa Witanowice 2-1 Wikliniarz Woźniki 17 czerwca, 11:00
Huragan Inwałd 2-1 Strzelec Bęczyn 17 czerwca, 11:00
Gronie Zagórnik 3-5 Płomień Sosnowice 17 czerwca, 11:00

Klasa B 2011/2012 (Wadowice I)
Klasa B 2011/2012 (Wadowice II)

Klasa C 2011/2012 (Wadowice I)

Autor: Wojciech Korbel
Kontakt: malopolskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas