[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

I liga 1976/1977
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Śląsk Wrocław 30 41 17 7 6 38-32 11 4 0 22-6 6 3 6 16-26
2.  Widzew Łódź 30 38 14 10 6 46-31 10 5 0 30-12 4 5 6 16-19
3.  Górnik Zabrze 30 37 15 7 8 41-32 9 5 1 28-11 6 2 7 13-21
4.  Stal Mielec 30 36 14 8 8 42-30 10 4 1 24-8 4 4 7 18-22
5.  Zagłębie Sosnowiec 30 35 12 11 7 40-28 8 7 0 24-9 4 4 7 16-19 2 4 2 0 0 7-2
6.  Pogoń Szczecin 30 35 14 7 9 38-44 10 3 2 24-15 4 4 7 14-29 2 0 0 0 2 2-7
7.  Łódzki KS 30 33 12 9 9 35-29 9 2 4 24-13 3 7 5 11-16
8.  Legia Warszawa 30 30 12 6 12 40-38 10 2 3 24-10 2 4 9 16-28
9.  Wisła Kraków 30 27 9 9 12 32-33 7 6 2 25-11 2 3 10 7-22 4 5 2 1 1 4-2
10.  Szombierki Bytom 30 27 11 5 14 34-35 8 4 3 21-9 3 1 11 13-26 4 5 2 1 1 4-4
11.  Arka Gdynia 30 27 10 7 13 27-32 8 5 2 21-12 2 2 11 6-20 4 2 1 0 3 2-4
12.  Odra Opole 30 26 8 10 12 36-39 7 4 4 29-17 1 6 8 7-22 2 2 0 2 0 0-0
13.  Ruch Chorzów 30 26 8 10 12 30-40 7 2 6 19-17 1 8 6 11-23 2 2 0 2 0 0-0
14.  Lech Poznań 30 23 9 5 16 37-48 8 3 4 26-14 1 2 12 11-34
15.  GKS Tychy 30 21 5 11 14 33-41 5 6 4 23-13 0 5 10 10-28
16.  ROW Rybnik 30 18 5 8 17 29-46 5 3 7 19-18 0 5 10 10-28
Polska otrzymała dodatkowe (trzecie) miejsce w Pucharze UEFA dla zwycięzcy Pucharu Ligi (Odra Opole).

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 Śląsk Wrocław    0-0 2-0 1-0 2-0 2-2 0-0 2-1 2-0 2-1 1-0 2-0 2-0 1-0 0-0 3-2 
 2 Widzew Łódź4-0     2-2 3-1 1-0 4-4 0-0 2-0 1-0 2-0 0-0 3-2 1-1 1-0 3-1 3-1 
 3 Górnik Zabrze2-2 2-1     3-0 0-0 2-0 2-0 2-2 0-1 2-1 2-0 1-1 3-0 4-1 1-1 2-1 
 4 Stal Mielec1-1 1-0 2-0     0-1 3-0 2-1 1-1 1-0 1-0 2-1 1-1 1-1 2-0 3-0 3-1 
 5 Zagłębie Sosnowiec2-1 2-2 3-1 0-0     2-1 0-0 2-1 0-0 1-0 0-0 5-0 1-1 2-1 1-1 3-0 
 6 Pogoń Szczecin1-2 1-0 3-0 0-0 1-5     0-0 2-1 2-1 2-1 2-0 1-0 1-1 2-1 3-1 3-2 
 7 Łódzki KS2-3 0-1 1-0 0-0 2-1 0-1     3-2 2-0 4-0 2-0 3-1 0-2 0-0 3-1 2-1 
 8 Legia Warszawa0-1 4-1 0-1 3-2 3-0 0-1 3-0     1-0 2-1 2-1 1-0 1-1 2-0 2-1 0-0 
 9 Wisła Kraków5-0 0-1 0-1 1-1 1-1 1-1 2-2 3-1     3-1 1-0 0-0 1-0 4-1 3-1 0-0 
 10 Szombierki Bytom0-1 0-1 2-1 2-0 2-0 0-1 2-0 1-1 0-0     2-1 3-0 3-0 2-1 0-0 2-2 
 11 Arka Gdynia2-0 2-2 2-2 2-1 1-1 2-1 0-0 1-2 1-0 0-1     1-0 4-1 1-0 2-1 0-0 
 12 Odra Opole0-1 1-3 0-2 2-3 3-3 1-1 2-0 4-1 2-0 2-1 3-0     0-0 7-1 1-1 1-0 
 13 Ruch Chorzów3-1 2-1 0-1 0-2 1-3 2-0 2-5 1-0 0-1 1-2 1-0 0-0     4-1 2-0 0-0 
 14 Lech Poznań2-0 1-0 4-0 1-5 1-0 5-0 0-0 1-2 2-1 1-2 0-2 0-0 1-1     3-1 4-0 
 15 GKS Tychy1-1 1-1 0-1 1-2 1-0 5-0 1-2 1-1 5-0 3-2 0-1 1-1 0-0 1-1     2-0 
 16 ROW Rybnik1-2 2-2 0-1 3-1 0-1 0-1 0-1 2-0 3-3 0-0 2-0 0-1 4-2 1-3 1-0     

Kolejka 1 - 21-22 sierpnia

Śląsk Wrocław 1-0 Stal Mielec
Ruch Chorzów 2-1 Widzew Łódź
Szombierki Bytom 2-1 Górnik Zabrze
Wisła Kraków 1-1 Pogoń Szczecin
Odra Opole 4-1 Legia Warszawa
Zagłębie Sosnowiec 1-1 GKS Tychy
Łódzki KS 2-1 ROW Rybnik
Arka Gdynia 1-0 Lech Poznań

Kolejka 2 - 25 sierpnia

Arka Gdynia 2-0 Śląsk Wrocław
Lech Poznań 0-0 Łódzki KS
ROW Rybnik 0-1 Zagłębie Sosnowiec
GKS Tychy 1-1 Odra Opole
Legia Warszawa 1-0 Wisła Kraków
Pogoń Szczecin 2-1 Szombierki Bytom
Górnik Zabrze 3-0 Ruch Chorzów
Widzew Łódź 3-1 Stal Mielec

Kolejka 3 - 28-29 sierpnia

Śląsk Wrocław 0-0 Widzew Łódź
Stal Mielec 2-0 Górnik Zabrze
Ruch Chorzów 2-0 Pogoń Szczecin
Szombierki Bytom 1-1 Legia Warszawa
Wisła Kraków 3-1 GKS Tychy
Odra Opole 1-0 ROW Rybnik
Zagłębie Sosnowiec 2-1 Lech Poznań
Łódzki KS 2-0 Arka Gdynia

Kolejka 4 - 1 września

Łódzki KS 2-3 Śląsk Wrocław
Arka Gdynia 1-1 Zagłębie Sosnowiec
Lech Poznań 0-0 Odra Opole
ROW Rybnik 3-3 Wisła Kraków
GKS Tychy 3-2 Szombierki Bytom
Legia Warszawa 1-1 Ruch Chorzów
Pogoń Szczecin 0-0 Stal Mielec
Górnik Zabrze 2-1 Widzew Łódź

Kolejka 5 - 4-5 września

Śląsk Wrocław 2-0 Górnik Zabrze
Widzew Łódź 4-4 Pogoń Szczecin
Stal Mielec 1-1 Legia Warszawa
Ruch Chorzów 2-0 GKS Tychy
Szombierki Bytom 2-2 ROW Rybnik
Wisła Kraków 4-1 Lech Poznań
Odra Opole 3-0 Arka Gdynia
Zagłębie Sosnowiec 0-0 Łódzki KS

Kolejka 6 - 11-12 września

Zagłębie Sosnowiec 2-1 Śląsk Wrocław
Łódzki KS 3-1 Odra Opole
Arka Gdynia 1-0 Wisła Kraków
Lech Poznań 1-2 Szombierki Bytom
ROW Rybnik 4-2 Ruch Chorzów
GKS Tychy 1-2 Stal Mielec
Legia Warszawa 4-1 Widzew Łódź
Pogoń Szczecin 3-0 Górnik Zabrze

Kolejka 7 - 18-19 września

Śląsk Wrocław 2-2 Pogoń Szczecin
Górnik Zabrze 2-2 Legia Warszawa
Widzew Łódź 3-1 GKS Tychy
Stal Mielec 3-1 ROW Rybnik
Ruch Chorzów 4-1 Lech Poznań
Szombierki Bytom 2-1 Arka Gdynia
Wisła Kraków 2-2 Łódzki KS
Odra Opole 3-3 Zagłębie Sosnowiec

Kolejka 8 - 25-26 września

Odra Opole 0-1 Śląsk Wrocław
Zagłębie Sosnowiec 0-0 Wisła Kraków
Łódzki KS 4-0 Szombierki Bytom
Arka Gdynia 4-1 Ruch Chorzów
Lech Poznań 1-5 Stal Mielec
ROW Rybnik 2-2 Widzew Łódź
GKS Tychy 0-1 Górnik Zabrze
Legia Warszawa 0-1 Pogoń Szczecin

Kolejka 9 - 2-3 października

Śląsk Wrocław 2-1 Legia Warszawa
Pogoń Szczecin 3-1 GKS Tychy
Górnik Zabrze 2-1 ROW Rybnik
Widzew Łódź 1-0 Lech Poznań
Stal Mielec 2-1 Arka Gdynia
Ruch Chorzów 2-5 Łódzki KS
Szombierki Bytom 2-0 Zagłębie Sosnowiec
Wisła Kraków 0-0 Odra Opole

Kolejka 10 (pierwotnie 11) - 23-24 października

Śląsk Wrocław 0-0 GKS Tychy
Legia Warszawa 0-0 ROW Rybnik
Pogoń Szczecin 2-1 Lech Poznań
Górnik Zabrze 2-0 Arka Gdynia
Widzew Łódź 0-0 Łódzki KS
Stal Mielec 0-1 Zagłębie Sosnowiec
Ruch Chorzów 0-0 Odra Opole
Szombierki Bytom 0-0 Wisła Kraków

Kolejka 11 (pierwotnie 12) - 6-7 listopada

Szombierki Bytom 0-1 Śląsk Wrocław
Wisła Kraków 1-0 Ruch Chorzów
Odra Opole 2-3 Stal Mielec
Zagłębie Sosnowiec 2-2 Widzew Łódź
Łódzki KS 1-0 Górnik Zabrze
Arka Gdynia 2-1 Pogoń Szczecin
Lech Poznań 1-2 Legia Warszawa
ROW Rybnik 1-0 GKS Tychy

Kolejka 12 (pierwotnie 13) - 13-14 listopada

Śląsk Wrocław 3-2 ROW Rybnik
GKS Tychy 1-1 Lech Poznań
Legia Warszawa 2-1 Arka Gdynia
Pogoń Szczecin 0-0 Łódzki KS
Górnik Zabrze 0-0 Zagłębie Sosnowiec
Widzew Łódź 3-2 Odra Opole
Stal Mielec 1-0 Wisła Kraków
Ruch Chorzów 1-2 Szombierki Bytom

Kolejka 13 (pierwotnie 14) - 20-21 listopada

Ruch Chorzów 3-1 Śląsk Wrocław
Szombierki Bytom 2-0 Stal Mielec
Wisła Kraków 0-1 Widzew Łódź
Odra Opole 0-2 Górnik Zabrze
Zagłębie Sosnowiec 2-1 Pogoń Szczecin
Łódzki KS 3-2 Legia Warszawa
Arka Gdynia 2-1 GKS Tychy
Lech Poznań 4-0 ROW Rybnik

Kolejka 14 (pierwotnie 15) - 27-28 listopada

Śląsk Wrocław 1-0 Lech Poznań
ROW Rybnik 2-0 Arka Gdynia
GKS Tychy 1-2 Łódzki KS
Legia Warszawa 3-0 Zagłębie Sosnowiec
Pogoń Szczecin 1-0 Odra Opole
Górnik Zabrze 0-1 Wisła Kraków
Widzew Łódź 2-0 Szombierki Bytom
Stal Mielec 1-1 Ruch Chorzów

Kolejka 15 (pierwotnie 10) - 4-5 grudnia

Wisła Kraków 5-0 Śląsk Wrocław
Odra Opole 2-1 Szombierki Bytom
Zagłębie Sosnowiec 1-1 Ruch Chorzów
Łódzki KS 0-0 Stal Mielec
Arka Gdynia 2-2 Widzew Łódź
Lech Poznań 4-0 Górnik Zabrze
ROW Rybnik 0-1 Pogoń Szczecin
GKS Tychy 1-1 Legia Warszawa

Kolejka 16 - 26-27 lutego

Stal Mielec 1-1 Śląsk Wrocław
Widzew Łódź 1-1 Ruch Chorzów
Górnik Zabrze 2-1 Szombierki Bytom
Pogoń Szczecin 2-1 Wisła Kraków
Legia Warszawa 1-0 Odra Opole
GKS Tychy 1-0 Zagłębie Sosnowiec
ROW Rybnik 0-1 Łódzki KS
Lech Poznań 0-2 Arka Gdynia

Kolejka 17 - 5-6 marca

Śląsk Wrocław 1-0 Arka Gdynia
Łódzki KS 0-0 Lech Poznań
Zagłębie Sosnowiec 3-0 ROW Rybnik
Odra Opole 1-1 GKS Tychy
Wisła Kraków 3-1 Legia Warszawa
Szombierki Bytom 0-1 Pogoń Szczecin
Ruch Chorzów 0-1 Górnik Zabrze
Stal Mielec 1-0 Widzew Łódź

Kolejka 18 - 12-13 marca

Widzew Łódź 4-0 Śląsk Wrocław
Górnik Zabrze 3-0 Stal Mielec
Pogoń Szczecin 1-1 Ruch Chorzów
Legia Warszawa 2-1 Szombierki Bytom
GKS Tychy 5-0 Wisła Kraków
ROW Rybnik 0-1 Odra Opole
Lech Poznań 1-0 Zagłębie Sosnowiec
Arka Gdynia 0-0 Łódzki KS

Kolejka 19 - 19-20 marca

Śląsk Wrocław 0-0 Łódzki KS
Zagłębie Sosnowiec 0-0 Arka Gdynia
Odra Opole 7-1 Lech Poznań
Wisła Kraków 0-0 ROW Rybnik
Szombierki Bytom 0-0 GKS Tychy
Ruch Chorzów 1-0 Legia Warszawa
Stal Mielec 3-0 Pogoń Szczecin
Widzew Łódź 2-2 Górnik Zabrze

Kolejka 20 - 26-27 marca

Górnik Zabrze 2-2 Śląsk Wrocław
Pogoń Szczecin 1-0 Widzew Łódź
Legia Warszawa 3-2 Stal Mielec
GKS Tychy 0-0 Ruch Chorzów
ROW Rybnik 0-0 Szombierki Bytom
Lech Poznań 2-1 Wisła Kraków
Arka Gdynia 1-0 Odra Opole
Łódzki KS 2-1 Zagłębie Sosnowiec

Kolejka 21 - 30 marca

Śląsk Wrocław 2-0 Zagłębie Sosnowiec
Odra Opole 2-0 Łódzki KS
Wisła Kraków 1-0 Arka Gdynia
Szombierki Bytom 2-1 Lech Poznań
Ruch Chorzów 0-0 ROW Rybnik
Stal Mielec 3-0 GKS Tychy
Widzew Łódź 2-0 Legia Warszawa
Górnik Zabrze 2-0 Pogoń Szczecin

Kolejka 22 - 2-3 kwietnia

Pogoń Szczecin 1-2 Śląsk Wrocław
Legia Warszawa 0-1 Górnik Zabrze
GKS Tychy 1-1 Widzew Łódź
ROW Rybnik 3-1 Stal Mielec
Lech Poznań 1-1 Ruch Chorzów
Arka Gdynia 0-1 Szombierki Bytom
Łódzki KS 2-0 Wisła Kraków
Zagłębie Sosnowiec 5-0 Odra Opole

Kolejka 23 - 16-17 kwietnia

Śląsk Wrocław 2-0 Odra Opole
Wisła Kraków 1-1 Zagłębie Sosnowiec
Szombierki Bytom 2-0 Łódzki KS
Ruch Chorzów 1-0 Arka Gdynia
Stal Mielec 2-0 Lech Poznań
Widzew Łódź 3-1 ROW Rybnik
Górnik Zabrze 1-1 GKS Tychy
Pogoń Szczecin 2-1 Legia Warszawa

Kolejka 24 - 20 kwietnia

Legia Warszawa 0-1 Śląsk Wrocław
GKS Tychy 5-0 Pogoń Szczecin
ROW Rybnik 0-1 Górnik Zabrze
Lech Poznań 1-0 Widzew Łódź
Arka Gdynia 2-1 Stal Mielec
Łódzki KS 0-2 Ruch Chorzów
Zagłębie Sosnowiec 1-0 Szombierki Bytom
Odra Opole 2-0 Wisła Kraków

Kolejka 25 - 4 maja

Śląsk Wrocław 2-0 Wisła Kraków
Szombierki Bytom 3-0 Odra Opole
Ruch Chorzów 1-3 Zagłębie Sosnowiec
Stal Mielec 2-1 Łódzki KS
Widzew Łódź 0-0 Arka Gdynia
Górnik Zabrze 4-1 Lech Poznań
Pogoń Szczecin 3-2 ROW Rybnik
Legia Warszawa 2-1 GKS Tychy

Kolejka 26 - 7 maja

GKS Tychy 1-1 Śląsk Wrocław
ROW Rybnik 2-0 Legia Warszawa
Lech Poznań 5-0 Pogoń Szczecin
Arka Gdynia 2-2 Górnik Zabrze
Łódzki KS 0-1 Widzew Łódź
Zagłębie Sosnowiec 0-0 Stal Mielec
Odra Opole 0-0 Ruch Chorzów
Wisła Kraków 3-1 Szombierki Bytom

Kolejka 27 - 10 maja

Śląsk Wrocław 2-1 Szombierki Bytom
Ruch Chorzów 0-1 Wisła Kraków
Stal Mielec 1-1 Odra Opole
Widzew Łódź 1-0 Zagłębie Sosnowiec
Górnik Zabrze 2-0 Łódzki KS
Pogoń Szczecin 2-0 Arka Gdynia
Legia Warszawa 2-0 Lech Poznań
GKS Tychy 2-0 ROW Rybnik

Kolejka 28 - 18 maja

ROW Rybnik 1-2 Śląsk Wrocław
Lech Poznań 3-1 GKS Tychy
Arka Gdynia 1-2 Legia Warszawa
Łódzki KS 0-1 Pogoń Szczecin
Zagłębie Sosnowiec 3-1 Górnik Zabrze
Odra Opole 1-3 Widzew Łódź
Wisła Kraków 1-1 Stal Mielec
Szombierki Bytom 3-0 Ruch Chorzów

Kolejka 29 - 22 maja

Śląsk Wrocław 2-0 Ruch Chorzów
Stal Mielec 1-0 Szombierki Bytom
Widzew Łódź 1-0 Wisła Kraków
Górnik Zabrze 1-1 Odra Opole
Pogoń Szczecin 1-5 Zagłębie Sosnowiec
Legia Warszawa 3-0 Łódzki KS
GKS Tychy 0-1 Arka Gdynia
ROW Rybnik 1-3 Lech Poznań

Kolejka 30 - 25 maja

Lech Poznań 2-0 Śląsk Wrocław
Arka Gdynia 0-0 ROW Rybnik
Łódzki KS 3-1 GKS Tychy
Zagłębie Sosnowiec 2-1 Legia Warszawa
Odra Opole 1-1 Pogoń Szczecin
Wisła Kraków 0-1 Górnik Zabrze
Szombierki Bytom 0-1 Widzew Łódź
Ruch Chorzów 0-2 Stal Mielec

Autor: Paweł Mogielnicki

 

Napisz do nas