[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa B 2011/2012, grupa: podlaska II
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Promil Białystok 14 33 10 3 1 38-15 5 2 0 23-5 5 1 1 15-10
2.  LZS Studzianki 14 30 9 3 2 41-15 6 1 0 29-6 3 2 2 12-9
3.  Czarni Gródek 14 23 7 2 5 23-21 4 0 3 15-12 3 2 2 8-9
4.  Jasion Jasionówka 14 21 6 3 5 25-12 4 2 1 20-4 2 1 4 5-8
5.  Supraślanka Supraśl 14 19 6 1 7 18-22 5 0 2 9-5 1 1 5 9-17
6.  Pogranicze Kuźnica Białostocka 14 16 5 1 8 22-16 3 1 3 14-7 2 0 5 8-9
7.  Hydrobud Krynickie 14 15 5 0 9 18-43 3 0 4 9-12 2 0 5 9-31
8.  Grab Janówka 14 4 1 1 12 9-50 1 1 5 8-16 0 0 7 1-34
GKS Łomża wycofał się przed rozpoczęciem rozgrywek.
Skra Czarna Białostocka wycofała się po 6. kolejce. Jej wyniki zostały anulowane.

 1  2  3  4  5  6  7  8 
 1 Promil Białystok    2-1 1-1 1-0 3-3 2-0 10-0 4-0 
 2 LZS Studzianki2-2     3-0 3-1 4-2 2-0 6-1 9-0 
 3 Czarni Gródek3-5 1-3     1-0 3-1 3-2 0-1 4-0 
 4 Jasion Jasionówka0-1 1-1 1-1     4-0 1-0 5-1 8-0 
 5 Supraślanka Supraśl0-2 1-0 1-0 1-0     0-2 3-1 3-0* 
 6 Pogranicze Kuźnica Białostocka1-2 1-1 2-3 0-1 2-0     5-0 3-0 
 7 Hydrobud Krynickie3-1 0-2 1-2 1-2 1-0 0-4     3-1 
 8 Grab Janówka1-2 3-4 0-1 1-1 0-3 1-0 2-5     

Kolejka 1 - 27-28 sierpnia

Pauza: Promil Białystok.
 
Grab Janówka 0-1 Czarni Gródek 28 sierpnia, 13:00
Supraślanka Supraśl 1-0 Jasion Jasionówka 27 sierpnia, 16:00
Skra Czarna Białostocka - Hydrobud Krynickie 28 sierpnia, 15:00
było 2-2, anulowany
Pogranicze Kuźnica Białostocka 1-1 LZS Studzianki 28 sierpnia, 15:00

Kolejka 2 - 3-4 września

Pauza: Supraślanka Supraśl.
 
Hydrobud Krynickie 0-4 Pogranicze Kuźnica Białostocka 4 września, 15:00
Jasion Jasionówka - Skra Czarna Białostocka 4 września, 16:00
było 4-0, anulowany
Grab Janówka 1-2 Promil Białystok 3 września, 15:00
LZS Studzianki 3-0 Czarni Gródek 4 września, 17:00

Kolejka 3 - 10-11 września

Promil Białystok 1-1 Czarni Gródek 10 września, 15:00
Supraślanka Supraśl 3-0 Grab Janówka 10 września, 14:00
(wo)
na boisku 4-4; zawodnik gości nie posiadał dokumentu tożsamości
Pogranicze Kuźnica Białostocka 0-1 Jasion Jasionówka 11 września, 15:00
LZS Studzianki 6-1 Hydrobud Krynickie 11 września, 14:00

Kolejka 4 - 17-18 września

Pauza: Pogranicze Kuźnica Białostocka.
 
Czarni Gródek 0-1 Hydrobud Krynickie 17 września, 16:00
Jasion Jasionówka 1-1 LZS Studzianki 18 września, 16:00
Grab Janówka - Skra Czarna Białostocka 18 września, 15:00
przerwany w 87. minucie przy stanie 10-0 z powodu zdekompletowania drużyny gości, zweryfikowany na 10-0 (wo), później anulowany
Promil Białystok 3-3 Supraślanka Supraśl 17 września, 15:00

Kolejka 5 - 24-25 września

Pauza: LZS Studzianki.
 
Supraślanka Supraśl 1-0 Czarni Gródek 24 września, 15:00
Skra Czarna Białostocka - Promil Białystok 25 września, 14:00
było 3-3, anulowany
Pogranicze Kuźnica Białostocka 3-0 Grab Janówka 25 września, 15:00
Hydrobud Krynickie 1-2 Jasion Jasionówka 25 września, 13:00

Kolejka 6 - 1-2 października

Pauza: Hydrobud Krynickie.
 
Czarni Gródek 1-0 Jasion Jasionówka 1 października, 16:00
Grab Janówka 3-4 LZS Studzianki 2 października, 14:00
Promil Białystok 2-0 Pogranicze Kuźnica Białostocka 1 października, 15:00
Supraślanka Supraśl - Skra Czarna Białostocka 1 października, 14:00
było 2-0, anulowany

Kolejka 7 - 8-9 października

Pauza: Jasion Jasionówka, Czarni Gródek.
 
Pogranicze Kuźnica Białostocka 2-0 Supraślanka Supraśl 9 października, 15:00
LZS Studzianki 2-2 Promil Białystok 9 października, 13:00
Hydrobud Krynickie 3-1 Grab Janówka 9 października, 16:00

Kolejka 8 - 15-16 października

Pauza: Czarni Gródek, Pogranicze Kuźnica Białostocka.
 
Grab Janówka 1-1 Jasion Jasionówka 15 października, 14:00
Promil Białystok 10-0 Hydrobud Krynickie 15 października, 15:00
Supraślanka Supraśl 1-0 LZS Studzianki 15 października, 13:00

Kolejka 9 - 22-23 października

Pauza: LZS Studzianki, Grab Janówka.
 
Pogranicze Kuźnica Białostocka 2-3 Czarni Gródek 23 października, 15:00
Hydrobud Krynickie 1-0 Supraślanka Supraśl 23 października, 11:00
Jasion Jasionówka 0-1 Promil Białystok 23 października, 15:00

Kolejka 10 - 14-15 kwietnia

Pauza: Hydrobud Krynickie, Promil Białystok.
 
Czarni Gródek 4-0 Grab Janówka 14 kwietnia, 17:00
Jasion Jasionówka 4-0 Supraślanka Supraśl 15 kwietnia, 16:00
LZS Studzianki 2-0 Pogranicze Kuźnica Białostocka 15 kwietnia, 13:00

Kolejka 11 - 21-22 kwietnia

Pauza: Supraślanka Supraśl, Jasion Jasionówka.
 
Czarni Gródek 1-3 LZS Studzianki 21 kwietnia, 17:00
Pogranicze Kuźnica Białostocka 5-0 Hydrobud Krynickie 22 kwietnia, 15:00
Promil Białystok 4-0 Grab Janówka 21 kwietnia, 15:00

Kolejka 12 - 28-29 kwietnia

Czarni Gródek 3-5 Promil Białystok 28 kwietnia, 17:00
Grab Janówka 0-3 Supraślanka Supraśl 29 kwietnia, 15:00
Jasion Jasionówka 1-0 Pogranicze Kuźnica Białostocka 29 kwietnia, 16:00
Hydrobud Krynickie 0-2 LZS Studzianki 29 kwietnia, 14:00

Kolejka 13 - 5-6 maja

Pauza: Grab Janówka, Pogranicze Kuźnica Białostocka.
 
Hydrobud Krynickie 1-2 Czarni Gródek 6 maja, 14:00
LZS Studzianki 3-1 Jasion Jasionówka 6 maja, 18:00
Supraślanka Supraśl 0-2 Promil Białystok 5 maja, 14:00

Kolejka 14 - 12-13 maja

Pauza: LZS Studzianki, Promil Białystok.
 
Czarni Gródek 3-1 Supraślanka Supraśl 12 maja, 17:00
Grab Janówka 1-0 Pogranicze Kuźnica Białostocka 12 maja, 15:00
Jasion Jasionówka 5-1 Hydrobud Krynickie 13 maja, 17:00

Kolejka 15 - 19-20 maja

Pauza: Supraślanka Supraśl, Hydrobud Krynickie.
 
Jasion Jasionówka 1-1 Czarni Gródek 20 maja, 17:00
LZS Studzianki 9-0 Grab Janówka 19 maja, 17:00
Pogranicze Kuźnica Białostocka 1-2 Promil Białystok 20 maja, 15:00

Kolejka 16 - 26-27 maja

Pauza: Jasion Jasionówka, Czarni Gródek.
 
Supraślanka Supraśl 0-2 Pogranicze Kuźnica Białostocka 26 maja, 14:00
Promil Białystok 2-1 LZS Studzianki 26 maja, 15:00
Grab Janówka 2-5 Hydrobud Krynickie 27 maja, 14:00

Kolejka 17 - 3 czerwca

Pauza: Pogranicze Kuźnica Białostocka, Czarni Gródek.
 
Jasion Jasionówka 8-0 Grab Janówka 3 czerwca, 14:00
Hydrobud Krynickie 3-1 Promil Białystok 3 czerwca, 14:00
LZS Studzianki 4-2 Supraślanka Supraśl 2 czerwca, 17:00

Kolejka 18 - 9-10 czerwca

Pauza: Grab Janówka, LZS Studzianki.
 
Czarni Gródek 3-2 Pogranicze Kuźnica Białostocka 2 czerwca, 17:00
Supraślanka Supraśl 3-1 Hydrobud Krynickie 19 maja, 17:00
Promil Białystok 1-0 Jasion Jasionówka 9 czerwca, 15:00

Baraże o udział w klasie A (podlaska)

Klasa A 2011/2012 (podlaska)

Klasa B 2011/2012 (podlaska I)

Autor: Paweł Chruściel
Kontakt: podlaskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas