[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 MPJM
 
REKLAMA
 
 PZPN
RSSSF
 
REKLAMA
 

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

REKLAMA

Klasa okręgowa 2011/2012, grupa: kujawsko-pomorska II
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Kujawianka Izbica Kujawska 30 65 20 5 5 72-30 12 2 1 41-12 8 3 4 31-18
2.  Mień Lipno 30 57 18 3 9 72-39 12 1 2 49-16 6 2 7 23-23
3.  Lider Włocławek 30 54 16 6 8 59-28 9 4 2 32-10 7 2 6 27-18
4.  Brzysko-Rol Brzyskorzystewko 30 53 15 8 7 76-48 12 1 2 49-18 3 7 5 27-30
5.  Pałuczanka Żnin 30 50 15 5 10 50-38 9 3 3 31-17 6 2 7 19-21
6.  Kujawianka Strzelno 30 49 14 7 9 55-60 7 3 5 28-25 7 4 4 27-35
7.  Zdrój Ciechocinek 30 42 13 3 14 55-61 9 3 3 35-22 4 0 11 20-39 2 6 2 0 0 8-3
8.  Kujawy Markowice 30 42 12 6 12 56-47 6 4 5 29-21 6 2 7 27-26 2 0 0 0 2 3-8
9.  Kujawiak Kowal 30 41 12 5 13 55-58 6 3 6 25-24 6 2 7 30-34 2 4 1 1 0 5-3
10.  GKS Baruchowo 30 41 11 8 11 51-40 8 4 3 37-24 3 4 8 14-16 2 1 0 1 1 3-5
11.  Goplania Inowrocław 30 40 10 10 10 53-51 6 4 5 26-20 4 6 5 27-31
12.  Piast Złotniki Kujawskie 30 39 11 6 13 53-59 8 6 1 37-17 3 0 12 16-42
13.  Zjednoczeni Piotrków Kujawski 30 34 10 4 16 49-64 8 0 7 32-27 2 4 9 17-37
14.  MGKS Lubraniec 30 31 8 7 15 46-63 7 4 4 28-17 1 3 11 18-46
15.  Sadownik Waganiec 30 27 9 0 21 45-95 6 0 9 27-40 3 0 12 18-55
16.  Dąb Barcin 30 12 3 3 24 33-99 2 1 12 16-48 1 2 12 17-51

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 Kujawianka Izbica Kujawska    3-1 1-0 3-0 4-2 6-0 3-1 3-0 3-1 1-0 2-0 4-2 4-0 1-1 1-2 2-2 
 2 Mień Lipno1-3     2-1 4-1 1-0 6-1 4-1 1-2 1-1 2-0 4-2 3-1 1-0 6-2 3-1 10-0 
 3 Lider Włocławek1-1 1-1     2-0 1-1 0-1 0-1 1-1 4-1 2-1 4-0 1-0 4-0 2-0 5-1 4-1 
 4 Brzysko-Rol Brzyskorzystewko0-1 1-0 3-0     1-2 4-0 3-1 3-2 5-4 1-0 1-1 7-3 5-1 3-2 10-0 2-1 
 5 Pałuczanka Żnin3-2 2-0 0-1 2-2     0-3 4-0 1-0 4-3 0-1 3-3 3-0 0-0 3-0 2-0 4-2 
 6 Kujawianka Strzelno1-0 1-3 1-5 1-1 1-0     3-0* 1-5 2-4 1-0 2-2 0-1 1-1 4-0* 7-2 2-1 
 7 Zdrój Ciechocinek1-2 2-0 1-1 0-0 2-1 5-1     3-1 0-2 2-1 2-2 2-4 4-3 2-1 5-2 4-1 
 8 Kujawy Markowice3-1 4-1 0-1 1-1 3-4 0-0 2-5     4-2 0-0 0-1 1-0 5-0 1-1 1-2 4-2 
 9 Kujawiak Kowal0-0 2-4 1-1 1-5 1-2 0-1 2-0 2-2     3-1 2-1 0-1 2-4 2-0 3-0 4-2 
 10 GKS Baruchowo1-5 2-3 1-0 2-2 1-0 2-5 3-2 3-1 2-2     4-1 7-0 1-1 2-2 1-0 5-0 
 11 Goplania Inowrocław3-0 2-1 1-3 1-1 0-1 2-2 0-1 2-3 1-2 1-1     3-2 3-0 4-1 2-1 1-1 
 12 Piast Złotniki Kujawskie1-1 0-0 3-0* 6-3 2-0 2-2 3-2 1-0 0-1 1-1 1-1     3-3 6-0 4-3 4-0 
 13 Zjednoczeni Piotrków Kujawski1-5 2-0 0-6 3-2 0-2 1-2 3-0 2-0 2-0 0-2 2-3 4-0     6-3 5-0 1-2 
 14 MGKS Lubraniec0-1 0-2 2-1 2-2 0-0 0-1 5-3 0-3 5-0 0-0 3-3 3-0* 2-0     5-1 1-0 
 15 Sadownik Waganiec2-6 0-3 1-3 2-3 2-3 3-4 3-1 2-5 0-4 2-1 1-2 2-1 1-0 3-2     3-2 
 16 Dąb Barcin0-3 1-4 1-4 0-4 2-1 4-4 1-2 1-2 1-3 0-5 0-5 2-1 1-4 1-3 1-3     

REKLAMA

Kolejka 1 - 13-14 sierpnia

GKS Baruchowo 2-2 Kujawiak Kowal 14 sierpnia, 14:00
Mień Lipno 4-1 Zdrój Ciechocinek 13 sierpnia, 15:00
Sadownik Waganiec 1-3 Lider Włocławek 13 sierpnia, 17:00
Goplania Inowrocław 2-2 Kujawianka Strzelno 13 sierpnia, 17:00
Kujawy Markowice 3-1 Kujawianka Izbica Kujawska 13 sierpnia, 17:30
Piast Złotniki Kujawskie 2-0 Pałuczanka Żnin 13 sierpnia, 17:00
Zjednoczeni Piotrków Kujawski 6-3 MGKS Lubraniec 14 sierpnia, 11:00
Brzysko-Rol Brzyskorzystewko 2-1 Dąb Barcin 13 sierpnia, 17:00

Kolejka 2 - 20-21 sierpnia

Kujawiak Kowal 4-2 Dąb Barcin 21 sierpnia, 16:00
MGKS Lubraniec 2-2 Brzysko-Rol Brzyskorzystewko 20 sierpnia, 18:00
Pałuczanka Żnin 0-0 Zjednoczeni Piotrków Kujawski 20 sierpnia, 17:00
Kujawianka Izbica Kujawska 4-2 Piast Złotniki Kujawskie 20 sierpnia, 17:00
Kujawianka Strzelno 1-5 Kujawy Markowice 20 sierpnia, 17:00
Lider Włocławek 4-0 Goplania Inowrocław 20 sierpnia, 17:00
Zdrój Ciechocinek 5-2 Sadownik Waganiec 20 sierpnia, 16:00
GKS Baruchowo 2-3 Mień Lipno 21 sierpnia, 14:00

Kolejka 3 - 24 sierpnia

Mień Lipno 1-1 Kujawiak Kowal 24 sierpnia, 17:00
Sadownik Waganiec 2-1 GKS Baruchowo 24 sierpnia, 17:00
Goplania Inowrocław 0-1 Zdrój Ciechocinek 24 sierpnia, 17:00
Kujawy Markowice 0-1 Lider Włocławek 24 sierpnia, 17:15
Piast Złotniki Kujawskie 2-2 Kujawianka Strzelno 24 sierpnia, 17:00
Zjednoczeni Piotrków Kujawski 1-5 Kujawianka Izbica Kujawska 24 sierpnia, 17:30
Brzysko-Rol Brzyskorzystewko 1-2 Pałuczanka Żnin 24 sierpnia, 17:00
Dąb Barcin 1-3 MGKS Lubraniec 24 sierpnia, 17:00

Kolejka 4 - 27-28 sierpnia

Kujawiak Kowal 2-0 MGKS Lubraniec 28 sierpnia, 16:00
Pałuczanka Żnin 4-2 Dąb Barcin 27 sierpnia, 17:00
Kujawianka Izbica Kujawska 3-0 Brzysko-Rol Brzyskorzystewko 27 sierpnia, 13:00
Kujawianka Strzelno 1-1 Zjednoczeni Piotrków Kujawski 27 sierpnia, 17:00
Lider Włocławek 1-0 Piast Złotniki Kujawskie 27 sierpnia, 16:00
Zdrój Ciechocinek 3-1 Kujawy Markowice 27 sierpnia, 16:00
GKS Baruchowo 4-1 Goplania Inowrocław 28 sierpnia, 14:00
Mień Lipno 3-1 Sadownik Waganiec 27 sierpnia, 11:10
mecz pierwotnie zaplanowany na 11:00 rozpoczął się z 10-minutowym opóźnieniem

Kolejka 5 - 3-4 września

Sadownik Waganiec 0-4 Kujawiak Kowal 5 września, 17:00
Goplania Inowrocław 2-1 Mień Lipno 3 września, 17:00
Kujawy Markowice 0-0 GKS Baruchowo 3 września, 16:30
Piast Złotniki Kujawskie 3-2 Zdrój Ciechocinek 4 września, 15:00
Zjednoczeni Piotrków Kujawski 0-6 Lider Włocławek 4 września, 16:00
Brzysko-Rol Brzyskorzystewko 4-0 Kujawianka Strzelno 3 września, 17:00
Dąb Barcin 0-3 Kujawianka Izbica Kujawska 3 września, 17:00
MGKS Lubraniec 0-0 Pałuczanka Żnin 3 września, 17:30

Kolejka 6 - 10-11 września

Kujawiak Kowal 1-2 Pałuczanka Żnin 10 września, 16:00
Kujawianka Izbica Kujawska 1-1 MGKS Lubraniec 10 września, 16:00
Kujawianka Strzelno 2-1 Dąb Barcin 10 września, 16:00
Lider Włocławek 2-0 Brzysko-Rol Brzyskorzystewko 10 września, 16:00
Zdrój Ciechocinek 4-3 Zjednoczeni Piotrków Kujawski 10 września, 16:00
GKS Baruchowo 7-0 Piast Złotniki Kujawskie 11 września, 14:00
Mień Lipno 1-2 Kujawy Markowice 10 września, 16:00
Sadownik Waganiec 1-2 Goplania Inowrocław 10 września, 11:00

Kolejka 7 - 14 września

Goplania Inowrocław 1-2 Kujawiak Kowal 14 września, 17:00
Kujawy Markowice 1-2 Sadownik Waganiec 14 września, 16:15
Piast Złotniki Kujawskie 0-0 Mień Lipno 14 września, 16:30
Zjednoczeni Piotrków Kujawski 0-2 GKS Baruchowo 14 września, 17:00
Brzysko-Rol Brzyskorzystewko 3-1 Zdrój Ciechocinek 14 września, 17:00
Dąb Barcin 1-4 Lider Włocławek 14 września, 16:00
MGKS Lubraniec 0-1 Kujawianka Strzelno 14 września, 17:00
Pałuczanka Żnin 3-2 Kujawianka Izbica Kujawska 14 września, 17:00

Kolejka 8 - 17-18 września

Kujawiak Kowal 0-0 Kujawianka Izbica Kujawska 18 września, 16:00
Kujawianka Strzelno 1-0 Pałuczanka Żnin 17 września, 16:00
Lider Włocławek 2-0 MGKS Lubraniec 17 września, 16:00
Zdrój Ciechocinek 4-1 Dąb Barcin 17 września, 16:00
GKS Baruchowo 2-2 Brzysko-Rol Brzyskorzystewko 18 września, 14:00
Mień Lipno 1-0 Zjednoczeni Piotrków Kujawski 17 września, 17:00
Sadownik Waganiec 2-1 Piast Złotniki Kujawskie 17 września, 15:00
Goplania Inowrocław 2-3 Kujawy Markowice 17 września, 16:30

Kolejka 9 - 24-25 września

Kujawy Markowice 4-2 Kujawiak Kowal 24 września, 16:00
Piast Złotniki Kujawskie 1-1 Goplania Inowrocław 24 września, 16:00
Zjednoczeni Piotrków Kujawski 5-0 Sadownik Waganiec 25 września, 16:00
Brzysko-Rol Brzyskorzystewko 1-0 Mień Lipno 24 września, 16:00
Dąb Barcin 0-5 GKS Baruchowo 24 września, 16:00
MGKS Lubraniec 5-3 Zdrój Ciechocinek 24 września, 17:00
Pałuczanka Żnin 0-1 Lider Włocławek 24 września, 16:00
Kujawianka Izbica Kujawska 6-0 Kujawianka Strzelno 24 września, 16:00

Kolejka 10 - 1-2 października

Kujawiak Kowal 0-1 Kujawianka Strzelno 1 października, 15:00
Lider Włocławek 1-1 Kujawianka Izbica Kujawska 1 października, 15:00
Zdrój Ciechocinek 2-1 Pałuczanka Żnin 1 października, 16:00
GKS Baruchowo 2-2 MGKS Lubraniec 1 października, 16:00
Mień Lipno 10-0 Dąb Barcin 1 października, 16:00
Sadownik Waganiec 2-3 Brzysko-Rol Brzyskorzystewko 1 października, 13:00
Goplania Inowrocław 3-0 Zjednoczeni Piotrków Kujawski 1 października, 16:00
Kujawy Markowice 1-0 Piast Złotniki Kujawskie 1 października, 15:30

Kolejka 11 - 8-9 października

Piast Złotniki Kujawskie 0-1 Kujawiak Kowal 8 października, 15:00
Zjednoczeni Piotrków Kujawski 2-0 Kujawy Markowice 9 października, 15:00
Brzysko-Rol Brzyskorzystewko 1-1 Goplania Inowrocław 8 października, 16:00
Dąb Barcin 1-3 Sadownik Waganiec 8 października, 15:00
MGKS Lubraniec 0-2 Mień Lipno 8 października, 14:00
Pałuczanka Żnin 0-1 GKS Baruchowo 8 października, 16:00
Kujawianka Izbica Kujawska 3-1 Zdrój Ciechocinek 8 października, 15:00
Kujawianka Strzelno 1-5 Lider Włocławek 8 października, 14:00

Kolejka 12 - 15-16 października

Kujawiak Kowal 1-1 Lider Włocławek 16 października, 15:00
Zdrój Ciechocinek 5-1 Kujawianka Strzelno 15 października, 14:00
GKS Baruchowo 1-5 Kujawianka Izbica Kujawska 16 października, 13:00
Mień Lipno 1-0 Pałuczanka Żnin 15 października, 15:20
mecz pierwotnie zaplanowany na 15:00 rozpoczął się z 20-minutowym opóźnieniem z powodu spóźnienia drużyny gości
Sadownik Waganiec 3-2 MGKS Lubraniec 15 października, 13:00
Goplania Inowrocław 1-1 Dąb Barcin 15 października, 15:00
Kujawy Markowice 1-1 Brzysko-Rol Brzyskorzystewko 15 października, 15:00
Piast Złotniki Kujawskie 3-3 Zjednoczeni Piotrków Kujawski 15 października, 15:00

Kolejka 13 - 22-23 października

Zjednoczeni Piotrków Kujawski 2-0 Kujawiak Kowal 23 października, 15:00
Brzysko-Rol Brzyskorzystewko 7-3 Piast Złotniki Kujawskie 22 października, 15:00
Dąb Barcin 1-2 Kujawy Markowice 22 października, 15:00
MGKS Lubraniec 3-3 Goplania Inowrocław 22 października, 16:00
Pałuczanka Żnin 2-0 Sadownik Waganiec 22 października, 15:00
Kujawianka Izbica Kujawska 3-1 Mień Lipno 22 października, 15:00
Kujawianka Strzelno 1-0 GKS Baruchowo 22 października, 13:30
Lider Włocławek 0-1 Zdrój Ciechocinek 22 października, 14:00

Kolejka 14 - 29-30 października

Kujawiak Kowal 2-0 Zdrój Ciechocinek 30 października, 13:00
GKS Baruchowo 1-0 Lider Włocławek 30 października, 13:00
Mień Lipno 6-1 Kujawianka Strzelno 29 października, 14:00
Sadownik Waganiec 2-6 Kujawianka Izbica Kujawska 29 października, 13:00
Goplania Inowrocław 0-1 Pałuczanka Żnin 29 października, 14:30
Kujawy Markowice 1-1 MGKS Lubraniec 29 października, 13:00
Piast Złotniki Kujawskie 4-0 Dąb Barcin 29 października, 15:00
Zjednoczeni Piotrków Kujawski 3-2 Brzysko-Rol Brzyskorzystewko 30 października, 14:00

Kolejka 15 - 5-6 listopada

Brzysko-Rol Brzyskorzystewko 5-4 Kujawiak Kowal 5 listopada, 14:00
Dąb Barcin 1-4 Zjednoczeni Piotrków Kujawski 5 listopada, 14:00
MGKS Lubraniec 3-0 Piast Złotniki Kujawskie 5 listopada, 14:00
(wo)
przerwany w 85. minunie przy stanie 3-1 z powodu znieważenia arbitra przez zawodnika gości
Pałuczanka Żnin 1-0 Kujawy Markowice 5 listopada, 14:00
Kujawianka Izbica Kujawska 2-0 Goplania Inowrocław 5 listopada, 13:30
Kujawianka Strzelno 7-2 Sadownik Waganiec 5 listopada, 13:00
Lider Włocławek 1-1 Mień Lipno 5 listopada, 13:00
Zdrój Ciechocinek 2-1 GKS Baruchowo 5 listopada, 14:00

Kolejka 16 - 11-13 listopada

Kujawiak Kowal 3-1 GKS Baruchowo 11 listopada, 13:00
Zdrój Ciechocinek 2-0 Mień Lipno 12 listopada, 13:00
Lider Włocławek 5-1 Sadownik Waganiec 12 listopada, 13:00
w Zbrachlinie
Kujawianka Strzelno 2-2 Goplania Inowrocław 11 listopada, 11:00
Kujawianka Izbica Kujawska 3-0 Kujawy Markowice 12 listopada, 13:00
Pałuczanka Żnin 3-0 Piast Złotniki Kujawskie 12 listopada, 13:00
MGKS Lubraniec 2-0 Zjednoczeni Piotrków Kujawski 11 listopada, 13:00
Dąb Barcin 0-4 Brzysko-Rol Brzyskorzystewko 12 listopada, 14:00

Kolejka 17 - 24-25 marca

Dąb Barcin 1-3 Kujawiak Kowal 24 marca, 15:00
Brzysko-Rol Brzyskorzystewko 3-2 MGKS Lubraniec 24 marca, 16:00
Zjednoczeni Piotrków Kujawski 0-2 Pałuczanka Żnin 25 marca, 16:00
Piast Złotniki Kujawskie 1-1 Kujawianka Izbica Kujawska 24 marca, 15:00
Kujawy Markowice 0-0 Kujawianka Strzelno 24 marca, 14:00
Goplania Inowrocław 1-3 Lider Włocławek 24 marca, 14:00
Sadownik Waganiec 3-1 Zdrój Ciechocinek 24 marca, 15:00
w Zbrachlinie
Mień Lipno 2-0 GKS Baruchowo 24 marca, 15:00

Kolejka 18 - 31 marca-1 kwietnia

Kujawiak Kowal 2-4 Mień Lipno 1 kwietnia, 16:00
GKS Baruchowo 1-0 Sadownik Waganiec 31 marca, 16:00
Zdrój Ciechocinek 2-2 Goplania Inowrocław 31 marca, 14:15
mecz pierwotnie zaplanowany na 14:00 rozpoczął się z 15-minutowym opóźnieniem z powodu złych warunków atmosferycznych
Lider Włocławek 1-1 Kujawy Markowice 31 marca, 15:00
Kujawianka Strzelno 0-1 Piast Złotniki Kujawskie 31 marca, 15:00
Kujawianka Izbica Kujawska 4-0 Zjednoczeni Piotrków Kujawski 31 marca, 15:00
Pałuczanka Żnin 2-2 Brzysko-Rol Brzyskorzystewko 31 marca, 14:00
MGKS Lubraniec 1-0 Dąb Barcin 31 marca, 16:00

Kolejka 19 - 7 kwietnia

MGKS Lubraniec 5-0 Kujawiak Kowal 7 kwietnia, 13:00
Dąb Barcin 2-1 Pałuczanka Żnin 7 kwietnia, 12:00
Brzysko-Rol Brzyskorzystewko 0-1 Kujawianka Izbica Kujawska 7 kwietnia, 16:00
Zjednoczeni Piotrków Kujawski 1-2 Kujawianka Strzelno 7 kwietnia, 14:00
Piast Złotniki Kujawskie 3-0 Lider Włocławek 7 kwietnia, 15:00
(wo)
goście nie stawili się na zawody, zweryfikowany jako walkower dla drużyny gospodarzy
Kujawy Markowice 2-5 Zdrój Ciechocinek 7 kwietnia, 16:00
Goplania Inowrocław 1-1 GKS Baruchowo 7 kwietnia, 17:00
Sadownik Waganiec 0-3 Mień Lipno 7 kwietnia, 15:00
w Zbrachlinie

Kolejka 20 - 14-15 kwietnia

Kujawiak Kowal 3-0 Sadownik Waganiec 15 kwietnia, 15:00
Mień Lipno 4-2 Goplania Inowrocław 14 kwietnia, 16:00
GKS Baruchowo 3-1 Kujawy Markowice 14 kwietnia, 16:00
Zdrój Ciechocinek 2-4 Piast Złotniki Kujawskie 14 kwietnia, 14:00
Lider Włocławek 4-0 Zjednoczeni Piotrków Kujawski 14 kwietnia, 16:00
Kujawianka Strzelno 1-1 Brzysko-Rol Brzyskorzystewko 14 kwietnia, 16:00
Kujawianka Izbica Kujawska 2-2 Dąb Barcin 14 kwietnia, 16:00
Pałuczanka Żnin 3-0 MGKS Lubraniec 14 kwietnia, 16:00

Kolejka 21 - 21-22 kwietnia

Pałuczanka Żnin 4-3 Kujawiak Kowal 21 kwietnia, 16:00
MGKS Lubraniec 0-1 Kujawianka Izbica Kujawska 21 kwietnia, 17:00
Dąb Barcin 4-4 Kujawianka Strzelno 21 kwietnia, 16:00
Brzysko-Rol Brzyskorzystewko 3-0 Lider Włocławek 21 kwietnia, 17:00
Zjednoczeni Piotrków Kujawski 3-0 Zdrój Ciechocinek 22 kwietnia, 16:00
Piast Złotniki Kujawskie 1-1 GKS Baruchowo 21 kwietnia, 17:00
Kujawy Markowice 4-1 Mień Lipno 21 kwietnia, 17:00
Goplania Inowrocław 2-1 Sadownik Waganiec 21 kwietnia, 17:00

Kolejka 22 - 28-29 kwietnia

Kujawiak Kowal 2-1 Goplania Inowrocław 28 kwietnia, 15:00
Sadownik Waganiec 2-5 Kujawy Markowice 28 kwietnia, 16:00
w Zbrachlinie
Mień Lipno 3-1 Piast Złotniki Kujawskie 28 kwietnia, 17:00
GKS Baruchowo 1-1 Zjednoczeni Piotrków Kujawski 28 kwietnia, 16:00
Zdrój Ciechocinek 0-0 Brzysko-Rol Brzyskorzystewko 28 kwietnia, 14:00
Lider Włocławek 4-1 Dąb Barcin 28 kwietnia, 17:00
Kujawianka Strzelno 4-0 MGKS Lubraniec 28 kwietnia, 16:00
(wo)
na boisku 4-1
Kujawianka Izbica Kujawska 4-2 Pałuczanka Żnin 28 kwietnia, 16:00

Kolejka 23 - 2 maja

Kujawianka Izbica Kujawska 3-1 Kujawiak Kowal 2 maja, 16:00
Pałuczanka Żnin 0-3 Kujawianka Strzelno 2 maja, 17:00
MGKS Lubraniec 2-1 Lider Włocławek 2 maja, 18:00
Dąb Barcin 1-2 Zdrój Ciechocinek 2 maja, 17:00
Brzysko-Rol Brzyskorzystewko 1-0 GKS Baruchowo 2 maja, 17:00
Zjednoczeni Piotrków Kujawski 2-0 Mień Lipno 2 maja, 17:00
Piast Złotniki Kujawskie 4-3 Sadownik Waganiec 2 maja, 17:00
Kujawy Markowice 0-1 Goplania Inowrocław 2 maja, 17:00

Kolejka 24 - 5-6 maja

Kujawiak Kowal 2-2 Kujawy Markowice 6 maja, 16:00
Goplania Inowrocław 3-2 Piast Złotniki Kujawskie 5 maja, 17:00
Sadownik Waganiec 1-0 Zjednoczeni Piotrków Kujawski 5 maja, 16:00
w Zbrachlinie
Mień Lipno 4-1 Brzysko-Rol Brzyskorzystewko 5 maja, 17:00
GKS Baruchowo 5-0 Dąb Barcin 5 maja, 16:00
Zdrój Ciechocinek 2-1 MGKS Lubraniec 5 maja, 16:00
Lider Włocławek 1-1 Pałuczanka Żnin 5 maja, 17:00
Kujawianka Strzelno 1-0 Kujawianka Izbica Kujawska 5 maja, 17:00

Kolejka 25 - 12-13 maja

Kujawianka Strzelno 2-4 Kujawiak Kowal 12 maja, 17:00
Kujawianka Izbica Kujawska 1-0 Lider Włocławek 12 maja, 16:00
Pałuczanka Żnin 4-0 Zdrój Ciechocinek 12 maja, 17:00
MGKS Lubraniec 0-0 GKS Baruchowo 12 maja, 17:00
Dąb Barcin 1-4 Mień Lipno 12 maja, 17:00
Brzysko-Rol Brzyskorzystewko 10-0 Sadownik Waganiec 12 maja, 17:00
Zjednoczeni Piotrków Kujawski 2-3 Goplania Inowrocław 13 maja, 17:00
Piast Złotniki Kujawskie 1-0 Kujawy Markowice 12 maja, 17:00

Kolejka 26 - 16 maja

Kujawiak Kowal 0-1 Piast Złotniki Kujawskie 16 maja, 17:00
Kujawy Markowice 5-0 Zjednoczeni Piotrków Kujawski 16 maja, 17:30
Goplania Inowrocław 1-1 Brzysko-Rol Brzyskorzystewko 16 maja, 17:00
Sadownik Waganiec 3-2 Dąb Barcin 16 maja, 17:30
w Zbrachlinie
Mień Lipno 6-2 MGKS Lubraniec 16 maja, 18:00
GKS Baruchowo 1-0 Pałuczanka Żnin 16 maja, 17:30
Zdrój Ciechocinek 1-2 Kujawianka Izbica Kujawska 16 maja, 17:00
Lider Włocławek 0-1 Kujawianka Strzelno 16 maja, 18:00

Kolejka 27 - 19-20 maja

Lider Włocławek 4-1 Kujawiak Kowal 19 maja, 17:00
Kujawianka Strzelno 3-0 Zdrój Ciechocinek 19 maja, 17:00
(wo)
goście nie skompletowali składu i nie wyjechali na mecz do Strzelna
Kujawianka Izbica Kujawska 1-0 GKS Baruchowo 19 maja, 17:00
Pałuczanka Żnin 2-0 Mień Lipno 19 maja, 17:00
MGKS Lubraniec 5-1 Sadownik Waganiec 19 maja, 17:00
Dąb Barcin 0-5 Goplania Inowrocław 19 maja, 17:00
Brzysko-Rol Brzyskorzystewko 3-2 Kujawy Markowice 19 maja, 17:00
Zjednoczeni Piotrków Kujawski 4-0 Piast Złotniki Kujawskie 20 maja, 17:00

Kolejka 28 - 26-27 maja

Kujawiak Kowal 2-4 Zjednoczeni Piotrków Kujawski 27 maja, 16:00
Piast Złotniki Kujawskie 6-3 Brzysko-Rol Brzyskorzystewko 26 maja, 17:00
Kujawy Markowice 4-2 Dąb Barcin 26 maja, 17:00
Goplania Inowrocław 4-1 MGKS Lubraniec 26 maja, 17:00
Sadownik Waganiec 2-3 Pałuczanka Żnin 26 maja, 17:00
w Zbrachlinie
Mień Lipno 1-3 Kujawianka Izbica Kujawska 26 maja, 17:00
GKS Baruchowo 2-5 Kujawianka Strzelno 26 maja, 16:00
Zdrój Ciechocinek 1-1 Lider Włocławek 26 maja, 17:00

Kolejka 29 - 2 czerwca

Zdrój Ciechocinek 0-2 Kujawiak Kowal 2 czerwca, 17:00
Lider Włocławek 2-1 GKS Baruchowo 2 czerwca, 17:00
Kujawianka Strzelno 1-3 Mień Lipno 2 czerwca, 17:00
Kujawianka Izbica Kujawska 1-2 Sadownik Waganiec 2 czerwca, 17:00
Pałuczanka Żnin 3-3 Goplania Inowrocław 2 czerwca, 17:00
MGKS Lubraniec 0-3 Kujawy Markowice 2 czerwca, 17:00
Dąb Barcin 2-1 Piast Złotniki Kujawskie 2 czerwca, 17:00
Brzysko-Rol Brzyskorzystewko 5-1 Zjednoczeni Piotrków Kujawski 2 czerwca, 17:00

REKLAMA

Kolejka 30 - 7 czerwca

Kujawiak Kowal 1-5 Brzysko-Rol Brzyskorzystewko 7 czerwca, 17:00
Zjednoczeni Piotrków Kujawski 1-2 Dąb Barcin 7 czerwca, 17:00
Piast Złotniki Kujawskie 6-0 MGKS Lubraniec 7 czerwca, 17:00
Kujawy Markowice 3-4 Pałuczanka Żnin 7 czerwca, 17:00
Goplania Inowrocław 3-0 Kujawianka Izbica Kujawska 7 czerwca, 17:00
Sadownik Waganiec 3-4 Kujawianka Strzelno 7 czerwca, 17:00
w Zbrachlinie
Mień Lipno 2-1 Lider Włocławek 7 czerwca, 17:00
GKS Baruchowo 3-2 Zdrój Ciechocinek 7 czerwca, 17:00

Baraże o udział w klasie okręgowej (kujawsko-pomorska II)

IV liga 2011/2012 (kujawsko-pomorska)

Klasa okręgowa 2011/2012 (kujawsko-pomorska I)

Klasa A 2011/2012 (Bydgoszcz II)
Klasa A 2011/2012 (Włocławek)

Autor: Paweł Mogielnicki
Kontakt: kujawsko-pomorskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas