[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa A 2011/2012, grupa: Chełm
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Unia Rejowiec 22 56 18 2 2 79-32 10 1 0 41-13 8 1 2 38-19
2.  Hutnik Ruda-Huta 22 54 18 0 4 83-29 10 0 1 50-11 8 0 3 33-18
3.  Hutnik Dubeczno 22 44 14 2 6 71-42 6 1 4 32-19 8 1 2 39-23
4.  Sparta II Rejowiec Fabryczny 22 41 13 2 7 74-41 8 0 3 46-17 5 2 4 28-24
5.  Astra Leśniowice 22 37 12 1 9 59-70 6 0 5 32-38 6 1 4 27-32
6.  Spółdzielca Siedliszcze 22 35 11 2 9 73-59 4 1 6 32-31 7 1 3 41-28
7.  Leszkopol Bezek 22 33 10 3 9 51-54 5 2 4 26-18 5 1 5 25-36
8.  Sawena Sawin 22 22 7 1 14 41-50 4 0 7 20-26 3 1 7 21-24 2 3 1 0 1 5-3
9.  Pocisk/Włodawianka II Włodawa 22 22 7 1 14 53-73 3 1 7 27-34 4 0 7 26-39 2 3 1 0 1 3-5
10.  Zryw Gorzków 22 20 6 2 14 39-66 4 1 6 27-25 2 1 8 12-41
11.  Vojsławia Wojsławice 22 17 5 2 15 50-72 4 2 5 30-34 1 0 10 20-38
12.  Bug Hanna 22 5 1 2 19 26-111 0 1 10 17-53 1 1 9 9-58
Włodawianka II Włodawa wycofała się z rozgrywek po rundzie jesiennej. Jej wyniki zostały anulowane.
Pocisk Orchówek od rundy wiosennej występuje pod nazwą Pocisk/Włodawianka II Włodawa i rozgrywa swoje mecze w Orchówku.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
 1 Unia Rejowiec    3-0 4-1 6-3 4-2 4-0 3-1 2-2 3-1 5-2 3-1 4-0 
 2 Hutnik Ruda-Huta0-1     4-1 2-1 6-0 6-4 8-1 3-1 6-0 5-0 3-2 7-0 
 3 Hutnik Dubeczno0-3 0-1     1-1 4-0 2-5 6-1 2-1 2-5 4-1 3-1 8-0 
 4 Sparta II Rejowiec Fabryczny7-2 2-1 1-2     2-3 2-3 5-3 3-0 4-0 3-0 6-3 11-0 
 5 Astra Leśniowice0-7 5-4 1-8 5-3     2-6 1-2 0-4 4-2 5-0 3-2 6-0 
 6 Spółdzielca Siedliszcze3-4 2-4 3-5 4-1 2-2     2-4 4-1 3-7 1-2 4-1 4-0 
 7 Leszkopol Bezek0-3 1-4 1-3 1-1 1-2 2-2     2-1 3-1 8-0 2-0 5-1 
 8 Sawena Sawin3-6 0-2 2-3 1-4 1-4 0-4 2-1     4-0 3-0 3-0 1-2 
 9 Pocisk/Włodawianka II Włodawa3-3 2-4 0-1 1-7 2-4 2-3 1-2 3-1     2-4 6-3 5-2 
 10 Zryw Gorzków3-1 2-3 2-2 2-3 1-2 1-5 2-3 3-0 2-3     4-1 5-2 
 11 Vojsławia Wojsławice0-1 0-6 1-8 1-3 7-3 3-0 5-5 1-3 7-2 3-1     2-2 
 12 Bug Hanna0-7 1-4 4-5 0-1 2-5 4-9 1-2 1-7 1-5 2-2 1-6     

Kolejka 1 - 20-21 sierpnia

Pauza: Spółdzielca Siedliszcze.
 
Hutnik Dubeczno - Włodawianka II Włodawa 21 sierpnia, 13:00
było 3-5, anulowany
Vojsławia Wojsławice 5-5 Leszkopol Bezek 21 sierpnia, 13:00
Astra Leśniowice 5-3 Sparta II Rejowiec Fabryczny 20 sierpnia, 11:00
Hutnik Ruda-Huta 3-1 Sawena Sawin 21 sierpnia, 13:00
Unia Rejowiec 3-1 Pocisk/Włodawianka II Włodawa 21 sierpnia, 13:00
Bug Hanna 2-2 Zryw Gorzków 20 sierpnia, 15:00

Kolejka 2 - 27-28 sierpnia

Pauza: Unia Rejowiec.
 
Włodawianka II Włodawa - Zryw Gorzków 28 sierpnia, 13:00
było 3-2, anulowany
Pocisk/Włodawianka II Włodawa 5-2 Bug Hanna 28 sierpnia, 13:00
Sparta II Rejowiec Fabryczny 2-1 Hutnik Ruda-Huta 27 sierpnia, 16:00
Leszkopol Bezek 1-2 Astra Leśniowice 28 sierpnia, 13:00
Hutnik Dubeczno 3-1 Vojsławia Wojsławice 28 sierpnia, 13:00
Spółdzielca Siedliszcze 4-1 Sawena Sawin 28 sierpnia, 13:00

Kolejka 3 - 3-4 września

Pauza: Bug Hanna.
 
Vojsławia Wojsławice - Włodawianka II Włodawa 4 września, 13:00
było 5-2, anulowany
Astra Leśniowice 1-8 Hutnik Dubeczno 4 września, 13:00
Hutnik Ruda-Huta 8-1 Leszkopol Bezek 4 września, 13:00
Spółdzielca Siedliszcze 4-1 Sparta II Rejowiec Fabryczny 3 września, 14:00
Unia Rejowiec 2-2 Sawena Sawin 4 września, 16:00
Zryw Gorzków 2-3 Pocisk/Włodawianka II Włodawa 4 września, 16:00

Kolejka 4 - 7 września

Pauza: Zryw Gorzków.
 
Włodawianka II Włodawa - Pocisk/Włodawianka II Włodawa 7 września, 17:00
było 3-2, anulowany
Sawena Sawin 1-2 Bug Hanna 7 września, 17:00
Sparta II Rejowiec Fabryczny 7-2 Unia Rejowiec 7 września, 17:00
Leszkopol Bezek 2-2 Spółdzielca Siedliszcze 7 września, 17:00
Hutnik Dubeczno 0-1 Hutnik Ruda-Huta 7 września, 17:00
Vojsławia Wojsławice 7-3 Astra Leśniowice 7 września, 17:00

Kolejka 5 - 10-11 września

Pauza: Pocisk/Włodawianka II Włodawa.
 
Astra Leśniowice - Włodawianka II Włodawa 11 września, 13:00
było 1-7, anulowany
Hutnik Ruda-Huta 3-2 Vojsławia Wojsławice 11 września, 15:00
Spółdzielca Siedliszcze 3-5 Hutnik Dubeczno 11 września, 13:00
Unia Rejowiec 3-1 Leszkopol Bezek 11 września, 16:00
Bug Hanna 0-1 Sparta II Rejowiec Fabryczny 11 września, 13:00
Zryw Gorzków 3-0 Sawena Sawin 11 września, 16:00

Kolejka 6 - 17-18 września

Sawena Sawin 4-0 Pocisk/Włodawianka II Włodawa 18 września, 13:00
Sparta II Rejowiec Fabryczny 3-0 Zryw Gorzków 18 września, 16:00
Leszkopol Bezek 5-1 Bug Hanna 18 września, 13:00
Hutnik Dubeczno 0-3 Unia Rejowiec 18 września, 13:00
Vojsławia Wojsławice 3-0 Spółdzielca Siedliszcze 18 września, 13:00
Astra Leśniowice 5-4 Hutnik Ruda-Huta 18 września, 13:00

Kolejka 7 - 24-25 września

Pauza: Sawena Sawin.
 
Hutnik Ruda-Huta - Włodawianka II Włodawa 25 września, 15:00
było 9-0, anulowany
Spółdzielca Siedliszcze 2-2 Astra Leśniowice 25 września, 13:00
Unia Rejowiec 3-1 Vojsławia Wojsławice 25 września, 15:00
Bug Hanna 4-5 Hutnik Dubeczno 25 września, 13:00
Zryw Gorzków 2-3 Leszkopol Bezek 25 września, 16:00
Pocisk/Włodawianka II Włodawa 1-7 Sparta II Rejowiec Fabryczny 25 września, 13:00

Kolejka 8 - 1-2 października

Pauza: Sparta II Rejowiec Fabryczny.
 
Włodawianka II Włodawa - Sawena Sawin 2 października, 13:00
było 1-2, anulowany
Leszkopol Bezek 3-1 Pocisk/Włodawianka II Włodawa 2 października, 13:00
Hutnik Dubeczno 4-1 Zryw Gorzków 2 października, 13:00
Vojsławia Wojsławice 2-2 Bug Hanna 2 października, 13:00
Astra Leśniowice 0-7 Unia Rejowiec 2 października, 13:00
Hutnik Ruda-Huta 6-4 Spółdzielca Siedliszcze 2 października, 14:00

Kolejka 9 - 8-9 października

Pauza: Leszkopol Bezek.
 
Spółdzielca Siedliszcze - Włodawianka II Włodawa 9 października, 13:00
było 1-3, anulowany
Unia Rejowiec 3-0 Hutnik Ruda-Huta 9 października, 13:00
Bug Hanna 2-5 Astra Leśniowice 9 października, 13:00
Zryw Gorzków 4-1 Vojsławia Wojsławice 9 października, 13:00
Pocisk/Włodawianka II Włodawa 0-1 Hutnik Dubeczno 9 października, 13:00
Sawena Sawin 1-4 Sparta II Rejowiec Fabryczny 9 października, 13:00

Kolejka 10 - 15-16 października

Pauza: Hutnik Dubeczno.
 
Włodawianka II Włodawa - Sparta II Rejowiec Fabryczny 16 października, 13:00
było 2-1, anulowany
Leszkopol Bezek 2-1 Sawena Sawin 16 października, 13:00
Vojsławia Wojsławice 7-2 Pocisk/Włodawianka II Włodawa 16 października, 13:00
Astra Leśniowice 5-0 Zryw Gorzków 16 października, 13:00
Hutnik Ruda-Huta 7-0 Bug Hanna 16 października, 14:00
Spółdzielca Siedliszcze 3-4 Unia Rejowiec 16 października, 13:00

Kolejka 11 - 22-23 października

Pauza: Vojsławia Wojsławice.
 
Unia Rejowiec - Włodawianka II Włodawa 23 października, 15:00
goście nie dojechali, zweryfikowany na 3-0 (wo), później anulowany
Bug Hanna 4-9 Spółdzielca Siedliszcze 23 października, 13:00
Zryw Gorzków 2-3 Hutnik Ruda-Huta 23 października, 13:00
Pocisk/Włodawianka II Włodawa 2-4 Astra Leśniowice 23 października, 13:00
Sawena Sawin 2-3 Hutnik Dubeczno 23 października, 13:00
Sparta II Rejowiec Fabryczny 5-3 Leszkopol Bezek 22 października, 15:00

Kolejka 12 - 29-30 października

Pauza: Astra Leśniowice.
 
Włodawianka II Włodawa - Leszkopol Bezek 30 października, 13:00
było 3-0, anulowany
Hutnik Dubeczno 1-1 Sparta II Rejowiec Fabryczny 29 października, 14:00
Vojsławia Wojsławice 1-3 Sawena Sawin 30 października, 13:00
Hutnik Ruda-Huta 6-0 Pocisk/Włodawianka II Włodawa 30 października, 13:00
Spółdzielca Siedliszcze 1-2 Zryw Gorzków 30 października, 13:00
Unia Rejowiec 4-0 Bug Hanna 30 października, 13:00

Kolejka 13 - 5-6 listopada

Pauza: Hutnik Ruda-Huta.
 
Bug Hanna - Włodawianka II Włodawa 5 listopada, 12:00
było 3-3, anulowany
Zryw Gorzków 3-1 Unia Rejowiec 6 listopada, 13:00
Pocisk/Włodawianka II Włodawa 2-3 Spółdzielca Siedliszcze 6 listopada, 13:00
Sawena Sawin 1-4 Astra Leśniowice 6 listopada, 13:00
Sparta II Rejowiec Fabryczny 6-3 Vojsławia Wojsławice 6 listopada, 13:00
Leszkopol Bezek 1-3 Hutnik Dubeczno 6 listopada, 13:00

Kolejka 14 - 14-15 kwietnia

Leszkopol Bezek 2-0 Vojsławia Wojsławice 15 kwietnia, 13:00
Sparta II Rejowiec Fabryczny 2-3 Astra Leśniowice 14 kwietnia, 16:00
Sawena Sawin 0-2 Hutnik Ruda-Huta 15 kwietnia, 13:00
Pocisk/Włodawianka II Włodawa 3-3 Unia Rejowiec 15 kwietnia, 13:00
Zryw Gorzków 5-2 Bug Hanna 15 kwietnia, 13:00
Hutnik Dubeczno 2-5 Spółdzielca Siedliszcze 15 kwietnia, 16:00

Kolejka 15 - 21-22 kwietnia

Spółdzielca Siedliszcze 4-0 Bug Hanna 22 kwietnia, 13:00
Pocisk/Włodawianka II Włodawa 2-4 Hutnik Ruda-Huta 22 kwietnia, 16:00
Unia Rejowiec 5-2 Zryw Gorzków 22 kwietnia, 16:00
Astra Leśniowice 0-4 Sawena Sawin 22 kwietnia, 13:00
Vojsławia Wojsławice 1-3 Sparta II Rejowiec Fabryczny 22 kwietnia, 13:00
Hutnik Dubeczno 6-1 Leszkopol Bezek 22 kwietnia, 16:00

Kolejka 16 - 28-29 kwietnia

Spółdzielca Siedliszcze 2-4 Leszkopol Bezek 29 kwietnia, 15:00
Hutnik Ruda-Huta 5-0 Zryw Gorzków 29 kwietnia, 13:00
Astra Leśniowice 4-2 Pocisk/Włodawianka II Włodawa 29 kwietnia, 16:00
w Orchówku
Sparta II Rejowiec Fabryczny 1-2 Hutnik Dubeczno 29 kwietnia, 13:00
Sawena Sawin 3-0 Vojsławia Wojsławice 29 kwietnia, 13:00
Bug Hanna 0-7 Unia Rejowiec 29 kwietnia, 16:00

Kolejka 17 - 5-6 maja

Pocisk/Włodawianka II Włodawa 6-3 Vojsławia Wojsławice 6 maja, 16:00
Zryw Gorzków 1-2 Astra Leśniowice 5 maja, 16:00
Bug Hanna 1-4 Hutnik Ruda-Huta 6 maja, 16:00
Unia Rejowiec 4-0 Spółdzielca Siedliszcze 6 maja, 16:00
Hutnik Dubeczno 2-1 Sawena Sawin 6 maja, 17:00
Leszkopol Bezek 1-1 Sparta II Rejowiec Fabryczny 6 maja, 13:00

Kolejka 18 - 12-13 maja

Sparta II Rejowiec Fabryczny 2-3 Spółdzielca Siedliszcze 12 maja, 17:00
Hutnik Ruda-Huta 0-1 Unia Rejowiec 13 maja, 16:00
Astra Leśniowice 6-0 Bug Hanna 13 maja, 13:00
Vojsławia Wojsławice 3-1 Zryw Gorzków 12 maja, 16:00
Hutnik Dubeczno 2-5 Pocisk/Włodawianka II Włodawa 13 maja, 14:00
w Orchówku
Sawena Sawin 2-1 Leszkopol Bezek 13 maja, 13:00

Kolejka 19 - 19-20 maja

Pocisk/Włodawianka II Włodawa 1-2 Leszkopol Bezek 20 maja, 13:00
w Bezku
Zryw Gorzków 2-2 Hutnik Dubeczno 20 maja, 15:00
Bug Hanna 1-6 Vojsławia Wojsławice 20 maja, 13:00
Unia Rejowiec 4-2 Astra Leśniowice 19 maja, 16:00
Spółdzielca Siedliszcze 2-4 Hutnik Ruda-Huta 20 maja, 17:00
Sparta II Rejowiec Fabryczny 3-0 Sawena Sawin 23 maja, 17:00

Kolejka 20 - 26-27 maja

Sawena Sawin 0-4 Spółdzielca Siedliszcze 27 maja, 13:00
Hutnik Ruda-Huta 6-0 Astra Leśniowice 27 maja, 16:00
Vojsławia Wojsławice 0-1 Unia Rejowiec 27 maja, 15:00
Hutnik Dubeczno 8-0 Bug Hanna 27 maja, 17:00
Leszkopol Bezek 8-0 Zryw Gorzków 27 maja, 13:00
Sparta II Rejowiec Fabryczny 4-0 Pocisk/Włodawianka II Włodawa 27 maja, 17:00

Kolejka 21 - 2-3 czerwca

Vojsławia Wojsławice 0-6 Hutnik Ruda-Huta 3 czerwca, 15:00
Pocisk/Włodawianka II Włodawa 3-1 Sawena Sawin 3 czerwca, 13:00
w Sawinie
Zryw Gorzków 2-3 Sparta II Rejowiec Fabryczny 3 czerwca, 15:00
Bug Hanna 1-2 Leszkopol Bezek 2 czerwca, 16:00
Unia Rejowiec 4-1 Hutnik Dubeczno 3 czerwca, 16:00
Astra Leśniowice 2-6 Spółdzielca Siedliszcze 3 czerwca, 13:00

Kolejka 22 - 9-10 czerwca

Hutnik Ruda-Huta 4-1 Hutnik Dubeczno 10 czerwca, 16:00
Astra Leśniowice 3-2 Vojsławia Wojsławice 10 czerwca, 13:00
Leszkopol Bezek 0-3 Unia Rejowiec 10 czerwca, 17:00
Sparta II Rejowiec Fabryczny 11-0 Bug Hanna 9 czerwca, 17:00
Sawena Sawin 3-0 Zryw Gorzków 10 czerwca, 13:00
Spółdzielca Siedliszcze 3-7 Pocisk/Włodawianka II Włodawa 10 czerwca, 16:00
w Orchówku

Kolejka 23 - 17 czerwca

Hutnik Dubeczno 4-0 Astra Leśniowice 17 czerwca, 13:00
Leszkopol Bezek 1-4 Hutnik Ruda-Huta 17 czerwca, 13:00
Pocisk/Włodawianka II Włodawa 2-4 Zryw Gorzków 17 czerwca, 13:00
w Gorzkowie
Bug Hanna 1-7 Sawena Sawin 17 czerwca, 13:00
Unia Rejowiec 6-3 Sparta II Rejowiec Fabryczny 17 czerwca, 13:00
Spółdzielca Siedliszcze 4-1 Vojsławia Wojsławice 17 czerwca, 13:00

Kolejka 24 - 24 czerwca

Bug Hanna 1-5 Pocisk/Włodawianka II Włodawa 24 czerwca, 13:00
Hutnik Ruda-Huta 2-1 Sparta II Rejowiec Fabryczny 24 czerwca, 13:00
Astra Leśniowice 1-2 Leszkopol Bezek 24 czerwca, 13:00
Vojsławia Wojsławice 1-8 Hutnik Dubeczno 24 czerwca, 13:00
Sawena Sawin 3-6 Unia Rejowiec 24 czerwca, 13:00
Zryw Gorzków 1-5 Spółdzielca Siedliszcze 24 czerwca, 13:00

Klasa okręgowa 2011/2012 (Chełm)

Autor: Łukasz Malesa
Kontakt: lubelskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas