[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2020/2021 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

I liga 1972/1973
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Stal Mielec 26 36 13 10 3 47-21 8 5 0 23-6 5 5 3 24-15
2.  Ruch Chorzów 26 33 13 7 6 29-16 9 3 1 22-7 4 4 5 7-9
3.  Gwardia Warszawa 26 30 8 14 4 31-22 7 4 2 25-11 1 10 2 6-11 4 3 0 3 1 2-3
4.  Górnik Zabrze 26 30 10 10 6 23-15 7 3 3 12-7 3 7 3 11-8 4 2 0 2 2 1-3
5.  Wisła Kraków 26 30 13 4 9 31-28 8 2 3 18-10 5 2 6 13-18 4 7 3 1 0 4-1
6.  Łódzki KS 26 29 9 11 6 26-26 5 6 2 13-8 4 5 4 13-18
7.  ROW Rybnik 26 26 8 10 8 20-21 6 5 2 16-8 2 5 6 4-13
8.  Legia Warszawa 26 23 6 11 9 29-28 5 5 3 21-14 1 6 6 8-14 2 2 1 0 1 3-3
9.  Pogoń Szczecin 26 23 8 7 11 28-30 6 3 4 15-10 2 4 7 13-20 2 2 1 0 1 3-3
10.  Zagłębie Sosnowiec 26 22 8 6 12 30-31 7 3 3 20-10 1 3 9 10-21 4 6 3 0 1 7-2
11.  Zagłębie Wałbrzych 26 22 8 6 12 22-31 6 4 3 15-10 2 2 9 7-21 4 3 1 1 2 1-4
12.  Lech Poznań 26 22 6 10 10 16-26 6 6 1 13-3 0 4 9 3-23 4 3 1 1 2 2-4
13.  Polonia Bytom 26 20 7 6 13 20-42 6 5 2 16-15 1 1 11 4-27
14.  Odra Opole 26 18 3 12 11 21-36 3 8 2 14-11 0 4 9 7-25

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
 1 Stal Mielec    2-1 5-0 0-0 2-0 1-1 1-1 1-0 3-1 0-0 2-0 3-2 3-0 0-0 
 2 Ruch Chorzów2-2     1-1 0-0 2-0 2-1 1-0 2-0 0-2 3-0 3-1 3-0 2-0 1-0 
 3 Gwardia Warszawa0-0 3-1     1-1 0-1 4-0 0-1 1-0 3-0 2-2 3-1 1-1 3-1 4-2 
 4 Górnik Zabrze1-1 0-0 0-0     0-1 1-3 1-0 2-1 1-0 1-0 0-1 3-0 1-0 1-0 
 5 Wisła Kraków0-3 0-1 1-1 1-0     1-2 0-0 2-1 2-1 2-0 3-1 2-0 2-0 2-0 
 6 Łódzki KS0-0 1-2 1-0 0-0 1-1     0-0 1-1 1-0 2-1 3-1 0-0 0-1 3-1 
 7 ROW Rybnik0-3 1-0 0-0 1-2 2-1 0-0     0-0 2-1 1-0 1-1 4-0 4-0 0-0 
 8 Legia Warszawa0-3 0-0 0-0 1-4 1-1 5-0 3-0     2-3 3-1 3-0 0-0 2-1 1-1 
 9 Pogoń Szczecin1-3 0-1 1-1 1-0 1-3 0-0 0-0 0-1     2-0 1-0 2-0 1-0 5-1 
 10 Zagłębie Sosnowiec4-1 0-1 0-1 0-0 2-0 1-4 2-0 1-1 1-1     1-0 2-0 2-0 4-1 
 11 Zagłębie Wałbrzych2-0 1-0 1-1 0-2 0-1 0-0 2-1 1-1 2-1 0-3     1-0 5-0 0-0 
 12 Lech Poznań3-0 0-0 0-0 0-0 3-0 0-1 0-0 1-0 0-0 2-1 0-0     2-1 2-0 
 13 Polonia Bytom0-6 0-0 0-0 2-2 1-4 2-0 3-0 0-0 1-1 2-1 1-0 2-0     2-1 
 14 Odra Opole2-2 1-0 1-1 1-0 3-0 1-1 0-1 2-2 2-2 1-1 0-1 0-0 0-0     

Kolejka 1 - 26 lipca

Ruch Chorzów 1-0 Odra Opole 26 lipca, 18:00 (10 000)
Zagłębie Sosnowiec 2-0 Polonia Bytom 26 lipca, 17:00 (5000)
Wisła Kraków 3-1 Zagłębie Wałbrzych 26 lipca, 20:00 (10 000)
Stal Mielec 3-1 Pogoń Szczecin 26 lipca, 17:30 (10 000)
ROW Rybnik 1-2 Górnik Zabrze 26 lipca, 17:00 (20 000)
Lech Poznań 1-0 Legia Warszawa 26 lipca, 17:00 (45 000)
Gwardia Warszawa 4-0 Łódzki KS 26 lipca, 17:30 (6000)

Kolejka 2 - 2 sierpnia

Legia Warszawa 3-0 ROW Rybnik 2 sierpnia, 19:00 (16 000)
Górnik Zabrze 1-1 Stal Mielec 18 października, 17:00 (10 000)
Pogoń Szczecin 1-3 Wisła Kraków 2 sierpnia, 18:00 (15 000)
Zagłębie Wałbrzych 0-3 Zagłębie Sosnowiec 2 sierpnia, 17:30 (10 000)
Polonia Bytom 0-0 Ruch Chorzów 2 sierpnia, 17:00 (20 000)
Odra Opole 1-1 Gwardia Warszawa 2 sierpnia, 17:30 (7000)
Łódzki KS 0-0 Lech Poznań 2 sierpnia, 18:30 (30 000)

Kolejka 3 - 5-6 sierpnia

Łódzki KS 3-1 Odra Opole 12 sierpnia, 18:30 (30 000)
Gwardia Warszawa 3-1 Polonia Bytom 6 sierpnia, 17:00 (5000)
Ruch Chorzów 3-1 Zagłębie Wałbrzych 5 sierpnia, 19:00 (16 000)
Zagłębie Sosnowiec 1-1 Pogoń Szczecin 6 sierpnia, 17:00 (15 000)
Wisła Kraków 1-0 Górnik Zabrze 6 sierpnia, 17:00 (30 000)
Stal Mielec 1-0 Legia Warszawa 6 sierpnia, 17:00 (16 000)
ROW Rybnik 4-0 Lech Poznań 5 sierpnia, 17:00 (12 000)

Kolejka 4 - 16 sierpnia

ROW Rybnik 0-0 Łódzki KS 16 sierpnia, 16:30 (18 000)
Lech Poznań 3-0 Stal Mielec 16 sierpnia, 17:00 (50 000)
Legia Warszawa 1-1 Wisła Kraków 4 października, 17:30 (8000)
Górnik Zabrze 1-0 Zagłębie Sosnowiec 25 listopada, 16:30 (12 000)
Pogoń Szczecin 0-1 Ruch Chorzów 19 listopada, 11:00 (5000)
Zagłębie Wałbrzych 1-1 Gwardia Warszawa 20 września, 15:30 (8000)
Polonia Bytom 2-1 Odra Opole 30 sierpnia, 16:00 (5000)

Kolejka 5 - 2-3 września

Łódzki KS 0-1 Polonia Bytom 3 września, 11:00 (15 000)
Odra Opole 0-1 Zagłębie Wałbrzych 3 września, 16:30 (3000)
Gwardia Warszawa 3-0 Pogoń Szczecin 18 października, 14:30 (1000)
Ruch Chorzów 0-0 Górnik Zabrze 4 października, 17:00 (40 000)
Zagłębie Sosnowiec 1-1 Legia Warszawa 18 października, 17:00 (10 000)
Wisła Kraków 2-0 Lech Poznań 18 października, 18:00 (10 000)
Stal Mielec 1-1 ROW Rybnik 3 września, 15:30 (8000)

Kolejka 6 - 16-17 września

Stal Mielec 1-1 Łódzki KS 17 września, 15:00 (8000)
ROW Rybnik 2-1 Wisła Kraków 17 września, 11:00 (10 000)
Lech Poznań 2-1 Zagłębie Sosnowiec 17 września, 11:00 (40 000)
Legia Warszawa 0-0 Ruch Chorzów 17 września, 18:00 (14 000)
Górnik Zabrze 0-0 Gwardia Warszawa 17 września, 18:00 (15 000)
Pogoń Szczecin 5-1 Odra Opole 17 września, 16:00 (7000)
Zagłębie Wałbrzych 5-0 Polonia Bytom 16 września, 15:30 (1500)

Kolejka 7 - 23-24 września

Łódzki KS 3-1 Zagłębie Wałbrzych 24 września, 18:00 (15 000)
Polonia Bytom 1-1 Pogoń Szczecin 24 września, 11:00 (2500)
Odra Opole 1-0 Górnik Zabrze 24 września, 15:30 (6000)
Gwardia Warszawa 1-0 Legia Warszawa 24 września, 15:30 (6000)
Ruch Chorzów 3-0 Lech Poznań 22 września, 17:00 (25 000)
Zagłębie Sosnowiec 2-0 ROW Rybnik 24 września, 11:00 (5000)
Wisła Kraków 0-3 Stal Mielec 23 września, 18:00 (10 000)

Kolejka 8 - 30 września-1 października

Wisła Kraków 1-2 Łódzki KS 30 września, 16:30 (5000)
Stal Mielec 0-0 Zagłębie Sosnowiec 1 października, 14:30 (10 000)
ROW Rybnik 1-0 Ruch Chorzów 1 października, 15:00 (15 000)
Lech Poznań 0-0 Gwardia Warszawa 30 września, 15:00 (40 000)
Legia Warszawa 1-1 Odra Opole 30 września, 18:00 (10 000)
Górnik Zabrze 1-0 Polonia Bytom 1 października, 17:00 (12 000)
Pogoń Szczecin 1-0 Zagłębie Wałbrzych 1 października, 15:00 (10 000)

Kolejka 9 - 7-8 października

Łódzki KS 1-0 Pogoń Szczecin 7 października, 17:30 (30 000)
Zagłębie Wałbrzych 0-2 Górnik Zabrze 8 października, 12:00 (15 000)
Polonia Bytom 0-0 Legia Warszawa 8 października, 14:30 (6000)
Odra Opole 0-0 Lech Poznań 8 października, 14:30 (8000)
Gwardia Warszawa 0-1 ROW Rybnik 8 października, 15:00 (6000)
Ruch Chorzów 2-2 Stal Mielec 8 października, 15:00 (15 000)
Zagłębie Sosnowiec 2-0 Wisła Kraków 8 października, 11:00 (5000)

Kolejka 10 - 21-22 października

Zagłębie Sosnowiec 1-4 Łódzki KS 22 października, 11:00 (4000)
Wisła Kraków 0-1 Ruch Chorzów 22 października, 17:30 (15 000)
Stal Mielec 5-0 Gwardia Warszawa 22 października, 14:00 (8000)
ROW Rybnik 0-0 Odra Opole 22 października, 11:00 (5000)
Lech Poznań 2-1 Polonia Bytom 22 października, 11:00 (35 000)
Legia Warszawa 3-0 Zagłębie Wałbrzych 22 października, 14:30 (10 000)
Górnik Zabrze 1-0 Pogoń Szczecin 21 października, 17:00 (10 000)

Kolejka 11 - 28-29 października

Łódzki KS 0-0 Górnik Zabrze 28 października, 16:00 (35 000)
Pogoń Szczecin 0-1 Legia Warszawa 29 października, 14:00 (15 000)
Zagłębie Wałbrzych 1-0 Lech Poznań 29 października, 12:00 (10 000)
Polonia Bytom 3-0 ROW Rybnik 29 października, 11:00 (3000)
Odra Opole 2-2 Stal Mielec 29 października, 12:00 (6000)
Gwardia Warszawa 0-1 Wisła Kraków 29 października, 10:30 (3000)
Ruch Chorzów 3-0 Zagłębie Sosnowiec 29 października, 16:00 (11 000)

Kolejka 12 - 4-5 listopada

Ruch Chorzów 2-1 Łódzki KS 4 listopada, 17:00 (25 000)
Zagłębie Sosnowiec 0-1 Gwardia Warszawa 5 listopada, 11:00 (4000)
Wisła Kraków 2-0 Odra Opole 4 listopada, 17:00 (10 000)
Stal Mielec 3-0 Polonia Bytom 5 listopada, 13:00 (15 000)
ROW Rybnik 1-1 Zagłębie Wałbrzych 5 listopada, 11:00 (5000)
Lech Poznań 0-0 Pogoń Szczecin 7 listopada, 18:30 (40 000)
Legia Warszawa 1-4 Górnik Zabrze 19 listopada, 12:00 (20 000)

Kolejka 13 - 11-12 listopada

Łódzki KS 1-1 Legia Warszawa 12 listopada, 15:00 (35 000)
Górnik Zabrze 3-0 Lech Poznań 12 listopada, 15:30 (7000)
Pogoń Szczecin 0-0 ROW Rybnik 12 listopada, 13:00 (10 000)
Zagłębie Wałbrzych 2-0 Stal Mielec 12 listopada, 12:00 (10 000)
Polonia Bytom 1-4 Wisła Kraków 12 listopada, 11:00 (3000)
Odra Opole 1-1 Zagłębie Sosnowiec 12 listopada, 12:00 (5000)
Gwardia Warszawa 3-1 Ruch Chorzów 12 listopada, 11:00 (1000)

Kolejka 14 - 10-11 marca

Łódzki KS 1-0 Gwardia Warszawa 11 marca, 11:00 (30 000)
Odra Opole 1-0 Ruch Chorzów 11 marca, 14:00 (11 000)
Polonia Bytom 2-1 Zagłębie Sosnowiec 11 marca, 11:00 (12 000)
Zagłębie Wałbrzych 0-1 Wisła Kraków 11 marca, 15:00 (12 000)
Pogoń Szczecin 1-3 Stal Mielec 11 marca, 14:00 (15 000)
Górnik Zabrze 1-0 ROW Rybnik 11 marca, 14:10 (20 000)
Legia Warszawa 0-0 Lech Poznań 11 marca, 13:00 (27 000)

Kolejka 15 - 17-18 marca

Lech Poznań 0-1 Łódzki KS 18 marca, 11:00 (60 000)
ROW Rybnik 0-0 Legia Warszawa 18 marca, 15:00 (20 000)
Stal Mielec 0-0 Górnik Zabrze 18 marca, 14:30 (18 000)
Wisła Kraków 2-1 Pogoń Szczecin 18 marca, 12:00 (12 000)
Zagłębie Sosnowiec 1-0 Zagłębie Wałbrzych 18 marca, 15:30 (3000)
Ruch Chorzów 2-0 Polonia Bytom 18 marca, 14:30 (9000)
Gwardia Warszawa 4-2 Odra Opole 18 marca, 15:00 (3000)

Kolejka 16 - 31 marca-1 kwietnia

Odra Opole 1-1 Łódzki KS 1 kwietnia, 15:00 (15 000)
Polonia Bytom 0-0 Gwardia Warszawa 1 kwietnia, 10:30 (6000)
Zagłębie Wałbrzych 1-0 Ruch Chorzów 1 kwietnia, 16:00 (9000)
Pogoń Szczecin 2-0 Zagłębie Sosnowiec 1 kwietnia, 15:00 (7000)
Górnik Zabrze 0-1 Wisła Kraków 1 kwietnia, 15:30 (22 000)
Legia Warszawa 0-3 Stal Mielec 1 kwietnia, 11:30 (15 000)
Lech Poznań 0-0 ROW Rybnik 1 kwietnia, 11:00 (55 000)

Kolejka 17 - 7-8 kwietnia

Łódzki KS 0-0 ROW Rybnik 8 kwietnia, 11:00 (25 000)
Stal Mielec 3-2 Lech Poznań 8 kwietnia, 14:00 (15 000)
Wisła Kraków 2-1 Legia Warszawa 8 kwietnia, 18:00 (37 000)
Zagłębie Sosnowiec 0-0 Górnik Zabrze 8 kwietnia, 16:00 (17 000)
Ruch Chorzów 0-2 Pogoń Szczecin 8 kwietnia, 18:00 (10 000)
Gwardia Warszawa 3-1 Zagłębie Wałbrzych 8 kwietnia, 11:00 (4000)
Odra Opole 0-0 Polonia Bytom 8 kwietnia, 16:00 (10 000)

Kolejka 18 - 14-15 kwietnia

Polonia Bytom 2-0 Łódzki KS 15 kwietnia, 11:00 (5000)
Zagłębie Wałbrzych 0-0 Odra Opole 15 kwietnia, 16:00 (5000)
Pogoń Szczecin 1-1 Gwardia Warszawa 15 kwietnia, 15:00 (20 000)
Górnik Zabrze 0-0 Ruch Chorzów 14 kwietnia, 17:00 (20 000)
Legia Warszawa 3-1 Zagłębie Sosnowiec 15 kwietnia, 16:00 (12 000)
Lech Poznań 3-0 Wisła Kraków 15 kwietnia, 11:00 (50 000)
ROW Rybnik 0-3 Stal Mielec 15 kwietnia, 11:00 (15 000)

Kolejka 19 - 28-29 kwietnia

Łódzki KS 0-0 Stal Mielec 29 kwietnia, 16:30 (35 000)
Wisła Kraków 0-0 ROW Rybnik 29 kwietnia, 18:00 (15 000)
Zagłębie Sosnowiec 2-0 Lech Poznań 28 kwietnia, 17:00 (10 000)
Ruch Chorzów 2-0 Legia Warszawa 28 kwietnia, 18:00 (20 000)
Gwardia Warszawa 1-1 Górnik Zabrze 29 kwietnia, 12:00 (10 000)
Odra Opole 2-2 Pogoń Szczecin 29 kwietnia, 16:00 (8000)
Polonia Bytom 1-0 Zagłębie Wałbrzych 29 kwietnia, 16:00 (15 000)

Kolejka 20 - 5-6 maja

Zagłębie Wałbrzych 0-0 Łódzki KS 5 maja, 16:30 (8000)
Pogoń Szczecin 1-0 Polonia Bytom 5 maja, 16:30 (18 000)
Górnik Zabrze 1-0 Odra Opole 6 maja, 17:00 (12 000)
Legia Warszawa 0-0 Gwardia Warszawa 6 maja, 17:00 (15 000)
Lech Poznań 0-0 Ruch Chorzów 6 maja, 11:00 (40 000)
ROW Rybnik 1-0 Zagłębie Sosnowiec 6 maja, 15:30 (6000)
Stal Mielec 2-0 Wisła Kraków 6 maja, 16:00 (18 000)

Kolejka 21 - 9 maja

Łódzki KS 1-1 Wisła Kraków 9 maja, 17:30 (25 000)
Zagłębie Sosnowiec 4-1 Stal Mielec 9 maja, 17:00 (18 000)
Ruch Chorzów 1-0 ROW Rybnik 9 maja, 18:00 (14 000)
Gwardia Warszawa 1-1 Lech Poznań 9 maja, 17:00 (5000)
Odra Opole 2-2 Legia Warszawa 9 maja, 17:00 (9000)
Polonia Bytom 2-2 Górnik Zabrze 9 maja, 16:30 (20 000)
Zagłębie Wałbrzych 2-1 Pogoń Szczecin 9 maja, 16:45 (8000)

Kolejka 22 - 19-20 maja

Pogoń Szczecin 0-0 Łódzki KS 19 maja, 18:00 (18 000)
Górnik Zabrze 0-1 Zagłębie Wałbrzych 19 maja, 17:00 (8000)
Legia Warszawa 2-1 Polonia Bytom 20 maja, 19:00 (15 000)
Lech Poznań 2-0 Odra Opole 20 maja, 14:00 (60 000)
ROW Rybnik 0-0 Gwardia Warszawa 19 maja, 17:00 (5000)
Stal Mielec 2-1 Ruch Chorzów 20 maja, 17:00 (16 000)
Wisła Kraków 2-0 Zagłębie Sosnowiec 20 maja, 18:00 (20 000)

Kolejka 23 - 26-27 maja

Łódzki KS 2-1 Zagłębie Sosnowiec 16 czerwca, 19:30 (30 000)
Ruch Chorzów 2-0 Wisła Kraków 27 maja, 11:00 (3000)
Gwardia Warszawa 0-0 Stal Mielec 27 maja, 16:00 (6000)
Odra Opole 0-1 ROW Rybnik 27 maja, 17:00 (4000)
Polonia Bytom 2-0 Lech Poznań 27 maja, 17:00 (10 000)
Zagłębie Wałbrzych 1-1 Legia Warszawa 27 maja, 17:30 (15 000)
Pogoń Szczecin 1-0 Górnik Zabrze 26 maja, 17:30 (25 000)

Kolejka 24 - 9-10 czerwca

Górnik Zabrze 1-3 Łódzki KS 10 czerwca, 17:00 (7000)
Legia Warszawa 2-3 Pogoń Szczecin 10 czerwca, 19:30 (12 000)
Lech Poznań 0-0 Zagłębie Wałbrzych 10 czerwca, 11:00 (30 000)
ROW Rybnik 4-0 Polonia Bytom 9 czerwca, 17:00 (5000)
Stal Mielec 0-0 Odra Opole 10 czerwca, 17:00 (15 000)
Wisła Kraków 1-1 Gwardia Warszawa 16 czerwca, 19:00 (15 000)
Zagłębie Sosnowiec 0-1 Ruch Chorzów 9 czerwca, 17:00 (7000)

Kolejka 25 - 20 czerwca

Łódzki KS 1-2 Ruch Chorzów 21 czerwca, 11:00 (30 000)
Gwardia Warszawa 2-2 Zagłębie Sosnowiec 21 czerwca, 15:45 (5000)
Odra Opole 3-0 Wisła Kraków 21 czerwca, 17:00 (3000)
Polonia Bytom 0-6 Stal Mielec 21 czerwca, 11:00 (20 000)
Zagłębie Wałbrzych 2-1 ROW Rybnik 20 czerwca, 18:00 (10 000)
Pogoń Szczecin 2-0 Lech Poznań 21 czerwca, 18:00 (35 000)
Górnik Zabrze 2-1 Legia Warszawa 20 czerwca, 17:00 (10 000)

Kolejka 26 - 24 czerwca

Legia Warszawa 5-0 Łódzki KS 24 czerwca, 19:30 (12 000)
Lech Poznań 0-0 Górnik Zabrze 24 czerwca, 16:00 (45 000)
ROW Rybnik 2-1 Pogoń Szczecin 24 czerwca, 17:00 (2000)
Stal Mielec 2-0 Zagłębie Wałbrzych 24 czerwca, 16:00 (15 000)
Wisła Kraków 2-0 Polonia Bytom 24 czerwca, 19:00 (6000)
Zagłębie Sosnowiec 4-1 Odra Opole 24 czerwca, 17:00 (2000)
Ruch Chorzów 1-1 Gwardia Warszawa 24 czerwca, 19:00 (7000)

Autor: Paweł Mogielnicki

 

Napisz do nas