[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa B 2011/2012, grupa: Lubaczów
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Czerwoni Cewków 26 73 24 1 1 94-18 12 1 0 57-6 12 0 1 37-12
2.  Czarni Oleszyce 26 64 21 1 4 93-27 11 0 2 39-14 10 1 2 54-13
3.  Unia Łukawiec 26 63 20 3 3 81-32 11 1 1 46-18 9 2 2 35-14
4.  Victoria Stary Dzików 26 52 16 4 6 70-38 8 3 2 38-19 8 1 4 32-19
5.  Walter Opaka 26 36 11 3 12 47-58 6 3 4 26-27 5 0 8 21-31
6.  Piast Antoniki 26 34 10 4 12 37-57 6 2 5 17-24 4 2 7 20-33
7.  Błękitni Zalesie 26 33 9 6 11 46-48 5 1 7 25-27 4 5 4 21-21
8.  Leśnik Płazów 26 32 10 2 14 56-78 7 1 5 36-32 3 1 9 20-46
9.  Zalew Stary Lubliniec 26 28 8 4 14 49-54 5 1 7 31-26 3 3 7 18-28
10.  LKS Zabiała-Stare Sioło 26 27 8 3 15 37-60 5 3 5 25-18 3 0 10 12-42
11.  LKS Ryszkowa Wola 26 25 8 1 17 46-68 4 1 8 24-26 4 0 9 22-42
12.  Tanew Wola Wielka 26 21 6 3 17 28-74 6 0 7 19-26 0 3 10 9-48
13.  LKS Korzenica 26 19 5 4 17 41-73 4 2 7 23-30 1 2 10 18-43
14.  Dąb Cetula 26 17 4 5 17 28-68 3 3 7 20-34 1 2 10 8-34

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
 1 Czerwoni Cewków    1-0 2-0 2-1 3-1 5-0 2-2 8-0 6-0 5-2 3-0 6-0 8-0 6-0 
 2 Czarni Oleszyce2-0     1-3 3-2 0-3 2-0 2-1 4-1 2-1 4-0 7-0 3-0 4-2 5-1 
 3 Unia Łukawiec0-3 2-2     2-1 2-1 4-1 4-3 6-2 3-1 3-1 5-0 7-2 3-1 5-0 
 4 Victoria Stary Dzików3-5 0-2 0-0     5-0 0-0 1-1 4-2 2-1 3-0 4-1 8-2 6-5 2-0 
 5 Walter Opaka1-2 0-12 0-4 3-1     4-2 1-3 3-0* 1-1 7-0 3-0 0-0 2-1 1-1 
 6 Piast Antoniki2-3 0-6 2-1 0-0 2-1     3-2 1-3 3-1 1-0 0-4 2-0 1-1 0-2 
 7 Błękitni Zalesie0-5 5-3 1-3 1-2 5-1 2-3     2-2 0-3 1-2 1-3 3-0 3-0 1-0 
 8 Leśnik Płazów0-4 2-5 3-6 2-5 2-0 3-1 1-1     3-5 5-0 5-1 4-1 3-2 3-1 
 9 Zalew Stary Lubliniec1-2 1-3 0-3 2-6 6-1 1-3 0-1 1-3     7-1 4-0 2-0 4-1 2-2 
 10 LKS Zabiała-Stare Sioło1-2 0-2 0-4 0-4 2-0 2-2 0-0 5-1 0-0     1-3 6-0 3-0 5-0 
 11 LKS Ryszkowa Wola0-3 1-5 1-2 1-2 1-2 1-2 2-2 5-1 4-1 2-3     3-0* 2-3 1-0 
 12 Tanew Wola Wielka2-3 0-4 0-3* 1-3 1-3 3-2 0-1 1-3 3-1 1-0 3-2     2-0 2-1 
 13 LKS Korzenica0-2 1-6 2-4 0-1 2-3 2-3 1-3 3-1 1-1 2-0 5-3 3-3     1-0 
 14 Dąb Cetula0-3 0-4 2-2 2-4 0-5 4-1 4-1 3-1 0-2 1-3 1-5 1-1 2-2     

Kolejka 1 - 14 sierpnia

Victoria Stary Dzików 3-0 LKS Zabiała-Stare Sioło 14 sierpnia, 14:00
Tanew Wola Wielka 0-4 Czarni Oleszyce 14 sierpnia, 14:00
Leśnik Płazów 0-4 Czerwoni Cewków 14 sierpnia, 14:00
Błękitni Zalesie 1-0 Dąb Cetula 14 sierpnia, 14:00
Walter Opaka 4-2 Piast Antoniki 7 sierpnia, 14:00
Zalew Stary Lubliniec 0-3 Unia Łukawiec 14 sierpnia, 14:00
LKS Korzenica 5-3 LKS Ryszkowa Wola 14 sierpnia, 14:00

Kolejka 2 - 21 sierpnia

LKS Zabiała-Stare Sioło 1-3 LKS Ryszkowa Wola 21 sierpnia, 14:00
Unia Łukawiec 3-1 LKS Korzenica 21 sierpnia, 14:00
Piast Antoniki 3-1 Zalew Stary Lubliniec 21 sierpnia, 14:00
Dąb Cetula 0-5 Walter Opaka 21 sierpnia, 14:00
Czerwoni Cewków 2-2 Błękitni Zalesie 21 sierpnia, 14:00
Czarni Oleszyce 4-1 Leśnik Płazów 21 sierpnia, 14:00
Victoria Stary Dzików 8-2 Tanew Wola Wielka 21 sierpnia, 14:00

Kolejka 3 - 28 sierpnia

Tanew Wola Wielka 1-0 LKS Zabiała-Stare Sioło 28 sierpnia, 14:00
Leśnik Płazów 2-5 Victoria Stary Dzików 28 sierpnia, 14:00
Błękitni Zalesie 5-3 Czarni Oleszyce 28 sierpnia, 14:00
Walter Opaka 1-2 Czerwoni Cewków 28 sierpnia, 14:00
Zalew Stary Lubliniec 2-2 Dąb Cetula 28 sierpnia, 14:00
LKS Korzenica 2-3 Piast Antoniki 28 sierpnia, 14:00
LKS Ryszkowa Wola 1-2 Unia Łukawiec 28 sierpnia, 14:00

Kolejka 4 - 4 września

LKS Zabiała-Stare Sioło 0-4 Unia Łukawiec 4 września, 13:00
Piast Antoniki 0-4 LKS Ryszkowa Wola 4 września, 13:00
Dąb Cetula 2-2 LKS Korzenica 4 września, 13:00
Czerwoni Cewków 6-0 Zalew Stary Lubliniec 4 września, 13:00
Czarni Oleszyce 0-3 Walter Opaka 4 września, 13:00
Victoria Stary Dzików 1-1 Błękitni Zalesie 4 września, 13:00
Tanew Wola Wielka 1-3 Leśnik Płazów 4 września, 13:00

Kolejka 5 - 11 września

Leśnik Płazów 5-0 LKS Zabiała-Stare Sioło 11 września, 13:00
Błękitni Zalesie 3-0 Tanew Wola Wielka 11 września, 13:00
Walter Opaka 3-1 Victoria Stary Dzików 11 września, 13:00
Zalew Stary Lubliniec 1-3 Czarni Oleszyce 11 września, 13:00
LKS Ryszkowa Wola 1-0 Dąb Cetula 11 września, 13:00
Unia Łukawiec 4-1 Piast Antoniki 11 września, 13:00
Czerwoni Cewków 8-0 LKS Korzenica 11 września, 16:00

Kolejka 6 - 18 września

LKS Zabiała-Stare Sioło 2-2 Piast Antoniki 18 września, 13:00
Dąb Cetula 2-2 Unia Łukawiec 18 września, 13:00
Czerwoni Cewków 3-0 LKS Ryszkowa Wola 18 września, 13:00
Czarni Oleszyce 4-2 LKS Korzenica 18 września, 13:00
Victoria Stary Dzików 2-1 Zalew Stary Lubliniec 18 września, 13:00
Tanew Wola Wielka 1-3 Walter Opaka 18 września, 13:00
Leśnik Płazów 1-1 Błękitni Zalesie 18 września, 13:00

Kolejka 7 - 25 września

Błękitni Zalesie 1-2 LKS Zabiała-Stare Sioło 25 września, 13:00
Walter Opaka 3-0 Leśnik Płazów 25 września, 13:00
(wo)
na boisku 1-3; udział nieuprawnionego do gry zawodnika
Zalew Stary Lubliniec 2-0 Tanew Wola Wielka 25 września, 13:00
LKS Korzenica 0-1 Victoria Stary Dzików 25 września, 13:00
LKS Ryszkowa Wola 1-5 Czarni Oleszyce 25 września, 13:00
Unia Łukawiec 0-3 Czerwoni Cewków 25 września, 13:00
Piast Antoniki 0-2 Dąb Cetula 25 września, 13:00

Kolejka 8 - 2 października

LKS Zabiała-Stare Sioło 5-0 Dąb Cetula 2 października, 12:00
Czerwoni Cewków 5-0 Piast Antoniki 2 października, 12:00
Czarni Oleszyce 1-3 Unia Łukawiec 2 października, 12:00
Victoria Stary Dzików 4-1 LKS Ryszkowa Wola 2 października, 12:00
Tanew Wola Wielka 2-0 LKS Korzenica 2 października, 12:00
Leśnik Płazów 3-5 Zalew Stary Lubliniec 2 października, 12:00
Błękitni Zalesie 5-1 Walter Opaka 2 października, 12:00

Kolejka 9 - 9 października

Walter Opaka 7-0 LKS Zabiała-Stare Sioło 9 października, 12:00
Zalew Stary Lubliniec 0-1 Błękitni Zalesie 9 października, 12:00
LKS Korzenica 3-1 Leśnik Płazów 9 października, 12:00
LKS Ryszkowa Wola 3-0 Tanew Wola Wielka 9 października, 12:00
(wo)
nie odbył się; goście nie posiadali ważnych kart zdrowia
Unia Łukawiec 2-1 Victoria Stary Dzików 9 października, 12:00
Piast Antoniki 0-6 Czarni Oleszyce 9 października, 12:00
Dąb Cetula 0-3 Czerwoni Cewków 9 października, 12:00

Kolejka 10 - 16 października

LKS Zabiała-Stare Sioło 1-2 Czerwoni Cewków 16 października, 12:00
Czarni Oleszyce 5-1 Dąb Cetula 16 października, 12:00
Victoria Stary Dzików 0-0 Piast Antoniki 16 października, 12:00
Tanew Wola Wielka 0-3 Unia Łukawiec 16 października, 12:00
(wo)
gospodarze zrezygnowali z gry
Leśnik Płazów 5-1 LKS Ryszkowa Wola 16 października, 12:00
Błękitni Zalesie 3-0 LKS Korzenica 16 października, 12:00
Walter Opaka 1-1 Zalew Stary Lubliniec 16 października, 12:00

Kolejka 11 - 23 października

Zalew Stary Lubliniec 7-1 LKS Zabiała-Stare Sioło 23 października, 12:00
LKS Korzenica 2-3 Walter Opaka 23 października, 12:00
LKS Ryszkowa Wola 2-2 Błękitni Zalesie 23 października, 12:00
Unia Łukawiec 6-2 Leśnik Płazów 23 października, 12:00
Piast Antoniki 2-0 Tanew Wola Wielka 23 października, 12:00
Dąb Cetula 2-4 Victoria Stary Dzików 23 października, 12:00
Czerwoni Cewków 1-0 Czarni Oleszyce 23 października, 12:00

Kolejka 12 - 30 października

LKS Zabiała-Stare Sioło 0-2 Czarni Oleszyce 30 października, 11:00
Victoria Stary Dzików 3-5 Czerwoni Cewków 30 października, 11:00
Tanew Wola Wielka 2-1 Dąb Cetula 30 października, 11:00
Leśnik Płazów 3-1 Piast Antoniki 30 października, 11:00
Błękitni Zalesie 1-3 Unia Łukawiec 30 października, 11:00
Walter Opaka 3-0 LKS Ryszkowa Wola 30 października, 11:00
Zalew Stary Lubliniec 4-1 LKS Korzenica 30 października, 11:00

Kolejka 13 - 6 listopada

LKS Korzenica 2-0 LKS Zabiała-Stare Sioło 6 listopada, 11:00
LKS Ryszkowa Wola 4-1 Zalew Stary Lubliniec 6 listopada, 11:00
Unia Łukawiec 2-1 Walter Opaka 6 listopada, 11:00
Piast Antoniki 3-2 Błękitni Zalesie 6 listopada, 11:00
Dąb Cetula 3-1 Leśnik Płazów 6 listopada, 11:00
Czerwoni Cewków 6-0 Tanew Wola Wielka 6 listopada, 11:00
Czarni Oleszyce 3-2 Victoria Stary Dzików 6 listopada, 11:00

Kolejka 14 - 25 marca

LKS Zabiała-Stare Sioło 0-4 Victoria Stary Dzików 25 marca, 12:00
Czarni Oleszyce 3-0 Tanew Wola Wielka 25 marca, 12:00
Czerwoni Cewków 8-0 Leśnik Płazów 25 marca, 12:00
Dąb Cetula 4-1 Błękitni Zalesie 25 marca, 12:00
Piast Antoniki 2-1 Walter Opaka 25 marca, 12:00
Unia Łukawiec 3-1 Zalew Stary Lubliniec 25 marca, 12:00
LKS Ryszkowa Wola 2-3 LKS Korzenica 25 marca, 12:00

Kolejka 15 - 1 kwietnia

LKS Ryszkowa Wola 2-3 LKS Zabiała-Stare Sioło 1 kwietnia, 13:00
LKS Korzenica 2-4 Unia Łukawiec 1 kwietnia, 13:00
Zalew Stary Lubliniec 1-3 Piast Antoniki 1 kwietnia, 13:00
Walter Opaka 1-1 Dąb Cetula 1 kwietnia, 13:00
Błękitni Zalesie 0-5 Czerwoni Cewków 1 kwietnia, 13:00
Leśnik Płazów 2-5 Czarni Oleszyce 1 kwietnia, 13:00
Tanew Wola Wielka 1-3 Victoria Stary Dzików 1 kwietnia, 13:00

Kolejka 16 - 15 kwietnia

LKS Zabiała-Stare Sioło 6-0 Tanew Wola Wielka 15 kwietnia, 13:00
Victoria Stary Dzików 4-2 Leśnik Płazów 15 kwietnia, 13:00
Czarni Oleszyce 2-1 Błękitni Zalesie 15 kwietnia, 13:00
Czerwoni Cewków 3-1 Walter Opaka 15 kwietnia, 13:00
Dąb Cetula 0-2 Zalew Stary Lubliniec 15 kwietnia, 13:00
Piast Antoniki 1-1 LKS Korzenica 15 kwietnia, 13:00
Unia Łukawiec 5-0 LKS Ryszkowa Wola 15 kwietnia, 13:00

Kolejka 17 - 22 kwietnia

Unia Łukawiec 3-1 LKS Zabiała-Stare Sioło 22 kwietnia, 13:00
LKS Ryszkowa Wola 1-2 Piast Antoniki 22 kwietnia, 13:00
LKS Korzenica 1-0 Dąb Cetula 22 kwietnia, 13:00
Zalew Stary Lubliniec 1-2 Czerwoni Cewków 22 kwietnia, 13:00
Walter Opaka 0-12 Czarni Oleszyce 22 kwietnia, 13:00
Błękitni Zalesie 1-2 Victoria Stary Dzików 22 kwietnia, 13:00
Leśnik Płazów 4-1 Tanew Wola Wielka 22 kwietnia, 13:00

Kolejka 18 - 29 kwietnia

LKS Korzenica 0-2 Czerwoni Cewków 29 kwietnia, 13:00
LKS Zabiała-Stare Sioło 5-1 Leśnik Płazów 29 kwietnia, 13:00
Tanew Wola Wielka 0-1 Błękitni Zalesie 29 kwietnia, 13:00
Victoria Stary Dzików 5-0 Walter Opaka 29 kwietnia, 13:00
Czarni Oleszyce 2-1 Zalew Stary Lubliniec 29 kwietnia, 13:00
Dąb Cetula 1-5 LKS Ryszkowa Wola 29 kwietnia, 13:00
Piast Antoniki 2-1 Unia Łukawiec 29 kwietnia, 13:00

Kolejka 19 - 3 maja

Piast Antoniki 1-0 LKS Zabiała-Stare Sioło 3 maja, 14:00
Unia Łukawiec 5-0 Dąb Cetula 3 maja, 14:00
LKS Ryszkowa Wola 0-3 Czerwoni Cewków 3 maja, 14:00
LKS Korzenica 1-6 Czarni Oleszyce 3 maja, 14:00
Zalew Stary Lubliniec 2-6 Victoria Stary Dzików 3 maja, 14:00
Walter Opaka 0-0 Tanew Wola Wielka 3 maja, 14:00
Błękitni Zalesie 2-2 Leśnik Płazów 3 maja, 14:00

Kolejka 20 - 6 maja

LKS Zabiała-Stare Sioło 0-0 Błękitni Zalesie 6 maja, 14:00
Leśnik Płazów 2-0 Walter Opaka 6 maja, 14:00
Tanew Wola Wielka 3-1 Zalew Stary Lubliniec 6 maja, 14:00
Victoria Stary Dzików 6-5 LKS Korzenica 6 maja, 14:00
Czarni Oleszyce 7-0 LKS Ryszkowa Wola 6 maja, 14:00
Czerwoni Cewków 2-0 Unia Łukawiec 6 maja, 14:00
Dąb Cetula 4-1 Piast Antoniki 6 maja, 14:00

Kolejka 21 - 13 maja

Dąb Cetula 1-3 LKS Zabiała-Stare Sioło 13 maja, 14:00
Piast Antoniki 2-3 Czerwoni Cewków 13 maja, 14:00
Unia Łukawiec 2-2 Czarni Oleszyce 13 maja, 14:00
LKS Ryszkowa Wola 1-2 Victoria Stary Dzików 13 maja, 14:00
LKS Korzenica 3-3 Tanew Wola Wielka 13 maja, 14:00
Zalew Stary Lubliniec 1-3 Leśnik Płazów 13 maja, 14:00
Walter Opaka 1-3 Błękitni Zalesie 13 maja, 14:00

Kolejka 22 - 20 maja

LKS Zabiała-Stare Sioło 2-0 Walter Opaka 20 maja, 14:00
Błękitni Zalesie 0-3 Zalew Stary Lubliniec 20 maja, 12:00
Leśnik Płazów 3-2 LKS Korzenica 20 maja, 14:00
Tanew Wola Wielka 3-2 LKS Ryszkowa Wola 20 maja, 14:00
Victoria Stary Dzików 0-0 Unia Łukawiec 19 maja, 17:30
Czarni Oleszyce 2-0 Piast Antoniki 20 maja, 14:00
Czerwoni Cewków 6-0 Dąb Cetula 20 maja, 14:00

Kolejka 23 - 27 maja

Czerwoni Cewków 5-2 LKS Zabiała-Stare Sioło 27 maja, 14:00
Dąb Cetula 0-4 Czarni Oleszyce 27 maja, 14:00
Piast Antoniki 0-0 Victoria Stary Dzików 27 maja, 14:00
Unia Łukawiec 7-2 Tanew Wola Wielka 27 maja, 14:00
LKS Ryszkowa Wola 5-1 Leśnik Płazów 27 maja, 14:00
LKS Korzenica 1-3 Błękitni Zalesie 27 maja, 14:00
Zalew Stary Lubliniec 6-1 Walter Opaka 27 maja, 14:00

Kolejka 24 - 3 czerwca

LKS Zabiała-Stare Sioło 0-0 Zalew Stary Lubliniec 3 czerwca, 14:00
Walter Opaka 2-1 LKS Korzenica 3 czerwca, 14:00
Błękitni Zalesie 1-3 LKS Ryszkowa Wola 3 czerwca, 12:30
Leśnik Płazów 3-6 Unia Łukawiec 3 czerwca, 14:00
Tanew Wola Wielka 3-2 Piast Antoniki 3 czerwca, 14:00
Victoria Stary Dzików 2-0 Dąb Cetula 3 czerwca, 14:00
Czarni Oleszyce 2-0 Czerwoni Cewków 3 czerwca, 10:00

Kolejka 25 - 10 czerwca

Czarni Oleszyce 4-0 LKS Zabiała-Stare Sioło 10 czerwca, 11:00
Czerwoni Cewków 2-1 Victoria Stary Dzików 10 czerwca, 14:00
Dąb Cetula 1-1 Tanew Wola Wielka 10 czerwca, 14:00
Piast Antoniki 1-3 Leśnik Płazów 10 czerwca, 14:00
Unia Łukawiec 4-3 Błękitni Zalesie 10 czerwca, 14:00
LKS Ryszkowa Wola 1-2 Walter Opaka 10 czerwca, 10:00
LKS Korzenica 1-1 Zalew Stary Lubliniec 10 czerwca, 14:00

Kolejka 26 - 17 czerwca

LKS Zabiała-Stare Sioło 3-0 LKS Korzenica 17 czerwca, 14:00
Zalew Stary Lubliniec 4-0 LKS Ryszkowa Wola 17 czerwca, 14:00
Walter Opaka 0-4 Unia Łukawiec 17 czerwca, 14:00
Błękitni Zalesie 2-3 Piast Antoniki 17 czerwca, 14:00
Leśnik Płazów 3-1 Dąb Cetula 17 czerwca, 14:00
Tanew Wola Wielka 2-3 Czerwoni Cewków 17 czerwca, 14:00
Victoria Stary Dzików 0-2 Czarni Oleszyce 17 czerwca, 14:00

Klasa A 2011/2012 (Lubaczów)

Autor: Grzegorz Bober
Kontakt: podkarpackie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas