[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2020/2021 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

I liga 1975/1976
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Stal Mielec 30 38 13 12 5 45-23 8 7 0 25-7 5 5 5 20-16 2 3 1 1 0 2-0
2.  GKS Tychy 30 38 15 8 7 38-34 9 3 3 22-14 6 5 4 16-20 2 1 0 1 1 0-2
3.  Wisła Kraków 30 37 15 7 8 39-19 9 3 3 24-4 6 4 5 15-15 2 2 0 2 0 1-1
4.  Ruch Chorzów 30 37 12 13 5 35-24 6 7 2 20-14 6 6 3 15-10 2 2 0 2 0 1-1
5.  Widzew Łódź 30 32 10 12 8 33-33 8 5 2 19-8 2 7 6 14-25
6.  Pogoń Szczecin 30 31 13 5 12 46-42 10 4 1 35-15 3 1 11 11-27 2 1 0 1 1 1-3
7.  Śląsk Wrocław 30 31 11 9 10 36-33 7 2 6 23-19 4 7 4 13-14 2 3 1 1 0 3-1
8.  Legia Warszawa 30 29 12 5 13 44-46 9 3 3 28-10 3 2 10 16-36
9.  Górnik Zabrze 30 28 10 8 12 38-39 8 4 3 23-12 2 4 9 15-27 4 4 2 0 2 6-4
10.  Zagłębie Sosnowiec 30 28 12 4 14 37-38 11 2 2 28-8 1 2 12 9-30 4 2 1 0 3 3-6
11.  ROW Rybnik 30 28 11 6 13 30-40 9 2 4 18-16 2 4 9 12-24 4 6 3 0 1 4-3
12.  Lech Poznań 30 27 9 9 12 33-46 7 4 4 20-16 2 5 8 13-30
13.  Łódzki KS 30 26 8 10 12 27-33 6 6 3 19-12 2 4 9 8-21
14.  Szombierki Bytom 30 25 10 5 15 37-42 8 3 4 26-16 2 2 11 11-26
15.  Stal Rzeszów 30 24 8 8 14 23-35 5 6 4 16-15 3 2 10 7-20
16.  Polonia Bytom 30 21 6 9 15 19-33 5 4 6 13-15 1 5 9 6-18

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 Stal Mielec    0-0 1-1 0-0 3-0 2-0 0-0 6-0 2-1 2-0 1-1 3-1 2-2 2-1 1-0 0-0 
 2 GKS Tychy0-2     2-1 0-1 1-0 2-1 2-1 3-2 1-1 1-2 2-1 0-0 1-1 3-1 1-0 3-0 
 3 Wisła Kraków1-1 5-0     0-0 0-0 0-1 1-0 2-0 1-0 1-0 2-0 8-0 2-0 1-0 0-1 0-1 
 4 Ruch Chorzów2-1 3-2 1-1     0-0 1-1 1-2 3-2 3-0 2-1 0-1 1-1 1-0 1-1 0-0 1-1 
 5 Widzew Łódź1-0 1-1 0-1 1-1     0-2 0-0 2-1 0-0 3-0 3-1 1-1 3-0 1-0 2-0 1-0 
 6 Pogoń Szczecin1-3 4-0 1-1 2-1 3-3     1-1 3-0 4-2 3-1 1-0 4-2 1-0 3-0 3-0 1-1 
 7 Śląsk Wrocław0-1 3-1 1-0 2-4 1-2 2-0     0-0 3-1 4-2 2-2 2-3 0-1 2-1 0-1 1-0 
 8 Legia Warszawa1-1 0-1 1-2 1-1 1-1 4-1 4-0     1-3 3-0 2-0 2-0 1-0 3-0 2-0 2-0 
 9 Górnik Zabrze1-1 0-0 0-2 0-0 2-0 1-0 1-1 1-2     3-1 3-0 4-2 1-0 4-1 0-2 2-0 
 10 Zagłębie Sosnowiec1-1 1-2 2-0 2-0 5-1 2-0 1-0 0-0 2-0     0-2 3-0 3-1 2-0 3-1 1-0 
 11 ROW Rybnik2-5 1-3 1-3 0-0 2-1 2-0 0-0 3-2 1-0 1-0     1-0 2-0 0-2 1-0 1-0 
 12 Lech Poznań0-0 0-1 3-0 1-0 1-1 0-4 1-1 2-3 1-2 2-1 3-1     1-1 2-1 2-0 1-0 
 13 Łódzki KS2-1 0-0 2-0 0-1 1-2 4-0 1-1 2-4 0-0 0-0 1-0 0-0     2-1 3-1 1-1 
 14 Szombierki Bytom1-2 0-2 0-0 0-2 3-1 3-1 1-3 6-0 3-1 1-1 3-2 0-0 2-0     2-1 1-0 
 15 Stal Rzeszów2-1 2-2 0-1 1-3 1-1 3-0 0-2 1-0 1-1 1-0 1-1 1-0 0-1 0-0     2-2 
 16 Polonia Bytom1-0 0-1 0-2 0-1 1-1 1-0 0-1 2-0 4-3 3-0 0-0 0-3 1-1 0-2 0-0     

Kolejka 1 - 2-3 sierpnia

Stal Rzeszów 0-0 Szombierki Bytom 2 sierpnia, 19:00 (16 000)
Ruch Chorzów 3-0 Górnik Zabrze 2 sierpnia, 17:00 (30 000)
GKS Tychy 1-1 Łódzki KS 3 sierpnia, 17:00 (16 000)
Widzew Łódź 0-2 Pogoń Szczecin 2 sierpnia, 17:00 (25 000)
Lech Poznań 2-3 Legia Warszawa 3 sierpnia, 17:00 (35 000)
Polonia Bytom 3-0 Zagłębie Sosnowiec 13 sierpnia, 17:00 (7000)
Stal Mielec 1-1 Wisła Kraków 2 sierpnia, 17:00 (18 000)
ROW Rybnik 0-0 Śląsk Wrocław 13 sierpnia, 17:00 (12 000)

Kolejka 2 - 6 sierpnia

Zagłębie Sosnowiec 1-1 Stal Mielec 6 sierpnia, 16:30 (15 000)
Legia Warszawa 2-0 Polonia Bytom 6 sierpnia, 17:30 (20 000)
Pogoń Szczecin 4-2 Lech Poznań 6 sierpnia, 18:00 (30 000)
Łódzki KS 1-2 Widzew Łódź 6 sierpnia, 18:00 (30 000)
Górnik Zabrze 0-0 GKS Tychy 6 sierpnia, 18:30 (10 000)
Szombierki Bytom 0-2 Ruch Chorzów 6 sierpnia, 17:00 (15 000)
Śląsk Wrocław 0-1 Stal Rzeszów 6 sierpnia, 17:00 (15 000)
Wisła Kraków 2-0 ROW Rybnik 6 sierpnia, 19:00 (25 000)

Kolejka 3 - 9-10 sierpnia

Stal Rzeszów 1-1 ROW Rybnik 10 sierpnia, 18:00 (17 000)
Ruch Chorzów 1-2 Śląsk Wrocław 10 sierpnia, 17:30 (15 000)
GKS Tychy 3-1 Szombierki Bytom 10 sierpnia, 17:00 (10 000)
Widzew Łódź 0-0 Górnik Zabrze 10 sierpnia, 17:30 (20 000)
Lech Poznań 1-1 Łódzki KS 10 sierpnia, 17:00 (20 000)
Polonia Bytom 1-0 Pogoń Szczecin 10 sierpnia, 17:00 (8000)
Stal Mielec 6-0 Legia Warszawa 10 sierpnia, 16:00 (16 000)
Wisła Kraków 1-0 Zagłębie Sosnowiec 10 sierpnia, 19:00 (25 000)

Kolejka 4 - 16-17 sierpnia

ROW Rybnik 1-0 Zagłębie Sosnowiec 17 sierpnia, 17:00 (6000)
Legia Warszawa 1-2 Wisła Kraków 16 sierpnia, 17:30 (20 000)
Pogoń Szczecin 1-3 Stal Mielec 16 sierpnia, 18:00 (30 000)
Łódzki KS 1-1 Polonia Bytom 17 sierpnia, 18:00 (15 000)
Górnik Zabrze 4-2 Lech Poznań 16 sierpnia, 18:00 (10 000)
Szombierki Bytom 3-1 Widzew Łódź 16 sierpnia, 16:30 (10 000)
Śląsk Wrocław 3-1 GKS Tychy 17 sierpnia, 11:00 (15 000)
Stal Rzeszów 1-3 Ruch Chorzów 16 sierpnia, 19:00 (20 000)

Kolejka 5 - 20 sierpnia

Ruch Chorzów 0-1 ROW Rybnik 20 sierpnia, 18:00 (18 000)
GKS Tychy 1-0 Stal Rzeszów 20 sierpnia, 17:00 (14 000)
Widzew Łódź 0-0 Śląsk Wrocław 20 sierpnia, 18:00 (20 000)
Lech Poznań 2-1 Szombierki Bytom 20 sierpnia, 17:00 (25 000)
Polonia Bytom 4-3 Górnik Zabrze 20 sierpnia, 17:00 (20 000)
Stal Mielec 2-2 Łódzki KS 20 sierpnia, 16:15 (20 000)
Wisła Kraków 0-1 Pogoń Szczecin 20 sierpnia, 18:30 (35 000)
Zagłębie Sosnowiec 0-0 Legia Warszawa 20 sierpnia, 16:00 (15 000)

Kolejka 6 - 13-14 września

ROW Rybnik 3-2 Legia Warszawa 14 września, 11:00 (12 000)
Pogoń Szczecin 3-1 Zagłębie Sosnowiec 13 września, 18:00 (18 000)
Łódzki KS 2-0 Wisła Kraków 13 września, 17:30 (18 000)
Górnik Zabrze 1-1 Stal Mielec 13 września, 17:30 (12 000)
Szombierki Bytom 1-0 Polonia Bytom 14 września, 16:00 (12 000)
Śląsk Wrocław 2-3 Lech Poznań 13 września, 15:30 (18 000)
Stal Rzeszów 1-1 Widzew Łódź 13 września, 18:00 (7000)
Ruch Chorzów 3-2 GKS Tychy 13 września, 17:30 (8000)

Kolejka 7 - 20-21 września

GKS Tychy 2-1 ROW Rybnik 21 września, 15:30 (15 000)
Widzew Łódź 1-1 Ruch Chorzów 20 września, 18:00 (20 000)
Lech Poznań 2-0 Stal Rzeszów 20 września, 15:30 (30 000)
Polonia Bytom 0-1 Śląsk Wrocław 21 września, 15:00 (8000)
Stal Mielec 2-1 Szombierki Bytom 21 września, 14:30 (15 000)
Wisła Kraków 1-0 Górnik Zabrze 20 września, 18:00 (30 000)
Zagłębie Sosnowiec 3-1 Łódzki KS 20 września, 15:00 (8000)
Legia Warszawa 4-1 Pogoń Szczecin 20 września, 16:30 (15 000)

Kolejka 8 - 24 września

ROW Rybnik 2-0 Pogoń Szczecin 24 września, 15:30 (8000)
Łódzki KS 2-4 Legia Warszawa 24 września, 17:30 (25 000)
Górnik Zabrze 3-1 Zagłębie Sosnowiec 24 września, 17:30 (12 000)
Szombierki Bytom 0-0 Wisła Kraków 24 września, 15:15 (8000)
Śląsk Wrocław 0-1 Stal Mielec 24 września, 15:00 (25 000)
Stal Rzeszów 2-2 Polonia Bytom 24 września, 17:00 (12 000)
Ruch Chorzów 1-1 Lech Poznań 25 września, 17:30 (15 000)
GKS Tychy 1-0 Widzew Łódź 24 września, 16:00 (10 000)

Kolejka 9 - 27-28 września

Widzew Łódź 3-1 ROW Rybnik 28 września, 11:00 (12 000)
Lech Poznań 0-1 GKS Tychy 28 września, 11:00 (40 000)
Polonia Bytom 0-1 Ruch Chorzów 28 września, 15:00 (15 000)
Stal Mielec 1-0 Stal Rzeszów 28 września, 14:00 (25 000)
Wisła Kraków 1-0 Śląsk Wrocław 27 września, 18:00 (22 000)
Zagłębie Sosnowiec 2-0 Szombierki Bytom 28 września, 15:00 (6000)
Legia Warszawa 1-3 Górnik Zabrze 28 września, 16:30 (25 000)
Pogoń Szczecin 1-0 Łódzki KS 28 września, 18:00 (18 000)

Kolejka 10 - 4-5 października

ROW Rybnik 2-0 Łódzki KS 5 października, 11:00 (5000)
Górnik Zabrze 1-0 Pogoń Szczecin 4 października, 17:00 (10 000)
Szombierki Bytom 6-0 Legia Warszawa 4 października, 15:00 (8000)
Śląsk Wrocław 4-2 Zagłębie Sosnowiec 5 października, 11:00 (10 000)
Stal Rzeszów 0-1 Wisła Kraków 5 października, 17:00 (10 000)
Ruch Chorzów 2-1 Stal Mielec 5 października, 16:00 (15 000)
GKS Tychy 3-0 Polonia Bytom 5 października, 11:00 (8000)
Widzew Łódź 1-1 Lech Poznań 5 października, 11:00 (12 000)

Kolejka 11 - 1-2 listopada

Lech Poznań 3-1 ROW Rybnik 2 listopada, 11:00 (20 000)
Polonia Bytom 1-1 Widzew Łódź 2 listopada, 11:00 (5000)
Stal Mielec 0-0 GKS Tychy 1 listopada, 11:30 (10 000)
Wisła Kraków 0-0 Ruch Chorzów 26 listopada, 17:00 (3000)
Zagłębie Sosnowiec 3-1 Stal Rzeszów 2 listopada, 11:00 (7000)
Legia Warszawa 4-0 Śląsk Wrocław 2 listopada, 15:00 (15 000)
Pogoń Szczecin 3-0 Szombierki Bytom 2 listopada, 16:00 (15 000)
Łódzki KS 0-0 Górnik Zabrze 2 listopada, 11:00 (20 000)

Kolejka 12 - 8-9 listopada

ROW Rybnik 1-0 Górnik Zabrze 9 listopada, 11:00 (12 000)
Szombierki Bytom 2-0 Łódzki KS 9 listopada, 11:30 (4000)
Śląsk Wrocław 2-0 Pogoń Szczecin 9 listopada, 11:00 (15 000)
Stal Rzeszów 1-0 Legia Warszawa 9 listopada, 12:00 (9000)
Ruch Chorzów 2-1 Zagłębie Sosnowiec 9 listopada, 16:30 (7000)
GKS Tychy 2-1 Wisła Kraków 9 listopada, 11:00 (20 000)
Widzew Łódź 1-0 Stal Mielec 9 listopada, 11:00 (20 000)
Lech Poznań 1-0 Polonia Bytom 9 listopada, 11:30 (25 000)

Kolejka 13 - 15-16 listopada

Polonia Bytom 0-0 ROW Rybnik 16 listopada, 11:00 (3000)
Stal Mielec 3-1 Lech Poznań 16 listopada, 11:00 (10 000)
Wisła Kraków 0-0 Widzew Łódź 16 listopada, 16:00 (15 000)
Zagłębie Sosnowiec 1-2 GKS Tychy 16 listopada, 11:00 (10 000)
Legia Warszawa 1-1 Ruch Chorzów 16 listopada, 16:00 (15 000)
Pogoń Szczecin 3-0 Stal Rzeszów 16 listopada, 15:00 (15 000)
Łódzki KS 1-1 Śląsk Wrocław 16 listopada, 11:00 (10 000)
Górnik Zabrze 4-1 Szombierki Bytom 15 listopada, 16:30 (5000)

Kolejka 14 - 22-23 listopada

ROW Rybnik 0-2 Szombierki Bytom 23 listopada, 11:00 (1500)
Śląsk Wrocław 3-1 Górnik Zabrze 23 listopada, 11:00 (12 000)
Stal Rzeszów 0-1 Łódzki KS 23 listopada, 14:00 (7000)
Ruch Chorzów 1-1 Pogoń Szczecin 22 listopada, 16:30 (1500)
GKS Tychy 3-2 Legia Warszawa 23 listopada, 11:00 (15 000)
Widzew Łódź 3-0 Zagłębie Sosnowiec 23 listopada, 11:00 (12 000)
Lech Poznań 3-0 Wisła Kraków 23 listopada, 11:00 (15 000)
Polonia Bytom 1-0 Stal Mielec 23 listopada, 11:00 (4000)

Kolejka 15 - 29-30 listopada

Stal Mielec 1-1 ROW Rybnik 30 listopada, 12:00 (12 000)
Wisła Kraków 0-1 Polonia Bytom 30 listopada, 15:00 (12 000)
Zagłębie Sosnowiec 3-0 Lech Poznań 30 listopada, 11:00 (4000)
Legia Warszawa 1-1 Widzew Łódź 30 listopada, 16:00 (15 000)
Pogoń Szczecin 4-0 GKS Tychy 29 listopada, 16:00 (18 000)
Łódzki KS 0-1 Ruch Chorzów 30 listopada, 11:00 (12 000)
Górnik Zabrze 0-2 Stal Rzeszów 29 listopada, 16:30 (4000)
Szombierki Bytom 1-3 Śląsk Wrocław 30 listopada, 11:30 (6000)

Kolejka 16 - 28-29 lutego

Śląsk Wrocław 2-2 ROW Rybnik 29 lutego, 11:00 (20 000)
Szombierki Bytom 2-1 Stal Rzeszów 29 lutego, 11:00 (6000)
Górnik Zabrze 0-0 Ruch Chorzów 29 lutego, 16:30 (30 000)
Łódzki KS 0-0 GKS Tychy 29 lutego, 11:00 (25 000)
Pogoń Szczecin 3-3 Widzew Łódź 29 lutego, 17:00 (30 000)
Legia Warszawa 2-0 Lech Poznań 29 lutego, 12:00 (20 000)
Zagłębie Sosnowiec 1-0 Polonia Bytom 29 lutego, 11:00 (12 000)
Wisła Kraków 1-1 Stal Mielec 29 lutego, 12:00 (35 000)

Kolejka 17 - 6-7 marca

ROW Rybnik 1-3 Wisła Kraków 7 marca, 11:00 (5000)
Stal Mielec 2-0 Zagłębie Sosnowiec 7 marca, 12:30 (15 000)
Polonia Bytom 2-0 Legia Warszawa 7 marca, 11:00 (7000)
Lech Poznań 0-4 Pogoń Szczecin 7 marca, 11:00 (25 000)
Widzew Łódź 3-0 Łódzki KS 7 marca, 11:00 (18 000)
GKS Tychy 1-1 Górnik Zabrze 6 marca, 13:15 (12 000)
Ruch Chorzów 1-1 Szombierki Bytom 6 marca, 16:00 (6000)
Stal Rzeszów 0-2 Śląsk Wrocław 7 marca, 11:00 (5000)

Kolejka 18 - 13-14 marca

ROW Rybnik 1-0 Stal Rzeszów 14 marca, 11:00 (8000)
Śląsk Wrocław 2-4 Ruch Chorzów 14 marca, 11:00 (20 000)
Szombierki Bytom 0-2 GKS Tychy 14 marca, 14:00 (12 000)
Górnik Zabrze 2-0 Widzew Łódź 13 marca, 17:00 (15 000)
Łódzki KS 0-0 Lech Poznań 14 marca, 11:00 (10 000)
Pogoń Szczecin 1-1 Polonia Bytom 13 marca, 18:00 (30 000)
Legia Warszawa 1-1 Stal Mielec 13 marca, 15:00 (20 000)
Zagłębie Sosnowiec 2-0 Wisła Kraków 14 marca, 11:00 (15 000)

Kolejka 19 - 20-21 marca

Zagłębie Sosnowiec 0-2 ROW Rybnik 20 marca, 15:00 (3000)
Wisła Kraków 2-0 Legia Warszawa 20 marca, 15:30 (8000)
Stal Mielec 2-0 Pogoń Szczecin 20 marca, 15:00 (5000)
Polonia Bytom 1-1 Łódzki KS 20 marca, 15:00 (5000)
Lech Poznań 1-2 Górnik Zabrze 20 marca, 16:00 (18 000)
Widzew Łódź 1-0 Szombierki Bytom 20 marca, 15:30 (10 000)
GKS Tychy 2-1 Śląsk Wrocław 20 marca, 15:30 (10 000)
Ruch Chorzów 0-0 Stal Rzeszów 20 marca, 16:00 (3000)

Kolejka 20 - 27-28 marca

ROW Rybnik 0-0 Ruch Chorzów 28 marca, 11:00 (20 000)
Stal Rzeszów 2-2 GKS Tychy 27 marca, 16:30 (7000)
Śląsk Wrocław 1-2 Widzew Łódź 28 marca, 11:00 (15 000)
Szombierki Bytom 0-0 Lech Poznań 7 kwietnia, 16:00 (8000)
Górnik Zabrze 2-0 Polonia Bytom 27 marca, 17:00 (10 000)
Łódzki KS 2-1 Stal Mielec 28 marca, 11:00 (15 000)
Pogoń Szczecin 1-1 Wisła Kraków 27 marca, 18:00 (30 000)
Legia Warszawa 3-0 Zagłębie Sosnowiec 28 marca, 15:30 (15 000)

Kolejka 21 - 31 marca

Legia Warszawa 2-0 ROW Rybnik 31 marca, 16:30 (10 000)
Zagłębie Sosnowiec 2-0 Pogoń Szczecin 31 marca, 15:30 (7000)
Wisła Kraków 2-0 Łódzki KS 31 marca, 17:00 (30 000)
Stal Mielec 2-1 Górnik Zabrze 31 marca, 16:00 (15 000)
Polonia Bytom 0-2 Szombierki Bytom 31 marca, 16:00 (8000)
Lech Poznań 1-1 Śląsk Wrocław 31 marca, 16:00 (20 000)
Widzew Łódź 2-0 Stal Rzeszów 31 marca, 16:00 (20 000)
GKS Tychy 0-1 Ruch Chorzów 31 marca, 15:45 (25 000)

Kolejka 22 - 3-4 kwietnia

ROW Rybnik 1-3 GKS Tychy 4 kwietnia, 11:00 (17 000)
Ruch Chorzów 0-0 Widzew Łódź 4 kwietnia, 16:30 (12 000)
Stal Rzeszów 1-0 Lech Poznań 4 kwietnia, 11:00 (15 000)
Śląsk Wrocław 1-0 Polonia Bytom 4 kwietnia, 11:00 (15 000)
Szombierki Bytom 1-2 Stal Mielec 4 kwietnia, 11:00 (10 000)
Górnik Zabrze 0-2 Wisła Kraków 4 kwietnia, 16:00 (15 000)
Łódzki KS 0-0 Zagłębie Sosnowiec 4 kwietnia, 11:00 (25 000)
Pogoń Szczecin 3-0 Legia Warszawa 4 kwietnia, 18:00 (30 000)

Kolejka 23 - 10-11 kwietnia

Pogoń Szczecin 1-0 ROW Rybnik 11 kwietnia, 18:10 (30 000)
Legia Warszawa 1-0 Łódzki KS 11 kwietnia, 16:00 (18 000)
Zagłębie Sosnowiec 2-0 Górnik Zabrze 10 kwietnia, 16:00 (12 000)
Wisła Kraków 1-0 Szombierki Bytom 10 kwietnia, 17:00 (25 000)
Stal Mielec 0-0 Śląsk Wrocław 11 kwietnia, 14:00 (15 000)
Polonia Bytom 0-0 Stal Rzeszów 11 kwietnia, 11:00 (5000)
Lech Poznań 1-0 Ruch Chorzów 11 kwietnia, 11:00 (22 000)
Widzew Łódź 1-1 GKS Tychy 10 kwietnia, 16:30 (40 000)

Kolejka 24 - 17 kwietnia

ROW Rybnik 2-1 Widzew Łódź 17 kwietnia, 16:00 (6000)
GKS Tychy 0-0 Lech Poznań 18 kwietnia, 11:00 (15 000)
Ruch Chorzów 1-1 Polonia Bytom 17 kwietnia, 17:00 (5000)
Stal Rzeszów 2-1 Stal Mielec 17 kwietnia, 17:00 (15 000)
Śląsk Wrocław 1-0 Wisła Kraków 18 kwietnia, 11:00 (12 000)
Szombierki Bytom 1-1 Zagłębie Sosnowiec 17 kwietnia, 15:00 (4000)
Górnik Zabrze 1-2 Legia Warszawa 17 kwietnia, 17:00 (5000)
Łódzki KS 4-0 Pogoń Szczecin 17 kwietnia, 16:00 (10 000)

Kolejka 25 - 28 kwietnia

Łódzki KS 1-0 ROW Rybnik 30 kwietnia, 16:30 (10 000)
Pogoń Szczecin 4-2 Górnik Zabrze 30 kwietnia, 18:00 (20 000)
Legia Warszawa 3-0 Szombierki Bytom 30 kwietnia, 17:00 (12 000)
Zagłębie Sosnowiec 1-0 Śląsk Wrocław 28 kwietnia, 16:00 (4000)
Wisła Kraków 0-1 Stal Rzeszów 30 kwietnia, 18:00 (20 000)
Stal Mielec 0-0 Ruch Chorzów 28 kwietnia, 16:15 (8000)
Polonia Bytom 0-1 GKS Tychy 30 kwietnia, 16:30 (6000)
Lech Poznań 1-1 Widzew Łódź 28 kwietnia, 16:30 (12 000)

Kolejka 26 - 15-16 maja

ROW Rybnik 1-0 Lech Poznań 15 maja, 16:30 (3000)
Widzew Łódź 1-0 Polonia Bytom 15 maja, 17:00 (10 000)
GKS Tychy 0-2 Stal Mielec 15 maja, 17:00 (15 000)
Ruch Chorzów 1-1 Wisła Kraków 15 maja, 17:30 (8000)
Stal Rzeszów 1-0 Zagłębie Sosnowiec 15 maja, 18:00 (8000)
Śląsk Wrocław 0-0 Legia Warszawa 15 maja, 16:30 (15 000)
Szombierki Bytom 3-1 Pogoń Szczecin 15 maja, 16:30 (2000)
Górnik Zabrze 1-0 Łódzki KS 15 maja, 17:00 (2000)

Kolejka 27 - 19 maja

Górnik Zabrze 3-0 ROW Rybnik 19 maja, 17:00 (4000)
Łódzki KS 2-1 Szombierki Bytom 19 maja, 19:00 (10 000)
Pogoń Szczecin 1-1 Śląsk Wrocław 19 maja, 18:00 (17 000)
Legia Warszawa 2-0 Stal Rzeszów 19 maja, 17:30 (12 000)
Zagłębie Sosnowiec 2-0 Ruch Chorzów 19 maja, 17:00 (6000)
Wisła Kraków 5-0 GKS Tychy 19 maja, 18:00 (25 000)
Stal Mielec 3-0 Widzew Łódź 19 maja, 16:30 (15 000)
Polonia Bytom 0-3 Lech Poznań 9 maja, 17:00 (4000)

Kolejka 28 - 22-23 maja

ROW Rybnik 1-0 Polonia Bytom 22 maja, 17:00 (1000)
Lech Poznań 0-0 Stal Mielec 22 maja, 17:00 (20 000)
Widzew Łódź 0-1 Wisła Kraków 22 maja, 17:00 (10 000)
GKS Tychy 1-2 Zagłębie Sosnowiec 22 maja, 17:00 (4000)
Ruch Chorzów 3-2 Legia Warszawa 22 maja, 17:00 (1500)
Stal Rzeszów 3-0 Pogoń Szczecin 22 maja, 17:00 (8000)
Śląsk Wrocław 0-1 Łódzki KS 22 maja, 17:00 (3000)
Szombierki Bytom 3-1 Górnik Zabrze 22 maja, 17:00 (2000)

Kolejka 29 - 30 maja

Szombierki Bytom 3-2 ROW Rybnik 30 maja, 17:00 (7000)
Górnik Zabrze 1-1 Śląsk Wrocław 30 maja, 17:00 (4000)
Łódzki KS 3-1 Stal Rzeszów 30 maja, 17:00 (15 000)
Pogoń Szczecin 2-1 Ruch Chorzów 30 maja, 17:00 (15 000)
Legia Warszawa 0-1 GKS Tychy 30 maja, 17:00 (12 000)
Zagłębie Sosnowiec 5-1 Widzew Łódź 30 maja, 17:00 (8000)
Wisła Kraków 8-0 Lech Poznań 30 maja, 17:00 (30 000)
Stal Mielec 0-0 Polonia Bytom 30 maja, 17:00 (8000)

Kolejka 30 - 2 czerwca

ROW Rybnik 2-5 Stal Mielec 2 czerwca, 17:00 (12 000)
Polonia Bytom 0-2 Wisła Kraków 2 czerwca, 17:00 (5000)
Lech Poznań 2-1 Zagłębie Sosnowiec 2 czerwca, 17:00 (8000)
Widzew Łódź 2-1 Legia Warszawa 2 czerwca, 17:00 (8000)
GKS Tychy 2-1 Pogoń Szczecin 2 czerwca, 17:00 (12 000)
Ruch Chorzów 1-0 Łódzki KS 2 czerwca, 17:00 (6000)
Stal Rzeszów 1-1 Górnik Zabrze 2 czerwca, 17:00 (10 000)
Śląsk Wrocław 2-1 Szombierki Bytom 2 czerwca, 17:00 (7000)

Autor: Paweł Mogielnicki

 

Napisz do nas