[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa B 2011/2012, grupa: Podhale (wschód)
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Dunajec Ostrowsko 22 50 15 5 2 61-27 8 2 1 36-14 7 3 1 25-13 2 4 1 1 0 6-5
2.  Przełęcz Łopuszna 22 50 16 2 4 81-33 9 1 1 43-13 7 1 3 38-20 2 1 0 1 1 5-6
3.  Spisz Krempachy 22 46 15 1 6 49-28 7 1 3 26-14 8 0 3 23-14
4.  ZOR Frydman 22 44 14 2 6 56-34 9 1 1 31-8 5 1 5 25-26
5.  Sokolica Krościenko nad Dunajcem 22 41 13 2 7 69-32 8 1 2 47-13 5 1 5 22-19
6.  Gorc Ochotnica 22 27 9 0 13 44-50 7 0 4 26-11 2 0 9 18-39
7.  Trzy Korony Sromowce Niżne 22 26 8 2 12 40-50 6 1 4 27-20 2 1 8 13-30
8.  Grom Morawczyna 22 23 7 2 13 39-81 4 0 7 23-37 3 2 6 16-44
9.  Hetman Leśnica 22 22 7 1 14 34-58 3 1 7 15-27 4 0 7 19-31
10.  Krokus 2000 Łapsze Niżne 22 21 6 3 13 34-58 4 2 5 26-29 2 1 8 8-29
11.  Łęgi Nowa Biała 22 18 5 3 14 34-52 2 2 7 16-22 3 1 7 18-30
12.  Bór Dębno 22 16 5 1 16 29-67 3 0 8 19-27 2 1 8 10-40
Hetman Leśnica rozgrywa swoje mecze w Gronkowie.
Grom Morawczyna rozgrywa swoje mecze w Trutem.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
 1 Dunajec Ostrowsko    4-3 3-1 3-4 2-2 8-0 3-1 2-2 3-0 1-0 5-1 2-0 
 2 Przełęcz Łopuszna2-2     2-4 6-0 1-0 5-1 4-0 4-1 3-2 5-2 6-0 5-1 
 3 Spisz Krempachy0-2 4-5     1-3 1-0 2-1 2-0 6-2 3-0 1-1 1-0 5-0 
 4 ZOR Frydman2-0 2-0 1-0     4-1 4-1 0-0 8-1 4-2 1-0 5-0 0-3* 
 5 Sokolica Krościenko nad Dunajcem1-1 3-0 1-2 3-2     4-2 5-2 5-1 1-2 9-0 5-1 10-0 
 6 Gorc Ochotnica1-4 0-2 0-3* 2-0 1-0     3-0 8-0 1-2 2-0 3-0* 5-0 
 7 Trzy Korony Sromowce Niżne2-2 0-4 2-0 3-0* 1-3 2-3     7-0 5-1 2-0 0-6 3-1 
 8 Grom Morawczyna2-3 2-4 1-3 2-7 1-6 3-2 3-2     3-2 4-0 0-4 2-4 
 9 Hetman Leśnica0-2 2-6 0-2 2-1 1-2 3-2 2-4 1-2     0-3 3-2 1-1 
 10 Krokus 2000 Łapsze Niżne1-4 1-6 3-5 2-4 5-1 6-3 2-1 1-1 1-3     1-1 3-0 
 11 Łęgi Nowa Biała0-2 1-1 0-1 2-2 0-4 0-2 1-3 2-3 6-3 0-1     4-0 
 12 Bór Dębno2-3 1-7 1-2 0-2 2-3 2-1 5-0 0-3 1-2 4-1 1-3     

Kolejka 1 - 14 sierpnia

Trzy Korony Sromowce Niżne 2-2 Dunajec Ostrowsko 14 sierpnia, 14:30
Spisz Krempachy 2-1 Gorc Ochotnica 14 sierpnia, 14:30
równocześnie mecz I rundy PP Nowy Sącz - Podhale
Sokolica Krościenko nad Dunajcem 5-1 Grom Morawczyna 14 sierpnia, 14:30
Przełęcz Łopuszna 3-2 Hetman Leśnica 14 sierpnia, 17:30
Łęgi Nowa Biała 0-1 Krokus 2000 Łapsze Niżne 14 sierpnia, 17:30
Bór Dębno 0-2 ZOR Frydman 30 października, 11:00
w pierwotnym terminie (14 sierpnia, 14:00) odwołany

Kolejka 2 - 21 sierpnia

Bór Dębno 4-1 Krokus 2000 Łapsze Niżne 21 sierpnia, 17:00
Hetman Leśnica 3-2 Łęgi Nowa Biała 21 sierpnia, 11:00
Grom Morawczyna 2-4 Przełęcz Łopuszna 21 sierpnia, 11:00
Gorc Ochotnica 1-0 Sokolica Krościenko nad Dunajcem 21 sierpnia, 17:00
Dunajec Ostrowsko 3-1 Spisz Krempachy 21 sierpnia, 14:00
ZOR Frydman 0-0 Trzy Korony Sromowce Niżne 21 sierpnia, 14:00

Kolejka 3 - 28 sierpnia

Trzy Korony Sromowce Niżne 3-1 Bór Dębno 28 sierpnia, 14:00
Spisz Krempachy 1-3 ZOR Frydman 28 sierpnia, 17:00
Sokolica Krościenko nad Dunajcem 1-1 Dunajec Ostrowsko 28 sierpnia, 17:00
Przełęcz Łopuszna 5-1 Gorc Ochotnica 28 sierpnia, 11:00
Łęgi Nowa Biała 2-3 Grom Morawczyna 28 sierpnia, 14:00
Krokus 2000 Łapsze Niżne 1-3 Hetman Leśnica 28 sierpnia, 14:00

Kolejka 4 - 4 września

Bór Dębno 1-2 Hetman Leśnica 4 września, 13:30
Grom Morawczyna 4-0 Krokus 2000 Łapsze Niżne 4 września, 11:00
Gorc Ochotnica 3-0 Łęgi Nowa Biała 4 września, 11:00
(wo)
goście nie przystąpili do meczu
Dunajec Ostrowsko 4-3 Przełęcz Łopuszna 4 września, 16:30
ZOR Frydman 4-1 Sokolica Krościenko nad Dunajcem 4 września, 16:30
Trzy Korony Sromowce Niżne 2-0 Spisz Krempachy 4 września, 13:30

Kolejka 5 - 11 września

Spisz Krempachy 5-0 Bór Dębno 11 września, 13:30
Sokolica Krościenko nad Dunajcem 5-2 Trzy Korony Sromowce Niżne 11 września, 11:00
Przełęcz Łopuszna 6-0 ZOR Frydman 11 września, 11:00
Łęgi Nowa Biała 0-2 Dunajec Ostrowsko 11 września, 13:30
Krokus 2000 Łapsze Niżne 6-3 Gorc Ochotnica 11 września, 11:00
Hetman Leśnica 1-2 Grom Morawczyna 11 września, 13:30

Kolejka 6 - 18 września

Bór Dębno 0-3 Grom Morawczyna 18 września, 16:30
Gorc Ochotnica 1-2 Hetman Leśnica 18 września, 11:00
Dunajec Ostrowsko 1-0 Krokus 2000 Łapsze Niżne 18 września, 13:30
ZOR Frydman 5-0 Łęgi Nowa Biała 18 września, 13:30
Trzy Korony Sromowce Niżne 0-4 Przełęcz Łopuszna 30 października, 11:00
Spisz Krempachy 1-0 Sokolica Krościenko nad Dunajcem 18 września, 16:30

Kolejka 7 - 25 września

Sokolica Krościenko nad Dunajcem 10-0 Bór Dębno 25 września, 16:30
Przełęcz Łopuszna 2-4 Spisz Krempachy 25 września, 13:30
Łęgi Nowa Biała 1-3 Trzy Korony Sromowce Niżne 25 września, 13:30
Krokus 2000 Łapsze Niżne 2-4 ZOR Frydman 25 września, 15:00
Grom Morawczyna 3-2 Gorc Ochotnica 25 września, 16:30
Dunajec Ostrowsko 3-0 Hetman Leśnica 25 września, 15:00

Kolejka 8 - 2 października

Bór Dębno 2-1 Gorc Ochotnica 2 października, 15:30
Dunajec Ostrowsko 2-2 Grom Morawczyna 2 października, 15:30
ZOR Frydman 4-2 Hetman Leśnica 2 października, 12:00
Trzy Korony Sromowce Niżne 2-0 Krokus 2000 Łapsze Niżne 2 października, 15:30
Spisz Krempachy 1-0 Łęgi Nowa Biała 2 października, 12:00
Sokolica Krościenko nad Dunajcem 3-0 Przełęcz Łopuszna 2 października, 15:30

Kolejka 9 - 9 października

Przełęcz Łopuszna 5-1 Bór Dębno 9 października, 15:00
Łęgi Nowa Biała 0-4 Sokolica Krościenko nad Dunajcem 9 października, 11:30
Krokus 2000 Łapsze Niżne 3-5 Spisz Krempachy 9 października, 11:30
Hetman Leśnica 2-4 Trzy Korony Sromowce Niżne 9 października, 15:00
Grom Morawczyna 2-7 ZOR Frydman 9 października, 11:30
Gorc Ochotnica 1-4 Dunajec Ostrowsko 9 października, 11:30

Kolejka 10 - 16 października

Bór Dębno 2-3 Dunajec Ostrowsko 16 października, 11:00
ZOR Frydman 4-1 Gorc Ochotnica 16 października, 14:30
Trzy Korony Sromowce Niżne 7-0 Grom Morawczyna 16 października, 11:00
Spisz Krempachy 3-0 Hetman Leśnica 16 października, 14:30
Sokolica Krościenko nad Dunajcem 9-0 Krokus 2000 Łapsze Niżne 16 października, 14:30
Przełęcz Łopuszna 6-0 Łęgi Nowa Biała 16 października, 11:00

Kolejka 11 - 23 października

Łęgi Nowa Biała 4-0 Bór Dębno 23 października, 11:00
Krokus 2000 Łapsze Niżne 1-6 Przełęcz Łopuszna 23 października, 14:00
Hetman Leśnica 1-2 Sokolica Krościenko nad Dunajcem 23 października, 14:00
Grom Morawczyna 1-3 Spisz Krempachy 23 października, 11:00
Gorc Ochotnica 3-0 Trzy Korony Sromowce Niżne 23 października, 11:00
Dunajec Ostrowsko 3-4 ZOR Frydman 23 października, 14:00

Kolejka 12 - 15 kwietnia

ZOR Frydman 0-3 Bór Dębno 15 kwietnia, 16:30
(wo)
w drużynie gospodarzy wystąpił nieuprawniony zawodnik - na boisku 4-3
Dunajec Ostrowsko 3-1 Trzy Korony Sromowce Niżne 15 kwietnia, 16:30
Gorc Ochotnica 0-3 Spisz Krempachy 15 kwietnia, 13:30
(wo)
w drużynie gospodarzy wystąpił nieuprawniony zawodnik - na boisku 4-4
Grom Morawczyna 1-6 Sokolica Krościenko nad Dunajcem 15 kwietnia, 11:00
Hetman Leśnica 2-6 Przełęcz Łopuszna 15 kwietnia, 13:30
Krokus 2000 Łapsze Niżne 1-1 Łęgi Nowa Biała 15 kwietnia, 11:00

Kolejka 13 - 22 kwietnia

Krokus 2000 Łapsze Niżne 3-0 Bór Dębno 22 kwietnia, 11:00
Łęgi Nowa Biała 6-3 Hetman Leśnica 22 kwietnia, 11:00
Przełęcz Łopuszna 4-1 Grom Morawczyna 22 kwietnia, 17:00
Sokolica Krościenko nad Dunajcem 4-2 Gorc Ochotnica 22 kwietnia, 14:00
Spisz Krempachy 0-2 Dunajec Ostrowsko 22 kwietnia, 14:00
Trzy Korony Sromowce Niżne 3-0 ZOR Frydman 22 kwietnia, 17:00
(wo)
w drużynie gości wystąpił nieuprawniony zawodnik - na boisku 0-3

Kolejka 14 - 29 kwietnia

Bór Dębno 5-0 Trzy Korony Sromowce Niżne 29 kwietnia, 14:00
ZOR Frydman 1-0 Spisz Krempachy 29 kwietnia, 17:00
Dunajec Ostrowsko 2-2 Sokolica Krościenko nad Dunajcem 29 kwietnia, 17:00
Gorc Ochotnica 0-2 Przełęcz Łopuszna 29 kwietnia, 11:00
Grom Morawczyna 0-4 Łęgi Nowa Biała 29 kwietnia, 14:00
Hetman Leśnica 0-3 Krokus 2000 Łapsze Niżne 29 kwietnia, 11:00

Kolejka 15 - 3 maja

Hetman Leśnica 1-1 Bór Dębno 3 maja, 14:30
Krokus 2000 Łapsze Niżne 1-1 Grom Morawczyna 3 maja, 14:30
Łęgi Nowa Biała 0-2 Gorc Ochotnica 3 maja, 14:30
Przełęcz Łopuszna 2-2 Dunajec Ostrowsko 3 maja, 14:30
Sokolica Krościenko nad Dunajcem 3-2 ZOR Frydman 3 maja, 14:30
Spisz Krempachy 2-0 Trzy Korony Sromowce Niżne 3 maja, 14:30

Kolejka 16 - 6 maja

Bór Dębno 1-2 Spisz Krempachy 6 maja, 17:30
Trzy Korony Sromowce Niżne 1-3 Sokolica Krościenko nad Dunajcem 6 maja, 14:30
ZOR Frydman 2-0 Przełęcz Łopuszna 6 maja, 14:30
Dunajec Ostrowsko 5-1 Łęgi Nowa Biała 6 maja, 17:30
Gorc Ochotnica 2-0 Krokus 2000 Łapsze Niżne 6 maja, 11:30
Grom Morawczyna 3-2 Hetman Leśnica 6 maja, 11:30

Kolejka 17 - 13 maja

Grom Morawczyna 2-4 Bór Dębno 13 maja, 11:30
Hetman Leśnica 3-2 Gorc Ochotnica 13 maja, 14:30
Krokus 2000 Łapsze Niżne 1-4 Dunajec Ostrowsko 13 maja, 11:30
Łęgi Nowa Biała 2-2 ZOR Frydman 13 maja, 14:30
Przełęcz Łopuszna 4-0 Trzy Korony Sromowce Niżne 13 maja, 17:30
Sokolica Krościenko nad Dunajcem 1-2 Spisz Krempachy 13 maja, 17:30

Kolejka 18 - 20 maja

Hetman Leśnica 0-2 Dunajec Ostrowsko 20 maja, 14:30
Bór Dębno 2-3 Sokolica Krościenko nad Dunajcem 20 maja, 17:30
Spisz Krempachy 4-5 Przełęcz Łopuszna 20 maja, 14:30
Trzy Korony Sromowce Niżne 0-6 Łęgi Nowa Biała 20 maja, 11:30
ZOR Frydman 1-0 Krokus 2000 Łapsze Niżne 20 maja, 11:30
Gorc Ochotnica 8-0 Grom Morawczyna 20 maja, 17:30

Kolejka 19 - 27 maja

Gorc Ochotnica 5-0 Bór Dębno 27 maja, 11:30
Grom Morawczyna 2-3 Dunajec Ostrowsko 27 maja, 14:30
Hetman Leśnica 2-1 ZOR Frydman 27 maja, 11:30
Krokus 2000 Łapsze Niżne 2-1 Trzy Korony Sromowce Niżne 27 maja, 17:30
Łęgi Nowa Biała 0-1 Spisz Krempachy 27 maja, 14:30
Przełęcz Łopuszna 1-0 Sokolica Krościenko nad Dunajcem 27 maja, 11:30

Kolejka 20 - 3 czerwca

Bór Dębno 1-7 Przełęcz Łopuszna 3 czerwca, 11:30
Sokolica Krościenko nad Dunajcem 5-1 Łęgi Nowa Biała 3 czerwca, 17:30
Spisz Krempachy 1-1 Krokus 2000 Łapsze Niżne 3 czerwca, 11:30
Trzy Korony Sromowce Niżne 5-1 Hetman Leśnica 3 czerwca, 17:30
ZOR Frydman 8-1 Grom Morawczyna 3 czerwca, 14:30
Dunajec Ostrowsko 8-0 Gorc Ochotnica 3 czerwca, 14:30

Kolejka 21 - 7 czerwca

Dunajec Ostrowsko 2-0 Bór Dębno 7 czerwca, 15:00
Gorc Ochotnica 2-0 ZOR Frydman 7 czerwca, 15:00
Grom Morawczyna 3-2 Trzy Korony Sromowce Niżne 7 czerwca, 15:00
Hetman Leśnica 0-2 Spisz Krempachy 7 czerwca, 15:00
Krokus 2000 Łapsze Niżne 5-1 Sokolica Krościenko nad Dunajcem 7 czerwca, 15:00
Łęgi Nowa Biała 1-1 Przełęcz Łopuszna 7 czerwca, 15:00

Kolejka 22 - 10 czerwca

Bór Dębno 1-3 Łęgi Nowa Biała 10 czerwca, 15:00
Przełęcz Łopuszna 5-2 Krokus 2000 Łapsze Niżne 10 czerwca, 15:00
Sokolica Krościenko nad Dunajcem 1-2 Hetman Leśnica 10 czerwca, 15:00
Spisz Krempachy 6-2 Grom Morawczyna 10 czerwca, 15:00
Trzy Korony Sromowce Niżne 2-3 Gorc Ochotnica 10 czerwca, 15:00
ZOR Frydman 2-0 Dunajec Ostrowsko 10 czerwca, 15:00

Baraże o udział w klasie A (Podhale)

Klasa A 2011/2012 (Podhale)

Klasa B 2011/2012 (Podhale (zachód))

Klasa C 2011/2012 (Podhale (wschód))

Autor: Jacek Skałba
Kontakt: malopolskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas