[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Puchar Polski 2011/2012, grupa: Małopolski ZPN - Nowy Sącz - Podhale

I runda - 7 sierpnia

Krokus Pyzówka 1-3 Szarotka Rokiciny Podhalańskie 17 sierpnia, 17:30
w Ludźmierzu; w pierwotnym terminie (7 sierpnia, 14:00) mecz się nie odbył - goście nie zostali powiadomieni o zmianie godziny
Wierchy Lasek 6-1 Orawa II Jabłonka 7 sierpnia, 14:00
Spływ Sromowce Wyżne 2-1 Grom Morawczyna 7 sierpnia, 17:00
Skawianin Skawa 12-0 Grel Trute 7 sierpnia, 17:00
Bór Dębno 2-5 Sokolica Krościenko nad Dunajcem 7 sierpnia, 17:00
Janosik Sieniawa 3-3 Przełęcz Łopuszna 7 sierpnia, 17:00
k. 4-5
Wicher Dursztyn 2-7 Delta Pieniążkowice 7 sierpnia, 17:00
Spisz Krempachy 2-1 Gorc Ochotnica 14 sierpnia, 14:30
równocześnie mecz 1. kolejki klasy B Podhale (wschód)
Unia Naprawa 2-4 Bystry Nowe Bystre 28 sierpnia, 17:00
równocześnie mecz 3. kolejki klasy B Podhale (zachód)
Gronik Gronków 3-0 Trzy Korony Sromowce Niżne 31 sierpnia, 17:30
(wo)
goście wycofali się z rozgrywek
Biali Biały Dunajec 0-3 Lepietnica Klikuszowa 11 sierpnia, 18:00
(wo)
gospodarze wycofali się z rozgrywek
Babia Góra II Lipnica Wielka 2-2 Skalni Zaskale 30 października, 14:00
k. 1-3

II runda - 6 listopada
(Losowanie - 20 października 2011, 16:00 - siedziba PPPN Nowy Targ)

Spływ Sromowce Wyżne 1-1 Lepietnica Klikuszowa 30 października, 13:00
k. 8-7
Szarotka Rokiciny Podhalańskie 2-5 Delta Pieniążkowice 30 października, 11:00
Przełęcz Łopuszna 3-1 Orkan Raba Wyżna 6 listopada, 11:00
Lubań Tylmanowa 1-3 Podhale Nowy Targ 6 listopada, 11:00
Jarmuta Szczawnica 4-3 Czarni Czarny Dunajec 6 listopada, 13:30
Błyskawica Kacwin 4-3 Orawa Jabłonka 6 listopada, 13:00
Gronik Gronków 1-5 Wierchy Rabka Zdrój 6 listopada, 11:00
Sokolica Krościenko nad Dunajcem 1-4 Babia Góra Lipnica Wielka 6 listopada, 13:00
Huragan Waksmund 1-1 Granit Czarna Góra 6 listopada, 13:30
k. 2-4
Bystry Nowe Bystre 3-3 Watra Białka Tatrzańska 6 listopada, 13:00
k. 2-4
w Białce Tatrzańskiej
Skawianin Skawa 2-0 LKS Szaflary 13 listopada, 13:30
Wiatr Ludźmierz 1-5 Jordan Jordanów 13 listopada, 12:30
Wierchy Lasek 0-2 Poroniec Poronin 20 listopada, 12:30
Spisz Krempachy 1-7 Lubań Maniowy 13 listopada, 12:30
Skalni Zaskale 1-0 KS Zakopane 13 listopada, 12:30
KS Chabówka 1-2 Zapora Kluszkowce 23 października, 14:00
równocześnie mecz 13. kolejki klasy A Podhale

III runda
(Losowanie - 24 listopada 2011, 16:15 - siedziba PPPN Nowy Targ)

Błyskawica Kacwin 6-2 Babia Góra Lipnica Wielka 10 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (1 kwietnia, 15:00) odwołany
Spływ Sromowce Wyżne 2-2 Skalni Zaskale 9 kwietnia, 14:00
k. 4-3
Delta Pieniążkowice 1-2 Podhale Nowy Targ 9 kwietnia, 15:00
Jarmuta Szczawnica 1-6 Lubań Maniowy 11 kwietnia, 17:00
Grzegorz Borucki 75 - Damian Firek 8, Maciej Gogola 30, Mateusz Bachleda 45, Wojciech Połomski 75, Rafał Komorek 81, 89
Granit Czarna Góra 1-2 Watra Białka Tatrzańska 18 kwietnia, 17:00
Janusz Sarna 83 - Mariusz Maciaś 66, Andrzej Rabiański 85
Przełęcz Łopuszna 1-0 Zapora Kluszkowce 11 kwietnia, 17:00
nieznany 6
w pierwotnym terminie (1 kwietnia, 14:00) odwołany
Skawianin Skawa 3-1 Wierchy Rabka Zdrój 18 kwietnia, 17:00
Dominik Skwarek ?, ?, Jakub Jagosz ? - Patryk Celing ?
w pierwotnym terminie (1 kwietnia, 16:00) odwołany
Jordan Jordanów 0-3 Poroniec Poronin 27 marca, 17:00
Mateusz Chrobak 2, 46, Józef Zasadni 60

1/4 finału
(Losowanie - 26 kwietnia 2012 - siedziba PPPN Nowy Targ)

Spływ Sromowce Wyżne 2-5 Skawianin Skawa 31 maja, 18:00
nieznany ?, ? - Marcin Łukaszka ?, ?, ?, Dominik Skwarek ?, ?
Podhale Nowy Targ 1-5 Poroniec Poronin 13 czerwca, 18:00
Arkadiusz Świętek 70 - Marcin Cudzich 63, Maciej Ustupski 66, Robert Szczypciak 82, Robert Drąg 88, 90
na boisku przy ul. Parkowej
Błyskawica Kacwin 0-6 Watra Białka Tatrzańska 24 maja, 17:30
Maciej Handzel 6, Robert Teper 28, Łukasz Remiasz 40, Rafał Kuchta 60, Józef Hełdak 65, Marcin Kowalczyk 78
Przełęcz Łopuszna 0-6 Lubań Maniowy 23 maja, 18:00
Mateusz Bachleda 9, Damian Firek 19, Robert Krzystyniak 44, 90 (k), Wojciech Połomski 65, 75

1/2 finału

Watra Białka Tatrzańska 2-1 Lubań Maniowy 30 czerwca, 18:00 (400)
Paweł Janasik 8, Robert Teper 90 - Maciej Gogola 30
Skawianin Skawa 1-3 Poroniec Poronin 17 czerwca, 18:00
Marcin Łukaszka 27 - Mateusz Chrobak 37, Marcin Cudzich 45, Maciej Ustupski 57

Finał - 8 lipca

Watra Białka Tatrzańska 0-1 Poroniec Poronin 8 lipca, 16:30 (800)
Mateusz Chrobak 79
w Rabce Zdroju

Puchar Polski 2012/2013 (Małopolski ZPN - Nowy Sącz)

Puchar Polski 2012/2013 (Małopolski ZPN - Nowy Sącz - Gorlice)
Puchar Polski 2012/2013 (Małopolski ZPN - Nowy Sącz - Limanowa)

Autor: Jacek Skałba
Kontakt: malopolskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas