[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2020/2021 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

I liga 1976/1977
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Śląsk Wrocław 30 41 17 7 6 38-32 11 4 0 22-6 6 3 6 16-26
2.  Widzew Łódź 30 38 14 10 6 46-31 10 5 0 30-12 4 5 6 16-19
3.  Górnik Zabrze 30 37 15 7 8 41-32 9 5 1 28-11 6 2 7 13-21
4.  Stal Mielec 30 36 14 8 8 42-30 10 4 1 24-8 4 4 7 18-22
5.  Zagłębie Sosnowiec 30 35 12 11 7 40-28 8 7 0 24-9 4 4 7 16-19 2 4 2 0 0 7-2
6.  Pogoń Szczecin 30 35 14 7 9 38-44 10 3 2 24-15 4 4 7 14-29 2 0 0 0 2 2-7
7.  Łódzki KS 30 33 12 9 9 35-29 9 2 4 24-13 3 7 5 11-16
8.  Legia Warszawa 30 30 12 6 12 40-38 10 2 3 24-10 2 4 9 16-28
9.  Wisła Kraków 30 27 9 9 12 32-33 7 6 2 25-11 2 3 10 7-22 4 5 2 1 1 4-2
10.  Szombierki Bytom 30 27 11 5 14 34-35 8 4 3 21-9 3 1 11 13-26 4 5 2 1 1 4-4
11.  Arka Gdynia 30 27 10 7 13 27-32 8 5 2 21-12 2 2 11 6-20 4 2 1 0 3 2-4
12.  Odra Opole 30 26 8 10 12 36-39 7 4 4 29-17 1 6 8 7-22 2 2 0 2 0 0-0
13.  Ruch Chorzów 30 26 8 10 12 30-40 7 2 6 19-17 1 8 6 11-23 2 2 0 2 0 0-0
14.  Lech Poznań 30 23 9 5 16 37-48 8 3 4 26-14 1 2 12 11-34
15.  GKS Tychy 30 21 5 11 14 33-41 5 6 4 23-13 0 5 10 10-28
16.  ROW Rybnik 30 18 5 8 17 29-46 5 3 7 19-18 0 5 10 10-28
Polska otrzymała dodatkowe (trzecie) miejsce w Pucharze UEFA dla zwycięzcy Pucharu Ligi (Odra Opole).

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 Śląsk Wrocław    0-0 2-0 1-0 2-0 2-2 0-0 2-1 2-0 2-1 1-0 2-0 2-0 1-0 0-0 3-2 
 2 Widzew Łódź4-0     2-2 3-1 1-0 4-4 0-0 2-0 1-0 2-0 0-0 3-2 1-1 1-0 3-1 3-1 
 3 Górnik Zabrze2-2 2-1     3-0 0-0 2-0 2-0 2-2 0-1 2-1 2-0 1-1 3-0 4-1 1-1 2-1 
 4 Stal Mielec1-1 1-0 2-0     0-1 3-0 2-1 1-1 1-0 1-0 2-1 1-1 1-1 2-0 3-0 3-1 
 5 Zagłębie Sosnowiec2-1 2-2 3-1 0-0     2-1 0-0 2-1 0-0 1-0 0-0 5-0 1-1 2-1 1-1 3-0 
 6 Pogoń Szczecin1-2 1-0 3-0 0-0 1-5     0-0 2-1 2-1 2-1 2-0 1-0 1-1 2-1 3-1 3-2 
 7 Łódzki KS2-3 0-1 1-0 0-0 2-1 0-1     3-2 2-0 4-0 2-0 3-1 0-2 0-0 3-1 2-1 
 8 Legia Warszawa0-1 4-1 0-1 3-2 3-0 0-1 3-0     1-0 2-1 2-1 1-0 1-1 2-0 2-1 0-0 
 9 Wisła Kraków5-0 0-1 0-1 1-1 1-1 1-1 2-2 3-1     3-1 1-0 0-0 1-0 4-1 3-1 0-0 
 10 Szombierki Bytom0-1 0-1 2-1 2-0 2-0 0-1 2-0 1-1 0-0     2-1 3-0 3-0 2-1 0-0 2-2 
 11 Arka Gdynia2-0 2-2 2-2 2-1 1-1 2-1 0-0 1-2 1-0 0-1     1-0 4-1 1-0 2-1 0-0 
 12 Odra Opole0-1 1-3 0-2 2-3 3-3 1-1 2-0 4-1 2-0 2-1 3-0     0-0 7-1 1-1 1-0 
 13 Ruch Chorzów3-1 2-1 0-1 0-2 1-3 2-0 2-5 1-0 0-1 1-2 1-0 0-0     4-1 2-0 0-0 
 14 Lech Poznań2-0 1-0 4-0 1-5 1-0 5-0 0-0 1-2 2-1 1-2 0-2 0-0 1-1     3-1 4-0 
 15 GKS Tychy1-1 1-1 0-1 1-2 1-0 5-0 1-2 1-1 5-0 3-2 0-1 1-1 0-0 1-1     2-0 
 16 ROW Rybnik1-2 2-2 0-1 3-1 0-1 0-1 0-1 2-0 3-3 0-0 2-0 0-1 4-2 1-3 1-0     

Kolejka 1 - 21-22 sierpnia

Ruch Chorzów 2-1 Widzew Łódź 21 sierpnia, 18:00 (5000)
Szombierki Bytom 2-1 Górnik Zabrze 22 sierpnia, 11:00 (7000)
Wisła Kraków 1-1 Pogoń Szczecin 21 sierpnia, 17:30 (10 000)
Odra Opole 4-1 Legia Warszawa 21 sierpnia, 19:00 (15 000)
Zagłębie Sosnowiec 1-1 GKS Tychy 21 sierpnia, 16:30 (8000)
Łódzki KS 2-1 ROW Rybnik 21 sierpnia, 17:00 (25 000)
Arka Gdynia 1-0 Lech Poznań 21 sierpnia, 16:30 (18 000)
Stal Mielec 1-1 Śląsk Wrocław 22 sierpnia, 16:30 (15 000)

Kolejka 2 - 25 sierpnia

Lech Poznań 0-0 Łódzki KS 25 sierpnia, 16:30 (30 000)
ROW Rybnik 0-1 Zagłębie Sosnowiec 25 sierpnia, 16:30 (40 000)
GKS Tychy 1-1 Odra Opole 25 sierpnia, 16:30 (15 000)
Legia Warszawa 1-0 Wisła Kraków 25 sierpnia, 18:30 (20 000)
Pogoń Szczecin 2-1 Szombierki Bytom 25 sierpnia, 18:00 (20 000)
Górnik Zabrze 3-0 Ruch Chorzów 25 sierpnia, 18:00 (25 000)
Widzew Łódź 3-1 Stal Mielec 25 sierpnia, 16:30 (20 000)
Śląsk Wrocław 1-0 Arka Gdynia 25 sierpnia, 16:30 (20 000)

Kolejka 3 - 28-29 sierpnia

Śląsk Wrocław 0-0 Widzew Łódź 29 sierpnia, 11:00 (35 000)
Stal Mielec 2-0 Górnik Zabrze 29 sierpnia, 15:00 (18 000)
Ruch Chorzów 2-0 Pogoń Szczecin 28 sierpnia, 17:30 (8000)
Szombierki Bytom 1-1 Legia Warszawa 29 sierpnia, 11:00 (5000)
Wisła Kraków 3-1 GKS Tychy 29 sierpnia, 16:30 (20 000)
Odra Opole 1-0 ROW Rybnik 28 sierpnia, 19:00 (15 000)
Zagłębie Sosnowiec 2-1 Lech Poznań 29 sierpnia, 16:00 (10 000)
Łódzki KS 2-0 Arka Gdynia 28 sierpnia, 17:00 (25 000)

Kolejka 4 - 1 września

Łódzki KS 2-3 Śląsk Wrocław 1 września, 17:25 (30 000)
Arka Gdynia 1-1 Zagłębie Sosnowiec 1 września, 16:00 (22 000)
Lech Poznań 0-0 Odra Opole 1 września, 16:30 (25 000)
ROW Rybnik 3-3 Wisła Kraków 1 września, 16:00 (5000)
GKS Tychy 3-2 Szombierki Bytom 1 września, 16:30 (8000)
Legia Warszawa 1-1 Ruch Chorzów 1 września, 18:00 (25 000)
Pogoń Szczecin 0-0 Stal Mielec 1 września, 18:00 (30 000)
Górnik Zabrze 2-1 Widzew Łódź 1 września, 17:30 (10 000)

Kolejka 5 - 4-5 września

Śląsk Wrocław 2-0 Górnik Zabrze 5 września, 11:00 (20 000)
Widzew Łódź 4-4 Pogoń Szczecin 4 września, 16:00 (12 000)
Stal Mielec 1-1 Legia Warszawa 5 września, 15:00 (10 000)
Ruch Chorzów 2-0 GKS Tychy 5 września, 19:00 (10 000)
Szombierki Bytom 2-2 ROW Rybnik 5 września, 11:00 (2000)
Wisła Kraków 4-1 Lech Poznań 4 września, 18:00 (25 000)
Odra Opole 3-0 Arka Gdynia 5 września, 18:00 (14 000)
Zagłębie Sosnowiec 0-0 Łódzki KS 5 września, 11:00 (8000)

Kolejka 6 - 11-12 września

Zagłębie Sosnowiec 2-1 Śląsk Wrocław 11 września, 15:30 (12 000)
Łódzki KS 3-1 Odra Opole 11 września, 16:00 (25 000)
Arka Gdynia 1-0 Wisła Kraków 11 września, 15:00 (25 000)
Lech Poznań 1-2 Szombierki Bytom 12 września, 11:00 (25 000)
ROW Rybnik 4-2 Ruch Chorzów 12 września, 11:00 (15 000)
GKS Tychy 1-2 Stal Mielec 11 września, 16:00 (15 000)
Legia Warszawa 4-1 Widzew Łódź 11 września, 18:00 (20 000)
Pogoń Szczecin 3-0 Górnik Zabrze 12 września, 18:00 (25 000)

Kolejka 7 - 18-19 września

Śląsk Wrocław 2-2 Pogoń Szczecin 19 września, 11:00 (20 000)
Górnik Zabrze 2-2 Legia Warszawa 18 września, 17:00 (8000)
Widzew Łódź 3-1 GKS Tychy 19 września, 15:30 (12 000)
Stal Mielec 3-1 ROW Rybnik 19 września, 15:00 (13 000)
Ruch Chorzów 4-1 Lech Poznań 18 września, 17:30 (6000)
Szombierki Bytom 2-1 Arka Gdynia 19 września, 11:00 (4000)
Wisła Kraków 2-2 Łódzki KS 19 września, 18:00 (30 000)
Odra Opole 3-3 Zagłębie Sosnowiec 19 września, 12:00 (15 000)

Kolejka 8 - 25-26 września

Odra Opole 0-1 Śląsk Wrocław 26 września, 18:00 (20 000)
Zagłębie Sosnowiec 0-0 Wisła Kraków 25 września, 14:45 (20 000)
Łódzki KS 4-0 Szombierki Bytom 25 września, 15:30 (25 000)
Arka Gdynia 4-1 Ruch Chorzów 26 września, 15:00 (18 000)
Lech Poznań 1-5 Stal Mielec 25 września, 15:00 (20 000)
ROW Rybnik 2-2 Widzew Łódź 26 września, 11:00 (6000)
GKS Tychy 0-1 Górnik Zabrze 25 września, 15:00 (8000)
Legia Warszawa 0-1 Pogoń Szczecin 25 września, 18:00 (20 000)

Kolejka 9 - 2-3 października

Śląsk Wrocław 2-1 Legia Warszawa 3 października, 11:00 (15 000)
Pogoń Szczecin 3-1 GKS Tychy 3 października, 17:00 (20 000)
Górnik Zabrze 2-1 ROW Rybnik 3 października, 17:00 (7000)
Widzew Łódź 1-0 Lech Poznań 2 października, 14:30 (8000)
Stal Mielec 2-1 Arka Gdynia 3 października, 14:00 (10 000)
Ruch Chorzów 2-5 Łódzki KS 3 października, 18:00 (10 000)
Szombierki Bytom 2-0 Zagłębie Sosnowiec 3 października, 11:00 (4000)
Wisła Kraków 0-0 Odra Opole 3 października, 17:15 (20 000)

Kolejka 10 (pierwotnie 11) - 23-24 października

Śląsk Wrocław 0-0 GKS Tychy 24 października, 11:00 (12 000)
Legia Warszawa 0-0 ROW Rybnik 23 października, 17:00 (15 000)
Pogoń Szczecin 2-1 Lech Poznań 24 października, 16:00 (30 000)
Górnik Zabrze 2-0 Arka Gdynia 23 października, 17:00 (10 000)
Widzew Łódź 0-0 Łódzki KS 24 października, 11:00 (25 000)
Stal Mielec 0-1 Zagłębie Sosnowiec 24 października, 11:00 (10 000)
Ruch Chorzów 0-0 Odra Opole 24 października, 17:00 (8000)
Szombierki Bytom 0-0 Wisła Kraków 24 października, 11:00 (5000)

Kolejka 11 (pierwotnie 12) - 6-7 listopada

Szombierki Bytom 0-1 Śląsk Wrocław 7 listopada, 11:00 (5500)
Wisła Kraków 1-0 Ruch Chorzów 7 listopada, 12:00 (25 000)
Odra Opole 2-3 Stal Mielec 6 listopada, 17:00 (17 000)
Zagłębie Sosnowiec 2-2 Widzew Łódź 7 listopada, 11:00 (15 000)
Łódzki KS 1-0 Górnik Zabrze 6 listopada, 16:00 (22 000)
Arka Gdynia 2-1 Pogoń Szczecin 7 listopada, 11:00 (20 000)
Lech Poznań 1-2 Legia Warszawa 7 listopada, 11:00 (20 000)
ROW Rybnik 1-0 GKS Tychy 7 listopada, 11:00 (6000)

Kolejka 12 (pierwotnie 13) - 13-14 listopada

Śląsk Wrocław 3-2 ROW Rybnik 14 listopada, 11:00 (20 000)
GKS Tychy 1-1 Lech Poznań 14 listopada, 11:00 (5000)
Legia Warszawa 2-1 Arka Gdynia 13 listopada, 17:00 (15 000)
Pogoń Szczecin 0-0 Łódzki KS 13 listopada, 16:00 (20 000)
Górnik Zabrze 0-0 Zagłębie Sosnowiec 13 listopada, 17:00 (8000)
Widzew Łódź 3-2 Odra Opole 14 listopada, 11:00 (10 000)
Stal Mielec 1-0 Wisła Kraków 13 listopada, 11:00 (10 000)
Ruch Chorzów 1-2 Szombierki Bytom 14 listopada, 17:00 (3500)

Kolejka 13 (pierwotnie 14) - 20-21 listopada

Ruch Chorzów 3-1 Śląsk Wrocław 20 listopada, 16:30 (5000)
Szombierki Bytom 2-0 Stal Mielec 21 listopada, 13:00 (6000)
Wisła Kraków 0-1 Widzew Łódź 20 listopada, 16:00 (6000)
Odra Opole 0-2 Górnik Zabrze 20 listopada, 16:00 (10 000)
Zagłębie Sosnowiec 2-1 Pogoń Szczecin 21 listopada, 11:00 (8000)
Łódzki KS 3-2 Legia Warszawa 20 listopada, 16:00 (20 000)
Arka Gdynia 2-1 GKS Tychy 21 listopada, 11:00 (15 000)
Lech Poznań 4-0 ROW Rybnik 21 listopada, 11:00 (10 000)

Kolejka 14 (pierwotnie 15) - 27-28 listopada

Śląsk Wrocław 1-0 Lech Poznań 28 listopada, 11:00 (15 000)
ROW Rybnik 2-0 Arka Gdynia 28 listopada, 11:00 (3500)
GKS Tychy 1-2 Łódzki KS 28 listopada, 13:30 (5000)
Legia Warszawa 3-0 Zagłębie Sosnowiec 28 listopada, 12:00 (12 000)
Pogoń Szczecin 1-0 Odra Opole 28 listopada, 15:00 (15 000)
Górnik Zabrze 0-1 Wisła Kraków 27 listopada, 17:00 (5000)
Widzew Łódź 2-0 Szombierki Bytom 28 listopada, 11:00 (10 000)
Stal Mielec 1-1 Ruch Chorzów 28 listopada, 12:15 (8000)

Kolejka 15 (pierwotnie 10) - 4-5 grudnia

Wisła Kraków 5-0 Śląsk Wrocław 5 grudnia, 12:00 (18 000)
Odra Opole 2-1 Szombierki Bytom 5 grudnia, 12:00 (5000)
Zagłębie Sosnowiec 1-1 Ruch Chorzów 5 grudnia, 12:00 (8000)
Łódzki KS 0-0 Stal Mielec 4 grudnia, 16:00 (25 000)
Arka Gdynia 2-2 Widzew Łódź 5 grudnia, 11:00 (10 000)
Lech Poznań 4-0 Górnik Zabrze 5 grudnia, 11:00 (8000)
ROW Rybnik 0-1 Pogoń Szczecin 4 grudnia, 13:00 (4000)
GKS Tychy 1-1 Legia Warszawa 5 grudnia, 11:00 (7000)

Kolejka 16 - 26-27 lutego

Śląsk Wrocław 1-0 Stal Mielec 26 lutego, 15:00 (20 000)
Widzew Łódź 1-1 Ruch Chorzów 27 lutego, 11:00 (15 000)
Górnik Zabrze 2-1 Szombierki Bytom 27 lutego, 14:00 (8000)
Pogoń Szczecin 2-1 Wisła Kraków 27 lutego, 16:30 (20 000)
Legia Warszawa 1-0 Odra Opole 27 lutego, 12:00 (18 000)
GKS Tychy 1-0 Zagłębie Sosnowiec 27 lutego, 14:00 (10 000)
ROW Rybnik 0-1 Łódzki KS 27 lutego, 11:00 (10 000)
Lech Poznań 0-2 Arka Gdynia 27 lutego, 11:00 (20 000)

Kolejka 17 - 5-6 marca

Arka Gdynia 2-0 Śląsk Wrocław 5 marca, 14:30 (20 000)
Łódzki KS 0-0 Lech Poznań 5 marca, 15:30 (18 000)
Zagłębie Sosnowiec 3-0 ROW Rybnik 6 marca, 11:00 (4000)
Odra Opole 1-1 GKS Tychy 6 marca, 12:00 (10 000)
Wisła Kraków 3-1 Legia Warszawa 5 marca, 14:00 (7000)
Szombierki Bytom 0-1 Pogoń Szczecin 6 marca, 11:00 (4000)
Ruch Chorzów 0-1 Górnik Zabrze 5 marca, 17:00 (15 000)
Stal Mielec 1-0 Widzew Łódź 5 marca, 14:00 (8000)

Kolejka 18 - 12-13 marca

Widzew Łódź 4-0 Śląsk Wrocław 12 marca, 15:00 (15 000)
Górnik Zabrze 3-0 Stal Mielec 12 marca, 17:00 (30 000)
Pogoń Szczecin 1-1 Ruch Chorzów 12 marca, 17:00 (30 000)
Legia Warszawa 2-1 Szombierki Bytom 12 marca, 17:00 (22 000)
GKS Tychy 5-0 Wisła Kraków 13 marca, 11:00 (20 000)
ROW Rybnik 0-1 Odra Opole 13 marca, 11:00 (5000)
Lech Poznań 1-0 Zagłębie Sosnowiec 13 marca, 11:00 (30 000)
Arka Gdynia 0-0 Łódzki KS 13 marca, 12:00 (20 000)

Kolejka 19 - 19-20 marca

Śląsk Wrocław 0-0 Łódzki KS 20 marca, 11:00 (15 000)
Zagłębie Sosnowiec 0-0 Arka Gdynia 20 marca, 11:00 (10 000)
Odra Opole 7-1 Lech Poznań 20 marca, 12:00 (10 000)
Wisła Kraków 0-0 ROW Rybnik 20 marca, 17:00 (15 000)
Szombierki Bytom 0-0 GKS Tychy 19 marca, 15:00 (5000)
Ruch Chorzów 1-0 Legia Warszawa 19 marca, 17:00 (10 000)
Stal Mielec 3-0 Pogoń Szczecin 20 marca, 12:00 (18 000)
Widzew Łódź 2-2 Górnik Zabrze 19 marca, 15:30 (20 000)

Kolejka 20 - 26-27 marca

Górnik Zabrze 2-2 Śląsk Wrocław 26 marca, 17:00 (30 000)
Pogoń Szczecin 1-0 Widzew Łódź 26 marca, 18:00 (25 000)
Legia Warszawa 3-2 Stal Mielec 26 marca, 17:10 (25 000)
GKS Tychy 0-0 Ruch Chorzów 27 marca, 11:00 (20 000)
ROW Rybnik 0-0 Szombierki Bytom 27 marca, 11:00 (5000)
Lech Poznań 2-1 Wisła Kraków 26 marca, 16:00 (15 000)
Arka Gdynia 1-0 Odra Opole 27 marca, 12:00 (20 000)
Łódzki KS 2-1 Zagłębie Sosnowiec 26 marca, 16:00 (30 000)

Kolejka 21 - 30 marca

Śląsk Wrocław 2-0 Zagłębie Sosnowiec 30 marca, 16:00 (8000)
Odra Opole 2-0 Łódzki KS 30 marca, 17:00 (20 000)
Wisła Kraków 1-0 Arka Gdynia 30 marca, 17:00 (10 000)
Szombierki Bytom 2-1 Lech Poznań 30 marca, 15:30 (1000)
Ruch Chorzów 0-0 ROW Rybnik 30 marca, 17:00 (5000)
Stal Mielec 3-0 GKS Tychy 30 marca, 15:30 (14 000)
Widzew Łódź 2-0 Legia Warszawa 30 marca, 16:00 (18 000)
Górnik Zabrze 2-0 Pogoń Szczecin 30 marca, 17:00 (12 000)

Kolejka 22 - 2-3 kwietnia

Pogoń Szczecin 1-2 Śląsk Wrocław 3 kwietnia, 18:30 (25 000)
Legia Warszawa 0-1 Górnik Zabrze 3 kwietnia, 15:30 (25 000)
GKS Tychy 1-1 Widzew Łódź 3 kwietnia, 11:00 (12 000)
ROW Rybnik 3-1 Stal Mielec 2 kwietnia, 16:00 (10 000)
Lech Poznań 1-1 Ruch Chorzów 3 kwietnia, 11:00 (18 000)
Arka Gdynia 0-1 Szombierki Bytom 3 kwietnia, 12:00 (20 000)
Łódzki KS 2-0 Wisła Kraków 2 kwietnia, 16:00 (7000)
Zagłębie Sosnowiec 5-0 Odra Opole 2 kwietnia, 16:00 (6000)

Kolejka 23 - 16-17 kwietnia

Śląsk Wrocław 2-0 Odra Opole 16 kwietnia, 17:30 (18 000)
Wisła Kraków 1-1 Zagłębie Sosnowiec 17 kwietnia, 17:00 (25 000)
Szombierki Bytom 2-0 Łódzki KS 16 kwietnia, 15:00 (2000)
Ruch Chorzów 1-0 Arka Gdynia 16 kwietnia, 17:30 (5000)
Stal Mielec 2-0 Lech Poznań 17 kwietnia, 15:00 (15 000)
Widzew Łódź 3-1 ROW Rybnik 16 kwietnia, 16:00 (12 000)
Górnik Zabrze 1-1 GKS Tychy 16 kwietnia, 17:00 (18 000)
Pogoń Szczecin 2-1 Legia Warszawa 16 kwietnia, 17:00 (17 000)

Kolejka 24 - 20 kwietnia

Legia Warszawa 0-1 Śląsk Wrocław 20 kwietnia, 17:30 (22 000)
GKS Tychy 5-0 Pogoń Szczecin 20 kwietnia, 16:15 (15 000)
ROW Rybnik 0-1 Górnik Zabrze 20 kwietnia, 17:00 (18 000)
Lech Poznań 1-0 Widzew Łódź 20 kwietnia, 17:30 (15 000)
Arka Gdynia 2-1 Stal Mielec 20 kwietnia, 17:00 (20 000)
Łódzki KS 0-2 Ruch Chorzów 20 kwietnia, 17:00 (25 000)
Zagłębie Sosnowiec 1-0 Szombierki Bytom 20 kwietnia, 17:30 (12 000)
Odra Opole 2-0 Wisła Kraków 20 kwietnia, 18:00 (17 000)

Kolejka 25 - 4 maja

Śląsk Wrocław 2-0 Wisła Kraków 4 maja, 17:30 (20 000)
Szombierki Bytom 3-0 Odra Opole 4 maja, 17:00 (2000)
Ruch Chorzów 1-3 Zagłębie Sosnowiec 4 maja, 17:30 (10 000)
Stal Mielec 2-1 Łódzki KS 4 maja, 16:00 (13 000)
Widzew Łódź 0-0 Arka Gdynia 4 maja, 17:00 (12 000)
Górnik Zabrze 4-1 Lech Poznań 4 maja, 18:00 (16 000)
Pogoń Szczecin 3-2 ROW Rybnik 4 maja, 18:00 (15 000)
Legia Warszawa 2-1 GKS Tychy 4 maja, 17:30 (15 000)

Kolejka 26 - 7 maja

GKS Tychy 1-1 Śląsk Wrocław 7 maja, 16:30 (7000)
ROW Rybnik 2-0 Legia Warszawa 7 maja, 17:00 (2000)
Lech Poznań 5-0 Pogoń Szczecin 7 maja, 17:30 (8000)
Arka Gdynia 2-2 Górnik Zabrze 7 maja, 16:00 (22 000)
Łódzki KS 0-1 Widzew Łódź 7 maja, 18:30 (16 000)
Zagłębie Sosnowiec 0-0 Stal Mielec 7 maja, 17:30 (7000)
Odra Opole 0-0 Ruch Chorzów 7 maja, 19:00 (5000)
Wisła Kraków 3-1 Szombierki Bytom 7 maja, 19:30 (5000)

Kolejka 27 - 10 maja

Śląsk Wrocław 2-1 Szombierki Bytom 10 maja, 17:30 (20 000)
Ruch Chorzów 0-1 Wisła Kraków 10 maja, 17:30 (8000)
Stal Mielec 1-1 Odra Opole 10 maja, 17:00 (14 000)
Widzew Łódź 1-0 Zagłębie Sosnowiec 10 maja, 17:30 (15 000)
Górnik Zabrze 2-0 Łódzki KS 10 maja, 18:00 (30 000)
Pogoń Szczecin 2-0 Arka Gdynia 10 maja, 18:00 (8000)
Legia Warszawa 2-0 Lech Poznań 10 maja, 17:30 (15 000)
GKS Tychy 2-0 ROW Rybnik 10 maja, 16:30 (15 000)

Kolejka 28 - 18 maja

ROW Rybnik 1-2 Śląsk Wrocław 18 maja, 17:30 (5000)
Lech Poznań 3-1 GKS Tychy 18 maja, 18:00 (15 000)
Arka Gdynia 1-2 Legia Warszawa 18 maja, 17:30 (18 000)
Łódzki KS 0-1 Pogoń Szczecin 18 maja, 18:30 (8000)
Zagłębie Sosnowiec 3-1 Górnik Zabrze 18 maja, 17:00 (20 000)
Odra Opole 1-3 Widzew Łódź 18 maja, 18:00 (12 000)
Wisła Kraków 1-1 Stal Mielec 18 maja, 19:00 (35 000)
Szombierki Bytom 3-0 Ruch Chorzów 18 maja, 17:30 (3000)

Kolejka 29 - 22 maja

Śląsk Wrocław 2-0 Ruch Chorzów 22 maja, 18:00 (18 000)
Stal Mielec 1-0 Szombierki Bytom 22 maja, 18:00 (8000)
Widzew Łódź 1-0 Wisła Kraków 22 maja, 18:00 (15 000)
Górnik Zabrze 1-1 Odra Opole 22 maja, 18:00 (5000)
Pogoń Szczecin 1-5 Zagłębie Sosnowiec 22 maja, 18:00 (20 000)
Legia Warszawa 3-0 Łódzki KS 22 maja, 18:00 (12 000)
GKS Tychy 0-1 Arka Gdynia 22 maja, 18:00 (10 000)
ROW Rybnik 1-3 Lech Poznań 22 maja, 18:00 (1000)

Kolejka 30 - 25 maja

Lech Poznań 2-0 Śląsk Wrocław 25 maja, 18:00 (20 000)
Arka Gdynia 0-0 ROW Rybnik 25 maja, 18:00 (10 000)
Łódzki KS 3-1 GKS Tychy 25 maja, 18:00 (6000)
Zagłębie Sosnowiec 2-1 Legia Warszawa 25 maja, 18:00 (15 000)
Odra Opole 1-1 Pogoń Szczecin 25 maja, 18:00 (8000)
Wisła Kraków 0-1 Górnik Zabrze 25 maja, 18:00 (25 000)
Szombierki Bytom 0-1 Widzew Łódź 25 maja, 18:00 (3000)
Ruch Chorzów 0-2 Stal Mielec 25 maja, 18:00 (4000)

Autor: Paweł Mogielnicki

 

Napisz do nas