[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa B 2011/2012, grupa: Tarnów IV (Żabno)
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Iskra Dąbrówki Breńskie 18 46 15 1 2 57-16 8 0 1 39-6 7 1 1 18-10
2.  LZS Mędrzechów 18 40 13 1 4 44-28 7 0 2 22-12 6 1 2 22-16
3.  LKS II Nowa Jastrząbka 18 34 11 1 6 72-28 5 1 3 35-11 6 0 3 37-17
4.  LZS Luszowice 18 33 10 3 5 60-37 6 0 3 39-17 4 3 2 21-20
5.  Wisła Borusowa 18 27 8 3 7 41-44 4 2 3 23-18 4 1 4 18-26
6.  Wolania Wola Żelichowska 18 22 6 4 8 28-30 4 2 3 17-11 2 2 5 11-19
7.  Kłos Słupiec 18 17 5 2 11 32-51 4 0 5 18-16 1 2 6 14-35
8.  LKS Ćwików 18 14 4 2 12 34-70 3 1 5 21-29 1 1 7 13-41
9.  LZS Wójcina 18 13 3 4 11 29-61 1 4 4 16-28 2 0 7 13-33
10.  LKS Smęgorzów 18 12 3 3 12 27-59 1 2 6 16-30 2 1 6 11-29
Wolania Wola Żelichowska rozgrywa swoje mecze w Borusowej.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
 1 Iskra Dąbrówki Breńskie    1-2 4-1 3-0 3-1 4-0 5-0 7-1 4-0 8-1 
 2 LZS Mędrzechów2-4     3-2 2-3 2-0 2-0 1-0 4-0 3-2 3-1 
 3 LKS II Nowa Jastrząbka1-1 1-2     2-4 4-0 4-1 10-1 7-0 6-1 0-1 
 4 LZS Luszowice1-3 1-2 0-7     11-0 2-0 5-2 7-2 8-0 4-1 
 5 Wisła Borusowa2-3 1-1 3-7 4-1     1-1 3-0* 3-0 1-4 5-1 
 6 Wolania Wola Żelichowska3-1 0-2 3-0* 2-2 1-1     3-1 2-3 3-0 0-1 
 7 Kłos Słupiec1-2 2-4 0-2 0-3 0-1 3-1     5-2 3-0 4-1 
 8 LKS Ćwików0-1 4-2 1-6 3-3 2-5 2-4 2-4     4-2 3-2 
 9 LZS Wójcina0-2 0-5 1-5 3-3 1-3 1-1 4-4 4-3     2-2 
 10 LKS Smęgorzów0-1 6-2 2-7 1-2 2-7 0-3* 2-2 2-2 1-4     

Kolejka 1 - 20-21 sierpnia

LZS Wójcina 2-2 LKS Smęgorzów 21 sierpnia, 14:00
Wolania Wola Żelichowska 2-3 LKS Ćwików 21 sierpnia, 17:00
Wisła Borusowa 2-3 Iskra Dąbrówki Breńskie 21 sierpnia, 11:00
LKS II Nowa Jastrząbka 10-1 Kłos Słupiec 21 sierpnia, 17:00
LZS Mędrzechów 2-3 LZS Luszowice 14 sierpnia, 17:00

Kolejka 2 - 27-28 sierpnia

LKS Smęgorzów 1-2 LZS Luszowice 7 września, 17:00
Kłos Słupiec 2-4 LZS Mędrzechów 28 sierpnia, 14:00
Iskra Dąbrówki Breńskie 4-1 LKS II Nowa Jastrząbka 28 sierpnia, 11:00
LKS Ćwików 2-5 Wisła Borusowa 28 sierpnia, 11:00
LZS Wójcina 1-1 Wolania Wola Żelichowska 28 sierpnia, 11:00

Kolejka 3 - 3-4 września

Wolania Wola Żelichowska 0-1 LKS Smęgorzów 4 września, 14:00
Wisła Borusowa 1-4 LZS Wójcina 4 września, 11:00
LKS II Nowa Jastrząbka 7-0 LKS Ćwików 3 września, 17:00
LZS Mędrzechów 2-4 Iskra Dąbrówki Breńskie 4 września, 17:00
LZS Luszowice 5-2 Kłos Słupiec 4 września, 11:00

Kolejka 4 - 10-11 września

LKS Smęgorzów 2-2 Kłos Słupiec 11 września, 11:00
Iskra Dąbrówki Breńskie 3-0 LZS Luszowice 10 września, 17:00
LKS Ćwików 4-2 LZS Mędrzechów 11 września, 14:00
LZS Wójcina 1-5 LKS II Nowa Jastrząbka 11 września, 11:00
Wolania Wola Żelichowska 1-1 Wisła Borusowa 11 września, 14:00

Kolejka 5 - 17-18 września

Wisła Borusowa 5-1 LKS Smęgorzów 18 września, 14:00
LKS II Nowa Jastrząbka 4-1 Wolania Wola Żelichowska 17 września, 17:00
LZS Mędrzechów 3-2 LZS Wójcina 18 września, 14:00
LZS Luszowice 7-2 LKS Ćwików 18 września, 11:00
Kłos Słupiec 1-2 Iskra Dąbrówki Breńskie 18 września, 11:00

Kolejka 6 - 24-25 września

LKS Smęgorzów 0-1 Iskra Dąbrówki Breńskie 25 września, 11:00
LKS Ćwików 2-4 Kłos Słupiec 25 września, 14:00
LZS Wójcina 3-3 LZS Luszowice 25 września, 17:00
Wolania Wola Żelichowska 0-2 LZS Mędrzechów 25 września, 14:00
Wisła Borusowa 3-7 LKS II Nowa Jastrząbka 25 września, 11:00

Kolejka 7 - 1-2 października

LKS II Nowa Jastrząbka 0-1 LKS Smęgorzów 1 października, 16:00
LZS Mędrzechów 2-0 Wisła Borusowa 2 października, 14:00
LZS Luszowice 2-0 Wolania Wola Żelichowska 2 października, 11:00
Kłos Słupiec 3-0 LZS Wójcina 2 października, 14:00
Iskra Dąbrówki Breńskie 7-1 LKS Ćwików 1 października, 16:00

Kolejka 8 - 8-9 października

LKS Smęgorzów 2-2 LKS Ćwików 9 października, 11:00
LZS Wójcina 0-2 Iskra Dąbrówki Breńskie 9 października, 14:00
Wolania Wola Żelichowska 3-1 Kłos Słupiec 9 października, 14:00
Wisła Borusowa 4-1 LZS Luszowice 9 października, 11:00
LKS II Nowa Jastrząbka 1-2 LZS Mędrzechów 9 października, 11:00

Kolejka 9 - 15-16 października

LZS Mędrzechów 3-1 LKS Smęgorzów 16 października, 16:00
LZS Luszowice 0-7 LKS II Nowa Jastrząbka 16 października, 11:00
Kłos Słupiec 0-1 Wisła Borusowa 16 października, 16:00
Iskra Dąbrówki Breńskie 4-0 Wolania Wola Żelichowska 15 października, 15:00
LKS Ćwików 4-2 LZS Wójcina 16 października, 11:00

Kolejka 10 - 14-15 kwietnia

LKS Smęgorzów 1-4 LZS Wójcina 15 kwietnia, 11:00
LKS Ćwików 2-4 Wolania Wola Żelichowska 15 kwietnia, 14:00
Iskra Dąbrówki Breńskie 3-1 Wisła Borusowa 14 kwietnia, 17:00
Kłos Słupiec 0-2 LKS II Nowa Jastrząbka 15 kwietnia, 14:00
LZS Luszowice 1-2 LZS Mędrzechów 15 kwietnia, 17:00

Kolejka 11 - 21-22 kwietnia

LZS Luszowice 4-1 LKS Smęgorzów 22 kwietnia, 11:00
LZS Mędrzechów 1-0 Kłos Słupiec 22 kwietnia, 14:00
LKS II Nowa Jastrząbka 1-1 Iskra Dąbrówki Breńskie 22 kwietnia, 11:00
Wisła Borusowa 3-0 LKS Ćwików 22 kwietnia, 11:00
Wolania Wola Żelichowska 3-0 LZS Wójcina 22 kwietnia, 17:00

Kolejka 12 - 28-29 kwietnia

LKS Smęgorzów 0-3 Wolania Wola Żelichowska 29 kwietnia, 14:00
(wo)
LZS Wójcina 1-3 Wisła Borusowa 29 kwietnia, 11:00
LKS Ćwików 1-6 LKS II Nowa Jastrząbka 29 kwietnia, 11:00
Iskra Dąbrówki Breńskie 1-2 LZS Mędrzechów 28 kwietnia, 17:00
Kłos Słupiec 0-3 LZS Luszowice 29 kwietnia, 14:00

Kolejka 13 - 5-6 maja

Kłos Słupiec 4-1 LKS Smęgorzów 6 maja, 14:00
LZS Luszowice 1-3 Iskra Dąbrówki Breńskie 6 maja, 11:00
LZS Mędrzechów 4-0 LKS Ćwików 6 maja, 14:00
LKS II Nowa Jastrząbka 6-1 LZS Wójcina 5 maja, 17:00
Wisła Borusowa 1-1 Wolania Wola Żelichowska 6 maja, 11:00

Kolejka 14 - 12-13 maja

LKS Smęgorzów 2-7 Wisła Borusowa 13 maja, 11:00
Wolania Wola Żelichowska 3-0 LKS II Nowa Jastrząbka 13 maja, 14:00
(wo)
goście nie dojechali
LZS Wójcina 0-5 LZS Mędrzechów 13 maja, 14:00
LKS Ćwików 3-3 LZS Luszowice 13 maja, 11:00
Iskra Dąbrówki Breńskie 5-0 Kłos Słupiec 12 maja, 18:00

Kolejka 15 - 19-20 maja

Iskra Dąbrówki Breńskie 8-1 LKS Smęgorzów 19 maja, 18:00
Kłos Słupiec 5-2 LKS Ćwików 20 maja, 14:00
LZS Luszowice 8-0 LZS Wójcina 20 maja, 11:00
LZS Mędrzechów 2-0 Wolania Wola Żelichowska 20 maja, 17:00
LKS II Nowa Jastrząbka 4-0 Wisła Borusowa 20 maja, 11:00

Kolejka 16 - 26-27 maja

LKS Smęgorzów 2-7 LKS II Nowa Jastrząbka 27 maja, 14:00
Wisła Borusowa 1-1 LZS Mędrzechów 27 maja, 11:00
Wolania Wola Żelichowska 2-2 LZS Luszowice 27 maja, 17:00
LZS Wójcina 4-4 Kłos Słupiec 27 maja, 14:00
LKS Ćwików 0-1 Iskra Dąbrówki Breńskie 27 maja, 11:00

Kolejka 17 - 3 czerwca

LKS Ćwików 3-2 LKS Smęgorzów 3 czerwca, 11:00
Iskra Dąbrówki Breńskie 4-0 LZS Wójcina 3 czerwca, 11:00
Kłos Słupiec 3-1 Wolania Wola Żelichowska 3 czerwca, 11:00
LZS Luszowice 11-0 Wisła Borusowa 3 czerwca, 11:00
LZS Mędrzechów 3-2 LKS II Nowa Jastrząbka 3 czerwca, 11:00

Kolejka 18 - 10 czerwca

LKS Smęgorzów 6-2 LZS Mędrzechów 10 czerwca, 14:00
LKS II Nowa Jastrząbka 2-4 LZS Luszowice 10 czerwca, 14:00
Wisła Borusowa 3-0 Kłos Słupiec 10 czerwca, 14:00
(wo)
przerwany w 25. minucie przy stanie 0-0 - goście zeszli z boiska
Wolania Wola Żelichowska 3-1 Iskra Dąbrówki Breńskie 10 czerwca, 14:00
LZS Wójcina 4-3 LKS Ćwików 10 czerwca, 14:00

Baraże o udział w klasie A (Tarnów III (Żabno))

Klasa A 2011/2012 (Tarnów III (Żabno))

Klasa B 2011/2012 (Tarnów III (Żabno))

Autor: Wojciech Korbel
Kontakt: malopolskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas