[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2020/2021 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

I liga 1973/1974
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Ruch Chorzów 30 41 14 13 3 53-23 12 3 0 34-7 2 10 3 19-16
2.  Górnik Zabrze 30 38 16 6 8 43-27 11 3 1 28-9 5 3 7 15-18
3.  Stal Mielec 30 37 13 11 6 41-24 9 4 2 25-10 4 7 4 16-14
4.  Legia Warszawa 30 34 12 10 8 38-28 6 6 3 22-14 6 4 5 16-14 2 0 0 0 2 1-3
5.  Wisła Kraków 30 34 11 12 7 35-27 7 7 1 16-6 4 5 6 19-21 2 4 2 0 0 3-1
6.  ROW Rybnik 30 29 9 11 10 24-28 8 5 2 18-10 1 6 8 6-18 4 4 2 0 2 5-6
 Łódzki KS 30 29 9 11 10 24-28 7 7 1 17-6 2 4 9 7-22 4 4 1 2 1 6-5
8.  Pogoń Szczecin 30 29 8 13 9 28-38 7 7 1 20-12 1 6 8 8-26 4 4 1 2 1 4-4
9.  Gwardia Warszawa 30 28 7 14 9 26-27 3 7 5 13-15 4 7 4 13-12 2 2 0 2 0 1-1
10.  Lech Poznań 30 28 8 12 10 25-26 6 6 3 17-10 2 6 7 8-16 2 2 0 2 0 1-1
11.  Zagłębie Sosnowiec 30 27 10 7 13 22-31 7 3 5 15-15 3 4 8 7-16 4 5 1 3 0 3-0
12.  Polonia Bytom 30 27 7 13 10 23-34 5 8 2 15-11 2 5 8 8-23 4 5 2 1 1 2-3
13.  Śląsk Wrocław 30 27 9 9 12 21-34 6 4 5 11-13 3 5 7 10-21 4 2 0 2 2 0-2
14.  Szombierki Bytom 30 26 8 10 12 26-31 7 5 3 18-12 1 5 9 8-19
15.  Odra Opole 30 24 6 12 12 25-37 5 6 4 15-12 1 6 8 10-25
16.  Zagłębie Wałbrzych 30 22 7 8 15 22-33 6 5 4 17-13 1 3 11 5-20
O rozdziale miejsc pucharowych decydowała tabela po 27 kolejkach. Ostatnie trzy kolejki zostały rozegrane dopiero w lipcu i sierpniu! Mistrzostwo Polski zapewnił sobie wcześniej Ruch Chorzów, w Pucharze Zdobywców Pucharów zagrał finalista Pucharu Polski - Gwardia Warszawa (przegrała w finale z Ruchem), zaś w Pucharze UEFA Górnik Zabrze i Legia Warszawa, która dała się później wyprzedzić w tabeli Stali Mielec.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 Ruch Chorzów    3-0 0-0 3-3 1-0 4-0 2-0 5-0 3-2 2-1 0-0 2-1 2-0 1-0 3-0 3-0 
 2 Górnik Zabrze2-2     2-0 0-1 3-2 0-0 2-0 2-0 3-1 2-0 4-1 2-0 1-0 2-2 1-0 2-0 
 3 Stal Mielec1-1 0-1     3-1 2-2 0-0 7-0 0-0 2-1 1-2 1-0 1-0 1-0 3-1 2-1 1-0 
 4 Legia Warszawa0-0 3-1 1-1     1-2 0-0 1-0 3-0 1-0 0-2 3-2 5-1 2-3 0-0 1-1 1-1 
 5 Wisła Kraków0-0 1-1 0-0 1-0     1-0 1-0 4-0 0-1 0-0 2-0 1-1 1-1 1-0 1-1 2-1 
 6 ROW Rybnik0-0 2-1 1-0 1-0 1-0     3-2 2-1 0-0 1-1 0-2 1-1 3-0 0-1 1-1 2-0 
 7 Łódzki KS1-1 1-0 0-0 1-0 2-2 2-0     1-1 0-0 0-0 0-1 3-0 0-0 2-0 2-0 2-1 
 8 Pogoń Szczecin2-2 1-1 0-2 1-0 3-1 1-0 1-1     1-1 2-1 1-0 1-1 2-2 1-0 3-0 0-0 
 9 Gwardia Warszawa1-1 1-2 2-1 1-2 0-2 1-1 0-1 0-0     0-0 2-0 0-0 0-2 2-2 3-1 0-0 
 10 Lech Poznań1-2 1-1 0-0 1-3 3-1 0-1 2-1 0-0 1-1     2-0 0-0 4-0 1-0 0-0 1-0 
 11 Zagłębie Sosnowiec0-6 1-0 1-1 0-1 1-1 1-0 0-1 2-1 0-2 1-0     3-0 0-0 2-0 3-1 0-1 
 12 Polonia Bytom0-0 0-3 1-3 1-1 0-0 2-1 1-1 2-0 0-0 3-0 0-0     1-0 1-1 1-1 2-0 
 13 Śląsk Wrocław1-0 2-0 0-5 0-1 1-1 0-0 1-0 1-2 0-2 2-0 0-0 0-1     1-0 1-1 1-0 
 14 Szombierki Bytom3-1 2-0 2-2 0-0 1-3 3-1 1-0 1-0 1-2 0-0 0-0 1-0 1-1     0-1 2-1 
 15 Odra Opole3-2 0-1 4-0 1-1 0-2 1-1 0-0 2-2 0-0 2-1 1-0 0-1 0-1 0-0     1-0 
 16 Zagłębie Wałbrzych1-1 0-3 0-1 0-2 2-0 2-1 0-0 1-1 0-0 0-0 0-1 3-1 3-0 2-1 3-1     

Kolejka 1 - 25 sierpnia

Gwardia Warszawa 0-2 Wisła Kraków 25 sierpnia, 16:00 (5000)
Szombierki Bytom 2-0 Górnik Zabrze 25 sierpnia, 16:15 (10 000)
Śląsk Wrocław 1-0 Łódzki KS 25 sierpnia, 16:30 (18 000)
Lech Poznań 0-0 Pogoń Szczecin 25 sierpnia, 17:00 (40 000)
Stal Mielec 0-0 ROW Rybnik 25 sierpnia, 15:00 (12 000)
Ruch Chorzów 2-1 Polonia Bytom 25 sierpnia, 18:00 (20 000)
Odra Opole 1-1 Legia Warszawa 25 sierpnia, 16:00 (12 000)
Zagłębie Sosnowiec 0-1 Zagłębie Wałbrzych 25 sierpnia, 16:30 (10 000)

Kolejka 2 - 28 sierpnia

Wisła Kraków 1-0 Legia Warszawa 28 sierpnia, 19:00 (35 000)
Polonia Bytom 1-1 Odra Opole 28 sierpnia, 15:45 (10 000)
Zagłębie Sosnowiec 0-6 Ruch Chorzów 28 sierpnia, 16:30 (20 000)
ROW Rybnik 2-0 Zagłębie Wałbrzych 28 sierpnia, 17:00 (12 000)
Pogoń Szczecin 0-2 Stal Mielec 28 sierpnia, 16:30 (25 000)
Łódzki KS 0-0 Lech Poznań 28 sierpnia, 17:00 (30 000)
Górnik Zabrze 1-0 Śląsk Wrocław 28 sierpnia, 16:30 (12 000)
Gwardia Warszawa 2-2 Szombierki Bytom 28 sierpnia, 16:00 (5000)

Kolejka 3 - 8-9 września

Szombierki Bytom 1-3 Wisła Kraków 7 września, 16:00 (15 000)
Śląsk Wrocław 0-2 Gwardia Warszawa 8 września, 16:00 (20 000)
Lech Poznań 1-1 Górnik Zabrze 8 września, 16:00 (50 000)
Stal Mielec 7-0 Łódzki KS 28 listopada, 13:00 (8000)
Zagłębie Wałbrzych 1-1 Pogoń Szczecin 8 września, 16:00 (10 000)
Ruch Chorzów 4-0 ROW Rybnik 8 września, 18:00 (30 000)
Odra Opole 1-0 Zagłębie Sosnowiec 7 września, 16:00 (7000)
Legia Warszawa 5-1 Polonia Bytom 7 września, 17:30 (15 000)

Kolejka 4 - 12 września

Wisła Kraków 1-1 Polonia Bytom 12 września, 18:30 (30 000)
Zagłębie Sosnowiec 0-1 Legia Warszawa 12 września, 16:00 (6000)
ROW Rybnik 1-1 Odra Opole 12 września, 16:00 (10 000)
Pogoń Szczecin 2-2 Ruch Chorzów 11 września, 16:00 (20 000)
Łódzki KS 2-1 Zagłębie Wałbrzych 12 września, 16:30 (15 000)
Górnik Zabrze 2-0 Stal Mielec 6 listopada, 17:00 (18 000)
Gwardia Warszawa 0-0 Lech Poznań 12 września, 15:30 (3000)
Szombierki Bytom 1-1 Śląsk Wrocław 12 września, 16:00 (5000)

Kolejka 5 - 15-16 września

Śląsk Wrocław 1-1 Wisła Kraków 16 września, 11:00 (20 000)
Lech Poznań 1-0 Szombierki Bytom 16 września, 10:30 (45 000)
Stal Mielec 2-1 Gwardia Warszawa 16 września, 14:00 (18 000)
Zagłębie Wałbrzych 0-3 Górnik Zabrze 15 września, 16:00 (12 000)
Ruch Chorzów 2-0 Łódzki KS 15 września, 18:00 (35 000)
Odra Opole 2-2 Pogoń Szczecin 15 września, 15:00 (10 000)
Legia Warszawa 0-0 ROW Rybnik 15 września, 17:30 (18 000)
Polonia Bytom 0-0 Zagłębie Sosnowiec 16 września, 15:00 (8000)

Kolejka 6 - 29-30 września

Wisła Kraków 2-0 Zagłębie Sosnowiec 30 września, 18:00 (15 000)
ROW Rybnik 1-1 Polonia Bytom 29 września, 15:00 (5000)
Pogoń Szczecin 1-0 Legia Warszawa 29 września, 15:00 (15 000)
Łódzki KS 2-0 Odra Opole 29 września, 17:00 (25 000)
Górnik Zabrze 2-2 Ruch Chorzów 29 września, 17:30 (30 000)
Gwardia Warszawa 0-0 Zagłębie Wałbrzych 30 września, 15:00 (2000)
Szombierki Bytom 2-2 Stal Mielec 29 września, 15:00 (7000)
Śląsk Wrocław 2-0 Lech Poznań 29 września, 15:00 (18 000)

Kolejka 7 - 6-7 października

Lech Poznań 3-1 Wisła Kraków 7 października, 11:00 (45 000)
Stal Mielec 1-0 Śląsk Wrocław 7 października, 12:00 (13 000)
Zagłębie Wałbrzych 2-1 Szombierki Bytom 7 października, 12:00 (8000)
Ruch Chorzów 3-2 Gwardia Warszawa 7 października, 16:00 (85 000)
Odra Opole 0-1 Górnik Zabrze 7 października, 14:00 (12 000)
Legia Warszawa 1-0 Łódzki KS 7 października, 17:30 (15 000)
Polonia Bytom 2-0 Pogoń Szczecin 7 października, 11:00 (7000)
Zagłębie Sosnowiec 1-0 ROW Rybnik 6 października, 15:30 (6000)

Kolejka 8 - 27-28 października

Wisła Kraków 1-0 ROW Rybnik 27 października, 17:00 (15 000)
Pogoń Szczecin 1-0 Zagłębie Sosnowiec 28 października, 13:00 (15 000)
Łódzki KS 3-0 Polonia Bytom 28 października, 12:00 (10 000)
Górnik Zabrze 0-1 Legia Warszawa 27 października, 17:00 (20 000)
Gwardia Warszawa 3-1 Odra Opole 28 października, 11:00 (2000)
Szombierki Bytom 3-1 Ruch Chorzów 28 października, 11:00 (15 000)
Śląsk Wrocław 1-0 Zagłębie Wałbrzych 28 października, 11:00 (15 000)
Lech Poznań 0-0 Stal Mielec 28 października, 11:00 (45 000)

Kolejka 9 - 31 października

Stal Mielec 2-2 Wisła Kraków 31 października, 13:30 (10 000)
Zagłębie Wałbrzych 0-0 Lech Poznań 31 października, 14:30 (3000)
Ruch Chorzów 2-0 Śląsk Wrocław 31 października, 17:30 (6000)
Odra Opole 0-0 Szombierki Bytom 21 października, 11:30 (4000)
Legia Warszawa 1-0 Gwardia Warszawa 31 października, 17:30 (10 000)
Polonia Bytom 0-3 Górnik Zabrze 31 października, 14:15 (7000)
Zagłębie Sosnowiec 0-1 Łódzki KS 31 października, 15:30 (3000)
ROW Rybnik 2-1 Pogoń Szczecin 31 października, 14:30 (2500)

Kolejka 10 - 3-4 listopada

Wisła Kraków 4-0 Pogoń Szczecin 4 listopada, 17:30 (12 000)
Łódzki KS 2-0 ROW Rybnik 4 listopada, 15:30 (25 000)
Górnik Zabrze 4-1 Zagłębie Sosnowiec 3 listopada, 17:00 (15 000)
Gwardia Warszawa 0-0 Polonia Bytom 4 listopada, 11:00 (4000)
Szombierki Bytom 0-0 Legia Warszawa 4 listopada, 11:00 (8000)
Śląsk Wrocław 1-1 Odra Opole 4 listopada, 11:00 (12 000)
Lech Poznań 1-2 Ruch Chorzów 18 listopada, 11:00 (25 000)
Stal Mielec 1-0 Zagłębie Wałbrzych 4 listopada, 11:00 (10 000)

Kolejka 11 - 10-11 listopada

Zagłębie Wałbrzych 2-0 Wisła Kraków 11 listopada, 12:00 (5000)
Ruch Chorzów 0-0 Stal Mielec 11 listopada, 14:30 (25 000)
Odra Opole 2-1 Lech Poznań 11 listopada, 12:00 (6000)
Legia Warszawa 2-3 Śląsk Wrocław 10 listopada, 17:00 (7000)
Polonia Bytom 1-1 Szombierki Bytom 11 listopada, 11:00 (10 000)
Zagłębie Sosnowiec 0-2 Gwardia Warszawa 11 listopada, 11:00 (2000)
ROW Rybnik 2-1 Górnik Zabrze 11 listopada, 11:00 (15 000)
Pogoń Szczecin 1-1 Łódzki KS 11 listopada, 11:00 (15 000)

Kolejka 12 - 14 listopada

Wisła Kraków 1-0 Łódzki KS 14 listopada, 16:30 (12 000)
Górnik Zabrze 2-0 Pogoń Szczecin 14 listopada, 17:00 (8000)
Gwardia Warszawa 1-1 ROW Rybnik 14 listopada, 14:00 (2000)
Szombierki Bytom 0-0 Zagłębie Sosnowiec 14 listopada, 14:00 (1000)
Śląsk Wrocław 0-1 Polonia Bytom 14 listopada, 14:00 (10 000)
Lech Poznań 1-3 Legia Warszawa 15 listopada, 14:00 (25 000)
Stal Mielec 2-1 Odra Opole 14 listopada, 13:15 (8000)
Ruch Chorzów 3-0 Zagłębie Wałbrzych 14 listopada, 17:00 (8000)

Kolejka 13 - 24-25 listopada

Ruch Chorzów 1-0 Wisła Kraków 24 listopada, 15:00 (10 000)
Odra Opole 1-0 Zagłębie Wałbrzych 25 listopada, 12:00 (4000)
Legia Warszawa 1-1 Stal Mielec 25 listopada, 12:00 (10 000)
Polonia Bytom 3-0 Lech Poznań 25 listopada, 11:00 (5000)
Zagłębie Sosnowiec 0-0 Śląsk Wrocław 25 listopada, 11:00 (1000)
ROW Rybnik 0-1 Szombierki Bytom 25 listopada, 11:00 (4000)
Pogoń Szczecin 1-1 Gwardia Warszawa 25 listopada, 13:30 (10 000)
Łódzki KS 1-0 Górnik Zabrze 25 listopada, 12:00 (20 000)

Kolejka 14 - 1-2 grudnia

Wisła Kraków 1-1 Górnik Zabrze 2 grudnia, 17:00 (10 000)
Gwardia Warszawa 0-1 Łódzki KS 2 grudnia, 12:00 (500)
Szombierki Bytom 1-0 Pogoń Szczecin 2 grudnia, 11:00 (1500)
Śląsk Wrocław 0-0 ROW Rybnik 2 grudnia, 11:00 (5000)
Lech Poznań 2-0 Zagłębie Sosnowiec 2 grudnia, 11:00 (8000)
Stal Mielec 1-0 Polonia Bytom 2 grudnia, 11:00 (7000)
Zagłębie Wałbrzych 0-2 Legia Warszawa 2 grudnia, 12:00 (5000)
Ruch Chorzów 3-0 Odra Opole 2 grudnia, 15:30 (5000)

Kolejka 15 - 8-9 grudnia

Odra Opole 0-2 Wisła Kraków 8 grudnia, 12:30 (4000)
Legia Warszawa 0-0 Ruch Chorzów 8 grudnia, 17:00 (12 000)
Polonia Bytom 2-0 Zagłębie Wałbrzych 21 października, 11:00 (5000)
Zagłębie Sosnowiec 1-1 Stal Mielec 8 grudnia, 14:00 (2000)
ROW Rybnik 1-1 Lech Poznań 8 grudnia, 13:00 (1000)
Pogoń Szczecin 2-2 Śląsk Wrocław 8 grudnia, 12:30 (5000)
Łódzki KS 2-0 Szombierki Bytom 8 grudnia, 16:30 (8000)
Górnik Zabrze 3-1 Gwardia Warszawa 8 grudnia, 16:00 (4000)

Kolejka 16 - 9-10 marca

Zagłębie Wałbrzych 0-1 Zagłębie Sosnowiec 10 marca, 15:00 (5000)
Wisła Kraków 0-1 Gwardia Warszawa 9 marca, 16:00 (15 000)
Górnik Zabrze 2-2 Szombierki Bytom 10 marca, 15:30 (15 000)
Łódzki KS 0-0 Śląsk Wrocław 10 marca, 12:00 (15 000)
Pogoń Szczecin 2-1 Lech Poznań 10 marca, 11:00 (16 000)
ROW Rybnik 1-0 Stal Mielec 10 marca, 11:00 (12 000)
Polonia Bytom 0-0 Ruch Chorzów 10 marca, 11:00 (10 000)
Legia Warszawa 1-1 Odra Opole 10 marca, 12:30 (15 000)

Kolejka 17 - 16-17 marca

Legia Warszawa 1-2 Wisła Kraków 17 marca, 12:00 (17 000)
Odra Opole 0-1 Polonia Bytom 17 marca, 14:00 (7000)
Ruch Chorzów 0-0 Zagłębie Sosnowiec 15 maja, 16:00 (10 000)
Zagłębie Wałbrzych 2-1 ROW Rybnik 17 marca, 15:30 (10 000)
Stal Mielec 0-0 Pogoń Szczecin 17 marca, 13:00 (12 000)
Lech Poznań 2-1 Łódzki KS 17 marca, 12:00 (40 000)
Śląsk Wrocław 2-0 Górnik Zabrze 17 marca, 11:00 (22 000)
Szombierki Bytom 1-2 Gwardia Warszawa 17 marca, 15:30 (5000)

Kolejka 18 - 23-24 marca

Wisła Kraków 1-0 Szombierki Bytom 23 marca, 17:00 (20 000)
Gwardia Warszawa 0-2 Śląsk Wrocław 24 marca, 12:00 (8000)
Górnik Zabrze 2-0 Lech Poznań 23 marca, 16:30 (12 000)
Łódzki KS 0-0 Stal Mielec 24 marca, 12:00 (25 000)
Pogoń Szczecin 0-0 Zagłębie Wałbrzych 24 marca, 15:00 (20 000)
ROW Rybnik 0-0 Ruch Chorzów 24 marca, 15:00 (25 000)
Zagłębie Sosnowiec 3-1 Odra Opole 24 marca, 15:00 (15 000)
Polonia Bytom 1-1 Legia Warszawa 24 marca, 15:30 (15 000)

Kolejka 19 - 30-31 marca

Polonia Bytom 0-0 Wisła Kraków 31 marca, 15:30 (20 000)
Legia Warszawa 3-2 Zagłębie Sosnowiec 31 marca, 15:30 (18 000)
Odra Opole 1-1 ROW Rybnik 30 marca, 14:30 (6000)
Ruch Chorzów 5-0 Pogoń Szczecin 30 marca, 17:00 (15 000)
Zagłębie Wałbrzych 0-0 Łódzki KS 31 marca, 16:00 (10 000)
Stal Mielec 0-1 Górnik Zabrze 31 marca, 12:00 (20 000)
Lech Poznań 1-1 Gwardia Warszawa 31 marca, 12:00 (35 000)
Śląsk Wrocław 1-0 Szombierki Bytom 30 marca, 16:00 (20 000)

Kolejka 20 - 3 kwietnia

Wisła Kraków 1-1 Śląsk Wrocław 3 kwietnia, 17:30 (25 000)
Szombierki Bytom 0-0 Lech Poznań 3 kwietnia, 16:00 (3000)
Gwardia Warszawa 2-1 Stal Mielec 3 kwietnia, 16:15 (8000)
Górnik Zabrze 2-0 Zagłębie Wałbrzych 3 kwietnia, 17:00 (16 000)
Łódzki KS 1-1 Ruch Chorzów 3 kwietnia, 17:30 (30 000)
Pogoń Szczecin 3-0 Odra Opole 3 kwietnia, 16:00 (15 000)
ROW Rybnik 1-0 Legia Warszawa 3 kwietnia, 15:45 (18 000)
Zagłębie Sosnowiec 3-0 Polonia Bytom 3 kwietnia, 16:00 (20 000)

Kolejka 21 - 6-7 kwietnia

Zagłębie Sosnowiec 1-1 Wisła Kraków 6 kwietnia, 16:00 (25 000)
Polonia Bytom 2-1 ROW Rybnik 6 kwietnia, 16:00 (8000)
Legia Warszawa 3-0 Pogoń Szczecin 7 kwietnia, 15:30 (12 000)
Odra Opole 0-0 Łódzki KS 6 kwietnia, 15:00 (5000)
Ruch Chorzów 3-0 Górnik Zabrze 7 kwietnia, 18:00 (40 000)
Zagłębie Wałbrzych 0-0 Gwardia Warszawa 6 kwietnia, 16:00 (5000)
Stal Mielec 3-1 Szombierki Bytom 6 kwietnia, 15:00 (12 000)
Lech Poznań 4-0 Śląsk Wrocław 6 kwietnia, 16:00 (40 000)

Kolejka 22 (pierwotnie 23) - 20-21 kwietnia

ROW Rybnik 1-0 Wisła Kraków 21 kwietnia, 11:00 (10 000)
Zagłębie Sosnowiec 2-1 Pogoń Szczecin 20 kwietnia, 16:00 (10 000)
Polonia Bytom 1-1 Łódzki KS 20 kwietnia, 16:30 (7000)
Legia Warszawa 3-1 Górnik Zabrze 21 kwietnia, 17:30 (25 000)
Odra Opole 0-0 Gwardia Warszawa 20 kwietnia, 16:00 (6000)
Ruch Chorzów 1-0 Szombierki Bytom 20 kwietnia, 17:30 (10 000)
Zagłębie Wałbrzych 3-0 Śląsk Wrocław 21 kwietnia, 16:30 (15 000)
Stal Mielec 1-2 Lech Poznań 21 kwietnia, 16:00 (12 000)

Kolejka 23 (pierwotnie 22) - 24 kwietnia

Wisła Kraków 0-0 Lech Poznań 24 kwietnia, 18:00 (25 000)
Śląsk Wrocław 0-5 Stal Mielec 24 kwietnia, 17:00 (20 000)
Szombierki Bytom 2-1 Zagłębie Wałbrzych 24 kwietnia, 16:00 (5000)
Gwardia Warszawa 1-1 Ruch Chorzów 24 kwietnia, 16:45 (8000)
Górnik Zabrze 1-0 Odra Opole 24 kwietnia, 17:00 (8000)
Łódzki KS 1-0 Legia Warszawa 24 kwietnia, 18:00 (30 000)
Pogoń Szczecin 1-1 Polonia Bytom 24 kwietnia, 17:00 (14 000)
ROW Rybnik 0-2 Zagłębie Sosnowiec 24 kwietnia, 16:30 (10 000)

Kolejka 24 - 27-28 kwietnia

Wisła Kraków 0-0 Stal Mielec 27 kwietnia, 18:00 (25 000)
Lech Poznań 1-0 Zagłębie Wałbrzych 28 kwietnia, 11:00 (45 000)
Śląsk Wrocław 1-0 Ruch Chorzów 28 kwietnia, 11:00 (20 000)
Szombierki Bytom 0-1 Odra Opole 28 kwietnia, 16:30 (2000)
Gwardia Warszawa 1-2 Legia Warszawa 27 kwietnia, 16:30 (6000)
Górnik Zabrze 2-0 Polonia Bytom 27 kwietnia, 17:00 (8000)
Łódzki KS 0-1 Zagłębie Sosnowiec 28 kwietnia, 18:00 (25 000)
Pogoń Szczecin 1-0 ROW Rybnik 28 kwietnia, 15:00 (15 000)

Kolejka 25 - 1 maja

Pogoń Szczecin 3-1 Wisła Kraków 1 maja, 17:00 (18 000)
ROW Rybnik 3-2 Łódzki KS 1 maja, 15:00 (8000)
Zagłębie Sosnowiec 1-0 Górnik Zabrze 1 maja, 16:30 (40 000)
Polonia Bytom 0-0 Gwardia Warszawa 1 maja, 17:00 (50 000)
Legia Warszawa 0-0 Szombierki Bytom 1 maja, 17:00 (15 000)
Odra Opole 0-1 Śląsk Wrocław 1 maja, 16:30 (8000)
Ruch Chorzów 2-1 Lech Poznań 1 maja, 19:00 (50 000)
Zagłębie Wałbrzych 0-1 Stal Mielec 1 maja, 17:00 (10 000)

Kolejka 26 - 4-5 maja

Wisła Kraków 2-1 Zagłębie Wałbrzych 5 maja, 18:00 (15 000)
Stal Mielec 1-1 Ruch Chorzów 5 maja, 16:30 (15 000)
Lech Poznań 0-0 Odra Opole 5 maja, 11:00 (40 000)
Śląsk Wrocław 0-1 Legia Warszawa 5 maja, 11:00 (20 000)
Szombierki Bytom 1-0 Polonia Bytom 5 maja, 16:30 (7000)
Gwardia Warszawa 2-0 Zagłębie Sosnowiec 4 maja, 17:00 (6000)
Górnik Zabrze 0-0 ROW Rybnik 4 maja, 17:00 (10 000)
Łódzki KS 1-1 Pogoń Szczecin 5 maja, 18:00 (10 000)

Kolejka 27 - 11-12 maja

Zagłębie Wałbrzych 1-1 Ruch Chorzów 12 maja, 17:00 (6000)
Łódzki KS 2-2 Wisła Kraków 11 maja, 18:30 (12 000)
Pogoń Szczecin 1-1 Górnik Zabrze 11 maja, 16:30 (18 000)
ROW Rybnik 0-0 Gwardia Warszawa 11 maja, 16:30 (5000)
Zagłębie Sosnowiec 2-0 Szombierki Bytom 11 maja, 17:00 (12 000)
Polonia Bytom 1-0 Śląsk Wrocław 11 maja, 17:00 (5000)
Legia Warszawa 0-2 Lech Poznań 12 maja, 17:00 (20 000)
Odra Opole 4-0 Stal Mielec 11 maja, 16:30 (6000)

Kolejka 28 - 31 lipca

Wisła Kraków 0-0 Ruch Chorzów 31 lipca, 19:30 (25 000)
Zagłębie Wałbrzych 3-1 Odra Opole 31 lipca, 17:00 (4000)
Stal Mielec 3-1 Legia Warszawa 31 lipca, 17:00 (20 000)
Lech Poznań 0-0 Polonia Bytom 31 lipca, 17:30 (35 000)
Śląsk Wrocław 0-0 Zagłębie Sosnowiec 31 lipca, 17:00 (8000)
Szombierki Bytom 3-1 ROW Rybnik 31 lipca, 17:00 (4000)
Gwardia Warszawa 0-0 Pogoń Szczecin 31 lipca, 17:00 (4000)
Górnik Zabrze 2-0 Łódzki KS 31 lipca, 18:30 (10 000)

Kolejka 29 - 3-4 sierpnia

Górnik Zabrze 3-2 Wisła Kraków 4 sierpnia, 17:15 (10 000)
Łódzki KS 0-0 Gwardia Warszawa 3 sierpnia, 17:00 (5000)
Pogoń Szczecin 1-0 Szombierki Bytom 4 sierpnia, 17:00 (8000)
ROW Rybnik 3-0 Śląsk Wrocław 4 sierpnia, 15:30 (3000)
Zagłębie Sosnowiec 1-0 Lech Poznań 4 sierpnia, 17:00 (10 000)
Polonia Bytom 1-3 Stal Mielec 4 sierpnia, 17:00 (7000)
Legia Warszawa 1-1 Zagłębie Wałbrzych 3 sierpnia, 19:00 (10 000)
Odra Opole 3-2 Ruch Chorzów 4 sierpnia, 16:00 (4000)

Kolejka 30 - 6 sierpnia

Wisła Kraków 1-1 Odra Opole 6 sierpnia, 19:00 (8000)
Ruch Chorzów 3-3 Legia Warszawa 6 sierpnia, 17:30 (10 000)
Zagłębie Wałbrzych 3-1 Polonia Bytom 7 sierpnia, 17:00 (4000)
Stal Mielec 1-0 Zagłębie Sosnowiec 7 sierpnia, 17:00 (18 000)
Lech Poznań 0-1 ROW Rybnik 7 sierpnia, 17:30 (17 000)
Śląsk Wrocław 1-2 Pogoń Szczecin 7 sierpnia, 17:00 (4000)
Szombierki Bytom 1-0 Łódzki KS 7 sierpnia, 17:00 (3500)
Gwardia Warszawa 1-2 Górnik Zabrze 7 sierpnia, 17:00 (20 000)
w Białymstoku

Autor: Paweł Mogielnicki

 

Napisz do nas