[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa A 2011/2012, grupa: Rybnik
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  KS Wielopole (Rybnik) 30 69 22 3 5 100-41 12 2 1 55-18 10 1 4 45-23
2.  Polonia Łaziska Rybnickie 30 67 21 4 5 110-47 10 1 4 55-20 11 3 1 55-27
3.  Gwiazda Skrzyszów 30 64 20 4 6 88-42 11 2 2 45-20 9 2 4 43-22
4.  Płomień Ochojec (Rybnik) 30 53 16 5 9 58-35 9 0 6 25-17 7 5 3 33-18
5.  TKKF Zuch Orzepowice (Rybnik) 30 52 16 4 10 81-79 8 3 4 45-33 8 1 6 36-46 2 4 1 1 0 4-3
6.  Pierwszy Chwałowice (Rybnik) 30 52 16 4 10 62-52 9 3 3 32-20 7 1 7 30-32 2 1 0 1 1 3-4
7.  MKS 32 Radziejów (Rybnik) 30 47 14 5 11 67-57 9 2 4 39-21 5 3 7 28-36
8.  Start Mszana 30 46 13 7 10 62-50 6 4 5 32-20 7 3 5 30-30
9.  LKS Skrbeńsko 30 44 13 5 12 56-44 8 2 5 38-21 5 3 7 18-23
10.  LKS Rój (Żory) 30 42 12 6 12 50-55 8 3 4 28-26 4 3 8 22-29
11.  TKKF Jedność Grabownia (Rybnik) 30 40 11 7 12 76-77 6 3 6 44-43 5 4 6 32-34
12.  Olza Godów 30 33 9 6 15 49-57 6 3 6 23-27 3 3 9 26-30
13.  Borowik Szczejkowice 30 28 8 4 18 57-86 2 4 9 31-46 6 0 9 26-40
14.  Orzeł Jankowice 30 18 5 3 22 39-81 3 2 10 19-36 2 1 12 20-45
15.  Górnik Czerwionka (Czerwionka-Leszczyny) 30 15 5 0 25 41-111 3 0 12 21-50 2 0 13 20-61 2 3 1 0 1 3-3
16.  KP Kamień (Rybnik) 30 15 4 3 23 47-129 3 1 11 25-68 1 2 12 22-61 2 3 1 0 1 3-3

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 KS Wielopole (Rybnik)    5-1 3-2 4-2 10-0 4-2 6-2 7-1 2-0 3-2 2-3 0-0 4-2 2-0 3-1 0-0 
 2 Polonia Łaziska Rybnickie3-0     1-0 2-1 9-0 2-3 1-2 3-5 0-0 4-1 1-3 2-0 5-1 5-4 9-0 8-0 
 3 Gwiazda Skrzyszów1-2 3-3     2-1 6-2 2-3 2-1 2-2 3-0 4-0 2-1 1-0 4-2 2-0 4-1 7-2 
 4 Płomień Ochojec (Rybnik)0-1 1-2 1-2     5-1 3-2 2-1 1-0 0-1 1-0 2-1 0-4 1-2 3-0 4-0 1-0 
 5 TKKF Zuch Orzepowice (Rybnik)1-3 2-7 1-1 2-2     4-3 5-1 1-1 3-0* 1-3 3-0* 4-3 3-1 1-4 10-1 4-3 
 6 Pierwszy Chwałowice (Rybnik)1-2 2-2 4-3 1-2 0-0     1-0 1-2 3-1 2-0 4-2 1-1 3-2 2-1 1-0 6-2 
 7 MKS 32 Radziejów (Rybnik)3-2 2-4 0-1 0-0 4-2 1-2     1-0 0-2 2-1 2-2 2-0 7-2 2-1 10-2 3-0 
 8 Start Mszana3-0* 1-3 3-4 1-1 1-2 1-0 2-2     0-0 0-0 2-1 1-2 1-2 9-2 3-0 4-1 
 9 LKS Skrbeńsko1-4 2-2 0-1 0-3 1-0 5-0 8-1 1-1     2-1 4-0 4-1 1-2 3-0 3-1 3-4 
 10 LKS Rój (Żory)3-0* 0-1 3-2 1-1 1-4 2-1 0-2 2-5 1-0     1-1 1-0 2-1 4-2 3-2 4-4 
 11 TKKF Jedność Grabownia (Rybnik)1-2 1-3 1-5 1-4 3-4 3-3 2-2 6-2 6-3 3-3     5-3 2-1 5-2 0-3* 5-3 
 12 Olza Godów0-1 3-6 0-0 1-1 1-3 0-3 1-3 0-1 1-0 1-0 3-3     3-1 3-2 3-2 3-1 
 13 Borowik Szczejkowice2-7 3-4 1-3 0-2 1-2 0-2 2-2 2-4 2-2 1-1 2-2 0-7     4-1 3-6 8-1 
 14 Orzeł Jankowice1-1 2-10 1-3 0-3 1-3 0-2 3-0 0-2 0-3 0-2 2-3 2-2 1-2     3-0 3-0 
 15 Górnik Czerwionka (Czerwionka-Leszczyny)3-4 0-3* 0-10 1-4 1-6 5-2 0-2 1-3 0-1 3-4 1-6 4-2 0-1 0-1     2-1 
 16 KP Kamień (Rybnik)0-16 0-4 3-6 2-6 2-7 0-2 1-7 2-1 2-5 2-4 3-4 3-1 3-4 0-0 2-1     

Kolejka 1 - 13-14 sierpnia

Start Mszana 9-2 Orzeł Jankowice 14 sierpnia, 17:00
Olza Godów 0-0 Gwiazda Skrzyszów 14 sierpnia, 17:00
LKS Skrbeńsko 2-2 Polonia Łaziska Rybnickie 14 sierpnia, 17:00
Borowik Szczejkowice 3-6 Górnik Czerwionka (Czerwionka-Leszczyny) 14 sierpnia, 17:00
TKKF Jedność Grabownia (Rybnik) 3-4 TKKF Zuch Orzepowice (Rybnik) 14 sierpnia, 17:00
KS Wielopole (Rybnik) 0-0 KP Kamień (Rybnik) 14 sierpnia, 17:00
Płomień Ochojec (Rybnik) 1-0 LKS Rój (Żory) 14 sierpnia, 17:00
MKS 32 Radziejów (Rybnik) 1-2 Pierwszy Chwałowice (Rybnik) 13 sierpnia, 17:00

Kolejka 2 - 20-21 sierpnia

Orzeł Jankowice 0-2 Pierwszy Chwałowice (Rybnik) 20 sierpnia, 17:00
LKS Rój (Żory) 0-2 MKS 32 Radziejów (Rybnik) 20 sierpnia, 17:00
KP Kamień (Rybnik) 2-6 Płomień Ochojec (Rybnik) 21 sierpnia, 17:00
TKKF Zuch Orzepowice (Rybnik) 1-3 KS Wielopole (Rybnik) 20 sierpnia, 17:00
Górnik Czerwionka (Czerwionka-Leszczyny) 1-6 TKKF Jedność Grabownia (Rybnik) 21 sierpnia, 17:00
Polonia Łaziska Rybnickie 5-1 Borowik Szczejkowice 21 sierpnia, 17:00
Gwiazda Skrzyszów 3-0 LKS Skrbeńsko 20 sierpnia, 17:00
Start Mszana 1-2 Olza Godów 21 sierpnia, 17:00

Kolejka 3 - 27-28 sierpnia

Olza Godów 3-2 Orzeł Jankowice 28 sierpnia, 16:30
LKS Skrbeńsko 1-1 Start Mszana 28 sierpnia, 16:30
Borowik Szczejkowice 1-3 Gwiazda Skrzyszów 28 sierpnia, 16:30
TKKF Jedność Grabownia (Rybnik) 1-3 Polonia Łaziska Rybnickie 28 sierpnia, 16:30
KS Wielopole (Rybnik) 3-1 Górnik Czerwionka (Czerwionka-Leszczyny) 28 sierpnia, 16:30
Płomień Ochojec (Rybnik) 5-1 TKKF Zuch Orzepowice (Rybnik) 28 sierpnia, 16:30
MKS 32 Radziejów (Rybnik) 3-0 KP Kamień (Rybnik) 27 sierpnia, 16:30
Pierwszy Chwałowice (Rybnik) 2-0 LKS Rój (Żory) 27 sierpnia, 16:30

Kolejka 4 - 3-4 września

Orzeł Jankowice 0-2 LKS Rój (Żory) 3 września, 16:30
KP Kamień (Rybnik) 0-2 Pierwszy Chwałowice (Rybnik) 4 września, 16:30
TKKF Zuch Orzepowice (Rybnik) 5-1 MKS 32 Radziejów (Rybnik) 3 września, 16:30
Górnik Czerwionka (Czerwionka-Leszczyny) 1-4 Płomień Ochojec (Rybnik) 4 września, 16:30
Polonia Łaziska Rybnickie 3-0 KS Wielopole (Rybnik) 4 września, 16:30
Gwiazda Skrzyszów 2-1 TKKF Jedność Grabownia (Rybnik) 3 września, 16:30
Start Mszana 1-2 Borowik Szczejkowice 3 września, 16:30
Olza Godów 1-0 LKS Skrbeńsko 4 września, 16:30

Kolejka 5 - 10-11 września

LKS Skrbeńsko 3-0 Orzeł Jankowice 11 września, 16:30
Borowik Szczejkowice 0-7 Olza Godów 11 września, 16:30
TKKF Jedność Grabownia (Rybnik) 6-2 Start Mszana 11 września, 16:30
KS Wielopole (Rybnik) 3-2 Gwiazda Skrzyszów 11 września, 16:30
Płomień Ochojec (Rybnik) 1-2 Polonia Łaziska Rybnickie 11 września, 16:30
MKS 32 Radziejów (Rybnik) 10-2 Górnik Czerwionka (Czerwionka-Leszczyny) 10 września, 16:30
Pierwszy Chwałowice (Rybnik) 0-0 TKKF Zuch Orzepowice (Rybnik) 10 września, 16:30
LKS Rój (Żory) 4-4 KP Kamień (Rybnik) 10 września, 16:30

Kolejka 6 - 17-18 września

Orzeł Jankowice 3-0 KP Kamień (Rybnik) 17 września, 16:00
TKKF Zuch Orzepowice (Rybnik) 1-3 LKS Rój (Żory) 17 września, 16:00
Górnik Czerwionka (Czerwionka-Leszczyny) 5-2 Pierwszy Chwałowice (Rybnik) 18 września, 16:00
Polonia Łaziska Rybnickie 1-2 MKS 32 Radziejów (Rybnik) 18 września, 16:00
Gwiazda Skrzyszów 2-1 Płomień Ochojec (Rybnik) 17 września, 16:00
Start Mszana 3-0 KS Wielopole (Rybnik) 17 września, 16:00
(wo)
na boisku 1-3 / w drużynie gości wystąpił nieuprawniony zawodnik
Olza Godów 3-3 TKKF Jedność Grabownia (Rybnik) 18 września, 16:00
LKS Skrbeńsko 1-2 Borowik Szczejkowice 17 września, 16:00

Kolejka 7 - 24-25 września

Borowik Szczejkowice 4-1 Orzeł Jankowice 25 września, 16:00
TKKF Jedność Grabownia (Rybnik) 6-3 LKS Skrbeńsko 25 września, 16:00
KS Wielopole (Rybnik) 0-0 Olza Godów 25 września, 16:00
Płomień Ochojec (Rybnik) 1-0 Start Mszana 24 września, 16:00
MKS 32 Radziejów (Rybnik) 0-1 Gwiazda Skrzyszów 24 września, 16:00
Pierwszy Chwałowice (Rybnik) 2-2 Polonia Łaziska Rybnickie 24 września, 16:00
LKS Rój (Żory) 3-2 Górnik Czerwionka (Czerwionka-Leszczyny) 24 września, 16:00
KP Kamień (Rybnik) 2-7 TKKF Zuch Orzepowice (Rybnik) 25 września, 16:00

Kolejka 8 - 1-2 października

Orzeł Jankowice 1-3 TKKF Zuch Orzepowice (Rybnik) 1 października, 15:30
Górnik Czerwionka (Czerwionka-Leszczyny) 2-1 KP Kamień (Rybnik) 2 października, 15:30
Polonia Łaziska Rybnickie 4-1 LKS Rój (Żory) 2 października, 15:30
Gwiazda Skrzyszów 2-3 Pierwszy Chwałowice (Rybnik) 1 października, 15:30
Start Mszana 2-2 MKS 32 Radziejów (Rybnik) 1 października, 15:30
LKS Skrbeńsko 1-4 KS Wielopole (Rybnik) 2 października, 15:30
Borowik Szczejkowice 2-2 TKKF Jedność Grabownia (Rybnik) 2 października, 15:30
Płomień Ochojec (Rybnik) 0-4 Olza Godów 2 października, 15:30

Kolejka 9 - 8-9 października

TKKF Jedność Grabownia (Rybnik) 5-2 Orzeł Jankowice 9 października, 15:00
KS Wielopole (Rybnik) 4-2 Borowik Szczejkowice 9 października, 15:00
Płomień Ochojec (Rybnik) 0-1 LKS Skrbeńsko 9 października, 15:00
MKS 32 Radziejów (Rybnik) 2-0 Olza Godów 8 października, 15:00
Pierwszy Chwałowice (Rybnik) 1-2 Start Mszana 8 października, 15:00
LKS Rój (Żory) 3-2 Gwiazda Skrzyszów 8 października, 15:00
KP Kamień (Rybnik) 0-4 Polonia Łaziska Rybnickie 9 października, 15:00
TKKF Zuch Orzepowice (Rybnik) 10-1 Górnik Czerwionka (Czerwionka-Leszczyny) 8 października, 15:00

Kolejka 10 - 15-16 października

Orzeł Jankowice 3-0 Górnik Czerwionka (Czerwionka-Leszczyny) 15 października, 14:30
Polonia Łaziska Rybnickie 9-0 TKKF Zuch Orzepowice (Rybnik) 16 października, 14:30
Gwiazda Skrzyszów 7-2 KP Kamień (Rybnik) 15 października, 14:30
Start Mszana 0-0 LKS Rój (Żory) 16 października, 14:30
Olza Godów 0-3 Pierwszy Chwałowice (Rybnik) 16 października, 14:30
LKS Skrbeńsko 8-1 MKS 32 Radziejów (Rybnik) 16 października, 14:30
Borowik Szczejkowice 0-2 Płomień Ochojec (Rybnik) 15 października, 14:30
TKKF Jedność Grabownia (Rybnik) 1-2 KS Wielopole (Rybnik) 16 października, 14:30

Kolejka 11 - 22-23 października

KS Wielopole (Rybnik) 2-0 Orzeł Jankowice 23 października, 14:30
Płomień Ochojec (Rybnik) 2-1 TKKF Jedność Grabownia (Rybnik) 22 października, 14:30
MKS 32 Radziejów (Rybnik) 7-2 Borowik Szczejkowice 22 października, 14:30
Pierwszy Chwałowice (Rybnik) 3-1 LKS Skrbeńsko 22 października, 14:30
LKS Rój (Żory) 1-0 Olza Godów 22 października, 14:30
KP Kamień (Rybnik) 2-1 Start Mszana 23 października, 14:30
TKKF Zuch Orzepowice (Rybnik) 1-1 Gwiazda Skrzyszów 22 października, 14:30
Górnik Czerwionka (Czerwionka-Leszczyny) 0-3 Polonia Łaziska Rybnickie 23 października, 14:30
(wo)
na boisku 1-2 / w drużynie gospodarzy wystąpił nieuprawniony zawodnik

Kolejka 12 - 29-30 października

Orzeł Jankowice 2-10 Polonia Łaziska Rybnickie 29 października, 14:00
Gwiazda Skrzyszów 4-1 Górnik Czerwionka (Czerwionka-Leszczyny) 29 października, 14:00
Start Mszana 1-2 TKKF Zuch Orzepowice (Rybnik) 29 października, 14:00
Olza Godów 3-1 KP Kamień (Rybnik) 30 października, 14:00
LKS Skrbeńsko 2-1 LKS Rój (Żory) 29 października, 14:00
Borowik Szczejkowice 0-2 Pierwszy Chwałowice (Rybnik) 30 października, 14:00
TKKF Jedność Grabownia (Rybnik) 2-2 MKS 32 Radziejów (Rybnik) 30 października, 14:00
KS Wielopole (Rybnik) 4-2 Płomień Ochojec (Rybnik) 30 października, 14:00

Kolejka 13 - 5-6 listopada

Płomień Ochojec (Rybnik) 3-0 Orzeł Jankowice 6 listopada, 13:30
MKS 32 Radziejów (Rybnik) 3-2 KS Wielopole (Rybnik) 5 listopada, 13:30
Pierwszy Chwałowice (Rybnik) 4-2 TKKF Jedność Grabownia (Rybnik) 5 listopada, 13:30
LKS Rój (Żory) 2-1 Borowik Szczejkowice 5 listopada, 13:30
KP Kamień (Rybnik) 2-5 LKS Skrbeńsko 6 listopada, 13:30
TKKF Zuch Orzepowice (Rybnik) 4-3 Olza Godów 5 listopada, 13:30
Górnik Czerwionka (Czerwionka-Leszczyny) 1-3 Start Mszana 6 listopada, 13:30
Polonia Łaziska Rybnickie 1-0 Gwiazda Skrzyszów 6 listopada, 13:30

Kolejka 14 - 12-13 listopada

Orzeł Jankowice 1-3 Gwiazda Skrzyszów 12 listopada, 13:30
Start Mszana 1-3 Polonia Łaziska Rybnickie 12 listopada, 13:30
Olza Godów 3-2 Górnik Czerwionka (Czerwionka-Leszczyny) 12 listopada, 13:30
LKS Skrbeńsko 1-0 TKKF Zuch Orzepowice (Rybnik) 13 listopada, 13:30
Borowik Szczejkowice 8-1 KP Kamień (Rybnik) 13 listopada, 13:30
TKKF Jedność Grabownia (Rybnik) 3-3 LKS Rój (Żory) 13 listopada, 13:30
KS Wielopole (Rybnik) 4-2 Pierwszy Chwałowice (Rybnik) 13 listopada, 14:00
Płomień Ochojec (Rybnik) 2-1 MKS 32 Radziejów (Rybnik) 13 listopada, 13:30

Kolejka 15 - 19-20 listopada

MKS 32 Radziejów (Rybnik) 2-1 Orzeł Jankowice 19 listopada, 13:00
Pierwszy Chwałowice (Rybnik) 1-2 Płomień Ochojec (Rybnik) 19 listopada, 13:00
LKS Rój (Żory) 3-0 KS Wielopole (Rybnik) 19 listopada, 13:00
(wo)
na boisku 2-1 / w drużynie gości wystąpił nieuprawniony zawodnik
KP Kamień (Rybnik) 3-4 TKKF Jedność Grabownia (Rybnik) 20 listopada, 16:00
TKKF Zuch Orzepowice (Rybnik) 3-1 Borowik Szczejkowice 19 listopada, 13:00
Górnik Czerwionka (Czerwionka-Leszczyny) 0-1 LKS Skrbeńsko 20 listopada, 13:00
Polonia Łaziska Rybnickie 2-0 Olza Godów 20 listopada, 13:00
Gwiazda Skrzyszów 2-2 Start Mszana 19 listopada, 13:00

Kolejka 16 - 24-25 marca

Orzeł Jankowice 0-2 Start Mszana 24 marca, 15:00
Gwiazda Skrzyszów 1-0 Olza Godów 24 marca, 15:00
Polonia Łaziska Rybnickie 0-0 LKS Skrbeńsko 25 marca, 15:00
Górnik Czerwionka (Czerwionka-Leszczyny) 0-1 Borowik Szczejkowice 25 marca, 15:00
TKKF Zuch Orzepowice (Rybnik) 3-0 TKKF Jedność Grabownia (Rybnik) 24 marca, 15:00
(wo)
na boisku 1-1 / w drużynie gości wystąpił nieuprawniony zawodnik
KP Kamień (Rybnik) 0-16 KS Wielopole (Rybnik) 25 marca, 15:00
LKS Rój (Żory) 1-1 Płomień Ochojec (Rybnik) 25 marca, 15:00
Pierwszy Chwałowice (Rybnik) 1-0 MKS 32 Radziejów (Rybnik) 24 marca, 15:00

Kolejka 17 - 31 marca-1 kwietnia

Pierwszy Chwałowice (Rybnik) 2-1 Orzeł Jankowice 31 marca, 15:00
MKS 32 Radziejów (Rybnik) 2-1 LKS Rój (Żory) 31 marca, 15:00
Płomień Ochojec (Rybnik) 1-0 KP Kamień (Rybnik) 1 kwietnia, 15:00
KS Wielopole (Rybnik) 10-0 TKKF Zuch Orzepowice (Rybnik) 1 kwietnia, 15:00
TKKF Jedność Grabownia (Rybnik) 0-3 Górnik Czerwionka (Czerwionka-Leszczyny) 1 kwietnia, 15:00
(wo)
na boisku 6-0 / w drużynie gospodarzy wystąpił nieuprawniony zawodnik
Borowik Szczejkowice 3-4 Polonia Łaziska Rybnickie 1 maja, 16:30
w pierwotnym terminie (31 marca, 15:00) odwołany z powodu obfitych opadów deszczu
LKS Skrbeńsko 0-1 Gwiazda Skrzyszów 1 kwietnia, 15:00
Olza Godów 0-1 Start Mszana 1 kwietnia, 15:00

Kolejka 18 - 7 kwietnia

Orzeł Jankowice 2-2 Olza Godów 7 kwietnia, 15:00
Start Mszana 0-0 LKS Skrbeńsko 7 kwietnia, 15:00
Gwiazda Skrzyszów 4-2 Borowik Szczejkowice 7 kwietnia, 15:00
Polonia Łaziska Rybnickie 1-3 TKKF Jedność Grabownia (Rybnik) 7 kwietnia, 15:00
Górnik Czerwionka (Czerwionka-Leszczyny) 3-4 KS Wielopole (Rybnik) 7 kwietnia, 15:00
TKKF Zuch Orzepowice (Rybnik) 2-2 Płomień Ochojec (Rybnik) 7 kwietnia, 15:00
KP Kamień (Rybnik) 1-7 MKS 32 Radziejów (Rybnik) 7 kwietnia, 15:00
LKS Rój (Żory) 2-1 Pierwszy Chwałowice (Rybnik) 7 kwietnia, 15:00

Kolejka 19 - 14-15 kwietnia

LKS Rój (Żory) 4-2 Orzeł Jankowice 15 kwietnia, 15:30
Pierwszy Chwałowice (Rybnik) 6-2 KP Kamień (Rybnik) 14 kwietnia, 15:30
MKS 32 Radziejów (Rybnik) 4-2 TKKF Zuch Orzepowice (Rybnik) 14 kwietnia, 15:30
Płomień Ochojec (Rybnik) 4-0 Górnik Czerwionka (Czerwionka-Leszczyny) 15 kwietnia, 15:30
KS Wielopole (Rybnik) 5-1 Polonia Łaziska Rybnickie 14 kwietnia, 16:00
TKKF Jedność Grabownia (Rybnik) 1-5 Gwiazda Skrzyszów 15 kwietnia, 15:30
Borowik Szczejkowice 2-4 Start Mszana 15 kwietnia, 15:30
LKS Skrbeńsko 4-1 Olza Godów 15 kwietnia, 15:30

Kolejka 20 - 21-22 kwietnia

Orzeł Jankowice 0-3 LKS Skrbeńsko 21 kwietnia, 16:00
Olza Godów 3-1 Borowik Szczejkowice 22 kwietnia, 16:00
Start Mszana 2-1 TKKF Jedność Grabownia (Rybnik) 21 kwietnia, 16:00
Gwiazda Skrzyszów 1-2 KS Wielopole (Rybnik) 21 kwietnia, 16:00
Polonia Łaziska Rybnickie 2-1 Płomień Ochojec (Rybnik) 22 kwietnia, 16:00
Górnik Czerwionka (Czerwionka-Leszczyny) 0-2 MKS 32 Radziejów (Rybnik) 22 kwietnia, 16:00
TKKF Zuch Orzepowice (Rybnik) 4-3 Pierwszy Chwałowice (Rybnik) 21 kwietnia, 16:00
KP Kamień (Rybnik) 2-4 LKS Rój (Żory) 22 kwietnia, 16:00

Kolejka 21 - 28-29 kwietnia

KP Kamień (Rybnik) 0-0 Orzeł Jankowice 29 kwietnia, 16:30
LKS Rój (Żory) 1-4 TKKF Zuch Orzepowice (Rybnik) 29 kwietnia, 16:30
Pierwszy Chwałowice (Rybnik) 1-0 Górnik Czerwionka (Czerwionka-Leszczyny) 28 kwietnia, 16:30
MKS 32 Radziejów (Rybnik) 2-4 Polonia Łaziska Rybnickie 28 kwietnia, 16:30
Płomień Ochojec (Rybnik) 1-2 Gwiazda Skrzyszów 29 kwietnia, 16:30
KS Wielopole (Rybnik) 7-1 Start Mszana 29 kwietnia, 16:30
TKKF Jedność Grabownia (Rybnik) 5-3 Olza Godów 29 kwietnia, 16:30
Borowik Szczejkowice 2-2 LKS Skrbeńsko 29 kwietnia, 16:30

Kolejka 22 - 3 maja

Orzeł Jankowice 1-2 Borowik Szczejkowice 3 maja, 16:30
LKS Skrbeńsko 4-0 TKKF Jedność Grabownia (Rybnik) 3 maja, 16:30
Olza Godów 0-1 KS Wielopole (Rybnik) 3 maja, 16:30
Start Mszana 1-1 Płomień Ochojec (Rybnik) 3 maja, 16:30
Gwiazda Skrzyszów 2-1 MKS 32 Radziejów (Rybnik) 3 maja, 16:30
Polonia Łaziska Rybnickie 2-3 Pierwszy Chwałowice (Rybnik) 3 maja, 16:30
Górnik Czerwionka (Czerwionka-Leszczyny) 3-4 LKS Rój (Żory) 3 maja, 16:30
TKKF Zuch Orzepowice (Rybnik) 4-3 KP Kamień (Rybnik) 3 maja, 16:30

Kolejka 23 - 5-6 maja

Olza Godów 1-1 Płomień Ochojec (Rybnik) 6 maja, 16:30
TKKF Zuch Orzepowice (Rybnik) 1-4 Orzeł Jankowice 5 maja, 16:30
KP Kamień (Rybnik) 2-1 Górnik Czerwionka (Czerwionka-Leszczyny) 6 maja, 16:30
LKS Rój (Żory) 0-1 Polonia Łaziska Rybnickie 6 maja, 16:30
Pierwszy Chwałowice (Rybnik) 4-3 Gwiazda Skrzyszów 5 maja, 16:30
MKS 32 Radziejów (Rybnik) 1-0 Start Mszana 5 maja, 16:30
KS Wielopole (Rybnik) 2-0 LKS Skrbeńsko 6 maja, 16:30
TKKF Jedność Grabownia (Rybnik) 2-1 Borowik Szczejkowice 6 maja, 16:30

Kolejka 24 - 12-13 maja

Orzeł Jankowice 2-3 TKKF Jedność Grabownia (Rybnik) 12 maja, 16:30
Borowik Szczejkowice 2-7 KS Wielopole (Rybnik) 13 maja, 16:30
LKS Skrbeńsko 0-3 Płomień Ochojec (Rybnik) 13 maja, 16:30
Olza Godów 1-3 MKS 32 Radziejów (Rybnik) 13 maja, 16:30
Start Mszana 1-0 Pierwszy Chwałowice (Rybnik) 12 maja, 16:30
Gwiazda Skrzyszów 4-0 LKS Rój (Żory) 12 maja, 16:30
Polonia Łaziska Rybnickie 8-0 KP Kamień (Rybnik) 13 maja, 16:30
Górnik Czerwionka (Czerwionka-Leszczyny) 1-6 TKKF Zuch Orzepowice (Rybnik) 13 maja, 16:30

Kolejka 25 - 19-20 maja

Górnik Czerwionka (Czerwionka-Leszczyny) 0-1 Orzeł Jankowice 19 maja, 17:00
TKKF Zuch Orzepowice (Rybnik) 2-7 Polonia Łaziska Rybnickie 19 maja, 17:00
KP Kamień (Rybnik) 3-6 Gwiazda Skrzyszów 20 maja, 17:00
LKS Rój (Żory) 2-5 Start Mszana 20 maja, 17:00
Pierwszy Chwałowice (Rybnik) 1-1 Olza Godów 20 maja, 17:00
MKS 32 Radziejów (Rybnik) 0-2 LKS Skrbeńsko 19 maja, 17:00
Płomień Ochojec (Rybnik) 1-2 Borowik Szczejkowice 20 maja, 17:00
KS Wielopole (Rybnik) 2-3 TKKF Jedność Grabownia (Rybnik) 20 maja, 17:00

Kolejka 26 - 26-27 maja

Orzeł Jankowice 1-1 KS Wielopole (Rybnik) 26 maja, 17:00
TKKF Jedność Grabownia (Rybnik) 1-4 Płomień Ochojec (Rybnik) 27 maja, 17:00
Borowik Szczejkowice 2-2 MKS 32 Radziejów (Rybnik) 27 maja, 17:00
LKS Skrbeńsko 5-0 Pierwszy Chwałowice (Rybnik) 27 maja, 17:00
Olza Godów 1-0 LKS Rój (Żory) 27 maja, 17:00
Start Mszana 4-1 KP Kamień (Rybnik) 26 maja, 17:00
Gwiazda Skrzyszów 6-2 TKKF Zuch Orzepowice (Rybnik) 26 maja, 17:00
Polonia Łaziska Rybnickie 9-0 Górnik Czerwionka (Czerwionka-Leszczyny) 27 maja, 17:00

Kolejka 27 - 2-3 czerwca

Polonia Łaziska Rybnickie 5-4 Orzeł Jankowice 3 czerwca, 17:00
Górnik Czerwionka (Czerwionka-Leszczyny) 0-10 Gwiazda Skrzyszów 3 czerwca, 17:00
TKKF Zuch Orzepowice (Rybnik) 1-1 Start Mszana 2 czerwca, 17:00
KP Kamień (Rybnik) 3-1 Olza Godów 3 czerwca, 17:00
LKS Rój (Żory) 1-0 LKS Skrbeńsko 3 czerwca, 17:00
Pierwszy Chwałowice (Rybnik) 3-2 Borowik Szczejkowice 2 czerwca, 17:00
MKS 32 Radziejów (Rybnik) 2-2 TKKF Jedność Grabownia (Rybnik) 2 czerwca, 17:00
Płomień Ochojec (Rybnik) 0-1 KS Wielopole (Rybnik) 3 czerwca, 17:00

Kolejka 28 - 7 czerwca

Orzeł Jankowice 0-3 Płomień Ochojec (Rybnik) 7 czerwca, 17:00
KS Wielopole (Rybnik) 6-2 MKS 32 Radziejów (Rybnik) 7 czerwca, 17:00
TKKF Jedność Grabownia (Rybnik) 3-3 Pierwszy Chwałowice (Rybnik) 7 czerwca, 17:00
Borowik Szczejkowice 1-1 LKS Rój (Żory) 7 czerwca, 17:00
LKS Skrbeńsko 3-4 KP Kamień (Rybnik) 7 czerwca, 17:00
Olza Godów 1-3 TKKF Zuch Orzepowice (Rybnik) 7 czerwca, 17:00
Start Mszana 3-0 Górnik Czerwionka (Czerwionka-Leszczyny) 7 czerwca, 17:00
Gwiazda Skrzyszów 3-3 Polonia Łaziska Rybnickie 7 czerwca, 17:00

Kolejka 29 - 9 czerwca

Gwiazda Skrzyszów 2-0 Orzeł Jankowice 9 czerwca, 15:00
Polonia Łaziska Rybnickie 3-5 Start Mszana 10 czerwca, 11:00
Górnik Czerwionka (Czerwionka-Leszczyny) 4-2 Olza Godów 9 czerwca, 15:00
TKKF Zuch Orzepowice (Rybnik) 3-0 LKS Skrbeńsko 9 czerwca, 15:00
(wo)
przerwany w 5. minucie przy stanie 0-0 z powodu zdekompletowania drużyny gości
KP Kamień (Rybnik) 3-4 Borowik Szczejkowice 9 czerwca, 15:00
LKS Rój (Żory) 1-1 TKKF Jedność Grabownia (Rybnik) 9 czerwca, 15:00
Pierwszy Chwałowice (Rybnik) 1-2 KS Wielopole (Rybnik) 9 czerwca, 15:00
MKS 32 Radziejów (Rybnik) 0-0 Płomień Ochojec (Rybnik) 9 czerwca, 15:00

Kolejka 30 - 16 czerwca

Orzeł Jankowice 3-0 MKS 32 Radziejów (Rybnik) 16 czerwca, 17:00
Płomień Ochojec (Rybnik) 3-2 Pierwszy Chwałowice (Rybnik) 16 czerwca, 17:00
KS Wielopole (Rybnik) 3-2 LKS Rój (Żory) 16 czerwca, 17:00
TKKF Jedność Grabownia (Rybnik) 5-3 KP Kamień (Rybnik) 16 czerwca, 17:00
Borowik Szczejkowice 1-2 TKKF Zuch Orzepowice (Rybnik) 16 czerwca, 17:00
LKS Skrbeńsko 3-1 Górnik Czerwionka (Czerwionka-Leszczyny) 16 czerwca, 17:00
Olza Godów 3-6 Polonia Łaziska Rybnickie 16 czerwca, 17:00
Start Mszana 3-4 Gwiazda Skrzyszów 16 czerwca, 17:00

Liga okręgowa 2011/2012 (Katowice III)

Klasa A 2011/2012 (Racibórz)

Klasa B 2011/2012 (Rybnik)

Autor: Grzegorz Bober
Kontakt: slaskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas